🏡 sherbime profesionale

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
📱 servis celularesh bakalli✔️ vjen pranë jush me dy dyqane ne zonen e tiranes, ate te yzberishtit dhe ne kombinat per t'ju ofruar markat më të fundit të telefonave celulare dhe të gjithë ...
29/11/2023 17:01

Zona: Qender
📱 servis celulari cel tek✅ ofron sherbimet:💠shitje telefonash💠aksesore per celulare💠riparime telefonash📍 adresa: tek dollari, shkoder📲 per cdo informacion na kontaktoni ne numrin ...
28/11/2023 19:39

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
Ofrojm servise riparime per bilardo ( te cdo lloj marke ) si dhe riparime te xhetoniereve . cmimet me konkuruese,shpejtesi dhe korrektesi !!! nr: 0692133315 ...
28/11/2023 17:53

Zona: Zone Periferike/Aeroport
🖥tv servis idrizi, me eksperience shume vjeçare ne treg, ofron servis dhe shitje televizoresh te te gjithe llojeve.📌ofrojme:-servis per te gjithe modelet e televizoreve : lcd,led,plazma e te th...
28/11/2023 17:12

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ofroj sherbime inxhinierike dhe konsulence: • projektime inxhinierike • punime gjeodezike • punime topografike • plane rilevimi • raporte vleresimi • ekspertiza • aplikime per k...
28/11/2023 10:30

Zona: Rinas/Aeroporti
Bejme shpime betoni punime me matrapik per me shume informacion kontaktoni ne 0693607667 ...
27/11/2023 10:48

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
Punime varresh eno punime mermeri dhe graniti www.punimevarresh.com punime dhe montime varresh ne gjithe shqiperine. punime qivur ne kosove realizim 3d te ideve tuaja. varr mermeri - qivur merme...
21/11/2023 10:14

Zona: Laprake
Njoh te gjitha llojet e bimeve qe perdoren ne kopshte , qe nga lulet dekorative dhe deri tek pemet .gjate punes ne bashki kam pasur mundesine te perdor te gjitha llojet mjeteve te kopshtarise, te gji...
20/11/2023 11:19

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
✨ne jemi nje kompani me nje staf modest i cili posedon faqe ne platformat e airbnb dhe booking ( te cilat sherbejne per dhenien e pronave me qera ditore) me rreth 2 vjet ne treg me komente pozitive ...
16/11/2023 13:12

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🐕🐈dhenbsp; ofrojme sherbim veterinar ne shtepi:▪ mjekime per parazit te brendshem dhe te jashtem▪ vaksinime ▪ prerje thonjesh ▪ konsulta veterinare📍adresa: rruga e kavajes, tirane📞...
15/11/2023 21:00

Zona: Currilat
Ofrojmë transport mallrash në durrës, tiranë dhe në gjithë shqipërinë me furgon të mbuluar. furgoni ka kapacitet 21 m3. karroceria eshte 4.40 e gjatë , 2.20 e lartë , 2.10 e gjerë. of...
14/11/2023 12:08

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Zhbllokim dere zhbllokim brave zhbllokim dyersh zhbllokim bravash zhbllokim celsi nderrim brave cel: 068 396 6325 vetem telefonate! ...
10/11/2023 22:20

Zona: Qender
Plan rilevime per punime kadastrale piketime (saktesim i kufijve ne terren) per te gjitha parcelat dhe katet e ndertesave. rilevim topografik per qellime projektimi (leje ndertimi etj.) ...
06/11/2023 03:04

Zona: Qender
🌞shesim panele diellore me tuba vakumidhenbsp; dhenbsp;kursim 80% energjis elektrikedhenbsp; dhenbsp;panel diellor 200litrosh.dhenbsp; dhenbsp;pajisur me 20 tuba vakumi (izolim termik perfekt)dhenb...
04/11/2023 22:52

Zona: Liqeni i thate/Kopshti botanik
📑dhenbsp; ofrohen perkthime anglisht-shqip dhe anasjelltas:▪dhenbsp; 365 fjale faqja, fillon nga 700 leke faqja deri ne 2500 per faqe .▪dhenbsp; varet pagesa nga materiali qe do te perkthehet, ...
30/10/2023 23:13

Zona: Zone Periferike/Aeroport
🔧 servis per makineri dhe paisje industrialedhenbsp;➡ industrial air solution shpkdhenbsp;është një distributor dhe shërbim i autorizuar i atlas copco. atlas copco group është një ofrues l...
27/10/2023 11:41

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Deshironi te dini sa vlen prona juja? vleresimi i pasurive te paluajtshme ju vjen ne ndihme nese doni te dini vleren e prones tuaj per arsye shitje, dhenie me qera, lenie kolateral ne bank, ndarje pas...
26/10/2023 00:52

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ofroj kurse matematikenga klasa vi -ix individuale dhe ne grupe me maksimumi 3 persona.kam eksperience 20 vjecare ne arsim. ...
26/10/2023 00:05

Zona: Qender
📱 servis celulari kristi✅ ofron sherbimet:💠 aksesore te ndryshem per telefona dhe pc💠 shitje telefonash dhe pc💠 riparim i defekteve te ndryshme📍 adresa: rruga lef nosi, elbasan 📲 ...
25/10/2023 09:59

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
📲 zhbllokojme iphone: - 1. iphone 5,5s - 2. iphone 6,6s,6s plus - 3. iphone 7,7 plus - 4. iphone 8,8 plus - 5. iphone x,xs,xs max -"te kete version 12 deri ne 14.8" dmth jo "ios 15" 📍adr...
23/10/2023 21:24

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim