🏡 sherbime udhetimi dhe transporti

🕵 Online 4 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Zona: Qender
🚌agjensi udhetimesh "leo dheamp; daniele travel belsh ✅ ofron:💠 paketa turistike ne te gjithe europen✈️ bileta avioni🚢 bileta trageti🚌 bileta autobusidhenbsp;📌itali, greqi, gjerma...
04/12/2023 14:03

Zona: Zone Periferike/Aeroport
🚌 udhetime drejt gjermanise me autobus ne qytetet: munchen ulmstuttgartkarlsruhemannheimfrankfurt/mkolndusseldorfdortmundhannoverhamburg📍adresa: tiraneper rezervime kontaktoni ne numrin tone te...
04/12/2023 10:59

Zona: Rinas/Aeroporti
Ofroj sherbim taksi per 8-9 persona kapaciteti, ose nese jeni duke udhetuar me shume valixhe. sherbimi taksi ofrohet per cdo destinacion ne shqiperi dhe per ne aeroport. cmimet varjojne ne baze te des...
04/12/2023 06:01

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
✅ofrojme transport mallrash per:📌 shqiperi-anglidhenbsp;📌 angli-shqiperidhenbsp; ➡️per çdo dergese mbi 50 kg i marrim dhe i dergojme ne vendndodhje📍 adresa: rruga e dibres, tirane📲...
03/12/2023 13:12

Zona: Zone Periferike/Aeroport
🚚 alushi-trans✅ ofron shërbim:💠 transporti të pjesshëm dhe të plotë të mallrave 💠 nga shqipëria- itali, portugali, gjermani, angli etj.dhenbsp; dhe anasjelltas💠 asistencë doganor...
02/12/2023 15:30

Zona: Lungomare
🚕 kerkoni taksi?➡️ 'alo taxi' eshte zgjidhja juaj! 👉merrni sherbimin me te mire te taksise ne qytetin e vlorës.✔️personel korrekt dhe te besueshem.dhenbsp;📍adresa: vlore📲na konta...
02/12/2023 13:08

Zona: Vore
🚐 frozen transe krijuar qe prej vitit 2015, frozen trans ofron per klientet e saj siguri, shpejtesi dhe fleksibilitet ne transportin nderkombetare te mallrave ➡ disponojme nje numer te konsiderue...
02/12/2023 00:14

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
🚌 helios travel është nje kompani autobusash me qendër në itali e cila ofron udhëtime me autobus nga italia për në shqipëri e anasjelltas. mbulojmë pjesën më të madhe të qyteteve it...
01/12/2023 00:58

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🚌ola traveldhenbsp;✅ ofron:🔹bileta avioni🔹bileta tragetidhenbsp;🔹bileta autobusidhenbsp;🔹paketa turistikedhenbsp;🔹 rezervime hoteleshdhenbsp;🔹siguracione shendeti ne udhetimdhen...
29/11/2023 18:02

Zona: Qender
🚗agjensia e udhetimeve “elba travel” ✅ ofron:🔹autobuza per udhetime ne greqi🔹autobuza per udhetime ne stamboll🔹agjensi turistike🔹profesioniste ne fushen e udhetimit🔹planifikim ...
29/11/2023 14:35

Zona: Patos
🚌 ne ju ofrojmë kontejnerë transporti të përdorur dhe udhëtime (të reja) të para me çmimet më të mira.✅ ne ofrojmë kontejnerë prej 6 m (20 këmbë), 12 m (40 këmbë), 3 m për kontej...
29/11/2023 12:49

Zona: Qender
🌍 agjensi udhetimi📌 itali📌 gjermani📌 austri📌 zvicer✅ te ne mund te gjeni:dhenbsp;🔹bileta avioni🔹bileta autobuzi🔹bileta trageti💠 siguracion shendeti dhe makine📍 adresa: ...
29/11/2023 09:48

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🚐 transport mallrash idrizidhenbsp;➡ ofron transport mallrash dhe materialesh te ndryshme ngadhenbsp;angliadhenbsp;ne shqiperidhenbsp;dhe anasjelltas. qytetet ku ne operojmë në angli janëdhenb...
28/11/2023 20:07

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🚌tirana interbus travel➡️dëshironi të udhëtoni në greqi dhe itali?✔️ tirana interbustravel është i duhuri për ju!✔️ korrektesi dhe komoditet mbi të gjitha!✅ne jemi një kompa...
28/11/2023 13:46

Zona: Zone Periferike/Aeroport
🚌 drita travel- agjensi turistike✅ ofron per ju udhetime cdo dite:💠 tirane-podgorice (cdo dite)💠 tirane-oher-shkup (cdo dite)💠 tirane-gjermani (nga kroacia)💠 tirane-bruksel (nga hunga...
28/11/2023 09:41

Zona: Qender
🚌vataksi travel - agjensi udhetimeshne ju garantojme oferta fantastike ✅ofrojme:✈️ bileta avioni🚌 bileta autobusi✔️ paketa udhetimesh ne grup dhe individuale✔️ prane nesh do te gj...
27/11/2023 21:08

Zona: Ali Demi/Tregu Elektrik
👉agjensi udhetimi "supreme travel" është agjensia e vetme që ju sjell cmimet më të mira ne tregun shqiptar,mos hezitoni të na kontaktoni. udhëtimi juaj është vetëm nje klikim larg!✅ te ...
27/11/2023 20:22

Zona: Zone Periferike/Aeroport
🚗 pati travel agjensi✅agjensi udhetimi vajtje-ardhje shqiperi-austri-gjermani-belgjike dhe anasjelltas. per orarin na kontaktoni !📌 adresat:🔹shqiperi: 📍tirane🔹kosove: 📍prizren 📍...
25/11/2023 22:04

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
🌍 agjensia diamant travel📌 shqiperi - gjermani- shqiperi📌 shqiperi - itali- shqiperi➡️ nisja e rradhesdhenbsp;✔️ vetem me pasaporte🔴 pa vaksine🔴 pa ftese pritese apo prenotim ho...
24/11/2023 09:29

Zona: Vore
🚚 zbogo trans shpk➡️ kompania jonë importon dhe eksporton mallra nga ose në greqi, shqipëri dhe territorin e ballkanit dhe nga lindja e largët, shba dhe në të gjithë botën. kjo rritje e...
20/11/2023 20:22

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim