📋 njoftime pune

🕵 Online 374 lexues | ⏳ 6 njoftime ne pritje
Oferta Pune Asistent/e Administrative Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/01/2023 13:07

📋 Tirane - Asistent/e Administrative

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Asistent/e Administrative
Shoqeria "Premium Finance Invest" sh.p.k. eshte themeluar ne vitin 2016, me aktivitet kryesor zhvillimin e projekteve/resorteve elitare ne bregdetin Shqiptar. Ne jemi ne rritje te vazhdueshme duke synuar rritjen e produktivitetit dhe efiçences ne p...
Oferta Pune Menaxher Me eksperience ne Tirane
Data: 05/12/2022 10:53

📋 Tirane - Menaxher

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Expert Lane Kerkon Te Punesoje Asistente Të Burimeve Njerëzore
dhenbsp;✅Expert Lane është duke kërkuar:dhenbsp;👩🏻‍💼 Asistente te Burimeve Njerezore✅Pergjegjesite:♦Kandidati ideal do të japi kontributin e vet në të gjithë hallkat e punësimit të punonjësve.♦Do te merret me publikimin ...
Oferta Pune PËRGJEGJËS NË SEKTORIN E PROKURIMEVE Me eksperience ne Tirane
Data: 08/10/2022 16:11

📋 Tirane - PËRGJEGJËS NË SEKTORIN E PROKURIMEVE

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ NJOFTIM PËR 1 (NJË) VEND NË POZICIONIN E PUNËS “PËRGJEGJËS NË SEKTORIN E PROKURIMEVE”,
Ofrohet 1 (një) vend në pozicionin e punës “Përgjegjës në Sektorin e Prokurimeve”, me kohë të plotë në Drejtorinë e Shërbimeve Mbështetëse, Universiteti i Mjekësisë, Tiranë. Përshkrimi përgjithësues i punës:♦ Përgje...
Oferta Pune Shitese Pa Eksperience ne Tirane
Data: 06/10/2022 14:59

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 30,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Pa Eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Luxify.al Kerkon Te Zgjeroje Stafin
Mundesi punesimi ne luxify.al⏩ Je vajze dhe po kerkon pune si shitese?⏯ E dime qe ke lexuar pafund njoftime per pune ne rrjete sociale e website dhe pastaj… zhgenjim.👉 Ne perbejme ndryshimin. 🤝➡ Nuk na duhet thjesht nje shitese por dik...
Oferta Pune operator/e Pa Eksperience ne Tirane
Data: 15/07/2022 14:21

📋 Tirane - Operator/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Pa Eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Vende Te Lira Pune Per Operator\e Italisht Dhe Spanjisht
👥Ofrojme Vende Pune per Operatore Italisht dhe Spanjisht 🔶Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune🕛Puna nga e hena ne te premten. Full time 💰Page baze +Bonuse te larta ne baze te performances,🔺Kushte shume te mira pune dhe ...
Oferta Pune 3 shefa kuzhine -10 ndihmes kuzhunier  -20 kamarier - 20 ndihmes kamarier - 3 lavapajt Me eksperience ne Lezhe
Data: 10/07/2022 17:38

📋 Lezhe - 3 Shefa Kuzhine -10 Ndihmes Kuzhunier -20 Kamarier - 20 Ndihmes Kamarier - 3 Lavapajt

Pagesa 2,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Resort Ne Shengjin Kerkon Te Zgjeroje Staf
Resort ne Shengjin kerkon te punesoje: - 3 shefa kuzhine-10 ndihmes kuzhunier -20 kamarier- 20 ndihmes kamarier- 3 lavapajt✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe...
Oferta Pune Kamarier / e Me eksperience ne Vlore
Data: 06/07/2022 07:03

📋 Vlore - Kamarier / E

Pagesa 80,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Puno Kamarier/e Ne BREGDETIN E Shqiperise
Ofrohen vende pune te lira per kamarier/e per lokalet/restorantet ne BREGDET !👉🏻Kriteret:-Te jene etike ne pune.-Te kene aftesi te mira komunikuese.-Kandidatet me eksperience te meparshme pune kane perparesi.👉🏻Ofrohet:-Page 80'000 leke +...
Oferta Pune Operatore Pa Eksperience ne Tirane
Data: 06/06/2022 08:04

📋 Tirane - Operatore

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Pa Eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Vende Te Lira Pune Per Operator\e Italisht Dhe Spanjisht
👥Ofrojme Vende Pune per Operator\e Italisht dhe Spanjisht 🔶Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune🕛Puna nga e hena ne te premten. Full time 💰Page baze +Bonuse te larta ne baze te performances,🔺Kushte shume te mira pune dhe...
Oferta Pune Kamarier / e ne Tirane
Data: 29/03/2022 10:00

📋 Tirane - Kamarier / E

Pagesa 50,000 Leke

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱

❙ Oferta Pune ❱ Ofrohen Vende Pune Per Kamarier/e Ne Tirane
Ofrohen vende pune te lira per kamarier/e per lokal ne Tirane!👉🏻Kriteret:-Te jene etike ne pune.-Te kene aftesi te mira komunikuese.-Kandidatet me eksperience te meparshme pune kane perparesi.👉🏻Ofrohet:-Page 50'000 leke + kontribute sipa...
Oferta Pune Banakier/e ne Tirane
Data: 20/03/2022 20:29

📋 Tirane - Banakier/e

Pagesa 40,000 Leke

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱

❙ Oferta Pune ❱ Ofrohen Vende Pune Per Banakier/e
Kerkohen te punesohen Banakier/e-Te jene etike gjate orarit te punes.-Kandidatet me eksperience te meparshme pune kane prioritet.-Paga 40000 Leke te reja + kontribute sipas legjislacionit shqiptar.📩Dergoni CV-ne tuaj ne adresen e emailit:dhenbsp;...
Oferta Pune Customer Service Agent Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 13:21

📋 Tirane - Customer Service Agent

Pagesa 850 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Customer Service Agent (m/w/d)
📌 Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Customer Service Agent (m/w/d) in Teilzeit / Vollzeit.👉🏻 Deine Benefits• 850Euro brutto zzgl. attraktiver Provision• sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit oder Teilzeit• Chance auf ...
Oferta Pune Agjente Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 13:21

📋 Tirane - Agjente

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

Oferta Pune Operator/e Telefonike Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 13:21

📋 Tirane - Operator/e Telefonike

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

Oferta Pune operatore Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 21/03/2023 14:54

📋 Durres - Operatore

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Operatore Per Gjuhen Spanjolle, Greke ,Gjermane Dhe Italiane Ne Durres Dhe Tirane
Sapo jane hapur vendet vakante per agjente telefonik ne gjuhet:📌gjermane ,📌spanjolle , 📌greke dhe 📌italiane (me ose pa eksperience pune)👉🏻 Ofrojme:⏳ Orar full time💸 Pagse baze duke filluar nga 600 euro💰bonuse te larta ditor...
Oferta Pune Trajnues Projekti Shërbimin ndaj Klientit Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 14:54

📋 Tirane - Trajnues Projekti Shërbimin Ndaj Klientit

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Trajnues Projekti Sherbimin Ndaj Klientit Ne Gjermanisht
📌 Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Trainer Customer Service (m/w/d) in Teilzeit / Vollzeit.👉🏻 Deine Benefits• sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit und attraktive Vergütung• flache Hierarchien, kurze Entscheidungswege...
Oferta Pune Call Center Agent Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 15:22

📋 Tirane - Call Center Agent

Pagesa 850 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Call Center Agent (m/w/d)
📌 Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Call Center Agent (m/w/d) in Teilzeit / Vollzeit.🔺 Deine Benefits• 850Euro brutto zzgl. attraktiver Provision• sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit oder Teilzeit• Chance auf Wechsel i...
Oferta Pune Agjent Telefonik Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 18:34

📋 Tirane - Agjent Telefonik

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ 📣 Kerkohen Te Punesohen Agjente Telefonik Per Te Gjitha Gjuhet
📌dhenbsp;Kerkohen te punesohen Agjente telefonik per te gjitha gjuhetdhenbsp;👉🏻Kerkohet:🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.⏳Disponibilitet per te punuar full-time.👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup...
Oferta Pune 3 Agent Booking, 1 Ndihmes financiere , 1 Data Entry Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 21:19

📋 Tirane - 3 Agent Booking, 1 Ndihmes Financiere , 1 Data Entry

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ IXPIRA Shpk Kerkon Te Punesoje 3 Agent Booking, 1 Ndihmes Financiere Dhe 1 Data Entry
⏩ IXPIRA shpk kompani Italiane me shtrirje Internacionale ne fushen e turizmit kerkon te punesoje:👩‍💼 3 agjente Booking👩‍💼 1 Ndihmes Financiere👩‍💼 1 Data entry📌Kriteret jane keto:📈 Gjuha baze e kerkuar, Italisht-ja dh...
Oferta Pune operatore Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 21:28

📋 Tirane - Operatore

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Jeni Lodhur Nga COLD-i, Ejani Dhe Punoni HOT Leads | Anglisht, Greqisht, Spanjisht Dhe Italisht | 🙈
Kerkojme Agjente telefonik si Closers dhe Retention, [b]Spanjisht, Greqisht, Anglisht dhe Italisht![/b] Anglisht - Closers eksperience min. 6 muaj / Retention min. 1 vit experience. Only Hot Leads. Greqisht - Closers eksperience min. 6 mua...
Oferta Pune Operator Spanjisht, Italisht, Greqisht, Frengjisht, Anglisht dhe Gjermanisht Me eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 02:17

📋 Tirane - Operator Spanjisht, Italisht, Greqisht, Frengjisht, Anglisht Dhe Gjermanisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Greqisht, Frengjisht, Anglisht Dhe Gjermanisht
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi?📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?!👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne.✅Kerkohen 100 operator apertura conversion dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht, Greqisht, ...
Oferta Pune Agjent dhe Retention Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 10:31

📋 Tirane - Agjent Dhe Retention

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Rekrutime.al Eshte Ne Kerkim Per Agjent Dhe Retention Italisht
📌 Rekrutime.al eshte ne kerkim per agjent dhe retention Italisht recupero, Cakto nje interviste!👉🏻 Cfare kerkojme🥇 Niveli gjuhes B2-C1⏳Me eksperience pune⏳Disponibiliteti full time 10-7* Nuk ofrojme pune nga shtepia👉🏻 Cfare Ofr...
Oferta Pune Retention, Team leader, Operator/e Me eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 11:22

📋 Tirane - Retention, Team Leader, Operator/e

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Te Punesohen Retention, Team Leader, Operator/e Italisht,Spanjisht, Anglisht
👥 Flet Anglisht/Italisht/ Spanjisht dhe ke eksperience ne fushatat Forex?🔺 Deshironi financa me te mira ?🔺 Bashkohu me ekipin e eksperteve🔺 Mbi 100 vende te lira pune🔶 Kerkohen te punesohen👉🏻 Retention-Anglisht-Spanjisht-Italish...
Oferta Pune Web Designer dhe Udheheqes per guida Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 13:21

📋 Tirane - Web Designer Dhe Udheheqes Per Guida

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Select Tours Kerkon Te Punesoje Udherrefyes (Guida) Per Ture Dhe Web Designer
🌎 Select Tours ✅ Kerkon te punesoje:🚶‍♂️    Udherrefyes (Guida) per ture💻  Web Designer📝Detyrat per Lider Udherrefyes per guida (djem, vajza):   🔹 Te planifikoje dhe organizoje sipas kerkesave te klientit udhetimin dhe a...
Oferta Pune Assistente telefonico Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 13:21

📋 Tirane - Assistente Telefonico

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Cerchiamo Assistente Telefonico (ragazze) In Lingua Italiana.
👉🏼Cerchiamo assistente telefonico (ragazze) in lingua italiana.✔️Stiamo cercando di assumere due ragazze per la posizione di assistente telefonica di lingua italiana per la nostra clinica odontoiatrica.Ruolo: operatore telefonico in italia...
Oferta Pune Agjente Telefonik Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 13:21

📋 Tirane - Agjente Telefonik

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ ⏩ Kerkohet Te Punesohen Agjente Telefonike Te Gjuhes Italiane
⏩ Kerkohet te punesohen Agjente Telefonike te gjuhes italiane✅Ofrohet:💸Paga baze per agjentet 600 euro + bonuse ditore dhe javore💸 Bonuse deri ne 1500 euro🍀Ambjente komode dhe staf mikprites😊Kushte shume te mira pune👩🏻‍💻Ko...
Oferta Pune Retention, Operatore Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 13:21

📋 Tirane - Retention, Operatore

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ 📣Kerkohet Te Punesohet Retention Dhe Operatore Ne Gjuhen Angleze Dhe Gjermane
📌Kerkohet te punesohet Retention dhe Operatore ne gjuhen Angleze dhe GjermaneRecovery dhe Invest👉🏻Kerkohet:🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.⏳Disponibilitet per te punuar full-time.👥Pozitivitet dhe ...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 14:54

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Furre Buke Pasticeri LIKOS Kerkon Te Punesoje Shitese
➡️ Furre Buke Pasticeri LIKOS kerkon te punesoje:-Shitese✅Kriteret e punes:-Te kete eksperience te meparshme pune- Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet-Te jete e shkathet dhe pozitivedhenbsp;✅Ofrohet:💵 Pagaesa e kenaqsh...
Oferta Pune Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 15:04

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Stockholm Coffee&Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier/e
dhenbsp;📌Stockholm Coffeedheamp;Lounge Rruga e Kavajes (prane Qendres Globe) kerkon te punesoje:* Kamarier/edhenbsp;✅Kriteret per aplikantet :-Perparesi kane kandidatet me eksperience pune-Te jene korrekte dhe etike ne pune-Aftesi te mira komun...
Oferta Pune Shef kuzhine turn i 1  -Ndihmes kuzhine turn i 1  -Vajza ne sherbim ne banak turn i 1 -Lavapjate -Furnitor -Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 15:22

📋 Tirane - Shef Kuzhine Turn I 1 -Ndihmes Kuzhine Turn I 1 -Vajza Ne Sherbim Ne Banak Turn I 1 -Lavapjate -Furnitor -Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Le Bon Tirana Kerkon Te Zgjeroje Stafin
🥐 Le Bon Tirana kerkon te punesoje-Shef kuzhine turn i 1 -Ndihmes kuzhine turn i 1 -Vajza ne sherbim ne banak turn i 1 ose orari 11:00 - 19:00-Barist-Sanitare turni i 1 ose orari 12:00-20:00-Lavapjate-Furnitor ✅Kriteret e punes:🔴Te jene ...
Oferta Pune Kuzhiniere Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 17:20

📋 Tirane - Kuzhiniere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Amo Bar Kerkon Te Punesoje 👨‍🍳 Kuzhiniere
👉Amo Bar kerkon  te punesoje👨‍🍳 Kuzhiniere( per snack)Kriteret e punes:- Te kete eksperience te meparshme pune- Te jete e sjellshme dhe me etike pune- Te jete e shkathet dhe e komunikueshme✅Ofrohet:- Pagese e kenaqshme+ siguracione- A...
Oferta Pune operatore Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 18:00

📋 Tirane - Operatore

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Te Punesohen 50 Operatore Ne Gjuhen: Greqisht
Kerkohen te punesohen 50 operatore ne gjuhen: Greqisht⏳Disponibilitet full time 10.00 me 19.00 (E hene-premte)●Njohuri shume te mira te gjuheve perkatese●Kandidatet me ose pa eksperience💸Rroga baze 600 Euro💰Bonuse mujore👩🏻‍💻Am...
Oferta Pune Banakier/e , Kamarier ,Pjatalarese Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 18:34

📋 Tirane - Banakier/e , Kamarier ,Pjatalarese

Pagesa 55,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Lake View Kerkon Te Punesoje Banakier/e, Kamarier Dhe Pjatalarese
Lake View kerkon te punesoje-Banakier/e ( 55.000leke + bonuse + siguracione )-Kamarier ( 32.000 leke + siguracione)-Pjatalarese / Ndihmese ne banak (muaj i pare 37.000 leke) 40.000 leke ne muajt ne vazhdim + siguracione✅Kriteret e punes:🔴 Kandi...
Oferta Pune Banakiere Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 21:19

📋 Tirane - Banakiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Amo Bar Kerkon Te Punesoje Banakiere
📌 Amo Bar kerkon te punesoje▶️Banakiere✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitiveOfrohen👩🏻‍💻kushte te mira pune.💵P...
Oferta Pune mekanik ndihmes mekanik , magazinier , ndihmes magazinier , thertor pulash Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 21:19

📋 Tirane - Mekanik Ndihmes Mekanik , Magazinier , Ndihmes Magazinier , Thertor Pulash

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ AgroTek Kerkon Te Zgjeroje Staf
AgroTek kerkon te punesoje :1. Magazinier , Ndihmes Magazinier 2.dhenbsp;Mekanik , Ndihmes Mekanik 3. Thertor Pulash⏩dhenbsp;Kriteret e punes:💥 Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;✅ Ofrohet:dhenbsp;😊 Kushte shume te mira p...
Oferta Pune Kuzhinier, Nd Kuzhinier/e,Picier,Barist/e,Kamarier/e,Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Shkoder
Data: 21/03/2023 21:19

📋 Shkoder - Kuzhinier, Nd Kuzhinier/e,Picier,Barist/e,Kamarier/e,Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ 🏖️☀️Godija Hotel & Suites Kerkon Te Zgjeroje Stafin 0674148879
🏩Godija Hotel dhe Suites kerkon te punesoje▶️Kuzhinier▶️Ndihmes Kuzhiniere▶️Picier▶️Barist/e▶️Kamarier/e▶️Sanitare ✅ Kriteret e punes per kandidatet :💼 Eksperienca e meparshme perben avantazh- Te jene te sjellshem m...
Oferta Pune Edukatore Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 21:19

📋 Tirane - Edukatore

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Primus Gradus Kerkon Te Punesoje Edukatore
 ✨Primus Gradus kerkon te punesoje Edukatore  📌  KRITERET:✅Te kene eksperience pune 🌟 Te jene etike dhe te sjellshme si me stafin e punes dhe femijet⏩OFROJME:💰Page te kenaqshme 😊Kushte te mira pune dhe ambient mikprites🔸 D...
Oferta Pune operator/e Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 21:28

📋 Tirane - Operator/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Te Punesohen Operator/e Italisht
🗣️ Di Italisht?🗣️ Je i shkathet dhe energjik? Kontakto dhe fillo pune atehere...📌 Po Kerkojme vajza dhe djem te shkathet dhe energjik per te punuar ne call center,350-450leke ora👉🏻 Kriteret:-Te jete njohese e mire e gjuhes italian...
Oferta Pune Agjent Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 21:28

📋 Tirane - Agjent

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ 🛑 Mos Kerko Me Poshte Por Ndalo Tek Ne ✋
Cfare Ofrojme : • Perqindje qe nuk i merr askund • Vete zot vete shkop • Pa kod veshje pa rregulla absurde • Ambjent mikprites dhe fleksibel • Pune full time 10:00 - 19:00 Fundjava off • Nje pozicion pune te cilin do e kerko...
Oferta Pune Kamarier/e, Banakier/e ,Sanitare Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 21:28

📋 Tirane - Kamarier/e, Banakier/e ,Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Dea Cafe Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakier/e Dhe Sanitare
☕ Dea Cafe kerkon te punesoje:👉 Kamarier/e👉Banakier/e 👉 Sanitare⏩ Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet📌 Te kene perkushtim ...
Oferta Pune operatore Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 23:19

📋 Tirane - Operatore

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Te Punesohen 50 Operatore Ne Gjuhet : Anglisht Dhe Italisht.
Kerkohen 50 operatore ne gjuhet : anglisht dhe italisht.⏳Disponibilitet full time 10.00 me 19.00 (E hene-premte)●Njohuri shume te mira te gjuheve perkatese●Kandidatet me ose pa eksperience💸Rroga baze 500 Euro💰Bonuse ditore (2-3) here ne ...
Oferta Pune Inventarizuese Me eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 10:45

📋 Tirane - Inventarizuese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohet Inventarizuese
Kerkohet te punesohet Inventarizuese✅ Kriteret e punes:😊 Te kene mbaruar bachelor ne (ekonomi,matematike)👉 Te di gjuhen italiane👉 Minimumi nje vit eksperienca ne kompani te ndryshme👉Te zoteroj programet Exel-word✅Ofrohet:💰 Pagesa ...
Oferta Pune Operatore Me eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 11:19

📋 Tirane - Operatore

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Apex Solutions Kerkon Te Punesoje Operatore Te Gjuhes Italiane
Apex Solutions kerkon te punesoje operator te gjuhes italiane✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:〽️Kandidatet me ose pa eksperience te meparshme🥇 Njohuri te mira te gjuhes italiane⏳ Aftesi shume te mira komunikuese, per...
Oferta Pune berber Me eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 12:02

📋 Tirane - Berber

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Juli BarberShop Kerkon Te Punesoje Berber
 🌟 Juli BarberShop kerkon te punesoje Berber✅Kriteret e punes:✔ Te kete eksperience te meparshme pune  🎉 Te jete i sjellshem me stafin dhe klientet😊 Te jete i shkathet  💸  Paga e kenaqshme✨ Kushte shume te mira pune dhe staf...
Oferta Pune Administrator, Punëtor magazine Me eksperience ne Durres
Data: 22/03/2023 13:10

📋 Durres - Administrator, Punëtor Magazine

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ 📣 Kerkohen Te Punesohen: Administrator Dhe Punetor Magazine Me Aftesi Per Te Perdorur Pirunin
📣 Volevo assumere:1. Ruolo: Amministrazione-Esperienza di almeno 2 anni in ambito contabile e conoscenza in materia doganale, buona conoscenza della lingua italiana.dhenbsp;dhenbsp;-Si occuperà di seguire le importazioni/esportazioni di material...
Oferta Pune ANALIST KREDIE Me eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 14:39

📋 Tirane - ANALIST KREDIE

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ CREDITAL Kerkon Te Punesoje ANALIST KREDIE
📌 CREDITAL eshte institucion mikrokredie qe operon ne territorin e Shqiperise ne fushen e kreditimit qe prej vitit 2019.Institucioni yne eshte licencuar nga Banka e Shqiperise, e cila ofron kredi per kategorine e individeve me paga, sipermarres t...
Oferta Pune Agjent shitje Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 22/03/2023 16:45

📋 Durres - Agjent Shitje

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kompania Alselfood Kerkon Te Punesoje Agjent Shitje Ne Terren Per Qytetin E Durresit
💥Kompania Alselfood prej 17vitesh dhenbsp;tregton produkte ushqimore frigoriferike si 🔷McCain Pomes Frites🔷Nestle ice Cream 🔷Krikri Akullore 🔷Mamas Bakery🔷Perime te ngrira Ardo Friglo etj🔷Produkte Mishi dhe Peshk🔷Fruta te ngr...
Oferta Pune Operator per rekuperimin e kredive Me eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 18:05

📋 Tirane - Operator Per Rekuperimin E Kredive

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ CREDITAL Kerkon Te Punesoje Operator Per Rekuperimin E Kredive (nga Zyra Dhe Nga Terreni)
📌 CREDITAL eshte institucion mikrokredie qe operon ne territorin e Shqiperise ne fushen e kreditimit qe prej vitit 2019.Institucioni yne eshte licencuar nga Banka e Shqiperise, e cila ofron kredi per kategorine e individeve me paga, sipermarres t...
Oferta Pune Kamarier/e dhe Motorrist Pa Eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 22:53

📋 Tirane - Kamarier/e Dhe Motorrist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Pa Eksperience

❙ Oferta Pune ❱ 🛵 Bar Restorant Piceri Kërkon Të Punësojë Kamarier/e Dhe Motorrist Me Motorrin E Vetë
⏩dhenbsp;Bar Restorant Piceridhenbsp;dhenbsp;kerkon te punesoje:dhenbsp;🛵dhenbsp;Motorrist me motorrin e vetë☕dhenbsp;Kamarier/e✅ Kerkohet:👉 Motorristi duhët tëdhenbsp;njohi mirëdhenbsp;Tiranën🙋‍♀️ Tëdhenbsp;jenëdhenbsp;t...
Oferta Pune Kamarier/e restoranti -Kamarier/e bari -Banakier/e -Saniatare -Picajol -Ndihmes kuzhinier  Me eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 02:17

📋 Tirane - Kamarier/e Restoranti -Kamarier/e Bari -Banakier/e -Saniatare -Picajol -Ndihmes Kuzhinier 

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Bar Restorant Bujtina Jone Kerkon Te Punesoje Staf
Bar Restorantdhenbsp;"Bujtina Jone" kerkon te punesoje:-Kamarier/e restoranti-Kamarier/e bari-Banakier/e-Saniataredhenbsp;-Picajol-Ndihmes kuzhinier✅dhenbsp;Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸dhenbsp;te kete perkushtim maksima...
Oferta Pune Shef finance Me eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 10:31

📋 Tirane - Shef Finance

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohet Shef Finance
📌Kerkohet te punesohet Shef finance 👉🏻 Kandidati ideal duhet te kete:-Integritet                -Shkathtesi                -Diplome ne Finance, Ekonomi ose fusha te ngjashme               -Ek...
Oferta Pune Parukiere , Ndihmes Parukiere , Estetiste per depilime Me eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 10:31

📋 Tirane - Parukiere , Ndihmes Parukiere , Estetiste Per Depilime

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohet Parukiere , Ndihmes Parukiere Dhe Estetiste Per Depilime
💈PreMium By Mirela kerkon te punesoje:▶️Parukiere▶️Ndihmes Parukiere▶️Estetiste per Depilime ✅Kriteret e punes🔷Kanditatet me eksperience pune 🔷Te jene  te sjellshem  me stafin dhe klientet 🔷Bashkepunuese me koleget🔷...
Oferta Pune Operator Anglisht Pa Eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 11:51

📋 Tirane - Operator Anglisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Pa Eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Operatore INBOUND Sherbim Klienti Ne Gjuhen Angleze
Fushata eshte inbound - Sherbim Klienti Personat e interesuar duhet: Te zoterojne gjuhen Angleze Niveli B1-C1. Te jene me ose pa eksperience. Te kene aftesi komunikuese dhe manaxheriale. Te kene motivim dhe deshire per rritje profesionale. Te ...
Oferta Pune Retention, Team leader, Operator/e Me eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 11:22

📋 Tirane - Retention, Team Leader, Operator/e

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Te Punesohen Retention, Team Leader, Operator/e Italisht,Spanjisht, Anglisht
👥 Flet Anglisht/Italisht/ Spanjisht dhe ke eksperience ne fushatat Forex?🔺 Deshironi financa me te mira ?🔺 Bashkohu me ekipin e eksperteve🔺 Mbi 100 vende te lira pune🔶 Kerkohen te punesohen👉🏻 Retention-Anglisht-Spanjisht-Italish...
Oferta Pune Vajza per terren, Kordinatore, banakiere Me eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 10:31

📋 Tirane - Vajza Per Terren, Kordinatore, Banakiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohen 2 Vajza Per Ne Terren, Kordinatore Dhe Banakiere
👉🏼Kerkohen te punesohen:-dy vajza per pune ne terren per te lidhur kontrata midis parukerive dhe berbereve me nje klinike turke per mbjelljen e flokut.✔️Te jene te shkatheta💸fillimisht eshte pune me %.- kordinatore qe do te beje dhe per...
Oferta Pune Shef finance Me eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 10:31

📋 Tirane - Shef Finance

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohet Shef Finance
📌Kerkohet te punesohet Shef finance 👉🏻 Kandidati ideal duhet te kete:-Integritet                -Shkathtesi                -Diplome ne Finance, Ekonomi ose fusha te ngjashme               -Ek...
Oferta Pune Parukiere , Ndihmes Parukiere , Estetiste per depilime Me eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 10:31

📋 Tirane - Parukiere , Ndihmes Parukiere , Estetiste Per Depilime

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohet Parukiere , Ndihmes Parukiere Dhe Estetiste Per Depilime
💈PreMium By Mirela kerkon te punesoje:▶️Parukiere▶️Ndihmes Parukiere▶️Estetiste per Depilime ✅Kriteret e punes🔷Kanditatet me eksperience pune 🔷Te jene  te sjellshem  me stafin dhe klientet 🔷Bashkepunuese me koleget🔷...
Oferta Pune Agjent dhe Retention Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 10:31

📋 Tirane - Agjent Dhe Retention

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Rekrutime.al Eshte Ne Kerkim Per Agjent Dhe Retention Italisht
📌 Rekrutime.al eshte ne kerkim per agjent dhe retention Italisht recupero, Cakto nje interviste!👉🏻 Cfare kerkojme🥇 Niveli gjuhes B2-C1⏳Me eksperience pune⏳Disponibiliteti full time 10-7* Nuk ofrojme pune nga shtepia👉🏻 Cfare Ofr...
Oferta Pune Menaxher i pergjithshem Me eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 10:27

📋 Tirane - Menaxher I Pergjithshem

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Menaxher Per Dyqan
Menaxher i pergjithshem per dyqanin, rroga 60.000 lek te reja + perqindje sipas shitjes. Orari i punes nga e hena ne te shtune ora 09:00-18:00...
Oferta Pune kamariere Pa Eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 10:22

📋 Tirane - Kamariere

Pagesa 34,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

📝 Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Lokal BIANCO Kerkon Kamariere URGJENTE!
Lokal Bianco kerkon kamariere ( femer) me ose pa eksperience (urgjente) Turni 1 ose i 2 Ambjent dhe klientele familjare Pagesa 34 mije leke E diela pushim Na kontaktoni ne whatsap. ...
Oferta Pune Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 10:19

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Bar Milano Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Turn I 1
🍧 Kamarier/e turni i 1dhenbsp;⏩ Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe me etike profesionale😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes⚡ Ambjent komo...
Oferta Pune TEAMLEADER GERMAN CALL CENTER Me eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 10:10

📋 Tirane - TEAMLEADER GERMAN CALL CENTER

Pagesa 120,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

📝 Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ TEAM LEADER GERMAN CALL CENTER CUSTOMER SERVICE
Hauptaufgaben Führung, Betreuung, Organisation und Weiterentwicklung des zugeteilten Teams sowie das Erreichen der jährlichen Target- und Performance Settings bilden die Hauptaufgaben eines Teamleaders. Dazu gehören insbesondere: • Führung,...
Oferta Pune Shitese peshku Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 11:42

📋 Tirane - Shitese Peshku

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Rozafa Ne TEG Kerkon Te Punesoje Shitese Peshku
⏩Rozafa kerkon te punesoje:👩‍💼🐠 Shitese peshku✅Kriteret e punes:💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰Pa...
Oferta Pune agjente forex Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 13:21

📋 Tirane - Agjente Forex

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Te Punesohen Agjente Forex Ne Gjuhet Spanjisht Dhe Italisht
📌Kerkohen te punesohen Agjente forex ne gjuhet Spanjisht dhe Italisht👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim i gjuhes perkatese〽️Eksperience ne fushata te ndryshme ne Call Center.🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me...
Oferta Pune Shitese Pa Eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 13:21

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote ne Distance

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Pa Eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Helix Shpk Kerkon Te Punesoje Shitese
✅dhenbsp;Helix Shpk Kerkon te punesoje Shitesedhenbsp;⏩dhenbsp;Kriteret e punes:📌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet💥 Te jene te shkathet dhe me etike profesio...
Oferta Pune sanitare Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 13:21

📋 Tirane - Sanitare

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Arka Rooftop Restaurant Kerkon Te Punesoje Sanitare
Arka Rooftop Restaurant kerkon te punesoje:-Sanitare ✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰 P...
Oferta Pune Shitese, Specialiste Brumi, Ndihmes Furxhi, Pasticier/e dhe Magazinier Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 14:54

📋 Tirane - Shitese, Specialiste Brumi, Ndihmes Furxhi, Pasticier/e Dhe Magazinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Someg Bakery Po Kerkon Te Zgjeroje Stafin
📢 SOMEG kerkon te zgjeroje staf, kerkohet te punesohet: -Shitese (Puna me dy turne, 1 jave turni i pare - 1 jave turni i dyte) , 40.000-45.000 ne varesi te eksperiences-Banakier/e , 50.000 leke-Specialiste Buke , 75.000 leke-Ndihmes specialist b...
Oferta Pune Shitese Pa Eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 16:11

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 38,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Pa Eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Zdrava 07 Kerkon Te Punesoje Shitese Ne Showroom
Kerkohet te punesohet Shitese ◼Kriteret:⏩Kane perparesi aplikimet me eksperienca te meparshme pune⏩Te jete e sjellshme dhe e komunikueshme. Aftesia e mire ne shitje ju jep perparesi ⏩Paraqitja estetike, korrektesia dhe etika ne pune perbej...
Oferta Pune Shef salle, Shef kuzhine Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 21:19

📋 Tirane - Shef Salle, Shef Kuzhine

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

Oferta Pune Banakier/e, Kuzhunier/e, Kamarier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 21:19

📋 Tirane - Banakier/e, Kuzhunier/e, Kamarier/e

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ GlassGo Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier/e, Kuzhunier/e, Kamarier/e
GlassGo Lounge kerkon te punesoje:- Banakier/e- Kuzhunier/e per snack food (orari 18:30-22:30)-Kamarier/e⏩Kerkohet:👉Te jene etike gjate punes😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese📌Kane perparesi kandidatet me eksperience te...
Oferta Pune 2 kuzhinier 2 ndihmes kuzhinier 2 banakier/e 4 kamarier/e 2 sanitare Me eksperience ne Durres
Data: 21/03/2023 21:19

📋 Durres - 2 Kuzhinier 2 Ndihmes Kuzhinier 2 Banakier/e 4 Kamarier/e 2 Sanitare

Pagesa 2,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Te Punesohet Staf Per Restorant
Kerkohet te punesohet:2 kuzhinier  paga 2000 💶 euro2 ndihmes kuzhinier2 banakier/e paga 700 💶 euro4 kamarier/e paga 500 💶 euro2 sanitare  paga 400 💶 euro Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe me etike profesiona...
Oferta Pune Data Entry Analyst Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 14:20

📋 Tirane - Data Entry Analyst

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Data Entry Analyst
📌Hedhje te dhenash ne sistem (ofrohet trajnim falas nga kompania per perdorimin e sistemit dhe cdo gje tjeter qe ka lidhje me punen)📌Data Entry Solutions operates in the Medical Billing industry, offering our expertise and support to US based ...
Oferta Pune operatore Me eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 14:20

📋 Tirane - Operatore

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ 📣Vende Te Lira Pune Ne Call Center Per Gjuhen Shqipe
✅Hapen vende te lira pune per operatore ne gjuhen shqipe.👉🏻Kerkohen:-Operatore telefonike (Femra) per shitje ne gjuhen Shqipe.-Preferohen me eksperience pune ne call center Shqip. -Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese ne grup! -Deshi...
Oferta Pune Estetiste per thonjte Me eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 14:41

📋 Tirane - Estetiste Per Thonjte

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Beauty Sara Salon Kerkon Te Punesoje Estetiste Per Thonjte Me Eksperience
Beauty Sara Salon kerkon te punesoje Estetiste per thonjte me eksperience ✅ Kriteret e punes per kandidatet :💼Me eksperience te meparshme pune- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet- Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofro...
Oferta Pune Kamarier/e -Banakier/e -Kamarier(turn i 3) Me eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 16:45

📋 Tirane - Kamarier/e -Banakier/e -Kamarier(turn I 3)

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Basic Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e , Banakier/e Dhe Kamarier (turn I 3)
Basic Bar kerkon te punesoje-Kamarier/e-Banakier/e-Kamarier(turn i 3)✅Kriteret e punes:🔴 kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:...
Oferta Pune Ndihmes banakiere dhe Sanitare Me eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 16:45

📋 Tirane - Ndihmes Banakiere Dhe Sanitare

Pagesa 34,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Bar Chloe 2 Kerkon Te Punesoje Ndihmes Banakiere Dhe Sanitare
☕ Bar Chloe 2 kerkon te punesoje: 👉 Sanitare👉Ndihmes banakiere⏩ Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe me etike ne pune😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet📌 Te kene perkushtim ...
Oferta Pune Kuzhuniere  -Ndihmes kuzhuniere  -Kamarier -Ndihmes kamarier Me eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 16:45

📋 Tirane - Kuzhuniere -Ndihmes Kuzhuniere -Kamarier -Ndihmes Kamarier

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ LEZET Te Kalaja E Tiranes Kerkon Te Punesoje Kuzhiniere, Kamarier, Ndihmes Kamarier Dhe Ndihmes Kuzhinier
Lezet te Kalaja e Tiranes kerkon te punesoje:-Kuzhiniere (8 ore)💰 Page 60.000L + bonuse ⏳1 dite ne jave pushim+ leje vjetore- Ndihmes kuzhiniere💰 Paga fillon me 35000L rroge + bonuse(8ore)⏳  1 dite ne jave pushim+ leje vjetore-Kamari...
Oferta Pune kuzhinier , ndihmes kuzhinier dhe pastrues peshku Pa Eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 16:45

📋 Tirane - Kuzhinier , Ndihmes Kuzhinier Dhe Pastrues Peshku

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Pa Eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohen Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier Dhe Pastrues Peshku
✅dhenbsp;dhenbsp;Kerkohet te punesohen : ▪ Kuzhinier, ▪ Ndihmes Kuzhinier dhe▪ Pastrues Peshkudhenbsp;📌 Kriteret e punes:- Te jete e sjellshme dhe me etike pune-Eksperienca perben avantazh- Te jete e shkathet dhe e komunikueshme✅Ofrohet...
Oferta Pune shitese Me eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 16:45

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Optika Arberi" Kerkon Te Punesoje Shitese
"Optika Arberi" kerkon te punesoje shitese✅Kriteret e punes:💼Te jete fleksibel me orarin.😊 Te jete e komunikueshme.👉Bashkepunuese me stafin.😊Te dije te komunikoje dhe ne gjuhen Angleze.✅Ofrohet:💰 Pagesa e kenaqshme🙋‍♀️ Ku...
Oferta Pune kamariere dhe banakiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 01:23

📋 Tirane - Kamariere Dhe Banakiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Akullore Teuta Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Banakiere
 🎉 Akullore Teuta kerkon te punesoje Kamariere dhe Banakiere ✅Kriteret e punes:🙍‍♀️ Kanditate Femra 💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike ...
Oferta Pune Sanitare dhe Hostes Pa Eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 02:17

📋 Tirane - Sanitare Dhe Hostes

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Pa Eksperience

Oferta Pune shitese Me eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 02:17

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Fure Buke Pasticeri Sulltan Bakllava Kerkon Te Punesoje Shitese
Furre  Buke Pasticeri Sulltan Bakllava kerkon te punesoje Shitese ✅Kriteret e punes:🔴 kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:...
Oferta Pune banakiere Me eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 02:17

📋 Tirane - Banakiere

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Bar Gloria Ofron Mundesi Punesimi Si Banakiere
Bar Gloria ofron mundesi punesimi👩Banakiere.👉🏻 Kriteret e punes per kandidatet;💼Kandidatet me eksperience pune☘️Te jene te sjellshem me klientet dhe stafin🌟.Te jete e shkathet dhe me etike profesionale!💸 Paga 50,000. leke🎯 A...
Oferta Pune Vajza per terren, Kordinatore, banakiere Me eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 10:31

📋 Tirane - Vajza Per Terren, Kordinatore, Banakiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohen 2 Vajza Per Ne Terren, Kordinatore Dhe Banakiere
👉🏼Kerkohen te punesohen:-dy vajza per pune ne terren per te lidhur kontrata midis parukerive dhe berbereve me nje klinike turke per mbjelljen e flokut.✔️Te jene te shkatheta💸fillimisht eshte pune me %.- kordinatore qe do te beje dhe per...
Oferta Pune Puntore femra Pa Eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 08:20

📋 Tirane - Puntore Femra

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem paradite

📝 Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Pa Eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Vajza Deri 40 Vjec Per Amballazhim
Kerkohen vajza deri 40 vjec per amballazhim...
Oferta Pune Operator Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 07:20

📋 Tirane - Operator

Pagesa 500 Dollar ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Operatore Shitjesh Ne Anglisht Dhe Gjermanisht
Kerkohen operatore ne nivel shume te mire, edhe pa eksperience, per fushate shitjesh. Gjuha ANGLISHT DHE GJERMANISHT Puna full time, nga e hena ne te premte, ora 10:00 -19:00 me nje ore pushim ne dreke. Kontrate pune sipas legjislacionit ...
Oferta Pune Sanitare dhe Hostes Pa Eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 02:17

📋 Tirane - Sanitare Dhe Hostes

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Pa Eksperience

Oferta Pune Kamarier/e restoranti -Kamarier/e bari -Banakier/e -Saniatare -Picajol -Ndihmes kuzhinier  Me eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 02:17

📋 Tirane - Kamarier/e Restoranti -Kamarier/e Bari -Banakier/e -Saniatare -Picajol -Ndihmes Kuzhinier 

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Bar Restorant Bujtina Jone Kerkon Te Punesoje Staf
Bar Restorantdhenbsp;"Bujtina Jone" kerkon te punesoje:-Kamarier/e restoranti-Kamarier/e bari-Banakier/e-Saniataredhenbsp;-Picajol-Ndihmes kuzhinier✅dhenbsp;Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸dhenbsp;te kete perkushtim maksima...
Oferta Pune shitese Me eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 02:17

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Fure Buke Pasticeri Sulltan Bakllava Kerkon Te Punesoje Shitese
Furre  Buke Pasticeri Sulltan Bakllava kerkon te punesoje Shitese ✅Kriteret e punes:🔴 kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:...
Oferta Pune Financiere Me eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 02:17

📋 Tirane - Financiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohet Nje FINANCIERE Ne Nje Kompani Ndertimi
📌 Kerkojme te punesojme nje FINANCIERE ne nje kompani ndertimi.👉🏻Kerkohet:-Te kete mbaruar studimet ne degen Finance, Kontabilitet.-Te kete eksperience pune ne menaxhimin financiar te projekteve, dhe sektorit privat-Te kete njohuri dhe te p...
Oferta Pune Operator Spanjisht, Italisht, Greqisht, Frengjisht, Anglisht dhe Gjermanisht Me eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 02:17

📋 Tirane - Operator Spanjisht, Italisht, Greqisht, Frengjisht, Anglisht Dhe Gjermanisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen 100 Operator Ne Gjuhet Spanjisht, Italisht, Greqisht, Frengjisht, Anglisht Dhe Gjermanisht
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi?📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?!👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne.✅Kerkohen 100 operator apertura conversion dhe retention ne fushaten tone ne gjuhet Spanjisht, Italisht, Greqisht, ...
Oferta Pune banakiere Me eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 02:17

📋 Tirane - Banakiere

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Bar Gloria Ofron Mundesi Punesimi Si Banakiere
Bar Gloria ofron mundesi punesimi👩Banakiere.👉🏻 Kriteret e punes per kandidatet;💼Kandidatet me eksperience pune☘️Te jene te sjellshem me klientet dhe stafin🌟.Te jete e shkathet dhe me etike profesionale!💸 Paga 50,000. leke🎯 A...
Oferta Pune kamariere dhe banakiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 01:23

📋 Tirane - Kamariere Dhe Banakiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Akullore Teuta Kerkon Te Punesoje Kamariere Dhe Banakiere
 🎉 Akullore Teuta kerkon te punesoje Kamariere dhe Banakiere ✅Kriteret e punes:🙍‍♀️ Kanditate Femra 💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike ...
Oferta Pune Kamarier/e dhe Motorrist Pa Eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 22:53

📋 Tirane - Kamarier/e Dhe Motorrist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Pa Eksperience

❙ Oferta Pune ❱ 🛵 Bar Restorant Piceri Kërkon Të Punësojë Kamarier/e Dhe Motorrist Me Motorrin E Vetë
⏩dhenbsp;Bar Restorant Piceridhenbsp;dhenbsp;kerkon te punesoje:dhenbsp;🛵dhenbsp;Motorrist me motorrin e vetë☕dhenbsp;Kamarier/e✅ Kerkohet:👉 Motorristi duhët tëdhenbsp;njohi mirëdhenbsp;Tiranën🙋‍♀️ Tëdhenbsp;jenëdhenbsp;t...
Oferta Pune Mobileri Me eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 19:43

📋 Tirane - Mobileri

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Mobileri
Kerkoj te zgjeroj stafin me:Usta marangoz Bojaxhi Montues Zmerilues...
Oferta Pune Operator per rekuperimin e kredive Me eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 18:05

📋 Tirane - Operator Per Rekuperimin E Kredive

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ CREDITAL Kerkon Te Punesoje Operator Per Rekuperimin E Kredive (nga Zyra Dhe Nga Terreni)
📌 CREDITAL eshte institucion mikrokredie qe operon ne territorin e Shqiperise ne fushen e kreditimit qe prej vitit 2019.Institucioni yne eshte licencuar nga Banka e Shqiperise, e cila ofron kredi per kategorine e individeve me paga, sipermarres t...
Oferta Pune Punonjes per prodhim kepucesh Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 13:59

📋 Tirane - Punonjes Per Prodhim Kepucesh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Ndermarrje Fasoni Tek 'Megatek' Kerkon Punonjes Per Prodhim Kepucesh
Ndermarrje fasoni tek 'Megatek' kerkon:-Punonjes per prodhim kepucesh✅Kriteret e punes:🔴 kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:💵 Pagesa e...
Oferta Pune operatore Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 16:45

📋 Tirane - Operatore

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

Oferta Pune Financiere Me eksperience ne Tirane
Data: 23/03/2023 02:17

📋 Tirane - Financiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohet Nje FINANCIERE Ne Nje Kompani Ndertimi
📌 Kerkojme te punesojme nje FINANCIERE ne nje kompani ndertimi.👉🏻Kerkohet:-Te kete mbaruar studimet ne degen Finance, Kontabilitet.-Te kete eksperience pune ne menaxhimin financiar te projekteve, dhe sektorit privat-Te kete njohuri dhe te p...
Oferta Pune Shitese Pa Eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 17:20

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 35,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

📝 Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Shitese Per Dyqan Rrobash
Kerkojme te punesojme nje vajze me ose pa eksperience (18-30 vjec) Te merret me shitjet ne dyqan rrobash dhe online puna part time ose full time (me marreveshje) ...
Oferta Pune operatore Me eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 17:09

📋 Tirane - Operatore

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Operatore Per Gjuhen SPANJOLLE Dhe PORTUGEZE PAGESA MBI 1000 EURO
⏩BELLISTER CALL ALBANIA, KERKOJME OPERATORE PER GJUHEN SPANJOLLE DHE PORTUGEZE  PAGESA MBI 1000 EURO✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:〽️Kandidatet me ose pa eksperience te meparshme🥇 Njohuri te mira te gjuhes spanjo...
Oferta Pune Kamarier/e -Banakier/e -Kamarier(turn i 3) Me eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 16:45

📋 Tirane - Kamarier/e -Banakier/e -Kamarier(turn I 3)

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Basic Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e , Banakier/e Dhe Kamarier (turn I 3)
Basic Bar kerkon te punesoje-Kamarier/e-Banakier/e-Kamarier(turn i 3)✅Kriteret e punes:🔴 kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:...
Oferta Pune Ndihmes banakiere dhe Sanitare Me eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 16:45

📋 Tirane - Ndihmes Banakiere Dhe Sanitare

Pagesa 34,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Bar Chloe 2 Kerkon Te Punesoje Ndihmes Banakiere Dhe Sanitare
☕ Bar Chloe 2 kerkon te punesoje: 👉 Sanitare👉Ndihmes banakiere⏩ Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe me etike ne pune😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet📌 Te kene perkushtim ...
Oferta Pune Kuzhuniere  -Ndihmes kuzhuniere  -Kamarier -Ndihmes kamarier Me eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 16:45

📋 Tirane - Kuzhuniere -Ndihmes Kuzhuniere -Kamarier -Ndihmes Kamarier

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ LEZET Te Kalaja E Tiranes Kerkon Te Punesoje Kuzhiniere, Kamarier, Ndihmes Kamarier Dhe Ndihmes Kuzhinier
Lezet te Kalaja e Tiranes kerkon te punesoje:-Kuzhiniere (8 ore)💰 Page 60.000L + bonuse ⏳1 dite ne jave pushim+ leje vjetore- Ndihmes kuzhiniere💰 Paga fillon me 35000L rroge + bonuse(8ore)⏳  1 dite ne jave pushim+ leje vjetore-Kamari...
Oferta Pune kuzhinier , ndihmes kuzhinier dhe pastrues peshku Pa Eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 16:45

📋 Tirane - Kuzhinier , Ndihmes Kuzhinier Dhe Pastrues Peshku

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Pa Eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohen Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier Dhe Pastrues Peshku
✅dhenbsp;dhenbsp;Kerkohet te punesohen : ▪ Kuzhinier, ▪ Ndihmes Kuzhinier dhe▪ Pastrues Peshkudhenbsp;📌 Kriteret e punes:- Te jete e sjellshme dhe me etike pune-Eksperienca perben avantazh- Te jete e shkathet dhe e komunikueshme✅Ofrohet...
Oferta Pune operatore Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 16:45

📋 Tirane - Operatore

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

Oferta Pune shitese Me eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 16:45

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Optika Arberi" Kerkon Te Punesoje Shitese
"Optika Arberi" kerkon te punesoje shitese✅Kriteret e punes:💼Te jete fleksibel me orarin.😊 Te jete e komunikueshme.👉Bashkepunuese me stafin.😊Te dije te komunikoje dhe ne gjuhen Angleze.✅Ofrohet:💰 Pagesa e kenaqshme🙋‍♀️ Ku...
Oferta Pune Agjent shitje Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 22/03/2023 16:45

📋 Durres - Agjent Shitje

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kompania Alselfood Kerkon Te Punesoje Agjent Shitje Ne Terren Per Qytetin E Durresit
💥Kompania Alselfood prej 17vitesh dhenbsp;tregton produkte ushqimore frigoriferike si 🔷McCain Pomes Frites🔷Nestle ice Cream 🔷Krikri Akullore 🔷Mamas Bakery🔷Perime te ngrira Ardo Friglo etj🔷Produkte Mishi dhe Peshk🔷Fruta te ngr...
Oferta Pune Retention. Agjente Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 14:54

📋 Tirane - Retention. Agjente

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohet Retention Dhe Agjente
👥 Kerkohet te punesohen:-Retention italisht-Agjente ne gjuhen*italiane*spanjolle*angleze*franceze*gjermane🕛 Disponibilitet full time 10:00 - 19:00 💰 Rroge baze plus perqindje me te larta ne treg .🥇 Siguracione te paguara🔶 Ditet e pus...
Oferta Pune Konsulent Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 14:54

📋 Tirane - Konsulent

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Konsulente Inbound Commercial WIN BACK Punesim I Menjehershem !
👉🏻dhenbsp;Po rekrutojme 50 konsulente ne fushaten Vodafone Inbound Commercial WIN BACK Vodafone.👉🏻dhenbsp;Ofrojme mundesi punesimi full-time dhe part-time ( 5-6-7-8 ore ).💸dhenbsp;Pagesa deri ne 350l/h + kontrata !💸dhenbsp;Bonuse d...
Oferta Pune Konsulente Imobiliar Pa Eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 21:19

📋 Tirane - Konsulente Imobiliar

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Pa Eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Tirane, Ofroj Vend Pune Konsulent\e Imobiliar (Rroga Baze + Bonus )
Kerkon PAGES TE SHKELQYER per veten tende? Ke deshire te mesosh nje profesion nder me fitimpruresit ne bote? Nuk je nga ato qe do te qendroje gjithe diten i ulur ne zyre? Kerkon pune ne levizje 50% dhe zyre 50%? Kjo eshte mundesia jote!!! Çfa...
Oferta Pune agjente Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2023 23:26

📋 Tirane - Agjente

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Te Punesohen Agjente Ne Gjuhet Anglisht, Greqisht. Gjermanist, Frangjisht
📌 Kerkoni te ardhura te larta mujore , pune te sigurte dhe ambjent komod?✅ Kjo eshte mundesia juaj!👉🏻 Kerkojme agjente ne gjuhen :-angleze me eksperience pune.- greke me eksperience pune.- gjermane me eksperience pune.- franceze me eksper...
Oferta Pune shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 15:47

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 25,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem paradite

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Fillestar/Pak eksperience

❙ Oferta Pune ❱ KERKOJME SHITESE
Kerkohet Shitese ( femer ) ne Kancelari qe tregeton BOJRA PRINTERI. ORARI 8.00-15.00 ( Turni i I-re) Preferohen aplikante qe duan te punojne per nje kohe relativisht te gjate ne kete pozicion. Puna eshte e pershtateshme dhe per studentet...
Oferta Pune Kuzhinier,Zgarist dhe Kamarier Me eksperience ne Tirane
Data: 22/03/2023 14:46

📋 Tirane - Kuzhinier,Zgarist Dhe Kamarier

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

📝 Preferohet mosha ❱ E Pa Percaktuar ❱ Me eksperience

❙ Oferta Pune ❱ Restorant I Ri Ne Bllok Kerkon Te Punesoje
Kerkojme te punesojme: -Kuzhinier(Njohes i mire i produkteve te detit) -Zgarist -Kamarier (Njohes i mire i ketij profesioni) Ndodhemi ne qender te Bllokut me pagat edhe kushtet nga me te mirat ne treg>...

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim