📋 teknik imazherie

🕵 Online 940 lexues | ⏳ 7 njoftime ne pritje
Oferta Pune Infermiere, Fizioterapiste, Mjeke, Farmaciste, Laborant Teknik, Stomatolog, Ergoterapist, Radiolog,Teknik Imazherie ne Tirane
Data: 17/05/2022 15:23
❙ Oferta Pune ❱ Your Future In Deutschland 🇩🇪
◼Keni Termin(Takim) ne Ambasaden 🇩🇪,◼dhe nuk keni kontrate pune ❓️❗️✅️Your Future  in Deutschland 🇩🇪 eshte ne kerkim te:*Infermiere te pergjithshem ne te gjithe Gjermanine*Fizioterapiste ✳Kriteret:License profesioniB...
Oferta Pune Banakier/e Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 11/04/2024 15:33

📋 Vlore - Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ BAR BROWN KERKON TE PUNESOJE BANAKIER/E PER TURNIN E PASDITES
📢BAR BROWN KERKON TE PUNESOJ BANAKIER/Edhenbsp;PER TURNIN E PASDITES⏩ Kriteret e punesimit per kandidatet:🔸️Kandidatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet🔸Te je...
Oferta Pune Agjente Telefonike Me eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 18:44

📋 Tirane - Agjente Telefonike

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 🐱 Jeni Lodhur Nga COLD-i, Ejani Dhe Punoni HOT Leads | Frengjisht ,Spanjisht, Greqisht, Anglisht,🙈
Kerkojme Agjente telefonik si Closer/Retention Frengjisht , Anglisht, Spanjisht dhe GreqishtFrengjisht -Closers eksperience min. 6 muaj / Retention min.1 vit experience. Team Leader Only Hot Leads.Anglisht - Closers eksperience min. 6 muaj / Retenti...
Oferta Pune operator/e ne gjuhet Frenge ose Gjermane Me eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 20:17

📋 Tirane - Operator/e Ne Gjuhet Frenge Ose Gjermane

Pagesa 550 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📣POZICION VAKANT PER OPERATOR/E TELEFONIK TE CILET ZOTEROJNE GJUHEN FRENGE OSE GJERMANE
📌Po kerkoni nje menyre si te fitoni te ardhura te larta?✅ Behu pjese e nje skuadre energjike!👥 Mjafton te keni njohuri mbi gjuhet si meposhte:-GJERMANISHT-FRENGJISHT-SPANJISHT-ITALISHT👉🏻 Cfare ofrohet?💸 Page baze + Bonuse shume ...
Oferta Pune Recepsion, Kamariere, Dealer, Punonjese pastrimi, Mbikqyrese e makinave Slot Pa Eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 20:32

📋 Tirane - Recepsion, Kamariere, Dealer, Punonjese Pastrimi, Mbikqyrese E Makinave Slot

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune Ne Pozicione Te Ndryshme
Regency Casinodhenbsp;ofron vende vakante pune👉dhenbsp;dhenbsp;Recepsiondhenbsp;dhenbsp;👉 Kamariere👉 Dealer (vajza)👉dhenbsp; Punonjese pastrimi,dhenbsp;dhenbsp;👉Mbikqyrese e makinave Slot🔸Kriteret e punesimit:-Mosha 21-35 vjec-Eksp...
Oferta Pune operator/e per gjuhet Gjermane, Frenge dhe Spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 22:35

📋 Tirane - Operator/e Per Gjuhet Gjermane, Frenge Dhe Spanjolle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferta Pune Per Operator Ne Call Center Per Gjuhet Italiane, Gjermane, Frenge Dhe Spanjolle.
 ⏩Kerkohet te punesohet operator te Gjuhes Gjermane, Frenge dhe Spanjolle. Nga e hena ne te premte, fundjava pushim. 📌 Kriteret : -Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese. -Te jete i/e afte per te punuar ne g...
Oferta Pune MENAXHER/E NE GJUHEN ANGLEZE / ITALIANE / FRANCEZE / SPANJOLLE Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 22:43

📋 Tirane - MENAXHER/E NE GJUHEN ANGLEZE / ITALIANE / FRANCEZE / SPANJOLLE

Pagesa 200,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ MENAXHER/E NE GJUHEN ANGLEZE / ITALIANE / FRANCEZE / SPANJOLLE
🙋‍♀️dhenbsp;Hey te duhet pune!👌Je ne vendin e duhur!🔸 Kompania ALOPRONTO SRL ofron paga baze me te larta se pjesa me e madhe e kompanive ne Shqiperi!📌Bonuse Ditore, Javore, Mujore si dhe 10% Commision per personat qe jane ne bonus ...
Oferta Pune Operatore gjuhet Frengjisht , Gjermanisht dhe Spanjisht Me eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 11:48

📋 Tirane - Operatore Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operatore Ne Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht !
Jeni ne kerkim te nje pozicioni te ri pune ? Hapen vende te reja pune per operatore ! Kjo eshte mundesia juaj , aplikoni tani !⚫Ofrohet:-Ambjente komode pune-Mundesi rritje profesionale-Trajnime-Bonuse-Orar full time Orari part-time-Festa dhe push...
Oferta Pune Operator/e ne gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 11:54

📋 Tirane - Operator/e Ne Gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Pune Ne Tirane Si Operator/e Ne Gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht Pagesa 1000 Euro
📣 Jeni duke kerkuar nje pune me te ardhura me te larta dhe rritje profesionale ne baze te aftesive tuaja?? Jeni ne vendin e duhur.  📌 Kompania jone eshte duke rekrutuar persona ambicioze,me ose pa eksperience ne gjuhet:  🇩🇪 Gjermanis...
Oferta Pune Agjente/Team Leader/Retention/Grupe te gatshme:Gjermanisht,Italisht,Spanjisht,Greqisht,Frengjisht,Anglisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 13:21

📋 Tirane - Agjente/Team Leader/Retention/Grupe Te Gatshme:Gjermanisht,Italisht,Spanjisht,Greqisht,Frengjisht,Anglisht

Pagesa 1,500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Kerkohen operator/e telefonik/e me ose pa eksperience Pa Eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 13:39

📋 Tirane - Kerkohen Operator/e Telefonik/e Me Ose Pa Eksperience

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Agjent/e Telefonik/e
...
Oferta Pune Agjente Call Center Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 14:40

📋 Tirane - Agjente Call Center

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ We Are Looking For Customer Service (f/m/d) German
Call Center Agent (m/w/d)🔎Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Call Center Agent (m/w/d) in Teilzeit / Vollzeit.👉Deine Benefits• Pünktliches Gehalt und attraktive Prämien• Sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit oder Teilzeit...
Oferta Pune Customer Service Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 14:42

📋 Tirane - Customer Service

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ We Are Looking For Customer Service Agent (m/w/d)
Customer Service Agent (m/w/d)🔎 Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Customer Service Agent (m/w/d) in Teilzeit / Vollzeit.✅ Deine Benefits🔸 sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit oder Teilzeit🔸 pünktliches Gehalt und attrak...
Oferta Pune operatore ne gjuhet Anglisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht,Gjermanisht Me eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 14:55

📋 Tirane - Operatore Ne Gjuhet Anglisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht,Gjermanisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per 100 Operator Ne Gjuhet Anglisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht,Gjermanisht
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi?📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?!👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne.✅Kerkohendhenbsp;100 operatordhenbsp;apertura conversion dhe retention ne fushaten tonedhenbsp;ne gjuhet Anglisht ,Spa...
Oferta Pune Agjente ne gjermanisht dhe spanjisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 17:05

📋 Tirane - Agjente Ne Gjermanisht Dhe Spanjisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohen Vende Pune Si Agjent Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle
📣 Ofrohen vende pune per Agjent te gjuhes:🇩🇪 Gjermane🇪🇸 Spanjolle✅ Ofrojme :* Perqindje qe nuk i merr askund (E cila jepet menjehere)* Vete zot vete shkop* Pagesa jepet cdo date 1 te cdo muaji.* Pa kod veshje pa rregulla absurde* Am...
Oferta Pune operatore ose grup call center ne gjuhen italiane,angleze dhe gjermane. Me eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 18:12

📋 Tirane - Operatore Ose Grup Call Center Ne Gjuhen Italiane,angleze Dhe Gjermane.

Pagesa 650 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Operatore Ose Grup Call Center Ne Gjuhen Italiane,angleze Dhe Gjermane.
📢 Kerkohen operatore ose grup call center ne gjuhen italiane,angleze dhe gjermane me experience pune.✅ Kerkohet:1. EKSPERIENCA ESHTE KUSHT.2. Te zoteroj shume mire nje nga gjuhet e siper permendura.3. Ambicie dhe deshire per te punuar ne grup.4...
Oferta Pune AGJENT/E Pa Eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 20:49

📋 Tirane - AGJENT/E

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ OPERATORE GJUHEN SHQIPE
Kompania HYLA INTERNATIONAL kerkon Agjent Shitje dhenbsp;me ose pa eksperiencAvantazh te qenurit cift dhe posedimi automjetit...
Oferta Pune Operator ne Anglisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 21:09

📋 Tirane - Operator Ne Anglisht

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alpha Network Po Kerkon Operator Ne Anglisht
Hey, te duhet pune ?!😉👉 Alpha Network po kerkon:♦ Operator ne anglisht👉 Ofrojme:💸 Page baze prej 700Euro+ 12% per cdo FTD 😎🧭Orari: 10:00- 19:00Bonuse, bonuse, bonuse💸👉🏻 Kualifikimet si me poshte:👥Njohja e gjuhes💥+2...
Oferta Pune Operatore ne Gjuhen Gjermane Me eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 14:29

📋 Tirane - Operatore Ne Gjuhen Gjermane

Pagesa 900 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Pune Per Operatore Ne Gjuhen Gjermane
✔ Flisni Gjermanisht ?! 🇩🇪 📞📢 Alpha Network po kerkon agjent/e ne gjuhen Gjermane 📞 🇩🇪👉 Ofrojme 💸 Page baze prej 900€+ 12% per cdo FTD 😎✅Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.👩🏻‍💻...
Oferta Pune Ekonomiste Me eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 18:49

📋 Tirane - Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Si Ekonomiste
...
Oferta Pune OPERATOR Me eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 12:57

📋 Tirane - OPERATOR

Pagesa 90,000 Leke ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ OPERATOR/E NE GJUHEN ANGLEZE
PAGE BAZE + BONUSE JAVORE + BONUSE MUJORE 300 LEKE / ORA E PUNES BAZE 500 LEKE / ORA E PUNES BONUS I 700 LEKE / ORA E PUNES BONUS II 📌Kriteret:-Njohuri te mira te nje gjuhes ANGLEZE -Njohuri te mira ne perdorimin e paketes MS Office;-Aftesia...
Oferta Pune Menaxhere web-i dhe rrjetesh sociale Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:14

📋 Tirane - Menaxhere Web-i Dhe Rrjetesh Sociale

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohen 2 Vende Vakante Si Menaxhere Web-i Dhe Rrjetesh Sociale
📢 Ofrohen 2 vende vakante si menaxhere web-i dhe rrjetesh sociale✅ Kriteret :▪dhenbsp;Preferohet te kete eksperience ne fushat e digital marketing dhe turizem.(mundesi trajnimi 2 javore)▪Te kete njohuri te marketingut online, mediat sociale...
Oferta Pune Sanitare në kopsht privat Pa Eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:55

📋 Tirane - Sanitare Në Kopsht Privat

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Sanitare Në Kopsht Privat
Dëshironi të bëheni Sanitare në kopsht privat?Do punoni:• 6 orë në ditë. (Turni fillon në orën 11:00 deri 17:00)• 24 ditë në muaj.Pushimet:• Çdo të Djelë.• 28 ditë gjatë vitit.• Dita e festave kryesore.Ditë të tjera pushi...
Oferta Pune Promotor Pa Eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:53

📋 Tirane - Promotor

Pagesa 20,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time ne distance paradite

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojme Promotore
PershendetjeJemi ne kerkim promotoresh per promovim sherbimesh interneti dhe telefonie celulareNuk eshte e nevojshme qe te kene eksperiencePuna eshte part time mund te behet dhe nga studentePagese e kenaqshme...
Oferta Pune Arkitekt Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:51

📋 Tirane - Arkitekt

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Arkitekt/e
Refab Construction kerkon te punesoje Arkitekt/e me kohe te plote.Kerkesat per pozicionin:dhenbsp;Njohuri te paketes OfficeAutoCad 2D/3DPrograme te tjera te modelimit 3 dimensionalEksperience pune minimalisht 1 vit.Personat e interesuar mund te derg...
Oferta Pune Agjente Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:37

📋 Tirane - Agjente

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Po Kerkojme Te Zgjerojme Ekipin Tone.
Po kerkojme te zgjerojme ekipin tone. 🏡🧳Jemi ne kerkim te individeve qe kane deshire te rriten profesionalisht dhe ekonomikisht. 💭🙋‍♂️Behu pjese e ekipit dhe se bashku te ndihmojme klientet te gjejne shtepine e tyre te endrrave ! ...
Oferta Pune Konsulent Imobilar Pa Eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:36

📋 Tirane - Konsulent Imobilar

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ VITI RI, PUNE E RE! 😍
Nese je duke kerkuar nje pune ku mund te fitosh te ardhura te larta dhe te kesh mundesi te rritesh profesionalisht atehere po shikon njoftimin e duhur! 💙🧡 Jeni te hapur ndaj sfidave te reja dhe po kerkoni ta çoni karrieren tuaj perpara ne nj...
Oferta Pune EKONOMISTE Me eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:35

📋 Tirane - EKONOMISTE

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem paradite

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ KERKOJME EKONOMISTE
KERKOJME EKONOMISTE FULL TIME .TE KETE NJOHURI TE ALPHAWEB .PAGA SHUME E KENAQESHME .TE INTERESUARIT TE DERGOJNE CV NE NUMRIN ...
Oferta Pune Recepsion, Hotel Me eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:16

📋 Tirane - Recepsion, Hotel

Pagesa 400 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Recepsionist/ Sanitare
Kerkohet recepsionist dhe sanitare tek:* Vila Alizee Hotel / preferohet turn i 2dhenbsp;*Brilant Antik Hotel / sanitare part timedhenbsp;* Residence Inn Hotel...
Oferta Pune Shites/e Me eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:14

📋 Tirane - Shites/e

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Tabacco Shop
Kërkohet shites/e dhenbsp;për tabacco dhenbsp;turn i dhenbsp;dytë edhe i tretë.dhenbsp;...
Oferta Pune sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:12

📋 Tirane - Sanitare

Pagesa 80,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Sanitare
kerkohet sanitare per sezonin veror ne sarandekushte te mira puneushqim dhe akomodim falasambjent familjarkerkohen zonja seriozepuna 8 ore ne dite...
Oferta Pune Operator/e telefonik & retention ne gjuhet: Angleze,Italiane,Spanjolle, Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 15:37

📋 Tirane - Operator/e Telefonik & Retention Ne Gjuhet: Angleze,Italiane,Spanjolle,

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Te Lira Si: Operator/e Telefonik & Retention Ne Gjuhet: Angleze,Italiane,Spanjolle,
📢 Hey... Ne po rekrutojm!Vende te lira per operator/e telefonik dhe retention ne gjuhet: Angleze, Italiane, Spanjolle,Greke, Gjermane , Franceze.✅ Kerkohen:1. Vetem me eksperience dhe te di mire gjuhet perkatese.2. Full - time ( 10 a.m - 7 p.m ...
Oferta Pune OPERATOR NE GJUHEN FRANCEZE Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 15:37

📋 Tirane - OPERATOR NE GJUHEN FRANCEZE

Pagesa 83,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ OPERATOR NE GJUHEN FRANCEZE
💥OPERATOR NE GJUHEN FRANCEZE✅Kriteret:-Njohuri te shkelqyera te gjuhes Frenge ne te shkruar dhe te folur.-Njohuri te mira ne perdorimin e paketes MS Office.-Deshire per te punuar dhe per t'u rritur profesionalisht.✅Ofrohet:-Page baze 400 leke...
Oferta Pune Kuzhinier, Ndihmes Kamarier, Sanitare Pa Eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 15:38

📋 Tirane - Kuzhinier, Ndihmes Kamarier, Sanitare

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Fish Restaurant And Shop Varkat Kerkon Te Punesoje Kuzhinier, Ndihmes Kamarier, Sanitare
📢Fish Restaurant and Shop Varkat Kerkon te punesoje:👉 Kuzhinier👉 Ndihmes Kamarier👉 Sanitare♦ Kerkohet:✔Te jene etike gjate punes✔Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese📌Kane perparesi kandidatet me eksperience te me...
Oferta Pune Pjatalarese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 18:06

📋 Tirane - Pjatalarese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lake View Bar Kerkon Te Punesoje Pjatalarese
📢Lake View Bar kerkon te punesoje pjatalarese per te lare gotat dhe filxhanet ne banak dhe mirembajtje te tjera✅Kriteret e punes:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰 Pag...
Oferta Pune Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 19:08

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lezet Te Kalaja E Tiranes Ofron Mundesi Punesimi Per Kamarier Nd.Kamarier Dhe Nd.Kuzhinier
📢 Lezet te Kalaja e Tiranes ofron mundesi punesimi per Kamarier✅Ofrohetdhenbsp;⏩Per Ndihmes Kuzhinieredhenbsp;dhenbsp;💸Paga 50000L(preferohet me eksperience)+ bonus👉 1 dite ne jave pushim⏩Per Ndihmes Kamarierdhenbsp;💸 Paga 40000L+ ...
Oferta Pune Agjente telefonik. Me eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 21:08

📋 Tirane - Agjente Telefonik.

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Operatore Ne Gjuhen Angleze Me Eksperience.
Kerkohen urgjentisht operatore ne gjuhen angleze me eksperience.Orari 16:00-01:00✅Perqindjet me te larta ne treg duke nisur nga 20%.Perqindjet me te larta ne treg.Per me shume info na kontaktoni...
Oferta Pune OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 22:40

📋 Tirane - OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ OFROHEN VENDE PUNE SI OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE
OFROHEN VENDE PUNE SI OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE✅Kriteret e punes:✔Njohuri te shkelqyera te gjuhes Italiane ne te shkruar dhe te folur.✔Njohuri te mira ne perdorimin e paketes MS Office.✔Deshire per te punuar dhe per t'u rritur profesionali...
Oferta Pune Punonjes Sigurie Pa Eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 22:53

📋 Tirane - Punonjes Sigurie

Pagesa 900 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune Ne Pozicionin Punonjes Sigurie
📢 Regency Casino ofron vende vakante pune:  👉  Punonjes Sigurie🔸Kriteret e punesimit:-Mosha 21-35 vjec-Eksperienca jo e domosdoshme-Te kene disponibilitet per te punuar 8 ore full-time  🔸Ofrohet:-28 dite pushime te paguara ne vit-2...
Oferta Pune Agjente ne gjuhen angleze dhe frenge Me eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 10:06

📋 Tirane - Agjente Ne Gjuhen Angleze Dhe Frenge

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Agjente Call Center Ne Gjuhen Anglisht Dhe Frengjisht
👉Mundesi punesimi per agjente telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.✅ Kriteret:✨ Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuhes angleze dhe frenge✨Kerkohet niveli mbi mesataren e gjuheve✨Me eksperience punedhenbsp;✅ Ofr...
Oferta Pune Piciar,Kuzhinier/e,Ndimes Kuzhinier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 16:58

📋 Tirane - Piciar,Kuzhinier/e,Ndimes Kuzhinier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Restorant Bujtina Jone Ofron Mundesi Punesimi Per Picier,Kuzhinier/e,Ndimes Kuzhinier/e
📢 Bar Restorant Bujtina Jone ofron mundesi punesimi👉Picierdhenbsp;👉Kuzhinier/edhenbsp;👉Ndihmesdhenbsp; Kuzhinier/e✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸 Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes🔸Te jene k...
Oferta Pune Sanitare,Banakier/e ,Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 12/04/2024 19:30

📋 Vlore - Sanitare,Banakier/e ,Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Kamariere femer Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 20:47

📋 Tirane - Kamariere Femer

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ BAR WOOD GREEN KERKON TE PUNESOJ KAMARIERE FEMER TURNI I PARE
📢 Ofrohet vend pune per:👩‍💼 Kamariere femer, Turn i pare✅Kriteret e punes:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰Pagesa te kenaqshme🙋‍♀️Kushte shume te mir...
Oferta Pune TEKNIK IT Me eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 22:29

📋 Tirane - TEKNIK IT

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ SPECIALIST IT
PERGJEGJESITE:Kryen administrimin e sistemeve (server / vicidial);Konfiguron user, dhenie kredencialesh dhe aspekte te tjera te sigurise;KUALIFIKIMET:Te kete te pakten 6 muaj eksperienceTe kete njohuri shume te mira te paketes Microsoft Office;Te ke...
Oferta Pune Kuzhinier dhe Ndihmes Kuzhinier Me eksperience ne Himare
Data: 13/04/2024 13:09

📋 Himare - Kuzhinier Dhe Ndihmes Kuzhinier

Pagesa 2,500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Restorant Ne Jale Kerkon Te Punesoje Kuzhinier Dhe Ndihmes/e Kuzhinier
💥Restorant me fruta deti kerkon te punesoje:dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;Kuzhinier me pagese 2000 euro - 2500 eurodhenbsp;dhenbsp;Ndihmes/e kuzhinier dhenbsp;me pagese 1500 euro ne muajdhenbsp;✅Kriteret e punes:dhenbsp;dhenbsp;👉Restorant eshte...
Oferta Pune shofer Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 12:59

📋 Tirane - Shofer

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Ofroj Vend Pune Si Shofer Taksie, Jepet Me Qera Taksia Me Licence 400 Mij Leke Ne Muaj Ose 50-50.
jepet taksi me qera mujore me licence te Kamzes me vend ne Tirane. Fiat Croma benzine-gaz automat, ne super gjendje.Jepet me qera mujore 400 mije leke ose 50-50 shpenzimet kompania. fiat croma 2005. kush duhet patenta D dhe Licenca Taksistit....
Oferta Pune KAMARIER BANAKIER NDIHMES KAMARIER NDIHMES BANAKIER PASTRUESE SANITARE PJATALARES KUZHINIER NDIHMES KUZHINIER PICAJOL PUNTOR PARKIMI Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 13/04/2024 12:52

📋 Vlore - KAMARIER BANAKIER NDIHMES KAMARIER NDIHMES BANAKIER PASTRUESE SANITARE PJATALARES KUZHINIER NDIHMES KUZHINIER PICAJOL PU

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ HOTEL OLYMPIA VLORE KERKON TE ZGJEROJE STAF PER SEZONIN VEROR
✨HOTELdhenbsp;OLYMPIAdhenbsp;VLOREdhenbsp;KERKON TE ZGJEROJE STAF PER SEZONIN VEROR NE POZICIONET :dhenbsp;dhenbsp;▶KAMARIER/Edhenbsp;▶BANAKIER/Edhenbsp;▶NDIHMES KAMARIER/Edhenbsp;▶NDIHMES BANAKIER/Edhenbsp;▶PASTRUESEdhenbsp;dhenbsp;▶S...
Oferta Pune kamarier restoranti Me eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 12:45

📋 Tirane - Kamarier Restoranti

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kamarier Restoranti
kerkohet kamarier restoranti per sezsonin verorkushte shume te miraushimi falasakomodimi falasstaf mikpritespaga shume te mira...
Oferta Pune operator per makineri stampimi Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 12:39

📋 Tirane - Operator Per Makineri Stampimi

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kompania Ju-Ar Plast Sh.p.k Kerkon Te Punesoje , Operator Per Makineri Stampimi
📣 Kompania Ju-Ar Plast Sh.p.k kerkon te punesoje :🤵‍♀️Operator per makineri stampimi⏩ Kriteret e punesimit🔸️Te kene eksperience ose jo te meparshme pune.🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jene te r...
Oferta Pune KAMARIER BANAKIER NDIHMES KAMARIER NDIHMES BANAKIER PASTRUESE SANITARE PJATALARES KUZHINIER NDIHMES KUZHINIER PUNTOR PARKIMI Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 13/04/2024 12:22

📋 Vlore - KAMARIER BANAKIER NDIHMES KAMARIER NDIHMES BANAKIER PASTRUESE SANITARE PJATALARES KUZHINIER NDIHMES KUZHINIER PUNTOR PAR

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ HOTEL KORAL VLORE KERKON TE ZGJEROJE STAF PER SEZONIN VEROR
✨HOTEL KORAL VLOREdhenbsp;KERKON TE ZGJEROJE STAF PER SEZONIN VEROR NE POZICIONET :dhenbsp;dhenbsp;▶KAMARIER/Edhenbsp;▶BANAKIER/Edhenbsp;▶NDIHMES KAMARIER/Edhenbsp;▶NDIHMES BANAKIER/Edhenbsp;▶PASTRUESEdhenbsp;dhenbsp;▶SANITAREdhenbsp;d...
Oferta Pune Estetiste per thonjte Me eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 12:22

📋 Tirane - Estetiste Per Thonjte

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Estetiste Per Thonjte
BeautybyKlevisa kerkon te punesoje nje estetiste per thonjte.Ofrohet:-Perftimet te ndara 50 me 50-Kushte shume te mira pune-Klientele ekzistente...
Oferta Pune KUZHINIER/E,KAMARIER/E,ZGARIST /MISHPJEKES Me eksperience ne Vlore
Data: 13/04/2024 12:19

📋 Vlore - KUZHINIER/E,KAMARIER/E,ZGARIST /MISHPJEKES

Pagesa 80,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Bar Pizzeri Summer Puneson
Kerkoj te punesoj:dhenbsp;KUZHINIER/EKAMARIER/EZGARIST /MISHPJEKESPer me shume informacion na kontaktoni: +Adresa:dhenbsp;dhenbsp;Vlorë, Albania...
Oferta Pune Konsulent Imobiliar Me eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 12:18

📋 Tirane - Konsulent Imobiliar

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi - Konsulent I Pasurive Te Paluajtshme - Tirane
TOKTON ofron per ty FALAS trajnimin baze per pervetesimin e njohurive fillestare per PROFESIONIN tend te ardhshem !Behu pjese e tregut te pasurive te paluajtshme si konsulent imobiliar !Cfare kerkohet ?Per te pasur sukses si konsulent imobiliar, esh...
Oferta Pune WEBMASTER Me eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 14:42

📋 Tirane - WEBMASTER

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ ALOPRONTO Kerkon Te Punesoje Webmaster
ALOPRONTO S.R.L eshte nje kompani Italiane me dege ne Tirane tashme prej me shume se 2 vitesh ne treg.🏆 Kompani lider ne industrine e saj, po kerkon aktualisht individe te talentuar per t’u bashkuar me ekipin tone dinamik nje Webmaster me profi...
Oferta Pune Kamariere femer , banakiere femer ,sanitare, punonjëse ne kend lojerash Me eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 15:14

📋 Tirane - Kamariere Femer , Banakiere Femer ,sanitare, Punonjëse Ne Kend Lojerash

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Pune Vakante Per Kamariere , Banakiere ,sanitare, Punonjëse Ne Kend Lojerash
📌Tetris Coffee and Playground kerkon te punesoje:dhenbsp;🔸Kamariere femer (Mosha deri ne 30 vjece)dhenbsp;🔸Banakiere femer ( me ekperience)dhenbsp;🔸Sanitare (Turni i pare dhe i dyte)dhenbsp;dhenbsp;🔸Punonjëse ne kend lojerash femer (...
Oferta Pune Kamarier/Ndihmes Kamarier ,Ndihmes Pjatalarese,Pozicione te tjera pune Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 11/04/2024 17:57

📋 Vlore - Kamarier/Ndihmes Kamarier ,Ndihmes Pjatalarese,Pozicione Te Tjera Pune

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant Panorama Llogora Kerkon Te Zgjeroje Staf
📢 Restorant Logara kerkon te punesoje:🤵‍♀️Kamarier/e🤵‍♀️Ndihmes Kamarier/e🧼Ndihmes Pjatalarese👉 Puntore per pune te ndryshme✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me sta...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 19:33

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Menaxhere te Rrjeteve Sociale Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 20:14

📋 Tirane - Menaxhere Te Rrjeteve Sociale

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ MAGICSTYLE Kerkon Te Punesoje Menaxhere Te Rrjeteve Sociale
📢MAGICSTYLE Kerkon te Punesoje:👉 Menaxhere te Rrjeteve Sociale♦ Kerkohet:👉 Te jete Freksibel ne orarin e punes👉Te jete e afte te kuptoje qarte kerkesat e klienteve👉Te jete e afte te punoje dhe bashkepunoje ne grup👉Te jene etike g...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 23:25

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 52,500 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Shitese
Kerkohet shitese ne nje furre buke dhe restorant me vetsherbim.  Kushtet e punes jane shume te mira, orari eshte 8:00 me 16:00 , dreka e perfshire dhe nje  dite pushimi ne jave. ...
Oferta Pune Kamarier/e, Banakier/e Me eksperience ne Vlore
Data: 12/04/2024 17:28

📋 Vlore - Kamarier/e, Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Hotel Belvedere Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakier/e
dhenbsp;☕ Hotel Belvedere kerkon te punesoje:🤵‍♂️ Kamarier/e🤵‍♀️ Banakier/e⏩ Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet📌 Te...
Oferta Pune Agjente Call Center Ne gjuhen Anglisht dhe Italisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 08:54

📋 Tirane - Agjente Call Center Ne Gjuhen Anglisht Dhe Italisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Agjent Telefonik Ne Gjuhet Angleze Dhe Italiane
📌Po kerkoni nje menyre si te fitoni te ardhura te larta?Ne po kerkojme operator telefonik ne gjuhen:dhenbsp;Angleze dhe Italiane✅Kriteret :-Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese.-Te jete i/e afte per te punuar ne gr...
Oferta Pune Magazinier Kamarier/e Kuzhinier/e Ndihmes kamarier/e Hostess Barist /e Ndihmes Barist/e Banakier/e Ndihmes banakier/e Pjatalarese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 11:08

📋 Tirane - Magazinier Kamarier/e Kuzhinier/e Ndihmes Kamarier/e Hostess Barist /e Ndihmes Barist/e Banakier/e Ndihmes Banakier/e Pj

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alban Tower Tirana, Rooftop Bar Ofron Vende Te Lira Pune Ne Disa Pozicione
📢Alban Tower Tirana, Rooftop Bar ofron vende te lira pune ne pozicionet ✅ :👉Magazinier👉Kamarier/e👉Kuzhinier/e👉Ndihmes kamarier/e👉Hostess👉Barist /e👉Ndihmes Barist/e👉Banakier/e👉Ndihmes banakier/e👉Pjatalarese🔸Krite...
Oferta Pune Cameriere,Cameriera ai piani hotel,Aiuto cuoc, Banconista di gelateria figura femminile Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 11:57

📋 Tirane - Cameriere,Cameriera Ai Piani Hotel,Aiuto Cuoc, Banconista Di Gelateria Figura Femminile

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Si Ricerca Personale Stagionale Per Lavoro In Italia
📢Si ricerca personale stagionale per lavoro in Italia con le seguenti mansioni:👉Cameriere👉Cameriera ai piani hotel👉Aiuto cuoco👉Banconista di gelateria figura femminilePer le mansioni di Aiuto Cuoco cameriere e banconista di gelateria ...
Oferta Pune Zgarist,Picier,Shef salle,Kamarier/e,Banakier/e,Punonjes Shezllonesh Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 13/04/2024 12:15

📋 Durres - Zgarist,Picier,Shef Salle,Kamarier/e,Banakier/e,Punonjes Shezllonesh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Favela Chic Gjiri I Lalzit Kerkon Te Zgjeroje Staf Per Sezonin Veror
🏖️ Favela Chic Gjiri i Lalzit kerkon te zgjeroje staf per restaurantin dhe beach bar✅ Ofrohen vende pune per:▶ Zgarist▶Picier▶Shef Salle▶Kamarier Restoranti✅Vende vakante te Beach bar:▶Banakier/e▶Kamarier/e▶Punojes Shazllonesh...
Oferta Pune Operatore ne gjuhen shqipe ne fushen e turizmit Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 12:10

📋 Tirane - Operatore Ne Gjuhen Shqipe Ne Fushen E Turizmit

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Si Operatore Ne Fushen E Turizmit
✨ Shoqeri qe operon ne fushen e marketingut dhe turizmit (rezervime per hotele )Ofron Vend Pune per:👨‍💼👩‍💼 Operatore ne gjuhen shqipe ne fushen e turizmit.✅ Kriteret :▪ Preferohet te kete perfunduar ose te jete ne ndjekje te st...
Oferta Pune Recepsioniste Me eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 11:51

📋 Tirane - Recepsioniste

Pagesa 55,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Ofrohet Pune - RECEPSIONISTE
Përshkrimi Grupi "Anchor Investments " sh.p.k. është një kompani prestigjoze në tregun shqiptar e cila operon në fushën e ndertimit. Aktualisht kompania operon në disa kantjere ndërtimi në Tiranë dhe Palasë. Qëllimi ynë është të...
Oferta Pune AGJENT IMOBILARE Pa Eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 11:21

📋 Tirane - AGJENT IMOBILARE

Pagesa 1,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ OFROHET VEND PUNE PER AGJENT IMOBILARE
Vero Home Real Estate ®Fito aftesi, ekperience dhe behu nje expert ne pasurite e patundeshme pranë zyrës sonë.Nese :* Je energjik* Ke mbaruar arsimin e larte* Je marketues* Je negociator* Te pelqen puna ne grupNa kontaktoni+Dergo CV verohomereal...
Oferta Pune Agjent shitjesh Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 11:04

📋 Tirane - Agjent Shitjesh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Part-time ne distance mbasdite

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Agjent Shitjesh
Elektro OF, një lider në fushën e teknologjisë, po kërkon një agjent të shitjeve për të përfaqësuar dhe promovuar shërbimet tona në web development, SMM (Social Media Management), dizajn grafik dhe shërbime të tjera të ngjashme.dhenb...
Oferta Pune Banakiere Pa Eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 11:01

📋 Tirane - Banakiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Banakiere
Dorgen BARKerkon te punesoj banakiereOfrohet :- Ambient i pershtatshem pune- Page e kenaqshmeKerkohet :- Përgjegjëse për mbulimin e të gjithë procesit të punës në banak;- Pergjegjëse për realizimin e kërkesave të klientëve në kohë dhe...
Oferta Pune Pastruese peshku Me eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 10:14

📋 Tirane - Pastruese Peshku

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Pastruese Peshku
Kerkohet pastruese peshkuKushte te mira punedhenbsp;Ushqimi i ofruar nga restorantiStaf mikpritesPaga shume e miredhenbsp;...
Oferta Pune Banakier/e Pa Eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 14:15

📋 Tirane - Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Molla Bar Pasticeri Kerkon Te Punesonje Banakier/e
📣 Molla Bar Pasticeri kerkon te punesoje:✔dhenbsp;Banakier/e✅Kriteret e punes:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💸 Paga e kenaqshmedhenbsp;🙋‍♂️ Kushte te mira...
Oferta Pune Parukier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 15:30

📋 Tirane - Parukier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ LADIES ROOM Kerkon Te Punesoje Parukier/e
✨LADIES ROOM kerkon te punesoje parukier/e⏩Kriteret e punes1. Kandidatet te kene eksperience pune mbi 5 vite2. Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet⏩ Ofrohet:1.Pagese e kenaqshmedhenbsp;✔Per parukier/e me experience 600dhenbsp;€dhenb...
Oferta Pune Kasiere Recepsioniste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 15:41

📋 Tirane - Kasiere Recepsioniste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Big Bite Kerkon Te Punesoje Kasiere Recepsioniste Dhe Motorrist Per Sherbim Delivery
📢 Big bite kerkon te punesoje👉Kasieredhenbsp;👉Recepsionistedhenbsp;👉Motorrist per sherbim Deliverydhenbsp;✅Kriteret e punes:👌 Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉 Te jene te ...
Oferta Pune Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 15:41

📋 Tirane - Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Gjinokastra Restorant Kerkon Te Punesoje Kuzhinier Dhe Ndihmes Kuzhinier
📣 Gjinokastra Restorant kerkon te punesoje:👉 Kuzhinierdhenbsp;👉Ndihmes Kuzhinierdhenbsp;✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike p...
Oferta Pune Ndihmes Kuzhiniere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 15:41

📋 Tirane - Ndihmes Kuzhiniere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lisus Fish Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier
🐠 Lisus Fish kerkon te punesoje:👩‍🍳 Ndihmes Kuzhinier📌 Kerkohet:👉Te jene etike gjate punes😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese👌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune📌 Ofrohet:💰 Page ...
Oferta Pune Staf kuzhine me eksperience Me eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 15:41

📋 Tirane - Staf Kuzhine Me Eksperience

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Morsi Arena Kerkon Te Punesoje Staf Kuzhine Me Eksperience
📢 Morsi Arena kerkon tedhenbsp;punesoje:✔Staf kuzhine me eksperience✅dhenbsp;Kriteret e punesimit:👉-Eksperienca e domosdoshme👉Te jete korrekt dhe i besueshem👉Te bashkpunoj ne grup✅ Ofrohet:👉 Kushte shum te mira pune👉 Paga min...
Oferta Pune Banakier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 15:41

📋 Tirane - Banakier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Pizzarte Tirana Kerkon Te Punesoje Banakier, Ndihmes Picier, Motorrist
Pizzarte Tirana kerkon te punesoje✔Banakier✔Ndihmes Picier✔Motorrist✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitive👉🏻Ofrohet:💸...
Oferta Pune Ndihmes Kuzhiniere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 16:58

📋 Tirane - Ndihmes Kuzhiniere

Pagesa 65,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant Tepelena Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhiniere
⏩Restorant  Tepelena kerkon te punesoje :✔ Ndihmes Kuzhiniere⏩Kerkohet:👉Te jete etike gjate punes😊Te kete aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese📌Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune⏩ Ofrohet⚡Kushte t...
Oferta Pune Financier/e,Kuzhinier,Kamarier,Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 17:05

📋 Tirane - Financier/e,Kuzhinier,Kamarier,Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompleksi Taiwan Ofron Mundesi Punesimi Si Financier/e Dhe Pozicione Te Tjera Pune
📣 Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje :💻Financier/e🤵‍♂️ Kamarier🧑‍🍳 Kuzhinier👩‍💼Sanitare⏩ Kriteret e punesimit:🔸️Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet...
Oferta Pune Agjent Shitje ne Terren Me eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 18:06

📋 Tirane - Agjent Shitje Ne Terren

Pagesa 120,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alselfood Kerkon : Agjent Shitje Ne Terren Per Qytetet Tirane - Durres
📢 Alselfood kerkon: Agjent Shitje ne Terren per Qytetet Tirane-DurresOferta Pune 01/04/2024💸 Pagesa 120,000 LekePozicioni : Agjent Shitje ne TerrenEksperienca Pune: Preferohet me eksperience👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i BrendshemArsimi M...
Oferta Pune Punetore femer magazine per sistemim Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 18:06

📋 Tirane - Punetore Femer Magazine Per Sistemim

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Per Femra Si Punetore Magazine Per Sistemim Ne Dyqan Veshjesh .
📢Kerkohet nje vajze si punetore magazine per sistemim ne dyqan veshjesh📢👉 KRITERET:- Te jete e gatshme dhe e afte te punoje ne grup.- Te jete e komunikueshme- Te jete e afte te beje pune fizike-Te kete synim pune afatgjate👉OFROHET:⏱ Or...
Oferta Pune Kamarier,Banakier,Sanitare,Krepier,Kuzhinier/e,Ndihmes Kuzhinier,Pasticier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 18:42

📋 Tirane - Kamarier,Banakier,Sanitare,Krepier,Kuzhinier/e,Ndihmes Kuzhinier,Pasticier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ CIOCCOLATINI KERKON TE PUNESOJE KAMARIERE,BANAKIERE,SANITARE,KREPIER,NDIHMES KUZHINIER/E,KUZHINIER,PASTICIER/E
📢 CIOCCOLATINI KERKON TE ZGJEROJE STAFCioccolatini ofron vende pune ne te dy vendodhjet e saj si:🤵🏼‍♀️Kamariere (Femer)🤵🏼‍♀️Banakiere (Femer)🤵🏼‍♀️Sanitare🤵🏼‍♀️Krepier/e🤵🏼‍♀️Kuzhinier/edh...
Oferta Pune Kuzhinier, Picier, Tiganist, Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 18:52

📋 Tirane - Kuzhinier, Picier, Tiganist, Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Sherbim Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 18:55

📋 Tirane - Sherbim

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Sophie Caffe Kerkon Te Punesoje Staf Ne Sherbim.
📢 Gjeje punen me te pershtatshme afer baneses tende:😊 Sophie Caffe kerkon te punesoje staf ne sherbim🔸Kriteret e punesimit:✔Kandidatet te jene te sjellshem,mirekuptues dhe bashkepunues me stafin.✔Eksperienca jo e domosdoshme✔Te kene d...
Oferta Pune Kamarier dhe Banakiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 19:05

📋 Tirane - Kamarier Dhe Banakiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Amo Kerkon Te Punesoje: Kamarier Dhe Banakiere
📢 Bar Amo kerkon te punesoje:dhenbsp;👉Kamarier👉Banakiere✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💸 Paga ...
Oferta Pune Kamarier dhe Kuzhinier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 19:08

📋 Tirane - Kamarier Dhe Kuzhinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant Toro Ofron Mundesi Punesimi Per Kamarier Dhe Kuzhinier
📢 Restorant Toro ofron mundesi punesimi per Kamarier dhe Kuzhinier👉KERKOHET:✅ Te kene ose jo eksperience te meparshme pune🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe me etike profesionale😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe...
Oferta Pune Magaziniere  Pa Eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 19:14

📋 Tirane - Magaziniere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Vakant Shitese Ne Magazine
📢 Vende pune vakant per shitesedhenbsp;👉 KRITERET:- Te jete e gatshme dhe e afte te punoje ne grup.- Te jete e komunikueshme-Te kete synim pune afatgjate👉OFROHET:⏱ Orari 06:00 me 14:00💸 Paga shume e kenaqshme💥Ambjent pune komod dhe ...
Oferta Pune kamarier/e,ndihmes kuzhinier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 19:16

📋 Tirane - Kamarier/e,ndihmes Kuzhinier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant Noel Fish Kerkon Te Punesoje Kamarier/e ,ndihmes Kuzhinier/e
📢 Restorant "Noel Fish" kerkon te punesoje:-Kamarier/e- Ndihmes Kuzhinier/e✅Kriteret e punes:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰 Pagesa te kenaqshme🙋‍♀️ Kushte...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 19:37

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Si Shitese
📢 Tet Shop Ofron vend pune si Shitese (8 ore pune)✔ Kerkon te punesoje shitese Full Timedhenbsp;💸 Paga Shitese 45000 dhenbsp;Lekedhenbsp;✔ + Siguracionedhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;✔ + Nje dite pushim ne javedhenbsp;🤝 Preferenca:dhenbsp;An...
Oferta Pune Kasiere dhe Punonjes salle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 20:36

📋 Tirane - Kasiere Dhe Punonjes Salle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Big Market Kerkon Te Punesoje Kasiere Dhe Punonjes Salle
♦Big Market kerkon te punesoje:- Kasiere- Punonjese salledhenbsp;⏩Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikimidhenbsp;-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune- Te jete pa angazhime shkollore- Te jene ...
Oferta Pune Edukatore per Kopesht/Cerdhe Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 20:46

📋 Tirane - Edukatore Per Kopesht/Cerdhe

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Edukatore Per Kopesht/Cerdhe
Edukatore per Kopesht/Cerdhe✔ Kriteret e punesimit:•Te kete arsimin perkates•Te kete ose jo eksperienca pune te meparshme•Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese✔ Ofrohet:•Punesim i menjehershem.•Paga e kenaqshme.Per informacione ...
Oferta Pune Shofer Furgoni Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 21:58

📋 Tirane - Shofer Furgoni

Pagesa 90,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alselfood Kerkon Shofer Furgoni Per Tirane-Durres
📢 Alselfood kerkon:Shofer Furgoni per Tirane dhe DurresAlselfood kerkondhenbsp;Shofer Furgoni per Tirane dhe DurresOferta Punedhenbsp; 01/04/2024dhenbsp;Pagesa Mesataredhenbsp;90.000 Leke 💸Pozicionidhenbsp;Shofer ne TerrenEksperienca Pune: Pre...
Oferta Pune Punetor Magazine Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 22:25

📋 Tirane - Punetor Magazine

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Si Punetor Magazine
📢Kerkohet punetor magazine📢👉 KRITERET:- Te jete i gatshem dhe i afte te punoje ne grup.- Te jete i komunikueshem- Te jete i afte te beje pune fizike- Te jete i komunikueshem-Te kete synim pune afatgjate-Kur ka furnizime qendrohet me ore sht...
Oferta Pune Kasiere, Sistemuese, Sitemus Frutash Pa Eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 22:36

📋 Tirane - Kasiere, Sistemuese, Sitemus Frutash

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Market Juli Kerkon Te Punesoje: Kasiere, Sistemuese, Sitemus Frutash
📢Market Juli Kerkon te punesoje:♦ Kasiere♦Sistemuese♦Sitemus Frutash✅Kriteret e punes:👉Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale.✅Ofrohet:💸 Paga shume e kenaqshme👌 Kushte te m...
Oferta Pune Punonjese Salle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 22:40

📋 Tirane - Punonjese Salle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Gjinokastra Restorant Kerkon Te Punesoje Punonjese Salle
📣 Gjinokastra Restorant kerkon te punesoje:👉dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;Punonjese Salle (femer)✅Kriteret e punes:✔ Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet♦ Te jene te shkathet dhe me etike p...
Oferta Pune Kuzhinier per mengjesin,Ndihmes kuzhine,Kamarier,Banakier,Sanitare ,Recepsionist Fillestar/Pak eksperience ne Himare
Data: 11/04/2024 22:44

📋 Himare - Kuzhinier Per Mengjesin,Ndihmes Kuzhine,Kamarier,Banakier,Sanitare ,Recepsionist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Hotel Patio Mare Ofron Pozicione Pune Sezonale Te Ndryshme.
📢 Hotel Patio Mare ofron mundesi punesimi sezonal ne poziconet :-Kuzhinier per mengjesin-Ndihmes Kuzhine-Kamarier-Banakier-Sanitare-Recepsionist (Turni i nates dhe i dites)⏩Kerkohet:👉Te jene etike gjate punes😊Te kene aftesi te mira komuni...
Oferta Pune shofer per transport produktesh ushqimore Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 23:21

📋 Tirane - Shofer Per Transport Produktesh Ushqimore

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompani Sherbimi Kerkon Shofer Per Transport Produktesh Ushqimore.
♦📢♦ Kompani sherbimi kerkon shofer per transport produktesh ushqimore .📌 Kriteret e punes:💼Te jete fleksibel me orarin.😊 Te jete i komunikueshem.dhenbsp;👉Bashkepunues me stafin.📌 Ofrohet:dhenbsp;Puna eshte paradite/dhenbsp; mba...
Oferta Pune Recepsionist/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 12:28

📋 Tirane - Recepsionist/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Resorti BLUMARE Ofron Mundesi Punesimi Per Recepsionist
📢 Resorti BLUMAREdhenbsp;ofron mundesi punesimi per:dhenbsp;dhenbsp;👉 Recepsionistdhenbsp;✅Kriteret per aplikantet :-Perparesi kane kandidatet me eksperience punedhenbsp;dhenbsp;-Te jene korrekte dhe etike ne punedhenbsp;-Aftesi te mira komu...
Oferta Pune Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 12:38

📋 Tirane - Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ HOTEL COMFORT Ofron Mundesi Punesimi Per Sanitare
📢 HOTEL COMFORTdhenbsp;ofron mundesi punesimi per:dhenbsp;dhenbsp;👉 Recepsionistdhenbsp;✅Kriteret per aplikantet :-Perparesi kane kandidatet me eksperience punedhenbsp;dhenbsp;-Te jene korrekte dhe etike ne punedhenbsp;-Aftesi te mira komuni...
Oferta Pune Kamarier/e me ose pa eksperience Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 13:42

📋 Tirane - Kamarier/e Me Ose Pa Eksperience

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Snack Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e
📢 Snack bar kerkon te punesoje :👩‍💼 Kamarier/e me ose pa eksperiencedhenbsp;✅Kriteret e punes:😊Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet👉Te jete e shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰Pagesa te kenaqshme🙋‍♀️K...
Oferta Pune Banakier/e dhe Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 16:31

📋 Tirane - Banakier/e Dhe Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Restaurant Gigo & Piceri Kerkon Te Punesojne Banakier/e Dhe Kamarier/e
⏩Bar Restaurant Gigo dheamp; Piceri kerkon te punesojne : -Banakier/e- Kamarier/e⏩Kerkohet:👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuesedhenbsp;📌Te jene te sjellshem me klientet dhe...
Oferta Pune Elektrik Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 16:38

📋 Tirane - Elektrik

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompani Sherbimi Kerkon Te Punesoje Full Time Individe Me Njohuri Ne Fushen Elektrike.
📢 Kompani sherbimi kerkon te punesoje full time individe me njohuri ne fushen elektrike.✅Ofrohet:👉Punesim te cdo moshe,pranohen dhe individet ne moshe.💰Pagesa te kenaqshme🙋‍♀️Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📌 Adres...
Oferta Pune Kuzhinier/e,Ndihmes kuzhinier/e, Pjaralarese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 18:18

📋 Tirane - Kuzhinier/e,Ndihmes Kuzhinier/e, Pjaralarese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lisus Fish Kerkon Te Punesoje Kuzhinier/e, Ndihmes Kuzhinier/e Dhe Pjatalarese
🐠 Lisus Fish kerkon te punesoje:👩‍🍳Kuzhinier/edhenbsp;👩‍🍳Ndihmes Kuzhinier/e🧼Pjatalarese📌 Kerkohet:👉Te jene etike gjate punes😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese👌 Kane perparesi kandidatet me eksper...
Oferta Pune Magazinier,Piruinis,Punetor magazine,Sistemuese artikujsh Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 22:02

📋 Tirane - Magazinier,Piruinis,Punetor Magazine,Sistemuese Artikujsh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Euroidea Kerkon Te Zgjeroje Staf
📢 Euroidea shpk kerkon te punesoje:👉Magazinier-Te kete mbaruar min shkollen e mesme-Te kete pervoje pune-Mosha mbi 25 vjec👉Pirunis-Te kete patente-Te kete pervoje pune👉Punetor magazine-Te jete i afte te punoje ne grup👉Sistemuese artik...
Oferta Pune Piciere Pa Eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 22:57

📋 Tirane - Piciere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Restaurant Gigo & Piceri Kerkon Te Punesoje Piciere
📢dhenbsp;Bar Restaurant Gigo dheamp; Piceri kerkon te punesoje:✔ Piciere⏩Kerkohet:👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuesedhenbsp;📌Te jene te sjellshem me klientet dhe kolege...
Oferta Pune  Operatore per turizem Dentar Pa Eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:35

📋 Tirane - Operatore Per Turizem Dentar

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Operatore Per Turizem Dentar Italisht
✅dhenbsp;Mundesi punesimidhenbsp; Operatore per turizem Dentar📌dhenbsp; Kriteret :dhenbsp;👉 Te dije gjuhen Italianedhenbsp;👉 Aftesi shume te mira komunikimidhenbsp;👉 Aftesi per te punuar ne grupedhenbsp;👉 Eksperience e meparshme per...
Oferta Pune Dekorues tortash me marzipan,Ndihmes Pasticier,Barist,Vajza ne sherbim,Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:36

📋 Tirane - Dekorues Tortash Me Marzipan,Ndihmes Pasticier,Barist,Vajza Ne Sherbim,Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Le Bon Tirana Kerkon Te Zgjeroje Staf
📢Le Bon tirana kerkon te punesoje :👉Dekorues Tortash me marzipan👉Ndihmes Pasticier👉Barist👉Vajza ne Sherbim👉Sanitare⏩ Kritere:👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunues...
Oferta Pune Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 10:03

📋 Tirane - Sanitare

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem paradite

❱ Preferohet mosha ❱ 40-50 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim