🏡 apartamente me qera njoftime falas

🕵 Online 114 lexues | ⏳ 46 njoftime ne pritje     Print

1,200 Euro - Vile 3 Kateshe (liq. I Thate -400m Radisson) **super Pamje & 5 Vende Parkimi - 4 Dh, Gjumi & 4 Tualete **totalisht I Rik

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
570.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
Jepet me qira vilë  3 katëshe (liqeni thatë, rruga ullishtes 400m nga hotel radisson) - me pamje mrekullushme mbi liqenin artificial, tiranën dhe malin e dajtit. - e rikonstruktuar para 3 vitesh ...
📅 Date: 03/12/2023 14:15

500 Euro - Tek Vilat Gjermane Rruga Fuat Toptani , Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 I Mobiluar. 500 Euro (i Diskutueshem )

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (2.26 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Tek vilat gjermane rruga fuat toptani , jepet me qera apartament  2+1+2, me siperfaqe  119 𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie me dalje ne ballkon, 1 dhom...
📅 Date: 03/12/2023 16:57

600 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Liqeni I Thate 600€

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
2+2 wc+2 ballkonsiperfaqe 110m2kat 2 banim📍rr hamdi sina,liqeni i thate prane bar quen osecmimi 600 euroofrohet parkim me cmim shtese te bar quen,50 mije leke...
📅 Date: 03/12/2023 17:42

850 Euro - H E Pare Me Qera: 2+1+2wc & Post Parkimi (21 Dhjetor - Ambasadat) Ndertim V 2022 - Mobilim Ultra Cilesore, Parket & Elek

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament akull i ri, hera parë qe jepet me qera: 2+1+2wc+ 1 post parkimi, modern dhesuper cilësor ne 21 dhjetor ** rr e ambasadave | kati 1, ndertim v 2022 | mobilim unik dhe ultra cilesore, cdo g...
📅 Date: 03/12/2023 20:24

550 Euro - Rruga E Dibres Tek Kompleksi Arlis Prane Farmacise 10 Jepet Me Qera Apartament 2+1+2 Ne Proces Te Mobilimit 550 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
2 Tualete
Rruga e dibres tek kompleksi arlis prane farmacise 10  jepet me qera apartament  2+1+2 , me siperfaqe  117 𝐦2 ne perfundim te procesit te mobilimit . apartamenti oragnizohet ne amb...
📅 Date: 04/12/2023 01:16

350 Euro - Ne Zonen E Astirit Prane Kompleksit Green City Jepet Me Qera Kati I Iii-te I Nje Vile 1+1, E Mobiluar 350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e astirit  rruga kristaq mone prane kompleksit green city   jepet me qera kati i iii-te i nje vile me siperfaqe  70  m²  1+1, e mobiluar. organizohet ne ambient ndenje e ngrenie,  ...
📅 Date: 04/12/2023 11:13

45,000 Leke - Qera , Apartament 2+1, Qsut, Tower Bridge (area35994)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.69 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament për qera tek tek kompleksi tower bridge informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 113 m2 • kati 6 organizimi: • ambient ndenje • ambient ...
📅 Date: 04/12/2023 22:51

500 Euro - Super Ap Gazoniere ( Te Shkolla Petronini )

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 1.12 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera super gazoniere te shkolla petronini me te gjitha kushtet per me teper na kontaktoni 0682567777 me cmim 500 euro ...
📅Date: 05/12/2023 02:57

450 Euro - !! Super Cmim !! Apartament 2+1 Me Qera Ne Fillim Te Rruges Myslym Shyri, Prane Taiwan-it

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Ne fillim te rruges myslym shyri, prane taiwan-it, jepet me qera apartament 2+1, i mobiluar, kati 3, pallati ka 2 ashensore. jepet me qera 450 € preferohet 1 vit parapagim...
📅Date: 05/12/2023 02:56

20,000 Leke - Shtëpi 1+1 Me Sip Të Konsiderueshme Për 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLumi Lana/ Bulevard 0.76 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Në fund të bulevardit të ri 20m larg tij jepet me qera kati i parë i një shtëpie 2katëshe.ambienti është i mobiluar, me të gjitha kushtet e nevojshme.ujë 24 orë dhe me sahat elektrik më v...
📅Date: 05/12/2023 02:38

600 Euro - 1+1+garazh **2 Post Parkime ( Pazari I Ri - Gjim. Ismail Qemali ) Pllt V 2020 - Invest. Premium: Parket, Elektro A++ & H

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.88 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera: 1+1+garazh (2 post parkime) ** totalisht i ri ( pazari i ri - gjimnz. ismail qemali ) k2 - pllt v 2020 - investim premium dhe dizenjuar me arkitekt | mobilim cilesore, kuzh me pajisje moderne...
📅Date: 05/12/2023 01:46

700 Euro - Apartament 2+1 Me Qira Prane 21 Dhjetorit!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.75 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 24, Ashensor 1
2 Tualete
Ofrohet me qira apartament i tipologjise 2+1+2 me siperfaqe totale 115 m2 ne objekt te ri me ashensor, i invetsuar dhe mobiluar ne menyre bashkekohore, tek 21 dhjetori. kontakto! ...
📅Date: 05/12/2023 01:45

500 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Komuna E Parisit (id B210519) Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 2.10 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
140.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Tek komuna e parisit, ne rrugen bill klinton, lart autostrades,  jepet me qera apartament 1+1, tualet, verand, me siperfaqe 140 m2, kati i 6, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar ne menyre bashke...
📅Date: 05/12/2023 01:41

400 Euro - Jepet Me Qira Apartament 1+1 Komuna E Parisit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 komuna e parisitnë një nga zonat me kërkesë të larta banimi ofrohet me qira apartament me sipërfaqe totale prej 97.3 m2. apartamenti është...
📅Date: 05/12/2023 01:38

500 Euro - Jepet Me Qera Aprtament 1+1+verand Kristal Cneter-komuna E Parisit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 i mobiluar shume mire,kati 2 siper qendres kristal center,apartamenti ka verand shume te bukur,e pershtatshme per 1-2 persona ...
📅Date: 05/12/2023 01:37

550 Euro - 1+1+kuzh Me Vete / 2+1 (*bllok - Libri Unv, Fiks Te Artigiano) K4,jo I Fundit -tot. I Rinovuar: Parket, Kuzh E Re, Mobil

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (2.32 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera: apt 1+1+kuzh me vete / 2+1 (bllok - libri universitar, artigiano) k4, jo i fundit - apt totalisht i rinovuar: mobilim cilesore, parket, kondicioner dhe elektro a++ kuzhine e re | tualet...
📅 Date: 03/12/2023 17:20

330 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1 ( Porcelan - Tv Klan ) K2 - 100% I Ri **akoma Ne Qese & Tot. I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Hera e pare me qera: 1+1 ( porcelan - tv klan ) k2 - 100% i ri *** pajisje akoma ne qese | totalisht i mobiluar dhe sapo rikonstruktuar + lyer | tualet i ri q4380te dhenat e ndarjes:- 1 dhome gjumi- ...
📅 Date: 03/12/2023 17:44

550 Euro - H. E Pare Me Qera: 1+1+kuzh. Me Vete ( Rr. Durresit - Afer Qendres ) K3, Pllt I Ri - I Mobiluar: Kondicioner, Kuzh E Re

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Hera e parë me qera: 1+1 + kuzhinë më vete dhe ballkon të madh ( rruga durrësit - afer qendres ) k3, pallat i ri me ashensor - i mobiluar, sallon i madh dhe me kondicionerë | kuzhinë më vete m...
📅 Date: 03/12/2023 18:00

37,000 Leke - Ap 1+1 Cilesore (87m2) Tek Rruga E Elbasanit - Totalisht I Mobiluar + Kondicioner | Ballkon I Madh

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera  1 + 1 (87 m2) tek rruga e elbasanit - zone perfekte | totalisht i mobiluar | hapesire e bolleshme me planimetri te rregullt dhe ndricim perfekt | shtruar me pllake cilesore | dritare d...
📅 Date: 03/12/2023 22:49

500 Euro - Qira, Ambient Per Zyra, Myslym Shyri (area35597)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.63 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme ambient per zyra per qira me vendndodhje buze rruge tek myslym shyri. informacion mbi apartamentin: • kati 3 • sipërfaqe: 59 m2 •kubaturë e rregullt organizimi : •...
📅 Date: 04/12/2023 10:12

40,000 Leke - Astir Rruga Teodor Keko Prane Pasticeri Nela 5 Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Astir rruga teodor keko prane pasticeri nela 5  jepet me qera apartament 1+1 ,me siperfaqe 72 𝐦2 i mobiluar. apartamenti  oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,  1 dhome  gj...
📅 Date: 04/12/2023 15:06

1,200 Euro - Deluxe ⚜ 2+1+2wc & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate ) K4, Ashens & Pamje | Modern: Parket, Elektro A++ Kondicioner Da

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (1.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: super apartament 2+1+2wc dhe2 poste parkimi ( liqeni i thatë ) k4, pllt i ri me ashensor | ap modern dhe mobilim cilesore | parket | elektro a++ nga marka cilesore | 2 kondicioner daik...
📅 Date: 04/12/2023 19:22

400 Euro - Apartament 1+1 Me Qira Tek Komuna E Parisit.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 me qira tek komuna e parisit.ndodhet ne katin e dyte te nje pallati me ashensor. ...
📅Date: 05/12/2023 01:35

35,000 Leke - Apartament 1+1 Me Qera Ne Don Bosko Prane Bujtines Se Gjelit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Ne don bosko prane bujtines se gjelit jepet me qera apartament 1+1. kati 2 ne pallat te ri. organizohet: koridor shperndares, dhome ndenieje me kuzhine, dhome gjumi, ballkon dhe tualet. i mobiluar ne ...
📅Date: 05/12/2023 01:34

50,000 Leke - Apartament 1+1 Prane Shkolles Se Kuqe

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 me sip 55 m2 i mobiluar te rruga dervish hekali prane pazarit te ri. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje godine ekzistuese. ambjenti ka instalime elektrike dhe hi...
📅Date: 05/12/2023 01:23

25,000 Leke - Jepet Garsoniere Me Qera ,ali Dem ,25000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
42.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Garsoniere me qera ali demi ...
📅Date: 05/12/2023 01:10

35,000 Leke - Apartament 1+1 Me Qera Tek Tregu Elektrik

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament ne katin e 4 te nje vile kater kateshe prane tregut elektrik. apartamenti eshte i mobiluar dhe perbehet nga 1 dhome ndenjeje, ambient gatimi, 1 dhome gjumi, 1 ballkon dhe 1 tu...
📅Date: 05/12/2023 01:09

250 Euro - Apartament Me Qera 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamen me qera 1+1 250 euro i mobiluar...
📅Date: 05/12/2023 01:04

30,000 Leke - 5 Maj Garsoniere Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
36.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera garsoniere ne 5 maj prane big market, i mobiluar. ndodhet ne pallat pa ashensor ne katin e 5! per me shume info na kontaktoni agjensi imobiliare ...
📅Date: 05/12/2023 01:00

1,250 Euro - Glamour Duplex ⚜ 2+1+2wc & Garazh ( Bllok - Credins ) K4, Ashs & Pamje **investim Premium, Dizajn Me Arkitekt: Parket,

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.65 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Me qera: duplex 2+1+2wc dhe1 garazh personal ne -1 ( bllok - credins qendror ) k4 dhe5 (me super pamje) pllt v 2004 me ashensor dhe i perdorur vetem per banim | apartamenti eshte i dizenjuar dhe organ...
📅 Date: 03/12/2023 14:56

47,000 Leke - *apt 2+1+**2wc Ne Shkoze (rrethi - Unaza E Re) K4, Pllt I Ri - Mobilim Cilesore || Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera super apt gjigand 2+1+**2wc+2bllk te rrethrrotullimi i shkozes *unaza e re || pallat i ri me ashensor || mobiluar nga pronari per vete **shume cilesore || kondicioner || kuzhine me cdo elektro...
📅 Date: 03/12/2023 19:15

1,200 Euro - Tek Park Gate Jetep Me Qira Apartament 2+1+2+2 Ballkone !

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti organizohet ne ;* sallon + kuzhine gatimi e perbashket . * 2 dhoma gjumi . * 2 tualete . * 2 ballkone . ne cmim ekstra dhe 1 post parkimi !* i i  investuar dhe i pa banuar me pare . ...
📅 Date: 04/12/2023 10:58

35,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Ish Profarma

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (1.94 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 adresa : mbrapa ish profarme nga krahu ali demit i mobiluar kati 2 ndertim egzistues cmimi : 35,000 lek ne muaj  ...
📅 Date: 04/12/2023 15:46

250 Euro - Garsoniere, Pazari I Ri, 250 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 1.05 Km nga qendra
Shtepi Private Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
48.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Agjencia morina jep me qira garsoniere, pazari i ri, 250 euro • tipologjia: garsoniere• adresa: rruga hoxha tahsim• i mobiluar• kati 1• shtepi private• 250 euro  informacion...
📅Date: 05/12/2023 00:59

30,000 Leke - 🏡 Jepet Për Qira Apartament 1+1 Te Pallati Me Shigjeta, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
🏡 jepet për qira apartament 1+1 te pallati me shigjeta, tiranë 🏷 Çmimi: 30.000 lekë 📐 sipërfaqe: 56 m2 🛋 i mobiluar ❇️ ballkon 🔼 kati: 3 📱kontaktoni tani ...
📅Date: 05/12/2023 00:57

500 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Tek Liqeni I Thate

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 3.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 tek liqeni i thateapartamenti ka një organizim shumë të mirë, shperndarje me korridor, ambjenti gatimi dhe soxhorno,1 dhome gjumi te bollshme, 1 tualet, 1 ba...
📅Date: 05/12/2023 00:55

450 Euro - 📣qera, Apartament 1+1📍 Rruga E "elbasanit", Tiranë.✨

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
📣qera, apartament 1+1📍 rruga e "elbasanit", tiranë.✨⚜️pranë fakultetit ekonomik⚜️rruga "fuat toptani"⚜️ ndërtim i ri🪜 kati 6 (ashensor) 📐 sipërfaqe 80 m²🛋️i mo...
📅Date: 05/12/2023 00:54

400 Euro - Liqeni Thate Jepet Me Qera 1+1i Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
42.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Liqeni thate jepet me qera apartament 1+1i mobiluar ne gjendje te re,apartamenti ndodhet prane radisonit ,kati 2 te nje pallati me ashensor organizohet ,sistem ngrohje ftohje, parket, ...
📅Date: 05/12/2023 00:53

448 Euro - Super Apartament 1+1mobiluar 448 Eu

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.50 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera super apartament i mobiluar kati 2 banim me ashensor per me shum info na telefononi ...
📅Date: 05/12/2023 00:52

450 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Liqeni I Thate 450€

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 29.58 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera super apartament 1+1liqeni i thate 500€...
📅Date: 05/12/2023 00:46

500 Euro - Apartament 3+1 Me Kuzhine Me Vete Me Qera Ne Rrugen Pjeter Budi Prane Market Juland Ne Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.18 Km nga qendra)
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Id 4239052 ne rrugen pjeter budi prane market juland, jepet me qera apartament 3+1 me kuzhine me vete ne nje kat vile, siperfaqa 150 m², kati 2. apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, ambient ...
📅 Date: 04/12/2023 11:53

30,000 Leke - Qera Ap 2+1 Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qera ap 2+1 ka qen dyqan eshte adoptuar ne apartament kati 0 cmimi 30.000 lek...
📅Date: 05/12/2023 00:46

40,000 Leke - Ndarje Qeraje 2 Goca ,(urgjente).

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Kerkoj 2 vajza per ndarje qeraje 1+1 shtepi private, zona shum e mir.. dhe shpia shum e mir. vetem whatsapp....
📅Date: 05/12/2023 00:45

22,000 Leke - Jepet 2+1 Bosh ( Rruga E Dajtit, Fresk)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet prane restorant qesarakes. kati 1 banim pallat j rj me ashensor. organozohet 2+1 me 1 tualet dhe 1 ballkon. jepet bosh(vetem me kuzhinen, pa elektroshtepiaket). vetem per familje....
📅Date: 05/12/2023 00:44

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim