🏡 sherbime mobilerie

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Zona: Qender
✨ofrohen mobilje me porosi: -dhoma gjumi për të rritur dhe fëmijë-kuzhina-mbajtëse tv të ndryshme-portomonto-biblioteka-parkete etjdhenbsp;dhenbsp;📍adresa :durres📞per me shume kontaktoni...
28/11/2023 22:44

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
💥mobileri klevi ofron nje game te gjere mobiliesh medhenbsp;dhenbsp;♦ cilesine me maksimale,♦dhenbsp; korrektesine ♦dhenbsp; cmimet me te leverdisshmedhenbsp;✔️hapur cdo dite 08:00-17:00d...
28/11/2023 18:07

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
✔ofroje sherbim lyerje:▪ dyersh te vjetra,▪ kuzhina,dhenbsp;▪dhoma gjumidhenbsp;📍adresa :tirana,albania📌per me shume informacion kontaktoni ne numrin tone te telefonit. ...
28/11/2023 13:29

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
✅ ofrojme mobilje te perdorura:♦ set krevatesh♦dhenbsp; kend divanesh♦ dollap etj.dhenbsp;...
28/11/2023 12:15

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
✅ofrojme:▪ blerjen-shitjen e mobilieve te perdorura ▪ berja e montimeve-cmontimeve▪ riparime mobiljesh ▪ transporte te ndryshme📞per me shume informacion na kontaktoni ne numrin tone te t...
28/11/2023 12:13

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
✅ ofrojme lyerje per :▪dhenbsp; dhenbsp;dyer te vjetra,▪dhenbsp; kuzhina,▪dhenbsp; dhoma gjumi.📌cmimi ne baze te cilesise se bojes.📍adresa:tirane,albania ...
27/11/2023 20:41

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
✨aktivitetet kryesore te dyqanit perfshijne punimet e duraluminit si :prodhimin dhe montimin e dyerve ,dritareve alumini,porta ,grila ,qepena dhe fasada te ndryshme .  📍  adresa :prane tregu...
27/11/2023 16:22

Zona: Qender
✅ofrohet :♦ sherbime profesionale marangozi♦ montim dyersh te brendshme dhe te blinduara♦ prodhim dhe riparim mobiliesh📞per me shume informacione kontaktoni ne numrin tone te telefonit📍a...
25/11/2023 10:39

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
✅ mobileri juer ju ofron shërbime sidhenbsp;:♦ mobilim\dizenjim te ambjenteve tuaja duke filluar ngadhenbsp; kuzhina ,♦ dhoma gjumi per te rritur edhe per femije ,♦ etazhjer tv, ♦ mbajtese...
25/11/2023 09:48

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
 🏠 punime parketi dhe druri domi➡ ofrojme punime druri te ndryshme, dekorative dhe profesionale per arredimin e ambjentit ku ju jetoni ose te biznesit tuaj te punuar ne menyre profesionale dhe...
22/11/2023 19:34

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
⏩ramku interior dheamp; design , me nje pervoje 30-vjecare ju ofron : ▪arredim shtepie duke filluar nga kuzhinat moderrne edhe ato klasike. ▪dhoma gjumi per femije e te rritur te perfshire ne k...
22/11/2023 11:00

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
✨vetrofusione gjoka shpk është krijuar për të permbushur nevojat dhe kërkesat e klienteve, sidomos atyre aktual, po ashtu edhe klienteve potencial.✅ofron:▪ punime xhami dhe duralumini. ▪ ...
21/11/2023 20:19

Zona: Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Dhenbsp;ofrojme sherbimet:💥blejme mobilie📌bejme montime/ cmontime te tyre🚚transporte per te gjitha mobiliet deri ne shtepine tuaj📍adresa:rruga dritan hoxha,tirane.📞per me shume informac...
17/11/2023 10:29

Zona: Zone Periferike/Aeroport
✅ parket laminat gjerman – shumice dhe pakice ofron:- parket laminat gjerman te fabrikes kronotex.- parket i cilesise me te mire me shqiperi dhe mbi te gjitha me çmimin me konkurrues ne treg.-pa...
15/11/2023 13:52

Zona: Qender
✨punime duralumini / dritare plastike rehau – kadet shpk ° elbasan-kadet shpk, partner zyrtar me rehau quality, nje kompani e cila perbehet nga 40000 punonjes administrate ne 170 shtete qe prod...
13/11/2023 13:21

Zona: Zone Periferike
🪑 mobileri 🚪 hasa mobilim eshte nje linje prodhimi mobiljesh me porosi per arredimin shtepise ose biznesit tuaj. prodhojme mobilje prej vitit 2000, duke i sherbyer me korrektesi çdo klienti. ...
10/11/2023 19:43

Zona: Zone Periferike
⚡mobileri adela ofron :mobilje me porosi dhe showroom mobiliesh për arredimin e ambjenteve tuaja shtëpiake ose për arredime biznesi (hotel, restorant, etj…).shumëllojshmeri mobiljesh të ndrys...
10/11/2023 19:40

Zona: Don Bosko
 art home shpk me seli në tiranë, ushtron aktivitetin me një eksperiencë të gjatë në punimet e xhamit të të gjitha llojeve, sidomos në fushën e mobilerisë, veshje kuzhinash,muri,garderob...
09/11/2023 12:03

Zona: Vore
✨  m sora do t`ju mundësojë që edhe në të ardhmen t`ju sjellë në hap me të rejat më të fundit që ofron tregu i europës për prodhuesit e dyerve dhe dritareve te drurit, pvc dhe alu...
07/11/2023 15:35

Zona: Zone Periferike/Aeroport
✨dhenbsp;punime pvc / dyer dheamp; dritare plastike – art dheamp; design shpk✅ art dheamp; design shpk ofron:▪ punime pvc dhe kuzhina. ▪ dyer dheamp; dritare nga plastika pvc.▪ prodhim...
04/11/2023 18:02

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim