📋 bojaxhi

🕵 Online 253 lexues | ⏳ 28 njoftime ne pritje
Njoftime Pune Video editor/influencer Me eksperience ne Tirane
Data: 09/06/2024 17:10

📋 Tirane - Video Editor/influencer

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ German Computer Kerkon Te Punesoje Video Editor /influencer
German Computer kerkon te punesoje :Video editor/ Influencerdhenbsp;PËRGJEGJËSITË KRYESORE:Të mirembaje dhe krijoje database te sherbimeve të kompanisë.Planifikon dhe menaxhon strategjitë e marketingut të rekrutimit.dhenbsp;KËRKESAT E PROFI...
Njoftime Pune zmerilues . montues . marangoz Me eksperience ne Tirane
Data: 06/06/2024 22:37

📋 Tirane - Zmerilues . Montues . Marangoz

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kotarja Furniture Kerkon Te Zgjeroje Stafim
kerkohet . zmerilues , montues . ndihemes montues . nfihmes bojaxhi . marangoz qe njeh punimin e dyerve . paga e kenqashme orari 8 me 5 . 1 ore pushim drekedhenbsp;...
Njoftime Pune BOJAXHI Me eksperience ne Tirane
Data: 24/05/2024 20:06

📋 Tirane - BOJAXHI

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Bojaxhi Per Mobiljet
Mobileria 5Maji kerkon te punesoje:dhenbsp;Bojaxhi per mobiljetdhenbsp;-Me eksperience pune- Te jete i pergjegjshem dhe korrekt ne punen qe i caktohet.dhenbsp;Paga dhe kushtet e kenaqshme....
Njoftime Pune Bojaxhi Makinash Me eksperience ne Tirane
Data: 21/04/2024 13:07

📋 Tirane - Bojaxhi Makinash

Pagesa 80,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Bojaxhi Makinash
Kerkon te punesoje -Bojaxhi Makinash •Me eksperienc pune•Nje dite pushim ne jave•Kushte te mira pune dhe page te kenaqshme...
Njoftime Pune Xhenerik Me eksperience ne Tirane
Data: 24/03/2024 20:13

📋 Tirane - Xhenerik

Pagesa 120,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohen Punetor Servisi
Kerkohen punetor servisi.Bojaxhidhenbsp;LLamarinistdhenbsp;Xhenerikdhenbsp;...
Njoftime Pune marangoz Me eksperience ne Durres
Data: 22/02/2024 14:27

📋 Durres - Marangoz

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Marangoz Dhe Bojaxhi Per Mobilje
Kerkojme marangoz dhe bojaxhi mobiljesh me pervoje pune .Orari 8 me 5 e djela pushim .Pagesa 500 euro deri ne 1000 euro ne varesi te performances.Tel / wp : ...
Njoftime Pune Mekanik Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 22/02/2024 14:22

📋 Tirane - Mekanik

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ SERVIS MAKINASH- POZICIONE TE NDRYSHME PUNE
Italia Diesel SHPK kerkon te punesoje:MotorristLlamarinistXhenerikBojaxhiStukatorPompistShoferTransporti i paguar. Pagat shume te mira. Tel: ...
Njoftime Pune Bojaxhi Ekspert/Profesionist ne Tirane
Data: 27/01/2024 11:22

📋 Tirane - Bojaxhi

Pagesa 200,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Ekspert/Profesionist
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkojme Bashkpunetor Bojaxhi Makinash Ekspert
Gjithcka 50/50 Xhiro shum e kenaqshme Puna esht e vazhdueshme sapo zgjerohemi Vetem 1 Bojaxhi kerkojme me % Te jet merakli per punen Dhe i gatshem per te bashkpunuar Ndodhemi tek Fresku Rr.thesarit ...
Njoftime Pune BOJAXHI Me eksperience ne Tirane
Data: 19/11/2023 11:28

📋 Tirane - BOJAXHI

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Bojaxhi Per Hekur
Kerkohen bojaxhi per punime hekuri....
Njoftime Pune Ndihmes Marangoz Bojaxhi Montator Me eksperience ne Tirane
Data: 22/08/2023 19:34

📋 Tirane - Ndihmes Marangoz Bojaxhi Montator

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Ofroj Pune
Kerkohet ndihmes me eksperienc Marangoz Bojaxhi Montator...
Njoftime Pune Teamlead Customer Service (m/w/d) Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 17:44

📋 Tirane - Teamlead Customer Service (m/w/d)

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Für Unseren Standort Avedo Tirana Suchen Wir Dich Als Teamlead Customer Service (m/w/d) In Vollzeit
Teamlead Customer Service (m/w/d)🔎 Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Teamlead Customer Service (m/w/d) in Vollzeit.👉Deine Benefits• sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit und attraktive Vergütung• flache Hierarchien, kurze...
Njoftime Pune Dealer Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 19:42

📋 Tirane - Dealer

Pagesa 1,400 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
Njoftime Pune Stomatologe Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 19:46

📋 Tirane - Stomatologe

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
Njoftime Pune RETENTION dhe Agjent ANGLISHT, SPANJISHT DHE ITALISHT Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 20:01

📋 Tirane - RETENTION Dhe Agjent ANGLISHT, SPANJISHT DHE ITALISHT

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Retention Dhe Agjent Italisht, Anglisht Dhe Spanjisht 🇮🇹🇪🇦🇨🇦
Kerkojme te punesojme Retention dhe Agjent-ANGLISHTdhenbsp;🇨🇦-SPANJISHTdhenbsp;🇪🇦-ITALIANE 🇮🇹-dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;Kriteret:dhenbsp;dhenbsp;-Njohuri te shkelqyera te gjuhes dhenbsp;Italiane ,Spanjolledhenbsp; dhe Anglisht ne te ...
Njoftime Pune Personel Back office Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 20:02

📋 Tirane - Personel Back Office

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune Ne Pozicionin E Personel Back Office
📢 Regency Casino ofron vende vakante pune:🔸Personel Back office-Mosha 21-35 vjec-Eksperienca jo e domosdoshme-Te kene disponibilitet per te punuar 8 ore full-time🔸Ofrohet:-28 dite pushime te paguara ne vit-22 dite pune ne muaj💸 Paga me m...
Njoftime Pune Operatore dhe Retention Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 20:21

📋 Tirane - Operatore Dhe Retention

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Royal Company Kerkon Operatore Dhe Retention Ne Gjuhet Gjermane , Spanjolle Dhe Angleze
✨ Je ambicioze dhe po kerkon nje page me te mire ? ✨👉 Kjo eshte mundesia jote .📢Royal Company kerkon Operatore dhe Retention ne gjuhet :🔷 Gjermane🔷 Spanjolle🔷 Angleze⏩ Kriteret :- Gjermanisht//spanjisht/anglisht/ mbi nivelin mes...
Njoftime Pune MENAXHER NE GJUHEN ANGLEZE,ITALIANE,FRANCEZE DHE SPANJOLLE Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 20:24

📋 Tirane - MENAXHER NE GJUHEN ANGLEZE,ITALIANE,FRANCEZE DHE SPANJOLLE

Pagesa 200,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ MENAXHER NE GJUHEN ANGLEZE,ITALIANE,FRANCEZE DHE SPANJOLLE 🇪🇸🇫🇷🇮🇹🇬🇧
MENAXHER NE GJUHEN ANGLEZE,ITALIANE,FRANCEZE DHE SPANJOLLE 🇪🇸🇫🇷🇮🇹🇬🇧Je ne vendin e duhur!📜Keni deshire te menaxhoni nje zone te Anglise , Italise , Spanjes apo Frances ? Keni njohuri ne nivele te mira te nje prej ketyre gj...
Njoftime Pune OPERATOR TELEFONIK Pa Eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 21:24

📋 Tirane - OPERATOR TELEFONIK

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ OPERATOR TELEFONIK
Je gati te nisesh nje pune te redhenbsp;😃?♦POZICIONIdhenbsp;➡️ OPERATOR/E TELEFONIK/E per gjuhet:👉GJERMANISHTdhenbsp;dhenbsp;👉FRENGJISHTdhenbsp;dhenbsp;👉ITALISHTdhenbsp;dhenbsp;👉SPANJISHT♦Çfare do te gjeni tek ne?dhenbsp;Page...
Njoftime Pune recepsion, mbikqyrese e makinave slot, arketare/e, kamarier/e dhe security Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 22:05

📋 Tirane - Recepsion, Mbikqyrese E Makinave Slot, Arketare/e, Kamarier/e Dhe Security

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune Ne Pozicione Te Ndryshme
📢 Regency Casino ofron vende vakante pune:recepsion,mbikqyrese e makinave slot,arketare/e,kamarier/esecurity✅Kriteret :-Mosha 21-35 vjec-Eksperienca jo e domosdoshme-Te kene disponibilitet per te punuar 8 ore full-time🔸Ofrohet:-28 dite pushi...
Njoftime Pune Projektleiter (m/w/d) Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 12:27

📋 Tirane - Projektleiter (m/w/d)

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Für Unseren Standort Avedo Tirana Suchen Wir Dich Als Projektleiter (m/w/d) In Vollzeit.
Projektleiter (m/w/d)🔎 Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Projektleiter (m/w/d) in Vollzeit.👉Deine Benefits• sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit und attraktive Vergütung• direkter Start ab August in den Job• Chance auf...
Njoftime Pune Banakier/e Me eksperience ne Vlore
Data: 19/06/2024 14:28

📋 Vlore - Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Bar Brown Kerkon Te Punesoje 👉Banakier/e
Bar Brown kerkon te punesoje :👉Banakier/e⏩ Kriteret e punesimitdhenbsp; :🔸️Te kene eksperience te meparshme punedhenbsp;dhenbsp;🔸Te jene te sjellsem dhe te qeshur me stafin dhe klientetdhenbsp;🔸Te jene te rregullt dhe etik ne punedhe...
Njoftime Pune Team Leader ne gjuhen Angleze dhe operator me eksperienc Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 18:35

📋 Tirane - Team Leader Ne Gjuhen Angleze Dhe Operator Me Eksperienc

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Team Leader Me/pa Grup Ne Gjuhen 🇬🇧 Angleze Dhe Operator Me Eksperienc
📢 Kerkohet Team Leader me/pa grup ne gjuhen 🇬🇧 Angleze▪️ Fushata Recovery🕐 Orari 16:00- 01:00💸15%+1000 Euro paga baze/perqindje nga zyradhenbsp;✅ Bonuse ditore/ javore/ mujore📢 Kerkohet Operator me eksperience▪️ Fushata R...
Njoftime Pune Agjente telefonik ne gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 20:53

📋 Tirane - Agjente Telefonik Ne Gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Vende Vakante Pune Per Agjent Telefonik N Gjuhet Spanjisht,Frangjisht,Gjermanisht,Anglisht
👉Mundesi punesimi per agjente  telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme:- Spanjisht- Frengjisht- Gjermanisht- AnglishtOfrohen :- Ambiente pune komode, dinamike dhe sf...
Njoftime Pune Operator/e ne gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 20:56

📋 Tirane - Operator/e Ne Gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Vende Pune Ne Tirane Si Operator/e Ne Gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht Pagesa 1000 Euro
📣 Jeni duke kerkuar nje pune me te ardhura me te larta dhe rritje profesionale ne baze te aftesive tuaja?? Jeni ne vendin e duhur.  📌 Kompania jone eshte duke rekrutuar persona ambicioze,me ose pa eksperience ne gjuhet:  🇩🇪 Gjermanis...
Njoftime Pune Agjent te gjuhes: 🇩🇪 Gjermane dhe Spanjisht 🇪🇸 Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 13:57

📋 Tirane - Agjent Te Gjuhes: 🇩🇪 Gjermane Dhe Spanjisht 🇪🇸

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 📣 Ofrohen Vende Pune Per Agjent Te Gjuhes: 🇩🇪 Gjermane Dhe 🇪🇸 Spanjisht
📣 Ofrohen vende pune per Agjent te gjuhes:🇩🇪 Gjermane🇪🇸Spanjisht✅ Cfare Ofrojme :* Perqindje qe nuk i merr askund (E cila jepet menjehere)* Vete zot vete shkop* Pagesa jepet cdo date 1 te cdo muaji.* Pa kod veshje pa rregulla absurd...
Njoftime Pune Agjent/e Imobiliar/e Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 13:57

📋 Tirane - Agjent/e Imobiliar/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Ofroj Vend Pune Agjent/e Imobiliar/e 🏠
📢 Tirane, ofroj vend pune Agjent/e Imobiliar/e🏡REALTY PARTNER Real EstateNe jemi ne kerkim te personave te motivuar dhe te apasionuar per t'u bashkuar me ne ne pozicionin:Agjent/e Imobiliar/e✅ Cfare do te gjeni ne Realty Partner?👉 Aktivit...
Njoftime Pune operatore ne gjuhet: 👉 Italiane  👉 Greke  👉 Franceze dhe gjermane 🇩🇪 🇮🇹🇬🇷🇫🇷 Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 19:21

📋 Tirane - Operatore Ne Gjuhet: 👉 Italiane 👉 Greke 👉 Franceze Dhe Gjermane 🇩🇪 🇮🇹🇬🇷🇫🇷

Pagesa 800 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 📌 Mundesi Punesimi Per Operatore Ne Gjuhet: 👉 Italiane 👉 Greke 👉 Franceze Dhe 👉 Gjermane 🇮�
📌 Mundesi punesimi per operatore ne gjuhet:dhenbsp;🇮🇹🇬🇷🇫🇷dhenbsp;👉 Italianedhenbsp;👉 Grekedhenbsp;👉 Francezedhenbsp;👉Gjermane⚫Ofrohet:-Ambjente komode pune-Mundesi rritje profesionale📌Kerkohet:-Me ose pa eksperi...
Njoftime Pune SANITARE Me eksperience ne Himare
Data: 18/06/2024 19:53

📋 Himare - SANITARE

Pagesa 850 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet 🔵 SANITARE HOTELI 🔵 - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)
Kerkohet SANITARE HOTELI/ apartamente me qera ditore, ne Himare /dhenbsp; dheamp; Vuno! Hotelidhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; ( kerkohet 1- 2 persona)dhenbsp;---- PASJA E PATENTES se makines ESHTE Plus!dhenbsp;KERKOHET:- Përvojë në fushën e mirëmbaj...
Njoftime Pune SANITARE Pa Eksperience ne Himare
Data: 18/06/2024 21:23

📋 Himare - SANITARE

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet: Sanitare - Për Mirëmbajtje & Pastrim Dhomash ( 🌳Himare - BREGDET ) - KUSHTE OPTIMALE PUNE
Kerkohet: Sanitare - për Mirëmbajtje dhe Pastrim në Hoteleri (HIMARE - QENDER)( Kushtet e punes jane te mira , Dhe grupi i punes eshte i perzgjedhur, me korrektesi dhe me emer ne zone)dhenbsp;Kërkesat:- Përvojë në fushën e mirëmbajtjes dhe ...
Njoftime Pune Operator Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 21:34

📋 Tirane - Operator

Pagesa 200,000 Leke ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ OPERATOR NE GJUHEN ANGLEZE DHE ITALIANE
PAGE BAZE + BONUSE JAVORE + BONUSE MUJOREdhenbsp;+ 350 LEKE / ORA E PUNES TURNI PM+ BONUSE JAVORE 40,000-80,000 leke+ BONUSE MUJOREdhenbsp;📌Kriteret:-Njohuri te mira te gjuhes ANGLEZEdhenbsp;-Njohuri te mira ne perdorimin e paketes MS Office;-Aft...
Njoftime Pune Kamarier ne Himare
Data: 18/06/2024 22:56

📋 Himare - Kamarier

Pagesa 850 Euro

❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet 🟢KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)🟢🟢🟢
🟢🟢🟢 Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe/ose italiane! I afte te menaxhoj fluksin ...
Njoftime Pune Banakiere Kamarier/e Motorrist (me ose pa motorr) Kuzhinier/e  Picier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 00:44

📋 Tirane - Banakiere Kamarier/e Motorrist (me Ose Pa Motorr) Kuzhinier/e Picier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Resto Lounge Kerkon Te Punesoje Staf Ne Pozicione Te Ndryshme Pune
Resto Lounge kerkon te punesoje:dhenbsp; dhenbsp;dhenbsp;🤵‍♀️dhenbsp;Kamarier/edhenbsp; dhenbsp;dhenbsp; dhenbsp;🍸 Banakiere👨Motorrist (me ose pa motorr)🤵Kuzhinier/edhenbsp;👩‍🍳Picier /edhenbsp;✅Kriteret e punes:💼Kandit...
Njoftime Pune Kamarier Me eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 08:44

📋 Tirane - Kamarier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kamarier Per Ne Comfort, Tirane
📢 HOTEL COMFORT ofron mundesi punesimi per:👉Kamarier✅Kriteret per aplikantet :-Perparesi kane kandidatet me eksperience pune-Te jene korrekte dhe etike ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese✅Ofrohet:💰 Pagesa shume e kenaqs...
Njoftime Pune Agjente ne agjensi turisktike Me eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 08:43

📋 Tirane - Agjente Ne Agjensi Turisktike

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Njoftim Pune Agjente Turistike .
AIKKA GROUP kerkon agjente turisktike :udhetime turistike, prerje biletash ,pagesa .Te jete me eksperience.Te jete ne dispozicion te punes ne korrektesi .Puna full time , pagese ne mirekuptim dhe me ju . Informacion qe ne fillim rreth punes dhe pag...
Njoftime Pune pjatalares/e Me eksperience ne Himare
Data: 20/06/2024 08:40

📋 Himare - Pjatalares/e

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkojme Pjatalares/e Deri Ne 1000 Euro Pagesa + Ushqim Falas + Fjetje Pa Pagese
Kerkojme pjatalares/e.dhenbsp;Potam 2024.dhenbsp;Nje restorant krejt i vecante po hapet dhe na duhesh ti!Nje ekip nga New Yorku, Vlora, Mexico City, Bologna+ jane bere bashke kete vere per te krijuar nje vend magjik!dhenbsp;Orari i punes eshte 5 dit...
Njoftime Pune Shofere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 08:38

📋 Tirane - Shofere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kompani Sherbimi Kerkon Te Punesoje Shofere Per Shperndarje Produktesh Ushqimore
Kompani sherbimi kerkon te punesoje shofere per shperndarje produktesh ushqimoredhenbsp;:✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe ...
Njoftime Pune Pastruse Me eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 07:41

📋 Tirane - Pastruse

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem paradite

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Pastruse
Kerkohet pastruse per Apartmente me qera ditore . Puna 4 ore pastrim . Paradite 10-14 nje dite pushim ne jave . Me eksperience pune . Mosha 30-45 vjec ....
Njoftime Pune Data entry Me eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 07:31

📋 Tirane - Data Entry

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time ne distance paradite

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Zgjerojme Stafin
Kompania jone kerkon te zgjeroj stafin ,vende vakante per menaxhim e faturave ,kerkojm vajza (te perdorin shume mire exel)puna fizikisht eshte 4 ore ne magazine dhe 2 ore nga shtepia !...
Njoftime Pune agjente ne gjuhet, spanjisht, italisht, anglisht, greqisht dhe gjermanisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 05:46

📋 Tirane - Agjente Ne Gjuhet, Spanjisht, Italisht, Anglisht, Greqisht Dhe Gjermanisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkohen Agjente Ne Gjuhet, Spanjisht, Italisht, Anglisht, Greqisht Dhe Gjermanisht .
📢 Kerkohen agjente ne gjuhet, spanjisht, italisht, anglisht, greqishtdhenbsp; dhe gjermanisht .dhenbsp;✅ Kerkohet:1.Nivel mbi mesatar te gjuhes.📝2. Te gjeneroje sa me shume te ardhura💶dhenbsp;3. Ambicie dhe deshire per te punuar ne grup.4...
Njoftime Pune Motorrist Me eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 00:41

📋 Tirane - Motorrist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote ne Distance

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ MOTORRIST
Shoqeria AERD Farma lider ne tregun farmaceutik ,per nevojat e saj ne rritje ofron mundesi punesim si Motorrist-Paga mjaft e mire + bonuse ne baze te porosiveDetyrat :Shperndarja e prosive ne farmaciKualifikimet :Eksperienca e ngjashme perben avanta...
Njoftime Pune Usta Me eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 00:29

📋 Tirane - Usta

Pagesa 1,200 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Usta Marangoz Dhe Ndihmes Usta
Mobileri Kajo kerkondhenbsp;Usta marangoz rroga 1200€ plus bonuse dhe ore shtesdhenbsp;Ndihmes usta rroga 800€ plus bonuse dhe ore shtes me kalimin e kohes dhe rritje rrogedhenbsp;Orari 9 me 5dhenbsp;Te dielat pushimdhenbsp;Te interesuarit ju lu...
Njoftime Pune Content Creator & Copywriter Anglisht dhe Italisht Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 13:46

📋 Tirane - Content Creator & Copywriter Anglisht Dhe Italisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ AloPronto Kerkon Te Punesoje Content Creator & Copywriter Anglisht Dhe Italisht
Content Creator dheamp; Copywriter Anglisht dhe ItalishtALOPRONTO S.R.L është një kompani Italiane me degë në Tiranë tashmë prej më shumë se 2 vitesh në treg.Kompani lider në industrinë e saj, po kërkon aktualisht individë të talentua...
Njoftime Pune JURIST/E Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:00

📋 Tirane - JURIST/E

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Alopronto Kerkon Te Punesoje Jurist/e
👩🏻‍⚖️👨🏻‍⚖️JURIST/EDetyrat:Harton, analizon dhe finalizon kontratat dhe marreveshjet midis punonjesve apo partneriteteve;dhenbsp;Ndihmon ne drejtimin dhe percaktimin e politikes se personelit;dhenbsp;Modele etike te vendimmarr...
Njoftime Pune Agjent/e dhe Rtn ne gjuhen Spanjolle, Gjermane, Italiane Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 15:58

📋 Tirane - Agjent/e Dhe Rtn Ne Gjuhen Spanjolle, Gjermane, Italiane

Pagesa 3,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkojme Agjent/e Dhe Rtn Me Eksperience Ne Gjuhen Spanjolle, Gjermane, Italiane
📢 Kerkojme Agjent/e dhe Rtn me eksperience ne gjuhendhenbsp;dhenbsp;🇪🇸 Spanjolledhenbsp;🇩🇪Gjermanedhenbsp;dhenbsp;🇮🇹 Italianedhenbsp;dhenbsp;✅ Ofrohet:dhenbsp;🕐 Orari vetem full-time 10:00-19:00dhenbsp;▪️Puna vetem nga ...
Njoftime Pune kamarier /banakier Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 18:43

📋 Tirane - Kamarier /banakier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Franco's Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/Banakier Per Turnin E Trete
Franco's Lounge Bar kerkon te punesoje :🍸Kamarier/ Banakier  per turnin e 3-te📢 Kriteret e punes:👉Te dije te dyja punet Kamarier/Banakier👉Kandidatet me eksperience te meparshme pune👉Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin...
Njoftime Pune sanitar/e kuzhinier ndihmes kuzhinier/e banakier/e kamarier/e restoranti, ndihmes kamarier/e, picajol Fillestar/Pak eksperience ne Sarande
Data: 18/06/2024 22:10

📋 Sarande - Sanitar/e Kuzhinier Ndihmes Kuzhinier/e Banakier/e Kamarier/e Restoranti, Ndihmes Kamarier/e, Picajol

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 📢 Hotel Bahamas Ofron Kerkon Te Zgjeroje Staf
📢 Hotel Bahamas ofron mundesi punesimi per:👉 sanitar/e👉kuzhinier👉ndihmes kuzhinier/e👉 banakier/e👉 kamarier/e restoranti👉 ndihmes kamarier/e👉 roje👉picajol✅Kriteret per aplikantet :-Perparesi kane kandidatet me eksperience...
Njoftime Pune agjent telefonik italisht greqisht dhe spanjisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 00:19

📋 Tirane - Agjent Telefonik Italisht Greqisht Dhe Spanjisht

Pagesa 800 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Jeni Njohes I Nje Gjuhe Te Huaj ? Apliko Dhe Fillo (Tirane Dhe Durres )🇪🇸🇬🇷🇮🇹
Jeni njohes I nje gjuhe te huaj ?dhenbsp;dhenbsp;Apliko dhe fillo (Tirane dhe Durres )dhenbsp;dhenbsp;Sapo kemi hapur vendet vakante per agjente telefonik ne gjuhendhenbsp;dhenbsp;📌spanjolledhenbsp;dhenbsp;🇪🇸🇬🇷🇮🇹📌grekedhenbsp...
Njoftime Pune Banakier/e dhe Lavapjatese Me eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 00:24

📋 Tirane - Banakier/e Dhe Lavapjatese

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Lezet Te Kalaja E Tiranes Ofron Vend Pune Per Banakier/e Dhe Lavapjatese
📢 Lezet te Kalaja e Tiranes ofron vende pune vakante ne pozicionin e :⏩ Banakier/e💸Paga 60.000All(preferohet me eksperience)+ bonus👉 1 dite ne jave pushim⏩ Lavapjatese (preferohet me eksperience ne banak)💸Paga 56.000L+ bonus1 dite ne...
Njoftime Pune Agjent per makina me qera Me eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 00:24

📋 Tirane - Agjent Per Makina Me Qera

Pagesa 650 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Si Agjent Per Dhenien E Makinave Me Qera
📢 Ofrohet vend pune si Agjent per dhenien e makinave me qera✅Kriteret e punes:dhenbsp;👉Patenta e klasit Bdhenbsp;dhenbsp;👉Te njohe mire gjuhen anglezedhenbsp;😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientetdhenbsp;👉Te jene te shkathet d...
Njoftime Pune Agjent Imobiliar Junior dhe Senior Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 23:47

📋 Tirane - Agjent Imobiliar Junior Dhe Senior

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Pune: Agjent Imobiliar Junior Dhe Senior Tek @VIPREALTY.AL
Agjensia @VIPREALTY.AL po kërkon agjentë imobiliarë të rinj dhe me përvojë që duan të ndihmojnë klientët tanë të gjejnë shtëpinë e tyre të ëndrrave! Bashkohuni me ekipin tonë dhe bëhuni pjesë e suksesit tonë!Pozicioni: Agjent Im...
Njoftime Pune Shofer Me eksperience ne Durres
Data: 19/06/2024 23:04

📋 Durres - Shofer

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Shofer (Furnitor)
Kompania "Tropico Albania" kerkon te punesoje shofer me patente Klasi B ose C per zonen e Malit te Robit.Ben ndarjen sipas porosive te klienteve ne magazine.Ben shperndarjen e produkteve nga magazina tek klienti.Dorezon ne kohe dhe ne destinacionin ...
Njoftime Pune Shitese Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 22:58

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 400 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Shitese Me Eksperience
Biznesi eshte me veshje per femra. Kerkohet te jete me eksperience pune , puna eshte full time , kontakti ne numer telefoni + . Per cdo informacion na kontaktoni dhe pagesa do te kryhet ne mirekuptimin e ty dy paleve .dhenbsp;...
Njoftime Pune arketare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 22:53

📋 Tirane - Arketare

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkojme Arketare
Shoqëria MERASTAR Sha. dhenbsp; dhenbsp; e cila ushtron aktivitetin e saj në Tiranë që prej vitit 2003 në import/eksport dhe shitjen me shumicë e pakicë të aksesorëve dhe pjesëve të këmbimit për makina kërkon ARKËTARE...
Njoftime Pune kamarier/e Me eksperience ne Lezhe
Data: 19/06/2024 21:52

📋 Lezhe - Kamarier/e

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkojme Kamierier/e Pro
Kerkojme kamarier ose kamariere full time me rroge te larte .dhenbsp;Kerkojme njerez me eksperience dhe profesioniste .Pagesa 1000 euro plusdhenbsp;...
Njoftime Pune Kamarier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 21:50

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kamarier/e
Kerkohet kamarier/e restorantiKushte shume te miraKlientel e garantuarBakshishe te miraPuna 8 ore ne ditedhenbsp;1 dite ne jave pushimdhenbsp;...
Njoftime Pune Estetiste Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 21:11

📋 Tirane - Estetiste

Pagesa 300 Euro ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkoj Ndimese Esteriste
Pershendetje Bela Sallon kerkon estetistedhenbsp;...
Njoftime Pune Social Media Manager Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:03

📋 Tirane - Social Media Manager

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Social Media Manager
Bashkohuni me ekipin tonë si menaxher i mediave sociale! 🚀🔍 Përgjegjësitë:Zhvilloni dhe ekzekutoni strategji të mediave sociale për të rritur dukshmërinë dhe angazhimin e markës.Krijoni përmbajtje tërheqëse në platforma të ndrys...
Njoftime Pune Farmacist/e Me eksperience ne Lezhe
Data: 18/06/2024 14:03

📋 Lezhe - Farmacist/e

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Farmacist/e
Njoftim Pune per FarmacistePozicioni: Farmacist/eVendi i Punes: Klinika Gemellidheamp;Farmaci, Rruga Shtraus, prane karburant EkoData e Fillimit: Qershor 2024Pershkrimi i Pozicionit: Klinika Gemellidheamp;Farmaci kerkon te punesoje nje farmacist/e t...
Njoftime Pune Parukiere dhe Estetiste thonjsh Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:03

📋 Tirane - Parukiere Dhe Estetiste Thonjsh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 💇🏻‍♀️Studio Aurora Kerkon Te Punesoje 3 Parukiere Dhe Estetiste Thonjsh
Studiodhenbsp;dhenbsp;Aurora kerkon te punesoje:-3💇🏻‍♀️ Parukiere-Estetiste thonjsh✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet me eksperience punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesi...
Njoftime Pune Banakier/e , Kamarier/e, Sanitare, Kujdestare per kend lojrash Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 18:35

📋 Tirane - Banakier/e , Kamarier/e, Sanitare, Kujdestare Per Kend Lojrash

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Tetris Coffee Ofron Vende Pune Vakante Ne Pozicione Te Ndryshme
📌Tetris Coffee and Playground kerkon te punesoje:🔸dhenbsp;Banakiere me eksperiencëdhenbsp;pagesadhenbsp;dhenbsp;60.000 lekë.dhenbsp; 🔸dhenbsp;Kërkojmë Kamariere pagesadhenbsp;dhenbsp;45.000 leke🔸Kërkojmë Sanitare Part Timedhenbsp;...
Njoftime Pune Rrobaqepese Ekspert/Profesionist ne Tirane
Data: 18/06/2024 22:20

📋 Tirane - Rrobaqepese

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Ekspert/Profesionist
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Qendistare ,stiliste Dhe Rrobaqepese
✨OFROHET VEND PUNE SI :👉 Qendistare👉Stiliste 👉Rrobaqepese✅OFROHET :Paga e kenaqshmedhenbsp;Kushte te mira punedhenbsp;Ambient Komod dhe i qetedhenbsp;Staf mikeprites📞♦Per me shume informacione na kontaktoni ne whatsapp ose numrin t...
Njoftime Pune 👉Kamarier/e 👉Kuzhinier/e 👉Hostess 👉Pjatalarese 👉 Menaxher Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 22:40

📋 Tirane - 👉Kamarier/e 👉Kuzhinier/e 👉Hostess 👉Pjatalarese 👉 Menaxher

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Alban Tower Tirana, Rooftop Bar Ofron Vende Te Lira Pune Ne Disa Pozicione
📢Alban Tower Tirana, Rooftop Bar ofron vende te lira pune ne pozicionet ✅ :👉Kamarier/e👉Kuzhinier/e👉Hostess👉Pjatalaresedhenbsp;👉 Menaxher🔸Kriteret e punesimit:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkath...
Njoftime Pune Makiniste Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 19/06/2024 19:45

📋 Durres - Makiniste

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
Njoftime Pune Kamariere Me eksperience ne Durres
Data: 19/06/2024 19:45

📋 Durres - Kamariere

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote ne Distance

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Kamariere Per Kohe Afategjate!
Alpha Trodo Caffe ofron te zgjeroje stafin!Kerkohet Kamariere me eksperience te mepareshme pune- Te dije te komunikoje gjuhen Anglese- Te jete i hapur par bashkepunim ne pune- Te jete fleksibel per oraret e punes- Te jete korrekt ne oraret e punes d...
Njoftime Pune Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Himare
Data: 19/06/2024 19:43

📋 Himare - Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Taverna Milano Kerkon Te Punesoje Sanitare
Taverna Milano kerkon te punesoje :Sanitaredhenbsp;⏩ Kriteret:👉Te jene te shkathta dhe me etike profesionale😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese⏩ Ofrohet:🔸Ushqimi dhe akomodimi te perfshiradhenbsp;🔸Kushte shume te mi...
Njoftime Pune Infermiere / Estetike e avancuar Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 19:24

📋 Tirane - Infermiere / Estetike E Avancuar

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkojme Infermiere Te Profilizuar Ne Trajtimet Estetike
Talise Medical Center dheamp; Wellness kerkon te punesojeINFERMIERE me eksperience ne fushen e trajtimeve te fytyres/ trajtimeve estetikeOfrojme kushte shume te mira pune dheamp; page te kenaqshme....
Njoftime Pune Ekonomiste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 19:16

📋 Tirane - Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Vend Pune Ekonomiste
Shoqeria 2T shpk, e cila operon ne fushen e ndertimit, ofron vend pune ekonomiste:Kerkesat:Te kete mbaruar fakultetin e EkonomiseTe kete njohuri te programit Financiar Financa5Te kete njohuri te paketes Microsoft OfficeEksperienca e meparshme perben...
Njoftime Pune Financiere Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 18:22

📋 Tirane - Financiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Financiere
Valona Konstruksion kerkon te punesoje: FINANCIEREValona Konstruksion është një kompani ndërtimi e njohur për cilësinë e lartë të projekteve të saj rezidenciale, komerciale dhe industriale. Ajo ofron shërbime të plota nga planifikimi dhe...
Njoftime Pune 👨🏻‍🍳KUZHINIER  🍳TIGANIST- 🍕PICAJOL- Me eksperience ne Vlore
Data: 18/06/2024 12:36

📋 Vlore - 👨🏻‍🍳KUZHINIER 🍳TIGANIST- 🍕PICAJOL-

Pagesa 3,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Restorant Relax Kerkon Te Zgjeroje Stafin 🍳👨🏻‍🍳🍕
Restorant Relax Radhime kerkon te punesoje:👨🏻‍🍳KUZHINIERdhenbsp; 2500-3000 EURO🍳TIGANIST- 1500 EURO🍕PICAJOL-1500 EURO⏩ Kriteret:👉Te jete i shkathet dhe me etike profesionale😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunue...
Njoftime Pune Kamarier dhe Banakier Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 12:49

📋 Tirane - Kamarier Dhe Banakier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet : 🍸Banakier 🍸Kamarier
📢dhenbsp;Kerkohet:🍸Banakier🍸Kamarierdhenbsp;▶️Kriteret e punes:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet-Te kete pak eksperience▶️Ofrohet:🔷Kushte shume te mira punedhenb...
Njoftime Pune Ndihmes ekonomiste Me eksperience ne Sarande
Data: 18/06/2024 14:04

📋 Sarande - Ndihmes Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kompania T2ISFA Shpk Kerkon Te Punesoje Ndihmes Ekonomiste
Kompania T2ISFA shpk nedhenbsp; filialin Vrion Finiq Sarande.Kerkon te punesoje Ndihmes EKONOMISTE-Te kete njohuri per programet Bilancdhenbsp; ose Financa 5.-Te kryej plotesimin dhe rregjistrimin e faturave te shitjes - blerjes.-Orari i punes 7.30-...
Njoftime Pune Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:04

📋 Tirane - Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Njoftime Pune Kamarier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:05

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 🐠 Lisus Fish Kerkon Te Punesoje: 🍸Kamarier
🐠 Lisus Fish kerkon te punesoje:🍸Kamarierdhenbsp;📌 Kerkohet:👉Te jene etike gjate punes😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese👌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune📌 Ofrohet:💰 Page e kenaqsh...
Njoftime Pune Pjatalares/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:05

📋 Tirane - Pjatalares/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme Pjatalares/e
Kerkojme te punesojme :🧼dhenbsp;Pjatalars/edhenbsp;✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💸 Paga shume e ken...
Njoftime Pune Kamarier/e restoranti Banakier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:05

📋 Tirane - Kamarier/e Restoranti Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 📢 Bar Restorant Bujtina Jone Ofron Mundesi Punesimi Si Kamarier/e Restoranti Dhe Banakier/e
📢dhenbsp;Bar Restorant Bujtina Jone ofron mundesi punesimi👉Kamarier/e Restoranti👉Banakier/e turni i dyte✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸 Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes🔸Te jene korrekte dhe d...
Njoftime Pune Kuzhinier dhe ndohmes kuzhinier Me eksperience ne Himare
Data: 18/06/2024 14:06

📋 Himare - Kuzhinier Dhe Ndohmes Kuzhinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Hotel 🏨 Patio Mare Kerkon Te Punesoje Kuzhinier Dhe Ndihmes Kuzhinier 👨‍🍳
📢 Hotel Patio Mare ofron mundesi punesimi sezonal ne poziconet :-👨‍🍳Kuzhinierdhenbsp;-👨‍🍳Ndihmes Kuzhinier⏩Kerkohet:👉Te jene etike gjate punes😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese📌Kane perparesi kandidat...
Njoftime Pune Social Media Manager Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 17:31

📋 Tirane - Social Media Manager

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 16-26 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Social Media Manager - Full Time (40 Hours / Week) (Office Job)
The job requires to work in an office space.dhenbsp;Key Skills: Experience with email campaigns. Familiar with mail chimp will be an advantage.dhenbsp;Content Strategy: Develop and execute a comprehensive social media content strategy to showcase ou...
Njoftime Pune ASISTENTE TELEFONIKE Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 19:00

📋 Tirane - ASISTENTE TELEFONIKE

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ È Richiesta Un'assistente Telefonica Donna Per Eart Clinic Dental
È richiesta un'assistente telefonica donna per Eart Clinic Dentaldhenbsp;POSIZIONEdhenbsp;Assistente telefonicodhenbsp;I requisiti sono:dhenbsp;- Avere esperienza nella comunicazione in lingua italiana- Padroneggiare la lingua italiana al miglior l...
Njoftime Pune Kasiere ,Kamariere ,Banakier/e , SHitese dhe Hostess Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 19:14

📋 Tirane - Kasiere ,Kamariere ,Banakier/e , SHitese Dhe Hostess

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 📢Resto Grill By Luara Ofron Pune Per : -Kamarier/e -Banakier/e -Shitese -Kasiere -Hostess
📢Resto grill by Luara ofron pune per :-Kamarier/e-Banakier/e-Shitese-Kasieredhenbsp;-Hostess⏩ Kriteret e punes:🔴 kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike p...
Njoftime Pune Kamarier, Barist, Ndihmes Kuzhinier, Pjatalares Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 18/06/2024 19:45

📋 Vlore - Kamarier, Barist, Ndihmes Kuzhinier, Pjatalares

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Hotel Coral Kerkon Te Punesoje Kamarier, Barist, Ndihmes Kuzhinier, Pjatalares
Hotel Coral kerkon te punesoje:-Kamarier-Barist -Ndihmes Kuzhinier- Pjatalares✅Kriteret e punes:💼 Kanditatet me eksperience ose jo te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesional...
Njoftime Pune Kamarier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 19:47

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Kamarier/e Turni I
Kerkohet:dhenbsp;🧑🏻‍💼 kamarier/e turn i pare per bar/cocktails.dhenbsp;✔ Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet♦ Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:🙋‍♂️...
Njoftime Pune krepier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 20:50

📋 Tirane - Krepier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 📢 Kreperi Milano Ofron Mundesi Punesimi Per : ♦ Krepier/e
📢 Kreperi Milano ofron mundesi punesimi per :♦ Krepier/edhenbsp;⏩Kriteret e punes1. Kandidatet me ose pa eksperience pune2. Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet⏩ Ofrohet:1.Pagese e kenaqshme2. Kushte te mira pune📍Adresa: Myslym Sh...
Njoftime Pune Security Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 21:03

📋 Tirane - Security

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Siguria 17 Kerkon Te Punesoje Punonjes Sherbimi
Marriot Hotel eshte nje nder hotelet e prestigjoze ne tiranedhenbsp;dhenbsp;Security 👮dhenbsp;✅ Kriteret 🧑‍💼 Kantidatet te kene mbaruar minimalisht arsimin e mesemdhenbsp;dhenbsp;💥 Preferohen Kanddidatet e Certifikuar ne Sherbim dhen...
Njoftime Pune Menaxher/e Me eksperience ne Himare
Data: 18/06/2024 21:18

📋 Himare - Menaxher/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Restaurant Horizonti Kerkon Te Zgjeroj Staff
📢dhenbsp;Restaurant Horizonti kerkon te punesojdhenbsp;-Zgarrist -Pastruese -Pjatalarese -Ndihmes kuzhinier/e -Kamarjer/e banakjer/ ✅ Kriteret: ▪️ Te jene te sjellshem ne komunikimdhenbsp; ▪️Me eksperienc te mire pune✅Ofrohet...
Njoftime Pune -Kuzhinier -Barist -Recepsionist  - Sanitare Me eksperience ne Vlore
Data: 18/06/2024 21:24

📋 Vlore - -Kuzhinier -Barist -Recepsionist - Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
Njoftime Pune punetore pastrimi kimik Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 22:37

📋 Tirane - Punetore Pastrimi Kimik

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme: Punetore Pastrimi Kimik
Kerkojme te punesojme:Punetoredhenbsp; pastrimi kimikdhenbsp;💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💸 Paga shume ...
Njoftime Pune Edukatore Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 23:42

📋 Tirane - Edukatore

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Star⭐️kids Ofron Vende Pune Per Edukatore
📢dhenbsp;Star⭐️kids ofron vende pune per:- dhenbsp; Edukatoredhenbsp;cerdhe📌dhenbsp; KRITERET:✅dhenbsp;Me ose padhenbsp;dhenbsp;eksperience punedhenbsp;🌟 Te jene etike dhe te sjellshme si me stafin e punes dhe femijet⏩OFROJME:💰Pa...
Njoftime Pune Hostess - Slot Attendant - Cashier - Recepsion - Barman - Kamarier/e - Sanitar/e Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 19/06/2024 09:33

📋 Vlore - Hostess - Slot Attendant - Cashier - Recepsion - Barman - Kamarier/e - Sanitar/e

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Hostess - Slot Attendant - Cashier - Recepsion - Barman - Kamarier/e - Sanitar/e
Bashkohuni me skuadren “Marina Bay Casino” Vlore 🎰 dhe fitoni mundesine per te pasur nje pervoje nderkombetare me pagese konkurruese 🌍. Kazinoja e pare dhe e vetme ne jug te Shqiperise, 📍me vendndodhje ne resortin me 5 yje “Marina Ba...
Njoftime Pune puntore (F) ne prodhim Fillestar/Pak eksperience ne Kruje
Data: 19/06/2024 10:05

📋 Kruje - Puntore (F) Ne Prodhim

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kompania Dolce D'oro Shpk Kerkon Te Punesoj Dy Puntore (F) Ne Prodhim
📢 Pozicion i lire punedhenbsp;dhenbsp; ▪️ Kompania Dolce D'oro shpk qe koperon prej 10 vitesh ne tregun shqipetar me prodhime te produktevedhenbsp; brumidhenbsp; ↳ Kerkon te punesoj dy puntore (F) ne prodhimdhenbsp; ▪️ Mosha 18--35dh...
Njoftime Pune Ndihmes banaku Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 11:40

📋 Tirane - Ndihmes Banaku

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Franco’s Lounge Kerkon Te Punesoje Ndihmes Bankier/e
Franco's Lounge Bar kerkon te punesoje :🍸Ndihmes Banaku turni i dyte(15:00-23:00)dhenbsp;📢 Kriteret e punes:👉Kandidatet me eksperience te meparshme pune👉Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet.👉Te kene qendrim...
Njoftime Pune motorrist Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 13:48

📋 Tirane - Motorrist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ BIg Bite Kerkon Te Punesoje Motorrist 0695688892
Big Bite kerkon te punesoje :Motorrist 🛵 ( Me motorrin e tij ose te kompanise )dhenbsp;Kerkohet dhenbsp;:Te jete i shkathet dhe i sjellshem ne punedhenbsp;dhenbsp;Ofrohet:dhenbsp;Page e kenaqshme dhe kushte te mira punedhenbsp;dhenbsp;Stafdhenbsp...
Njoftime Pune •⁠ ⁠Kamarier/e •⁠ ⁠⁠Kuzhinier/e •⁠ ⁠⁠Tiganist •⁠ ⁠⁠Sallatier/e •⁠ ⁠zgarist •⁠ ⁠sushjer profesjonist •⁠ ⁠⁠Ndihmes Kuzhinier/e •⁠ ⁠pastruse Fillestar/Pak eksperience ne Sarande
Data: 19/06/2024 20:51

📋 Sarande - •⁠ ⁠Kamarier/e •⁠ ⁠⁠Kuzhinier/e •⁠ ⁠⁠Tiganist •⁠ ⁠⁠Sallatier/e •⁠ ⁠zgarist •�

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Vela Marine Restorant Ofron Mundesi Punesimi Per Pozicione Te Ndryshme Pune
📢Vela Marine Restorant ofron mundesi punesimi per:dhenbsp;dhenbsp;•⁠dhenbsp;dhenbsp;⁠Kamarier/edhenbsp;•⁠dhenbsp; ⁠⁠Kuzhinier/edhenbsp;•⁠dhenbsp; ⁠⁠Tiganistdhenbsp;•⁠dhenbsp; ⁠⁠Sallatier/edhenbsp;•⁠dhenbsp; ⁠Zg...
Njoftime Pune Furrxhi Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 20:54

📋 Tirane - Furrxhi

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kompania Italiane Orma Shpk Kerkon Te Punesoj Dy Vende Vakante (furrxhi)
✅ Pozicion i lire punedhenbsp;dhenbsp;📢 Kompania italiane Orma shpk qe koperon prej 4 vitesh ne Shqiperi (kashar)dhenbsp; ne prodhim te produkteve brumidhenbsp;↳ Kerkon te punesoj dy vende vakante (furrxhi)dhenbsp;🕓 Orari punes 7.30 me 16....
Njoftime Pune EKONOMISTE (full time) Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 17:23

📋 Tirane - EKONOMISTE (full Time)

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Tirane, Ofrohet Vend Pune EKONOMISTE E Brendeshme (full Time) - Paga Ne Baze Te Performances Ne Pune Dhe Te Eksperiences
ENZO ATTINI kerkon te punesoje nje EKONOMISTE (full time)KERKESAT E PROFILIT:1-Te kete mbaruar fakultetin ekonomik.2-Te kete eksperience pune si ekonomiste.3-Te kete bere kursinin e fiskalizimit4-Te dije te punoje ne menyre perfekte me programin Fin...

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim