🏡 ndertime dhe riparime

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje
Zona: Vore
👷 kompani ndertimi➡️ green panel shpk ben ndertime inovative me kosto te ulet dhe cilesi te larte te cilat synojne te kursejne energji dhe jane te shpejta ne ndertim ✅ ofron:🔹 prodhim ...
08/06/2023 16:52

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
 ✨dash shahu rikonstruksion ofron shërbime të ndryshme në fushën e ndërtimit, konkretisht në rikonstruksionin e objekteve të ndryshme private ose industriale. ofrohen punime cilësore me st...
08/06/2023 13:54

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
👷 kompani ndertimi➡️ artur xhixho shpk me nje eksperience mbi 15 vite ne tregun shqipetar ne sektorin e ndertimit me rikonstruksione, punime duralumini, plastike, fasada xhami etj.✔ ofron pun...
08/06/2023 13:37

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
👷 azalea construction✅ ofron nje shumellojshmeri sherbimesh cilesore ne fushen e ndertiimit dhe te rikonstruksionit brenda dhe jashte vendit sikurse: 💠ndertim💠 projektim💠 dizenjim💠 mo...
07/06/2023 16:37

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
👷 punime alumini dhe xhama✅ ofron punime per: 🔸 dritare 🔸dyer🔸 vetrata🔸 pasqyra🔸 kabina dushi🔸 grila🔸 prerje dhe montim xhamash📍 adresa: kombinat, tirane📲 per me shum...
06/06/2023 10:24

Zona: Zone Periferike
⏩ mabe plastikdhenbsp;✔️ ndertojme forte te jetoj gjate➡️ firma mabe plastik e shenjon fillimin e aktivitetit te saj qe ne vitin 1993 ne qytetin e patosit. me kalimin e viteve u fuqizua fale...
05/06/2023 18:14

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Kastrati construction është shoqëri ndërtimi, pjesë e grupit kastrati, e specializuar në zhvillimin e projekteve ndërtimore private e publike. me një portofol ndërtimesh të tipologjive të n...
05/06/2023 10:31

Tirane - Termoizolime

Zona: Zone Periferike
Kerkojmë puntor me izolime per pvc , katrama ...
02/06/2023 20:06

Zona: Zone Periferike
👷‍♂️ punime gipsi " anastasi decor"✅ ju ofron:💠 tavane te varur💠 mure ndares💠 dekorime allcie💠 patinim dhe lyerje etj.📍 adresa: tirane📲 per me teper kontaktoni ne numrin ...
30/05/2023 08:11

Zona: Don Bosko
👷 kompania “alesio 2014” shpk është themeluar në 8 maj vitit 2014 në tiranë. kjo kompani u krijua me një synim dhe mesazh të qartë për të përmbushur kërkesat e tregut  në  fush...
29/05/2023 16:24

Zona: Qender
⏩themeluar në durrës si një kompani ndërtimi, në vitin 2017. që atëherë, kompania ka zgjeruar veprimtarinë e saj në të gjithë vendin. kompania u rrit shumë shpejt gjatë viteve të fund...
29/05/2023 09:49

Zona: Laprake
👷 usta pllakash dhe parketi ➡️ bejme shtrime pllakash dhe parketi per banjo dhe kuzhina➡️ ofrojme riparime hidraulike dhe tualetesh📍 adresa: rruga miftar gerbolli, tirane📲 per me shu...
29/05/2023 09:27

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
🛗 kompani per prodhimin, instalimin dhe mirembajtjen e ashensoreve te te gjitha llojeve⏩ sekon ashensor ofron komisionim dhe prodhim te ashensoreve te llojeve te ndryshme✅ perfshire:💠 ashens...
26/05/2023 19:19

Zona: Don Bosko
👷 ajel shpk është një kompani ndërtimi me eksperiencë disa vjecare në fushën e ndërtimit. ajel shpk përgjithësisht punon si nënkonraktor në punime të ndryshme për komplekse banimi dhe...
26/05/2023 16:31

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
👷 v.a.s konstruksion shpk me qendër në tiranë, e ndodhur pranë stadiumit dinamo renditet në treg midis kompanive më të mira në sektorin elektrik. gama e gjerë e shërbimeve dhe punëve ton...
22/05/2023 14:14

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
👷 kompania “arlis – ndërtim” shpk eshte krijuar nga ortaku i vetëm i saj z. armand lilo, me selinë rr: “muhedin llagani”, pallati 12 katësh (vala), kati. 1, nr. 7, pranë policisë ba...
22/05/2023 10:07

Zona: Qender
⏩punime gipsi👷‍♂️papi gips✔️ofron rikonstruksione te objekteve te ndryshme banimi dhe industriale➡️rikonstruksion te fasadave te jashtme, lyerjen e fasadave, etj.bejme veshje me sis...
19/05/2023 19:14

Zona: Don Bosko
✨ kompani per prodhimin, instalimin dhe mirembajtjen e ashensoreve te te gjitha llojeve⏩ aktivlift ashensore merr persiper projektimin sipas kerkesave te klientit, montim dhe kontoll periodik te a...
17/05/2023 11:30

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
By-ter project eshte nje kompani me eksperience shume vjecare ne sektorin e ndertimit. kompania jone realizon qe nga restaurimet me te vogla e deri tek ndertimi i vilave sipas kerkese se klientit. p...
15/05/2023 19:11

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
👷 leon konstruksion✔️ ndërtojmë të ardhmen, restaurojmë të shkuarënleon konstruksion, ndër kompanitë më të standartizuara në industrinë e ndërtimit me qendër në tiranë dhe vepri...
15/05/2023 14:31

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim