340x230    340x230

🏡 sherbime formimi dhe edukimi

🕵 Online 1 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Zona: Fresku/Linze
⏩ kids kopsht dhe cerdhe✔️ ju ofron standarte bashkohore ne ndertim dhe pajisje.➡️ kushte ideale per edukim, mesim dhe argetim per femijen tuaj,➡️ trajtim i shkelqyer i femijeve si dhe s...
02/02/2023 21:02

Zona: Komuna e parisit
Me nje staf profesionist dhe me eksperience ne kete fushe, kopshti jone u vjen ne ndihme te gjithe prinderve te cilet jane duke kerkuar nje ambjent cilesor per edukimin e femijeve tuaj. duke marre par...
28/01/2023 12:04

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🚗 autoshkolla "drim"➡️ ofron kurse teorie dhe praktike sipas standarteve bashkekohore me inxhinierë dhe instruktor te kualifikuar. ofrojme kurse me makina automatike.dhenbsp;misioni ynë ësht...
28/01/2023 12:01

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Përse duhet të zgjedhim kopshtin bletëzat?➡️ mësueset e kopshtit tonë i karakterizon një dashuri e vertetë për punën dhe angazhim i plotë me fëmijët. ato frymëzojnë tek fëmijët pas...
14/12/2022 11:02

Zona: Qender
👶 kopshti ivina✅ ofron perkujdesje dhe edukim profesionale per te vegjlit tuaj✔️ ne ju garantojme se femijet tuaj do te marrin edukimin ne rrugen e gjate te shkollimit, do te zbulojne vlerat ...
28/11/2022 11:31

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
...
20/10/2022 20:10

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
...
04/10/2022 17:11

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
🏫 qëndra kampionët ✅ ofron shërbim passhkollor për të gjithë fëmijët nga klasa e parë deri në klasën e pestë.💠 asistim në çdo vështirësi për perfundimin e detyrave shkollore....
29/09/2022 14:46

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Specifikimi teknik kombetar pershkruan nje sistem menaxhimi per sherbimet e ofruara nga shkollat e gjuheve te huaja dhe nga organizatat qe ofrojne sherbime trajnimi ne fushen e arsimit te mesem.dhenbs...
29/09/2022 14:40

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Me nje eksperience shumevjecare, kopshti jone ofron komoditetin e duhur dhe gjithcka qe ben femijet tuaj te gezuar.dhenbsp;✅produktet dhe sherbimet qe ofrojme:dhenbsp;📖anglishtdhenbsp;💃baletdh...
29/09/2022 14:37

Zona: Ysberisht/Kombinat/Selite
🏫 instituti i edukimit barleti, nje organizem nderinstitucional me ne perberje te tij 9 pedagoge te jashtem, me tituj dhe grada shkencore te fituara brenda dhe jashte vendit, si dhe kontribute te n...
02/09/2022 10:10

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
🎓 universiteti aldent (ual) është një institucion privat i arsimit të lartë i liçensuar me vendim të këshillit të ministrave, nr. 673, datë 27.9.2006.perse aldent?1. aldent është një u...
07/07/2022 13:53

Zona: Brryli/Rruga Bardhyl
🚗 autoshkolla "musha"eshte nje autoshkolle me pervoje mbi 10 vjet, nje autoshkolle me staf te kualifikuartek kjo autoshkolle praktika behet me mjete tip mercedes -benz 250 d teoria behet me kompju...
23/06/2022 13:21

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
🏫 albania design academydhenbsp;⏩ shkolle 2 vjecare stilist-modelistshkollë profesionale 2 vjecare , stilim dizajn prerje - qepje ajo që deshiron te bëhet nje stiliste albanian design academy ...
28/02/2022 15:35

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
⏩ akademia hollywood🎵 në akademinë hollywood, ajo që na bashkon eshtë dashuria për një edukim muzikor dhe teatral cilësor.✅ ne besojmë që edukimi artistik është një hap i rëndësis...
12/01/2020 20:53

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim