🚗 makina ne shitje

🕵 Online 23 lexues | ⏳ 10 njoftime ne pritje |
28,500 Euro img
Nafte Karburanti
2015 Viti
150,000 Kilometra

24.09.2023 (08:26):Okazion 28500€ 💥✅shitet bmw x5 3.5d m-package orgjinal fabrike viti 2015 super super full✅ makina esht versioni me full i mundshem i ktij modeli , sapo ka ardhur nga jasht me 171 mij km or...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2010 Viti
150,000 Kilomentra

24.09.2023 (17:30):Opsionet: navigator satelitar ngjyra e zeze metalizato, ne gjendje shume te mire motorike dhe gjenerike. sallon lekure/ klima zone/navigator cd //esp//kompiuter bordi fari ksenon >>sensor parkimi t...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Fiat ❱ Kambio: Manual

Benzin Karburanti
2010 Viti
250,000 Kilomentra

24.09.2023 (15:44):Motorri: 1.2 benzine viti prodhimit: 2010 kambio: manual makina eshte ne gjendje shume te mire! letrat deri ne dhjetor 2023 kontrolli teknik eshte bere me 31/08/2023 sherbimet e kryera cmim...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Fiat ❱ Kambio: Manual

Benzin Karburanti
2005 Viti
150,000 Kilomentra

24.09.2023 (12:39):...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2000 Viti
300,000 Kilomentra

24.09.2023 (11:15):Shitet mercedes-benz viti 2000 motorri 220cdi nafte kambio automatike gjendja 10/10 shitet per arsye mosperdorimi km 333865 origjinale komanda ne timon tapiceri lekure sediljet para me ngro...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2001 Viti
250,000 Kilomentra

23.09.2023 (21:52):C class w203 viti 2001 kambio automat 220 cdi (naft) ferrota tamburo dhe xhenerike te sapobera. kondicioneri ok.shitet ose nderrohet me makine te vogel automat....Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Audi ❱ Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2016 Viti
200,000 Kilomentra

23.09.2023 (19:33):✅shitet audi a6✅viti i prodhimit 2016✅221000 km✅2.4 benzine/gas✅automatike✅me dogane te paguar✅6500 euroquattro(4 gomat aktive)makina esht ne gjendje perfekte xhenerike dhe motorrikekami...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Fiat ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2014 Viti
200,000 Kilomentra

23.09.2023 (12:53):Fiat doblo maxi 1.6 multijet 16v super motorr viti 7/8/2013 e sapoardhur nga gjermania full service goma te reja vaj filtra gjendje perfekte me kondicioner sensor parkimi klimatronik 6+1 marshe goma 1...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2004 Viti
250,000 Kilomentra

23.09.2023 (12:25):Shes e class 2004 , 2.7 cdi 240 mij kilometra origjinale.shum i mir nga pjesa motorrike dhe xhenerike 800€ sherbime te kryera para 2 muajsh me liber cmimi 4000€...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2006 Viti
300,000 Kilomentra

23.09.2023 (12:10):Shitet mercedes-benz ✅nafte 220 ✅viti i prodhimit 2006 ✅kambio automat ✅km 493.374 origjinale ✅sedilje me ngrohje dhe rregullim sipas deshires me ajer ✅klimatizator ajri ✅autop...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Opel ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2006 Viti
200,000 Kilomentra

23.09.2023 (11:32):...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2012 Viti
200,000 Kilomentra

22.09.2023 (23:47):C300 viti 20124 matic dhenbsp;dogana e paguar10500 euro...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
300,000 Kilomentra

22.09.2023 (15:34):Dy pale disce, startdhestop, autohold, sherbime te bera para nje muaj, xhama te zinje për 5 vite, kolaudimi deri ne vitin 2025, sallon lekure e zeze. makine e bollshme për familje si dhe shume komod...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Porsche ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2010 Viti
180,000 Kilomentra

21.09.2023 (17:04):Shitet makina ne gjendje shume te mire si nga pamja dhe nga ana motorike, e gatshme per tu kontrolluar ne cdo servis, me dokumenta te paguara, e pershatshme per ti vendosur impiant gazi.. ...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2005 Viti
200,000 Kilomentra

21.09.2023 (15:22):✅shitet mercedes-benz evo✅viti prodhimit 2004 -2005/ motori 2007✅naftë/ motor c 220 cdi 2148 cc pa takse luksi ✅frenat auto hold✅sedilje me memorje✅sedilje me fryrje +/-✅timoni me memo...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Audi ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilomentra

21.09.2023 (11:34):✅shitet audi q5 s-line 2.0tdi✅viti i prodhimit 2011✅221312km originale me te drejte kontrolli✅quattro 4×4✅kambio automat ✅klima ✅sensor parkimi/dritash/shiu✅navi/cd/dvd✅fener bi kse...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2004 Viti
200,000 Kilomentra

20.09.2023 (16:39):✅shitet mercedes-benz✅nafte 220 ✅viti i prodhimit 2003-2004 ✅kambio automat ✅sedilje meshini✅sensor parkimi para-mbrapa✅xhama te zinj me leje ✅kondicioner ✅autopilot limitator shpejt...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volkswagen ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2014 Viti
200,000 Kilomentra

20.09.2023 (16:22):Shitet pasat cc! (r-line) ngjyre e zeze (perle) full opsion,ne super gjendje! motorr 2.0 nafte (motorr tip i ri bluemotion ) -kilometra 217000,origjnale me garanci !! -kambjo automatike 7g -spor...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volkswagen ❱ Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2009 Viti
150,000 Kilomentra

20.09.2023 (09:56):Okazion, makina benxinn-gaz me te gjitha sherbimet e bera. dokumentat e rregullta. ...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Nissan ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2017 Viti
130,000 Kilomentra

19.09.2023 (15:47):Shitet nissan rogue sl 2017 me motor benzine 2.5 (behet 100% me gaz). automjeti eshte ne gjendje perfekte teknike dhe motorike. modeli sl ose versioni premium i nissan perfshin te gjitha ekstrat e mu...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ BMW ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2013 Viti
180,000 Kilomentra

19.09.2023 (15:38):✅shitet bmw x3 x-drive 20d✅viti :2013✅kilometra : 174.000✅motor : 2.0✅karburanti : nafte✅kambio : automatike✅e sapo ardhur dogana e paguar ne 18 gusht, me letra dhe sherbime te sapo bera...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2009 Viti
250,000 Kilomentra

19.09.2023 (15:20):✅shitet mercedes benz e-class e320evo✅viti prodhimit 2009✅ 240315 km ✅kamio automat ✅goma 90% ✅drita kseno ✅komando ne timon ✅navigator te madh ✅sensor parkimi paradhembrapa ✅supe...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Benzine-Gaz Karburanti
2006 Viti
250,000 Kilomentra

19.09.2023 (15:20):✅shitet mercedes-benz ✅viti i prodhimit 2006 ✅automat ✅benzine-gaz✅247.000 km✅makina ka 1 muaj ne shqiperi, e sapo targuar.✅goma te reja ✅2 semiakset e ri ✅vaj filtra te sapo nderrua...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2008 Viti
200,000 Kilomentra

19.09.2023 (14:57):✅shitet mercedes benz c220 cdi✅kambio automat✅viti 2008✅207mij km me liber servisi dhe kilometra te garantuara✅gjendja 10/10 perfekte✅2 celsa, shum e paster si brenda dhe jasht✅dogane e ...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Jeep ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2008 Viti
180,000 Kilomentra

19.09.2023 (13:38):✅shitet/nderrohet jeep wrangler jk ✅3.8 benzine ✅viti 2008 ✅kambio automatike. ✅180 mije kilometra.✅i modifikuar profesionalisht✅4x4 me 3 pozicione per terrene te veshtira.✅full opsion...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ KIA ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2013 Viti
180,000 Kilomentra

19.09.2023 (12:17):✅shitet kia ceed ✅1.6 nafte✅viti 2013✅169.000 km✅kambio manuale 6+r✅sensor parkimi para mbrapa✅start/stop ✅klima bizonale✅komanda ne timon✅goma te reja✅sherbimet e bera✅makina ...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ BMW ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2016 Viti
110,000 Kilomentra

19.09.2023 (11:28):✅shitet/nderrohet bmw x5 35d ✅viti i prodhimit 2016 ✅motorr 3.0 nafte✅makina eshte full opsiontavan xhami panoramikkroskot digital me 3 modalitetefenere full led adaptive.sistem muzike harman ...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Volkswagen ❱ Kambio: Automatik

Benzin Karburanti
2011 Viti
200,000 Kilomentra

19.09.2023 (11:16):✅shitet volkswagen tiguan 4 motion (4x4)✅2.0 benzine (behet me gaz)✅138.000 milje (220.000 km)✅viti 2011 panorama tavan xhami✅navi kamer sedilet me memorje dhe ngrohje ✅cmimi 7400€, i di...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Mercedes-Benz ❱ Kambio: Manual

Nafte Karburanti
2014 Viti
150,000 Kilomentra

19.09.2023 (10:02):• makina eshte ne gjendje shume te mire. • e kam blere makinen ne vitin 2018 me rreth 40.000 km. • nga ajo kohe deri me sot makinen e kam perdorur vetem une ne gjermani. sherbimet jane bere r...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ Rover ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2012 Viti
180,000 Kilomentra

19.09.2023 (09:40):...Lexo detajet

❱ Makina ne shitje ❱ BMW ❱ Kambio: Automatik

Nafte Karburanti
2016 Viti
150,000 Kilomentra

19.09.2023 (09:18):✅shitet/nderrohet bmw x5 35d ✅viti 2016✅motorr 3.0 nafte✅makina eshte full opsion✅tavan xhami panoramik✅kroskot digital me 3 modalitete✅fenere full led adaptive.✅sistem muzike harman k...Lexo detajet

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim