🏡 apartamente me qera

🕵 Online 222 lexues | ⏳ 52 njoftime ne pritje     Print

270 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Kamez/Paskuqan/Babrru |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet me qira apartamente 1+1 ne zonen e babrrus.apartamenti ka siperfaqe prej 68 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje vile.apartament eshte komod dhe i rehatshëm i organizuar ne nje sallon ndenje se bashku me te gatimit , nje dhome gjumi dhe nje t...

28/02/2024 00:20

700 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Prona te patundshme, ne shitje, apartamente 3+1 & me shumeshtepi me qera - tek pazari ri,, ne pallat te ri, 90 m2, 700 euro i diskutueshemi mobiluar, kati 2përshkrimjepet me qera 3+1, 90 m2, kati 2, i mobiluar, hyrje e rregulluar....

27/02/2024 16:46

600 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Prona te patundshme, me qera, apartamente 2+1rruga ndreko rino, afer karburantit, 105 m2, 600 euroi mobiluar, gjendja: shume e mire, kati 6, ashensorpërshkrimjepet shtepi me qera 2+1, 105 m2, kati 6, ashensor, i mobiluar, gjendja: shume e mire...

27/02/2024 16:15

550 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Kodra e Diellit |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

Prona te patundshme, me qera, apartamente 2+1shtepi me qera - rruga bill klinton, mbi qendren kristal center, 120 m2, 550 euroi mobiluar, kati 5, ashensorpërshkrimjepet me qera apartament 2+1+2 tualete, 120 m2, kati 5, ashensor, i mobiluar, me te gi...

27/02/2024 16:08

5,000 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Sauk/Qendra TEG |
Ambjenti
7+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
518.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
3 Tualete

Vilet per qira 3+1+3 banja ne zonen pamja  2 kate  5000 euro/muaj (neto). jepet komplet vila bashk me oborr dhe poste auto e ndare ne 3 apartamente te tilla ku 2  jan te pa mobiluara dhe 1 eshte komplet e mobiluar kjo viletè...

27/02/2024 15:36

550 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
81.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Id : 42214665 inxhinieria ndertimit, kompleksi kontakt, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri,i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 80 m², kati 3 me ashensor, kondicioner, organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gjumi, tuale...

26/02/2024 17:14

1,250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete

Jepen dy apartamente per qera ditore 1+1 e investuar dhe 2+1 e investuar apartamente te investuara se fundmi te pabanuara me pare jepen per here te pare me qera ...

26/02/2024 10:38

28,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Don Bosko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet apartament me qera 1+1 ne fund te donboskos, 200m larg shinave.apartamenti ka nje siperfaqe prej 80m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje godine. e gjithe godina eshte e dhene me qira e ndare ne 20 apartamente.organizohet neambjent ndenje+gati...

25/02/2024 21:46

650 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete

Id 4221989,  ne rrugen naim frasheri, prane mozaikut te tiranes, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, siperfaqe 100 m², kati 5 me ashensor, 2 kondicionere, 2 tualete, kuzhina me vete, bal...

23/02/2024 12:23

450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Apartamente me qera - rr. "5 maji",, pas concord center, 80 m2, 450 euroi mobiluar, kati 2përshkrimjepet me qera 1+1, sip, 80 m2, kati 2, i mobiluar, e kompletuar me te gjitha paisjet e reja...

21/02/2024 13:48

780 Euro - 1+1+1 Post Parkimi ( Komplk. Delijorgji - Rr. Kavajes ) K5, Pllt V 2018 | Ap I Kompletuar: Mobilim Cilesore, Parket & Ko

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Jepet me qera 1+1+ 1 post parkimi - brenda kompleksit deliorgji (mbi intesa bank) kati 5, pallat v 2018, me ashensor | apt i kompletuar & investuar:  parket druri, kondicionerë,ballkon, dhom...
📅 Date: 27/02/2024 00:31

22,000 Leke - Jepet Me Qera Gasoniere Ne Fresk

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (4.38 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet gasoniere ne fresk me te gjitha kushtet. ne gjendje super te mire. me kondicioner, tv plazem, banjo e gjitha incaso. ndodhet 1 minut larg nga stacioni autobusit te procelanit. ne jemi ag...
📅 Date: 27/02/2024 09:26

1,200 Euro - 2+1+2wc & Garazh ( Park Life Res. ☘ Liqeni I Thate) Ndertim V 2022. - Ap 100% I Ri ** Dizajn Me Arkitekt: Mobilim Mode

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (0.64 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2wc & lavanteri** garazh ne cmim ( park life residence - liqeni i thate ) k2, ndertim i v 2022- apt  100% i ri & i  dizenjuar me arkitekt*** mobilim modern | elekt...
📅 Date: 27/02/2024 17:04

45,000 Leke - Rruga Petro Nini Luarasi Prane Pasticeri Lej & Laj Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga petro nini luarasi prane pasticeri lej & laj  jepet me qera apartament 2+1 me siperfaqe 75m2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 tualet ,2 dhoma ...
📅 Date: 27/02/2024 19:16

600 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (0.69 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 0, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 🏡✔ e mobiluar🛏  2+1🛁 1 tualet✅ nje muaj paradhenie plus 1 muaj garanci✨ cmimi: 600 euro💸 📍adresa: rruga him kolli, tirane📲 te interesuarit te...
📅 Date: 27/02/2024 20:56

470 Euro - Ruga E Dibres, Prane Gjimnazit Partizani, Jepet Me Qera Apartament 1+1+parkim 470 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Rruga e dibres, prane gjimnazit partizani, jepet me qera apartament 1+1, 60 m2  i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie , 1  dhome gjumi  dhe 1 tualet&nb...
📅 Date: 27/02/2024 22:13

350 Euro - Ne Zonen E Astirit, Tek Kompleksi Fratari,jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 ne zonen e astirit,bulevardi i kasharit tek kompleksi fratari, ne nje zone  shume te kerkuar dhe lehtesisht te aksesueshme me rruget kryesore dhe dalese te tiranes ,  jepe...
📅 Date: 27/02/2024 23:15

200 Euro - Jepet Shpi1+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStadiumi Kombetar/RTSH/ETC
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera shtepi 1+1e komplentuar  ne 21 per me shum tel+393494680213...
📅Date: 28/02/2024 00:53

400 Euro - Jepen Me Qera Garsoniere Prane Ring Center

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 1.39 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepen me qera garsoniere totalisht te investuara prane ring center.prona jane te mobiluara dhe me te gjithe elementet e nevojshem per jetese.ne cmim perfshihen edhe pagesat per shpenzimet e energjise ...
📅Date: 28/02/2024 00:46

300 Euro - Jepet Apartament Me Qera 1+1 Ne Zonen E Astirit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 4.71 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e astiritorganizohet:🛌1 dhome gjumi🛋ambient ndenje + gatimi 🚿1 tualetgjendja: shume e miree mobiluar plotesisht e detajuar- jepet per cifte dhe fami...
📅Date: 28/02/2024 00:39

26,000 Leke - Apartament 1+1. 26000 Leke.mbas Spitalit Amerikan 2

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 2.18 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 i mobiluarkati 1,pallat i rijepet vetem per vajza3 min larg nga fakulteti i mjeksis,por mund te kalohet dhe nga concord centerdysheket jan vendosur te rinj...
📅Date: 28/02/2024 00:31

270 Euro - Jepet Apartament Me Qira 1+1 Ne Babrru

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira apartamente 1+1 ne zonen e babrrus.apartamenti ka siperfaqe prej 68 m2 dhe ndodhet ne katin e dyte te nje vile.apartament eshte komod dhe i rehatshëm i organizuar ne nje sallon ndenje s...
📅Date: 28/02/2024 00:20

800 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 1.44 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 9, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1 adresa : rruga e kosovarve i mobiluar me kushte bashkohore kati 9 siperfaqe : 98 m2 cmimi : 800€ ne muaj...
📅Date: 28/02/2024 00:19

500 Euro - Prane Amerikan 2, Jepet Me Qera Apartament Modern 1+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar..apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon ndenje + ambient gatimi .- 1 dhome gjumi- 1 tualet-1 ballkon.per me shume informacione na kontaktoni!...
📅Date: 28/02/2024 00:19

420 Euro - Prane Delijorgjit, Jepet Me Qera Apartament 1+1.

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 26.10 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar..apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon ndenje + ambient gatimi .- 1 dhome gjumi- 1 tualet-1 ballkon.per me shume informacione na kontaktoni!...
📅Date: 28/02/2024 00:16

800 Euro - Brand New ⚜ 1+1 ( Kmplk. Delijorgji - Pas Hilton ) 100% I Ri, Çdo Gje Ne Qese - Elektro A++ Parket & Sis. Chiller (ng

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (2.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: brand new 1+1 📍kompleksi delijorgji - mbrapa hilton ( pallatet e reja )  |  100% i ri, Çdo gje ne qese || markat me te mira te elektroshtepiakeve || sistem qendror kondici...
📅 Date: 26/02/2024 18:15

400 Leke - Rruga E Durresit Prane Hotel Colosseo Jepet Me Qera Duplex 1+1, 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
46.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga e durresit prane hotel colosseo   jepet me qera duplex  1+1 , 46𝐦², i mobiluar. apartamenti organizohet ne ambjent ndenje e ngrenie, 1 dhome gjumi, 1 tualet. apartamenti ndod...
📅 Date: 27/02/2024 16:45

580 Euro - H. E Pare Me Qera: 2+1+kuzh. Vec+ 2wc (siper Kristal Center ) K3, Pllt I Ri - I Mobiluar & Investuar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (2.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
127.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
...
📅 Date: 27/02/2024 18:36

870 Euro - Lake Penthouse 🔑 2+1+2wc+ Garazh & Verande Me Pamje 180° ( Liqeni - Res. Colombo ) K6, Pllt I Ri | Sallon Open Space

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Penthose(kati i fundit panoramik)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
169.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: penthouse 2+1+2wc + garazh privat & verande me pamje fantastike (180°) mbi liqenin e artificial dhe liqenin e thatë | kati 6, pllt i ri me ashensor | mobilim cilesore, parket, sis...
📅 Date: 27/02/2024 20:28

350 Euro - Luxury Studio Apartment 🎀 Akull I Ri Ne Ali Dem (kmp. Mangalem) - Pllt I 2021, Me Arkitekt *parket - Marka Cilesore

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (0.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
33.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera luxury studio apartment * akull i ri ( ndertim i 2021** - kompleksi mangalem) - ali dem - arreduar me arkitekt -- stil bashkekohor, cdo hapsire e menduar ne detaje! - totalisht i mobilua...
📅 Date: 27/02/2024 21:02

750 Euro - 3+1+2wc Me Super Pamje Nga Liqeni ( Kop. Botanik, Xhamia ) Mobilim & Elektro. Moderne | Parket, 4 Kondicioner & Ndricim

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.26 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
160.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Me qera: apartament 3+1+2wc, me super pamje nga liqeni artificial 3+1 +2wc kopshi botanik te xhamia | mobilim i gjithi me porosi druri | 4 kondicioner | super kuzhinë me super pamje | 3 dhoma gjumi d...
📅 Date: 27/02/2024 21:39

450 Euro - ⭐ Apartament 2+1+verande Me Qera Mbi Komunen E Parisit Te Rruga Bill Klinton

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.14 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅Date: 28/02/2024 00:12

650 Euro - Qera Super Apartament 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Qera super apartament 1+1 tek ish fusha aviacionitkati 2,pallat me 2 ashensore e sapo arreduar,pabanuar me pare cmimi 650€...
📅Date: 28/02/2024 00:09

30,000 Leke - 🏡 Jepet Apartament 2+1 Me Qera Te Rruga E Kavajës, Kisha Katolike, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
🏡 jepet apartament 2+1 me qera te rruga e kavajës, tiranë🏷 Çmimi: 30.000 lekë në muaj📐 sipërfaqe: 100 m2🔼 kati: 2☎️ kontaktoni tani për një vizitë në...
📅Date: 28/02/2024 00:07

150 Euro - Ndarje Qeraje Cuna

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 3.60 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shtepi 1+1 60 m2 kerkohet nje djal per ndarje qeraje 150€ ne muaj rruga e durrsit prane coloseu shtepia esht e mobilur ne kat te dyt kontaktoni ne nr e whatsapp ‪+385 95 773 7522‬...
📅Date: 28/02/2024 00:03

17,000 Leke - 🏠 Jepet Garsioniere Me Qera Te Vilat Gjermane, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.75 Km nga qendra
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
38.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🏠 jepet garsioniere me qera te vilat gjermane, tiranë 🏷 Çmimi: 17.000 lekë📐 sipërfaqe: 38 m2🛋 e mobiluar⚠️ jepët për 2 djem📱kontaktoni tani në whatsapp...
📅Date: 27/02/2024 23:56

35,000 Leke - Apartament Me Qera 2+1 Pranë Ozon Astir Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Pranë ozon, në astir,jepet me qera apartament 2+1, kati i 8, ashensor, mobilimi i pjesshëm.me ballkon....
📅Date: 27/02/2024 23:54

400 Euro - Apartament 1+1+verande Per Qera Ne Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti ndodhet tek bar oslokati 8sip 110m2i mobiluar me kondicioner...
📅Date: 27/02/2024 23:53

500 Euro - Astir Jepet Me Qira Super Apartament 2+1+2 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Kati 4 i sapo mobiluar i ri , ...
📅 Date: 26/02/2024 16:27

1,350 Euro - ✨ Apt: 2+1+2wc+ Garderobe & Tarrace E Shfryt.(pas Amb Amerikane - Rr. Elbs) K6, Pa Ashens. | Investim & Marka Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.04 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
2 Tualete
Jepet me qera: apt 2+1+2wc+ garderobe & 1 depo ** tarraca e shfrytezueshme ( pas amb amerikane - rr. e elbasanit ) k6, i fundit (pa ashensor) apt i arreduar dhe investuar ne detaje ** cilesia me e...
📅 Date: 26/02/2024 21:53

450 Euro - 2+1+ Garazh (ekonomiku - Rr. Elbasanit ) 100% I Ri & I Investuar: Kondicioner, Panele Diellore & Kuzh. E Madhe

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 2+1+2ballkon +garazh personale - vendodhje fantastike, afer fakulteti ekonomik rruga elbasanit - 100% e re e investuar nga fillimi - me garazh - panel diellorq4534te dhenat e ndarjes:- 2 dh...
📅 Date: 27/02/2024 13:23

500 Euro - Jepet Apartament Me Qera 1+1 Pazari I Ri

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.38 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera 1+1 pazari i ri kati 2 totalisht e mobiluar siperfaqe 70m2 cmimi 500€ per me shume detaje apo informacion mbi pronen na kontaktoni!...
📅 Date: 27/02/2024 13:54

50,000 Leke - Qera(am20340)apartament 2+1 Në Don Bosko Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Në don bosko,pranë viva market ,jepet me qera apartament 2+1, kati 4, mobiluar, ashensor,me 2 tualete....
📅 Date: 27/02/2024 18:14

250 Euro - Qera, Hyrje Private 1+1, Rruga 5 Maji, 250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Agjencia imobiliare morina jep me qera, hyrje private 1+1, rruga 5 maji, 250 euro • tipologjia 1+ 1• adresa: rruga 5 maji, prane shkolles tirana jone• i mobiluar• kati 1• shtepi private...
📅Date: 27/02/2024 23:53

500 Euro - Jepet Shtepi Me Qera, Per Banim Ne Pallat I Ri 1+1 11713

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
zona: liqeni thate / kopshti botanik me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/rmffi4vva66vvcez7 siperfaqe neto: 63 m2 siperfaqe bruto: 70 m2 kati 5 ka ashensor 1 dhome gjumi 1 tualet ...
📅Date: 27/02/2024 23:53

15,000 Leke - Jap Dhomen Me Qira Per Dy Goca

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.51 Km nga qendra
Shtepi Private 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
12.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Leshoi dhomen me qira per dy goca me pamje nga lindja e diellit ambienti posedon banjo koridor edhe kuzhincmim 1500 lek te vjetraadresa perball fushes alideminr kontakti 0693485733...
📅Date: 27/02/2024 23:52

350 Euro - Jepet Apartament Me Qira 1+1 Ne Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.18 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qira 1+1 prane bar artistit.apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem sebashku me ambjentin e gatimit ,nje dhome gjumi si dhe nje tualet. apartamenti ndodhet ne kati...
📅Date: 27/02/2024 23:52

150 Euro - Jepet Me Qera 150 Euro Te Stacioni Trenit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 16.50 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera ndarje cunash 150 euro ne muaj uj e drita te perfshira brenda cmimitcmimi:150 eurotel,whatsapp:0693698384...
📅Date: 27/02/2024 23:51

700 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Ne Delijorgj

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament me qera 1+1 ne delijorgj...
📅Date: 27/02/2024 23:49

32,000 Leke - Jap Me Qera App.1+1 Totalisht E Mobiluar Me Ballkon E Koridor.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.91 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jap me qera apartamentin 1+1 kati 3 me ballkon e koridor me sobe,frigorifer,lavatriçe me hyrje ne vete .ndermjet rruges 5 maji dhe spitalit amerikan 2 ...
📅Date: 27/02/2024 23:30

600 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Pazari I Ri 700€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
2+1kati 2i mobiluar700€ i diskutueshem📍pazari i ri...
📅 Date: 26/02/2024 14:26

23,000 Leke - Qera(am118)katë Vile 1+1 Tek Tregu Elektrik Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.86 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Tek tregu elektrik,rruga kristaq capo, jepet me qera katë vile 1+1, kati 2 ,pjese e një vile 3 kateshe, mobiluar, me oborr. ...
📅 Date: 27/02/2024 11:12

30,000 Leke - Shkoze. Te Pallatet E Tom Doshit Jepet 2+1 Me Qira

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Jepet me qjra apartament 2+1 i ri ne shkoze, mobilim bashkohore dhe i ri,  ndodhet ne kompleks te di dhe te sapo mobiluar,  per me shume me kontaktoni ne wapp...
📅Date: 27/02/2024 23:29

24,900 Leke - Garsoniere Me Qera Tek Fundi I Ali Demit (rrethrrotullimi I Shkozes)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 98.48 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
51.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
-   garsoniere me qera -   ali demi (rrethrrotullimi shkoze)-       kati 2-    i mobiluar -    50  m2 -    249...
📅Date: 27/02/2024 23:21

700 Euro - Shtepi Me Qera - Rruga Bill Klinton 2+1+2

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKodra e Diellit 2.38 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qera apartament 2+1+2 tualete, 120 m2, kati 5, ashensor, i mobiluar, me te githa elektroshtepiaket , kati i 5 i fundit...
📅Date: 27/02/2024 23:20

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim