Klinike per te gjitha sherbimet gjinekologjike , ndjekje gjate shtatezanise Tirane

Sherbime Shendetesore dhe Estetike 26/02/2024 19:26 Post ID: 10201


Pagesa

Me Marreveshje

Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Tirana, Albania - Harta
Lexime 6273

🩺 Klinike per te gjitha sherbimet gjinekologjike , ndjekje gjate shtatezanise

✅ Misioni i Klinikës sone është t’i shërbejë, diagnostikojë dhe trajtojë gruan gjatë gjithë jetës së saj dhe t’a edukojë atë për një jetë të gjatë e të shëndetshme.

👉 Klinika ofron: 

🔸Konsulta përgatitore për shtatëzaninë

🔸 Ndjekje e shtatëzanisë normale

🔸 Ndjekje e shtatëzanisë me rrezik të lartë

🔸Ekzaminime ekografike gjatë shtatëzanisë

➡️ Niveli I

➡️ Niveli II

➡️Niveli III

➡️ Ekografi 3 dhe 4-D

🔸 Ekzaminime laborarike të domosdoshme gjatë shtatëzanisë

🔸 Marrje e lëngut amniotik nën drejtimin e ekografisë për ekzaminime gjenetike të fetusit

🔸 Konsultë për gratë në periudhën puerperale.

🔸 Vizitë gjinekologjike

🔸 Ekzaminime të përgjithshme

  • Eko abdominale

  • Eko të gjendrave tiroide

  • Konsultë me Kardiologun

📍Adresa: Rruga.Sulejman Delvina, prane stadiumit Dinamo Tirane, Shqiperi Tirana, Albania

📲 Per me teper informacion na kontaktoni ne numrin tone te telefonit!