🏡 teknik per elektrike hidraulike dhe ambjenti

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
✔  ofrojme sherbime si me poshte: ▪  teknik kondicioneri▪  teknik lavatrice ▪  instalim kondicioneri ▪  teknik elektro-shtepiake▪  teknik lavastovilje▪  teknik furre▪  tekni...
04/12/2023 13:03

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
👩‍🔧 hidraulik 24 ore i disponueshem ne tirane.📲 telefononi per te marre sherbimin e kerkuar ne shtepine apo ne ambientet e zyres tuaj gjate gjithe kohes.✅ ofrojme sherbimet: 💠 evidento...
04/12/2023 11:10

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Zgjidhe cdo problem me ambjentin tend te ri me nje numer telefoni: ofrohen sherbime profesionale ne grupet e punes si meposhte: -instalime elektrike -instalime hidraulike -patinim dhe lyerje -p...
04/12/2023 10:09

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
✅ ofrojme sherbime dhe mirembajtje :   hidraulike,  paisje shtepiake   teknik kondicioneri  teknik lavatriceje  instalim riparim kondicioneri  teknik elektro-shtepiake  teknik lavastovilje ...
04/12/2023 06:11

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
👉 cleaning general ofron sherbim pastrimi profesional, me makineri te kohes dhe detergjente eco friendly per nje pastrim cilesor dhe higjenik. ofrojme sherbim pastrimi per shtepi, vila apo biznese ...
04/12/2023 01:23

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🔦👩‍🔧 elektricist - hidraulik mondi tirane✅ ofroj sherbime:➡️ elektrike dhe hidraulike prej 20 vitesh ne qytetin e tiranes dhe zonat perreth.💰 punoj ne menyre cilesore dhe me pagesa...
03/12/2023 10:34

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
📌teknik me eksperience pune prej 17 vitesh :   frigoriferi dhe kondicioner   instalimidhe riparim kondicioneri   riparime frigoriferike dhe ato industriale   dhoma frigoriferike 📍   ad...
03/12/2023 10:31

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
👨‍🔧 super tekniku➡️ eshte nje kompani inovative e mirembajtjes dhe riparimit per sistemet elektike, hidraulike dhe per te gjitha paisjet elektroshtepiake ✅ sherbimet qe ofrohen nga speci...
02/12/2023 12:52

Zona: Qender
👩‍🔧 punime hidraulike gentidhenbsp;✔️ofron punime hidraulike ne fier dhe ne te gjithe shqiperine. eksperienca disa vjeçare ne treg ben qe te ofrohet pune cilesore, korrekte, ne kohe te sh...
02/12/2023 12:46

Zona: Qender
🔧 hidraulik dhe elekrticist✅ ofron sherbime per:💠 montim kondicioneresh💠 montimi te dritave led ne cdo vend💠 instalime elektrike💠 montime ambazhuresh dhe spote etj.💠 instalime te n...
30/11/2023 17:14

Zona: Don Bosko
Shitje kondicioner te perdorur dhe te rinj shtrim linje tuba per kondicioneri. ...
30/11/2023 11:00

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
🔦 elektrogroup albania ofron te gjitha shërbimet në fushën elektrike.ofrohen instalime elektrike për banesa civile dhe industriale. sisteme elektrike të thjeshta dhe të avancuara për çfa...
29/11/2023 19:28

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
🔦 elektricist ceko➡️ me nje eksperience te gjate ne fushen e riparimeve dhe instalimeve elektrike ofron nje sherbim cilesor dhe te shpejte duke ju garantuar siguri dhe pergjegjesi per cdo pune...
29/11/2023 19:27

Zona: Fresku/Linze
✅ ofrojme sherbime💠ne familje per riparim elektroshtepiake te medha➡️dhenbsp; si lavatrice, frigorifera dhe soba✔️ japim garanci per cdo pjese qe nderrohet🙂 si dhe korrektesi per punen...
29/11/2023 17:44

Zona: Zone Periferike/Aeroport
👉   elektricist al ofron sherbime elektrike 24 ore:♦  instalime, ♦  riparime, ♦  elektroshtepiake etj.📌ofrojme korrektesi dhe profesionalizem ne cdo pune qe ne ofrojme!📍  adresa :...
29/11/2023 12:16

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
🔦 elektricistdhenbsp;✅ ofron sherbime per:💠 instalimedhenbsp;💠 riparime💠 permiresime te rrjetit elektrik➡️ pas përfundimit të studimeve, për 3 vite kemi shërbyer në turqi.✔️...
23/11/2023 12:43

Zona: Plepa
⏩ pllakaxhi me nje eksperience te gjate jashte shtetit ➡️ llojet e pllakave qe perdorim jane sipas deshires se klientit.✔️ eksperience 20 vjecare ne kete fushe brenda dhe jashte vendit.💰...
22/11/2023 20:42

Zona: Don Bosko
✔️⏩ larje tapetash ne menyre te detajuar✅ prane tapeti magjik do te gjeni sherbime per:💠 larje💠 krehje💠 dizinfektim💠 aromatizim💠 amballazhim➡️ sherbim ne familje⏳ i marrim...
22/11/2023 13:46

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
🧹🧽 kompani me një eksperiencë disa vjecare në fushën e pastrimit, me një staf të kualifikuar,përshtatet lehtësisht me nevojat e klientit për një ambjent të pastër, qoftë shtëpi, vi...
20/11/2023 16:42

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim