Qendra Diagnostike e specializuar ne Patologji, Pneumologji, Endokronologji, Kirurgji, EKG, EMG, Radiologji, Fizioterapi etj Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 18/09/2023 13:06 Post ID: 1398


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Adresa Rruga e Dibres, Tirana, Albania - Harta
Lexime 9810

🩺 Qendra Orthodhokse Diagnostike “Ungjillezimi”

Nje qender e nivelit bashkekohor, ne zemren e Tiranes dhe te gjithe Shqiperise, e kompletuar me personel mjekesor te perzgjedhur, Akademike, Profesore dhe mjeke te njohur dhe e pajisur me aparate te teknologjise se fundit, ka si objektiv dhe mund te ndryshoje konceptin tuaj mbi shendetin. Ne nje ambient njerezor, te ngrohte dhe miqesor, mund te ndjeheni te sigurt dhe te qete, sepse kujdesi per shendetin tuaj ndodhet ne duar te afta. 

 

⏩ Tek ne do gjeni sherbimet e 

 👉sektorit klinik: Patologji, Pneumologji, Endokrinologji,Pediatri, Stomatologji, Nefrologji, Kirurgji, Ortopedi, Dermatologji etj.; 

👉si dhe ne sektorin paraklinik: E.K.G, E.M.G, Radiologji, PANORAMEX, Echografi, Elastografi, Fizioterapi, etj. 

 

Klinika ndodhet dhe ne 4 qytete te tjera: 

 📍Jergucat

📍Lushnje

📍Kavaje

📍Korce

 

📍Adresa ne Tirane: Rruga “Dibres”, (Nr. 159) ND. 110 H7 

E-mail:  [email protected] 

📩 Per çdo informacion me te detajuar na kontaktoni ne adresen e e-mailit lart.shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje mbjellja e flokeve ne tirane cmimet heqja e bajameve mbushje dhemballe pap test mbjellja e flokeve spitali amerikan health and beauty services tek komuna e parisit stadiumi dinamo tirana masazh fytyre operacioni hundes klinike dental center heqje nishanes crregullim menstruacionesh klinik dentare per femije rezonans mbjellja e flokeve trasplanti i flokeve operacion i hundes korigjimini hundes trasplant i flokeve tampon per coronavirus maska per mbrojtje kunder korona virusit dental center albania sherbime shendetesore dhe estetike strasplant i flokeve medica dent rimodelimi i hundes gjenekologe operation i hundes sherbime shendetesore dhe estetike tek ali demi tregu elektrik tirane heqja e barkut mbjellja e flokeve spitali operacion per floket clinike dentare modele per thonj I thati ne prapanice heqja e dhemballes gjinekologe femer kirurg ne paskuqan gjinekolog ksamil trajtimi i kancerit te lekures eko e gjirit Kthimi i virgjerise me operacion sallon per thonj klinika dentare ne tirane mbjellja e flokeve prishtine klinika me e mire dentare ne tirane trasplanti i flokeve cmimet modella e flokve rimodelimi i vesheve klinike gjinekologjike kamez transport me ambulance