Poliklinika dentare ofron sherbime ne proteze,kirurgji ortodenci,terapi radiologji Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 01/08/2022 16:18 Post ID: 9901


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit, Tirane,Albania - Harta
Lexime 436

👉"Mat Dental" është një poliklinikë dentare e cila i ka fillimet e veta në vitin 1994 e hapur nga Dr. Sali Kurti i arsimuar në Universitetin e Tiranës në degën Stomatologji dhe specializuar më pas në profilin Ortopedi (Protezë). 

👉Me 8 mjekë të specializuar brenda dhe jashtë vendit, me specialistë të certifikuar në specialitetet: Protezë, Kirurgji Ortodonci, Terapi radiologji, etj.

Klinika dhe laboratori janë të pajisura me aparatura dhe pajisje të një teknologjie bashkëkohore

👉Qëllimi ynë është të sigurojmë standardin më të lartë të kujdesit dentar për pacientët tanë 

🔹Vizitat Falas

🔹Radiografi Falas

🔹Çmime konkurruese

🔹Urgjencat në çdo kohë


đź“ŤAdresa: Rruga e Elbasanit, prane Deges se Thesarit , Tirana, Albania

📲 Per me shume na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!

shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje masazh operacioni i hundes cmimi heqja e dhemballes gjinekologe femer klinike dentare tirane klinika gjinekologjike tirana operacioni i veshkave mbjellja e flokeve ne tirane cmimet spital privat ne tirane klinike dermatologjike klinik per femije numer telefoni te spitalit qsut kirurg ne paskuqan heqja e bajameve mbjellja e flokeve cmimi depo farmaceutike klinika plastike ne tirane klinika gjinekologjike tirane gjinekolog ksamil sherbime shendetesore dhe estetike heqja e dhjamit te barkut sa kushton analizat gjak komplet klinik per masazh transplant i veshkave eko e gjirit Kthimi i virgjerise me operacion klinike gjinekologe estetik fytyre transplanti i flokeve sallon per thonj klinika dentare ne tirane kiropraktike mbjellja e flokeve prishtine blefaroplastika e siperme klinike dhe laborator imperial trajtim nga semundje alkoli terapiste per femijet autik dhimbje barkut modella e flokve heqje nishanes klinik masazhi trajtim nga semundje alkolit shenjat e shtatzanise si te behem e virgjer operacion hunde stransplant i flokeve heqja e barkut masazh trupi trajtime per aknet mbjellja e flokeve spitali