🏡 organizime festash

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
🎉 unique events ledioorganizojme festat me te bukura per ditet speciale te femijeve tuaj!stafi yne eshte i perkushtuar ne perzgjedhjen e idese, krijimeve, organizimeve te festave me personazhe te a...
07/06/2023 18:25

Zona: Komuna e parisit
Dekoret perbejne pjesen kryesore te eventeve tuaja. me nje eksperience te gjate dhe te suksesshme, tali event ju ofron momemte te paharrueshme me nje kujdes te vecante qe cdo deshire e juaja te realiz...
06/06/2023 12:44

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
🎉 idea2group organizon festa te ndryshme, te paharrueshme per cdo moshe.💥 ofron arredime te ndryshme per festen tuaj:🎈maskota dhe personazhet me te dashur per femijet tuaj⚡karakteret me te ...
05/06/2023 09:38

Zona: Qender
Organizime festash ben festen tuaj me speciale. ne jemi prane jush ne ditet tuaja me te gezueshme, ✅ duke dhuruar dekor mahnites per:🎉 ditelindje👶 baby shower 🔤 festen e abetares🎊 krisht...
03/06/2023 14:03

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
🎉 agjensia ditelindja juaj ju dhuron nje ditelindje te vecante, plot surpriza.dhenbsp;✅sherbimet qe ofrojme:dhenbsp;🎁dekore ambjenteshdhenbsp;🎈dekore tavoline 🐣animatore🎼muzik/ dj📸...
01/06/2023 13:31

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Agjensia m-event realizon deshirat tuaja per te krijuar eventet tuaja me te rendesishme ne ditet me te bukura te jetes tuaj.dhenbsp;✅sherbimet qe ofrojme:dhenbsp;🥂dekore ambjenteshdhenbsp;🎁dek...
31/05/2023 15:26

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🎊 animatoret sweet dreams ofron planifikime eventesh te ndryshme duke e kthyer diten tuaj me te rendesishme ne nje enderr te realizuar.dhenbsp;✅cfare ne ofrojme:dhenbsp;🎁organizime festashdhen...
31/05/2023 15:21

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🎉 ofertat e fundvitit 2022festat e fundvitit për fëmijë✅ pakete ne oferte per organizimin e festave te fundvitit per femijet e stafeve te institucioneve, bizneseve, shkollave, kopshteve dhe fe...
31/05/2023 15:18

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
🎉 organizojmË ditËlindje dhe festa tË paharrueshme pËr fËmijË dhe tË rritur 🎉🎈sepse ne bËjmË super festË me super Çmim!* “profesionalizëm, dashuri dhe përkujdesje për çdo f...
31/05/2023 15:10

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🎉 animatoret festa smile🎊 organizojme evente per femije me personazhet e tyre me te dashur.💃 bejme dekorime ambjentesh per te gjitha festat tuaja📍 adresa: tirane📲 kontaktoni me ne ne nu...
31/05/2023 15:06

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
🎊 unique events ledio organizon dhe dekoron festat tuaja me te rendesishme te jetes tuaj.dhenbsp;dhenbsp;te tilla si:dhenbsp;👰dasma dhe fejesa🎁baby showerdhenbsp;🥂ditelindjedhenbsp;🎈par...
31/05/2023 15:05

Zona: Zone Periferike
🎉 per ditelindje unike➡️ jemi prane festave te femijeve tuaj qe nga viti 2011 me nje eksperience te vecante. t ediplomuar ne akademine e arteve ne tirane per aktrim dhe e njohim ne detaj marred...
31/05/2023 15:04

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Zbukuroje festen tende✅ ofrojme dekore te personalizuara per:💠 fejese💠 ditelindje💠dhenbsp; dasem 💠 celebrim💰 te gjithe eventet me super cmime prej 17,000 leke📍 adresa: rruga babe ...
27/05/2023 21:17

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🎉 organizojme festa te ndryshme, te paharrueshme per cdo moshedhenbsp;🎈 dekoro festen tende me tullumbaca🎊 ngjyra detaje te ndryshme.💰 cmimi: 15000 leke📍 adresa: rruga ndre mjeda, tiran...
22/05/2023 18:46

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
 ✨art events albania eshte nje kompani eventesh te ndryshme e cila sjell ide krejtesisht origjinale dhe me kreativitet frymezues!⏩ofron dekor per :dasmaditelindjebaby showerfejesabussines meeting...
22/05/2023 18:10

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🎊 amos event ofron planifikime eventesh te ndryshme duke e kthyer diten tuaj me te rendesishme ne nje enderr te realizuar. ✅cfare ne ofrojme: 🎁organizime festash 🎈dekorim ambjenti 🐣a...
22/05/2023 18:03

Zona: Qender
Zea event eshte nje agjensi e cila ofron organizimin dhe menaxhimin e eventeve tuaja.✅cfare ne ofrojme:🎂 organizojme festa dhe ditelindje🎁evente dhe inagurime🥂dekore te personalizuara💍fe...
22/05/2023 18:01

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
🤩sun flower eshte nje dyqan lulesh natyrale i ngritur mbi deshiren dhe perkujdesjen per luletdhenbsp;🤩🌹sun flower ka nje vizion te qarte doke ofruar sherbim perfekt jo vetem ne nje dyqan por ...
20/05/2023 18:28

Zona: Zone Periferike
🎉 wedding planning kalimera dhe Ηand made by olga➡️Ηand made by olga bëhet gjithmonë e më shumë një brand i famshëm nga vetë nuset që na besojnë ditën më të çmuar të jetës së ...
08/05/2023 23:52

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim