🏡 gazonjere me qera

🕵 Online 228 lexues | ⏳ 68 njoftime ne pritje     Print

300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Don Bosko |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete

Jepet gazonjere me qera.me te gjitha kushtet bashkohore. 50m2. cdo mobilje eshte e re.vendodhja don bosko rruga muzaket. 300euro...

25/04/2024 16:02

300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes |
Ambjenti
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 0, Ashensor 1
1 Tualete

Gazonjere, 43m2, kati pare, e pamobiluar, ballkon., 43 m2, 1 ambjent, kati 1, 1 banjo, ngrohje/ftohje, 1 ballkon, bosh, gjendja: e rerruga artan lenja, rruga frosina plaku, kompleksi kontakt, mbrapa zjarrefikseve, godina 6 perballe kopshtit te fe...

04/04/2024 15:13

320 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
34.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

🏡jepet me qera gazonjere 📐siperfaqe:35m2 🪜kati:2 🛋i mobiluar organizohet: - dhomë ndenje 🛋️ - ambient gatimi 🍽️ - 1 tualet 🚽 📌vendndodhja: rruga gjon mili 💸Çmimi per qera:320€ (3 muaj pagese) ...

21/12/2023 16:15

100 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Durres Plepa |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
28.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

Jepet me qera gazonjere ne zonen e plazhit durres perballe kompleksit florida. gazonjeria eshte e paiuser me te gjitha mobiljet . jepet per nje kohe te gjate me qera dhe preferohen cifte. plus dy muaj paradhenie me kontrate ...

14/12/2023 18:12

14,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Qyteti Studenti/Vilat Gjermane |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet gazonjere me qera e kompletuar prane vilave gjermane ...

17/09/2023 22:09

15,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ali Demi/Tregu Elektrik |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet gazonjerja e pershtatshme per 2 persona prane pallateve grand tek qyteti studenti. gazonjerja eshte e mobiluar. per me shume informacione kontaktoni ne (0699529901)...

17/06/2023 12:18

450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
35.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet gazonjere me qera tek petro nini. apartamenti lirohet ne daten 1 korrik te perfshira ne cmim interneti,uji,drita per me shume info me kontaktoni ...

06/06/2023 01:30

45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
25.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet me qera gazonjere te blloku vasil shanto gazonjeria ka nje siperfaqe prej 25 m2, ndodhet ne katin 0 . te gjitha mobiljet jan te reja dhe te arreduara ne menyre bashkekohore . veshja e jashtme me kapot dhe izolim . vendodhja:rr. mih...

03/04/2023 14:46

400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Gazonjere me qera ne myslym shyri kati 3 pallat i rri e mobiluar siperfaqe 50 m2 cmimi 400€...

18/03/2023 13:50

380 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
31.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet me qera gazonjere ne rrugen myslym shyri gazonjeria ka nje siperfaqe prej 31 m2 ndodhet ne katin e 2 *e mobiluar *me ballkon *ngrohje /ftohje ne cmimin e qeras perfshihen : uje , drita dhe internet. vendodhja: rruga myslym shyr...

01/03/2023 16:08

400 Euro - Rruga Dibres Prane Viles Gold Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar.400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
 rruga dibres prane viles gold  jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 70 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi dhe  1 tuale...
📅 Date: 18/06/2024 10:47

40,000 Leke - Jepet Apartament 1+1 Me Qira

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.38 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qira apartamenti eshte i mobiluar  ndodhet ne nje zone te qete dhe te aksesueshme me cdo gje kati i 2 banimi pallat me ashensor per me shume informacio...
📅 Date: 18/06/2024 15:45

37,000 Leke - Rruga Siri Kodra Tek Buka E Arte Qato Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar .i Mobiluar 37000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga  siri kodra tek buka e arte qato jepet me qera apartament  me siperfaqe 61 m2  1+1   i  mobiluar . apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome ...
📅 Date: 18/06/2024 16:29

350 Euro - Apartament Ne Tirane, Qera Ditore, Mujore, Afatgjat.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamente familjare, te mobiluara totalisht. kontaktoni ne whatcap 00355698647610...
📅 Date: 18/06/2024 19:18

460 Euro - Ne Zonen E Porcelanit Prane Universitetit Europian Te Tiranes Jepet Me Qera Apartament 1+1 Proces Mobilimi 460 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e porcelanit ,rruga xhanfize keko  prane universitetit europian te tiranes  jepet per here te pare me qera apartament  1+1 , me siperfaqe 65𝐦2 ,ne proces mobilimi . apar...
📅 Date: 18/06/2024 19:18

35,000 Leke - 1+1 Rr. Dibres (mbrapa Sp. Amerikan 2) K.4 (i Fundit, Pa Ashensor) I Mobiluar: Kuzh, E Re | Bllk Me Tende

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.06 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Me qera: apt 1+1 rr. dibres (mbrapa sp. amerikan 2) kati 4 (i fundit, pa ashensor) i mobiluar: me kuzhine, dollap dhe krevat te rinj | televizor i sapo vendosur | ballkon me tende | tualet funksional ...
📅 Date: 18/06/2024 20:40

42,000 Leke - Ne Zonen Astirit ,prane 2 Palmave Jepet Me Qera Apartament 2+1, I Mobiluar 42,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen astirit ,prane 2 palmave  jepet me qera apartament  2+1, me siperfaqe 78 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,2  dhoma gjumi,1 tualet dhe 1 b...
📅 Date: 18/06/2024 21:10

450 Euro - Rruga Ferit Xhajko Prane Ish Restorant Durresit Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar. 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga ferit xhajko prane ish restorant durresit jepet me qera apartament me  siperfaqe 70 𝐦², 1+1 i  mobiluar. apartamenti organizohet ne  ambient  gatimi e  ndenje ,1 dho...
📅 Date: 18/06/2024 21:23

35,000 Leke - Tek Ish Tregu Elektrik, Rr. Todi Shkurti Prane Kompleksit Grand, Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 35,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Tek ish tregu elektrik, rruga todi shkurti  prane kompleksit grand, jepet me qera apartament  me siperfaqe 120  m2, 2+1  i mobiluar  dhe  organizohet ne ambient ndenje ...
📅 Date: 18/06/2024 22:46

30,000 Leke - Ne Zonen E Freskut , Rr Muhamet Deliu Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 30,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (1.55 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 ne zonen e freskut , rruga muhamet deliu prane supermarket spar 2 jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe  65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngreni...
📅 Date: 18/06/2024 23:24

550 Euro - Apartament Me Qera 2+1 Myslym Shyri Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Në myslym shyri jepet me qera apartament 2+1 ,kati 1 banim, mobiluar ,ashensor, ballkone.cmimi i diskutueshëm!...
📅 Date: 19/06/2024 09:32

50,000 Leke - Me Qera:1+1+ballkon Me Pamje Nga Lq. Artificial 📍liqeni Artificial - Afër K. Zoologjik | K.2 | I Ri

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Super apt.1+1 + ballkon me pamje nga liqeni artificial  📍liqeni artificial - afër kopshtit zoologjik (rruga peti, hotel sokrati )  ka pame te lire fantastike nga liqeni i tiranes | cdo g...
📅 Date: 19/06/2024 10:30

450 Euro - Qera(am442)apartament 1+1 Në Don Bosko Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Në don bosko ,pranë resorant bujtina e gjelit,jepet me qera apartament 1+1, kati i 6, ashensor, mobilim i ri....
📅 Date: 19/06/2024 12:19

45,000 Leke - Tek Bulevardi Zogu I Pas Ministrise Se Drejtesise, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Tek bulevardi zogu i pas ministrise se drejtesise,  jepet me qera apartament  1+1 ,me siperfaqe 65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,1 dhome gjumi 1 tualet d...
📅 Date: 19/06/2024 19:14

900 Euro - Qera, Apartament 3+1+2, Tregu Elektrik / Opp42117

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
124.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Disponojmë apartament 3+1+2 , tregu elektrikinformacion mbi apartamentin:.• sipërfaqja e apartamentit (neto) : 116 m2• sipërfaqja e apartamentit (bruto) : 124 m2• kati 2organizimi:• ambient...
📅 Date: 19/06/2024 22:55

40,000 Leke - Jepet Hyrje Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera, hyrje e mobiluar me te gjitha. ndodhet afer shkolles se "kuqe " rruga "qemal stafa " ne nje zone te qete dhe te preferuar per banim, vetem 750 m nga qendra.  eshte e konceptuar ne ...
📅 Date: 20/06/2024 00:23

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera, Tek Grandi V009

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 me qera📍   tek grandi, tregu elektrik🏡   i mobiluar 📏   70 m2🚪   kati i dyte (shtepi private)💰   250 € apart...
📅Date: 20/06/2024 07:33

40,000 Leke - Myslym Shyri Jepet Me Qera Apartament Bosh 2+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 1.47 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 i rikonstruktuar plotesisht me te gjitha kushtet bashkohore per banim ose per zyra.per me shume informacione na kontaktoni....
📅Date: 20/06/2024 07:32

400 Euro - Prane Zogut Te Zi, Perballe Me Ring Center, Jepet Me Qera Apartament 1+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 1.29 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar.apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon ndenje + ambient gatimi- 1 dhome gjumi- 1 tualet-1 ballkon.per me shume informacione na kontaktoni!...
📅Date: 20/06/2024 07:31

30,000 Leke - 1+1,30.000 Lek,kat Vile Mbrapa Bar Artistit, Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament me qera 1+1+ aneks gatimika nje siperfaqe prej 70 m2e organizuar ne:● dhome gjumi● sallon + ambient gatimi ● tualete mobiluar ne kushte komodekati 1,vile private adres...
📅Date: 20/06/2024 07:28

300 Euro - Jpet Apartament Me Qera 1+1+ballkon Astir 300 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet aprtament me qera astir(vila l) 1+1+ballkon totalisht e mobiluar kati 3 banim me ashensor 300euro...
📅Date: 20/06/2024 07:28

30,000 Leke - Shtepi Me Qera 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.83 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
10.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet banese me qera 2+1 e mobiluar e pershtatshme per 4-5 persona. nr:0682778266...
📅Date: 20/06/2024 07:26

300 Euro - Jepet Apartament Me Qera 1+1 300 Euro Stacioni Trenit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 16.50 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament me qera 1+1 300 euro stacioni trenit...
📅Date: 20/06/2024 07:26

700 Euro - Qera 2+1 Bllok. 700 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament 2+1 kushte bashkohore,pallat ri me ashensor .mundesi parkimi ne zone...
📅Date: 20/06/2024 07:24

740 Euro - Brand New** Qera 2+1+2wc Me1 Post Parkimi**- Bulevardi Ri - Rezidenca Avid (125m2) K.7 Pabanuar Me Pare*

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Me qera apartament 2+1+2wc+ post parkimi ( 125m2) me ballkon l bulevardi i ri brenda rezidences avid l brand new** pabanuar l kati 7 pallat me ashensor me cip l 1 post parkimi perfshire ne cmim l sapo...
📅 Date: 18/06/2024 10:08

400 Euro - Don Bosko Prane Supermarket Spar Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (2.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Don bosko prane supermarket  spar  me qera apartament  1+1, me siperfaqe 70 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,1  dhome  gjumi,1 tualet d...
📅 Date: 18/06/2024 12:09

1,900 Euro - Central Chic Ap ⚜ 2+1+kuzh. Me Vete+2wc & Post Parkimi ( Myslym Shyr - Gjykata E Larte) K4, Pllt I Ri - Arredim & Paji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
190.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Ultra apartament me qera në zonën më të preferuar të tiranës në myslym shyri 2+1+kuzh me vete+ 2 wc+ 2 ballkone - një nga apartamentet më të veçantë në treg i arreduar me arkitekt në Çd...
📅 Date: 18/06/2024 16:55

800 Euro - Me Qera: 2+1+2wc (rr. E Kosovareve - Komun, Liqeni) 120m2 - K9 (ashens) I Kompletuar, Me Sh. Ndricim | Elektro A++ Parke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
9 Tualete
Jepet me qera: apt 2+1+2wc & ballkone ( rr. e kosovareve - afer kompleksit dinamo ) kati 9, pllt me ashensor | apt me shume hapesire dhe ndricim | mobilim cilesore, sallon open space | kuzhine me ...
📅 Date: 18/06/2024 21:02

30,000 Leke - Tirane, Jepet Me Qera Apartament 1+1, 30'000 Lek (rruga Jordan Misja)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera hyrje 1+1 ne shtepi private komplet te dedikuar dhe me oborr.adresa: rruga "jordan misja", tirane.cmimi: 30'000 lek.per me shume informacione kontaktoni:limitless real estate - 068 39 00...
📅 Date: 19/06/2024 10:25

650 Euro - Qera, Apartament 1+1, 9-katshet,qender//opp42050

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Qera, apartament 1+1, 9-katshet,qender informacion mbi apartamentin : • sipërfaqja e apartamentit : 50m2 • kati 4 organizimi: • ambient ndenje • 1dhoma gjumi&nbs...
📅 Date: 19/06/2024 11:46

38,000 Leke - Apartament 1+1, Totalisht I Mobiluar, Pas Fabrikes Se Miellit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament i mobiluar, 1+1, kati i 7 por jo i fundit, siperfaqe 70m2, me nje organizim shume te mire. aparamenti ndodhet vetem 500 m nga rrethi tek pallati me shigjeta ose pas fabrikes s...
📅 Date: 19/06/2024 12:31

600 Euro - Jepet Me Qira Apartament 1+1 + Post Parkimi , Prane Rruges Se Kosovareve

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.39 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 tek rruga marko bocari prane le bon. ofrohet dhe nje post parkimi me cmim ekstra 5000 leke.apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri. ka nje pozicionim sh...
📅 Date: 19/06/2024 13:43

930 Euro - H. E Pare Me Qera: 2+1+2wc ( Pazari I Ri ) K5, Ashens. - Super Investim **60k€ Kosto - Me Arkitekt

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (4.01 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1+2wc ( pazari i ri - qender ) kati 5, pallat me ashensor | investim premium me kosto 60-70k euro | arredim super cilesore, dizajn me arkitekt | kondicioner mitsubish dhe el...
📅 Date: 19/06/2024 15:44

730 Euro - 2+1+2wc & 2bllk ( Liq. I Thate ) K5, Pllt I Ri - Apt Modern, Mobilim Cilesore, Elektro A++

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Super apartament te liqeni i thatë 2+1+2wc +2 ballkon të madh 780 eu  - apartamenti modern dhe me mobilim ciësor me super ballkob dhe me pamje nga liqeni tiranës- 2 dhoma gjumi të mëdha kor...
📅 Date: 19/06/2024 16:09

450 Euro - Qera Apartament 2+1 , Rruga Mine Peza , Tiranë.//opp42094

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 për qera tek rruga mine peza , tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe e apartamentit : 68 m2 • kati 4 banim • pallat ekzistues o...
📅 Date: 19/06/2024 22:42

600 Euro - Apartment Luksoz 2+1+bllk Te 21 Dhjetori

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartament luksoz 2+1+bllk te 21 dhjetoriorganizohet:🛌2 dhoma gjumi🛋ambient ndenje+gatimi🚿tualetballkon gjendja: shume e mire•e kompletuar me mobilje te reja•kondicione...
📅 Date: 19/06/2024 22:43

550 Euro - Firodi Di Bosko,apartament Per Qera 2+1+2,i Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament me qera 2+1+2 , don bosko i mobiluar me te gjitha kushtet e nevojshme ndodhet ne katin e 5 banim cmimi 550 euro na kontaktoni ...
📅 Date: 20/06/2024 00:27

401 Euro - Jepet Super Ap Me Qira 1+1+bllk Te Rruga E Dibres

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Kati 2 pallate mobiluar plotesisht lirohet me 1 korrikfotot dhe detajet ne whatsapp...
📅 Date: 20/06/2024 00:30

30,000 Leke - Kati Pare I Nje Vile Per Qira!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.92 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ofrojme per qira katin e pare te nje vile!apartamenti organizohet ne nje koridor qe ben shperndarjen ne nje sallon, nje kuzhine me vete, nje dhome gjumi me 3 krevate tek si dhe  nje tualet e nje ...
📅Date: 20/06/2024 07:22

23,000 Leke - Japim Me Qera Garsoniere

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.46 Km nga qendra
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
26.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Prane rez “ kontakt” 100 m me poshte ,ne rrugen “artan lenja” ( buze rruge  ) japim me qera nje garsoniere me kushte optimale me condicioner qe per dy muajt e veres edhte okazion ....
📅Date: 20/06/2024 07:20

280 Euro - 1+1 Kodra Diellit.28.000 Lek

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.12 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 mobiluar ne menyre te thjesht.pallat ri me ashensor...
📅Date: 20/06/2024 07:19

400 Euro - Apartament 2+1 Me Qera - Myslym Shyri (vr111)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
79.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
✅   apartament 2+1 me qera📍   myslym shyri🏡   bosh🚪   kati 4📏   sip. 78 m2💰   400 euro apartament 2+1, me siperfaqe to...
📅Date: 20/06/2024 07:18

400 Euro - 💥 Apartament 2+1 Me Qera Tek Brryli

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
❗ jepet apartament 2+1 me qera prane zones se brrylit ❗organizohet ne:✅sallon ndenjie✅ambient gatimi✅2 dhoma gjumi✅tualet ✅ballkoncmimi: 400 euro / muaj📞per me shume informacion ...
📅Date: 20/06/2024 07:17

30,000 Leke - Jap Apartament 1+1 Te Mobiluar Ne Ali Dem.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Ne ali dem, prane ish poligrafikut dhe tregut tr ri elektrik, ne nje pallat te ri jap:apartament 1+1 i mobiluar.kati 4, me ashensor.ka nje banjo me dritare.ka nje verande te mbyllur 35m3 dhe gatimim n...
📅Date: 20/06/2024 07:16

17,000 Leke - Japim Me Qera Per Djem .170 Mije Lek

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Japim me qera per djem .170 mije lek  ndarje qeraje...
📅Date: 20/06/2024 07:12

520 Euro - Brand New: 2+1 ( Astir - 2 Palmat ) K.4, Ashensor - Super Investim (me Arkitekt) Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2 ballkon ( astir - 2 palmat, kompleks molla ) pllt v. 2012 (k. 4, ashensor) apt i super investuar ( me arkitekt ) arredim dhe elektroshtepiake premium **30k euro kosto | sistem ngr...
📅 Date: 19/06/2024 20:24

450 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Në Varri I Bamit, Tiranë - 450€ | 86 M²

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
apartament 2+1 me qira në varri i bamit, tiranë - 450€ | 86 m²ky apartament ndodhet në katin e katërt në një zonë të qetë në varri i bamit, paticeri lika, dhe është i disponueshëm pë...
📅 Date: 19/06/2024 23:00

450 Euro - Apartament 2+1 Me Qera 📍brryl

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (1.57 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅 Date: 19/06/2024 23:22

450 Euro - Jepet Apartament Me Qera 1+1 Kopshti Zoologjik

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera 1+1 kopshti zoologjikkati 1 totalisht e mobiluar sip 70 m2 per me shume informacion mbi pronen na kontaktoni!one real estate !...
📅 Date: 20/06/2024 00:09

1,300 Euro - New Villa: 3+1+2wc (2 Kate) Mullet *petrele, Me Pamje - Oborr **5 Vende Parkimi | Mobilim I Ri | 3 Kondicioner & Punime

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
350.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅 Date: 20/06/2024 02:04

400 Euro - Jap Me Qera Shtepi 1+1+parkim 400 € (selite)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Të dhëna mbi shtëpinë:● ambient ndenjie + ambient gatimi● dhomë gjumi● tualet● parabanjo● ballkon● hapësirë për parkim● oborr● kati 2● 80 m2cilësime të tjera:shtëpia ndodh...
📅Date: 20/06/2024 07:04

200 Euro - Qera, Hyrje Private 1+1, Qytet Studenti, 200 Euro/muaj

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.17 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Agjencia imobiliare morina jep me qera, hyrje private 1+1, qytet studenti, 200 euro/muajtipologjia 1+1adresa: rruga pjeter budi pike referimi: qytet studentii mobiluarkati 2hyrje privatecmimi 200 euro...
📅Date: 20/06/2024 06:33

450 Euro - Apartament Me Qera Tek Ish Parku

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.00 Km nga qendra
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament me qera tek ish parku tek 21nje dhome gjumisallon +ambient gatimi pallat me ashensor aper me shume info ose vizite ne prone ju lutem na kontaktoni ...
📅Date: 20/06/2024 05:03

450 Euro - Apartament Per Qira-21 Dhjetori

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti eshte i sapo mobiluar...
📅Date: 20/06/2024 04:58

450 Euro - Apartament 1+1 Me Qira Tek Kompleksi Star, 21 Dhjetori

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 me qira tek kompleksi star, 21 dhjetori.apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe i pa banuar me pare.post parkimi me cmim ekstra 50 euro ...
📅Date: 20/06/2024 04:56

350 Euro - Jepet Me Qira 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.45 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira 2+1ambienti ka sipërfaqe prej 70m2 dhe ndodhet ne katin e parë te nje pallati organizohet ne:ambient :ambienti gatimi1sallon 1dhoma gjumi 1 tualet adresa :restorant...
📅Date: 20/06/2024 04:20

20,000 Leke - Garsoniere Me Qera Brryl 200 Mij Lek

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Garsoniere me qera ne brryl 200 mij lekkati i pare i nje vilee mobiluar te ish rozafa200 mij lekekusht vetem 1 goce0697076668...
📅Date: 20/06/2024 04:17

1,550 Euro - Jepet Me Qera Vile 2 Kateshe Ne Rezidencen The Olive Grove, Mullet(id 4251316)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Vila Luksoze
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
250.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Id 4251316ne zone e mulletit, rezidenca the olive grove, jepet me qera vile 2 kateshe, siperfaqe totale 250 m², ndertim i ri dhe shume cilesor, e mobiluar totalisht, shtruar me parket, sistem kondici...
📅 Date: 19/06/2024 09:10

600 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Ne Zonen E 21 Dhjetorit, Prane Konvikteve Te Inxhinierise Se Ndertimit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 42211276,ne zonen e 21 dhjetorit, prane konvikteve te inxhinierise se ndertimit, jeper me qera apartament 2+1, siperfaqa 80 m², kati 2 nga toka ne nje pallat te ri. apartamenti organizohet ...
📅 Date: 19/06/2024 09:57

25,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Rr.jordan Misja/ 25,000 All

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 tek rr.jordan misjasiperfaqja totale: 65 m2kati: 1, shtepie private 2 katshetotalisht e mobiluar organizimi:-  dhome ndenje + gatimi- 1 dhome gjumi- 1 tualet- ba...
📅Date: 20/06/2024 04:15

260 Euro - Jepet Me Qera 2+1 E Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
79.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera 2+1 e mobiluar ndodhet te liqeni thate prane hotel radison 5min larg ne cmim eshte perfshir uje parking dhe internetper me shume informacion na kontaktoni ...
📅Date: 20/06/2024 04:10

250 Euro - Apartament 1+1 Me Qera - Don Bosko (vr111)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
51.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
✅   apartament 1+1 me qera📍   don bosko🏡   i mobiluar🚪   kati 8📏   sip. 50 m2💰   250 euro apartament 1+1, me siperfaqe...
📅Date: 20/06/2024 03:06

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim