Klinike dentare qe ofron sherbim ne parandologji ,estetike dentare,implantologji,ortodenci Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 20/01/2023 10:15 Post ID: 98255


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Rruga Sami Frasheri, Tirane, Albania - Harta
Lexime 27

 ✨Klinika Dentare Lako është themeluar në vitin 2002 me iniciativën e Dr. Enkelejd Lako. E liçensuar nga Ministria e Shëndetesisë konform rregullores për shëndetin oral, Klinika Dentare Lako operon prej 20 vjetësh në Tiranë me një staf të kualifikuar mjekësh shqiptar dhe suportin e mjekëve italian, me shërbimet më të mira dentare në Shqipëri.

Sherbimet kryesore qe ofron:

▪ Paradontologji,

▪ Estetike dentare,

▪ Implantologji,

▪ Ortodonci


📍 Adresa:Rruga Sami Frasheri ,Tirane

📞Per me shume na kontaktoni ne numrin tone te telefonit
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje sherbime shendetesore dhe estetike vlore maska per mbrojtje kunder korona virusit dental center albania stomatolog dentisti me i mire ne Shqiperi strasplant i flokeve medica dent rimodelimi i hundes gjenekologe sherbime shendetesore dhe estetike tek ali demi tregu elektrik tirane heqje nishanes klinike gjinekologjike kamez mbjellja e flokeve spitali mbjellja e flokeve operacion per floket implantat dhembesh clinike dentare trajtimi i kancerit te lekures pap test dentist pediater rezonans trasplanti i flokeve modele per thonj analiza fytyre mbushje dhemballe sherbime shendetesore dhe estetike urgjenca per koronavirusin rritja penisit heqja e dhemballes klinike dermatologjike numer telefoni te spitalit qsut heqja e bajameve depo farmaceutike gjinekolog ksamil klinike gjinekologe sallon per thonj klinik estetike mbjellja e flokeve spitali amerikan masazh fytyre klinika klinika me e mire dentare ne tirane trasplanti i flokeve cmimet klinike dental center rimodelimi i vesheve heqja e dhembeve crregullim menstruacionesh si te ngelem shtatzan blefaroplastika e plote turizmi dentar ne shqiperi heqja e dhjamit te barkut me rreze mbjellja e flokeve tirane