340x230    340x230

🏡 sherbime shendetesore dhe estetike

🕵 Online 7 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
đŸ©ș klinike per te gjitha sherbimet gjinekologjike , ndjekje gjate shtatezanise✅ misioni i klinikĂ«s sone Ă«shtĂ« t’i shĂ«rbejĂ«, diagnostikojĂ« dhe trajtojĂ« gruan gjatĂ« gjithĂ« jetĂ«s sĂ« saj ...
04/02/2023 19:21

Zona: Komuna e parisit
đŸ©ș klinika e syve prej vitit 2009, me mjek te specializuar per nderhyrje me lazer⏩ klinika jone eshte krijuar ne janar te vitit 2009 nga dr. kastriot borici, i cili qe prej vitit 2005 pervec punes...
04/02/2023 17:37

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
đŸ©ș qendra orthodhokse diagnostike “ungjillezimi”nje qender e nivelit bashkekohor, ne zemren e tiranes dhe te gjithe shqiperise, e kompletuar me personel mjekesor te perzgjedhur, akademike, profe...
04/02/2023 14:53

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
đŸ©șklinika gjata eshte klinike obstetrike dhe gjinekologjike. e drejtuar me profesionalizem dhe saktesi, aty do gjeni sherbim te kulturuar, te ngrohte dhe njerezor. do ndjeheni gjithmone te mireseard...
04/02/2023 09:16

Zona: Qender
📣klinika hipokratio👉qendra mjekesore hipokratio funksionon ne korce prej me shume se 10 vitesh.qendra ofron: -shpejtesi dhe saktesi e gjithe games se analizave, per te gjitha specialitetet dhe ...
31/01/2023 19:47

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
📣klinika pediatrike diamant 📣đŸ©ș klinika ofron vizita pediatrike per cdo problem qe shqeteson femijen tuaj. đŸ”čkryen ekografi te ndryshme dhe ekzaminime laboratorike.đŸ”čstaf i kualifikuar s...
31/01/2023 16:07

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
👉đŸ©șklinika gea ofron:🔾vizita gjinekologjike 🔾eko obstetrikale dhe gjinekologjike 3d/4d🔾ndjekje shtatzanie🔾kolposkopi 🔾pap-test 🔾trajtim infertiliteti 🔾hysteroskopi diagno...
31/01/2023 13:06

Zona: Qender
🔬klinika albrus👁👉klinika ofronđŸ”čdiagnoze precize - ekzaminimet periodike te syrit jane nje pjese e rendesishme e kujdesit shendetesor. shume probleme te syrit dhe te shikimit nuk kane shenj...
30/01/2023 10:11

Zona: Qender
🍀qendra diagnostike medicare👉e profilizuar ne imazherine diagnostike, me eksperience 20 vjecare, nje rrjet te gjere klinikash ne vend , qendra diagnostike medicare ofron sherbim efikas me mjeket...
30/01/2023 09:14

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
📣klinike dermatologjike entela shkodrani ofron:🔾 sherbime dermatologjike, duke kontrolluar lekuren tuaj, me pas per ta trajnuar. 👉ofron keto sherbime:✅kontroll i lekures tuaj ✅kontrolli...
28/01/2023 17:49

Zona: Qender
đŸ©ș klinika gjinekeologjike irina , e specializuar pĂ«r obsetĂ«r-gjinekologe nĂ« rusi.🎗  cdo grua nuk duhet tĂ« harrojĂ« kurrĂ« qĂ« shĂ«ndeti ka njĂ« ndikim te rendesishem nĂ« jetĂ«n e saj. pĂ«r ...
28/01/2023 12:25

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
✹derma bless aesthetics, gjithnjĂ« e mĂ« shumĂ« i kushton rĂ«ndĂ«si tĂ« bukurĂ«s, shĂ«ndetit, mirĂ«qenies fizike dhe shpirtĂ«rore.me eksperiencĂ« disa vjeçare ia kemi arritur tĂ« pĂ«rmbushim me suk...
24/01/2023 12:01

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
⏩chimera klinike eshte nje klinike e fokusuar ne nderhyrjet estetike duke ofruar trajtime te flokeve,trupit dhe fytyres.dhenbsp;ndĂ«rhyrjet estetike dheamp; plastike synojne pĂ«rmiresimin e pjesĂ«ve...
24/01/2023 11:43

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
✹ klinika dermo-estetike per femra dhe meshkuj faeries of beautyâžĄïž ofron nje sherbim cilesor, korrekt, me teknologjine me te fundit dhe me profesioniste✅sherbimet qe ofrojme :💠 filler dhe ...
24/01/2023 10:32

Zona: Zone Periferike
đŸ©ș klinika adc (ana diagnostic center)🔾 klinika adc eshte nje nga kompanite e kompletuara ne fushen e mjekesise ne shqiperi me kater kolonat e saj: ivf center adc, anafarma distributor farmaceuti...
23/01/2023 16:22

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
...
20/01/2023 11:08

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 ✹"city dental clinic" ështĂ« njĂ« nga klinikat mĂ« moderne nĂ« shqipĂ«ri, e vendosur nĂ« qĂ«ndĂ«r tĂ« tiranĂ«s, vetĂ«m 400 metra nga sheshi skĂ«ndĂ«rbej.⏩klinika jonĂ« ofron shĂ«rbime me profe...
20/01/2023 10:38

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
 ✹klinika dentare lako Ă«shtĂ« themeluar nĂ« vitin 2002 me iniciativĂ«n e dr. enkelejd lako. e liçensuar nga ministria e shĂ«ndetesisĂ« konform rregullores pĂ«r shĂ«ndetin oral, klinika dentare la...
20/01/2023 10:15

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
✹brianza dent Ă«shtĂ« klinikĂ« e akredituar pasi plotĂ«son tĂ« gjitha standardet e kĂ«rkuara falĂ« pĂ«rdorimit tĂ« materialeve dhe pajisjeve dentare cilĂ«sore dhe tĂ« kontrolluara dhe gjithashtu ofr...
17/01/2023 10:51

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim