340x230    340x230

🏡 piktor

🕵 Online 144 lexues | ⏳ 3 njoftime ne pritje

Customer Service (f/m/d) French, Spanish

Pagesa: 850 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/02/2023
Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania
👀 Looking for a new job? Start in Avedo Tirana as Customer Service (f/m/d) French, Spanish✅ Your benefits:⏳ secure job in full or part time✨ easy and quick entry through remunerated familiarisation and training🥇 extensive employee discou... Kontakt

KERKOHET TE PUNESOHET ASISTENT MENAXHER NE GJUHEN ITALIANE

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: ASISTENT MENAXHER , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/02/2023
Rruga Don Bosko, Tirana, Albania
📌 KERKOHET TE PUNESOHET ASISTENT MENAXHER NE GJUHEN ITALIANE🔹 Kriteret:-Aftesi komunikimi ne gjuhen Italiane (niveli i gjuhes B1, B2, C1),-Disponibilitet dhe perkushtim ne pune,-Besim ne vetvete dhe deshire per tu rritur ne karriere si dhe fin... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Team Leader Dhe Operator/e Ne Gjuhen Gjermane Dhe Angleze

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Team Leader ,Operator/e, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/02/2023
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
📌Kerkohet te punesohet:-Team leader -Operator/e ne gjuhen gjermane dhe angleze👉🏻Kerkohet:🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.⏳Disponibilitet per te punuar full-time.👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne gru... Kontakt

Keshillim Klienti (m/f/d) Gjermanisht

Pagesa: 850 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/02/2023
Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania
⏩ Per vendndodhjen tone Avedo Tirana ju kerkojme si Keshillim klienti (m/f/d) me kohe te pjesshme/te plote. ✅ Perfitimet tuaja:💰 Rroge Baze prej 850 € Brutto plus Provisione ne baze te Performances⏳ Pune e sigurt me kohe te plote ose t... Kontakt

Ofrohet Vend Pune Per Operatore Dhe Team Leader Italisht 0696704934

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operatore , Team leader, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania
👩‍💼👨‍💼  operatore dhe nje Team leader me eksperience per nje marke te njohur telefonike !💰 Deri ne 500 leke ora + 2000 leke per kontrata + Bonuse mujore 💸📞📲Per me shume informacion ju lutemi kontaktoni vetem ne whatsap... Kontakt

Rekrutime.al Kerkon Agjent Recupero Ita 🇮🇹 Spa 🇪🇸 Ang 🇬🇧 Per DeltaMarketing Shpk, JOIN OUR TEAM!

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Agjent ,Capo Tavola “ Recupero “ , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania

Prohealth Kerkon Operator Per Turizem Dentar Dhe Mjeksor Te Gjuhes Italiane

Pagesa: 500 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operatore, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga e Dibrës, Tirana, Albania
⏩dhenbsp;Prohealth kerkon operator per turizem dentar dhe mjeksor te gjuhes italiane✅ Kerkohet:🔝 Njohuri te mira te gjuhes perkatese💼Kandidatet me ose padhenbsp; Eksperience punedhenbsp;🙋‍♀️ Energjik dhe me deshire per pune⏳ Dis... Kontakt

Call Center Agent (m/w/d) Gjermanisht

Pagesa: 850 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga Abdyl Frashëri, Tirana, Albania
⏩dhenbsp;Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Call Center Agent (m/w/d) in Teilzeit / Vollzeit.✅dhenbsp;Deine Benefits :💰 850€ brutto zzgl. attraktiver Provision⏳ sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit oder Teilzeit📈 Chanc... Kontakt

Kerkohen Operatore Per Gjuhen Gjermane, Italiane, Frenge Dhe Greke - 1,000 Euro Page + Bonus

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e telefonik, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Kompleksi Kontakt, Tirane, Albania
⏩ Bellister Call, Call Center Nderkombetar i profilizuar ne sherbime Inbound Commerciale kerkon operatore per gjuhen Gjermane, Italiane, Frenge dhe Greke✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:🥇 Njohuri te mira te gjuheve perka... Kontakt

Kerkohen Operator Telefonik Leads Generation Te Gjuhes Italiane Part Time Dhe Full Time. 

Pagesa: 85,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Operatore, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
SHKOZET, Bashkia Durres

📣 Alpha Network Eshte Ne Kerkim Per Operatore Te Gjuhes Gjermane 🇩🇪

Pagesa: 500 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: operatore , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/02/2023
ish stacioni i trenit Tirane, Albania

Agjent Telefonik Ne Gjuhen Gjermane

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Agjent Telefonik, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/02/2023
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
👥Agjent telefonik ne gjuhen gjermane▶Zoteron gjuhen gjermane?▶Kandidatet me ose pa eksperience punedhenbsp;🔺Deshiron te punosh ne nje staf miqsor dhe mikprites?⏩Deshiron te jesh ne nje ambient komod dhe harmonik?⚡Deshiron fundjaven pus... Kontakt

Studio Aurora Kerkon Te Punesoje 3 Parukiere (meshkuj Dhe Femra)

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: 3 Parkuiere , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/02/2023
Rruga Sami Frashëri, Tirana, Albania
Studiodhenbsp;dhenbsp;Aurora kerkon te punesoje:-3 Parukiere (meshkuj dhe femra)✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet me ose pa eksperience punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhe... Kontakt

⏩ Kerkohen Agjente Per Gjuhen Italiane

Pagesa: 700 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: agjente , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Stacioni i Trenit, Tiranë, Albania
⏩ Kerkohet te punesohen Agjente Telefonike te gjuhes italiane✅Ofrohet:💸Paga baze per agjentet 700 euro + bomuse ditore dhe javore💸 Bonuse deri ne 1500 euro🍀Ambjente komode dhe staf mikprites😊Kushte shume te mira pune👩🏻‍💻Ko... Kontakt

BLUMARE RESORT Ofron Mundesi Punesimi

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: KUZHINIER/E , ND. KUZHINIER/E , PICAJOL/E , RECEPSIONIST/E , SANITARE, ANIMATOR, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga Plazhit, Spille , Albania
dhenbsp;🗣️BLUMARE RESORT ofron mundesi punesimi ne pozicionet :1) KUZHINIER/E2) NDIHMES KUZHINIER/E3) PICAJOL/E4) RECEPSIONIST/E5) SANITARE6) ANIMATOR✅Kriteret e punes:💼Kanditatet preferohen me eksperience te meparshme pune,😊Te jene te ... Kontakt

Kërkohen Te Punesohen 50 Operatorë Të Gjuhës Italiane.

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: operatore , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Qender, Tirane
📌Kërkohen te punesohen 50 operatorë të gjuhës italiane.dhenbsp;🗣️dhenbsp;Jeni të lodhur nga rutina?Shefat ju bezdisin?✅dhenbsp;Atehere nuk jeni në vendin e duhur!🛎️dhenbsp;Ndërkohë ne po kërkojmë për ty!dhenbsp;👉🏻dhen... Kontakt

Join Dent Kerkon Te Punesoje Mjeke Stomatologe Me Eksperience

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: stomatolge, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania
🦷👄Join Dent kerkon te punesoje Mjeke Stomatologe me eksperiencedhenbsp; ✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:dhenbsp;▪ Te jene te paisur me Urdherin e Stomatologutdhenbsp;▪ Aftesi te mira komunikuese▪ Aftesi te mira t... Kontakt

Le Bon Tirana Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shef kuzhine turn i 1 -Ndihmes kuzhine turn i 1 -Vajza ne sherbim ne banak turn i 1 -Lavapjate -Furnitor -Sanitare, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Zogu i Zi ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 16/06/2022
🥐 Le Bon Tirana kerkon te punesoje-Shef kuzhine turn i 1 -Ndihmes kuzhine turn i 1 -Vajza ne sherbim ne banak turn i 1 ose orari 11:00 - 19:00-Barist-Sanitare turni i 1 ose orari 12:00-20:00-Lavapjate-Furnitor ✅Kriteret e punes:🔴Te jene ... Kontakt

📣 Re/Max Victoriam Kërkon Të Punësoj Konsulent/e Imobiliar.

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Konsulent/e Imobiliar., Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Tirana, Albania
📌 Nese jeni energjik, ambicioz dhe ne kerkim te nje karriere afatgjate e profesionale, Remax Victoriam ju mirepret!👉🏻 Cfare ofrojme?〽️ Trajnime profesionale brenda dhe jashte vendit.👩🏻‍💻 Website personal.💸 Buxhet vjet... Kontakt

Restorant Nom Nom Kerkon Te Punesoje Motorrist

Pagesa: 2,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: motorrist , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
Restorantdhenbsp;Nom Nom kerkon te punesoje🏍dhenbsp;Motorristdhenbsp;✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune, ne shperndarje me motorr😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike ... Kontakt

Restorant Piceri Te Dafi Kerkon Te Punesoje Kuzhuniere, Ndihmes Kuzhunier, Kamarier, Motorrist, Pjatalarese

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kuzhuniere -Ndihmes kuzhunier -Kamarier -Motorrist -Pjatalarese, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Astir
👉🏼Restorant Piceri Te Dafi kerkon te punesoje-Kuzhuniere-Ndihmes kuzhunier-Kamarier-Motorrist-Pjatalarese✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te je... Kontakt

📣 Alpha Network Eshte Ne Kerkim Per Operatore Te Gjuhes Angleze 🇬🇧

Pagesa: 400 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: operatore , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Ish stacioni i trenit Tirane, Albania
💻Alpha Network eshte ne kerkim per operatore te gjuhes angleze me eksperience te meparshme ne fushatatFOREX/RECUPERO.👉🏻Ofrohet:💸Paga baze 400Euro + 12% per cdo FTD✅Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.👩🏻‍... Kontakt

Mode West Shpk Kerkon Te Punesoje Operatore Sistemi Kompjuterik (vajze)

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operatore sistemi kompjuterik , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Autostrada Tirane-Durres km 5
Modedhenbsp;dhenbsp;West Shpk kerkon te punesoje 👩🏻‍💻Operatore sistemi kompjuterik (vajze)⏩dhenbsp;Kriteret e punes:📌 Mungesa e eksperiences nuk perben problem.😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet💥 Te jene te shkathet ... Kontakt

Baraku Event Per Shkak Te Zgjerimit Te Aktivitetit Kerkon Te Punesoje Staf 0692092994

Pagesa: 35,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier -Kamarier/e -Vajze ne sherbim ne banak -Sanitare - Motorrist , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
ish NShRK-u
Barakudhenbsp;Event kerkon te punesoje:-Ndihmes kuzhinier-Kamarier/e-Vajze ne sherbim ne banak-Sanitare-Motorrist me motorin e lokalitdhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me staf... Kontakt

“Top Seven “ Ka Nisur Procesin E Selektimit Te Kandidateve Per Pozicionin Agjent Udhetimesh (F)

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Agjent Udhetimesh, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
⏩ “Top Seven “ ka nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin :dhenbsp;Agjent Udhetimeshdhenbsp; (F)✅ Kerkesat:🔸Te kete perfunduar studimet universitare;🔸Eksperience te meparshme ne agjensi udhetimesh minimumi 6 muaj;🔸... Kontakt

📄 Agjensi Funeral Home Univers Kerkon Te Punesoje Sanitare Per Ambiente Ne Shtepi Funerale

Pagesa: 32,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Sanitare per ambiente per shtepi funerale, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Rruga Bardhyl, Tirana, Albania
⏩ Agjensi Funeral Home Univers✅ Kerkon te punesoje:Sanitare per ambiente per shtepi funerale➡️ Kriteret e punes:⏳ Disponibilitet full time✔️ Ofrojme:💰Page te kenaqshme💠 Nje dite pushimi pergjate javes📍 Adresa: Rruga Bardhyl, B... Kontakt

📄 Capital Company Kerkon Te Punesoje Agjent Financiar Per Gjuhet Italisht Spanjisht Dhe Gjermanisht

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Agjent Finamciar, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Tirana, Albania
📢Capital Company kerkon te zgjeroje stafin me Agjent Financiar per gjuhet:-Italisht-Spanjisht-Gjermanisht✅Kriteret dhe kualifikimet e kerkuara▪️Njohuri te mira te gjuhes italiane, spanjolle dhe gjermane.▪️ Eksperience te meparshme ne ca... Kontakt

📄 Restorant Piceri Te Dafi Kerkon Te Punesoje Kuzhuniere, Ndihmes Kuzhunier, Kamarier, Motorrist, Pjatalarese

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kuzhuniere -Ndihmes kuzhunier -Kamarier -Motorrist -Pjatalarese, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Astir
👉🏼Restorant Piceri Te Dafi kerkon te punesoje-Kuzhuniere-Ndihmes kuzhunier-Kamarier-Motorrist-Pjatalarese✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te je... Kontakt

📄 📣 Kerkohen Te Punesohen Monitorues Marketing

Pagesa: 30,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: monitorues marketing, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Rruga Don Bosko Tirana, Albania
📌 Po kerkojme te rinj me deshire per te punuar dhe per tu rritur profesionalisht.👉🏻 Ne ofrojme:〽️ Kushte shume te mira pune,👥 Staf bashkepunues.⏳ Orari i punes: 6 ore pune🏖️ E diela pushim.💸 Paga: 30,000 leke☎️📥 Apli... Kontakt

📄 Miri Servis Kerkon Te Punesoje Mekanik Xhenerik Dhe Ndihmesa

Pagesa: 100,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Mekanik xhenerik . Ndihmesa, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Vorë, Albania
⏩Servis Miridhenbsp;kerkon te punesoje:dhenbsp;👨‍🔧Mekanikdhenbsp; Xhenerik👨‍🔧Ndihmesa✅Kerkohet:dhenbsp;🚕 Te kete njohuri xhenerike🧰 Te kete eksperience e meparshme pune📌 Te jene korrekte dhe te sjellshem me klientet dhe ... Kontakt

📄 📣 Alpha Network Eshte Ne Kerkim Per Operatore Te Gjuhes Angleze 🇬🇧

Pagesa: 400 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: operatore , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Ish stacioni i trenit Tirane, Albania
💻Alpha Network eshte ne kerkim per operatore te gjuhes angleze me eksperience te meparshme ne fushatatFOREX/RECUPERO.👉🏻Ofrohet:💸Paga baze 400Euro + 12% per cdo FTD✅Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.👩🏻‍... Kontakt

📄 Glassgo Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakaier/e Dhe Kuzhunier

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakaier/e , Kuzhunier, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania
dhenbsp;⏩dhenbsp;Glassgo Lounge kerkon te punesoje:Kamarier/eKuzhinier/e Snack (4 ore ne dite)Banakierdhenbsp;✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te j... Kontakt

📄 Mode West Shpk Kerkon Te Punesoje Operatore Sistemi Kompjuterik (vajze)

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operatore sistemi kompjuterik , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Autostrada Tirane-Durres km 5
Modedhenbsp;dhenbsp;West Shpk kerkon te punesoje 👩🏻‍💻Operatore sistemi kompjuterik (vajze)⏩dhenbsp;Kriteret e punes:📌 Mungesa e eksperiences nuk perben problem.😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet💥 Te jene te shkathet ... Kontakt

📄 Baraku Event Per Shkak Te Zgjerimit Te Aktivitetit Kerkon Te Punesoje Staf 0692092994

Pagesa: 35,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Ndihmes kuzhinier -Kamarier/e -Vajze ne sherbim ne banak -Sanitare - Motorrist , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
ish NShRK-u
Barakudhenbsp;Event kerkon te punesoje:-Ndihmes kuzhinier-Kamarier/e-Vajze ne sherbim ne banak-Sanitare-Motorrist me motorin e lokalitdhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me staf... Kontakt

📄 “Top Seven “ Ka Nisur Procesin E Selektimit Te Kandidateve Per Pozicionin Agjent Udhetimesh (F)

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Agjent Udhetimesh, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania
⏩ “Top Seven “ ka nisur procesin e selektimit te kandidateve per pozicionin :dhenbsp;Agjent Udhetimeshdhenbsp; (F)✅ Kerkesat:🔸Te kete perfunduar studimet universitare;🔸Eksperience te meparshme ne agjensi udhetimesh minimumi 6 muaj;🔸... Kontakt

Bar Vinoteke Afa Kerkon Te Punesoje Kamarier/e

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kamarier/e, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/02/2023
Pazari i ri, Tiranë, Albania
🍧 Kamarier/ Kamariere⏩ Kriteret e kandidateve:⏩Ofrohet:💸 Pagesa te kenaqshmedhenbsp;📍 Adresa:dhenbsp;Pazari i Ri, Tirane... Kontakt

355 SHPK Kerkon Te Punesoje Shitese Per Piken Ne Durres,Fier Dhe Tirane

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shitese, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/02/2023
Durrës, Albania
✅▶️355 SHPK po kerkon  shitese per piken e saj ne Durres: ▶️Kerkohen  👩shitese per 2 turne  ⏰- Orari 9:00-17:00 dhe 13:00-21:00🔷- Nje dite ne jave pushim 💴- Paga shume e kenaqshme🔷- Mundesi rritje ne varesi te performanc... Kontakt

Maison Des Chefs Kerkon Te Punesoje Staf

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kamarier/e, Ndihmes kamariere, Ndihmes kuzhunier, Sanitare, Pjatalarese,, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/02/2023
Rruga Sazani, Lagjja 1 Maj
Maison des Chefs kerkon te punesoje :-Kamarier/e-Ndihmes kamariere-Ndihmes kuzhunier-Sanitare-Pjatalarese✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te... Kontakt

Kerkohen Operator/e Telefonike Ne Fushen E Turizmit Dentar

Pagesa: 80,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operator/e, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/02/2023
Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania
👉Po kërkoni një punë të sigurt dhe afatgjate?dhenbsp;✅E gjeni tek ne!dhenbsp;👉📌Ne shpallim vende vakante pune vetem për vajza të cilat flasim shumë mirë gjuhën italiane.dhenbsp;Pozicioni: operatore telefonie në gjuhën italiane!... Kontakt

📣Kerkohen Te Punesohen Operator Ne Gjuhen Greke

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: operatore , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/02/2023
Tirana, Albania
📌Kerkohen te punesohen Operatordhenbsp; ne gjuhen greke👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikim i gjuhes grekedhenbsp;〽️Eksperiencedhenbsp; ne fushata te ndryshme ne Call Center.🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me s... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Sanitare Per Lokal

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: sanitare, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/02/2023
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
 ▶Kerkohet te punesohet Sanitare 🔴 Orari i punes 6 - 8 ore 🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 💵 Page e kenaqeshme + siguracione-Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites 📲📞Per me shume informacione mund te na kon... Kontakt

Kerkohet Te Punesohet Shitese Per Paradite

Pagesa: 35,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: shitese , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
🦊 Kerkohet te punesohet-Shitese per paradite Orari 9:00-16:00✅Kriteret e kandidateve:- Aftesi te mira per te perdorur rrjetet sociale dhe per ndjekjen e shperndarjes se porosive me poste- Do jete ne ngarkim te ekspozimeve te produkteve ne faqe ... Kontakt

Luna Piena Spa Ofron Vend Pune Masazhatore/fizioterapiste Me Dhe Pa Eksperience Pune

Pagesa: 60,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: masazhatore/fizioterapiste , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga Robert Shvarc, Tirana, Albania
⏩Luna Piena Spa ofron vend pune:👩‍💼masazhatore/fizioterapiste me dhe pa eksperience punedhenbsp;📌Mundesi dhe vajzave pa eksperience duke i suportuar nga stafi yne profesionist⏩dhenbsp;Kriteret e punes per kandidatet :🍀Te jene te sj... Kontakt

Noel Fish Kerkon Te Punesoje 2 Kuzhuniere, 2 Ndihmes Kuzhuniere, 2 Lavapjatese ,2 Pastruse Peshku Dhe Kasiere

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: 2 Kuzhuniere, 2 Ndihmes kuzhuniere, 2 Lavapjatese ,2 Pastruse peshku , Kasiere, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
21 Dhjetori, Tirana, Albania
🐠 Noel Fish kerkon te punesoje:-2 Kuzhuniere-2 Ndihmes kuzhuniere-dhenbsp;2 Lavapjatesedhenbsp;- 2 Pastruese peshkudhenbsp;-Kasieredhenbsp;👉Te jene etike gjate punes📌Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune💰dhenbsp;Page... Kontakt

Restorant A'mare Kerkon Te Punesoje Kuzhunier, Kamarier, Pjatalarese/ Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kuzhunier, Kamarier, Pjatalarese/ Sanitare , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga Viktor Eftimiu, Tirana, Albania
⏩dhenbsp;Restorant A'mare kerkon te punesoje:-Kuzhunier🍸 Kamarier/edhenbsp;🙋‍♀️Pjatalarese/Sanitare✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te ... Kontakt

🍟🍔Ciki Fast Food Kerkon Te Punesoje Kasiere, Specialist Dhe Ndihmes Fast Food-i

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kasiere, Specialist dhe Ndihmes Fast Foodi, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga Mine Peza, Tirana, Albania
🍔Ciki Fast Food kerkon te punesoje:👩Kasiere🍟Specialist Fast Food-i  🍟Ndihmes Fast Food-i✅Kriteret e punes:🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻✅Ofrohet:💵 Pagesa... Kontakt

Century 21 Atrium Kerkon Te Punesoje: Konsulent/e Imobiliar.

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Konsulent/e Imobiliar., Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Brryli
📌 Century 21 Atrium me vendodhjen prane Brrylit dhe me nje eksperience 5 vjecare ne tregun imobiliar kerkon te punesoje:-Konsulent/e Imobiliar.〽️ Ne po kerkojme persona qe kane deshire per te punuar ne shitje dhe te rriten profesionalisht ne ... Kontakt

Lake View Kerkon Te Punesoje Pjatalarese

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Pjatalarese, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Liqeni Artifical, Tirane
Lake View kerkon te punesoje-Pjatalarese (per gota, filxhane dhe pastrime te tjera)✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet me ose pa eksperience pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻... Kontakt

Shitese Ne Kompanine E Dyshekeve Melvinflex

Pagesa: 40,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: shitese, Me eksperience
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 03/02/2023
Rruga e Kavajës, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 15/02/2023
⏩ Kompania Melvinflex kerkon te punesoje shitese ne showroom💼me eksperience ne drejtim te shitjeve, eksperience ne call center,etj😊 te keni komunikim te qarte👉 njohuri te gjuhes angleze,🙋‍♀️ kushte pune te mira👉 ambjent komod,... Kontakt

Administrative Assistant In Sales (ENGLISH AND ITALIAN Speaker)

Pagesa: 700 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Administrative Assistant, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: 25-35 Vjece
 • 03/02/2023
Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 28/02/2023
Connection Project Limited We are a recruitment and employment agency operating in a few European countries and we assist companies in finding the right workforce. We deal with the recruitment of temporary and permanent workers for positions in v... Kontakt

AlphaContact.al Kerkon Te Punesoje Agjente Marketingu Italisht

Pagesa: 60,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: agjent shitjesh , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga Skerdilajd Llagami
📌AlphaContact.al kerkon te punesoje Agjente marketingu italisht 👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel shume i mire  ne komunikim i gjuhes italiane〽️Eksperience ne fushata te ndryshme ne Call Center.🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shu... Kontakt

Mundesi Realizimi Te Praktikes Dhe Punesimi Per Studentet Ne Fushen E Marketingut Dhe Menaxhimit

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Part-time i brendshem paradite
 • Profesioni: Praktike/Intership, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 03/02/2023
Tiranë, Albania
🔹  Mundesi realizimi te praktikes/intership per studentet ne Ekonomi.👉Internshipi eshte koha kur studentet dhe/ose sapo-diplomuarit fillojne te praktikojne njohurite e akumuluara nder vite, duke krijuar njohjen e pare me tregun e punes dhe fi... Kontakt

Someg Bakery Po Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shitese, Specialiste Brumi, Ndihmes Furxhi, Pasticier/e dhe Magazinier, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
📢 SOMEG kerkon te zgjeroje staf, kerkohet te punesohet: -Shitese (Puna me dy turne, 1 jave turni i pare - 1 jave turni i dyte) , 40.000-45.000 ne varesi te eksperiences-Banakier/e , 50.000 leke-Specialiste Buke , 75.000 leke-Ndihmes specialist b... Kontakt

📢 Kancelari Papirus Kerkon Te Punesoje 2 Shitese

Pagesa: 35,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: 2 shitese , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
📢dhenbsp;dhenbsp;Kancelari Papirus kerkon te punesoje:-2 Shitesedhenbsp;✅dhenbsp;Kriteret per aplikantet:-Te kene mbaruar arsimin e larte ose te jene ne vazhdim te tij-Te kene njohuri te gjuhes angleze-Te kene njohuri kompjuterike ne perdorimin... Kontakt

📣 Kerkohen Te Punesohen Monitorues Marketing

Pagesa: 30,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: monitorues marketing, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Rruga Don Bosko Tirana, Albania
📌 Po kerkojme te rinj me deshire per te punuar dhe per tu rritur profesionalisht.👉🏻 Ne ofrojme:〽️ Kushte shume te mira pune,👥 Staf bashkepunues.⏳ Orari i punes: 6 ore pune🏖️ E diela pushim.💸 Paga: 30,000 leke☎️📥 Apli... Kontakt

Miri Servis Kerkon Te Punesoje Mekanik Xhenerik Dhe Ndihmesa

Pagesa: 100,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Mekanik xhenerik . Ndihmesa, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Vorë, Albania
⏩Servis Miridhenbsp;kerkon te punesoje:dhenbsp;👨‍🔧Mekanikdhenbsp; Xhenerik👨‍🔧Ndihmesa✅Kerkohet:dhenbsp;🚕 Te kete njohuri xhenerike🧰 Te kete eksperience e meparshme pune📌 Te jene korrekte dhe te sjellshem me klientet dhe ... Kontakt

Glassgo Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakaier/e Dhe Kuzhunier

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kamarier/e, Banakaier/e , Kuzhunier, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Rruga Xhanfize Keko, Tirana, Albania
dhenbsp;⏩dhenbsp;Glassgo Lounge kerkon te punesoje:Kamarier/eKuzhinier/e Snack (4 ore ne dite)Banakierdhenbsp;✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te j... Kontakt

📄 Fabrike Ushqimi Per Kafshe (Agrotek) Kerkon Te Punesoje Operatore Paneli (kompjuteri) Komandimi

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operatore paneli, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Vorë, Albania
📌Fabrike Ushqimi per kafshe (Agrotek) Kerkon te punesoje Operatore paneli (kompjuteri) komandimidhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet te jene me arsim te larte (preferohen Zooteknik)🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene... Kontakt

📄 Kerkohen Te Punesohen Operatore Telefonie Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: 80,000 Leke, 👷 Pune Part-time ne distance mbasdite
 • Profesioni: Operatore Telefonie, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania
👉Po kërkoni një punë të sigurt dhe afatgjate?dhenbsp;✅E gjeni tek ne!dhenbsp;▶️Ne shpallim vende vakante pune vetem për vajza të cilat flasim shumë mirë gjuhën italiane.dhenbsp;📌Pozicioni: operatore telefonie në gjuhën italian... Kontakt

📄 📢 Kancelari Papirus Kerkon Te Punesoje 2 Shitese

Pagesa: 35,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: 2 shitese , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
📢dhenbsp;dhenbsp;Kancelari Papirus kerkon te punesoje:-2 Shitesedhenbsp;✅dhenbsp;Kriteret per aplikantet:-Te kene mbaruar arsimin e larte ose te jene ne vazhdim te tij-Te kene njohuri te gjuhes angleze-Te kene njohuri kompjuterike ne perdorimin... Kontakt

📄 Kerkojm Kujdestare Per Dy Femije, 9 Vjec Dhe 4 Vjec. Vendi Aargau Zvicer.

Pagesa: 700 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kujdestare per Femije, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 04/02/2023
Rruga Don Bosko 7, Tirana, Albanien ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 20/02/2023
Kerkojm Kujdestare per dy femije, 9 vjec dhe 4 vjec. Vendi Aargau Zvicer. Udhetimi Banimi Ushqimi te gjitha nga ne. Paga 700 Euro ne Muaj. Mosha juaj 18 deri ne 30 vjet. Kontakti whatsapp ‪+41 76 742 15 01 ... Kontakt

📄 Kerkohet Te Punesohen Operatore Ne Gjuhet Anglisht, Spanjishte, Italisht Dhe Greqisht

Pagesa: 2,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: operatore , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Tirana, Albania
📌Kerkohet te punesohen Operatore ne gjuhet -Anglisht-Spanjisht-Italisht -Greqishtdhenbsp;👉🏻Kerkohet:〽️Me ose pa eksperiencedhenbsp;🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne... Kontakt

📄 Kerkohen Te Punesohen Asistente Telefonie Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: 80,000 Leke, 👷 Pune Part-time ne distance mbasdite
 • Profesioni: Asistente Telefonie, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
✅▶️Asistente Telefonie në gjuhën Italiane▶️Vende vakante pune vetem për vajza, të cilat flasim shumë mirë gjuhën italiane. 📌Pozicioni: operatore telefonie në gjuhën italiane!▶️Ne jemi duke kërkuar staf cilësor në pozici... Kontakt

📄 ⏩ Kompleksi Taiwan Kerkon Te Punesoje Banakier/e ,Operator Kamerash Dhe Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Banakier/e ,Operator kamerash ,Sanitare, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania
⏩dhenbsp;Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje:-dhenbsp;Banakier/e-Operator kamerashdhenbsp;-Sanitare✅dhenbsp;Kriteret e punes per kandidatetdhenbsp;:💼 Eksperienca e meparshme perben avantazh- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet- Te jen... Kontakt

📄 Kerkohet Pjatalares Per Turnin E Dyte Ne Nje Lokal Ne Bllok. Rroga 50.000 Me Nje Dite Pushimi Ne Jav

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Lavapjate , Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: 20-30 Vjece
 • 03/02/2023
Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania
Kerkoj LAVAPJATE per turnin e pasdites ne nje lokal ne Bllok. Rroga 50.000 me nje dit pushimi ne jave. Orari 5 pasdite me 1 te nates ... Kontakt

📄 Le Bon Tirana Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shef kuzhine turn i 1 -Ndihmes kuzhine turn i 1 -Vajza ne sherbim ne banak turn i 1 -Lavapjate -Furnitor -Sanitare, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Zogu i Zi ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 16/06/2022
🥐 Le Bon Tirana kerkon te punesoje-Shef kuzhine turn i 1 -Ndihmes kuzhine turn i 1 -Vajza ne sherbim ne banak turn i 1 ose orari 11:00 - 19:00-Barist-Sanitare turni i 1 ose orari 12:00-20:00-Lavapjate-Furnitor ✅Kriteret e punes:🔴Te jene ... Kontakt

📄 📣 Re/Max Victoriam Kërkon Të Punësoj Konsulent/e Imobiliar.

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Konsulent/e Imobiliar., Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Tirana, Albania
📌 Nese jeni energjik, ambicioz dhe ne kerkim te nje karriere afatgjate e profesionale, Remax Victoriam ju mirepret!👉🏻 Cfare ofrojme?〽️ Trajnime profesionale brenda dhe jashte vendit.👩🏻‍💻 Website personal.💸 Buxhet vjet... Kontakt

📄 Restorant Nom Nom Kerkon Te Punesoje Motorrist

Pagesa: 2,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: motorrist , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Stacioni i Trenit, Tirana, Albania
Restorantdhenbsp;Nom Nom kerkon te punesoje🏍dhenbsp;Motorristdhenbsp;✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune, ne shperndarje me motorr😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike ... Kontakt

📄 Mundesi Realizimi Te Praktikes Dhe Punesimi Per Studentet Ne Fushen E Marketingut Dhe Menaxhimit

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Part-time i brendshem paradite
 • Profesioni: Praktike/Intership, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: 18-28 Vjece
 • 03/02/2023
Tiranë, Albania
🔹  Mundesi realizimi te praktikes/intership per studentet ne Ekonomi.👉Internshipi eshte koha kur studentet dhe/ose sapo-diplomuarit fillojne te praktikojne njohurite e akumuluara nder vite, duke krijuar njohjen e pare me tregun e punes dhe fi... Kontakt

⏩ Kompleksi Taiwan Kerkon Te Punesoje Ekonomist/e,Operator Kamerash, Banakier/e Dhe Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Ekonomist/e,Operator Kamerash, Babakier/e dhe Sanitare, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/02/2023
Rruga Ibrahim Rugova, Tirana, Albania
▶️Kompleksi Taiwandhenbsp;kerkon te punesoje:🔵- Operator Kamerash🔵-Banakier/e🔵- Sanitare🔵Ekonomist/edhenbsp;(Departamenti i Cost-control) te jete marre me inventaret ne Bar-Restorant✅dhenbsp;Kriteret e punes per kandidatet :💼 Ek... Kontakt

Restorant Tepelena Kerkon 👩‍🍳Puntore Kuzhine Dhe 👩‍🍳Ndihmese Kuzhiniere

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Puntore Kuzhine dhe Ndihmese Kuzhiniere , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Tirana, Albania
▶️Restorant Tepelena kerkon te punesoje👩‍🍳Puntore Kuzhine👩‍🍳Ndihmese Kuzhiniere✅dhenbsp;Kriteret e punes per kandidatetdhenbsp;:💼 Eksperienca e meparshme perben avantazh- Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet- Te jene ... Kontakt

Kerkohen Te Punesohen Asistente Telefonie Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: 80,000 Leke, 👷 Pune Part-time ne distance mbasdite
 • Profesioni: Asistente Telefonie, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga Frosina Plaku, Tirana, Albania
✅▶️Asistente Telefonie në gjuhën Italiane▶️Vende vakante pune vetem për vajza, të cilat flasim shumë mirë gjuhën italiane. 📌Pozicioni: operatore telefonie në gjuhën italiane!▶️Ne jemi duke kërkuar staf cilësor në pozici... Kontakt

Kerkohet Te Punesohen Operatore Ne Gjuhet Anglisht, Spanjishte, Italisht Dhe Greqisht

Pagesa: 2,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: operatore , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Tirana, Albania
📌Kerkohet te punesohen Operatore ne gjuhet -Anglisht-Spanjisht-Italisht -Greqishtdhenbsp;👉🏻Kerkohet:〽️Me ose pa eksperiencedhenbsp;🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne... Kontakt

Kerkohen Te Punesohen Operatore Telefonie Ne Gjuhen Italiane

Pagesa: 80,000 Leke, 👷 Pune Part-time ne distance mbasdite
 • Profesioni: Operatore Telefonie, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Rruga Jordan Misja, Tirana, Albania
👉Po kërkoni një punë të sigurt dhe afatgjate?dhenbsp;✅E gjeni tek ne!dhenbsp;▶️Ne shpallim vende vakante pune vetem për vajza të cilat flasim shumë mirë gjuhën italiane.dhenbsp;📌Pozicioni: operatore telefonie në gjuhën italian... Kontakt

Capital Company Kerkon Te Punesoje Agjent Financiar Per Gjuhet Italisht Spanjisht Dhe Gjermanisht

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Agjent Finamciar, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 04/02/2023
Tirana, Albania
📢Capital Company kerkon te zgjeroje stafin me Agjent Financiar per gjuhet:-Italisht-Spanjisht-Gjermanisht✅Kriteret dhe kualifikimet e kerkuara▪️Njohuri te mira te gjuhes italiane, spanjolle dhe gjermane.▪️ Eksperience te meparshme ne ca... Kontakt

📄 Someg Bakery Po Kerkon Te Zgjeroje Stafin

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Shitese, Specialiste Brumi, Ndihmes Furxhi, Pasticier/e dhe Magazinier, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga Myslym Shyri, Tirana, Albania
📢 SOMEG kerkon te zgjeroje staf, kerkohet te punesohet: -Shitese (Puna me dy turne, 1 jave turni i pare - 1 jave turni i dyte) , 40.000-45.000 ne varesi te eksperiences-Banakier/e , 50.000 leke-Specialiste Buke , 75.000 leke-Ndihmes specialist b... Kontakt

📄 Fishop Kerkon Te Punesoje Banakiere, Ndihmes Kamarier,Shites & Pastrues Peshku

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Banakiere, Ndihmes Kamarier, Shites dhe Pastrues Peshku, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Tirana, Albania
⏩Fishop kerkon te punesoje:dhenbsp;-Banakiere-Ndihmes Kamarier-Shites Peshku-Pastrues Peshku✅Kriteret e punes:💼Preferohen kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem👉Te jene te shkathet dhe me e... Kontakt

📄 Elektricist

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: elektricist, Pa Eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga Kastriotet, Tirana, Albania ⌚ Afati i fundit i aplikimit: 04/05/2023
Kompania Edico Group sh.p.k kerkon te punesoje: Elekticist me ose pa eksperience pune. Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit ose ne adresen tone te emailit: [email protected] ... Kontakt

📄 AlphaContact.al Kerkon Te Punesoje Agjente Marketingu Italisht

Pagesa: 60,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: agjent shitjesh , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga Skerdilajd Llagami
📌AlphaContact.al kerkon te punesoje Agjente marketingu italisht 👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel shume i mire  ne komunikim i gjuhes italiane〽️Eksperience ne fushata te ndryshme ne Call Center.🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shu... Kontakt

📄 Noel Fish Kerkon Te Punesoje 2 Kuzhuniere, 2 Ndihmes Kuzhuniere, 2 Lavapjatese ,2 Pastruse Peshku Dhe Kasiere

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: 2 Kuzhuniere, 2 Ndihmes kuzhuniere, 2 Lavapjatese ,2 Pastruse peshku , Kasiere, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
21 Dhjetori, Tirana, Albania
🐠 Noel Fish kerkon te punesoje:-2 Kuzhuniere-2 Ndihmes kuzhuniere-dhenbsp;2 Lavapjatesedhenbsp;- 2 Pastruese peshkudhenbsp;-Kasieredhenbsp;👉Te jene etike gjate punes📌Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune💰dhenbsp;Page... Kontakt

📄 Ofrohet Vend Pune Per Operatore Dhe Team Leader Italisht 0696704934

Pagesa: 1,000 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operatore , Team leader, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga Themistokli Gërmenji, Tirana, Albania
👩‍💼👨‍💼  operatore dhe nje Team leader me eksperience per nje marke te njohur telefonike !💰 Deri ne 500 leke ora + 2000 leke per kontrata + Bonuse mujore 💸📞📲Per me shume informacion ju lutemi kontaktoni vetem ne whatsap... Kontakt

📄 Restorant A'mare Kerkon Te Punesoje Kuzhunier, Kamarier, Pjatalarese/ Sanitare

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: Kuzhunier, Kamarier, Pjatalarese/ Sanitare , Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga Viktor Eftimiu, Tirana, Albania
⏩dhenbsp;Restorant A'mare kerkon te punesoje:-Kuzhunier🍸 Kamarier/edhenbsp;🙋‍♀️Pjatalarese/Sanitare✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te ... Kontakt

📄 🍟🍔Ciki Fast Food Kerkon Te Punesoje Kasiere, Specialist Dhe Ndihmes Fast Food-i

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Kasiere, Specialist dhe Ndihmes Fast Foodi, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga Mine Peza, Tirana, Albania
🍔Ciki Fast Food kerkon te punesoje:👩Kasiere🍟Specialist Fast Food-i  🍟Ndihmes Fast Food-i✅Kriteret e punes:🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻✅Ofrohet:💵 Pagesa... Kontakt

📄 Century 21 Atrium Kerkon Te Punesoje: Konsulent/e Imobiliar.

Pagesa: Me Marreveshje, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Konsulent/e Imobiliar., Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Brryli
📌 Century 21 Atrium me vendodhjen prane Brrylit dhe me nje eksperience 5 vjecare ne tregun imobiliar kerkon te punesoje:-Konsulent/e Imobiliar.〽️ Ne po kerkojme persona qe kane deshire per te punuar ne shitje dhe te rriten profesionalisht ne ... Kontakt

Stockholm Coffee&Lounge Kerkon Te Punesoje Sanitare

Pagesa: 30,000 Leke, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: sanitare, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/02/2023
21 Dhjetori, Tirana, Albania
📌dhenbsp;Stockholm Coffeedheamp;Lounge Rruga e Kavajes (prane Qendres Globe ) kerkon te punesoje :🙋‍♀️dhenbsp;Sanitare💰dhenbsp;Paga : 30.000 leke te rejadhenbsp; + siguracionet😊dhenbsp;1 dite pushimi ne jave⏩dhenbsp;Kushte shume ... Kontakt

📣Biss Lounge Kerkon Te Punesoje Banakier/e

Pagesa: 50,000 Leke, 👷 Pune Me Turne
 • Profesioni: banakier/e, Me eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 02/02/2023
Rruga Ismail Qemali, Tirana, Albania
📣dhenbsp;Biss Lounge ofron mundesi punesimi si:⚡ Banakier/e⏩dhenbsp;Kriteret e punes per kandidatet :💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🍀Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet⚡Te jene te shkathet dhe me et... Kontakt

📄 Rekrutime.al Kerkon Agjent Recupero Ita 🇮🇹 Spa 🇪🇸 Ang 🇬🇧 Per DeltaMarketing Shpk, JOIN OUR TEAM!

Pagesa: 600 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Agjent ,Capo Tavola “ Recupero “ , Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania

📄 Prohealth Kerkon Operator Per Turizem Dentar Dhe Mjeksor Te Gjuhes Italiane

Pagesa: 500 Euro, 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
 • Profesioni: Operatore, Fillestar/Pak eksperience
 • Preferohet mosha: E Pa Percaktuar
 • 03/02/2023
Rruga e Dibrës, Tirana, Albania
⏩dhenbsp;Prohealth kerkon operator per turizem dentar dhe mjeksor te gjuhes italiane✅ Kerkohet:🔝 Njohuri te mira te gjuhes perkatese💼Kandidatet me ose padhenbsp; Eksperience punedhenbsp;🙋‍♀️ Energjik dhe me deshire per pune⏳ Dis... Kontakt

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim