📋 punonjes sigurie

🕵 Online 490 lexues | ⏳ 23 njoftime ne pritje
Oferta Pune Staf Me eksperience ne Vlore
Data: 26/04/2023 21:23

📋 Vlore - Staf

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bashkohuni Me Skuadrën “Maritim Resort Marina Bay” Dhe Fitoni Mundësinë Për Të Pasur Një Përvojë Ndërkombet
📌 Bashkohuni me skuadren “Maritim Resort Marina Bay” dhe fitoni mundesine per te pasur nje pervoje nderkombetare.👉🏻 Pozicionet e lira:- -Kuzhinier;- Shef sushi;- Pergjegjes rezervimesh;- Pergjegjes pastrimi;- Kamarier;- Banakier;- Kokte...
Oferta Pune Teknik/Elektriçist Me eksperience ne Tirane
Data: 09/03/2023 11:53

📋 Tirane - Teknik/Elektriçist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Teknik/Elektriçist
Kompania Vega Solar Sh.p.k, e themeluar në Nëntor 2018, ka arritur në një kohë të shkurtër të bëhet lider në tregun e energjive të rinovueshme në Shqipëri. Me nje staf administrativ prej 25 personash dhe grup pune prej 80 punonjësish, ...
Oferta Pune Agjent Call Center , Retention ITALISHT Me eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 16:06

📋 Tirane - Agjent Call Center , Retention ITALISHT

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Agjente Call Center Dhe Retention Ne Gjuhen Italiane
👉Mundesi punesimi per agjente  telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuhes ItalianeKerkohet  niveli mbi mesataren ne komunikim te gjuhes ItalianeOfrohet :🏘️- Ambiente pune komo...
Oferta Pune Agjent ne gjuhen spanjolle Me eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 16:06

📋 Tirane - Agjent Ne Gjuhen Spanjolle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Click The Call Kerkon Te Punesoje Agjente Marketingu Ne Gjuhen Spanjolle
Click the Call kerkon te punesoje:Agjente Marketingu ne gjuhen : Spanjolle-🇪🇸Te zoteroje mire gjuhen-👨‍👩‍👧‍👦Te jete i motivuar te punoje ne grup.-📈Me Eksperience-⏰Orari: Full time 10:00 - 19:00 (1 ore pushim) ose Part t...
Oferta Pune operatore per gjuhet Italiane Gjermane dhe Spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 16:07

📋 Tirane - Operatore Per Gjuhet Italiane Gjermane Dhe Spanjolle

Pagesa 750 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Operator Telefonik Per Gjuhet, Italisht, Gjermanisht, Spanjisht
Kerkojme operator telefonik per gjuhet, italisht, gjermanisht, spanjisht:Kriteret:-Disponibilitet full time, orari 10:00-19:00 (fundjava pushim).-Njohuri te mire te gjuhes perkatese dhe aftesi te mira komunikuese.-Eksperienca te meparshme perbejne a...
Oferta Pune Operator ne gjuhen Franceze Me eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 16:33

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhen Franceze

Pagesa 2,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Click The Call Kerkon Te Punesoje Agjente Marketingu Ne Gjuhen Frengjisht
Click the Call kerkon te punesoje: Agjente Marketingu ne gjuhen Frengjisht 🇫🇷-Te zoteroje mire gjuhen , te jete i motivuar te punoje ne grup.📈-Me Eksperience⏰-Orari: Full time 10:00 - 19:00 (1 ore pushim) ose Part time (4-6ore )💶-PA...
Oferta Pune operatore per gjuhet Italiane Gjermane, Frenge dhe Spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 20:01

📋 Tirane - Operatore Per Gjuhet Italiane Gjermane, Frenge Dhe Spanjolle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferta Pune Per Operator Ne Call Center Per Gjuhet Italiane, Gjermane, Frenge Dhe Spanjolle
 ⏩Kerkohet te punesohet operator te Gjuhes Gjermane, Frenge dhe Spanjolle. Nga e hena ne te premte, fundjava pushim.📌 Kriteret :-Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese.-Te jete i/e afte per te punuar ne grup.-Dispo...
Oferta Pune operator ne gjuhet ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 20:27

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhet ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT

Pagesa 200,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Si Operator Ne Gjuhet ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT
👉 Preferohet qe aplikuesit te jene rreth moshes 25-40 vjec📍Adresa: Don Bosko prane Viva Market , Tirane📲 Cfare prisni Aplikoni tani!📩 Email: [email protected] ...
Oferta Pune Agjente telefonik ne gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht Me eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 21:01

📋 Tirane - Agjente Telefonik Ne Gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Vakante Pune Per Agjent Telefonik N Gjuhet Spanjisht,Frangjisht,Gjermanisht,Anglisht
👉Mundesi punesimi per agjente  telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme:- Spanjisht- Frengjisht- Gjermanisht- AnglishtOfrohen :- Ambiente pune komode, dinamike dhe sf...
Oferta Pune Operator ne gjuhen Gjermane Me eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 21:01

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhen Gjermane

Pagesa 2,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Click The Call Kerkon Te Punesoje Agjente Marketingu Ne Gjuhen Gjermane
Click the Call kerkon te punesoje:-Agjente Marketingu ne gjuhendhenbsp; Gjermanedhenbsp;📌 Kriteret :-Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese.-Te jete i/e afte per te punuar ne grup.📌dhenbsp;Ofrohet :🏘️- Ambiente...
Oferta Pune Operatore gjuhet Frengjisht , Gjermanisht dhe Spanjisht Me eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 21:30

📋 Tirane - Operatore Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operatore Ne Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht !
Jeni ne kerkim te nje pozicioni te ri pune ? Hapen vende te reja pune per operatore ! Kjo eshte mundesia juaj , aplikoni tani !⚫Ofrohet:-Ambjente komode pune-Mundesi rritje profesionale-Trajnime-Bonuse-Orar full time Orari part-time-Festa dhe push...
Oferta Pune Agjente Telefonik per anglisht, frengjisht, gjermanisht, spanjisht, greqisht Me eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 21:31

📋 Tirane - Agjente Telefonik Per Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht

Pagesa 750 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Agjent Telefonik Per Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht
🗣️Je ambicioz dhe po kerkon nje page me te mire?Kjo eshte mundesia jote.✅ Kompania jone po kerkon njerez ambicioze qe kerkojne te punojne dhe te fitojne .📌 Kerkohen agjente telefonik per gjuhet :- Anglisht (Me Eksperience)-Frengjisht (me d...
Oferta Pune Operator ne gjuhen Italiane Me eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 21:43

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhen Italiane

Pagesa 2,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Click The Call Kerkon Te Punesoje Agjente Marketingu Ne Gjuhen Italiane
Click the Call kerkon te punesoje:Agjente Marketingu ne gjuhen : Italiane 📌 Kriteret :🇮🇹-Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese.👨‍👩‍👧‍👦Te jete i/e afte per te punuar ne grup.⏰Orari: Full tim...
Oferta Pune Dealer,Recepsioniste ,Security,Arketare Pa Eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 22:29

📋 Tirane - Dealer,Recepsioniste ,Security,Arketare

Pagesa 1,300 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune
Regency Casino ofron vende vakante pune : 🤝Dealer Paga baze 800 Euro Bonus 500 Euro🤵🏼‍♂️Kamarier/e Paga baze 800 Euro Bonus 500 Euro. 🤵🏼‍♀️Slot/Reception Paga baze 800 Euro Bonus 300 Euro🤵🏼‍♀️Arketare Pa...
Oferta Pune ITALISHT-GREQISHT-FRENGJISHT-GJERMANISHT-SPANJISHT Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 13:10

📋 Tirane - ITALISHT-GREQISHT-FRENGJISHT-GJERMANISHT-SPANJISHT

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ ITALISHT-GREQISHT-FRENGJISHT-GJERMANISHT-SPANJISHT
MOS HUMBISNI ME TEPER KOHE! VENDE TE LIRA NE GJUHET: ➡️ ITALISHT ➡️ GREQISHT ➡️ GJERMANISHT ➡️ FRENGJISHT ➡️ SPANJISHT Eksperienca nuk eshte kusht I domosdoshem, mjafton te zoteroni nje nga gjuhet e mesiperme ☺ ⏰Mun...
Oferta Pune Mjek Stomatolog Me eksperience ne Lushnje
Data: 06/12/2023 17:17

📋 Lushnje - Mjek Stomatolog

Pagesa 4,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ My Dental Tourism Ofron Mundesimi Punesimi Mjek Stomatolog
🦷 My Dental Tourism ofron mundesimi punesimi si: 🥼Mjek stomatolog (Implantolog dhe Protezist) ✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme: - Preferohet te kene eksperience disa vjecare. - Te jene korrekte dhe etike gjate...
Oferta Pune Estetiste Me eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 17:55

📋 Tirane - Estetiste

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ White Dental & Aesthetics Ofron Mundesi Punesimi Per Estetiste
👉White Dental dhe Aesthetics ofron mundesi punesimi:Estetiste (F) me eksperience ne perdorimin e aparaturave dhe trajtimeve te trupit e fytyres, ne vecanti me njohje ne aparaturat:- Deka Laser Again- Redtouch- Onda Pro- Criolipolize- Dermapen✅ ...
Oferta Pune Parukiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 13:51

📋 Tirane - Parukiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Studio Aurora Kerkon Te Punesoje Parukiere
Studiodhenbsp;dhenbsp;Aurora kerkon te punesoje:-Parukiere me ose pa eksperiencdhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;👉🏻Ofrohet:💵dhenbsp;Pagesa e k...
Oferta Pune Agjent ne gjuhen gjermane ,italiane dhe spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 16:08

📋 Tirane - Agjent Ne Gjuhen Gjermane ,italiane Dhe Spanjolle

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 🎈Mos Shiko Me Poshte Sepse Kjo Eshte Puna Qe Po Kerkon!!!
📣 Ofrohen vende pune per Agjent te gjuhes:🇩🇪 Gjermane🇮🇹 Italiane🇪🇸 Spanjolle✅ Cfare Ofrojme :* Perqindje qe nuk i merr askund (E cila jepet menjehere)* Vete zot vete shkop* Pagesa jepet cdo date 1 te cdo muaji.* Pa kod veshje ...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 20:18

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Si Shitese
📢 Qelbanix Store kerkon punesoje 2 vajza ne, pozicionin shitese.✔ Nese te pelqen te punosh ne sektorin e modes atehere apliko tani.👌 Kerkohen vajza energjike, kreative dhe me deshire dhe vullnet per te punuar e zhvilluar aftesite ne sektori...
Oferta Pune Kamarier/e, Banakiere, Motorrist, Pjatalarse, Sanitare, Picier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 21:15

📋 Tirane - Kamarier/e, Banakiere, Motorrist, Pjatalarse, Sanitare, Picier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bocconcino Resto Lounge Kerkon Te Punesoje Picier, Kamarier/e, Banakiere, Motorrist, Pjatalarse, Sanitare, Picier
Bocconcino Resto Lounge kerkon te punesoje:🍕Picier (me eksperienc )🤵Kamarier/e🍹Banakiere (turni i pare)👨Motorrist (me ose pa motorr)🍽 Pjatalarse (turni i dyte)🧼 Sanitare (turni i pare)✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperie...
Oferta Pune operatore telefonik per gjuhet Gjermane, Italiane, Greke, Angleze, Spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 23:10

📋 Tirane - Operatore Telefonik Per Gjuhet Gjermane, Italiane, Greke, Angleze, Spanjolle

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohen Vende Pune Per Operator Telefonik Me Pagen +1000Euro!
📣Kerkojme operatore telefonik per gjuhetdhenbsp;🇩🇪 Gjermanedhenbsp;🇮🇹 Italianedhenbsp;🇬🇷 Grekedhenbsp;🇬🇧 Anglezedhenbsp;🇪🇸 Spanjolledhenbsp;👉 Retention dhe operator per turnin e darkes me Kanadandhenbsp;👉 Team ...
Oferta Pune AGJENT/E Pa Eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 23:58

📋 Tirane - AGJENT/E

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ AGJENT/E SHITJE
Kompania HYLA INTERNATIONAL kerkon te rinje dhe te reja ne pozicionin Agjent/e Shitje , avantazh te qenurit cift dhe posedimi automjetit, rimbursimi karburantit nga kompania ...
Oferta Pune Elektricist Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 21:11

📋 Tirane - Elektricist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Tirane - Ofrohet Vend Pune Elektricist - Ndihmes Elektricist
Kompani me eksperience ne fushen e instalimeve te sistemeve elektrike, kerkon te punesoje: - Elektricist - Ndihmes elektricist Ofrohen: - Kushte shume te mira pune - Mundesi zhvillim profesional ne menyre te vazhdueshme - Page e kenaqshm...
Oferta Pune Kamarier, Ekonomiste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 20:48

📋 Tirane - Kamarier, Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kompleksi Fari Kerkon Te Punesoje Kamarier, Ekonomiste
📣dhenbsp;Kompleksi Faridhenbsp;kerkon te punesoje:🤵‍♂️ Kamarier🖥️ Ekonomiste✅ Kriteret e kandidateve:dhenbsp;-Te kete eksperience te meparshme punedhenbsp;-Te jete i sjellshem me stafin dhe klientetdhenbsp;-Te jete i shkathet dhe ...
Oferta Pune Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 20:47

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Bar Blin Kerkon Te Punesoje Kamarier/e
📣 Bar Blin kerkon te punesoje:🤵‍♂️ Kamarier/e (Turni i pare)✅ Kriteret e kandidateve:- Lokali eshte lokal familjar me xhiro te kenaqeshme per bakshishe dhe per rrogen -Te kete eksperience te meparshme pune -Te jete i sjellshem me st...
Oferta Pune POZICIONE TE NDRYSHME Me eksperience ne Sarande
Data: 06/12/2023 20:39

📋 Sarande - POZICIONE TE NDRYSHME

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ KERKOHET STAF / L’arte Della Pizza / Ksamil
Ofrohen vende te lira pune tek L’arte Della Pizza dhe CUCINA DI MARE Restaurant ne pozicionin kamarier/e, piceriol, ndihmes piceriol, kuzhinier, ndihmes kuzhinier/e. Kriteret e punes: Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkpunuese. Te...
Oferta Pune Ndihmese Parukiere Me eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 20:18

📋 Tirane - Ndihmese Parukiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Ndihmes Parukiere
Parukeri Estetike Moza kerkon te punesoje Ndihmese Parukiere, Ambienti eshte komod me kushte te mira dhe paga e kenaqshme. ...
Oferta Pune Magazinier Pa Eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 20:04

📋 Tirane - Magazinier

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Ofrohet Pune Puntore Magazine
Ofroj Pune PUNETORE MAGAZINE (Me patente B ka prioritet) EDHE Pa eksperience pune Rroga 45.000 LEKE - 65.000 LEKE ADRESA FRESKU RR. THESARIT CEL : ...
Oferta Pune Kamarier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 19:52

📋 Tirane - Kamarier

Pagesa 300 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ ELITE HOOKAH BAR
Elite hookah bar kerkon te punesoj ; Kamarier ✅Kriteret e punes: 💼 Kandidatet te jene te rregullt ne pune dhe me orarin 😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 👉Te jene te shkathet ✅Ofrohet: 💸 Paga s...
Oferta Pune Promotore ne terren Pa Eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 19:38

📋 Tirane - Promotore Ne Terren

Pagesa 400 Euro ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem paradite

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Tirane, Ofrohet Vend Pune Part Time Promotore Ne Terren!
Kerkojme te punesojme Promotore ne terren part/time: Kerkesat: -Te siguroje nje sherbim cilesor dhe profesional ndaj klienteve; -Krijon komunikimin me klientet, kupton interesin e tyre, i prezanton dhe i sygjeron produktet per te cilat ai eshte...
Oferta Pune Punetor ne ngjitje. Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 19:38

📋 Tirane - Punetor Ne Ngjitje.

Pagesa 65,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohen Punetore Ne Linjen E Prodhimit
Kerkohen punetore ne linjen e prodhimit te produkteve prej mermeri , graniti , quartzi etj, ne sektorin e ngjitjes . ...
Oferta Pune Nd Kamarier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 15:55

📋 Tirane - Nd Kamarier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lezet Kalaja E Tiranes Ofron Mundesi Punesimi Per Nd Kamarier
Lezet te Kalaja e Tiranes ofron mundesi punesimi per:🧑‍💼 Ndihmes Kamarier 32000L + bonus🏖 1 dite ne jave pushim+ leje vjetore✅Kriteret e punes:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesion...
Oferta Pune Operatore Me eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 16:13

📋 Tirane - Operatore

Pagesa 1,200 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Operatore Forex Gjuha ITALIANE, ANGLEZE Dhe GJERMANISHT
💻Kerkohen operatore Forex ne gjuhen:ITALIANEANGLEZEGJERMANEME EKSPERIENC👉🏻OFROHET💸PAGA BAZE 1200 EURO✅Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.👩🏻‍💻Kushte shume komode pune Orari 10:00-19:00☎️📥Per cd...
Oferta Pune Agjente imobilar Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 16:15

📋 Tirane - Agjente Imobilar

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bëhu Edhe Ti Pjesë E Ekipit RE/MAX Vizion
Të bëhesh pjesë e RE/MAX do të thotë të bëhesh pjesë e një trashëgimie të përsosur 50 vjeçare të Pasurive të Paluajtshme, të trajnohesh nga Trajnuesit dheamp; Motivuesit më të mirë në botë.Me ne jo vetëm që do të jeni të pav...
Oferta Pune Asistente Zyre Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 18:08

📋 Tirane - Asistente Zyre

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompania ALOPRONTO SRL Po Rekruton Asistente Zyre
📣 Kompania ALOPRONTO SRL po rekruton Asistente Zyredhenbsp;✅ Pergjegjesite:dhenbsp;✔️dhenbsp;Mirëpritja e vizitorëve🗣️ Përgjigjja e telefonatave💻 Futja e të dhënave dhe mbajtja e shënimeve⏳ Planifikimi dhe organizimi i inter...
Oferta Pune Shitese ne Tirane
Data: 05/12/2023 22:28

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece
❙ Oferta Pune ❱ Pozicion Vakant Nga Rivaldi Style Per Shitese
Njoftim pune, Shitese, Tirane Full time, Part timedhenbsp;-Kriteret: -Preferohet me eksperience te meparshme pune -Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese -Mosha deri ne 35 vjece -Te kete mbaruar arsimin e larte, bachelor -Njohur...
Oferta Pune Agjent / Retention ne gjuhet ITALISHT GJERMANISHT GREQISHT SPANJISHT Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 19:34

📋 Tirane - Agjent / Retention Ne Gjuhet ITALISHT GJERMANISHT GREQISHT SPANJISHT

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ TidoJobs Ofron Vende Te Lira Pune Si Agjent / Retention Ne Gjuhet TALISHT GJERMANISHT GREQISHT
▶️dhenbsp;dhenbsp;TidoJobsdhenbsp;fron vende te lira pune si Agjent / Retention nedhenbsp;gjuhet !🌐 ITALISHT GJERMANISHT GREQISHT SPANJISHT🤘🏼dhenbsp;PS. Nuk ofrojm Remote✅ Ofrohet:dhenbsp;+ Baza duke filluar nga 600-1000€dhenbsp;+ B...
Oferta Pune Sherbimi ndaj klientit Me eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 19:11

📋 Tirane - Sherbimi Ndaj Klientit

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ CALL CENTER - SHERBIM NDAJ KLIENTIR
Kerkohet nje vajze me pervoje pune ne call center me njohje te mire te gjuhes angleze! Pagesa 60,000 Lek Me mundesi bonusi shtese! ...
Oferta Pune Shites dhe presues Pa Eksperience ne Durres
Data: 06/12/2023 18:55

📋 Durres - Shites Dhe Presues

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojme Shites, Presues Tubash
Kerkojme Punetor per pozicionin e punes Shites dhe presues Tubash Paga neto 50,000 ALL + Sigurime Orari: 08:00-17:00 E diela Pushim Adresa Ish Keneta Durres ...
Oferta Pune Dealer, Recepsion / mbikqyrese e makinave slot, Kamariere, Arketare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 18:41

📋 Tirane - Dealer, Recepsion / Mbikqyrese E Makinave Slot, Kamariere, Arketare

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Regency Casino Ofron Mundesi Punesimi Per Dealer, Recepsion / Mbikqyrese E Makinave Slot, Kamariere, Arketare
📢 Regency Casino ofron mundesi punesimi ne keto pozicione pune: - Dealer, - Recepsion / mbikqyrese e makinave slot- Kamariere- Arketare✅ Kriteret e Punesimit1- Vajza te moshes  21- 35 vjece2- Te jene te shkathta dhe te paraqitshme3- Te jen...
Oferta Pune Saldator Me eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 18:14

📋 Tirane - Saldator

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Saldator/ndihmes Saldator
Ofrohet vend pune si saldator ose ndihmes saldator ne Tirane...
Oferta Pune Retention/ Team Leader/Agjente Italisht, Gjermanisht, Anglisht, Greqisht, Frengjisht Me eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 18:05

📋 Tirane - Retention/ Team Leader/Agjente Italisht, Gjermanisht, Anglisht, Greqisht, Frengjisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme Retention/ Team Leader/Agjente
Deshironi te ardhura te larga mujore bderi ne 5000€ . Kjo eshte mundesia juaj!dhenbsp;-Kerkojme te punesojme Retention/ Team Leader/AgjenteAgjente:🇮🇹Italishtdhenbsp;🇩🇪Gjermanisht🇬🇧Anglisht🇬🇷Greqisht🇫🇷Frengjishtdhenbsp...
Oferta Pune Konsulent Shitjesh Pa Eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 15:29

📋 Tirane - Konsulent Shitjesh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi / Pozicion Vakant - Konsulent Shitjesh
𝐊𝐫𝐢𝐣𝐨 𝐩𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥𝐢𝐧 𝐞 𝐤𝐚𝐫𝐫𝐢𝐞𝐫𝐞𝐬 𝐧e 𝐅𝐮𝐭𝐮𝐫𝐞 𝐇𝐨𝐦𝐞! 💥 Behu pjese e Brandit me te madh Shqiptar qe ofron sherbimin e pales ndermjetesuese ne tregun e p...
Oferta Pune Specialist marangoz Ekspert/Profesionist ne Tirane
Data: 06/12/2023 15:19

📋 Tirane - Specialist Marangoz

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 45-55 Vjece ❱ Ekspert/Profesionist
❱ Oferta Pune ❱ Specialist Marangoz
Vend vakant pune si specialist marangoz ne nje nga mobilierite me te mira ne treg. Kushte pune dhe paga shume e mire. Per me teper informacion te interesuarit mund te kontaktojne ne whatsapp prane numrit +...
Oferta Pune Jurist Me eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 15:15

📋 Tirane - Jurist

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Si Juriste
Vega shpk, lider ne ndertim dhe industrine ndertimore kerkon te zgjeroje stafin e saj ne departamentin juridik. Aktualisht, jemi duke kerkuar nje jurist/e per t'iu bashkuar praktikes sone ne rritje. KRITERI KRYESOR: NJOHURI NE GJUHEN TURKE De...
Oferta Pune Mekanik/ Ndihmes mekanik Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 07:03

📋 Tirane - Mekanik/ Ndihmes Mekanik

Pagesa 55,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 40-50 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ AGROTEK ALB Me Aktivitet Ne Vore Dhe Vaqarr Ka Nevoje Per: Mekanik/ Ndihmes Mekanik
AGROTEK ALB me aktivitet ne Vore dhe Vaqarr ka nevoje per:- Mekanik/ Ndihmes mekanik💸 Paga fillestare Neto 55,000 leke ne muaj. Vleresim (ngritje page) pas 3 muaj dhe 6 muaj✅ Me siguracion te plote dhe kompensim transporti 👉Mosha 30-50 vjec...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 15:59

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Scrot Store Kerkon Te Punesoje Vajza Te Afta Dhe Te Apasionuara Mbas Rrobave Per Te Punuar Ne Butik.
Scrot Store kerkon te punesoje vajza te afta dhe te apasionuara mbas rrobave per te punuar ne butik.✅Kriteret e punes:📌 Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me eti...
Oferta Pune Sherbim klienti ne gjuhen Spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 16:19

📋 Tirane - Sherbim Klienti Ne Gjuhen Spanjolle

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Sherbim Klienti Spanjisht
👉 Mundesi punesimi per Sherbim klienti ne gjuhen Spanjolle📌Kriteret:-Njohuri të mira të gjuhës spanjolle-Eksperience pune te meparshmedhenbsp;-Njohuri të mira në përdorimin e paketës MS Office✅ Ofrohen :- Ambiente pune komode, dinamik...
Oferta Pune Agjente Turistike Me eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 16:20

📋 Tirane - Agjente Turistike

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Selectours.al Kerkon Te Punesoje Agjente Turistik
✅Kriteret e punes:👉Te kete eksperienc te meparshme ne fushen e turizmit dhe hotelerise😊Te dije te flasi dhe te shkruaj anglisht nivel c1 c2😊Te jene te sjellshem me stafin👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale  👉Rezervime ...
Oferta Pune Zgarist, FastFood-ier dhe Motorrist Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 19:31

📋 Tirane - Zgarist, FastFood-ier Dhe Motorrist

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Zara 5 Maj Ofron Mundesi Punesimi Per Zgarist, FastFood-ier Dhe Motorrist
📢dhenbsp;Zgara 5 Majidhenbsp;ofron mundesi punesimi per:-Zgaristdhenbsp;- Punonjes Fast Food-ierdhenbsp;-Motorrist✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shk...
Oferta Pune KAMARIER Me eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 19:56

📋 Tirane - KAMARIER

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Franco’s Kerkon Te Punesoje Kamarier Turni I 3
🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. ✔️ Kushte te mira pune.📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit....
Oferta Pune MONITORUES MARKETINGU Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 20:22

📋 Tirane - MONITORUES MARKETINGU

Pagesa 30,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem paradite

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme MONITORUES MARKETINGU
PO KERKOJME TE RINJ ME DESHIRE PER TE PUNUAR DHE PER TU RRITUR PROFESIONALISHTdhenbsp;NE OFROJME:dhenbsp;💻KUSHTE TE MIRA PUNEdhenbsp;🤝STAF BASHKEPUNUESdhenbsp;💸MUNDESI RRITJEdhenbsp;⏰ORARI I PUNES: 4 OREdhenbsp;💶PAGA 30 000 LEKEdhenbsp...
Oferta Pune Operatore sherbim klienti Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 22:28

📋 Tirane - Operatore Sherbim Klienti

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Sherbim Klienti, Operatore Ne Platformen Instagram
Kerkojme nje vajze per sherbim klienti (platforma Instagram). Puna kerkon prezence fizike ne orarin 09:00-17:00, nga e hena ne te premte, ne fundjave 1 dite 2 turne, diten tjeter pushim. Te jete e afte te perballoje fluksin, te kete shpejtesi ne shk...
Oferta Pune Te ndryshme Pa Eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 14:48

📋 Tirane - Te Ndryshme

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kook Cloud Kitchen/The Cut's Charcuterie Kerkon Te Punesoje Motorrist, Pasticier/e, Pastruese
Kerkojme te punesojme ne pozicionet e meposhtme: - Pasticier/e - Motorrist - Pastruese per Restorant/Delivery/Market. Ndodhemi ne Sauk te vjeter, rruga Selim Brahja. Paga e kenaqshme, varion ne baze te pozicionit te punes. Nje vakt i perfshi...
Oferta Pune Berber Me eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 14:47

📋 Tirane - Berber

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Berber
NICE STYLE SALON KerkON berber me eksperienc pune Paga me % Adresa pran komisarjatit nr 4 Per me shum informacion te interesuarit te kontaktojn ne Nr: ...
Oferta Pune Agjent Me eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 14:44

📋 Tirane - Agjent

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Tirane, Ofroj Vend Pune Konsulent/e Imobiliar/e
Zyre e re, Ambient i ri, Objektiva te reja. Agjensia Urban Real Estate Ultra po zgjerohet dhe kerkon te punesoje Agjent/e Imobiliar/e me ose pa eksperience ne kete fushe. Ofrojme kushte shume te mira pune dhe staf mikprites. Suporti dhe trajnimet...
Oferta Pune Konsulent Imobiliar Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 12:11

📋 Tirane - Konsulent Imobiliar

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Agjente Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 11:57

📋 Tirane - Agjente

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Po Kerkojme Te Zgjerojme Ekipin Tone.
Po kerkojme te zgjerojme ekipin tone. 🏡🧳Jemi ne kerkim te individeve qe kane deshire te rriten profesionalisht dhe ekonomikisht. 💭🙋‍♂️Behu pjese e ekipit dhe se bashku te ndihmojme klientet te gjejne shtepine e tyre te endrrave ! ...
Oferta Pune Shites/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 10:20

📋 Tirane - Shites/e

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Shites
Kerkohet shites me dhe pa eksperience pune. Eksperience ne shitjen e artikujve per meshkuj perben perparsi. Njohja e gjuhes turke perben perparsi. Paga ne varesi te eksperiences 40.000-60.000 Aplikantet duhet te kene min arsim te mesem Per te a...
Oferta Pune hidraulik, teknik kondicioner dhe rrobaqepese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 05:47

📋 Tirane - Hidraulik, Teknik Kondicioner Dhe Rrobaqepese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vend Vakant Pune Per Hidraulik, Teknik Kondicioner Dhe Rrobaqepese
📌Vend vakant pune per hidraulik dhe teknik kondicioner ne nje nga kompanite me te mira ne treg✅ Ofrohen :👉 Puna me kohe te plote 👉 Mundesi per negocim orari 👉 Paga shume e mire +bonus per performancen📌 Vend vakant pune per rrobaqep...
Oferta Pune Agjent Shitjesh Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 14:07

📋 Tirane - Agjent Shitjesh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Century 21 Atrium Ofrron Mundesi Punesimi Si Agjent Shitjesh
📣 Kerkon pune dinamike, ne kontakt te vazhdueshem me kliente, ku aftesite e tua te komunikimit dhe te negocimit te perkthehen ne mijera euro te ardhura ne muaj?📌 Eja behu pjese e Century 21 Atrium zyre imobiliare pjese e rrjetit Century 21 Alb...
Oferta Pune Punonjese Zyre Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 16:23

📋 Tirane - Punonjese Zyre

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Punonjese Zyre / Agjensi Udhetimi
Agjensia e udhetimeve ALVAVEL ALPAR, Kerkon te punesoje,punonjese zyre (gjinia femer ) , full time e cila ploteson kriteret e meposhtme : - Preferohen kandidatet te cilat kane perfunduar arsimin e larte - Te kete njohje shume te mira te pake...
Oferta Pune Estetiste thonjesh Me eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 18:57

📋 Tirane - Estetiste Thonjesh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohet Estetiste Thonjesh
📣 Kerkohet te punesohet :- Estetiste thonjeshdhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet medhenbsp; eksperience pune +1 vite pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;-Kushte shume...
Oferta Pune Kuzhinier, Kamrier Me eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 19:47

📋 Tirane - Kuzhinier, Kamrier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant A'mare Kerkon Te Punesoje Kuzhinier Per Kuzhine Italiane Dhe Kamarier
⏩ Restorant A'mare kerkon te punesoje:🧑‍🍳 Kuzhinier per kuzhine Italiane🤵‍♂️ Kamarier✅Kriteret e punes:💼 Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me...
Oferta Pune operatore per rrjetet sociale Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 20:06

📋 Tirane - Operatore Per Rrjetet Sociale

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohen 4 Operatore Per Rrjetet Sociale
⏩Kerkohet te punesohen 4 operatore per rrjetet sociale📌 Kriteret :-Te jete i/e afte per te punuar ne grup.-Disponibilitet per te punuar me orar te plote.dhenbsp;✅Ofrojme:-Ambient shume komod pune dhe motivues per tu permiresuar profesionalish...
Oferta Pune Recepsioniste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 20:13

📋 Tirane - Recepsioniste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Te Punesohen 2 Vajza Per Nje Zyre Poste Private, Recepsion, Puna Me Turne
Kerkohen te punesohen 2 vajza per nje zyre poste private, recepsion, puna me turneTe jene te shkatheta Te kene komunikim te mire Te jene te sjellshme Ambjenti i punes esht shume dinamik.Pune eshte ne orarin te alternuar 10:00-18:00Dhe 11:00-19:00...
Oferta Pune Punonjes Pa Eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 20:25

📋 Tirane - Punonjes

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Big Market Kerkon Te Punesoje Punonjes Vajze/Djale
♦Big Market kerkon te punesoje:-🤵🏼‍♀️🤵🏼 Punonjes Vajze /Djale dhenbsp;⏩Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikimidhenbsp;-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune- Te jene te dispon...
Oferta Pune Ndihmes kuzhiniere, Ndihmes Banakier/e, Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 20:50

📋 Tirane - Ndihmes Kuzhiniere, Ndihmes Banakier/e, Sanitare

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ LaVeen Ofron Mundesi Punesimi Per Ndihmes Kuzhiniere, Ndihmes Banakier/e, Sanitare
✨LaVeen kerkon te punesoje: -Ndihmes kuxhiniere femerdhenbsp;8 ore pune 1 dite pushim me sigurime paga 45.000 leke. -Sanitare 8dhenbsp;ore pune 1 dite pushim me sigurime paga 40.000 leke. -Ndihmes banakier/ edhenbsp;8 ore pune 1 dite push...
Oferta Pune Punojse salle, Punojse te bulmeti Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 22:07

📋 Tirane - Punojse Salle, Punojse Te Bulmeti

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Big Market Kerkon Te Punesoje Punojse Salle Dhe Zevendese Punojse Te Bulmeti
♦Big Market kerkon te punesoje:- Punojse salle - Punojse te bulmeti ⏩Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikimi -Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune- Te jete pa angazhime shkollore- Te jene t...
Oferta Pune Shitese Me eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 22:08

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Mundesi Punesimi Per Shitese
👉Njoftim pune, Shitese, Tirane Full time👉Kriteret:-Aftesi shume te mira ne komunikim-Aftesi shume te mira per te punuar dhe bashkepunuar ne grup-Ndershmeri, besnikeri dhe korrektesi- Me eksperience pune- Njohuri shume te mira te gjuhes angleze...
Oferta Pune shitese online Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 22:26

📋 Tirane - Shitese Online

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Operatore (shitese) Per Dyqan Online
Kerkojme operatore (shitese) per dyqan onlinedhenbsp;📲 Operatore per kanalet e shitjeve tona✅ Kualifikimet:📚 Avantazh kane ata qe kane mbaruar Universitetin .💻Puna me turne 44 ore ne jave ( nje dite ne jave pushim )⚡ Deshire dhe aftesi ...
Oferta Pune Banakier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 22:29

📋 Tirane - Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 🐟HOTEL COMFORT BY BLUMARE Ofron Mundesi Punesimi Per Banakier
🐟HOTEL COMFORT BY BLUMARE ofron mundesi punesimi per:-Banakier/e✅Kriteret per aplikantet :-Perparesi kane kandidatet me eksperience pune-Te jene korrekte dhe etike ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese✅Ofrohet:💰 Pagesa shume...
Oferta Pune Operatore ne shqip per agjensi turistike Me eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 22:39

📋 Tirane - Operatore Ne Shqip Per Agjensi Turistike

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Operatore Ne Gjuhen Shqipe Per Agjensi Turistike
✨ Shoqeri qe operon ne fushen e marketingut dhe turizmit(rezervime per hotele dhe makina me qera) Ofron Vend Pune per:👨‍💼👩‍💼  Menaxhere e marredhenieve me klientet.✅ Kriteret : ▪ Te kete perfunduar arsimin Bachelor, preferohe...
Oferta Pune Shites/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2023 23:25

📋 Tirane - Shites/e

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Shitese Tabacino
🗣️ Kerkojm shitese tabacino👉Kriteret:-Aftesi shume te mira ne komunikim-Ndershmeri, besnikeri dhe korrektesi👉Ofrojme:👍 Kushte pune te mira💶 Pagesa 500 Euro⏱️ Oraret 8-17:00 ose 17:00 -01:00✅ dhenbsp;E diela pushim📍 Adresa:d...
Oferta Pune shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 13:05

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Argjendari KLEOPATRA Kerkon Te Punesoje Shitese
Argjendari KLEOPATRA kerkon te punesoje -Shitese✅Kriteret per aplikantet :-Te jene korrekte dhe etike ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese✅Ofrohet:💰 Pagesa shume e kenaqshme🍀Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites-Orar...
Oferta Pune Motorrist dhe Ndihmes/e Kuzhine Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 13:27

📋 Tirane - Motorrist Dhe Ndihmes/e Kuzhine

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferta Pune: Bar Restorant Piceri Te Binjaket Kerkon Te Punesoje Motorrist Dhe Ndihmes/e Kuzhine
⏩dhenbsp;Bar Restorant Piceridhenbsp;Te Binjaketdhenbsp;kerkon te punesoje:dhenbsp;👩‍🍳 Ndihmes/e Kuzhine (Turni i Pare)🛵dhenbsp;Motorrist (Turni i Pare)✅ Kerkohet:👉dhenbsp;Motorristi duhetdhenbsp;tëdhenbsp;njohi mirëdhenbsp;Tiran...
Oferta Pune Berber Me eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 13:43

📋 Tirane - Berber

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Barbershop Albi Kerkon Te Punesoje BERBER
♦Kerkohet te punesohet:-Berber◼Kriteret e punes:🔸Kandidati duhet te kete eksperience te meparshme pune🔸Te kete klientelen e tijdhenbsp;🔸Pagesa me %🔸Qendrim pozitiv dhe aftesi te mira bashkepunuese◼Ofrohet:-Kushte shume te mira pune...
Oferta Pune Ekonomiste dhe ndihmes ekonomiste Me eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 17:41

📋 Tirane - Ekonomiste Dhe Ndihmes Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompania T2ISFA Shpk Kerkon Te Punesoje Ekonomiste Dhe Ndihmes Ekonomiste
Kompania T2ISFA shpk nedhenbsp; filialin Vrion Finiq Sarande.Kerkon te punesoje EKONOMISTE-Te kete njohuri per programet Bilancdhenbsp; ose Financa 5.-Te kryej plotesimin dhe rregjistrimin e faturave te shitjes - blerjes.-Orari i punes 7.30-16.00.-P...
Oferta Pune Retention/ Team Leader/Agjente Me eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 18:08

📋 Tirane - Retention/ Team Leader/Agjente

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme Retention/ Team Leader/Agjente
Deshironi te ardhura te larga mujore bderi ne 5000€ . Kjo eshte mundesia juaj!dhenbsp;-Kerkojme te punesojme Retention/ Team Leader/AgjenteAgjente:🇮🇹Italishtdhenbsp;🇩🇪Gjermanisht🇬🇧Anglisht🇬🇷Greqisht🇫🇷Frengjishtdhenbsp...
Oferta Pune Shofer Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 19:13

📋 Tirane - Shofer

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompani E Huaj Kerkon Shofer Per Transport Produktesh Ushqimore
📌✅ Kompani e huaj kerkon shofer per transport produktesh ushqimore✅Kriteret e punes:🍀 Te jete i pajisur me Patentedhenbsp;👉Punesim per periudhe Afatgjatedhenbsp;😊 Te jete i komunikueshem dhe fleksibel me oraretdhenbsp;...
Oferta Pune Punonjes Sigurie Me eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 20:10

📋 Tirane - Punonjes Sigurie

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Siguria 17 Kerkon Te Punesoje Punonjes Sherbimi
Marriot Hotel eshte nje nder hotelet e prestigjoze ne tirane✅ Kriteret🧑‍💼 Kantidatet te kene mbaruar minimalisht arsimin e mesem💥 Preferohen Kanddidatet e Certifikuar ne Sherbim😊 Ju mirepresim !...
Oferta Pune Konsulent Imobiliar Pa Eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 20:39

📋 Tirane - Konsulent Imobiliar

Pagesa 36,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Konsulent Imobiliar
Remax Art është mundësia jote e Artë. Një skuadër Artistësh në profesionin e Agjentit Imobiliar. Profesion që të lejon të punosh si do ti dhe të fitosh para aq sa do ti. Çfarë ofrojmë? - Ambient dhe Skuadër Profesionistësh - Tra...
Oferta Pune Staf ne pozicione te ndryshme pune Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 20:58

📋 Tirane - Staf Ne Pozicione Te Ndryshme Pune

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompani E Huaj Sherbimi Deshiron Te Punesoje Staf
📌✅ Kompani e huaj sherbimi deshiron te punesoje staf,dhenbsp; ku do ti paguhet trajnimi 1 mujordhenbsp; per te kaluar ne nivele pagesash profesionalisht te larta✅Kriteret e punes:👉Punesim per periudhe Afatgjatedhenbsp;😊 Te jete i komuni...
Oferta Pune Agjente Imobiliar Pa Eksperience ne Tirane
Data: 06/12/2023 10:00

📋 Tirane - Agjente Imobiliar

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohen Agjente Imobiliar
Kerkohen agjent imobiliar per nje kompani ne operon prej vitesh ne tregun Shqiptar. Kompania zgjerohet me nje zyre te re dhe po kerkon agjetnte per ti trajnuar nga ana profesionale, ofron trajnim falas per cdo agjent qe ka deshire ti bashkohet kompn...

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim