🏡 apartament selvia

🕵 Online 415 lexues | ⏳ 34 njoftime ne pritje     Print

350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet apartament me qera•1+1 •siperfaqe totale 40 m2•kati 1•pallat egzistues•pa ashensor•1 dhome gjumi•1 tualet•selvia•prane gjimnazit partizani•Çmimi 350 eurokontaktoni 0684447771feliz home ab442...

26/05/2024 15:40

550 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

📌 jepet me qera apartamenti2+1  e pa mobiluar selviakati i 5me ashensorcmimi:550€jepet edhe per airbnb...

25/05/2024 13:01

650 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Ali Demi/Tregu Elektrik |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet apartament me qira mbrapa shkolles servete maci prane selvise.apartamenti ndodhet ne katin e 2 ne pallat ekzistues.organizohet ne ;3 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, ballkon dhe nje tualet....

25/05/2024 09:32

650 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet apartament me qira mbrapa shkolles servete maci prane selvise.apartamenti ndodhet ne katin e 2 ne pallat ekzistues.organizohet ne ;3 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, ballkon dhe nje tualet....

24/05/2024 16:30

650 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet apartament me qira mbrapa shkolles servete maci prane selvise.apartamenti ndodhet ne katin e 2 ne pallat ekzistues.organizohet ne ;3 dhoma gjumi, kuzhine dhe dhome ndenje bashke, ballkon dhe nje tualet.per me shume informacion ju ftoj te me kon...

24/05/2024 15:57

1,000 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete

Apartament 2+1+post parkimi me qira te selvia...

24/05/2024 11:51

450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet apartament prane hotel black diamond kat 3 ekzistues i mobiluar per me shum info na telefononi ...

24/05/2024 11:05

1,000 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete

Jepet me qira apartament 2+1+post parkimi te selvia.apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe i pabanuar me pare.ndodhet ne nje ndertim te ri me ashensor.disponon post parkimi ne cmim....

24/05/2024 10:18

400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete

Agjensia imobiliare morina jep me qera, apartament 1+1, selvia, 400 euro/muaj tipologjia 1+1adresa: selvia pike referimi: perball gjimnazit partizanii mobiluarkati 4pallat ekzistuescmimi 400 euro/muaj  informacion mbi pronën: jep...

24/05/2024 09:33

350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Agjensia imobiliare morina jep me qera, apartament 1+1, selvia, 350 euro/muajtipologjia 1+1adresa: selvia pike referimi: perball gjimnazit partizanii mobiluarkati 1pallat ekzistuescmimi 350 euro/muaj informacion mbi pronën:jepet me qera apartam...

23/05/2024 21:55

450 Euro - Ne Zonen E Xhamllikut Prane Ozone Elektronics Jepet Me Qera Apartament 2+1, I Mobiluar 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e xhamllikut ,rruga xhanfize keko prane ozone elektronics jepet me qera apartament  2+1, 85m2  i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie,2 dhoma  gjumi...
📅 Date: 25/05/2024 18:26

50,000 Leke - Ne Zonen E Don Boskos Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 50,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e don boskos,rr.muazaket prane pallatit al-mak jepet me qera apartament  2+1,90 𝐦2  i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 2  dhoma gjumi , 1 tua...
📅 Date: 25/05/2024 20:02

55,000 Leke - Tek Medreseja ,rr.riza Cerova Prane Pasticeri Bilbilit Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 55,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Tek medreseja ,rruga riza cerova prane pasticeri bilbilit  jepet me qera apartament  2+1,85𝐦2  i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie...
📅 Date: 26/05/2024 09:01

1,900 Euro - Central Chic Ap ⚜ 2+1+kuzh. Me Vete+2wc & Post Parkimi ( Myslym Shyr - Gjykata E Larte) K4, Pllt I Ri - Arredim & Paji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
190.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Ultra apartament me qera në zonën më të preferuar të tiranës në myslym shyri 2+1+kuzh me vete+ 2 wc+ 2 ballkone - një nga apartamentet më të veçantë në treg i arreduar me arkitekt në Çd...
📅 Date: 26/05/2024 10:22

45,000 Leke - Tek Bulevardi Zogu I Pas Ministrise Se Drejtesise, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 45,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Tek bulevardi zogu i pas ministrise se drejtesise,  jepet me qera apartament  1+1 ,me siperfaqe 65𝐦2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie ,1 dhome gjum...
📅 Date: 26/05/2024 11:05

850 Euro - Ap 2+1+2wc & 1 Post Parkimi (ish Ekspozita - E88, Gjykata) K8, Ashens. Modern, Kuzh E Re, Parket

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Duplex(shtepi me 2 kate)
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Super ap: 2+1 +2wc me 1 post parkimi ( ish ekspozita / e88, unaze ) kati 8, ashensor | modern, mobilim cilesore i gjithi druri | me shumë dritë dhe hapsira të bollshme|  3 kondicionerë | kuzh...
📅 Date: 26/05/2024 14:28

40,000 Leke - Tek Don Bosko Jepet Me Qera Shtepi Private 1 Kateshe 1+1 Me Siperfaqe 70 𝐦2 I Mobiluar 40,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Tek don bosko prane kopleksit fiore di bosco jepet me qera shtepi private  1 kateshe 1+1 me siperfaqe 70 𝐦2 i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje e ngrenie, 1 tualet ,1 dhom...
📅 Date: 26/05/2024 16:12

50,000 Leke - Apartament Me Qera, Irfan Tomini, Delijorgji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (2.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Ap 2+1+ballkon;kati 3-te;orjentim: jug;ashensor;sallon plus guzhine e kompletuar;pajisje elektroshtepiake te reja;dhome gjumi matrimoniale e kompletuar;dhome per femije e kompletuar me dy krevate tek;...
📅 Date: 26/05/2024 17:37

400 Euro - Ne Zonen E 5 Majit , Prane Concord Center , Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.82 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e 5 majit , prane qendres tregetare concord center ,  jepet me qera apartament  1+1, me siperfaqe 55 m2, i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 1 dhome...
📅 Date: 26/05/2024 18:28

2,500 Euro - 📢jepet Vile 3+1 Me Qera Te Residenca Kodra E Diellit 1🔑

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
370.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
🏠vile 3+1+papafingo me qera me vendodhje te residnca kodra e diellit 1.me siperfaqe 370 m2.📍 vila ndodhet ne nje zone shume te mire qe ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.✔eshte totalisht ...
📅 Date: 26/05/2024 20:18

350 Euro - Ne Zonen E Alliasit ,rr.sul Gjashta Prane Shkolles Ramazan Jarani Jepet Me Qera Shtepi Private 1 Kateshe 1+1 I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.62 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ne zonen e alliasit ,rruga sul gjashta prane shkolles ramazan jarani dhe klinikes dentare kerciku   jepet me qera shtepi private 1 kateshe   me siperfaqe 50 m²,  1+1 . apar...
📅 Date: 26/05/2024 20:33

500 Euro - Rruga Fortuzi ,prane Ministrise Se Drejtesise Jepet Me Qera Apartament 2+1 I Mobiluar 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga fortuzi ,prane ministrise se drejtesise jepet me qera apartament  2+1, 83𝐦2  i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje e ngrenie, 2 dhoma  gjumi ,1 ballkon dhe...
📅 Date: 26/05/2024 22:46

500 Euro - Apartament 1+1 Per Qira Tek Komuna Parisit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar me nje siperfaqe prej 70m2...
📅Date: 27/05/2024 10:44

450 Euro - Qera 2+1 Stadiumi Dinamo.450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 2+1 kushte bashkohore.kati 2 .pallat ekzistues .garazh i perfshrire ne cmim.agjensi imobilare...
📅Date: 27/05/2024 10:44

470 Euro - Qera, Apartament 1+1+blk, Shkolla E Baletit, 470 Euro/muaj.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 7, Ashensor 0
1 Tualete
Agjencia morina jep me qera apartament 1+1+blk, shkolla e baletit, 470 euro • tipologjia: 1+1• adresa: rruga elbasanit, prane shkolles se baletit• e mobiluar• kati 7• pallat i ri• 470...
📅Date: 27/05/2024 10:43

22,000 Leke - Garzoniere Me Qera E Mobiluar Astir çmimi 22.000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.40 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
30.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Garzonieria eshte e mobiluar shum mire ndodhet ne astir prane bar xhamero...
📅Date: 27/05/2024 10:43

1,450 Euro - Apartament 2+1+2 Poste Parkimi Me Qira, Delijorgji

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1 ne nje nga komplekset me te mira, te "kompleksi delijorgji". kompleksi eshte nje nga me te preferuarit per banim.apartamenti eshte në katin e 6 banim.organizimi:-1 dhome ...
📅Date: 27/05/2024 10:42

16,000 Leke - Jepet Me Qira || Garsoniere ||

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 3.14 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
35.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet me qira || garsoniere 📍adresa: bulevardi zogu i🏢kati: 1🛋hyrja eshte e mobiluar📐sip: 35m2💶 Çmimi : 16.000lekapartamenti eshte i ndare ne:-ambienti i gatimit -dhome gjumi...
📅Date: 27/05/2024 10:42

29,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1 29.000l Ne Yzberisht

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.59 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1kati 9e mobiluar60m229.000l...
📅Date: 27/05/2024 10:41

800 Euro - Qera, Apartament 2+1+2, Rruga E Kavajes

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojme apartament 2+1+2 ne rrugen e kavajes. apartamenti eshte totalisht i investuar dhe ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per banim. apartamenti ndodhet ne katin e nente te nje pallati t...
📅Date: 27/05/2024 10:40

650 Euro - 2+1+2wc & 1 Post Parkimi ( Residenca Kod. Diellit 2 ) K2, Ndertim V 2019 - Lokacion Premium & Investim Modern: Parket, E

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Mes gjelberimit dhe qetesise, jepet me qera apartament 2+1+2wc+ballkon & 1 post parkimi (105 m2) bashkekohore, me shume stil dhe i investuar me mobilim, parket dhe pajisje premium, e bere nga pron...
📅 Date: 25/05/2024 14:29

435 Euro - Luxury Ap ✨ 1+1 ( Ali Dem ) - 100% New, I Pabanuar Më Parë! Nga Studio Prestigjoze Arkitekture

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (4.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
39.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: luxury ap. 1+1 100% new, i pabanuar me pare - në ali dem, ( ndertim i 2022* - kompleksi mangalem 21) arreduar nga studion prestigjoze arkitekture -- stil bashkekohor, cdo hapsire e men...
📅 Date: 26/05/2024 04:18

1,200 Euro - Residential Ap ☘ 2+1 & **post Parkimi ( Joy Residence - Teg ) 100% I Ri - Mobilim Modern, Elektro A++ Plot Diell & Vet

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Premium rent: apartament 2+1 & post parkimi ( joy residence - teg ) 100% i ri (i paperdorur) kati 3, ashensor | ndertim v 2020 ** dizajn dhe arredim me arkitekt | i kompletuar, mobilim modern, pll...
📅 Date: 26/05/2024 06:36

400 Euro - Ne Zonen E Ali Demit ,rruga Kostaq Cipo Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (2.06 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Ne zonen e ali demit ,rruga kostaq cipo ish markata peshkut ,prane big market   jepet me qera apartament  1+1 , me siperfaqe  70m2 i mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ...
📅 Date: 26/05/2024 11:04

890 Euro - Kat. 2 I Nje Vile ( Mullet - Kalaja E Petreles ) 3+1+2wc+ 5 Vende Parkimi | I Kompletuar: Mobilim Cilesore + Sis. Chille

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (2.14 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
150.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
 jepet me qira kati i dyte i një vile me privatësi maksimale dhe me hyrje më vete 3+1+2wc+3 ballkone + oborr & +5 vende parkimi ne mullet (afer kalase se petreles **mund te shihet nga bane...
📅 Date: 26/05/2024 11:36

360 Euro - Me Qera: Apt 1+1 **i Pabanuar Me Pare ( Porcelan ) K2, Pllr I 2024 - Bosh | Sis. Kondicionimi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament i ri  ne katin e dyte te nje pallati te sapoperfunduar ne zonen e porcelanit- apartamenti me nje siperfaqe totale prej 74 m2 eshte i organizuar nga nje sallon i madh nden...
📅 Date: 26/05/2024 17:09

470 Euro - Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Mobilimi i apartamentit eshte i gjithi i ri. pallati ndodhet ne rrugen "don bosko", 1.45 km larg nga qendra dhe eshte i aksesueshem me te gjitha format e transportit....
📅 Date: 27/05/2024 01:24

48,000 Leke - Jepet Me Qera Apartament 1+1

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🏙 apartament për qera | tipologji 1+1🎯 21 dhjetori 💶 Çmimi: 48.000 leke  / muaj ◼️ siperfaqe: 78 m2◼️ ndertim i ri◼️ kati 1◼️ apartamenti jepet totalisht i mo...
📅Date: 27/05/2024 10:40

1,000 Euro - Apartament 1+1+ Post Parkimi Per Qira Tek Tirana Garden Building

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Ofrohet apartament 1+1+ post parkimi per qira tek tirana garden building.apartamenti ka siperfaqe totale 65 m2 dhe ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te mireadministruar me ashensor.organizohet nga 1...
📅Date: 27/05/2024 10:40

280 Euro - Garsoniere Me Qera - Rr. Kavajes (vr111)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 1.08 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
33.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
✅garsoniere me qera📍rr. kavajes🏡e mobiluar totalisht 🚪kati 1📏40 m2💰28,000 lekegarsoniere me qera ndodhet ne pallat, e mobiluar totalisht,ne katin e 1. nje zone shume e qete dhe e...
📅Date: 27/05/2024 10:39

25,000 Leke - Apart. 1+1 I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Apart i mobiluar 1+1 jepet qera, me drejtim nga jugu. pallat i ri, prane xhamis ali islam. pallati ka oshee ne kat te pare. ka prane shkolla she cdo facilitet te nevojshem....
📅Date: 27/05/2024 10:38

25,000 Leke - Shtepi Me Qera 1+1.banese Private

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.73 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Jap shtepi me qera 1+1 e mobiluar . preferojme njerez serioz...
📅Date: 27/05/2024 10:36

25,000 Leke - Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport 1.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Teresisht e mobiluar...
📅Date: 27/05/2024 10:35

1,200 Euro - Jepet Me Qira Apartamant 2+1+2 Prane Air Albania !!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1 me qira prane stadiumit air albania.apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-2 dhoma gjumi-tualetcilesime te tjera:-totalisht i investuarparket-elektroshte...
📅Date: 27/05/2024 10:35

420 Euro - Qera, Apartament 1+1, Astir

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne astir, te nela, perballe vila l.informacione mbi apartamentin:- kati 2 banim- siperfaqe: 73 m2- me ashensororganizimi:- korridor shperndares- sallon- kuzhine- dhome gjumi- tuale...
📅 Date: 25/05/2024 16:53

520 Euro - Brand New: 2+1 ( Astir - 2 Palmat ) K.4, Ashensor - Super Investim (me Arkitekt) Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2 ballkon ( astir - 2 palmat, kompleks molla ) pllt v. 2012 (k. 4, ashensor) apt i super investuar ( me arkitekt ) arredim dhe elektroshtepiake premium **30k euro kosto | sistem ngr...
📅 Date: 25/05/2024 19:45

600 Euro - Jepet Me Qira Apartamant 1+1 Mbrapa Gjuheve Te Huaja!!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1 me qira i vendosur prane gjimnazit "asim vokshi".apartamenti eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-1 dhome gjumi-tualet-ballkoncilesime te tjera:-totalisht i invest...
📅 Date: 26/05/2024 13:07

450 Euro - Jepet Me Qira Apartment 1+1 Tek Vilat Gjermane!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane (1.74 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti organizohet ne:*  koridor shperndares.* sallon ndenje sebashku me kuzhinen e gatimit.* dhome gjumi. * tualet. * ballkon.* kati 6, pallat i ri me ashensor. ...
📅 Date: 26/05/2024 13:08

45,000 Euro - Modern Villa 🏡 ** 2 Kateshe Me Pishine ( Teg - Vishnje ) 5 Dh. Gjumi, 3wc & 3 Poste Parkim -- Investim Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.80 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
803.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Jepet me qera: vilë premium - teg (vishnje ) 263m2 ndertim dhe 803m2 truall  (250.000€ investim ) 6 dhoma ne total - 5 dh. gjumi + 3wc + kuzhine me vete + 1 depo e madhe & 3 poste parkimi&...
📅 Date: 27/05/2024 01:52

30,000 Leke - Jepet Hyrje 2+1 Me Qera Ish Parku I Autobuzave

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.41 Km nga qendra
Shtepi Private 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet hyrje 2+1 me qera ish parku i autobuzave  e kopletuar kati pare shtepi private...
📅Date: 27/05/2024 10:35

500 Euro - Jepet Me Qira Apartamant 2+1 Ne Katin E Pare Te Nje Vile Tek Rreth Rrutullimi I Saukut!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSauk/Qendra TEG 3.04 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti eshte i organizouar ;- koridor .- sallon ndenje + luzhine gatimi e perbashket. - 2 dhoma gjumi . - 1 tualet. - post parkimi. - preferon familjare...
📅Date: 27/05/2024 10:35

500 Euro - Japim Apartament Per Qira Prane Qendres!!!

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Japim me qira apartament te pazari i ri apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri shume cilesor te sapo perfunduar. ne katin e pare banim, orjentim veri, planimetri e rregullt dhe shume e shfrytezue...
📅Date: 27/05/2024 10:33

400 Euro - Jepet Apartament Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
1+1 tek 21 dhjetori e mobiluar me oborr ...
📅Date: 27/05/2024 10:32

350 Euro - Apartament Per Qira 2+1 Ne Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.60 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit,2 dhoma gjumi,1 ballkon dhe 1 tualet. apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje palleti me ashensor. jepet i mobiluar si ne ...
📅Date: 27/05/2024 10:32

29,000 Leke - Brryli Jepet Me Qira Apartament 1+1i Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl 1.75 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Brryli rruga arkitek sinani jepet me qira apartament 1+1i mobiluar. apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje apartamenti ekzistus, i pershtatshem per 2 persona, zone e qete, mundesi parkimi, ...
📅Date: 27/05/2024 10:31

40,000 Leke - Don Bosko, Jepet Me Qera Apartament 1+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 totalisht i mobiluar. ndodhet ne nje pallat te ri me ashensor....
📅Date: 27/05/2024 10:31

550 Euro - Jepet Me Qira Super Apartament 1+1+garazh 550€ Grand Gallery , Yzberisht

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.59 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 9, Ashensor 4
1 Tualete
Kati 9 jo i fundit 550€ perfshire garazh dhe adminstrim(2,000 leke)...
📅 Date: 26/05/2024 15:54

3,500 Euro - Vile 3 Kateshe Me Qera Te Kompleksi Akacia Hills Prane Qendres Tregtare Teg (id 4251151).

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
500.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
5 Tualete
Property id ...
📅 Date: 27/05/2024 07:48

550 Euro - Apartment 3+1+2 Wc +3 Ballkone Me Qera Prane Rruges Se Elbasanit (id 4241033)

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Id : 4241033,rruga e elbasanit, prane vilave gjermane jepet apartament me qera 3+1+2 ne nje ndertese private 5 kateshe, ndodhet ne katin e dyte, i mobiluar totalisht.siperfaqja totale 140m² dhe organ...
📅 Date: 27/05/2024 10:17

27,000 Leke - Qera(am435)apartament 1+1 Bosh Astir Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.10 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera ,1+1, bosh, kati i 5, ashensor,vetëm kundrabufe.ka dhe një depo më vete....
📅 Date: 27/05/2024 10:19

400 Euro - Qera, Apartament 1+1, Rruga E Dibrës, Tiranë Area41100

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1, per qera apartamenti ndodhet prane komisariatit nr.4, rruga e dibrës, tiranë informacion mbi apartamentin: • kati 3 • sipërfaqja e apartamentit 80...
📅 Date: 27/05/2024 10:26

500 Euro - Qera, Apartament 2+1, Në 21 Dhjetori, Tiranë. Area40306

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 në zonën e 21 dhjetorit, mbrapa shkolles "sabaudin gabrani", në tiranë. • sipërfaqe 120 m² • kati i 4 i nje vile organizimi: • ambient ndenjie...
📅 Date: 27/05/2024 10:28

300 Euro - Japim Me Qera Apartament 1+1 Ne Fresk

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Japim me qera apartament ne zonen e freskut, prane rezidences platea.kati i 2. siperfaqe 76 m2 ,1 ballkon.ndertim i vitit 2018 me ashensor.preferohen familjar dhe klient serioz.per me teper informacio...
📅Date: 27/05/2024 10:31

40,000 Leke - Apartament 2+1 +verande Me Qera Prane Rruges Jordan Misja, Ne Tirane (id:4229357)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4229357jepet me qera apartament 2+1, kati i pare i nje shtepie dy kateshe, siperfaqe 85 m².organizohet ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje me aneks gatimi, verande dhe tualet.ambjenti eshte i mobiluar ...
📅Date: 27/05/2024 10:30

550 Euro - Jepet Me Qera Apartament 1+1 Per Banim Ose Zyra Prane Pazarit Te Ri

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.80 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
1 Tualete
Jepet apartament me qera;1+1 për zyrë, kati i i banimi, 3 minuta larg pazarit te ri dhe vetëm 5 minuta larg qendrës, rruga. qemal stafa, pranë qendrës abraham lincoln.hapësira për zyrë ndodhe...
📅Date: 27/05/2024 10:29

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim