🏡 apartament me qera ne vasil shanto

🕵 Online 647 lexues | ⏳ 31 njoftime ne pritje     Print

700 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

Disponojmë apartament 2+1 me qera në vasil shanto • sipërfaqja e apartamentit : 99 m2 • kati 4 • totalisht i investuar • i mobiluar • spote ndricimi • sistem kondicionimi • zona në të cilën ndodhet apartamenti është një ...

28/09/2023 16:15

700 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete

Disponojmë apartament 2+1 me qera në vasil shanto informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit : 97 m2 • kati 4 organizimi: • ambient ndenje • ambient gatimi • 2 dhoma gjumi • tualet • ballkon cilësime...

27/09/2023 18:45

450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Agjensia morina jep me qera apartament 2+1 vasil shanto,gjysme i mobiluar, 450 euro• tipologjia: 2+1• adresa: vasil shanto,• e mobiluar• pallat i ri• kati 3•  450 euro /muaj  informacione rreth prones:jepet e qera apartamen...

18/09/2023 16:34

400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

!!super mundesi!! jepet apartament me qera 1+1 bashke me oborr ne vasil shanto (prane hotel diplomat)+ vend parkimi apartamenti ka nje siperfaqe prej 64m2 apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues apartamenti organizohet ne...

17/09/2023 12:55

400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet apartament me qera 1+1 ne vasil shanyo (prane hotel diplomat) apartamenti ka nje siperfaqe prej 60m2 apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues apartamenti organizohet ne: sallon+ambjent gatimi 1dhoma gjumi 1 tualet 1 dalj...

07/09/2023 16:50

450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

📌jepet apartament  1+1 me qera✨cdo gje e re☑️me depo📐siperfaqja 66m2🪜kati 2 pa ashensor🛋️mobilim bashkekohore🛣rruga bulevardi gjergj fishta📍ngjitur me shkollen vasil shantocmimi: 450€...

02/08/2023 09:31

450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Apartamenti ndodhet en kat te 2 te nje ndertimi ekzistues, me siperfaqe 65,5 m2 i mobiluar dhe i organizuar ne : • salloni ndenje • kuzhine e vecuar •1 dhome gjumi •1 tualet per te vizituar pronen me kontaktoni!...

31/07/2023 17:30

450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet apartament me qera 1+1 ne vasil shanto ,60m2 kati 2 , i mobiluar me kushte te mira jetese.vr777...

27/07/2023 19:54

500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Jepet apartament me qera~ 1+1~ 78 m2~ kati 2~ pallat ekzistues~ i mobiluar~ 1 tualet~ cmimi 500 euro~ ne vasil shanto~ prane hotel diplomatkontaktoni nd200...

13/07/2023 12:49

550 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete

Jepet apartament me qera~2+1 2ballkon~120m2~kati 7~me ashensor~i mobiluar~gjendja e re~ mbrapa square 21~cmimi 550 eurokontaktoni v400 ...

20/06/2023 12:38

500 Euro - Rruga E Dibres, Prane Medreses Prane Eco Market Jepet Me Qera Apartament 1+1, 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Rruga e dibres, prane medreses prane eco market  jepet me qera apartament  1+1, 74𝐦2  i sapo  mobiluar. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, ...
📅 Date: 27/09/2023 12:01

500 Euro - Rruga Ferit Xhajko Prane Ish Restorant Durresit , Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.45 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
 rruga ferit xhajko prane ish restorant durresit , jepet me qera apartament 1+1, 60 𝐦2  i mobiluar ne menyre bashkekohore. apartamenti oragnizohet ne ambient ndenje  e ngrenie , 1  dhome gju...
📅 Date: 27/09/2023 21:32

1,000 Euro - 2+1+2wc & Post Parkimi ( Bllok - Alpet ) *k5, Ashens | Parket, Sis. Ngrohje, Tualete Te Reja

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: apartament 2+1+2wc dhe** post parkimi në zemër të bllokut, alpet - hyrje me administrim dhe siguri shum të lartë- apartament me planimetri perfekte dhe i kompletuar | mobilim ciles...
📅 Date: 28/09/2023 18:15

500 Euro - Jepet Apartment Me Qera Te Kopshti Botanik

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.26 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
2+2+2ballk me post parkimi sip 110m2 kat 2 banim rr selite e vjeter te xhamia e k botanik cmimi 500 euro me post parkimi te mbyllur brenda ne pallat ...
📅 Date: 28/09/2023 19:55

800 Euro - 2+1 ( Petro Nini - Rr. Kosovareve | Liqeni ) K.10, Ashens, & Super Pamje | Arredim Modern, Parket, Elektro A++ Hidros, I

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.39 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera: 2+1 dheballkon ( petro nini - rr. kosovareve ) kati 10, me ashensor  dhesuper pamje ( pallat i v 2013 ) arreduar dhe dizenjuar me arkitekt, 20,000 euro investim | mobilim i ri dhe shum...
📅 Date: 28/09/2023 20:32

450 Euro - Ne Fund Te Rruges 5 Maji, Jepet Me Qera Apartament 2+1 Ne Proces Mobilimi. 450 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.82 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Ne fund te rruges 5 maji, jepet me qera apartament 2+1, 90𝐦2 ne proces mobilimi.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 2 dhoma gjumi  dhe 1 tualet ...
📅 Date: 28/09/2023 22:26

400 Euro - Apartament Me Qera 1+1, Tek Zogu I Zi, (b211183), Tirane

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 1.39 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Tek zogu i zi,prane cataluna bar, jepet me qera apartament 1+1, me siperfaqe 60 m2, 1 tualet, pa ballkon, kati i 2, pallat ekzistues, pa ashensor,parket, kondicioner, i mobiluar. g.ttarife sherbimi ag...
📅Date: 28/09/2023 23:12

360 Euro - Super Apart,.ballkkn,kondicioner,wifi,iper Te Huaj, I Kompletuar.5 Min Nga Bulevsrdi Ii Ri

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 2.09 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Super apart,.ballkkn,kondicioner,wifi,iper te huaj, i kompletuar.5 min nga bulevsrdi ii ri...
📅Date: 28/09/2023 23:11

20,000 Leke - 🏡 Jepet Apartament 1+1 Me Qera Te Ali Demi, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.76 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🏡 jepet apartament 1+1 me qera te ali demi, tiranë 🏷 Çmimi: 20.000 lekë 📐 sipërfaqe: 55 m2 🛋 i mobiluar ☎️ kontaktoni tani në whatsapp ...
📅Date: 28/09/2023 23:10

400 Euro - Jepet Apartament 2+1 Me Qira Tek Tregu Ushqimor Përballë Fabrikës Së Birrës

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 2.54 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet apartament 2+1 me qira tek tregu ushqimor përballë fabrikës së birrës -organizimi: korridor, ambient dite me kënd gatimi të aneksuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, (pa ballkon). -objekt m...
📅Date: 28/09/2023 23:08

35,000 Leke - Auto Kalaja, Fresk, Jepet Me Qira Apartament 1+1! 35.000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament 1+1! auto kalaja, fresk. mobilim bashkohore. kati dyte, pallat i ri me ashensor per me shume informacion mund te na kontaktoni ...
📅Date: 28/09/2023 23:07

500 Euro - Apartament 1+1 Per Qira Tek Komuna E Parisit !

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Ofrohet per qera nje apartament 1+1 i cili ndodhet ne katin e 5 te nje ndertimi te ri me ashensor. ofrohet totalisht i mobiluar dhe ndodhet ne fillim te komunes se parisit....
📅Date: 28/09/2023 23:03

400 Euro - Tirane, Jepet Me Qera Apartament 2+1, (rruga E Elbasanit)

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.55 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartamenti 2+1 apartamenti organizohet ne: 1 sallon 1 korridor 1 kuzhine 2 dhoma gjumi 1 tualet 1 ballkon karakteristikat specifike te apartamentit: -siperfaqja: 76 m2 -ka...
📅Date: 28/09/2023 23:01

30,000 Leke - Garsioner 2 Min Larg Fakultetit Ekonomik

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane 1.88 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
35.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Garsionere me qera prane fakultetit ekonomik kati 3 i nje vile ne forme pallati e mobiluar ne menyre bashkohore jepet vetem per vajza ...
📅Date: 28/09/2023 23:01

750 Euro - Japim Apartament Luksoz 2+1+2. +garazh Prane Ambasades Amerikane!

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
2+172 bashie merosent parkime prane ambasades amerikane. apartamenti eshte i organizuar ne: -sallon -ambient gatimi -2 dhoma gjumi -korridor shperndares -2 tualete -ballko...
📅 Date: 26/09/2023 23:41

700 Euro - 2+1+2wc ( Qender - 15 Kateshi ) K.2, Pllt V 2013 - Apt I Madh & I Kompletuar | Sis Chiller & 2 Tualete

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.41 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Me qera: 2+1+2wc + ballkon ( qendër / 15 katëshi ) ndertim i 2013, shume cilesore dhe me ashensor |  apartamenti me sip të madhe dhe i kompletuar | sistem chiller multisplit në Çdo dhomë | ...
📅 Date: 26/09/2023 23:55

1,700 Euro - Deluxe 🥂 2+1+2wc & 2 Poste Parkime ( Galeria - 150m Pas 15kateshit, Qender ) Investim Premium

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Jepet me qera: 2+1+2wc dhe2 poste parkime ne -2 ( qender - galeria, 150m nga 15 kateshi ) i pabanuar me pare - apt me investim premium **50k euro kosto | projektuar dhe arreduar me arkitekt | parket, ...
📅 Date: 27/09/2023 16:21

600 Euro - Apt 2+1+2wc (90 M2) Tek Rr. E Kavajes - Kati 7, Pllt I Ri Me Ashensor | Parket*** & Kondicioner

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
jepet me qera apt 2 + 1 (90 m2) tek rr. e kavajes - zona ofron mundesi parkimi | pallat i ri me ashensor | parket | mobilim cilesor | kondicioner | hapesire e bolleshme me ndricim perfekt | pajisjet ...
📅 Date: 28/09/2023 07:54

700 Euro - 3+1+kzh Me Vete+2wc**vend Parkimi (rr. Fortuzi - Afer Prokurorise | Fshn) I Mobiluar: 1dh Parket & Gila Persiane ++ (qet

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.69 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
3+1+kzh me vete+2wc (rr. fortuzi -afer prokurorise | 2min ne kembe nga fshn ) **vend parkimi personal -- kuzh. e kompletuar +1dh. me parket dhegila persiane (qetesi dhegjelberim) - ndriçim natyral dh...
📅 Date: 28/09/2023 13:39

5,950 Euro - Luxury Villa ( O₂ Residence - Farke ) Dizajn I Rafinuar | Kualitet Elitar - Pishine & Pamje Spektakolare

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
Jepet me qira 3 vilë magjike elitare e kuruar në Çdo detaj në farkë rezidenca e re oksigjeni vit ndërtim 2022 | vila Është e investuar me arkitekt dhe dizanj të mrekullushëm të marra në it...
📅 Date: 28/09/2023 14:23

46,000 Leke - Rruga Mine Peza Prane Karburant Gazhelit, Jepet Me Qera Apartament 1+1 I Mobiluar.46,000 Leke

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga mine peza prane karburant gazhelit, jepet me qera apartament 1+1, 56𝐦2  i mobiluar.apartamenti oragnizohet ne ne ambient ndenje dhe guzhine gatimi e ngrenie, 1  dhome gjumi  dhe 1 tuale...
📅 Date: 28/09/2023 22:15

300 Euro - Apartament 1+1 Me Qira

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 me qira në "don bosko” apartamenti ka një sipërfaqe prej 50 m2 ndodhet në katin e iii-të të një pallati të ri organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dh...
📅Date: 28/09/2023 23:00

500 Euro - Jepet Apartament Me Qera Te Komuna Parisit

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartament me qera te komuna parisit 2+1 e mobiluar kati 2, 106 m2 afer me kristalin 500 euro e mobiluar...
📅Date: 28/09/2023 22:59

600 Euro - Qera, Apartament 2+1+2 Jeronim De Rada, Tiranë

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
Apartamenti ndodhet ne kat te 4 ne ndertim ekzistues, dhe ka siperfaqe 90 m2. orienti lindje perendim. i mobiluar. per te vizituar pronen me kontaktoni! ...
📅Date: 28/09/2023 22:59

35,000 Leke - Jepet Hyrje 2+1 Me Qera Tek Rruga Besa , Ish Frigoriferi

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.83 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shtepi me qera - lagjia besa,, prane frigoriferit, 110 m2, 35.000 lekepërshkrimjepet me qera 2+1, 110 m2, kati ii, i mobiluar. jepet vetem per studente vajza ...
📅Date: 28/09/2023 22:55

500 Euro - Qera Apartment 1+1, Prane Qsut, 500€

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.05 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
✨qera apartment 1+1 me ballkon 📍prane qsut •totalisht i sapo arreduar •sistem kondicionimi 🪜kati 4, me ashensor 💶cmimi: 500€...
📅Date: 28/09/2023 22:54

400 Euro - Prane Amerikan3, Jepet Me Qera Apartament 2+1.

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 26.10 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
    jepet me qera apartament 2+1 tek amerikan 3apartamenti ndodhet ne katin 2 dhe organizohet ne:-ambient ndenje dhe kuzhine;-2 dhoma gjumi ;-1 tualet;apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te g...
📅Date: 28/09/2023 22:54

350 Euro - Jepet Me Qera Apartament Te Fakulteti Mjeksis

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.49 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Jepet apartament te fakulteti mjeksis 1+1, kati 3, 350 euro, jepet vec per cifte...
📅Date: 28/09/2023 22:54

550 Euro - Zgjerimi I Rezidences Kodra E Diellit 2

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Apartamenti eshte i sapoarreduar me vemendje maksimale per te sigurar nje jetese te rehatshem. - i pabanuar me perpara cdo elektroshtepiake e re,furres pianure, lavastovilje, frigorifer,lavatrice la...
📅 Date: 27/09/2023 13:51

800 Euro - H. E Pare Me Qera: 3+1+kuzh Me Vete+2wc ( Mine Peza - Prokuroria ) I Kompletuar & Me Sh Hapesire ++ Parket

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
145.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
2 Tualete
Here te pare me qera 3+1+2wc ( rruga mine peza ) kati 6, pa ashensor totalisht i rregulluar dhe shtruar me parket ne gjendje shume te mire, mundesi e mire per 4-5  studente ( 160 - 200 euro/person ) ...
📅 Date: 27/09/2023 18:11

650 Euro - Jepet Me Qera Apartament 2+1 Tek Rezidenca “kodra E Diellit”

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Jepet me qira apartament 2+1 tek rezidenca “kodra e diellit” -vendndodhje fantastike në afërsi të shkollës “british” -organizimi: korridor hyrës, sallon i madh, ambjent gatimi i aneks...
📅 Date: 28/09/2023 14:06

400 Euro - Me Qera: 2+1 ( Don Bosko ) Kati 4, Ashen. - Apt I Kompletuar, Mobilim Cilesor | Kuzh. Me Cdo Pajisje

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Me qera: 2+1 ( don bosko ) kati 4 me ashensor -  i kompletuar dhe shume i rregullt si apartament - lagje e qete,me parqe dhe hapsira per femije | akses i menjehershem me zonat kryesore te tiranesq424...
📅 Date: 28/09/2023 14:10

400 Euro - Qera Apartament 1+1 400€ Astir

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.71 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Qera apartament 1+1 kati 3 .pallat i ri me ashensor cmimi 400€ e sapo mobiluar preferohet cift astir prane viles l ...
📅 Date: 28/09/2023 16:54

350 Euro - Apartament Me Qera 1+1 Ali Demi

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (2.23 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera apartament 1+1 adresa : ali demi kompleksi magalem i mobiluar dhe pabanuar me pare kati 8 cmimi : 350€  ...
📅 Date: 28/09/2023 23:08

350 Euro - Jepet Apartament Me Qera Ne Zonen E Don Boskos

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
📌jepet me qera apartment 1+1 ne zonen e don boskos -sip e 🏡:70 m2 apartmenti organizohet ne: -ambjent gatimi +ndjenje -dhoma gjumi +ballkon -tualet -ballkon - e mobiluar -gjendja sh...
📅Date: 28/09/2023 22:53

300 Euro - Qira ,shtepi Private ,allias,tirane

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.62 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
170.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti i mobiluar me një sipërfaqe totale prej 170m2 dhe sipërfaqe të brendshme prej 69m2.adresa: tiranë, rruga sul gjashtaÇmimi: €300siperfaqja totale: 170 m²siperfaqja e brendshme...
📅Date: 28/09/2023 22:52

420 Euro - Apartament Me Qira 1+1 I Mobiluar Ne Astir

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qira apartament me qira tipologjia 1+1 cmimi 420 lirohet ne daten 2 ...
📅Date: 28/09/2023 22:49

400 Euro - Agjensia Morina Jep Me Qera 2+1, Në Don Bosko, 400 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Agjensia morina jep me qera ne apartament 2+1, në don bosko, 400 euro.tipologjia: 2+1rruga don boskoe mobiluarkati i pestë, pallat i ri400 euroapartamenti gjendet në katin e pestë të një pallati...
📅Date: 28/09/2023 22:49

450 Euro - 🏡jepet Me Qira Apartament 2+1 PranË Nisherakut, TiranË

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta 2.11 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
🏡jepet me qira apartament 2+1 pranË nisherakut, tiranË 🏷️Çmimi: 450 euro /muaj 📐 sipërfaqe: 75.5 m2 📍vendndodhja : rruga irfan tomini 🚪 apartamenti ndodhet në ...
📅Date: 28/09/2023 22:47

30,000 Leke - Jepet Me Qera

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.10 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet me qera 2+1 ...
📅Date: 28/09/2023 22:45

32,000 Leke - Jepet Shtepi 1+1 Ne Laprake,

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneLaprake 1.94 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
🏠jepet me qera shtepi 1+1 ne laprake 🏗kati i pare (ne shtepi private) -siperfaqe :50m2 🛋organizohet: - sallon ndenje - ambient gatimi - 1 dhome gjumi - 1 tualet ☀️idea...
📅Date: 28/09/2023 22:36

350 Euro - Jepet Garsoniere Me Qera 350 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (2.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
🏡 jepet garsoniere me qera📐 siperfaqja 40 m2💰 cmimi 350 euro💥📌 adresa: rruga e elbasanit, shume prane fakultetit ekonomik📲📞 per me shume informacion ose vizite ne prone,...
📅 Date: 26/09/2023 23:42

500 Euro - Stacioni I Trenit, Jordan Misja Jap 2+1 Mobilim I Ri 500 Euro

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
▪︎tek stacioni i trenit, ne rrugen jordan misja ne nje zone shume te mire jap me qera apartament 2+1+ 2 tualete ne ndertim te ri. ▪︎apartament i pabanuar me pare. pozicionohet ne katin e 3 ...
📅 Date: 27/09/2023 10:46

439 Euro - Jepet Me Qira Kati I Pare I Nje Vile Se Bashku Me Nje Post Parkimi , Sauk !

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (2.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Eshte i organizuar ne:-sallon-ambient gatimi-korridor shperndares-2 dhoma gjumi-tualet-post parkimi i perfshire ne cmim i vendosur ne nje zone te qete, ku ofrohen te gjitha facilitet e nevojshme per ...
📅 Date: 27/09/2023 21:57

900 Euro - Apartament 2+1 Me Qera Tek Fusha E Aviacionit, Prane Universitetit “zoja E Keshillit Te Mire”

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Don Bosko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 42214560 tek fusha e aviacionit, prane universitetit “zoja e keshillit te mire”, jepet me qera apartament 2+1 ne pallat te ri, i mobiluar me te gjitha menyre bashkohore, mobilim i ri i pa ...
📅 Date: 28/09/2023 14:49

280 Euro - 📣jepet Me Qera Gazoniere Tek Rruga E Elbasanit

❱ Shtepi me qera ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (2.25 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
20.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
📣💥 jepet me qera garsoniere📐 siperfaqja: 20 m2💰 cmimi: 280 euro🏠 e kompletuar📍 adresa: rruga e elbasanit, shume afer fakultetit te ekonomise📞📲  kontaktoni n...
📅 Date: 28/09/2023 22:04

41,000 Leke - Apartament Me Qera Rr.mine Peza ( Perball Karburant Gazheli )

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Jepet apartament 1+1 me qera. perbehet nga nje sogiorno , dhome gjumi , verande , 2 tualete , koridor . ka orjentim lindje - perendim. eshte totalisht e mobiluar dhe me te gjithe elektro shtepijaket e...
📅Date: 28/09/2023 22:22

400 Euro - Astir, Jepet Me Qera Apartament 2+1

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
    jepet me qera apartament 2+1.apartamenti ndodhet ne katin 2 dhe organizohet ne:-ambient ndenje dhe kuzhine;-2 dhoma gjumi;-1 tualet;apartamenti eshte totalisht i mobiluar me te gjitha kushtet e...
📅Date: 28/09/2023 22:18

35,000 Leke - Jepet Me Qera Kati I 2 I Nje Shtepie Private

❱ Shtepi me qera ❱ TiraneDon Bosko 1.49 Km nga qendra
Shtepi Private 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
E pershtatshme per 3-4 vajza ...
📅Date: 28/09/2023 22:18

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje apartamente per studente shtepi me qera misto mame qyteti i nxenesve gjimnazi partizani shtepi te lira 2022 offer offer jobs stadiumi air albania shtepi me qera mujore vlore apartamente me qera fier shtepi me qera laprak gazonjere me qera kombinat garsoniere sheshi wilson shtepi me qera ne himare shtepi me qera 200 mij lek shtepi me qera ish parku autobuzave kompleksi turdiu harry fultz terminali i ri njoftime falas shtepi me qera shtepi private me qera ne tirane shtepi me qera 250 shtepi me qira xhamlliku garsoniere me qera 160 mij lek tek varri bamit rruga ibrahim dervishi shtepi me qera 180 mij lek koder kamez shtepi me qera okazion rruga vace zela spitali qsut golem durres shtepi me qira te vogla ne tirane shtepi me qera ne golem per plazh 1+1 ne fier shtepi me qera allias pjese vile njesia bashkiake nr 2 shtepi me qera shkozet shtepi me qera porcelan shtepi me qera kodra e diellit shtepi me qera myslym shyri shtepi me qera 150 mij leke rruga e durresit rruga fortuzi rruga todi shkurti vile me pishine shtepi me qera te lira ne fier kompleksi kika dhoma me qera mujore zona freskut