📋 operator turistik

🕵 Online 318 lexues | ⏳ 30 njoftime ne pritje
Oferta Pune Operatore ne shqip per agjensi turistike Me eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 22:40

📋 Tirane - Operatore Ne Shqip Per Agjensi Turistike

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Operatore Ne Gjuhen Shqipe Per Agjensi Turistike
✨ Shoqeri qe operon ne fushen e marketingut dhe turizmit(rezervime per hotele dhe makina me qera) Ofron Vend Pune per:👨‍💼👩‍💼  Menaxhere e marredhenieve me klientet.✅ Kriteret : ▪ Te kete perfunduar arsimin Bachelor, preferohe...
Oferta Pune OPERATOR/E ITALISHT DHE GREQISHT Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/11/2023 20:09

📋 Tirane - OPERATOR/E ITALISHT DHE GREQISHT

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ OPERATOR/E ITALISHT DHE GREQISHT
 📣 GENERAL RECRUIT eshte ne kerkim te te rinjve me vullnet dhe ambicie per te punuar. 👉 Kerkohen Operator/e Telefonik/e ne gjuhen: ITALIANE dhe GREKE 👉 OFROHET: 💰 Page baze + Bonuse (ditore,javore,mujore) 📌 Ambjente super k...
Oferta Pune operator Me eksperience ne Tirane
Data: 06/10/2023 12:21

📋 Tirane - Operator

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ OPERATORE Per Turizem Dentar
Jeni gati per nje aventure te re dhe te shperndani buzeqeshje te bukura ne te njejten kohe? Ne jemi ne kerkim te operatoreve te talentuar per turizem dentar per tu bashkuar me ekipin tone te suksesshem Kerkesat : -Eksperience ne fushen e turizm...
Oferta Pune Operator ne gjuhet Franceze, Italiane, Gjermane, Spanjolle, Supervizor ne gjuhen Franceze Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/09/2023 12:56

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhet Franceze, Italiane, Gjermane, Spanjolle, Supervizor Ne Gjuhen Franceze

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ GENERAL RECRUIT Kerkon Te Punesoj Operator Ne Gjuhet Franceze, Italiane, Gjermane, Spanjolle
📣 GENERAL RECRUIT eshte ne kerkim te te rinjve me vullnet dhe ambicie per te punuar.👉 Kerkohen Operator/e Telefonik/e ne gjuhet: 🇫🇷 FRANCEZE🇮🇹 ITALIANE 🇩🇪 GJERMANE🇪🇸 SPANJOLLE👉Kerkohet Supervizor ne gjuhen Francez...
Oferta Pune OPERATOR/E TELEFONIK/E NE GJUHET Gjermanisht, Frengjisht, Italisht, Spanjisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 30/08/2023 12:38

📋 Tirane - OPERATOR/E TELEFONIK/E NE GJUHET Gjermanisht, Frengjisht, Italisht, Spanjisht

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ SUPERVIZOR/E DHE AGJENT/E Ne Gjuhet Gjermanisht, Frengjisht, Italisht, Spanjisht!!
APLIKO TANI!POZICIONI OPERATOR/E TELEFONIK/E NE GJUHET:🇩🇪 GJERMANISHT🇫🇷 FRENGJISHT🇮🇹 ITALISHT 🇪🇸 SPANJISHTEksperienca nuk eshte kusht I domosdoshem, mjafton te zoteroni nje nga gjuhet e mesiperme ☺⏰Mundesi punesimi Full-...
Oferta Pune operator/e telefonik/e Pa Eksperience ne Tirane
Data: 23/07/2023 15:56

📋 Tirane - Operator/e Telefonik/e

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Te Lira Pune!! Operator/e Telefonik/e
Jemi ne kerkim te operatoreve telefonike me ose pa eksperience te meparshme ne gjuhet: ♦ GJERMANISHT ♦ FRENGJISHT ♦ ITALISHT ♦ SPANJISHT Tek ne do te gjeni: ○Page baze dhe Bonuse (ditore,javore,mujore) nga me te lartat ne treg...
Oferta Pune Operator zyre turistike Me eksperience ne Sarande
Data: 07/06/2023 11:18

📋 Sarande - Operator Zyre Turistike

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operatore Zyre Turistike
Shpallen vende vakante pune per operatore zyre truistike ⏩ Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te dine gjuhen angleze (perparesi nqs dine gjuhen italiane)😊 Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me stafin dhe klientet📌 Te kene perkusht...
Oferta Pune Guide/Shoqerues Turistesh Me eksperience ne Tirane
Data: 07/04/2023 14:18

📋 Tirane - Guide/Shoqerues Turistesh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Guide/Shoqerues Turistesh
Guide/Shoqerues Turistesh Albania DMC Balkan Tour Operator kerkon te punesoj shoqerues/ guide per grupe turistike brenda shqiperise Te kete njohuri shume te mira te gjuheve : Anglisht/ Frengjisht/ Spanjisht/ Gjermanisht Te shoqeroje vizitoret ne ...
Oferta Pune Operatore Pa Eksperience ne Tirane
Data: 05/04/2023 15:25

📋 Tirane - Operatore

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Operatore Turistike
House Of Travel shpall vend vakant per operatore turistike me ose pa eksperience. Kushte shume te mira pune, paga e kenaqshme. Orari i punes 8 ore, e diela pushim. Dergoni CV ne + ose [email protected] ...
Oferta Pune Sales Manager ne Gjuhen Frenge Me eksperience ne Tirane
Data: 04/04/2023 15:19

📋 Tirane - Sales Manager Ne Gjuhen Frenge

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Sales Manager Ne Gjuhen Frenge
Sales Manager ne Gjuhen Frenge Albania DMC Balkan Tour Operator, kerkon te punesoje Sales Manager ne Gjuhen Frenge Aplikanti duhet te permbushe keto kritere: • Te kete perfunduar arsimin e larte ne njeren nga deget (Ekonomi, Turizem, Gjuh...
Oferta Pune Mjek Stomatolog Me eksperience ne Lushnje
Data: 08/12/2023 17:18

📋 Lushnje - Mjek Stomatolog

Pagesa 4,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ My Dental Tourism Ofron Mundesimi Punesimi Mjek Stomatolog
🦷 My Dental Tourism ofron mundesimi punesimi si: 🥼Mjek stomatolog (Implantolog dhe Protezist) ✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme: - Preferohet te kene eksperience disa vjecare. - Te jene korrekte dhe etike gjate...
Oferta Pune Agjent / Retention ne gjuhet ITALISHT GJERMANISHT GREQISHT SPANJISHT Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 14:02

📋 Tirane - Agjent / Retention Ne Gjuhet ITALISHT GJERMANISHT GREQISHT SPANJISHT

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Tidojobs Ofron Mundesi Punesimi Si Operator Dhe Retention Ne Zyrat Me Te Mira Ne Tirane!
▶️  TidoJobs fron vende te lira pune si Agjent / Retention ne gjuhet !🌐 ITALISHT GJERMANISHT GREQISHT SPANJISHT🤘🏼 PS. Nuk ofrojm Remote✅ Ofrohet: + Baza duke filluar nga 600-1000€ + Bonuse ftd-je nga 80€ -300€💰+ LIVE /...
Oferta Pune Agjent Call Center , Retention ITALISHT Me eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 16:07

📋 Tirane - Agjent Call Center , Retention ITALISHT

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Agjente Call Center Dhe Retention Ne Gjuhen Italiane
👉Mundesi punesimi per agjente  telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuhes ItalianeKerkohet  niveli mbi mesataren ne komunikim te gjuhes ItalianeOfrohet :🏘️- Ambiente pune komo...
Oferta Pune Agjent ne gjuhen spanjolle Me eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 16:07

📋 Tirane - Agjent Ne Gjuhen Spanjolle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Click The Call Kerkon Te Punesoje Agjente Marketingu Ne Gjuhen Spanjolle
Click the Call kerkon te punesoje:Agjente Marketingu ne gjuhen : Spanjolle-🇪🇸Te zoteroje mire gjuhen-👨‍👩‍👧‍👦Te jete i motivuar te punoje ne grup.-📈Me Eksperience-⏰Orari: Full time 10:00 - 19:00 (1 ore pushim) ose Part t...
Oferta Pune Operator ne gjuhen Gjermane Me eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 21:03

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhen Gjermane

Pagesa 2,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Click The Call Kerkon Te Punesoje Agjente Marketingu Ne Gjuhen Gjermane
Click the Call kerkon te punesoje:-Agjente Marketingu ne gjuhendhenbsp; Gjermanedhenbsp;📌 Kriteret :-Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese.-Te jete i/e afte per te punuar ne grup.📌dhenbsp;Ofrohet :🏘️- Ambiente...
Oferta Pune Operatore gjuhet Frengjisht , Gjermanisht dhe Spanjisht Me eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 21:31

📋 Tirane - Operatore Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operatore Ne Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht !
Jeni ne kerkim te nje pozicioni te ri pune ? Hapen vende te reja pune per operatore ! Kjo eshte mundesia juaj , aplikoni tani !⚫Ofrohet:-Ambjente komode pune-Mundesi rritje profesionale-Trajnime-Bonuse-Orar full time Orari part-time-Festa dhe push...
Oferta Pune ITALISHT-GREQISHT-FRENGJISHT-GJERMANISHT-SPANJISHT Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 00:01

📋 Tirane - ITALISHT-GREQISHT-FRENGJISHT-GJERMANISHT-SPANJISHT

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ ITALISHT-GREQISHT-FRENGJISHT-GJERMANISHT-SPANJISHT
MOS HUMBISNI ME TEPER KOHE! VENDE TE LIRA NE GJUHET: ➡️ ITALISHT ➡️ GREQISHT ➡️ GJERMANISHT ➡️ FRENGJISHT ➡️ SPANJISHT Eksperienca nuk eshte kusht I domosdoshem, mjafton te zoteroni nje nga gjuhet e mesiperme ☺ ⏰Mun...
Oferta Pune Operator ne gjuhen Franceze Me eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 06:52

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhen Franceze

Pagesa 2,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Click The Call Kerkon Te Punesoje Agjente Marketingu Ne Gjuhen Frengjisht
Click the Call kerkon te punesoje: Agjente Marketingu ne gjuhen Frengjisht 🇫🇷-Te zoteroje mire gjuhen , te jete i motivuar te punoje ne grup.📈-Me Eksperience⏰-Orari: Full time 10:00 - 19:00 (1 ore pushim) ose Part time (4-6ore )💶-PA...
Oferta Pune operatore per gjuhet Italiane Gjermane, Frenge dhe Spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 06:53

📋 Tirane - Operatore Per Gjuhet Italiane Gjermane, Frenge Dhe Spanjolle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferta Pune Per Operator Ne Call Center Per Gjuhet Italiane, Gjermane, Frenge Dhe Spanjolle
 ⏩Kerkohet te punesohet operator te Gjuhes Gjermane, Frenge dhe Spanjolle. Nga e hena ne te premte, fundjava pushim.📌 Kriteret :-Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese.-Te jete i/e afte per te punuar ne grup.-Dispo...
Oferta Pune operator ne gjuhet ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 07:11

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhet ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT

Pagesa 200,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Si Operator Ne Gjuhet ANGLISHT / ITALISHT / FRENGJISHT / GJERMANISHT
👉 Preferohet qe aplikuesit te jene rreth moshes 25-40 vjec📍Adresa: Don Bosko prane Viva Market , Tirane📲 Cfare prisni Aplikoni tani!📩 Email: [email protected] ...
Oferta Pune Dealer,Recepsioniste ,Security,Arketare Pa Eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 08:26

📋 Tirane - Dealer,Recepsioniste ,Security,Arketare

Pagesa 1,300 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune
Regency Casino ofron vende vakante pune : 🤝Dealer Paga baze 800 Euro Bonus 500 Euro🤵🏼‍♂️Kamarier/e Paga baze 800 Euro Bonus 500 Euro. 🤵🏼‍♀️Slot/Reception Paga baze 800 Euro Bonus 300 Euro🤵🏼‍♀️Arketare Pa...
Oferta Pune Agjente ne Italishte Anglisht dhe Spanjisht Retention ne gjuhen Angleze Me eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 08:37

📋 Tirane - Agjente Ne Italishte Anglisht Dhe Spanjisht Retention Ne Gjuhen Angleze

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme Retention Dhe Agjente Anglisht, Italisht Dhe Spanjisht
👉Mundesi punesimi per Retention dhe agjente  telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.📌Aplikantet per Retention kerkohen te jene njohes te mire te gjuhes : -Retention anglisht (me experienc)-Retention spanisht (me experienc)📌Aplika...
Oferta Pune Operator ne gjuhen Italiane Me eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 10:09

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhen Italiane

Pagesa 2,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Click The Call Kerkon Te Punesoje Agjente Marketingu Ne Gjuhen Italiane
Click the Call kerkon te punesoje:Agjente Marketingu ne gjuhen : Italiane 📌 Kriteret :🇮🇹-Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese.👨‍👩‍👧‍👦Te jete i/e afte per te punuar ne grup.⏰Orari: Full tim...
Oferta Pune Estetiste Me eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 10:28

📋 Tirane - Estetiste

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ White Dental & Aesthetics Ofron Mundesi Punesimi Per Estetiste
👉White Dental dhe Aesthetics ofron mundesi punesimi:Estetiste (F) me eksperience ne perdorimin e aparaturave dhe trajtimeve te trupit e fytyres, ne vecanti me njohje ne aparaturat:- Deka Laser Again- Redtouch- Onda Pro- Criolipolize- Dermapen✅ ...
Oferta Pune Agjente telefonik ne gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht Me eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 11:37

📋 Tirane - Agjente Telefonik Ne Gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Vakante Pune Per Agjent Telefonik N Gjuhet Spanjisht,Frangjisht,Gjermanisht,Anglisht
👉Mundesi punesimi per agjente  telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme:- Spanjisht- Frengjisht- Gjermanisht- AnglishtOfrohen :- Ambiente pune komode, dinamike dhe sf...
Oferta Pune Agjente Telefonik per anglisht, frengjisht, gjermanisht, spanjisht, greqisht Me eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 11:48

📋 Tirane - Agjente Telefonik Per Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht

Pagesa 750 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Agjent Telefonik Per Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht
🗣️Je ambicioz dhe po kerkon nje page me te mire?Kjo eshte mundesia jote.✅ Kompania jone po kerkon njerez ambicioze qe kerkojne te punojne dhe te fitojne .📌 Kerkohen agjente telefonik per gjuhet :- Anglisht (Me Eksperience)-Frengjisht (me d...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 20:20

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Si Shitese
📢 Qelbanix Store kerkon punesoje 2 vajza ne, pozicionin shitese.✔ Nese te pelqen te punosh ne sektorin e modes atehere apliko tani.👌 Kerkohen vajza energjike, kreative dhe me deshire dhe vullnet per te punuar e zhvilluar aftesite ne sektori...
Oferta Pune Agjent ne gjuhen gjermane ,italiane dhe spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 07:13

📋 Tirane - Agjent Ne Gjuhen Gjermane ,italiane Dhe Spanjolle

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 🎈Mos Shiko Me Poshte Sepse Kjo Eshte Puna Qe Po Kerkon!!!
📣 Ofrohen vende pune per Agjent te gjuhes:🇩🇪 Gjermane🇮🇹 Italiane🇪🇸 Spanjolle✅ Cfare Ofrojme :* Perqindje qe nuk i merr askund (E cila jepet menjehere)* Vete zot vete shkop* Pagesa jepet cdo date 1 te cdo muaji.* Pa kod veshje ...
Oferta Pune AGJENT/E Pa Eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 09:20

📋 Tirane - AGJENT/E

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ AGJENT/E SHITJE
Kompania HYLA INTERNATIONAL kerkon te rinje dhe te reja ne pozicionin Agjent/e Shitje , avantazh te qenurit cift dhe posedimi automjetit, rimbursimi karburantit nga kompania ...
Oferta Pune Agjent Sherbim Klienti Pa Eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 11:38

📋 Tirane - Agjent Sherbim Klienti

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Operator Sherbim Klienti, Full Time, Anglisht
Kompania Salos kerkon njerez serioze qe kerkojne nje pune te pershtatshme qe ju ofron korrektesi dhe paga shume te mira ne raport me tregun. Kerkohen operator telefonik ne gjuhen Angleze ne fushen e Customer Service (Agjent sherbimi). Kriteri ...
Oferta Pune Kamarier/e, Banakiere, Motorrist, Pjatalarse, Sanitare, Picier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 11:56

📋 Tirane - Kamarier/e, Banakiere, Motorrist, Pjatalarse, Sanitare, Picier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bocconcino Resto Lounge Kerkon Te Punesoje Picier, Kamarier/e, Banakiere, Motorrist, Pjatalarse, Sanitare, Picier
Bocconcino Resto Lounge kerkon te punesoje:🍕Picier (me eksperienc )🤵Kamarier/e🍹Banakiere (turni i pare)👨Motorrist (me ose pa motorr)🍽 Pjatalarse (turni i dyte)🧼 Sanitare (turni i pare)✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperie...
Oferta Pune Arketar/e ne zyre kembimi valutor Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 11:32

📋 Tirane - Arketar/e Ne Zyre Kembimi Valutor

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Arketar/e
Kerkohet punonjes/e per pozicionin "ARKETAR/E", ne Kembim Valutor. Kualifikime dhe aftesi te kerkuara : 1.Te kete perfunduar studimet e larta ne deget e Fakultetit te Ekonomise (ose te jete ne vazhdim te studimeve). 2.Te kete komunikim sa me ...
Oferta Pune kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 11:29

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Kamarjer-e
Kerkohet kamarier/e me ose pa eksperrience pune. ...
Oferta Pune mekanik makinash Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 10:58

📋 Tirane - Mekanik Makinash

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Tirana Auto Gaz
Tirana Auto Gaz kerkon te punesoj MEKANIK MAKINASH Orari 08:00-17:00 Edjela pushim Pushimi i drekes 12:30-13:15 Transporti i perfshire PAGA 60.000-100.000 leke ne varesi te eksperiences Tirane-Durres km 6 ...
Oferta Pune Retention/ Team Leader/Agjente Italisht, Gjermanisht, Anglisht, Greqisht, Frengjisht Me eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 10:57

📋 Tirane - Retention/ Team Leader/Agjente Italisht, Gjermanisht, Anglisht, Greqisht, Frengjisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme Retention/ Team Leader/Agjente
Deshironi te ardhura te larga mujore bderi ne 5000€ . Kjo eshte mundesia juaj!dhenbsp;-Kerkojme te punesojme Retention/ Team Leader/AgjenteAgjente:🇮🇹Italishtdhenbsp;🇩🇪Gjermanisht🇬🇧Anglisht🇬🇷Greqisht🇫🇷Frengjishtdhenbsp...
Oferta Pune Elektricist Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 10:51

📋 Tirane - Elektricist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Tirane - Ofrohet Vend Pune Elektricist - Ndihmes Elektricist
Kompani me eksperience ne fushen e instalimeve te sistemeve elektrike, kerkon te punesoje: - Elektricist - Ndihmes elektricist Ofrohen: - Kushte shume te mira pune - Mundesi zhvillim profesional ne menyre te vazhdueshme - Page e kenaqshm...
Oferta Pune Kamarier/e ,banakier/e Pa Eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 10:44

📋 Tirane - Kamarier/e ,banakier/e

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ ASTIR:KERKOHET KAMARIER/e Dhe BANAKIER/e Per Ambjent Familjar ,paga Teper Kenaqshme
Kerkojme kamarier/e dhe banakier/e me turne per lokal ambjent familjar me paga teper te kenaqshme dhe bakshishe shume te mira.Nuk ka rendesi nese keni patur ose skeni patur eksperienca te meparshme ne kete fushe.JU MIREPRISEM! ...
Oferta Pune Social Media Manager Me eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 08:49

📋 Tirane - Social Media Manager

Pagesa 35,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Social Media Manager - Part Time (25 Hours / Week) (Office Job)
We are seeking a talented and enthusiastic Social Media Manager to join our team and take our online presence to the next level. In this role, you will be responsible for creating and curating compelling content, engaging with our audience, and grow...
Oferta Pune Kamarier Mengjesi Me eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 08:37

📋 Tirane - Kamarier Mengjesi

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Kamarier Mengjesi
Te interesuarit te dergojne nje CV ne Whatsapp...
Oferta Pune Banakiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 07:11

📋 Tirane - Banakiere

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 16-26 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojme Banakiere
Coffee Dreams kerkon te punesoje banakiere! Me ose pa eksperience te meparshme. Nje ambient i qete, familiar dhe nje staf shume mikprites. Lokali ndodhet ne kryqezimin e farmacise 10, Rruga Bardhyl. Per informacion te metejshem na kontaktoni ne ...
Oferta Pune Specialist SEO – Search Engine Optimization Me eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 10:09

📋 Tirane - Specialist SEO – Search Engine Optimization

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet IT-SEO ! Urgjente
Kerkohet IT-SEO ! Urgjente  Pozicioni: Specialist SEO – Search Engine Optimization Ne jemi nje kompani me qender ne Tirane pergjegjese per planifikimin, menaxhimin, konsulencen strategjike per aktivitete qe operojne ne fushen e  marketingut dh...
Oferta Pune Nd Kamarier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 15:56

📋 Tirane - Nd Kamarier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lezet Kalaja E Tiranes Ofron Mundesi Punesimi Per Nd Kamarier
Lezet te Kalaja e Tiranes ofron mundesi punesimi per:🧑‍💼 Ndihmes Kamarier 32000L + bonus🏖 1 dite ne jave pushim+ leje vjetore✅Kriteret e punes:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesion...
Oferta Pune Agjente imobilar Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 16:16

📋 Tirane - Agjente Imobilar

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bëhu Edhe Ti Pjesë E Ekipit RE/MAX Vizion
Të bëhesh pjesë e RE/MAX do të thotë të bëhesh pjesë e një trashëgimie të përsosur 50 vjeçare të Pasurive të Paluajtshme, të trajnohesh nga Trajnuesit dheamp; Motivuesit më të mirë në botë.Me ne jo vetëm që do të jeni të pav...
Oferta Pune Asistente Zyre Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 07:16

📋 Tirane - Asistente Zyre

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompania ALOPRONTO SRL Po Rekruton Asistente Zyre
📣 Kompania ALOPRONTO SRL po rekruton Asistente Zyredhenbsp;✅ Pergjegjesite:dhenbsp;✔️dhenbsp;Mirëpritja e vizitorëve🗣️ Përgjigjja e telefonatave💻 Futja e të dhënave dhe mbajtja e shënimeve⏳ Planifikimi dhe organizimi i inter...
Oferta Pune instagram Me eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 02:43

📋 Tirane - Instagram

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ EKSPERTE NE RRITJEN DHE MENAXHIMIN E INSTAGRAMIT.(vajze) TURNI 2
KERKESAT E PROFILIT: - TURNI 2 - Te kete eksperience dhe portofol punesh te sukseshem ne kete profil. - Te menaxhoje instagramin e kompanise, me kretivitet dhe risi te reja. - Te promovoje dhe te rrise shitjen e produkteve dhe sherbimeve te ko...
Oferta Pune Shites/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 02:36

📋 Tirane - Shites/e

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Shites
Kerkohet shites me dhe pa eksperience pune. Eksperience ne shitjen e artikujve per meshkuj perben perparsi. Njohja e gjuhes turke perben perparsi. Paga ne varesi te eksperiences 40.000-60.000 Aplikantet duhet te kene min arsim te mesem Per te a...
Oferta Pune OPERATOR-SHERBIM TAXI Fillestar/Pak eksperience ne Shkoder
Data: 09/12/2023 22:30

📋 Shkoder - OPERATOR-SHERBIM TAXI

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ OPERATOR SPEED TAXI SHKODER
Pergjigjet ne telefon dhe/ apo me çfaredo mjeti tjeter komunikimi ne lidhje me kerkesat e klienteve per sherbimin taksi Jep informacion ne lidhje me çmimet dhe tarifat e sherbimit taksi Perpunon dhe transmeton informacionin dhe udhezimet p...
Oferta Pune Instruktore Pa Eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 21:40

📋 Tirane - Instruktore

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Instruktore Palestre (f)
-Turni i paradites -Sigurimet shoqerore dhe shendetsore -Kushte pune shume te mira -Kontrate e rregult pune sipas legjislacionit ne fuqi...
Oferta Pune Dealer, Recepsion / mbikqyrese e makinave slot, Kamariere, Arketare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 18:38

📋 Tirane - Dealer, Recepsion / Mbikqyrese E Makinave Slot, Kamariere, Arketare

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Regency Casino Ofron Mundesi Punesimi Per Dealer, Recepsion / Mbikqyrese E Makinave Slot, Kamariere, Arketare
📢 Regency Casino ofron mundesi punesimi ne keto pozicione pune: - Dealer, - Recepsion / mbikqyrese e makinave slot- Kamariere- Arketare✅ Kriteret e Punesimit1- Vajza te moshes  21- 35 vjece2- Te jene te shkathta dhe te paraqitshme3- Te jen...
Oferta Pune Ndihmes ekonomiste Me eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 18:35

📋 Tirane - Ndihmes Ekonomiste

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ ALO PRONTO KERKON TE PUNESOJE NDIHMES EKONOMISTE
ALO PRONTO kerkon te punesoje -NDIHMËS EKONOMISTE Kushte pune komode dhe një mjedis pune pozitiv 📌Kriteret: ▫️Njohuri në fiskalizimin e faturave▫️Njohuri të mira në përdorimin e paketës MS Office▫️Njohuri të një prej gju...
Oferta Pune Parukiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 13:52

📋 Tirane - Parukiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Studio Aurora Kerkon Te Punesoje Parukiere
Studiodhenbsp;dhenbsp;Aurora kerkon te punesoje:-Parukiere me ose pa eksperiencdhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;👉🏻Ofrohet:💵dhenbsp;Pagesa e k...
Oferta Pune Promotore ne terren Pa Eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 13:01

📋 Tirane - Promotore Ne Terren

Pagesa 400 Euro ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem paradite

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Tirane, Ofrohet Vend Pune Part Time Promotore Ne Terren!
Kerkojme te punesojme Promotore ne terren part/time: Kerkesat: -Te siguroje nje sherbim cilesor dhe profesional ndaj klienteve; -Krijon komunikimin me klientet, kupton interesin e tyre, i prezanton dhe i sygjeron produktet per te cilat ai eshte...
Oferta Pune Agjente Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 10:55

📋 Tirane - Agjente

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Po Kerkojme Te Zgjerojme Ekipin Tone.
Po kerkojme te zgjerojme ekipin tone. 🏡🧳Jemi ne kerkim te individeve qe kane deshire te rriten profesionalisht dhe ekonomikisht. 💭🙋‍♂️Behu pjese e ekipit dhe se bashku te ndihmojme klientet te gjejne shtepine e tyre te endrrave ! ...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 16:00

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Scrot Store Kerkon Te Punesoje Vajza Te Afta Dhe Te Apasionuara Mbas Rrobave Per Te Punuar Ne Butik.
Scrot Store kerkon te punesoje vajza te afta dhe te apasionuara mbas rrobave per te punuar ne butik.✅Kriteret e punes:📌 Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me eti...
Oferta Pune Agjente Turistike Me eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 16:22

📋 Tirane - Agjente Turistike

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Selectours.al Kerkon Te Punesoje Agjente Turistik
✅Kriteret e punes:👉Te kete eksperienc te meparshme ne fushen e turizmit dhe hotelerise😊Te dije te flasi dhe te shkruaj anglisht nivel c1 c2😊Te jene te sjellshem me stafin👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale  👉Rezervime ...
Oferta Pune Zgarist, FastFood-ier dhe Motorrist Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 19:32

📋 Tirane - Zgarist, FastFood-ier Dhe Motorrist

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Zara 5 Maj Ofron Mundesi Punesimi Per Zgarist, FastFood-ier Dhe Motorrist
📢dhenbsp;Zgara 5 Majidhenbsp;ofron mundesi punesimi per:-Zgaristdhenbsp;- Punonjes Fast Food-ierdhenbsp;-Motorrist✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shk...
Oferta Pune KAMARIER Me eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 19:57

📋 Tirane - KAMARIER

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Franco’s Kerkon Te Punesoje Kamarier Turni I 3
🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   - Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet. ✔️ Kushte te mira pune.📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit....
Oferta Pune MONITORUES MARKETINGU Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 20:24

📋 Tirane - MONITORUES MARKETINGU

Pagesa 30,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem paradite

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme MONITORUES MARKETINGU
PO KERKOJME TE RINJ ME DESHIRE PER TE PUNUAR DHE PER TU RRITUR PROFESIONALISHTdhenbsp;NE OFROJME:dhenbsp;💻KUSHTE TE MIRA PUNEdhenbsp;🤝STAF BASHKEPUNUESdhenbsp;💸MUNDESI RRITJEdhenbsp;⏰ORARI I PUNES: 4 OREdhenbsp;💶PAGA 30 000 LEKEdhenbsp...
Oferta Pune Operatore sherbim klienti Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 22:29

📋 Tirane - Operatore Sherbim Klienti

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Sherbim Klienti, Operatore Ne Platformen Instagram
Kerkojme nje vajze per sherbim klienti (platforma Instagram). Puna kerkon prezence fizike ne orarin 09:00-17:00, nga e hena ne te premte, ne fundjave 1 dite 2 turne, diten tjeter pushim. Te jete e afte te perballoje fluksin, te kete shpejtesi ne shk...
Oferta Pune Mekanik/ Ndihmes mekanik Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 11:01

📋 Tirane - Mekanik/ Ndihmes Mekanik

Pagesa 55,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 40-50 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ AGROTEK ALB Me Aktivitet Ne Vore Dhe Vaqarr Ka Nevoje Per: Mekanik/ Ndihmes Mekanik
AGROTEK ALB me aktivitet ne Vore dhe Vaqarr ka nevoje per:- Mekanik/ Ndihmes mekanik💸 Paga fillestare Neto 55,000 leke ne muaj. Vleresim (ngritje page) pas 3 muaj dhe 6 muaj✅ Me siguracion te plote dhe kompensim transporti 👉Mosha 30-50 vjec...
Oferta Pune Sherbim klienti ne gjuhen Spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 11:15

📋 Tirane - Sherbim Klienti Ne Gjuhen Spanjolle

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Sherbim Klienti Spanjisht
👉 Mundesi punesimi per Sherbim klienti ne gjuhen Spanjolle📌Kriteret:-Njohuri të mira të gjuhës spanjolle-Eksperience pune te meparshmedhenbsp;-Njohuri të mira në përdorimin e paketës MS Office✅ Ofrohen :- Ambiente pune komode, dinamik...
Oferta Pune Shitese Pa Eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 10:38

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 35,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Shitese Butiku
Kerkohet shitese butiku me ose pa eksperience. Puna 8 ore Pagesa 35’000 leke fillestare Mundesi rritje ne rroge Butik me veshje femrash ne rrugen Bardhyl ...
Oferta Pune Kamarier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 10:38

📋 Tirane - Kamarier

Pagesa 300 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ ELITE HOOKAH BAR
Elite hookah bar kerkon te punesoj ; Kamarier ✅Kriteret e punes: 💼 Kandidatet te jene te rregullt ne pune dhe me orarin 😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet 👉Te jene te shkathet ✅Ofrohet: 💸 Paga s...
Oferta Pune Konsulent Imobiliar Me eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 10:09

📋 Tirane - Konsulent Imobiliar

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Mundesi E Mire
𝐊𝐫𝐢𝐣𝐨 𝐩𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥𝐢𝐧 𝐞 𝐤𝐚𝐫𝐫𝐢𝐞𝐫𝐞𝐬 𝐧e 𝐅𝐮𝐭𝐮𝐫𝐞 𝐇𝐨𝐦𝐞! Behu pjese e Brandit me te madh Shqiptar qe ofron sherbimin e pales ndermjetesuese ne tregun e pasurive...
Oferta Pune Recepsioniste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 08:20

📋 Tirane - Recepsioniste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 16-26 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Recepsioniste(femer) Turni II
Boutique Hotel Patricia dhe Hotel Artist dhe Center Hotel Tirana, kerkon Recepsioniste turni II Orari: 14:00-22:00 Dite Pune: 6 dite ne jave, 1 dite pushim Mosha: 18-50 vjece Paga: 40,000 deri ne 80,000 Lek te reja ...
Oferta Pune EKONOMISTE (full time) Me eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 08:10

📋 Tirane - EKONOMISTE (full Time)

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Tirane, Ofrohet Vend Pune EKONOMISTE E Brendeshme (full Time)
ENZO ATTINI kerkon te punesoje nje EKONOMISTE (full time) KERKESAT E PROFILIT: 1-Te kete mbaruar fakultetin ekonomik. 2-Te kete eksperience pune si ekonomiste. 3-Te kete bere kursinin e fiskalizimit 4-Te dije te punoje ne menyre perfekte me p...
Oferta Pune Agjente shitje Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 08:10

📋 Tirane - Agjente Shitje

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Agjente Shitjesh Per Produkteve ENZO ATTINI Ne Showroom.(vajze) -PAGA Baze 35000 Lek+ BONUSE Qe E Cojne Ne Total Mbi 70&
Pozicioni punes: Agjente shitjesh per produkteve ENZO ATTINI ne showroom.(vajze) Kompania ENZO ATTINI kerkon : Te punesoje vajza te cilat jane te gatshme te rriten personalisht, profesionalisht dhe financiarisht ne sektorin e shitjes. PERGJE...
Oferta Pune Berber Me eksperience ne Tirane
Data: 08/12/2023 13:44

📋 Tirane - Berber

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Barbershop Albi Kerkon Te Punesoje BERBER
♦Kerkohet te punesohet:-Berber◼Kriteret e punes:🔸Kandidati duhet te kete eksperience te meparshme pune🔸Te kete klientelen e tijdhenbsp;🔸Pagesa me %🔸Qendrim pozitiv dhe aftesi te mira bashkepunuese◼Ofrohet:-Kushte shume te mira pune...
Oferta Pune Konsulent Imobiliar Pa Eksperience ne Tirane
Data: 08/12/2023 20:39

📋 Tirane - Konsulent Imobiliar

Pagesa 36,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Konsulent Imobiliar
Remax Art është mundësia jote e Artë. Një skuadër Artistësh në profesionin e Agjentit Imobiliar. Profesion që të lejon të punosh si do ti dhe të fitosh para aq sa do ti. Çfarë ofrojmë? - Ambient dhe Skuadër Profesionistësh - Tra...
Oferta Pune Ekonomiste dhe ndihmes ekonomiste Me eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 00:02

📋 Tirane - Ekonomiste Dhe Ndihmes Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompania T2ISFA Shpk Kerkon Te Punesoje Ekonomiste Dhe Ndihmes Ekonomiste
Kompania T2ISFA shpk nedhenbsp; filialin Vrion Finiq Sarande.Kerkon te punesoje EKONOMISTE-Te kete njohuri per programet Bilancdhenbsp; ose Financa 5.-Te kryej plotesimin dhe rregjistrimin e faturave te shitjes - blerjes.-Orari i punes 7.30-16.00.-P...
Oferta Pune Graphic Designer Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 12:40

📋 Tirane - Graphic Designer

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Graphic Designer & Social Media
Kerkohet punonjese VAJZE per Graphic Designer dhe Social Media. Orari: 9-5 (FULL TIME) E Shtune - E Diele PUSHIM Kerkohet te kete eksperience ne : 1. Photoshop 2. Ilustrator 3.Canva Per me shume informacione na kontaktoni. ...
Oferta Pune Retention/ Team Leader/Agjente Me eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 14:16

📋 Tirane - Retention/ Team Leader/Agjente

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme Retention/ Team Leader/Agjente
Deshironi te ardhura te larga mujore bderi ne 5000€ . Kjo eshte mundesia juaj!dhenbsp;-Kerkojme te punesojme Retention/ Team Leader/AgjenteAgjente:🇮🇹Italishtdhenbsp;🇩🇪Gjermanisht🇬🇧Anglisht🇬🇷Greqisht🇫🇷Frengjishtdhenbsp...
Oferta Pune Punonjese Zyre Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 16:24

📋 Tirane - Punonjese Zyre

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Punonjese Zyre / Agjensi Udhetimi
Agjensia e udhetimeve ALVAVEL ALPAR, Kerkon te punesoje,punonjese zyre (gjinia femer ) , full time e cila ploteson kriteret e meposhtme : - Preferohen kandidatet te cilat kane perfunduar arsimin e larte - Te kete njohje shume te mira te pake...
Oferta Pune Estetiste thonjesh Me eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 18:58

📋 Tirane - Estetiste Thonjesh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohet Estetiste Thonjesh
📣 Kerkohet te punesohet :- Estetiste thonjeshdhenbsp;✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet medhenbsp; eksperience pune +1 vite pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;-Kushte shume...
Oferta Pune Kuzhinier, Kamrier Me eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 19:49

📋 Tirane - Kuzhinier, Kamrier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant A'mare Kerkon Te Punesoje Kuzhinier Per Kuzhine Italiane Dhe Kamarier
⏩ Restorant A'mare kerkon te punesoje:🧑‍🍳 Kuzhinier per kuzhine Italiane🤵‍♂️ Kamarier✅Kriteret e punes:💼 Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me...
Oferta Pune operatore per rrjetet sociale Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 20:06

📋 Tirane - Operatore Per Rrjetet Sociale

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohen 4 Operatore Per Rrjetet Sociale
⏩Kerkohet te punesohen 4 operatore per rrjetet sociale📌 Kriteret :-Te jete i/e afte per te punuar ne grup.-Disponibilitet per te punuar me orar te plote.dhenbsp;✅Ofrojme:-Ambient shume komod pune dhe motivues per tu permiresuar profesionalish...
Oferta Pune Ndihmes kuzhiniere, Ndihmes Banakier/e, Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 20:51

📋 Tirane - Ndihmes Kuzhiniere, Ndihmes Banakier/e, Sanitare

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ LaVeen Ofron Mundesi Punesimi Per Ndihmes Kuzhiniere, Ndihmes Banakier/e, Sanitare
✨LaVeen kerkon te punesoje: -Ndihmes kuxhiniere femerdhenbsp;8 ore pune 1 dite pushim me sigurime paga 45.000 leke. -Sanitare 8dhenbsp;ore pune 1 dite pushim me sigurime paga 40.000 leke. -Ndihmes banakier/ edhenbsp;8 ore pune 1 dite push...
Oferta Pune Punojse salle, Punojse te bulmeti Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 22:09

📋 Tirane - Punojse Salle, Punojse Te Bulmeti

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Big Market Kerkon Te Punesoje Punojse Salle Dhe Zevendese Punojse Te Bulmeti
♦Big Market kerkon te punesoje:- Punojse salle - Punojse te bulmeti ⏩Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikimi -Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune- Te jete pa angazhime shkollore- Te jene t...
Oferta Pune Shitese Me eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 22:09

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Mundesi Punesimi Per Shitese
👉Njoftim pune, Shitese, Tirane Full time👉Kriteret:-Aftesi shume te mira ne komunikim-Aftesi shume te mira per te punuar dhe bashkepunuar ne grup-Ndershmeri, besnikeri dhe korrektesi- Me eksperience pune- Njohuri shume te mira te gjuhes angleze...
Oferta Pune Operatore ne shqip per agjensi turistike Me eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 22:40

📋 Tirane - Operatore Ne Shqip Per Agjensi Turistike

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Operatore Ne Gjuhen Shqipe Per Agjensi Turistike
✨ Shoqeri qe operon ne fushen e marketingut dhe turizmit(rezervime per hotele dhe makina me qera) Ofron Vend Pune per:👨‍💼👩‍💼  Menaxhere e marredhenieve me klientet.✅ Kriteret : ▪ Te kete perfunduar arsimin Bachelor, preferohe...
Oferta Pune Staf ne pozicione te ndryshme pune Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 02:45

📋 Tirane - Staf Ne Pozicione Te Ndryshme Pune

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompani E Huaj Sherbimi Deshiron Te Punesoje Staf
📌✅ Kompani e huaj sherbimi deshiron te punesoje staf,dhenbsp; ku do ti paguhet trajnimi 1 mujordhenbsp; per te kaluar ne nivele pagesash profesionalisht te larta✅Kriteret e punes:👉Punesim per periudhe Afatgjatedhenbsp;😊 Te jete i komuni...
Oferta Pune Shofer Me eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 02:46

📋 Tirane - Shofer

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompania E Dyshekeve Flex Kerkon Te Punesoje Shofer
📌✅Kompania e dyshekeve Flex kerkon te punesoje shofer me eksperience pune per shperndarjen e dyshekeve ne gjithe Shqiperine.✅Kriteret e punes:🍀 Te jete i pajisur me Patentedhenbsp;🔷Te jete me banim ne Tirane👉Punesim per periudhe Afat...
Oferta Pune shitese online Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 04:39

📋 Tirane - Shitese Online

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Operatore (shitese) Per Dyqan Online
Kerkojme operatore (shitese) per dyqan onlinedhenbsp;📲 Operatore per kanalet e shitjeve tona✅ Kualifikimet:📚 Avantazh kane ata qe kane mbaruar Universitetin .💻Puna me turne 44 ore ne jave ( nje dite ne jave pushim )⚡ Deshire dhe aftesi ...
Oferta Pune Agjent Shitjesh Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 04:41

📋 Tirane - Agjent Shitjesh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Century 21 Atrium Ofrron Mundesi Punesimi Si Agjent Shitjesh
📣 Kerkon pune dinamike, ne kontakt te vazhdueshem me kliente, ku aftesite e tua te komunikimit dhe te negocimit te perkthehen ne mijera euro te ardhura ne muaj?📌 Eja behu pjese e Century 21 Atrium zyre imobiliare pjese e rrjetit Century 21 Alb...
Oferta Pune hidraulik, teknik kondicioner dhe rrobaqepese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 06:29

📋 Tirane - Hidraulik, Teknik Kondicioner Dhe Rrobaqepese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vend Vakant Pune Per Hidraulik, Teknik Kondicioner Dhe Rrobaqepese
📌Vend vakant pune per hidraulik dhe teknik kondicioner ne nje nga kompanite me te mira ne treg✅ Ofrohen :👉 Puna me kohe te plote 👉 Mundesi per negocim orari 👉 Paga shume e mire +bonus per performancen📌 Vend vakant pune per rrobaqep...
Oferta Pune Punonjes Pa Eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 07:20

📋 Tirane - Punonjes

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Big Market Kerkon Te Punesoje Punonjes Vajze/Djale
♦Big Market kerkon te punesoje:-🤵🏼‍♀️🤵🏼 Punonjes Vajze /Djale dhenbsp;⏩Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikimidhenbsp;-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune- Te jene te dispon...
Oferta Pune Motorrist dhe Ndihmes/e Kuzhine Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 09:05

📋 Tirane - Motorrist Dhe Ndihmes/e Kuzhine

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferta Pune: Bar Restorant Piceri Te Binjaket Kerkon Te Punesoje Motorrist Dhe Ndihmes/e Kuzhine
⏩dhenbsp;Bar Restorant Piceridhenbsp;Te Binjaketdhenbsp;kerkon te punesoje:dhenbsp;👩‍🍳 Ndihmes/e Kuzhine (Turni i Pare)🛵dhenbsp;Motorrist (Turni i Pare)✅ Kerkohet:👉dhenbsp;Motorristi duhetdhenbsp;tëdhenbsp;njohi mirëdhenbsp;Tiran...
Oferta Pune Shofer Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 09:29

📋 Tirane - Shofer

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompani E Huaj Kerkon Shofer Per Transport Produktesh Ushqimore
📌✅ Kompani e huaj kerkon shofer per transport produktesh ushqimore✅Kriteret e punes:🍀 Te jete i pajisur me Patentedhenbsp;👉Punesim per periudhe Afatgjatedhenbsp;😊 Te jete i komunikueshem dhe fleksibel me oraretdhenbsp;...
Oferta Pune Punonjes Sigurie Me eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 10:26

📋 Tirane - Punonjes Sigurie

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Siguria 17 Kerkon Te Punesoje Punonjes Sherbimi
Marriot Hotel eshte nje nder hotelet e prestigjoze ne tirane✅ Kriteret🧑‍💼 Kantidatet te kene mbaruar minimalisht arsimin e mesem💥 Preferohen Kanddidatet e Certifikuar ne Sherbim😊 Ju mirepresim !...
Oferta Pune Recepsioniste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 11:16

📋 Tirane - Recepsioniste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Te Punesohen 2 Vajza Per Nje Zyre Poste Private, Recepsion, Puna Me Turne
Kerkohen te punesohen 2 vajza per nje zyre poste private, recepsion, puna me turneTe jene te shkatheta Te kene komunikim te mire Te jene te sjellshme Ambjenti i punes esht shume dinamik.Pune eshte ne orarin te alternuar 10:00-18:00Dhe 11:00-19:00...
Oferta Pune kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/12/2023 11:33

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Belfast Snack &bar Kerkon Te Punesoj Kamarier/e
Belfast Snackdhebar kerkon te punesoj :🤵🏼‍♀️🤵🏼Kamarier/e✅Kriteret e punes:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale📌 Mosha 18-25 vjec✅Ofrohet:💰Pagesa te kenaqshme🙋...
Oferta Pune Tik tok Pa Eksperience ne Tirane
Data: 09/12/2023 08:09

📋 Tirane - Tik Tok

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ EKSPERTE NE RRITJEN DHE MENAXHIMIN E TIK TOK-UT. ( Vajze) TURNI 2
KERKESAT E PROFILIT: - TURNI 2 - Te kete eksperience dhe portofol punesh te sukseshem ne kete profil. - Te menaxhoje tik-tokun e kompanise, me kretivitet dhe risi te reja. - Te promovoje dhe te rrise shitjen e produkteve dhe sherbimeve te kompan...

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim