📋 host hostess

🕵 Online 70 lexues | ⏳ 46 njoftime ne pritje
Oferta Pune Barista/e, Manager Coffe Shop, Host/Hostess ne Tirane
Data: 27/04/2022 21:03

📋 Tirane - Barista/e, Manager Coffe Shop, Host/Hostess

Pagesa Me marreveshje

❙ Oferta Pune ❱ ✨Albanian Yacht Kerkon Te Zgjeroje Staf✨
✨Albanian Yacht kerkon te zgjeroje Staf. ◼Kerkesa kryesore eshte staf komplet i specializuar per coffee shop: -Barista/e, -Manager Coffee Shop, Sherbim👥Stafi ka mundesi punesimi te shtuar ne industrine yachting si host/hostess gjate sezoni...
Oferta Pune Opertor ne gjuhen italiane , part- time Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 13:43

📋 Tirane - Opertor Ne Gjuhen Italiane , Part- Time

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem paradite

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alpha Call Kerkon Te Punesoje Opertor Ne Gjuhen Italiane , Part- Time
🔈Opertor ne gjuhen italiane , part- time Po kerkoni nje pune te re ? Po , mund te punosh ku te duash por jo ne cdo vend do gjesh nje ambient larg stresit dhe ambient bashkepunues ! 🔷Apliko dhe fillo menjehere!🔷 Alpha Call eshte ...
Oferta Pune operatore per gjuhet Italiane Gjermane dhe Spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 18:06

📋 Tirane - Operatore Per Gjuhet Italiane Gjermane Dhe Spanjolle

Pagesa 750 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Operator Telefonik Per Gjuhet, Italisht, Gjermanisht, Spanjisht
Kerkojme operator telefonik per gjuhet, italisht, gjermanisht, spanjisht:Kriteret:-Disponibilitet full time, orari 10:00-19:00 (fundjava pushim).-Njohuri te mire te gjuhes perkatese dhe aftesi te mira komunikuese.-Eksperienca te meparshme perbejne a...
Oferta Pune Agjente telefonik ne gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht Me eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 20:39

📋 Tirane - Agjente Telefonik Ne Gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Vakante Pune Per Agjent Telefonik N Gjuhet Spanjisht,Frangjisht,Gjermanisht,Anglisht
👉Mundesi punesimi per agjente  telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme:- Spanjisht- Frengjisht- Gjermanisht- AnglishtOfrohen :- Ambiente pune komode, dinamike dhe sf...
Oferta Pune operator ne gjuhet ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 22:13

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhet ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT

Pagesa 200,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Si Operator Ne Gjuhet ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT
👉 Preferohet qe aplikuesit te jene rreth moshes 25-40 vjec📍Adresa: Don Bosko prane Viva Market , Tirane📲 Cfare prisni Aplikoni tani!📩 Email: [email protected] ...
Oferta Pune Agjent Call Center , Retention ITALISHT Me eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 23:54

📋 Tirane - Agjent Call Center , Retention ITALISHT

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Agjente Call Center Dhe Retention Ne Gjuhen Italiane
👉Mundesi punesimi per agjente  telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuhes ItalianeKerkohet  niveli mbi mesataren ne komunikim te gjuhes ItalianeOfrohet :🏘️- Ambiente pune komo...
Oferta Pune Dealer,Recepsioniste ,Security,Arketare Pa Eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 23:58

📋 Tirane - Dealer,Recepsioniste ,Security,Arketare

Pagesa 1,300 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune
Regency Casino ofron vende vakante pune : 🤝Dealer Paga baze 800 Euro Bonus 500 Euro🤵🏼‍♂️Kamarier/e Paga baze 800 Euro Bonus 500 Euro. 🤵🏼‍♀️Slot/Reception Paga baze 800 Euro Bonus 300 Euro🤵🏼‍♀️Arketare Pa...
Oferta Pune Operatore gjuhet Frengjisht , Gjermanisht dhe Spanjisht Me eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 11:38

📋 Tirane - Operatore Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operatore Ne Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht !
Jeni ne kerkim te nje pozicioni te ri pune ? Hapen vende te reja pune per operatore ! Kjo eshte mundesia juaj , aplikoni tani !⚫Ofrohet:-Ambjente komode pune-Mundesi rritje profesionale-Trajnime-Bonuse-Orar full time Orari part-time-Festa dhe push...
Oferta Pune Agjent ne gjuhen spanjolle Me eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 16:14

📋 Tirane - Agjent Ne Gjuhen Spanjolle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Click The Call Kerkon Te Punesoje Agjente Marketingu Ne Gjuhen Spanjolle
Click the Call kerkon te punesoje:Agjente Marketingu ne gjuhen : Spanjolle-🇪🇸Te zoteroje mire gjuhen-👨‍👩‍👧‍👦Te jete i motivuar te punoje ne grup.-📈Me Eksperience-⏰Orari: Full time 10:00 - 19:00 (1 ore pushim) ose Part t...
Oferta Pune Agjente Telefonik per anglisht, frengjisht, gjermanisht, spanjisht, greqisht Me eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 18:08

📋 Tirane - Agjente Telefonik Per Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht

Pagesa 750 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Agjent Telefonik Per Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht
🗣️Je ambicioz dhe po kerkon nje page me te mire?Kjo eshte mundesia jote.✅ Kompania jone po kerkon njerez ambicioze qe kerkojne te punojne dhe te fitojne .📌 Kerkohen agjente telefonik per gjuhet :- Anglisht (Me Eksperience)-Frengjisht (me d...
Oferta Pune Operator ne gjuhen Franceze Me eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 19:47

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhen Franceze

Pagesa 2,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Click The Call Kerkon Te Punesoje Agjente Marketingu Ne Gjuhen Frengjisht
Click the Call kerkon te punesoje: Agjente Marketingu ne gjuhen Frengjisht 🇫🇷-Te zoteroje mire gjuhen , te jete i motivuar te punoje ne grup.📈-Me Eksperience⏰-Orari: Full time 10:00 - 19:00 (1 ore pushim) ose Part time (4-6ore )💶-PA...
Oferta Pune Operator ne gjuhen Gjermane Me eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 20:38

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhen Gjermane

Pagesa 2,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Click The Call Kerkon Te Punesoje Agjente Marketingu Ne Gjuhen Gjermane
Click the Call kerkon te punesoje:-Agjente Marketingu ne gjuhendhenbsp; Gjermanedhenbsp;📌 Kriteret :-Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese.-Te jete i/e afte per te punuar ne grup.📌dhenbsp;Ofrohet :🏘️- Ambiente...
Oferta Pune Operator ne gjuhen Italiane Me eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 23:49

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhen Italiane

Pagesa 2,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Click The Call Kerkon Te Punesoje Agjente Marketingu Ne Gjuhen Italiane
Click the Call kerkon te punesoje:Agjente Marketingu ne gjuhen : Italiane 📌 Kriteret :🇮🇹-Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese.👨‍👩‍👧‍👦Te jete i/e afte per te punuar ne grup.⏰Orari: Full tim...
Oferta Pune Kamarier/e, Banakiere, Motorrist, Pjatalarse, Sanitare, Picier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 13:08

📋 Tirane - Kamarier/e, Banakiere, Motorrist, Pjatalarse, Sanitare, Picier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bocconcino Resto Lounge Kerkon Te Punesoje Picier, Kamarier/e, Banakiere, Motorrist, Pjatalarse, Sanitare, Picier
Bocconcino Resto Lounge kerkon te punesoje:🍕Picier (me eksperienc )🤵Kamarier/e🍹Banakiere (turni i pare)👨Motorrist (me ose pa motorr)🍽 Pjatalarse (turni i dyte)🧼 Sanitare (turni i pare)✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperie...
Oferta Pune Shitese Me eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 16:09

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📢 Kancelari Papirus Kerkon Te Punesoje 2 Shitese
📢dhenbsp;dhenbsp;Kancelari Papirus kerkon te punesoje:-2 Shitesedhenbsp;✅dhenbsp;Kriteret per aplikantet:-Te kene mbaruar arsimin e larte ose te jene ne vazhdim te tij-Te kene njohuri te gjuhes angleze-Te kene njohuri kompjuterike ne perdorimin...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 17:59

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Pasticeri Furre Buke Likos Ofron Vend Pune Per Shitese
🍩dhenbsp;Pasticeri Furre Buke Likos Ofron Vend Pune per🙍‍♀️Shitese✅Kriteret e punes:🔸 Me ose pa eksperience pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive🔸 Te jete e disponueshm...
Oferta Pune Parukiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 18:54

📋 Tirane - Parukiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Studio Aurora Kerkon Te Punesoje Parukiere
Studiodhenbsp;dhenbsp;Aurora kerkon te punesoje:-Parukiere me ose pa eksperiencdhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;👉🏻Ofrohet:💵dhenbsp;Pagesa e k...
Oferta Pune Recepsioniste Me eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 19:27

📋 Tirane - Recepsioniste

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
Oferta Pune operatore telefonik per gjuhet Gjermane, Italiane, Greke, Angleze, Spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 20:16

📋 Tirane - Operatore Telefonik Per Gjuhet Gjermane, Italiane, Greke, Angleze, Spanjolle

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohen Vende Pune Per Operator Telefonik Me Pagen +1000Euro!
📣Kerkojme operatore telefonik per gjuhetdhenbsp;🇩🇪 Gjermanedhenbsp;🇮🇹 Italianedhenbsp;🇬🇷 Grekedhenbsp;🇬🇧 Anglezedhenbsp;🇪🇸 Spanjolledhenbsp;👉 Retention dhe operator per turnin e darkes me Kanadandhenbsp;👉 Team ...
Oferta Pune AGJENT/E Pa Eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 21:32

📋 Tirane - AGJENT/E

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ AGJENT/E SHITJE
Kompania HYLA INTERNATIONAL kerkon te rinje dhe te reja ne pozicionin Agjent/e Shitje , avantazh te qenurit cift dhe posedimi automjetit, rimbursimi karburantit nga kompania ...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 22:53

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Si Shitese
📢 Qelbanix Store kerkon punesoje 2 vajza ne, pozicionin shitese.✔ Nese te pelqen te punosh ne sektorin e modes atehere apliko tani.👌 Kerkohen vajza energjike, kreative dhe me deshire dhe vullnet per te punuar e zhvilluar aftesite ne sektori...
Oferta Pune Agjent ne gjuhen gjermane ,italiane dhe spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 13:54

📋 Tirane - Agjent Ne Gjuhen Gjermane ,italiane Dhe Spanjolle

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 🎈Mos Shiko Me Poshte Sepse Kjo Eshte Puna Qe Po Kerkon!!!
📣 Ofrohen vende pune per Agjent te gjuhes:🇩🇪 Gjermane🇮🇹 Italiane🇪🇸 Spanjolle✅ Cfare Ofrojme :* Perqindje qe nuk i merr askund (E cila jepet menjehere)* Vete zot vete shkop* Pagesa jepet cdo date 1 te cdo muaji.* Pa kod veshje ...
Oferta Pune shitese online Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 30/11/2023 05:24

📋 Tirane - Shitese Online

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojme Operatore (shitese) Per Dyqan Online
Kerkojme operatore (shitese) per dyqan onlinedhenbsp;📲 Operatore per kanalet e shitjeve tona✅ Kualifikimet:📚 Avantazh kane ata qe kane mbaruar Universitetin .💻Puna me turne 44 ore ne jave ( nje dite ne jave pushim )⚡ Deshire dhe aftesi ...
Oferta Pune shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 30/11/2023 00:29

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 35,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ KERKOJME SHITESE PER DYQAN LODRASH
KERKOJME NJE SHITESE PER NJE DYQAN ME LODRA AMBJENT KOMOD PAGE E KENAQESHME fillimisht 35000 neto E DIELA PUSHIM ORARI 10:00-18:00 KRITERET: te jete serioze ne pune te respektoje oraret e komunikueshme me klientet te interesuarat te k...
Oferta Pune Jurist Me eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 22:38

📋 Tirane - Jurist

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Si Juriste
Vega shpk, lider ne ndertim dhe industrine ndertimore kerkon te zgjeroje stafin e saj ne departamentin juridik. Aktualisht, jemi duke kerkuar nje jurist/e per t'iu bashkuar praktikes sone ne rritje. Detyrat: -Perfaqesimi i shoqerise prane ins...
Oferta Pune Kamarier, Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 21:35

📋 Tirane - Kamarier,

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Bar Chloe 2 Ofron Mundesi Punesimi Per Kamarier, Hostes
☕ Bar Chloe 2 ofron mundesi punesimi per👉Kamarier🙋‍♀️Hostes⏩dhenbsp;Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune😊 Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me stafin dhe klientet📌 Te kene perkushti...
Oferta Pune Agjent dhe Retention ne gjuhen Italiane Me eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 19:53

📋 Tirane - Agjent Dhe Retention Ne Gjuhen Italiane

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
Oferta Pune Kamarier, Sanitare Me eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 19:49

📋 Tirane - Kamarier, Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Xheko Imperial Luxury Boutique Hotel Kerkon Staf Ne Pozicionet Kamarier, Sanitare
Xheko Imperial Luxury Boutique Hotel kerkon Staf ne pozicionet:-Kamarier-SanitareKriteret:✔️Eksperience te mepareshme pune✔️Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉🏻Ofrohet:Paga shume e mireKushte shume te mira pune dhe sta...
Oferta Pune Shofer Shperndarje Me eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 19:44

📋 Tirane - Shofer Shperndarje

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Shofer Shperndarje
Green Product shpk kerkon Shofer shperndarje per Tiranen. Te interesuarit te kontaktojne ne nr e tel ...
Oferta Pune Specialist i SMM Ekspert/Profesionist ne Tirane
Data: 29/11/2023 18:29

📋 Tirane - Specialist I SMM

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Ekspert/Profesionist
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojme Specialist Te Menaxhimit Te Mediave Sociale
Ne po punesojme! Specialist i Menaxhimit te Mediave Sociale A jeni nje individ krijues, i afte per teknologjine dhe me pasion per mediat sociale? A po kerkoni te beni nje ndikim domethenes ne boten dixhitale? Mos kerkoni me tej! Bashkohuni me ...
Oferta Pune Ndihmese ekonomiste Pa Eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 16:53

📋 Tirane - Ndihmese Ekonomiste

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Tirane, Ofrohet Vend Pune Ndihmes Ekonomiste
Kompania Roal Food, kompani distribucioni kerkon te punesoje Faturiste per qytetin e Tiranes. Detyrat: - Konvertimi i porosive ne fatura shitje me ane te programit Financa 5. - Pergatitja e faturave te kthimit me ane te Programit F5. - Asistimi ...
Oferta Pune agjente recovery ne gjuhen Gjermane dhe Italiane dhe operator ne gjuhen Spanjolle dhe Greke Me eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 13:48

📋 Tirane - Agjente Recovery Ne Gjuhen Gjermane Dhe Italiane Dhe Operator Ne Gjuhen Spanjolle Dhe Greke

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Agjente Recovery Ne Gjuhen Gjermane Dhe Italiane Dhe Operator Ne Gjuhen Spanjolle Dhe Greke
👉Mundesi punesimi per agjentedhenbsp; telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuhes Gjermanedhe Italiane-Kerkohet dhenbsp;niveli mbi mesataren ne komunikim te gjuhes Gjermanedhenbsp;dhe ...
Oferta Pune Kamarier/e, Banakiere,Nd Kamarier/e, Nd Kuzhiniere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 17:21

📋 Tirane - Kamarier/e, Banakiere,Nd Kamarier/e, Nd Kuzhiniere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lezet Kalaja E Tiranes Ofron Mundesi Punesimi Per Kamarier/e, Banakiere,Nd Kamarier/e, Nd Kuzhiniere
Lezet te Kalaja e Tiranes ofron mundesi punesimi per:🧑‍💼 Kamarier/e 35000L + bonus 🤵‍♀️Banakiere 50000L+ bonus🤵‍♀️ Ndihmes Kuzhiniere 45000L + bonus🧑‍💼 Ndihmes Kamarier 32000L + bonus🏖 1 dite ne jave pushim+ leje...
Oferta Pune Agjente imobilar Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 18:03

📋 Tirane - Agjente Imobilar

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bëhu Edhe Ti Pjesë E Ekipit RE/MAX Vizion
Të bëhesh pjesë e RE/MAX do të thotë të bëhesh pjesë e një trashëgimie të përsosur 50 vjeçare të Pasurive të Paluajtshme, të trajnohesh nga Trajnuesit dheamp; Motivuesit më të mirë në botë.Me ne jo vetëm që do të jeni të pav...
Oferta Pune Asistente Zyre Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 18:07

📋 Tirane - Asistente Zyre

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompania ALOPRONTO SRL Po Rekruton Asistente Zyre
📣 Kompania ALOPRONTO SRL po rekruton Asistente Zyredhenbsp;✅ Pergjegjesite:dhenbsp;✔️dhenbsp;Mirëpritja e vizitorëve🗣️ Përgjigjja e telefonatave💻 Futja e të dhënave dhe mbajtja e shënimeve⏳ Planifikimi dhe organizimi i inter...
Oferta Pune Operatore Me eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 21:17

📋 Tirane - Operatore

Pagesa 1,200 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Operatore Forex Gjuha ITALIANE, ANGLEZE Dhe GJERMANISHT
💻Kerkohen operatore Forex ne gjuhen:ITALIANEANGLEZEGJERMANEME EKSPERIENC👉🏻OFROHET💸PAGA BAZE 1200 EURO✅Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.👩🏻‍💻Kushte shume komode pune Orari 10:00-19:00☎️📥Per cd...
Oferta Pune Agjente ne gjuhen angleze Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 22:36

📋 Tirane - Agjente Ne Gjuhen Angleze

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Behu Pjese E Stafit Te X Capital Dhe Puno Ne Fushen E Emigracionit Kanadez.
Nese je njohes i mire i gjuhes angleze ke dhe talent ne shitje, apliko tani dhe perfito :Page baze 60.000 Lekdhenbsp;-Rritje page pas muajit te trete-Bonuse te larta ( Komision + 3 Extra Bonus )-Trajnime te vazhdueshme ne fushen e shitjeve-Mundesi r...
Oferta Pune Kamariere restoranti Me eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 16:32

📋 Tirane - Kamariere Restoranti

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ ZGARA 1
ZGARA 1 kerkon te punesoj 1-Kamariere restoranti 2-Zgarist Te kene eksperience pune Mosha mbi 25 vjec Paga shume e kenaqshme Kushte shume te mira pune ...
Oferta Pune Mjek Stomatolog Me eksperience ne Lushnje
Data: 29/11/2023 14:17

📋 Lushnje - Mjek Stomatolog

Pagesa 4,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ My Dental Tourism Ofron Mundesimi Punesimi Mjek Stomatolog
🦷 My Dental Tourism ofron mundesimi punesimi si: 🥼Mjek stomatolog (Implantolog dhe Protezist) ✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme: - Preferohet te kene eksperience disa vjecare. - Te jene korrekte dhe etike gjate...
Oferta Pune Mototrrist Me eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 12:38

📋 Tirane - Mototrrist

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Tirane, ELECTRONIC LINE Kerkon Menaxhere E Pergjithshme Ne SHOWROOM (vajze)
ELECTRONIC LINE, kerkon kandidate energjike dhe ambicjoze per pozicionin: Menaxhere e Pergjithshme ne SHOWROOM turni 1 dhe turni 2 Pergjegjesite kryesore: Kryen manaxhimin dhe motivimin e skuadres per te arritur Targetat e caktuara. Te kontr...
Oferta Pune Agjente Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 11:34

📋 Tirane - Agjente

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Po Kerkojme Te Zgjerojme Ekipin Tone.
Po kerkojme te zgjerojme ekipin tone. 🏡🧳Jemi ne kerkim te individeve qe kane deshire te rriten profesionalisht dhe ekonomikisht. 💭🙋‍♂️Behu pjese e ekipit dhe se bashku te ndihmojme klientet te gjejne shtepine e tyre te endrrave ! ...
Oferta Pune Punetor magazine Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 10:58

📋 Tirane - Punetor Magazine

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Punetor Magazine
Punetor Magazine Kriteret: - Te jete i gatshem dhe i afte te punoje ne grup. - Te jete i komunikueshem - Te jete i afte te beje pune fizike - Preferohet arsim i mesem - Mosha e preferuar 20-40 vjec - Preferoher kandidat i pajisur me leje ...
Oferta Pune Agjent / e Pa Eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 10:39

📋 Tirane - Agjent / E

Pagesa 100 Euro ❱ 👷 Pune Freelancer/Sipas Kerkeses

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Agjent/e Imobiliare
kerkohet agjent/e Imobiliare dhenbsp;,Te kontaktojne vetem njerez serioze dhe korrekte Pagesa me % orari zyrtar :9.00-17.00 e diale pushim...
Oferta Pune Shitese ne Tirane
Data: 29/11/2023 10:14

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece
❱ Oferta Pune ❱ Pozicion Vakant Nga Rivaldi Style Per Shitese
Njoftim pune, Shitese, Tirane Full time, Part timedhenbsp;-Kriteret: -Preferohet me eksperience te meparshme pune -Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese -Mosha deri ne 35 vjece -Te kete mbaruar arsimin e larte, bachelor -Njohur...
Oferta Pune Usta Me eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 08:13

📋 Tirane - Usta

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Drobaj Mermer Kerkon Usta Dhe Punetor Per Perpunimin E Mermerit Dhe Granitit
Drobaj Mermer kerkon usta dhe punetor per perpunimin e mermerit dhe granitit. Adresa Vaqarr ...
Oferta Pune Contabilità Me eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 07:10

📋 Tirane - Contabilità

Pagesa 95,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Impiegato/contabile
Per società italiana a Tirana si ricerca con inserimento immediato un impiegato/a nel settore contabilità con esperienza. Il candidato ideale sarà responsabile di fornire supporto contabile all'ufficio di commercialisti in Italia. La risorsa...
Oferta Pune Operatore sherbim klienti Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 14:49

📋 Tirane - Operatore Sherbim Klienti

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Sherbim Klienti, Operatore Ne Platformen Instagram
Kerkojme nje vajze per sherbim klienti (platforma Instagram). Puna kerkon prezence fizike ne orarin 09:00-17:00, nga e hena ne te premte, ne fundjave 1 dite 2 turne, diten tjeter pushim. Te jete e afte te perballoje fluksin, te kete shpejtesi ne shk...
Oferta Pune KAMARIER Me eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 15:39

📋 Tirane - KAMARIER

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Franco’s Kerkon Te Punesoje Kamarier Turni I 3
🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. ✔️ Kushte te mira pune.📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit....
Oferta Pune Ndihmes Kamarier/Sanitare Me eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 17:22

📋 Tirane - Ndihmes Kamarier/Sanitare

Pagesa 55,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Fast Food Piceri Mevlani Kerkon Te Zgjeroje Stafin
🔺Fast Food Piceri Mevlani ne kuader te zgjerimit kerkon te punesoje staf ne keto pozicione:👨‍🍳 Ndihmes Kuzhiniere🧼 Sanitare⏩Kriteret:dhenbsp;-Preferohen kandidate me eksperience te meparshme pune-Te jene te sjellshem dhe te komunikue...
Oferta Pune Kamarier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 18:06

📋 Tirane - Kamarier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Restorant Pas Ish Ekspozites Kerkon Te Punesoj Kamarier
Ofron mundesi punesimi 🤵‍♀️ Kamarier/e ⏩ Kriteret e kandidateve: 🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune 😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet 📌 Te kene perkushtim gjate ...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 18:11

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Scrot Store Kerkon Te Punesoje Vajza Te Afta Dhe Te Apasionuara Mbas Rrobave Per Te Punuar Ne Butik.
Scrot Store kerkon te punesoje vajza te afta dhe te apasionuara mbas rrobave per te punuar ne butik.✅Kriteret e punes:📌 Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me eti...
Oferta Pune Sherbim klienti ne gjuhen Spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 19:06

📋 Tirane - Sherbim Klienti Ne Gjuhen Spanjolle

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Sherbim Klienti Spanjisht
👉 Mundesi punesimi per Sherbim klienti ne gjuhen Spanjolle📌Kriteret:-Njohuri të mira të gjuhës spanjolle-Eksperience pune te meparshmedhenbsp;-Njohuri të mira në përdorimin e paketës MS Office✅ Ofrohen :- Ambiente pune komode, dinamik...
Oferta Pune MONITORUES MARKETINGU Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 19:20

📋 Tirane - MONITORUES MARKETINGU

Pagesa 30,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem paradite

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme MONITORUES MARKETINGU
PO KERKOJME TE RINJ ME DESHIRE PER TE PUNUAR DHE PER TU RRITUR PROFESIONALISHTdhenbsp;NE OFROJME:dhenbsp;💻KUSHTE TE MIRA PUNEdhenbsp;🤝STAF BASHKEPUNUESdhenbsp;💸MUNDESI RRITJEdhenbsp;⏰ORARI I PUNES: 4 OREdhenbsp;💶PAGA 30 000 LEKEdhenbsp...
Oferta Pune Zgarist, FastFood-ier dhe Motorrist Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 23:39

📋 Tirane - Zgarist, FastFood-ier Dhe Motorrist

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Zara 5 Maj Ofron Mundesi Punesimi Per Zgarist, FastFood-ier Dhe Motorrist
📢dhenbsp;Zgara 5 Majidhenbsp;ofron mundesi punesimi per:-Zgaristdhenbsp;- Punonjes Fast Food-ierdhenbsp;-Motorrist✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shk...
Oferta Pune Mekanik/ Ndihmes mekanik Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 13:35

📋 Tirane - Mekanik/ Ndihmes Mekanik

Pagesa 55,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 40-50 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ AGROTEK ALB Me Aktivitet Ne Vore Dhe Vaqarr Ka Nevoje Per: Mekanik/ Ndihmes Mekanik
AGROTEK ALB me aktivitet ne Vore dhe Vaqarr ka nevoje per:- Mekanik/ Ndihmes mekanik💸 Paga fillestare Neto 55,000 leke ne muaj. Vleresim (ngritje page) pas 3 muaj dhe 6 muaj✅ Me siguracion te plote dhe kompensim transporti 👉Mosha 30-50 vjec...
Oferta Pune Agjente Turistike Me eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 19:42

📋 Tirane - Agjente Turistike

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Selectours.al Kerkon Te Punesoj Agjente Turistik
✅Kriteret e punes:👉Te kete eksperienc te meparshme ne fushen e turizmit dhe hotelerise😊Te dije te flasi dhe te shkruaj anglishtdhenbsp;nivel c1 c2😊Te jene te sjellshem me stafin👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;dhen...
Oferta Pune Recepsioniste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 22:18

📋 Tirane - Recepsioniste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 16-26 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Recepsioniste(femer) Turni II
Boutique Hotel Patricia dhe Hotel Artist dhe Center Hotel Tirana, kerkon Recepsioniste turni II Orari: 14:00-22:00 Dite Pune: 6 dite ne jave, 1 dite pushim Mosha: 18-50 vjece Paga: 40,000 deri ne 80,000 Lek te reja ...
Oferta Pune GREQISHT-ITALISHT-FRENGJISHT-GJERMANISHT-SPANJISHT Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 20:55

📋 Tirane - GREQISHT-ITALISHT-FRENGJISHT-GJERMANISHT-SPANJISHT

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ GREQISHT-ITALISHT-FRENGJISHT-GJERMANISHT-SPANJISHT
MOS HUMBISNI ME TEPER KOHE! VENDE TE LIRA NE GJUHET: ➡️ GREQISHT ➡️ ITALISHT ➡️ GJERMANISHT ➡️ FRENGJISHT ➡️ SPANJISHT Eksperienca nuk eshte kusht I domosdoshem, mjafton te zoteroni nje nga gjuhet e mesiperme ☺ ⏰Mun...
Oferta Pune OPERATOR/E ITALISHT DHE GREQISHT Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 20:09

📋 Tirane - OPERATOR/E ITALISHT DHE GREQISHT

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ OPERATOR/E ITALISHT DHE GREQISHT
 📣 GENERAL RECRUIT eshte ne kerkim te te rinjve me vullnet dhe ambicie per te punuar. 👉 Kerkohen Operator/e Telefonik/e ne gjuhen: ITALIANE dhe GREKE 👉 OFROHET: 💰 Page baze + Bonuse (ditore,javore,mujore) 📌 Ambjente super k...
Oferta Pune Farmacist Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 19:28

📋 Tirane - Farmacist

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Farmaciste
Vend pune per farmaciste me provim shteti. Rruga Ali Shefqeti, Shkoze,Tirane. Orari turni i pare 08:00 me 15:00 turni i dyte 14:00 me 21:00 Paga e kenaqshme...
Oferta Pune Kuzhuniere Me eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 18:46

📋 Tirane - Kuzhuniere

Pagesa 75,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Njoftim Pune
Family katering kerkon te punesoje 1)Kuzhuniere 75.000 leke ne muaj 2)Pjatalarese 40.000 leke ne muaj Orari i punes 8 ore 1 dite pushime ne jave ...
Oferta Pune Agjente Imobiliar Pa Eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 17:33

📋 Tirane - Agjente Imobiliar

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohen Agjente Imobiliar
Kerkohen agjent imobiliar per nje kompani ne operon prej vitesh ne tregun Shqiptar. Kompania zgjerohet me nje zyre te re dhe po kerkon agjetnte per ti trajnuar nga ana profesionale, ofron trajnim falas per cdo agjent qe ka deshire ti bashkohet kompn...
Oferta Pune Estetiste thonjesh Me eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 13:37

📋 Tirane - Estetiste Thonjesh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohet Estetiste Thonjesh
📣 Kerkohet te punesohet :- Estetiste thonjeshdhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet medhenbsp; eksperience pune +1 vite pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;-Kushte shume...
Oferta Pune Shitese Me eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 13:59

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Mundesi Punesimi Per Shitese
👉Njoftim pune, Shitese, Tirane Full time👉Kriteret:-Aftesi shume te mira ne komunikim-Aftesi shume te mira per te punuar dhe bashkepunuar ne grup-Ndershmeri, besnikeri dhe korrektesi- Me eksperience pune- Njohuri shume te mira te gjuhes angleze...
Oferta Pune Pjatalarese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 13:59

📋 Tirane - Pjatalarese

Pagesa 55,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ KINO BAR Kerkon Te Punesoje Pjatalarese (0692962231)
KINO BAR kerkon te punesoje:--Pjatalarese (larese gotash ne bar)Jemi ne kerkim te dy personave (femer ) qe kerkojne ti bashkohet stafit tone.-Kandidatet duhet te jene te sjellshme  dhe me etike profesionale pune.-Puna me turne dhe kushtet e punes t...
Oferta Pune Punonjese Zyre Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 15:10

📋 Tirane - Punonjese Zyre

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Punonjese Zyre / Agjensi Udhetimi
Agjensia e udhetimeve ALVAVEL ALPAR, Kerkon te punesoje,punonjese zyre (gjinia femer ) , full time e cila ploteson kriteret e meposhtme : - Preferohen kandidatet te cilat kane perfunduar arsimin e larte - Te kete njohje shume te mira te pake...
Oferta Pune Shites/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 17:38

📋 Tirane - Shites/e

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Shitese Tabacino
🗣️ Kerkojm shitese tabacino👉Kriteret:-Aftesi shume te mira ne komunikim-Ndershmeri, besnikeri dhe korrektesi👉Ofrojme:👍 Kushte pune te mira💶 Pagesa 500 Euro⏱️ Oraret 8-17:00 ose 17:00 -01:00✅ dhenbsp;E diela pushim📍 Adresa:d...
Oferta Pune Berber Me eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 17:45

📋 Tirane - Berber

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Barbershop Albi Kerkon Te Punesoje BERBER
♦Kerkohet te punesohet:-Berber◼Kriteret e punes:🔸Kandidati duhet te kete eksperience te meparshme pune🔸Te kete klientelen e tijdhenbsp;🔸Pagesa me %🔸Qendrim pozitiv dhe aftesi te mira bashkepunuese◼Ofrohet:-Kushte shume te mira pune...
Oferta Pune hidraulik, teknik kondicioner dhe rrobaqepese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 17:46

📋 Tirane - Hidraulik, Teknik Kondicioner Dhe Rrobaqepese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vend Vakant Pune Per Hidraulik, Teknik Kondicioner Dhe Rrobaqepese
📌Vend vakant pune per hidraulik dhe teknik kondicioner ne nje nga kompanite me te mira ne treg✅ Ofrohen :👉 Puna me kohe te plote 👉 Mundesi per negocim orari 👉 Paga shume e mire +bonus per performancen📌 Vend vakant pune per rrobaqep...
Oferta Pune Kamarier/e, Banakiere dhe Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 18:08

📋 Tirane - Kamarier/e, Banakiere Dhe Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Gigo Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakiere Dhe Sanitare
☕ Gigo Bar kerkon te punesoje:👉 Kamarier/e👉 Banakiere👉 Sanitare⏩ Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet📌 Te kene perkushtim gjat...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 18:13

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bakery & Pastery KORIATIKO Kerkon Te Punesoj Shitese
🔺Furre Buke Pasticeri KORIATIKO kerkon te punesoje:-Shitese⏭Kriteret e kandidateve:⚜ Te jene te komunikueshme me stafin dhe klientet📍 Etike dhe korrektesi ne pune⏭Furre Buke Pasticeri KORIATIKO ofron :💡 Kushte te mira pune💸 Pagese ...
Oferta Pune Punonjes/e Sherbimi Me eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 20:12

📋 Tirane - Punonjes/e Sherbimi

Pagesa 55,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ "SIGURIA 17" Kerkohen Punonjes/e Sherbimi Te Certifikuar Per Sherbim Tek Hotel Marriott
✅ Ofrohet:dhenbsp;🍀 Kushte shume te mira punedhenbsp;✨ Staf bashkepunues dhe mikepritesdhenbsp;💸 Paga neto 55,000 Leke📍Adresa:dhenbsp;Stadiumi Air Albania, Tirane📞📲 Te interesuarit te kontaktojne ne numrin tone te telefonit ose ne...
Oferta Pune Konsulent Imobiliar Pa Eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 20:37

📋 Tirane - Konsulent Imobiliar

Pagesa 36,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Konsulent Imobiliar
Remax Art është mundësia jote e Artë. Një skuadër Artistësh në profesionin e Agjentit Imobiliar. Profesion që të lejon të punosh si do ti dhe të fitosh para aq sa do ti. Çfarë ofrojmë? - Ambient dhe Skuadër Profesionistësh - Tra...
Oferta Pune Recepsioniste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 21:06

📋 Tirane - Recepsioniste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Te Punesohen 2 Vajza Per Nje Zyre Poste Private, Recepsion, Puna Me Turne
Kerkohen te punesohen 2 vajza per nje zyre poste private, recepsion, puna me turneTe jene te shkatheta Te kene komunikim te mire Te jene te sjellshme Ambjenti i punes esht shume dinamik.Pune eshte ne orarin te alternuar 10:00-18:00Dhe 11:00-19:00...
Oferta Pune Shitese Pa Eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 22:05

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 30,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet 2 Shitese Dyqani Shishash
Shisha Store Albania kerkon te punesoj 1 operatore shitjesh fizike per dyqanin e Shishave te ndodhur afer Shkolles Harry Fullz. Paga e diskutueshme(E Kenaqshme) Turni i 2 (14:30-22:00) ...
Oferta Pune operatore per rrjetet sociale Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 22:07

📋 Tirane - Operatore Per Rrjetet Sociale

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohen 4 Operatore Per Rrjetet Sociale
⏩Kerkohet te punesohen 4 operatore per rrjetet sociale📌 Kriteret :-Te jete i/e afte per te punuar ne grup.-Disponibilitet per te punuar me orar te plote.dhenbsp;✅Ofrojme:-Ambient shume komod pune dhe motivues per tu permiresuar profesionalish...
Oferta Pune Kuzhinier, Kamrier Me eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 22:11

📋 Tirane - Kuzhinier, Kamrier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant A'mare Kerkon Te Punesoje Kuzhinier Per Kuzhine Italiane Dhe Kamarier
⏩ Restorant A'mare kerkon te punesoje:🧑‍🍳 Kuzhinier per kuzhine Italiane🤵‍♂️ Kamarier✅Kriteret e punes:💼 Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me...
Oferta Pune edukatore Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 22:33

📋 Tirane - Edukatore

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kopshti Princi I Kalter Po Kerkon Te Punesoj Edukatore
📢 Kopshti Princi i Kalter kerkon te punesoje: 👩‍🏫 Edukatore ⏩ Kriteret e kandidateve: 🙋‍♂️ Te jene te rregullta dhe me etike profesionale 😊 Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme 📌 Te kene perkushtim ...
Oferta Pune Mesuese per parashkollor Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 22:35

📋 Tirane - Mesuese Per Parashkollor

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mesuese Per Parashkollor
Deshironi te beheni Mesuese per parashkollor? Aplikoni nga 20 Nentor deri me 20 Dhjetor, 2023 Per me shume informacione na kontaktoni. ...
Oferta Pune Operatore ne shqip per agjensi turistike Me eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 22:42

📋 Tirane - Operatore Ne Shqip Per Agjensi Turistike

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Operatore Ne Gjuhen Shqipe Per Agjensi Turistike
✨ Shoqeri qe operon ne fushen e marketingut dhe turizmit(rezervime per hotele dhe makina me qera) Ofron Vend Pune per:👨‍💼👩‍💼  Menaxhere e marredhenieve me klientet.✅ Kriteret : ▪ Te kete perfunduar arsimin Bachelor, preferohe...
Oferta Pune Punojse salle, Punojse te bulmeti Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 23:02

📋 Tirane - Punojse Salle, Punojse Te Bulmeti

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Big Market Kerkon Te Punesoje Punojse Salle Dhe Zevendese Punojse Te Bulmeti
♦Big Market kerkon te punesoje:- Punojse salle - Punojse te bulmeti ⏩Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikimi -Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune- Te jete pa angazhime shkollore- Te jene t...
Oferta Pune Punonjes Pa Eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 23:07

📋 Tirane - Punonjes

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Big Market Kerkon Te Punesoje Punonjes Vajze/Djale
♦Big Market kerkon te punesoje:-🤵🏼‍♀️🤵🏼 Punonjes Vajze /Djale dhenbsp;⏩Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikimidhenbsp;-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune- Te jene te dispon...
Oferta Pune Agjent Shitjesh Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 14:04

📋 Tirane - Agjent Shitjesh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Century 21 Atrium Ofrron Mundesi Punesimi Si Agjent Shitjesh
📣 Kerkon pune dinamike, ne kontakt te vazhdueshem me kliente, ku aftesite e tua te komunikimit dhe te negocimit te perkthehen ne mijera euro te ardhura ne muaj?📌 Eja behu pjese e Century 21 Atrium zyre imobiliare pjese e rrjetit Century 21 Alb...
Oferta Pune Banakier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 29/11/2023 16:45

📋 Tirane - Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 🐟HOTEL COMFORT BY BLUMARE Ofron Mundesi Punesimi Per Banakier
🐟HOTEL COMFORT BY BLUMARE ofron mundesi punesimi per:-Banakier/e✅Kriteret per aplikantet :-Perparesi kane kandidatet me eksperience pune-Te jene korrekte dhe etike ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese✅Ofrohet:💰 Pagesa shume...
Oferta Pune Banakier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 30/11/2023 00:35

📋 Tirane - Banakier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Mundesi Punesimi Per Banakier Turni I 3
☕ Ofrohet mundesi punesimi per👉 Banakier turni i 3dhenbsp;⏩ Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullta dhe etike ne pune😊 Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me stafin dhe klientet📌 Te kene perkushtim gjate orarit t...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 17:07

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Njoftim Pune Shitese
👉Njoftim pune, Shitese, Tirane Full time👉Kriteret:-Aftesi shume te mira ne komunikim-Ndershmeri, besnikeri dhe korrektesi👉Ofrojme:👍 Kushte pune te mira💶 Pagesa konkuruese ne treg📍 Adresa:dhenbsp;Rruga Pjeter Bogdani ne bllok, Tiran...

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim