🏡 sherbime mobilerie

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
✅ mobileri juer ju ofron shërbime sidhenbsp;:♦ mobilim\dizenjim te ambjenteve tuaja duke filluar ngadhenbsp; kuzhina ,♦ dhoma gjumi per te rritur edhe per femije ,♦ etazhjer tv, ♦ mbajtese...
08/06/2023 17:22

Zona: Zone Periferike
✨mobileri klajdidhenbsp;eshte nje nga mobilerite me te medha ne shqiperi. u themelua ne vitin 1996 me fillime modeste, por me ambicie te medha. shume shpejt kompania jone u konsolidua dhe filloi ti ...
06/06/2023 21:17

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
✔ofroje sherbim lyerje:▪ dyersh te vjetra,▪ kuzhina,dhenbsp;▪dhoma gjumidhenbsp;📍adresa :tirana,albania📌per me shume informacion kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...
06/06/2023 16:47

Zona: Qender
✨ofrohen mobilje me porosi: -dhoma gjumi për të rritur dhe fëmijë-kuzhina-mbajtëse tv të ndryshme-portomonto-biblioteka-parkete etjdhenbsp;dhenbsp;📍adresa :durres📞per me shume kontaktoni...
05/06/2023 22:13

Zona: Fresku/Linze
✅ ofrojme:💥dhenbsp;kende divanesh me cmim duke filluar nga 32000dhenbsp;📌 bejme dhe me porosi sipas deshires suaj( cope kamosh dhe sfungjer teper cilesore )✨ shumellojshmeri ngjyrash 📞p...
05/06/2023 16:06

Zona: Zone Periferike
⚡mobileri adela ofron :mobilje me porosi dhe showroom mobiliesh për arredimin e ambjenteve tuaja shtëpiake ose për arredime biznesi (hotel, restorant, etj…).shumëllojshmeri mobiljesh të ndrys...
04/06/2023 13:21

Zona: Zone Periferike
Dhenbsp;karrige dheamp; tavolina – nikel ofron♦ prodhim me shumicë dhe pakicë të të gjitha llojeve dhe modeleve te karrigeve dhe tavolinave♦ arredimin e apartamentit, vilës apo biznesit tua...
04/06/2023 09:17

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
 🏠 punime parketi dhe druri domi➡ ofrojme punime druri te ndryshme, dekorative dhe profesionale per arredimin e ambjentit ku ju jetoni ose te biznesit tuaj te punuar ne menyre profesionale dhe...
03/06/2023 19:29

Zona: Qender
✅ofrohet :♦ sherbime profesionale marangozi♦ montim dyersh te brendshme dhe te blinduara♦ prodhim dhe riparim mobiliesh📞per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit📍a...
01/06/2023 15:41

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
✅ofrojme:▪ blerjen-shitjen e mobilieve te perdorura ▪ berja e montimeve-cmontimeve▪ riparime mobiljesh ▪ transporte te ndryshme📞per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te t...
01/06/2023 10:52

Zona: Zone Periferike
Mobileri egm grup ofron:- punime druri, -dhenbsp;riparim sherbime te mobiljeve, -dhenbsp;tenda dielli, -dhenbsp;punime xhami,-dhenbsp;punime hekuri-dhenbsp;punime alumini, -dhenbs...
01/06/2023 10:49

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
✨aktivitetet kryesore te dyqanit perfshijne punimet e duraluminit si :prodhimin dhe montimin e dyerve ,dritareve alumini,porta ,grila ,qepena dhe fasada te ndryshme .  📍  adresa :prane tregu...
30/05/2023 22:39

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
⏩mobileri juer ofron per judhenbsp; :▪dhenbsp; aksesore mobilerie vibo #mobax▪dhenbsp; aksesore qe sduhet te mungojne ne shtepine tuaj.📍adresa: rr" teodor keko", prane alpha bank, ne unaze te...
20/05/2023 16:09

Zona: Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
✨dhenbsp; ofrojme mobilje nga me klasiket neo-klasiket deri te me modernet gjithashtu dhe punime sipas kerkesave te klienteve.⏩dhenbsp; dhenbsp;ofrojme :-materiale cilesore dhe ngjyra nga me te bu...
19/05/2023 22:00

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
✨vetrofusione gjoka shpk është krijuar për të permbushur nevojat dhe kërkesat e klienteve, sidomos atyre aktual, po ashtu edhe klienteve potencial.✅ofron:▪ punime xhami dhe duralumini. ▪ ...
19/05/2023 17:29

Zona: Zone Periferike
mobileri niku shumicë dhe pakicë!!✅ofron:prodhim cilësor te mobiljeve, te të gjitha llojeve. plotësimin e kërkesave te klientelës me mobilje klasike dhe të linjës moderne. produkte ...
19/05/2023 15:47

Zona: Don Bosko
 art home shpk me seli në tiranë, ushtron aktivitetin me një eksperiencë të gjatë në punimet e xhamit të të gjitha llojeve, sidomos në fushën e mobilerisë, veshje kuzhinash,muri,garderob...
14/05/2023 16:41

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
✅ ofrojme lyerje per :▪dhenbsp; dhenbsp;dyer te vjetra,▪dhenbsp; kuzhina,▪dhenbsp; dhoma gjumi.📌cmimi ne baze te cilesise se bojes.📍adresa:tirane,albania ...
12/05/2023 20:42

Zona: Zone Periferike
🔷dhenbsp;punime parketi dheamp; druri " domi "✅ ofrojmë:-punime parketi dhe punime druri në të gjithë shqipërinë.-shtrim parketi, montim dhe riparim, -parket druri dhe parket laminat,-punim...
12/05/2023 15:16

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
✅ ofrojme mobilje te perdorura:♦ set krevatesh♦dhenbsp; kend divanesh♦ dollap etj.dhenbsp;...
11/05/2023 23:08

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim