🏡 organizime festash

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🎊 animatoret sweet dreams ofron planifikime eventesh te ndryshme duke e kthyer diten tuaj me te rendesishme ne nje enderr te realizuar.dhenbsp;✅cfare ne ofrojme:dhenbsp;🎁organizime festashdhen...
08/12/2023 19:26

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🎊 zbukuroje tavolinen me lule dhe kendin me tullumbaca.bashke punojme per nje feste te paharruesheme.oferta jone per te miqte eshte e padiskutueshme dhe me e mira.💰 300euro=dekor feste + fotogra...
07/12/2023 19:59

Zona: Qender
🎉 dekore dhe evente➡️ eshte gjithnje gati per te kthyer gezimet tuaja ne momente te paharrueshme dhe magjike😊 nese bashkohemi festa do te marre shkelqimin e deshiruar deri ne detaje✅ ofroj...
06/12/2023 10:52

Zona: Qender
Agjensia radevent eshte gjithnje gati per te kthyer festat tuaja ne momente te paharrueshme dhe magjikedhenbsp;✅cfare ne ofrojme:dhenbsp;🥂planifikim eventesh🎈dekor salledhenbsp;🌸organzime d...
05/12/2023 17:25

Zona: Zone Periferike
🎉 ina event✅ ofron organizim dasmash dhe eventesh festive ne te gjithe shqiperinekujdesemi per cdo detaj ne organizim fale eksperiences disa vjecare dhe stafit te kualifikuar✔️ organizojme cd...
04/12/2023 20:25

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
🎉 agjensia ditelindja juaj ju dhuron nje ditelindje te vecante, plot surpriza.dhenbsp;✅sherbimet qe ofrojme:dhenbsp;🎁dekore ambjenteshdhenbsp;🎈dekore tavoline 🐣animatore🎼muzik/ dj📸...
03/12/2023 21:46

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Event planner dhe dekor ofron sherbim planifikimi dasmash duke realizuar deshirat e gjithsecilit. ✅ cfare ofron event planner dhe dekor:👰organizim dasmash 🎂organizime ditelindjesh🎈dekore ...
02/12/2023 23:24

Zona: Zone Periferike/Aeroport
🎉 geni event wedding ambienti ideal per dasmat, ditelindjet apo cfaredo lloj feste tuajen.dhenbsp;ne ju vijme prane ne ditet tuaja me te rendesishme me nje sherbim cilesor dhe nje staf profesionist...
02/12/2023 23:22

Zona: Zone Periferike/Aeroport
🎉 per ditelindje unike➡️ jemi prane festave te femijeve tuaj qe nga viti 2011 me nje eksperience te vecante. t ediplomuar ne akademine e arteve ne tirane per aktrim dhe e njohim ne detaj marred...
30/11/2023 21:42

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🎊 amos event ofron planifikime eventesh te ndryshme duke e kthyer diten tuaj me te rendesishme ne nje enderr te realizuar. ✅cfare ne ofrojme: 🎁organizime festash 🎈dekorim ambjenti 🐣a...
30/11/2023 21:33

Zona: Qender
Sh.a.o events vjen prane jush me dekorimin e ambjenteve tuaja.per nje organizim sa me te mire te ditelindjeve te femijeve tuaj dhe sa me argetuese agjensia sh.a.o events ofron dhe animatore✅cfare of...
30/11/2023 12:25

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Agjensia m-event realizon deshirat tuaja per te krijuar eventet tuaja me te rendesishme ne ditet me te bukura te jetes tuaj.dhenbsp;✅sherbimet qe ofrojme:dhenbsp;🥂dekore ambjenteshdhenbsp;🎁dek...
23/11/2023 11:31

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
 ✨art events albania eshte nje kompani eventesh te ndryshme e cila sjell ide krejtesisht origjinale dhe me kreativitet frymezues!⏩ofron dekor per :dasmaditelindjebaby showerfejesabussines meeting...
23/11/2023 11:17

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
🎉 organizojmË ditËlindje dhe festa tË paharrueshme pËr fËmijË dhe tË rritur 🎉🎈sepse ne bËjmË super festË me super Çmim!* “profesionalizëm, dashuri dhe përkujdesje për çdo f...
23/11/2023 11:16

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
🎉 unique events ledioorganizojme festat me te bukura per ditet speciale te femijeve tuaj!stafi yne eshte i perkushtuar ne perzgjedhjen e idese, krijimeve, organizimeve te festave me personazhe te a...
23/11/2023 11:13

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🎉 organizojme festa te ndryshme, te paharrueshme per cdo moshedhenbsp;🎈 dekoro festen tende me tullumbaca🎊 ngjyra detaje te ndryshme.💰 cmimi: 15000 leke📍 adresa: rruga ndre mjeda, tiran...
23/11/2023 11:09

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🎉 animatoret festa smile🎊 organizojme evente per femije me personazhet e tyre me te dashur.💃 bejme dekorime ambjentesh per te gjitha festat tuaja📍 adresa: tirane📲 kontaktoni me ne ne nu...
21/11/2023 13:13

Zona: Qender
Rita dekor vjen prane jush ne ditet tuaja me te rendesishme✅sherbimet qe ofron rita dekor:dhenbsp;👰dekorime ambjentesh per dasma dhe fejesa🎈ditelindjedhenbsp;🐣pagezime🥂ceremoni privatedh...
20/11/2023 19:34

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim