🏡 sherbime udhetimi dhe transporti

🕵 Online 2 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje
Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
🏝  matias travel ✅ ofron udhetime cdo dite ne gjirin e lalzit📍nisje cdo dite tek:♥️ ora: 06:30 shkolla harry fultz💜ora: 06:30 pazari i ri (sheshi avni rustemi)💚ora: 07:00 stadiumi ...
20/06/2024 06:59

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
🚌 helios travel është nje kompani autobusash me qendër në itali e cila ofron udhëtime me autobus nga italia për në shqipëri e anasjelltas. mbulojmë pjesën më të madhe të qyteteve it...
20/06/2024 05:50

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🌎 hima travel ✅ ju ofron:💠 bileta avioni te lira per te gjithe boten.💠 ju mund te rezervoni gjithashtu paketa turistike individuale etj.📍 adresa: rruga muhamet gjollesha, tirane, albani...
20/06/2024 05:13

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Dhenbsp; 🚐marjusi transport dhenbsp;✅ofron transport mallrash kudo ne shqiperi dhe jashte shqiperise🔹 transport mallrash🔹 kombetar dhe nderkombetar🔹 Çmontim dhe ambalazhimdhenbsp;🔹 t...
19/06/2024 06:48

Zona: Lungomare
🚕 kerkoni taksi?➡️ 'alo taxi' eshte zgjidhja juaj! 👉merrni sherbimin me te mire te taksise ne qytetin e vlorës.✔️personel korrekt dhe te besueshem.dhenbsp;📍adresa: vlore📲na konta...
19/06/2024 03:46

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
...
19/06/2024 01:30

Zona: Zone Periferike/Aeroport
🚌 drita travel- agjensi turistike✅ ofron per ju udhetime cdo dite:💠 tirane-podgorice (cdo dite)💠 tirane-oher-shkup (cdo dite)💠 tirane-gjermani (nga kroacia)💠 tirane-bruksel (nga hunga...
18/06/2024 21:23

Zona: Vore
🚐 frozen transe krijuar qe prej vitit 2015, frozen trans ofron per klientet e saj siguri, shpejtesi dhe fleksibilitet ne transportin nderkombetare te mallrave ➡ disponojme nje numer te konsiderue...
18/06/2024 19:09

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
🚌 agjensi udhetimi- supreme travel and tours✅ ofron per ju:🗺guida turistike cdo fundjave rreth cdo qyteti te shqiperise✈bileta avionit🏨rezervim hoteli🌏paketa turistike/pushime📍 adre...
18/06/2024 18:35

Zona: Rruga e Durresit/Zogu i zi
🚌 bodini travel ➡️ eshte nje agjensi e mirenjohur e cila operon prej vitesh ne kryeqytetin e shqiperis, duke ofruar transport ushetaresh kombetar dhe nderkombtar. flote e autobusave drejtohet n...
18/06/2024 11:57

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🚌 agjensi udhetimite gjithe ne sherbim te pasagjerit në këtë mënyrë kemi realizuar një harmonizim të plote të ambicjes tonë “gjithmon te paret” dhe kërkesave gjithmon në rritje të k...
18/06/2024 06:40

Zona: Zone Periferike
“el trans logistik” eshte nje kompani transporti ne shqiperi e themeluar ne vitin 2008 me kapital teresisht shqiptar.aktiviteti kryesor i kompanise eshte transporti i mallrave brenda dhe jashte ...
17/06/2024 17:48

Zona: Zone Periferike/Aeroport
🚚 alushi-trans✅ ofron shërbim:💠 transporti të pjesshëm dhe të plotë të mallrave 💠 nga shqipëria- itali, portugali, gjermani, angli etj.dhenbsp; dhe anasjelltas💠 asistencë doganor...
17/06/2024 17:44

Zona: Rinas/Aeroporti
Ofroj sherbim taksi per 8-9 persona kapaciteti, ose nese jeni duke udhetuar me shume valixhe. sherbimi taksi ofrohet per cdo destinacion ne shqiperi dhe per ne aeroport. cmimet varjojne ne baze te des...
17/06/2024 15:16

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
✅ ofrojme:💠 transport mallrash💠  puntor per ngarkim-shkarkim⏳ jemi ne dispozicionin tuaj 24 ore📍 adresa: astir, tirane📲 per me shume informacion na kontaktoni ne numrin e telefonit! ...
16/06/2024 17:40

Zona: Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
🌍 agjensia diamant travel📌 shqiperi - gjermani- shqiperi📌 shqiperi - itali- shqiperi➡️ nisja e rradhesdhenbsp;✔️ vetem me pasaporte🔴 pa vaksine🔴 pa ftese pritese apo prenotim ho...
15/06/2024 19:18

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🚌ola traveldhenbsp;✅ ofron:🔹bileta avioni🔹bileta tragetidhenbsp;🔹bileta autobusidhenbsp;🔹paketa turistikedhenbsp;🔹 rezervime hoteleshdhenbsp;🔹siguracione shendeti ne udhetimdhen...
14/06/2024 22:36

Zona: Qender
🚌agjensi udhetimesh "leo dheamp; daniele travel belsh ✅ ofron:💠 paketa turistike ne te gjithe europen✈️ bileta avioni🚢 bileta trageti🚌 bileta autobusidhenbsp;📌itali, greqi, gjerma...
14/06/2024 16:09

Zona: Patos
🚌 ne ju ofrojmë kontejnerë transporti të përdorur dhe udhëtime (të reja) të para me çmimet më të mira.✅ ne ofrojmë kontejnerë prej 6 m (20 këmbë), 12 m (40 këmbë), 3 m për kontej...
13/06/2024 22:57

Zona: Qender
🚌vataksi travel - agjensi udhetimeshne ju garantojme oferta fantastike ✅ofrojme:✈️ bileta avioni🚌 bileta autobusi✔️ paketa udhetimesh ne grup dhe individuale✔️ prane nesh do te gj...
13/06/2024 16:39

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim