340x230    340x230

🏡 sherbime profesionale

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 2 njoftime ne pritje
Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
...
04/02/2023 09:58

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
✨ne jemi nje kompani me nje staf modest i cili posedon faqe ne platformat e airbnb dhe booking ( te cilat sherbejne per dhenien e pronave me qera ditore) me rreth 2 vjet ne treg me komente pozitive ...
02/02/2023 22:53

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
⏩teknik.al - instalime dhe riparime elektroshtepiake ofrojme keto sherbime: teknik kondicioneriteknik lavatriceje instalim riparim kondicioneri teknik elektro-shtepiake teknik lavastovilje te...
02/02/2023 13:11

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
✅ ofrojme sherbime dhe mirembajtje :   hidraulike,  paisje shtepiake   teknik kondicioneri  teknik lavatriceje  instalim riparim kondicioneri  teknik elektro-shtepiake  teknik lavastovilje ...
30/01/2023 09:22

Zona: Zone Periferike
🖥tv servis idrizi, me eksperience shume vjeçare ne treg, ofron servis dhe shitje televizoresh te te gjithe llojeve.📌ofrojme:-servis per te gjithe modelet e televizoreve : lcd,led,plazma e te th...
28/01/2023 17:32

Zona: Qender
🌞shesim panele diellore me tuba vakumidhenbsp; dhenbsp;kursim 80% energjis elektrikedhenbsp; dhenbsp;panel diellor 200litrosh.dhenbsp; dhenbsp;pajisur me 20 tuba vakumi (izolim termik perfekt)dhenb...
23/01/2023 16:30

Zona: Zone Periferike
#albanianwedding #weddingseason2023 #tendameqera #tendaperdasma #tendaperevente #çadrameqera #cadrameqera #çadraperdasma #cadraperevente #karrigemeqera #karrigeperdasma #karrigeperevente #karrige...
21/01/2023 16:04

Zona: Qender
📱 servis celulari kristi✅ ofron sherbimet:💠 aksesore te ndryshem per telefona dhe pc💠 shitje telefonash dhe pc💠 riparim i defekteve te ndryshme📍 adresa: rruga lef nosi, elbasan 📲 ...
16/01/2023 09:45

Zona: Qender
📱 servis celulari ervini✔️ ofron servis celularesh per te gjithe modelet. servis i kualifikuar dhe i shpejte, mbi te gjitha me cmimet me te mira ne treg.✅ ofron sherbimet:💠 aksesore te ndr...
16/01/2023 09:35

Zona: Qender
📱 servis celulari lindi✅ ofron sherbimet:💠 aksesore te ndryshem💠 shitje telefonash💠 riparim i defekteve te ndryshme💠 rimbushje me parapagese te telefonise celulare📍 adresa: rruga t...
16/01/2023 09:28

Zona: Qender
📱 servis celulari fredi✅ ofron sherbimet:💠 aksesore te ndryshem💠 shitje 💠 riparim i defekteve te ndryshme💠 zhbllokime 📍 adresa: bulevardi ismail qemali, vlore📲 per cdo informa...
16/01/2023 09:19

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Super ofert! thonjte 700l (perfshihen tipsa, rimbushje, russian manikyr xhel, ombre, french, stickers, designs) depilim full body 1200l (perfshihen kembet, krahet, sqetullat, bikini) vetem per...
14/01/2023 13:36

Zona: Qender
📱 servis celulari cimi✅ ofron sherbimet:💠nderrim kamerash te telefoni💠nderrim boksi/mikrofoni💠nderrim baterish💠nderrim ekranesh💠nderrim porte karikimi💠 riparim i defekteve te nd...
14/01/2023 11:46

Zona: Qender
📱 servis celulari cel tek✅ ofron sherbimet:💠shitje telefonash💠aksesore per celulare💠riparime telefonash📍 adresa: tek dollari, shkoder📲 per cdo informacion na kontaktoni ne numrin ...
14/01/2023 10:51

Zona: Qender
📱 servis celulari tani✅ ofron sherbimet:💠programime💠aksesore per celulare💠riparime telefonash💠mbledhim telefona te perdorur📍 adresa: lagja kongresi permetit,prane valutes, fieri, ...
14/01/2023 09:41

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
📱 servis celularesh bakalli✔️ vjen pranë jush me dy dyqane ne zonen e tiranes, ate te yzberishtit dhe ne kombinat per t'ju ofruar markat më të fundit të telefonave celulare dhe të gjithë ...
14/01/2023 09:31

Zona: Kamez/Paskuqan/Babrru
💥 sherbime elektrike profesionale :- instalime elektrike-riparime dhe konsultime-reklama.dhe design-security camera📍 adresa:tirane 📞per me shume informacione na kontaktoni ne numrin tone te t...
10/01/2023 12:39

Zona: Don Bosko
🔧 bejme punime hidraulike dhe zhbllokime lavapjata 📌dhenbsp; dhenbsp;jemi 24 ore ne gjithe tiranen 📍dhenbsp; dhenbsp; adresa :tirane 📞dhenbsp; per me shume infomacione na kontaktoni ne num...
07/01/2023 16:57

Zona: Zone Periferike
👉dhenbsp; dhenbsp;elektricist al ofron sherbime elektrike 24 ore:♦dhenbsp; instalime, ♦dhenbsp; riparime, ♦dhenbsp; elektroshtepiake etj.📌ofrojme korrektesi dhe profesionalizem ne cdo pune...
07/01/2023 16:55

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Tani qe me legjislacionin tatimor ne ndryshim te vazhdueshem dhe afrimin e mbylljes se vitit financiar jemi ketu per te siguruar ecurin e sigurt te biznesit tuaj dhe per ti dhene te ardhme investimit ...
07/01/2023 10:16

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim