340x230    340x230

🏡 kurse profesionale

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje

📣 Trajnim Ne Fiverr 2023

Tirane | 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 🗣️ po sikur te kishe nje zysh te koka, a do te mesoje nje profesion te ri nga shtepia?🗣️ trajnim per mamat njesoj sikur te ishe ne klase me zyshe qe rrine mbi koke me apo pa ndonje aftesi sp...
05/02/2023 12:46

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
"upgrade your skills"🚀🚀🚀 asnje shprehje qe lidhet me zhvillimin personal ose profesional sot nuk eshte me klishe... "duhet te formohemi qe te performojme". ne eksperiencen tone profesionale ...
30/01/2023 13:57

Zona: Qender
⏩ qender kursesh estetike💇‍♀️ vogue school albania (iternational school) e njohur ne te gjithe boten ne 121 vende  e njohur nga qendra nderkombetare e licencave ne strasburg, e vetmja ne ...
13/01/2023 10:08

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Kurse pergatitore per testin e matures shteterore lenda: gjuhe shqipe dhe letersi •grupi:(4-8 nxenes) 36 seanca (1 shkurt - 31 maj) 60 minuta secila seance/kohezgjatja: 4 muaj 1000lek/seance •...
09/01/2023 20:30

Zona: Qender
Në semestrin e verës 2023 jepet për herë të parë mundësia për frekuentimin pa shkëputje të dy niveleve gjuhësore në kombinimet e mëposhtme: a1 + a2, a2 + b1, b1 + b2, b2 + c1. edhe pse ...
29/10/2022 19:23

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
👉kurse online per alpha web, financa 5 standard, financa 5 enterprise, elif enterprise, deklarimeqendra “trajnimi im” ofron kurse online per software te kontabilitetit te aplikuar, fiskalizimin...
17/10/2022 22:00

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Qendra e kurseve adronis ofron trajnime programimi ne gjuhet: c, c++, c#, java dhe python. trajnimet bazohen ne kurrikula te perditesuara me kohen dhe shume efikase te cilat do ju ndihmojne te meso...
28/09/2022 14:49

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
A e dini qe qta eshte nje qender qe ofron kurse dhe çertifikime nderkombetare te gjuhes italiane 🇮🇹 nga vete universitetet italiane? 🇮🇹🏫 na kontaktoni 📥 per me shume informacione o...
25/09/2022 21:52

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Financa 5 📊 eshte nje program shume i njohur ne fushen e kontabilitetit 📉 e cilaperdoret gjeresisht per administrimin financiar te kompanive dhe lehteson futjen e vazhdueshme ekonomike te te dhe...
25/09/2022 20:32

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Tashme te mesosh gjuhen gjermane 🇩🇪 nuk do te jete me e veshtire. qta ofron kurse te gjuhes gjermane ne te gjithe nivelet dhe per te gjithe grupmoshat ✨ qe zhvillohen nga pedagog 👨‍🏫 ...
24/09/2022 18:23

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Keni hasur gjithmone veshtirese per te krijuar dokumente ne word 📄, per te bere llogaritje dhe ruajtje te dhenash ne excel 🧮 dhe per te bere nje prezantim ne powerpoint? 📹 tashme keto veshtir...
24/09/2022 18:21

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
⏩ ofrojme kurse per berber:dhenbsp;dhenbsp;👉 ofrojme kurse 3 dhe 6 mujore, me nje staf te kualifikuar📌 metoda bashkekohoredhenbsp;💺 ambjente komode dhe te pershtatshme per te zhvilluar kurs...
23/09/2022 13:50

Zona: Qender
Poku estetike ( elbasan ) hap dyert per kursantet e reja qe duan te marrin pjese per "qerpike extension “dhe manikyr + pedikyr + ndertim thonj xhel . professionale + certifikat .... ju mire...
17/09/2022 09:06

Zona: Don Bosko
Ofroj kurse individuale matematike per klasa nga e 6 deri ne klasen e 12. jam mesuese me eksperience pune 27 vite. preferoj nxenes te gjimnazit. ...
13/09/2022 15:33

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Si te filloni karrieren tuaj dhe te hapni dyert e punesimit ne kompani europiane? ne ju ofrojme mundesine e nje trajnimi europian, ne sektorin e investment banking. trajnimi ka orar fleksibel dhe ...
18/08/2022 13:33

Zona: Zone Periferike
Qendra e kurseve ‘adronis’ ofron trajnime per gjuhet e programimit si: c, c++, cdhenbsp;# dhedhenbsp;java.🔴 trajnimet mund te kryhen si ne grup edhe individuale.🔴 gjithashtu ofrojme cmime sh...
27/06/2022 18:21

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Per kursantet me te mire ofrojme mundesi punesimi.🎯 adresa :  rruga e barrikadave....
18/12/2021 20:56

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
The don salon prej disa kohesh tashme ofron kurse me nje staf te kualifikuar, 3 edhe 6 mujore.metoda bashkekohore, ambjente komode dhe te pershtashme per te zhvilluar kursin. mundesi punesimi te menje...
12/09/2021 14:00

Zona: Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Dhenbsp;🔗juli barber shopdhenbsp;me nje eksperience 5 vjecare ofron kurse per berber qe brenda pak muajsh ben te mundur ju ben te mundur qe ju te mesoni teknikat moderne te qethjes se flokut , stil...
02/05/2021 16:54

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim