🏡 univers city 3+1

🕵 Online 228 lexues | ⏳ 18 njoftime ne pritje     Print

70,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Zone Periferike/Aeroport |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete

Shiten apartamente tek univers city 1+1 2+1 3+1 tek kullat e perfunduara . arsyet se përse duhet të zgjedhim ⭐️"univers city"⭐️?👇👇👇 🏘smart city i parë që po ndërtohet në shqipëri. 🏠 disponojme apartamente dhe ambiente...

04/12/2023 12:21

70,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Zone Periferike/Aeroport |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete

𝗔𝗽𝗮𝗿𝘁𝗮𝗺𝗲𝗻𝘁𝗲 𝗻ë 𝘀𝗵𝗶𝘁𝗷𝗲 ne kompleksin rezidencial "univers city" .📍🏡🤌🏻. 1+1 2+1 3+1 "univers city" është konceptuar si një qytet brënda qytetit shumë afër qendrës së ti...

01/12/2023 10:12

110,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Vore |
Ambjenti
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete

🏙 univers city 🔆 📌qtu 🏡super apartament 3+1 +2 +2 ne shitje 🧱gati per banim ne 2024 📐 sip 128.33 m2, kati 8(pamje nga parku) 💶 110.000 euro ✅rezidenca me nje arkitekture fantastike...

27/11/2023 19:29

89,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Zone Periferike/Aeroport |
Ambjenti
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
124.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete

🏙 univers city 🔆 📌qtu 🏡super apartament 3+1 +2 ne shitje 🧱ne faze ndertimi 📐 sip 124 m2 💶 89.000 euro 🔼ndodhet ne katin e 4. ✅rezidenca me nje arkitekture fantastike te organizuar ne seksione me 8 kate ...

19/11/2023 20:52

79,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Zone Periferike/Aeroport |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete

Univers city është krijimi i një vendi relaksi në mes të një metropoli plot lëvizje. i projektuar per te gjithe njerezit, per cdo nevoje dhe per te rritur cilesine e jeteses te secilit qe jeton ne te, univers city eshte qyteti i ri i cili po k...

10/11/2023 16:51

96,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Zone Periferike/Aeroport |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
131.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete

🔥shitet apartament 2+1+2 ne ndertim tek univers city🔥 . 🏷️siperfaqe: 131.42 m² 🏷️kati: 8 🏷️mundesi ndarje ne 3+1 🏷️orientimi: juglindje 💥Çmimi: 730 €/ m² 👉totali: 96,000 € 👉behet fjale per pallat ne n...

11/09/2023 23:31

115,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Zone Periferike/Aeroport |
Ambjenti
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
218.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete

🏙 univers city 🔆 📌qtu 🏡super apartament 3+1 +2 ne shitje + verande 🧱gati per banim ne shtator 📐 sip 218 m2, 110 m2 banim + 108 m2 verande 💶 115.000 euro 🔼ndodhet ne katin e 1. ...

19/08/2023 14:11

78,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Sauk/Qendra TEG |
Ambjenti
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
0 Tualete

🔹️ shiten apartamente🔹️ 📍univers city,tirane 🔹️organizimi⬇️ 📐sip te ndryshme 🏢 kate te ndryshme -opsione te ndryshme apartamentesh 1+1 /2+1/3+1 -faze ndertimi 💰 cmimi 780€/m2 (opsionet e...

18/08/2023 21:24

86,672 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit |
Ambjenti
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete

Id 4131265 kompleksi univers city, afer qtu, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 108.34 m² (95.04 m2) me dokumenta te rregullta nga firma, kati 2 me ashensor, organizohet ne nje dhome ndenje, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, orientim...

01/08/2023 09:48

71,700 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Zone Periferike/Aeroport |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete

Opsione apartamentesh ,njesi parkimi dhe njesi biznesi tek univers city mundesi financimi nga banka pa pasur nevoj per kolateral . kemi opsione njesi biznesi me pamje nga rruga perball shkolles . kemi opsione apartamentesh 1+1+2 . kemi ...

17/07/2023 17:58

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zo...
📅 Date: 03/12/2023 07:58

120,000 Euro - Shitet Apartament Me Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Siperfaqja ne letra eshte 102.2 m2. eshte me hipoteke te rregullt. ndodhet ne katin e 7 banimi ne pallatin e ndertuar nga firma "san tara", afer hotel roland, unaza e re. apartamenti eshte dy dhoma...
📅 Date: 03/12/2023 11:38

85,000 Euro - Okazion** Shitet 1+1 ( Kristal Center ) K6, Pa Ashensor - Planimetri E Rregullt, I Bollshem **or Jug

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Okazion: shitet 1+1 ( kristal center ) kati 6, pa ashensor - apartament i bollshëm dhe me planimetri shume te rregullt | orientim jug **plot diell q4336të dhënat e ndarjes - 1 sallon + kuzhinë- ...
📅 Date: 03/12/2023 13:10

112,000 Euro - Shitet:🟢 2+1, I Kompletuar ( Astir - K. Molla) Pallat I Ri (984€/m2) - Apt 100% I Rinovuar | Elektro A++ | 2 Kond

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: apartament 2+1 ** + 1 garazh i mbyllur me cmim extra ( astir kompleksi molla )  🟢*** 960€/m2 ***🟢- i kompletuar,i bere i gjithi nga e para | pallat i ri dhe i mireadministruar | 3 dho...
📅 Date: 03/12/2023 19:24

228,500 Euro - Shitet: 2+1+2wc 🔥+3 Poste Parkimi🔥( Tregu Elektrik - 700m Shk Baletit ) K2 - Ndertim V 2023 | Or Jug - Parket & Pr

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2wc dhe2garazhe 🔥për 3 makina ) 🔥te ish tregu elektrik, spar - 700 m nga shkolla baletit - pallat vit ndërtim 2023 ( i sapo përfunduar) me fasdë te ventiluar, termoizol...
📅 Date: 03/12/2023 21:21

90,000 Euro - Rruga Kongresi I Manastirit , Prane Gjimnazit Andon Zako Cajupi Dhe Prane Qsut, Shitet Apartament 2+1, 90,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
 rruga kongresi i manastirit , prane  gjimnazit  andon zako cajupi dhe prane qsut, shitet apartament 2+1,  90,000  euro apartamenti ka siperfaqe totale prej 82  m² dhe organizohet ne ambient ...
📅 Date: 03/12/2023 23:23

85,500 Euro - Shitet Apartament 1+1, Paralel Living, Don Bosko

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Zona/rruga : don bosko disponojmë apartament 1+1 për shitje. informacion mbi apartamentin: • kati i 6 • siperfaqe bruto: 65,79 m2 • siperfaqe neto: 57.34 m2 organizimi i brends...
📅Date: 04/12/2023 16:43

105,000 Euro - Shitet Apartament 1+1, Orbital Residence, Bulevardi I Ri

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet , apartament 1+1, bulevardi i ri, tiranë. disponojmë apartament 1+1 për shitje, tek gener 2. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit (bruto): 72.6 m2 • sipërfa...
📅Date: 04/12/2023 16:42

82,000 Euro - Shitet Apartament 1+1, Rezidenca Jolla-al, Unaza E Re

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1 rezidenca jolla-al, unaza e re informacione mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit (bruto) : 69.55 m2. •kati 3. •pallat i ri ( faze perfundimtare ndertimi) o...
📅Date: 04/12/2023 16:42

92,300 Euro - Shitet Apartament 1+1, Paralel Living, Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅Date: 04/12/2023 16:42

178,600 Euro - Shitet Apartament 3+1 Bulevardi I Ri, Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojme apartament 3+1 te bulevardi i ri, tirane. informacione mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit (neto) : 127.6 m2. •kati 3. •pallat i ri ( faze tulle) organizimi: • sallo...
📅Date: 04/12/2023 16:42

100,200 Euro - Shitet Apartament 1+1, Bulevardi I Ri, Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1 te bulevardi i ri, tirane. informacione mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit (neto) : 71.6 m2. •kati 5. •pallat i ri ( faze tulle) organizimi: • sallon...
📅Date: 04/12/2023 16:41

126,700 Euro - Shitet Apartament 2+1, Bulevardi I Ri, Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 te bulevardi i ri, tirane. informacione mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit (neto) : 90.5 m2. •kati 2. •pallat i ri ( faze tulle) organizimi: • sallon...
📅Date: 04/12/2023 16:41

77,700 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Univers City, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRinas/Aeroporti
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 te univers city tirane. informacione mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit (bruto) : 97.1 m2. •kati 5. •pallat i ri ( faze karabinaje) organizimi: • sall...
📅Date: 04/12/2023 16:41

105,000 Euro - Shitet: 1+1 ( Mes K. Se Parisit & St Dinamo ) Kati 8 (jo I Fundit) 2 Ashns. - Planimetri Ideale & Tualet Me Dritare

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Super apartament 1+1 ( komuna e parisit - pranë st dinamo ) 62.4m2, me hipotek , ne katin e 8 ( jo te fundit ) , ne nje pallat te mireadministruar me 2 ashensor | planimetri shumë e rregullt | ballk...
📅 Date: 02/12/2023 20:51

159,000 Euro - Shitet Cmimi Kleringu🔥 : 2+1 (mine Peza - Prokuroria) K3 - Ndertim V 2023 - Investime Extra (bosh) Plot Diell

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.93 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 🔥 me cmim nen treg, kleringu🔥: (mine peza - prokuroria) k3, pallat i v 2023 (bosh) në fazën përfundimtare po vendoset ashensori- dyert , tualeti , dritaret bërë extra ...
📅 Date: 03/12/2023 11:52

125,000 Euro - Shitet: 2+1 ( Don Bosko - Xhamia ) K8, Ashens & Pamje E Lire - Ap 100% I Investuar: Parket, Tualet I Ri (hidros. Inkaso)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (2.15 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 8, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1, gjigand ( don bosko - xhamia ) k8, ashensor dhepamje - 100% i investuar (pjeserisht i mobiluar) parket ac5 me shume hapsire dhe drite | dritaret dopixham plastik me grila dhe rr...
📅 Date: 03/12/2023 17:05

169,500 Euro - Çmim I Çmendur 🤯 (1350€/m²)🔥 Për Pak Dite: 2+1+2wc (sipër Pazarit Ri - Shkolla E Kuqe) Cilesi Maksimale Nde

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Okazion (1350€/m²)🤯🤯🤯 per pak ditë *: 2+1+2wc dhe1 verandë (sipër pazarit ri - shkollës se kuqe) planimetri ideale dheorientim shumë i mirë, jug -perëndim  | plot diell dhe qetesi ...
📅 Date: 03/12/2023 19:32

127,500 Euro - Shitet Cmim Oferte 🔥: 2+1 (ish Tregu Elektrik - Pamje Nga Fusha Alidemit ) Ndertim V 2023, K3 (ashensor & Standart I

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet me cmim oferte nen treg:  2+1  - tregu elektrik - fusha e ali demit me pamje te lire nga fusah ) pallat i v 2023 - me standart te larte ndertimi, planifikim dhe planimetri ideale | hapesire e...
📅 Date: 03/12/2023 20:27

57,500 Euro - Shitet: Garsoniere (39.08m2) Tek Zona E Porcelanit (tv Klan) K6, Pamje E Lire - Ndrt V 2023 | Or. Jug L **plot Diell + V

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet garsoniere (39.08m2) tek zona e porcelanit (tv klan) kati 6, pamje e lire dhe ashensor - ndertim v 2023 - cilesi shume e larte, fasade e ventiluar | me planimetri shume te rregullt dhe plot die...
📅 Date: 03/12/2023 20:39

192,000 Euro - Shitet: 3+1+2wc ( K. E Diellit - Eleonora ) K2, Pllt I Ri - Apt Tot I Investuar: Parket, Kondc & Elektro A++ Or. Jug P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.29 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
135.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet: apt 3+1+2wc ( k e diellit - eleonora, xhangolli ) k2, ndertim i ri - apt totalisht i investuar: parket, kondicioner dhe elektro a++ | vetranta dopio xham termike | orientim ideal **jug -p | tu...
📅 Date: 03/12/2023 21:03

100,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Ne Yzberisht (id B120389) Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Ne yzberisht, prane pallateve cabej, shitet apartament 2+1,   tualet, ballkon, me siperfaqe 90 m2  me hipotek , kati i 1 banim,  pallat i ri, me ashensor, bosh. a,rtarifa e shërbi...
📅Date: 04/12/2023 16:37

570,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2 Poste Parkimi, Downtownone Una34944

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 121.47 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
146.00 m2
Kati 19, Ashensor 0
2 Tualete
...
📅Date: 04/12/2023 16:28

100,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Yzberisht. Una32603

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅Date: 04/12/2023 16:28

139,200 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Unaza E Re. Una34642

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti ndodhet pranë bar univers, unaza e re, tiranë. informacion mbi apartamentin: • kati i 2 i banimit • sipërfaqe bruto: 116 m2 • sipërfaqe neto: 103 m2 organizimi i brendsh...
📅Date: 04/12/2023 16:28

100,000 Euro - Shitet Apartament 84 M2, Me Hipotek

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 2+1 me hipoteke , sallon, dhome matrimoniale, dhome femijesh, i mirorganizuar. 84m2 me 1200 euro /m2. apartament me drite, pallat me ashensor , kati 4 . ...
📅Date: 04/12/2023 16:25

130,000 Euro - Shitet || Apartament 2+12+bllk || 📍 Fusha E Aviacionit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet || apartament 2+12+bllk || 📍adresa: fusha e aviacionit 🏢kati: 1 banim 🛋hyrja eshte bosh 📐sip: 99.7 m2 bruto 86 m2 neto 💶 Çmimi : 130.000€ detaje rreth prones: zona ofro...
📅Date: 04/12/2023 16:22

135,000 Euro - Tirane, Shes Apartament + Papafingo, Kati 6, 135.000 Euro (universiteti Europian)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
230.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅Date: 04/12/2023 16:21

445,000 Euro - Unik: Pamje Nga Parku I Liqenit (stadiumi Air Albania - Lion Park ) 3+1/ 2+1+kuzh. Veç+2wc **kat.9 - Parket Druri | Or.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
168.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Ne shitje: apartament 3+1 / 2+1+kuzh. me vete & 2 tualete+ 1 lavanteri ( sip totale 168 m2 ) ne vendndodhje unike ( rr. faik konica- afer lion park), me pamje 180 grade nga parku i liqenit (gjelbe...
📅 Date: 02/12/2023 23:48

100,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Tek Rruga 5 Maji (id B110249) Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Tek rruga 5 maji, prane shkolles tirana jone, shitet apartament 1+1,  tualet , ballkon, me siperfaqe 74 m2 (68 m2 siperfaqe neto) me hipotek , kati i 3,  pallat i ri, me ashensor, i mobiluar...
📅Date: 04/12/2023 16:20

170,000 Euro - Shitet ||apartament 2+1+bllk 📍bulevardi Zogu I Pare

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 0.76 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet ||apartament 2+1+bllk 📍adresa:bulevardi zogu i pare 🏢kati: 2 me ashensor 🛋️ hyrja jepet e mobiluar 📐sip.85m2 bruto 💶cmimi 170.000€ detaje rreth prones: dokumentacion...
📅Date: 04/12/2023 16:20

68,000 Euro - Apartament Kamez 2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 7.97 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne kamez. informacion mbi pronen: ndertim i ri -siperfaqe bruto 104m2 -siperfaqe neto 92m2 -kati 8 organizimi: -sallon ndenje -ambient gatimi -2 dhoma gjumi -tualet ...
📅Date: 04/12/2023 16:19

450,000 Euro - Shitet, Vilë, Don Bosko, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Vila Luksoze 4+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
270.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
4 Tualete
Disponojmë vilë 3-katëshe për shitje.vila është e pozicionuar në zonën e don bosko.informacion mbi vilën:•sipërfaqja: 270 m2kati 0•2 dhoma ndenje• ambient ndenje• tualetkati 1• 1 ...
📅Date: 04/12/2023 16:18

117,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Akses Tirana, Dogana, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Disponojmë, apartament 2+1+2 për shitje.apartamenti ndodhet tek kompleksi "akses tirana"kompleksi ”akses tirana” është konceptuar për të qenë gjithëpërfshirës. ai ndodhet vetëm 15 minut...
📅Date: 04/12/2023 16:18

350,000 Euro - Shitet,papafingo(3+1+2)+garazh, Liqeni I Thatë, Tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar në zonën e liqenit të thatë, rruga hamdi sina,tek kompleksi bora. 
informacion mbi apartamentin: 
• pallat i ri (2015) 
• kati i 4 banim • i pajis...
📅Date: 04/12/2023 16:17

120,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1,park, Tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 për shitje,ish parku i autobuzave,rruga e kavajes. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit (neto): 64.98 m2 • kati 2 banim • me dokumentacion...
📅Date: 04/12/2023 16:17

125,000 Euro - ⚜shtepi Private Per Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
6+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
250.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
⚜shtepi private per shitje 📍 prane kryegjyshates 📐 sip truall 250m2 🧭 orientim me drite natyrale 💶 125.000 euro 📜 me certifikate pronesie ✅ shtepia organizohet ne:...
📅 Date: 03/12/2023 20:00

194,000 Euro - Okazion Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Yzberisht Ne Afersi Te Fundit Bulevardit Ne Tirane (id 4121985)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
176.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Id : 4121985 ne yzberisht ne afersi te fundit bulevardit, shitet apartament 2+1 me hipoteke, siperfaqja totale 176.49 m² (155.6 m² neto), kati pare banim ne nje pallat te ri me ashensor. apartame...
📅 Date: 04/12/2023 09:53

184,490 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Yzberisht Prane Kmy Ne Tirane (id 41212419)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
413.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Id 41212419 ne yzberisht, prane kmy, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 86,39 m²+ 327 m2 verande, me hipoteke, e mobiluar, kati 7 me ashensor (jo i fundit), tualet, ballkon, orientimi ...
📅 Date: 04/12/2023 10:58

121,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Kavajes Perballe Delijorgjit Ne Tirane (id 4111675)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111675 ne rrugen e kavajes perballe delijorgjit, shitet apartament 1+1 me certifikate pronesie, siperfaqe totale 70 m² (61 m² neto), kati 12 (i fundit), ne nje pallat te ri te vitit 2007, me as...
📅 Date: 04/12/2023 11:51

189,000 Euro - Okazzion!!! Apartamente 4+1 Ne Shitje Tek Kodra E Diellit, Prane Eleonores Ne Tirane (id 4131201)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit
Ambjenti Apartament
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
181.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Id 4131201 tek kodra e diellit, prane eleonores, shitet apartament 4+1 ne pallat te ri, siperfaqe 181 m² (156,6m2) me hipoteke, kati 3 me ashensor, 2 tualete (njeri me dritare), koridor qe lidhe gji...
📅 Date: 04/12/2023 12:06

93,060 Euro - Shitet,apartament 2+1+2, Tirana Entry 2, Sheshi Shqiponja !

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (2.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
* ndertim i ri * kati 5 * siperfaqe 94 m2 * faze tulle * cmimi 990 euro/m2 i pa negociueshem ...
📅 Date: 04/12/2023 12:10

200,000 Euro - Shitet || Apartament 2+1+bllk || Liqeni I Thate, Rruga Hamdi Sina

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet || apartament 2+1+bllk || 📍adresa: liqeni i thate, rruga hamdi sina 🏢kati: 3 banim 📐sip. 85.2m2 neto ,95.42m2 bruto 💶cmimi: 200.000€ detaje rreth prones: pallat i ri i mire...
📅Date: 04/12/2023 16:16

583,380 Euro - Shitet, Apartament 2+1+ Post Parkimi, Tirana Rock Tower, Tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.06 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
154.00 m2
Kati 14, Ashensor 2
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 për shitje në qendër, tirana rock tower. informacion mbi rezidencen: ndërtesë multifunksionale e ndodhur në zemer të kryeqytetit, e cila ofron apartamente elegant...
📅Date: 04/12/2023 16:15

82,000 Euro - Shitet,apartament 1+1, Rezidenca Jolla-al, Unaza E Re.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 për shitje, rezidenca jolla-al.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit (bruto): 69.5 m2• sipërfaqja e apartamentit (neto): 60.9 m2• kati 3 banimorg...
📅Date: 04/12/2023 16:14

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim