📋 saldator

🕵 Online 549 lexues | ⏳ 20 njoftime ne pritje
Oferta Pune Saldator Me eksperience ne Tirane
Data: 14/05/2024 09:19

📋 Tirane - Saldator

Pagesa 120,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Saldator
Shoqeria EMAS Metal Construction kerkon te punesoje 1 (nje) punetor me profesion Saldator. Kandidati duhet te kete nje pervoje prej te pakten 2 vite ne kete profesion. Paga dhe kushtet e punes nder nivelet me te larta te pageses per kete profesion b...
Oferta Pune Punetor Pa Eksperience ne Tirane
Data: 29/04/2024 16:28

📋 Tirane - Punetor

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Punetor Dhe Saldator
SteellArtTiranaKerkon PunetorNdihmes SaldatorSaldatorMe dhe pa eksperienc Paga e kenaqshmeNr. Kontakti ...
Oferta Pune Saldator Pa Eksperience ne Tirane
Data: 21/04/2024 14:59

📋 Tirane - Saldator

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Saldator Ne Nje Fabrike Prodhimi
Kerkohet Saldator ne nje Fabrike ProdhimiPaga shumedhenbsp; mireDreka e perfshireKushtet e pune shume te mira...
Oferta Pune Punetor Me eksperience ne Tirane
Data: 09/04/2024 17:51

📋 Tirane - Punetor

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 40-50 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Saldator
Kerkohet te punesohet nje Saldator me kohe te plote. Pagesa 500 lek/ora e punes . Vendodhja Vore ....
Oferta Pune specialist Me eksperience ne Tirane
Data: 21/03/2024 03:36

📋 Tirane - Specialist

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mushama Kamioni Klajdi
Mushama kamioni Klajdi kerkon te zgjeroje stafin duke ofruar vende pune .dhenbsp;Kerkohet Saldator me eksperience pune ne fushen e saldimeve . Ofrojme kushte shume te mira pune , ambient komod dhe familjar dhe mbi te gjitha paga eshte teper e kenaqs...
Oferta Pune Saldator Pa Eksperience ne Tirane
Data: 03/03/2024 20:08

📋 Tirane - Saldator

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 45-55 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Saldator
Vend vacant pune e profilin Saldator.Punohet me konstruksione te lehta dhe te renda.Ofrohen kushte te mira pune dhe page e kenaqshme.Vendodhja ne institut.Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit ...
Oferta Pune Saldator & Kovaç Me eksperience ne Tirane
Data: 16/02/2024 16:50

📋 Tirane - Saldator & Kovaç

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojm Saldator
Kerkohet saldator dhe kovaç mosha 30-45 vjec me eksperience pune....
Oferta Pune Saldator&kovaç Me eksperience ne Tirane
Data: 16/02/2024 16:45

📋 Tirane - Saldator&kovaç

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Saldator Dhe Kovaç
Kerkohet per kompanine Art2f (punime hekuri) saldator dhe kovaç mosha 30-45...
Oferta Pune Saldator Me eksperience ne Tirane
Data: 04/02/2024 18:11

📋 Tirane - Saldator

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Saldator
Kerkohet saldator me eksperience. Mosha 25-40 vjec...
Oferta Pune Profesionist dhe punetor Me eksperience ne Tirane
Data: 21/01/2024 16:34

📋 Tirane - Profesionist Dhe Punetor

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Profesioniste
Ne nje kompani konstruksionesh metalike kerkohen : - Montator ( i afte te lexoje vizatimet teknike dhe te menaxhoje e drejtoje gurpin qe i eshte caktuar ne bashkpunim me inxhinierin perkates ) - Saldator - Mirembajtes Ofrojme : - ...
Oferta Pune Operatore gjuhet Frengjisht , Gjermanisht dhe Spanjisht Me eksperience ne Tirane
Data: 25/05/2024 19:33

📋 Tirane - Operatore Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operatore Ne Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht !
Jeni ne kerkim te nje pozicioni te ri pune ? Hapen vende te reja pune per operatore ! Kjo eshte mundesia juaj , aplikoni tani !⚫Ofrohet:-Ambjente komode pune-Mundesi rritje profesionale-Trajnime-Bonuse-Orar full time Orari part-time-Festa dhe push...
Oferta Pune Konsulent Turizmi ne gjuhen italiane Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 09:37

📋 Tirane - Konsulent Turizmi Ne Gjuhen Italiane

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ BlissMedTeam Kerkon Te Punesoje 50 Konsulent Turizmi Dentar
Behu pjese e BlissMedTeam e cila ka hapur vendet vakante per agjent ne turizmin dentar !Apliko dhe fillo menjehere ! Kriteret : 🔹 Te dije gjuhen italiane ne nivel mbi mesatar 🇮🇹🔹Te kete aftesi te mira komunikimi 🔹 Eksperienca perbe...
Oferta Pune Customer Service Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 12:37

📋 Tirane - Customer Service

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ We Are Looking For Customer Service Agent (m/w/d)
Customer Service Agent (m/w/d)🔎 Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Customer Service Agent (m/w/d) in Teilzeit / Vollzeit.✅ Deine Benefits🔸 sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit oder Teilzeit🔸 pünktliches Gehalt und attrak...
Oferta Pune operator/e per gjuhet Gjermane, Frenge dhe Spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 13:56

📋 Tirane - Operator/e Per Gjuhet Gjermane, Frenge Dhe Spanjolle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferta Pune Per Operator Ne Call Center Per Gjuhet Italiane, Gjermane, Frenge Dhe Spanjolle.
 ⏩Kerkohet te punesohet operator te Gjuhes Gjermane, Frenge dhe Spanjolle. Nga e hena ne te premte, fundjava pushim. 📌 Kriteret : -Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese. -Te jete i/e afte per te punuar ne g...
Oferta Pune Operatore anglisht dhe italisht /Retention italisht Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 15:24

📋 Tirane - Operatore Anglisht Dhe Italisht /Retention Italisht

Pagesa 800 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme Operator Anglisht Dhe Italisht/Retention Ne Gjuhen Italiane
Kerkojme te punesojme  :-Operator ne gjuhen angleze dhe italisht -Retention NE GJUHEN ITALIANE 🇮🇹   Kriteret:  -Njohuri te shkelqyera te gjuhes  Italiane  dhe anglisht ne te shkruar dhe te folur. -Deshire per te punuar dhe per t'u rr...
Oferta Pune operator/e ne gjuhet Frenge ose Gjermane Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 16:23

📋 Tirane - Operator/e Ne Gjuhet Frenge Ose Gjermane

Pagesa 550 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📣POZICION VAKANT PER OPERATOR/E TELEFONIK TE CILET ZOTEROJNE GJUHEN FRENGE OSE GJERMANE
📌Po kerkoni nje menyre si te fitoni te ardhura te larta?✅ Behu pjese e nje skuadre energjike!👥 Mjafton te keni njohuri mbi gjuhet si meposhte:-GJERMANISHT-FRENGJISHT-SPANJISHT-ITALISHT👉🏻 Cfare ofrohet?💸 Page baze + Bonuse shume ...
Oferta Pune Agjente Call Center Gjermanisht Pa Eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 17:09

📋 Tirane - Agjente Call Center Gjermanisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ We Are Looking For Customer Service (f/m/d) German
Call Center Agent (m/w/d)🔎Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Call Center Agent (m/w/d) in Teilzeit / Vollzeit.👉Deine Benefits• Pünktliches Gehalt und attraktive Prämien• Sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit oder Teilzeit...
Oferta Pune Agjente telefonik ne gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 17:19

📋 Tirane - Agjente Telefonik Ne Gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Vakante Pune Per Agjent Telefonik N Gjuhet Spanjisht,Frangjisht,Gjermanisht,Anglisht
👉Mundesi punesimi per agjente  telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme:- Spanjisht- Frengjisht- Gjermanisht- AnglishtOfrohen :- Ambiente pune komode, dinamike dhe sf...
Oferta Pune MENAXHER/E NE GJUHEN ANGLEZE / ITALIANE / FRANCEZE / SPANJOLLE Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 17:20

📋 Tirane - MENAXHER/E NE GJUHEN ANGLEZE / ITALIANE / FRANCEZE / SPANJOLLE

Pagesa 200,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ MENAXHER/E NE GJUHEN ANGLEZE / ITALIANE / FRANCEZE / SPANJOLLE
🙋‍♀️ Hey te duhet pune!👌Je ne vendin e duhur!🔸 Kompania ALOPRONTO SRL ofron paga baze me te larta se pjesa me e madhe e kompanive ne Shqiperi!📌Bonuse Ditore, Javore, Mujore si dhe 10% Commision per personat qe jane ne bonus Javor d...
Oferta Pune operator Anglisht, Spanjisht, Italisht, Frengjisht, Gjermanisht Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 17:43

📋 Tirane - Operator Anglisht, Spanjisht, Italisht, Frengjisht, Gjermanisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Marketinglite Agency Kerkon Te Punesoje Operator Ne 5 Gjuhe Te Ndryshme.
📣 Mundesi punesimi per operator ne 5 gjuhe te ndryshme :dhenbsp;Anglisht,dhenbsp;Spanjisht,dhenbsp;Italisht,Frengjisht,dhenbsp;Gjermanishtdhenbsp;❗dhenbsp;Apliko tani ne Marketinglite Agencydhenbsp;❗Orari full-time(8 ore)dhenbsp;dhenbsp;❗Me...
Oferta Pune TEAM-LEADER, RETENTION, GRUPE TE GATSHME, MENAXHER SALLE SI DHE OPERATORE ITALISHT, SPANJISHT, GJERMANISHT, FRENGJISHT, GREQISHT DHE ANGLISHT. Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:02

📋 Tirane - TEAM-LEADER, RETENTION, GRUPE TE GATSHME, MENAXHER SALLE SI DHE OPERATORE ITALISHT, SPANJISHT, GJERMANISHT, FRENGJISHT,

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohen Vende Pune Vakante Ne Pozicione Te Ndryshme
ATENZZIONE!!!!!KERKONI NJE PUNE KOMODE NJEKOHESISHT ME TE ARDHURAT ME TE LARTA KONKURRUESE NE TREG?JENI NE VENDIN E DUHUR✅ NE OFROJME VENDE PUNE PER TE GJITHA POZICIONET PERKATESISHT:TEAM-LEADER,RETENTION,GRUPE TE GATSHMEMENAXHER SALLEOPERATORE IT...
Oferta Pune Laborant Dentar Me eksperience ne Lushnje
Data: 26/05/2024 18:09

📋 Lushnje - Laborant Dentar

Pagesa 3,500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 🦷 My Dental Tourism / Azalea Aesthetic Ofron Mundesimi Punesimi Si 🥼Laborant Dentar
🦷 My Dental Tourism / Azalea Aesthetic ofron mundesimi punesimi si:🥼Laborant Dentar, profilizuar ne :dhenbsp;- Design (Exocad)dhenbsp;- Qeramikdhenbsp;- Proteza te levizshme✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:- Preferohet ...
Oferta Pune Operator/e Retention ne gjuhen Angleze dhe Gjermane Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:17

📋 Tirane - Operator/e Retention Ne Gjuhen Angleze Dhe Gjermane

Pagesa 900 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alpha Network Po Kerkon Operator/e Retention Ne Gjuhen Angleze Dhe Gjermane📞
Hey, te duhet pune ?!😉Alpha Network po kerkon Operator/e Retention ne gjuhen Angleze dhe Gjermane📞 🇬🇧🇩🇪Paga baze 🇬🇧 700€+12% per cdo FTD 😎Paga baze 🇩🇪dhenbsp; dhenbsp;900€+12% per cdo FTD 😎Kriteri kryesor: +2 ...
Oferta Pune Agjente Marketingu Italisht 🇮🇹 Gjermanisht 🇩🇪 -Spanjisht 🇪🇸 -Frengjisht 🇫🇷 -	Anglisht Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:36

📋 Tirane - Agjente Marketingu Italisht 🇮🇹 Gjermanisht 🇩🇪 -Spanjisht 🇪🇸 -Frengjisht 🇫🇷 - Anglisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ TELECALL AGENCY KERKON TE PUNESOJE AGJENTE MARKETINGU
📌Telecall Agency kerkon te punesoje Agjente Marketingu ne gjuhet :- Italisht 🇮🇹- Gjermanisht 🇩🇪 - Spanjisht  🇪🇸- Frengjisht 🇫🇷- Anglisht (me experience) 🇬🇧  Te zoteroje mire gjuhen , te jete i motivuar te punoje ...
Oferta Pune Agjente Telefonik per anglisht, frengjisht, gjermanisht, spanjisht, greqisht Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:43

📋 Tirane - Agjente Telefonik Per Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht

Pagesa 750 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Agjent Telefonik Per Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht, Italisht
🗣️Je ambicioz dhe po kerkon nje page me te mire?Kjo eshte mundesia jote.✅ Kompania jone po kerkon njerez ambicioze qe kerkojne te punojne dhe te fitojne .📌 Kerkohen agjente telefonik per gjuhet :- Anglisht (Me Eksperience)-Frengjisht (me d...
Oferta Pune Agjent / Retention Italisht / Spanjisht / Gjermanisht / Anglisht Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 20:21

📋 Tirane - Agjent / Retention Italisht / Spanjisht / Gjermanisht / Anglisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Agjent / Retention Italisht / Spanjisht / Gjermanisht / Anglisht
Mundesi Punesimi: Agjent / Retention Italisht  Spanjisht Gjermanisht  Anglisht “ INVEST dhe RECOVERY “  * VETEM ME EKSPERIENCE PUNE * NUK OFROJM PUNE NGA SHPIA Kerkohet :* Disponibiliteti full time  * Eksperience ne call center * ...
Oferta Pune ANGLISHT-GJERMANISHT-FRENGJISHT-ITALISHT-SPANJISHT Pa Eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 20:38

📋 Tirane - ANGLISHT-GJERMANISHT-FRENGJISHT-ITALISHT-SPANJISHT

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ APLIKO TANI DHE PUNESOHU! Anglisht-Gjermanisht-Frengjisht-Italisht-Spanjisht
Je gati te nisesh nje pune te redhenbsp;😃?♦POZICIONIdhenbsp;➡️ OPERATOR/E TELEFONIK/E per gjuhet:👉ANGLISHTdhenbsp;dhenbsp;(ne gjuhen angleze vetem Full-Time)👉GJERMANISHTdhenbsp;dhenbsp;👉FRENGJISHTdhenbsp;dhenbsp;👉ITALISHTdhenbsp...
Oferta Pune Operatore dhe Retention Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 20:59

📋 Tirane - Operatore Dhe Retention

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Royal Company Kerkon Operatore Dhe Retention Ne Gjuhet Gjermane , Spanjolle Dhe Angleze
✨ Je ambicioze dhe po kerkon nje page me te mire ? ✨👉 Kjo eshte mundesia jote .📢Royal Company kerkon Operatore dhe Retention ne gjuhet :🔷 Gjermane🔷 Spanjolle🔷 Angleze⏩ Kriteret :- Gjermanisht//spanjisht/anglisht/ mbi nivelin mes...
Oferta Pune Operator/e ne gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 22:59

📋 Tirane - Operator/e Ne Gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Pune Ne Tirane Si Operator/e Ne Gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht Pagesa 1000 Euro
📣 Jeni duke kerkuar nje pune me te ardhura me te larta dhe rritje profesionale ne baze te aftesive tuaja?? Jeni ne vendin e duhur.  📌 Kompania jone eshte duke rekrutuar persona ambicioze,me ose pa eksperience ne gjuhet:  🇩🇪 Gjermanis...
Oferta Pune Team leader ,Closers ,Retention Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 23:02

📋 Tirane - Team Leader ,Closers ,Retention

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Agjente Telefonik Ne Gjuhen FRENGJISHT,Team Leader,bashke Me Grup /Closer/ Retention !!
Kerkojme Agjente telefonik ne gjuhen FRENGJISHT ,Team leader /Closer /Retention !!👉 Kerkohet : Team leader Frengjisht bashke me grupin e tij ! Paga 1000 euro per Team Leader !! 👉Kerkohen : Closers , me ose pa eksperience. Paga 700 Euro ...
Oferta Pune operatore te gjuhes italisht spanjisht dhe greqisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 23:05

📋 Tirane - Operatore Te Gjuhes Italisht Spanjisht Dhe Greqisht

Pagesa 800 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operator Te Gjuhes Italisht Spanjisht Dhe Greqisht
📢 Kerkohen operatore per gjuhen spanjolle, greke dhe italiane ne Durres dhe TiraneSapo kemi hapur vendet vakante per agjente telefonik ne gjuhendhenbsp;📌spanjolledhenbsp;📌grekedhenbsp;📌italiane me ose pa eksperience Punedhenbsp;✅Ofrojm...
Oferta Pune recepsion, mbikqyrese e makinave slot, arketare/e, kamarier/e dhe security Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 08:39

📋 Tirane - Recepsion, Mbikqyrese E Makinave Slot, Arketare/e, Kamarier/e Dhe Security

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune Ne Pozicione Te Ndryshme
📢 Regency Casino ofron vende vakante pune:recepsion,mbikqyrese e makinave slot,arketare/e,kamarier/esecurity✅Kriteret :-Mosha 21-35 vjec-Eksperienca jo e domosdoshme-Te kene disponibilitet per te punuar 8 ore full-time🔸Ofrohet:-28 dite pushi...
Oferta Pune Dealer Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 09:47

📋 Tirane - Dealer

Pagesa 1,400 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Personel Back office Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 10:30

📋 Tirane - Personel Back Office

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune Ne Pozicionin E Personel Back Office
📢 Regency Casino ofron vende vakante pune:🔸Personel Back office-Mosha 21-35 vjec-Eksperienca jo e domosdoshme-Te kene disponibilitet per te punuar 8 ore full-time🔸Ofrohet:-28 dite pushime te paguara ne vit-22 dite pune ne muaj💸 Paga me m...
Oferta Pune Kuzhinier, Ndihmes Kamarier, Sanitare Pa Eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 08:50

📋 Tirane - Kuzhinier, Ndihmes Kamarier, Sanitare

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Fish Restaurant And Shop Varkat Kerkon Te Punesoje Kuzhinier, Ndihmes Kamarier, Sanitare
📢Fish Restaurant and Shop Varkat Kerkon te punesoje:👉 Kuzhinier👉 Ndihmes Kamarier👉 Sanitare♦ Kerkohet:✔Te jene etike gjate punes✔Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese📌Kane perparesi kandidatet me eksperience te me...
Oferta Pune Kamarier, Banakier, Sanitare, Kuzhinier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 09:39

📋 Tirane - Kamarier, Banakier, Sanitare, Kuzhinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompleksi Taiwan Ofron Mundesi Punesimi Per Kamarier, Banakier, Sanitare DHE Kuzhinier
📢Kompleksi Taiwan ofron mundesi punesimi per Kamarier per Bar dhe Restorant dhedhenbsp;Shites Tabako shop✔ Kamarier✔Banakier✔Sanitare✔Kuzhinier⏩ Kriteret e punesimit:🔸️Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jene te sjellshem d...
Oferta Pune 🤵Kuzhinier/e 🧑‍🍳Nd/ kuzhinier/e 👨Motorrist 🧼 Pjatalars/e 🤵‍♀️ Kamarier/e 👩‍🍳Picier /e Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 13:13
Oferta Pune Asistente Personale Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 20:22

📋 Tirane - Asistente Personale

Pagesa 1,850 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Asistente Personale - Travel Required
Kërkohet asistente personale për pronar e-commerce amazon business dhe agjenci marketingut. Kërkohet 60-70% udhëtim. dhenbsp;Përshkrimi i punës: dhenbsp;• Të prodhojë dokumentacion në kohë, të saktë dhe informativ për të mbështe...
Oferta Pune agjente Booking 👩‍💼 2 Ndihmes Financiere 👩‍💼 2 Data entry, 👩‍💼 Kontratiste Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 23:39

📋 Tirane - Agjente Booking 👩‍💼 2 Ndihmes Financiere 👩‍💼 2 Data Entry, 👩‍💼 Kontratiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ ⏩IXPIRA Shpk Kompani Ofron Mundesi Punesimi 2 Agjente Booking 👩‍💼 2 Ndihmes Financiere 👩‍💼 2 Data Ent
⏩IXPIRA shpk kompani Italiane me shtrirje Internacionale ne fushen e turizmit ofron mundesi punesimi :👩‍💼 2 agjente Booking👩‍💼 2 Ndihmes Financiere👩‍💼 2 Data entry👩‍💼 Kontratiste B2B per te lidhur kontrata direkte m...
Oferta Pune Dado Pa Eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 11:03

📋 Tirane - Dado

Pagesa 30,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Dado Per Nje Te Moshuar
KERKOJ DADO PER NJE TE MOSHUAROrari i punes: 10:00-17:00Gruaja e moshuar nuk ka nevoje per sherbim por vetem per shoqeri, per te mos ndenjur vetem ne shtepi.Kontaktoni ne tel ose whatsapp ...
Oferta Pune Konsulent/e Imobiliar/e Pa Eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 10:38

📋 Tirane - Konsulent/e Imobiliar/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Future Home Real Estate Kerkon Konsulent/e Imobiliar/e
[b][/b]Tirane, ofroj vend pune Konsulent/e Imobiliar/e[b][/b] FUTURE HOME Real Estate eshte kompania me e madhe imobiliare Shqiptare. Ndersa forcojme pozicionin tone ne Shqiperi si kompani lider ne ofrimin e sherbimeve imobiliare, ne po zgjerojme ...
Oferta Pune Motorrist Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 10:34

📋 Tirane - Motorrist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Dyqani I Peshkut Koral Tirane (Tek Rruga E Barrikadave) Kerkon Te Punesoje Motorist Ose Shofer
Dyqani i Peshkut Koral Tirane (Tek Rruga e Barrikadave) kerkon te punesoje motorist ose shofer dhenbsp; Detyra kryesore: Ben shperndarjen e porosive me mjetin e kompanise sipas udhëzimeve dhe nevojave te dyqanit dhenbsp; Kualifikimet dh...
Oferta Pune Konsulent imobiliar Pa Eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 10:24

📋 Tirane - Konsulent Imobiliar

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Freelancer/Sipas Kerkeses

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ KERKOHET KONSULENTE IMOBILIARE
RE/MAX Prime pjese e rrjetit imobiliar me te madh ne bote, me 25 zyra dhe 200 konsulente imobiliar, po kerkon te rekrutoje Konsulent Imobiliar. Ne po kerkojme persona te cilet kane deshire per te punuar ne shitje dhe deshirojne te rriten profesiona...
Oferta Pune Shitese / ndihmes shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 10:24

📋 Tirane - Shitese / Ndihmes Shitese

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 40-50 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Shitese / Ndihmes Shitese
Vend pune shitese / ndihmes shitese prane Tregut te Mderesese ne rrugen 5 Maji...
Oferta Pune Pjatalarese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 10:20

📋 Tirane - Pjatalarese

Pagesa 30,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem paradite

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Pjatalarse
Kerkohet pjatalarese me kohe te pjesshme, 4 ore.dhenbsp;Orari i punes 12:00 me 16:00.Paga eshte e kenaqshme, nje vakt ushqimi dhe nje dite pushimu ne jave( e diela).Ju mirepresim...
Oferta Pune Kamarier/e dhe pjatalares/e Me eksperience ne Himare
Data: 27/05/2024 10:20

📋 Himare - Kamarier/e Dhe Pjatalares/e

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojme Kamarier/e Dhe Pjatalares/e. (Paga: 700-1000 Euro)
Kerkojme kamarier/e dhe pjatalares/e.dhenbsp;Potam 2024.dhenbsp;Nje restorant krejt i vecante po hapet dhe na duhesh ti!Nje ekip nga New Yorku, Vlora, Mexico City, Bologna+ jane bere bashke kete vere per te krijuar nje vend magjik!dhenbsp;Orari i pu...
Oferta Pune Ndihmese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 10:17

📋 Tirane - Ndihmese

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time ne distance paradite

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Ndihmes Edukatore Per çerdhe
Kopsht privat ne Don Bosko kerkon te punesoje ndihmes edukatore per moshen 6-muaj deri 3-vjeç. Kriteret: Te jete nene, e duruar dhe e dashur me femijet. Mosha qe preferohet 30-40 dhenbsp;vjeçTe interesuarat te kontaktojne ne nr: ...
Oferta Pune Kamarier Me eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 10:08

📋 Tirane - Kamarier

Pagesa 35,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Eclipsse Caffe Bar
Kerkojm Kamarier Bar caffe Eclipsse Kombinat paga e kenaqshme Ambjent familjar....
Oferta Pune kamarier/e, banakier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 09:41

📋 Tirane - Kamarier/e, Banakier/e

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Operatore /Team Leader italisht Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 09:43

📋 Tirane - Operatore /Team Leader Italisht

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen 30 Operator Si Dhe Team Leader
Kerkohen 30 Operator si dhe Team Leader✅ Kerkohet:1.Nivel mbi mesatar te gjuhes.📝2. Te gjeneroje sa me shume te ardhura💶dhenbsp;3. Ambicie dhe deshire per te punuar ne grup.Team Leader dhe pozicione te tjera paga eshte me marreveshje ne vare...
Oferta Pune OPERATOR/E NE GJUHEN FRANCEZE Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 14:55

📋 Tirane - OPERATOR/E NE GJUHEN FRANCEZE

Pagesa 150,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ ALOPRONTO Kerkon Te Punesoje OPERATOR/E NE GJUHEN FRANCEZ
ALOPRONTO kerkon te punesoje:OPERATOR/E NE GJUHEN FRANCEZEKriteret:-Njohuri të shkëlqyera të gjuhës Frenge në të shkruar dhe të folur.-Njohuri të mira në përdorimin e paketës MS Office.-Dëshirë për të punuar dhe për t'u rritur profes...
Oferta Pune Content Creator & Copywriter Anglisht dhe Italisht Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 15:13

📋 Tirane - Content Creator & Copywriter Anglisht Dhe Italisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ AloPronto Kerkon Te Punesoje Content Creator & Copywriter Anglisht Dhe Italisht
Content Creator dheamp; Copywriter Anglisht dhe ItalishtALOPRONTO S.R.L është një kompani Italiane me degë në Tiranë tashmë prej më shumë se 2 vitesh në treg.Kompani lider në industrinë e saj, po kërkon aktualisht individë të talentua...
Oferta Pune Agjente Call Center Gjermanisht dhe Italisht Pa Eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:04

📋 Tirane - Agjente Call Center Gjermanisht Dhe Italisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
Oferta Pune Pasticier,Banakier,Kamarier,Krepier,Operator per Akullore,Kuzhinier,Ndihmes Kuzhinier,Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:55

📋 Tirane - Pasticier,Banakier,Kamarier,Krepier,Operator Per Akullore,Kuzhinier,Ndihmes Kuzhinier,Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ CIOCCOLATINI OFRON VENDE PUNE NE POZICIONE TE NDRYSHME
📢 CIOCCOLATINI KERKON TE ZGJEROJE STAFCioccolatini ofron vende pune ne te dy vendodhjet e saj si:🤵🏼‍♀️Kamariere (Femer)🤵🏼‍♀️Banakiere (Femer)🤵🏼‍♀️Sanitare🤵🏼‍♀️Krepier/e🤵🏼‍♀️Kuzhinier/edh...
Oferta Pune agjente ne gjuhet, spanjisht, italisht, anglisht, greqisht dhe gjermanisht Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:55

📋 Tirane - Agjente Ne Gjuhet, Spanjisht, Italisht, Anglisht, Greqisht Dhe Gjermanisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📢 Kerkohen Agjente Ne Gjuhet, Spanjisht, Italisht, Anglisht, Greqisht Dhe Gjermanisht
📢 Kerkohen agjente ne gjuhet, spanjisht, italisht, anglisht, greqishtdhenbsp; dhe gjermanisht .dhenbsp;✅ Kerkohet:1.Nivel mbi mesatar te gjuhes.📝2. Te gjeneroje sa me shume te ardhura💶dhenbsp;3. Ambicie dhe deshire per te punuar ne grup.4...
Oferta Pune Operator/e telefonik dhe retention Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:58

📋 Tirane - Operator/e Telefonik Dhe Retention

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Te Lira Si: Operator/e Telefonik & Retention Ne Gjuhet: Angleze,Italiane,Spanjolle
📢 Hey... Ne po rekrutojm!Vende te lira per operator/e telefonik dhe retention ne gjuhet: Angleze, Italiane, Spanjolle,Greke, Gjermane✅ Kerkohen:1. Vetem me eksperience dhe te di mire gjuhet perkatese.2. Full - time ( 10 a.m - 7 p.m )3. Nga e he...
Oferta Pune sanitar/e kuzhinier ndihmes kuzhinier/e banakier/e kamarier/e restoranti, ndihmes kamarier/e, picajol Fillestar/Pak eksperience ne Sarande
Data: 26/05/2024 21:36

📋 Sarande - Sanitar/e Kuzhinier Ndihmes Kuzhinier/e Banakier/e Kamarier/e Restoranti, Ndihmes Kamarier/e, Picajol

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📢 Hotel Bahamas Ofron Kerkon Te Zgjeroje Staf
📢 Hotel Bahamas ofron mundesi punesimi per:👉 sanitar/e👉kuzhinier👉ndihmes kuzhinier/e👉 banakier/e👉 kamarier/e restoranti👉 ndihmes kamarier/e👉 roje👉picajol✅Kriteret per aplikantet :-Perparesi kane kandidatet me eksperience...
Oferta Pune Agjent/e imobilar Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 21:42

📋 Tirane - Agjent/e Imobilar

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ RE/MAX Shpall Vende Pune Vakante
📢 RE/MAX shpall vende pune vakante✨ BASHKOHU ME EKIPIN TIM!!!✨📌 Te behesh pjese e RE/MAX do te thote te behesh pjese e nje trashegimie te persosur 50 vjecare te Pasurive te Paluajtshme, te trajnohesh nga Trajnuesit dheamp; Motivuesit me te...
Oferta Pune Kamarier/e, Kuzhinier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 22:41

📋 Tirane - Kamarier/e, Kuzhinier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alban Tower Tirana, Rooftop Bar Ofron Vende Te Lira Pune Ne Pozicionet Kamarier/e Dhe Kuzhinier/e
📢Alban Tower Tirana, Rooftop Bar ofron vende te lira pune ne pozicionet :👉Kamarier/e👉Kuzhinier/e✅ Kriteret e punesimit:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale💼Perparesi kane kand...
Oferta Pune BANAKIER/E Me eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 10:05

📋 Tirane - BANAKIER/E

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet BANAKIER/E
KERKOHET BANAKIER/E...
Oferta Pune Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 09:32

📋 Tirane - Sanitare

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Reign Hotel Kerkon SANITARE
Reign Hotel kerkon sanitare per hotel. Pune me turne. Per me shume info kontaktoni ne: +....
Oferta Pune Konsulente Imobiliar Pa Eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 09:31

📋 Tirane - Konsulente Imobiliar

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Tirane, Ofroj Vend Pune Konsulent\e Imobiliar (Rroga Baze + Bonus )
Kerkondhenbsp;PAGES TE SHKELQYERdhenbsp;per veten tende? Nuk je i kenaqur nga te ardhurat e punes tende aktuale?! Ke deshire te mesosh nje profesion nder me fitimpruresit ne bote?! Ke deshire te zhvillosh aftesite tuja duke u trajnuar nga Trajnus...
Oferta Pune Agjente Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 09:25

📋 Tirane - Agjente

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Ndertoni Karrieren Tuaj Te Konsulentit Te Pasurive Te Paluajtshme Prane Zyres Concept Home Real Estate
Ndertoni karrieren tuaj te Konsulentit te Pasurive te Paluajtshme prane zyres Concept Home Real Estate Cfare ofrojm ne: -Orar fleksibel -Trajnime te ndryshme -Mundesi rritje ne karriere -Te ardhura te gjeneruara ne baze te performances -L...
Oferta Pune Banakier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 09:20

📋 Tirane - Banakier

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Banakier/e Dhe Kamarier/e
Dazzling Bistro kerkon te zgjeroj staf. Kerkohet kamarier/e , banakier/e. Kushte shume te mira pune. Nje dite ne jave pushime.dhenbsp;Na kontakntoni ne numrin celular: ...
Oferta Pune sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 08:50

📋 Tirane - Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Sanitare
kerkohet sanitarekushte te mira puneorar fleksibelambjent familjarpaga konkuruese me tregun1 vakt ushqim i ofruar nga restoranti...
Oferta Pune Sanitare Pa Eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 08:41

📋 Tirane - Sanitare

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Sanitare
Kerkohet sanitare per hotel,Paga 60.000 lek, 8 ore ne dite nga ora 14-00 deri ne oren 22-00,...
Oferta Pune SHERBIM GAZETARIE(OPERATOR) Pa Eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 06:38

📋 Tirane - SHERBIM GAZETARIE(OPERATOR)

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Sherbim Gazetarie Online Back Office
Sherbim gazetarie online back office (pa folur ne telefon)dhenbsp;Puna zhvillohet ne zyre, JO REMOTE!dhenbsp;Gjuha: Nevojitet njohja e gjuhes Italiane ne nivelin baze.Lloji i punes: Strukturim artikujsh gazetash onlineOrari: 03.00 am(te nates) - 08....
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 23:14

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 52,500 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Shitese
Kerkohet shitese ne nje furre buke dhe restorant me gatime tradicionale. Ambienti i sherbimit eshte i perbashket, Kushtet e punes jane shume te mira. Orari i punes eshte 8: 00 me 16 :00, nje dite ne jave pushim dhe nje vakt ushqim i perfshire.Jeni t...
Oferta Pune Farmacist/e Me eksperience ne Lezhe
Data: 26/05/2024 09:45

📋 Lezhe - Farmacist/e

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Farmacist/e
Njoftim Pune per FarmacistePozicioni: Farmacist/eVendi i Punes: Klinika Gemellidheamp;Farmaci, Rruga Shtraus, prane karburant EkoData e Fillimit: Qershor 2024Pershkrimi i Pozicionit: Klinika Gemellidheamp;Farmaci kerkon te punesoje nje farmacist/e t...
Oferta Pune 2 edukatore Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 09:46

📋 Tirane - 2 Edukatore

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Per 2 Edukatore
📢dhenbsp;Ofrohet vende pune per:-dhenbsp; 2 Edukatoredhenbsp;📌dhenbsp; KRITERET:✅dhenbsp;Me ose padhenbsp;dhenbsp;eksperience punedhenbsp;🌟 Te jene etike dhe te sjellshme si me stafin e punes dhe femijet⏩OFROJME:💰Page te kenaqshmedhe...
Oferta Pune HR / BURIME NJEREZORE Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 13:08

📋 Tirane - HR / BURIME NJEREZORE

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ HR / BURIME NJEREZORE
HR / BURIME NJEREZORE✅ PERGJEGJESITE :🔸 Drejton procedurat baze te Burimeve Njerezore te kompanise per administrimin e punonjesve, rekrutimin, trajnimin dhe zhvillimin e tyre;🔸Harton, drejton dhe ndjek zbatimin e planin te rekrutimit;🔸Ndj...
Oferta Pune Recepsioniste /Banakiere /Ndihmes Kuzhiniere Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 13:26

📋 Tirane - Recepsioniste /Banakiere /Ndihmes Kuzhiniere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Hotel Boutique Vila 135 Kerkon Te Punesoje Recepsioniste, Banakiere Dhe Ndihmes Kuzhiniere
Hotel Boutique Vila 135 kerkon te punesoje:dhenbsp;--Recepsioniste (f) (me eksperience/ 8 ore / Anglishtja e detyrueshme dhe njohuri te Italishtes / 1 dite pushim ne jave / turnet me alternimdhenbsp;--Banakiere (f) (me eksperience /8 ore /1 dite pus...
Oferta Pune Social Media Manager Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 17:10

📋 Tirane - Social Media Manager

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Social Media Manager
Bashkohuni me ekipin tonë si menaxher i mediave sociale! 🚀🔍 Përgjegjësitë:Zhvilloni dhe ekzekutoni strategji të mediave sociale për të rritur dukshmërinë dhe angazhimin e markës.Krijoni përmbajtje tërheqëse në platforma të ndrys...
Oferta Pune Menaxher Shitje B2B , Keshillues Klienti , Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:54

📋 Tirane - Menaxher Shitje B2B , Keshillues Klienti , Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ German Computers Kerkon Te Punesoje : Menaxher Shitje B2B , Keshillues Klienti , Shitese
Bashkohuni me skuaden kampione!German Computers kerkon te zgjeroje stafin me :🤵🏼‍♀️Keshillues Klienti🧑🏻‍💻Menaxher Shitjesh B2B👉 ShitesePrioritet kane kandidatet te cilet kane eksperienca pune te ngjashme.Kerkohet :•Aftesi...
Oferta Pune Shitese dhe Ndihmes Ekonomiste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 20:50

📋 Tirane - Shitese Dhe Ndihmes Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Hidrosanitare Dori Design Kerkon Te Punesoje Shitese Dhe Ndihmes Ekonomiste
Hidrosanitare Dori Design kerkon te punesoje Shitese dhe Ndihmes Ekonomistedhenbsp;dhenbsp;✅Kriteret e punes:dhenbsp;dhenbsp;🔴 Kandidatet me ose pa eksperience punedhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientetdhenbsp;d...
Oferta Pune Ndihmes kuzhinier/e , Banakier/e dhe Lavapjatese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 21:05

📋 Tirane - Ndihmes Kuzhinier/e , Banakier/e Dhe Lavapjatese

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lezet Te Kalaja E Tiranes Ofron Mundesi Punesimi Per Ndihmes Kuzhinier/e , Banakier/e Dhe Lavapjatese
📢 Lezet te Kalaja e Tiranes ofron vende pune vakante ne pozicionin e :⏩ Ndihmes Kuzhiniere💸Paga 60.000All(preferohet me eksperience)+ bonus👉 1 dite ne jave pushim⏩Banakier/e💸 Paga 60.000L+ bonuse👉1 dite ne jave pushim⏩ Lavapjate...
Oferta Pune Customer service representative Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 21:41

📋 Tirane - Customer Service Representative

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Agjent Telemarketing
Position:Join our team as a sales and customer service representative (Inbound).dhenbsp;Responsibilities:Answering incoming calls and input data into systemsManage operations in a city in the UKProvide customer service via emailRequirements:English ...
Oferta Pune Banakier/e , Kamarier/e, Sanitare, Kujdestare per kend lojrash Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 08:11

📋 Tirane - Banakier/e , Kamarier/e, Sanitare, Kujdestare Per Kend Lojrash

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Tetris Coffee Ofron Vende Pune Vakante Ne Pozicione Te Ndryshme
📌Tetris Coffee and Playground kerkon te punesoje:🔸dhenbsp;Banakiere me eksperiencëdhenbsp;pagesadhenbsp;dhenbsp;60.000 lekë.dhenbsp; 🔸dhenbsp;Kërkojmë Kamariere pagesadhenbsp;dhenbsp;45.000 leke🔸Kërkojmë Sanitare Part Timedhenbsp;...
Oferta Pune manikyr /pedicyr Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 23:11

📋 Tirane - Manikyr /pedicyr

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Qendra Estetike DEA , Kerkon Vajza Estetiste Per Thonj Dhe Tranjtime Te Ndryshme Estetike
kerkohet estetiste manikyr/pedicyr per trajtime estetike si fytyre , kembe duar etj.Kandidatja duhet te kete nje eksperience baze minimale ose e profesionit ...
Oferta Pune Motorrist Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 22:45

📋 Tirane - Motorrist

Pagesa 75,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkoj Motorrist
Dyqani Pompes Lavazhit ne Laprake(perkrah semaforit te madh te Laprakes) kerkon motorrist per shperndarjen e produkteve te tij.Orarri 8.00-17.00 nga e hena ne te shtune.E diela pushim.Paga neto 75.000 leke te reja ne muaj pervec sigurimeve qe jane s...
Oferta Pune Ekonomiste dhe Ndihmese Ekonomiste Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 22:24

📋 Tirane - Ekonomiste Dhe Ndihmese Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Magic Style Ofron Vend Pune Si Ekonomiste Dhe Ndihmese Ekonomiste
Magic Style ofron vend pune si ekonomiste dhe Ndihmese Ekonomiste⏳6 ore pune✨ E hene - Premte 8:30 -14:30✨Te shtunen 8:00-13:00✨ Diela pushim✅KRITERET :🔴 Kandidatet me eksperience pune perbejne avantazh🔴Te jene te sjellshem me stafin...
Oferta Pune Shites Pa Eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 22:11

📋 Tirane - Shites

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Shites/e Ne Vinoteke
Vinoteka Class Wine Albania ne Tirane kerkon nje person pergjegjes per shitjet.Cfare ofrohet:- Trajnim falas per sommelier- Orare flexibel te pershtatshme per te dypunesuar ose studente- Kushte pune sipas kodit te punes ne fuqi ne ShqiperiCfare kerk...
Oferta Pune Shites/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 22:08

📋 Tirane - Shites/e

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Shites
Kerkohet shites me dhe pa eksperience pune. Eksperience ne shitjen e artikujve per meshkuj perben perparsi. Njohja e gjuhes turke perben perparsi. Paga ne varesi te eksperiences 40.000-60.000 Aplikantet duhet te kene min arsim te mesem Per te a...
Oferta Pune AGJENT/E Pa Eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 21:38

📋 Tirane - AGJENT/E

Pagesa 800 Euro ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ AGJENT/E GJUHEN SHQIPE
KOMPANIA dhenbsp;HYLA INTERNATIONAL KERKON AGJENT dhenbsp;SHITJE dhenbsp; ME OSE PA EKSPERIENCdhenbsp;...
Oferta Pune Retention ne gjuhen Spanjisht, Anglisht Agjente ne gjuhen spanjolle dhe angleze  Me eksperience ne Tirane
Data: 25/05/2024 12:37

📋 Tirane - Retention Ne Gjuhen Spanjisht, Anglisht Agjente Ne Gjuhen Spanjolle Dhe Angleze

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Deshironi Te Ardhura Te Larta Mujore Deri Ne 5000€ .
Deshironi te ardhura te larta mujore deri ne 5000€ .dhenbsp;Kjo eshte mundesia juaj!dhenbsp;dhenbsp;Kerkojme te punesojmedhenbsp;Retention ne gjuhen Spanjisht, Anglishtdhenbsp;Agjente ne gjuhen spanjolle dhe anglezedhenbsp; dhenbsp;Eksperienca e ...
Oferta Pune Kamarier/e restoranti Banakier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 25/05/2024 14:17

📋 Tirane - Kamarier/e Restoranti Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📢 Bar Restorant Bujtina Jone Ofron Mundesi Punesimi Si Kamarier/e Restoranti Dhe Banakier/e
📢dhenbsp;Bar Restorant Bujtina Jone ofron mundesi punesimi👉Kamarier/e Restoranti👉Banakier/e turni i dyte✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸 Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes🔸Te jene korrekte dhe d...
Oferta Pune Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 25/05/2024 14:37

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vinoteke Afa Ofron Vend Pune Per Kamarier/e
📢 Vinoteke Afa ofron mundesi punesimi per:♦Kamarier/e▶Kriteret:📌 Te jene etike gjate orarit te punes✅ Te kene aftesi te mira komunikuese📝 Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune▶Ofrohet:💸 Paga e kenaqshme👍 Kushte te ...
Oferta Pune Kamarier/e Banakier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 25/05/2024 16:43

📋 Tirane - Kamarier/e Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Restaurant Gigo & Piceri Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Banakier/e
📢 Bar Restaurant Gigo dheamp; Piceri kerkon te punesoje:✅Kamarier/e✅Banakier/e⏩Kerkohet:👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese📌Te jene te sjellshem me klientet dhe kolege...
Oferta Pune Kamarier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 25/05/2024 20:09

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Kamarier/e Turni I
Kerkohet:dhenbsp;🧑🏻‍💼 kamarier/e turn i pare per bar/cocktails.dhenbsp;✔ Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet♦ Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:🙋‍♂️...
Oferta Pune Kamarier/e Kuzhinier:e Ndihmes kuzhinier/e,Pjatalares/e Me eksperience ne Tirane
Data: 25/05/2024 21:16

📋 Tirane - Kamarier/e Kuzhinier:e Ndihmes Kuzhinier/e,Pjatalares/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant A’mare Kerkon Te Punesoje Kamarier, Kuzhinier ,Ndihmes Kuzhinier Dhe Pjatalares/e
⏩dhenbsp;Restorant A'mare kerkon te punesoje:dhenbsp;🍸 Kamarier/e👨‍🍳 Kuzhinier/edhenbsp; dhenbsp;👨‍🍳 Ndihmes Kuzhinier/e dhenbsp;👨‍🍳Pjatalares/edhenbsp;✅Kriteret e punes:👉 Orari i punes 8 ore, me turne👉Nje dite p...
Oferta Pune KAMARIER Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 25/05/2024 21:19

📋 Tirane - KAMARIER

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune 👉 Kamarier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 25/05/2024 21:41

📋 Tirane - 👉 Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📣 Gjinokastra Restorant Kerkon Te Punesoje Kamarier /e
📣 Gjinokastra Restorant kerkon te punesoje:👉dhenbsp;Kamarier/edhenbsp;✅Kriteret e punes:✔ Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet♦ Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet...
Oferta Pune Picier ,Kuzhinier,Tiganist ,Kamarier/ e, Ndihmese kamariere ,Menaxher ,Motorrist Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 08:48

📋 Tirane - Picier ,Kuzhinier,Tiganist ,Kamarier/ E, Ndihmese Kamariere ,Menaxher ,Motorrist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Pizza Pasta OGI Kerkon Te Punesoje Picier,Kuzhinier/e,Tiganist, Kamarier/e, Menaxher, Ndihmes Kamarier/e, Motorrist
📢Pizza Pasta OGI kerkon te punesoje:Picier me eksperience pune paga 80000 Leke -100000 LekeKuzhinjer me eksperjenc pune paga 100000dhenbsp;Leke-130000dhenbsp;LekeTiganist 60000dhenbsp;Lekedhenbsp;-75000dhenbsp;LekeKamarier/ e me eksperienceNdihme...
Oferta Pune punesoje punonjes salle dhe zv. kasiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 09:03

📋 Tirane - Punesoje Punonjes Salle Dhe Zv. Kasiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Big Market Kerkon Te Punesoje Punonjes Salle Dhe Zv. Kasiere
♦Big Market kerkon te punesoje:- Punonjes salle- Zv. Kasiere⏩Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikimi-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune- Te jete pa angazhime shkollore- Te jene te disponuesh...
Oferta Pune Punonjes mirembajtje Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 09:31

📋 Tirane - Punonjes Mirembajtje

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mulliri I Vjeter Kerkon Te Punesoje Punonjes Mirembajtje
Mulliri i Vjeter kerkon te punesoje:Punonjes mirembajtjedhenbsp;Kriteri per kete pozicion:dhenbsp;Te kete njohuri te sistemeve hidraulike dheamp; elektrike.dhenbsp;Te kete minimalisht 1 vite eksperiec ne kete pozicion pune.dhenbsp;Full time.dhenbsp;...
Oferta Pune Kamarier/e Pa Eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 10:18

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Kamarier/e - El Sancho Bar (Komuna E Parisit)
Kerkojm te punesojmedhenbsp;🧑🏻‍💼Kamarier/edhenbsp;📢 Kriteret e punes:👉Kandidatete me ose pa eksperience te meparshme pune👉Mosha 18-25 vjec👉Te jete e sjellsheme dhe e komunikueshme me stafin dhe klientet.👉Te kene qendrim poz...
Oferta Pune kamarier/e, kuzhunier/e, ndihmes kuzhunier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 12:42

📋 Tirane - Kamarier/e, Kuzhunier/e, Ndihmes Kuzhunier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Monk Ofron Vende Pune Ne Pozicione Kamarier/e, Kuzhunier/e, Ndihmes Kuzhunier/e
📢Monk ofron vende pune ne pozicione:👉Kuzhinier/e👉Ndihmes kuzhunier/e👉Kamarier/e.✅Kriteret e punes💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dh...
Oferta Pune Estetiste Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 12:44

📋 Tirane - Estetiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Estetiste
Microblading by Anxhela Clinic kerkone estetiste me eksperience qe te ket dhe diplomen e infermjerise.Kriteret :-  2/3vite eksperience-  Te jete e komunikueshme-  Te jete fleksibel me oraret-  Te komunikoj ne Anglisht-  Te mbuloj sektoret : Tra...
Oferta Pune Banakier/e Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 26/05/2024 12:44

📋 Vlore - Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ BAR BROWN KERKON TE PUNESOJE BANAKIER/E PER TURNIN E PASDITES
📢BAR BROWN KERKON TE PUNESOJ BANAKIER/E PER TURNIN E PASDITES⏩ Kriteret e punesimit per kandidatet:🔸️Kandidatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jene te r...
Oferta Pune Operator/e telefonik Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 12:44

📋 Tirane - Operator/e Telefonik

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Smile Perfect Kerkon Operatore Per Turizem Dentar Ne Gjuhen Italiane.
📢 Smile Perfect kerkon operatore per turizem dentar ne gjuhen italiane.⏩ Kriteret :- Italisht mbi nivelin mesatar.- Eksperienca ne Call Center perben avantazh- Perkushtim ne pune dhe te jete energjik.- Aftesi te mira komunikimi💸Pagesa baze 7...
Oferta Pune banakier/e dhe kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 14:15

📋 Tirane - Banakier/e Dhe Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Per Banakier/e Dhe Kamarier/e
💥Ofrohet vend pune per banakier/e dhe kamarier/e✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💸 P...
Oferta Pune Agjent/e Imobilare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 15:36

📋 Tirane - Agjent/e Imobilare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vende Pune Si Agjent/e Imobiliar/e
📢 Tirane, ofroj vend pune Agjent/e Imobiliar/eREALTY PARTNER Real EstateNe jemi ne kerkim te personave te motivuar dhe te apasionuar per t'u bashkuar me ne ne pozicionin:Agjent/e Imobiliar/e✅ Cfare do te gjeni ne Realty Partner?👉 Aktivitete ...
Oferta Pune Menaxher/e Me eksperience ne Himare
Data: 26/05/2024 15:49

📋 Himare - Menaxher/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Market Horizonti Borsh Ofron Vende Pune Ne Pozicionin E Menaxherit
📢Market Horizonti Borsh, kerkon :Menaxher/e✅Ofrohet :Paga e kenaqshme.Mbulohet akomodimi , ngrenje ,fjetjeTelefoni: 0 6 8 2 1 2 6 8 7 1Whatsapp: 0 6 9 9 8 3 6 8 2 3📌 Adresa: Borsh📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne num...
Oferta Pune Paketim Produkteve Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:17

📋 Tirane - Paketim Produkteve

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ KERKOHET VAJZE PER PAKETIM PRODUKTEVE
👉Kerkohet Vajze per Paketim Produktesh(Produkte Kuzhine dhe Shtepie)👉Kerkohet per te filluar pune Menjehere👉Aftesi te kerkuara : Aftesi te mira komunikimi ,Aftesi Personale ,Aftesi Bazike Kompjuterikedhenbsp;👉Orari : 8:00-16:00 (E diela ...
Oferta Pune Banakier/Kamarier Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:26

📋 Tirane - Banakier/Kamarier

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Per Banakier/Kamarier
✨ Bar Kafe ofron vend pune per Kamarier dhe Banakierdhenbsp;✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉Te beje te dyja pozi...
Oferta Pune Picier Pjatalarse Kamarier Restoranti , Barist/e, Kamarier/e Punojes Shazllonesh Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 26/05/2024 18:59

📋 Durres - Picier Pjatalarse Kamarier Restoranti , Barist/e, Kamarier/e Punojes Shazllonesh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Favela Chic Gjiri I Lalzit Kerkon Te Zgjeroje Staf Per Sezonin Veror
📣 Ofrojme vend pune sezonale:Picier dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;PjatalarseKamarieri dhenbsp;Restoranti dhenbsp;Beach bar:Barist/e dhenbsp;Kamarier/ePunojes Shazllonesh✅Ofrohet:✔️ Kushte shume te mira pune, paga + sigurime🛏 Te perfshira ush...
Oferta Pune Retention/ Team Leader/Agjente ANGLISHT GJERMANISHT SPANJISHT ITALISHT FRENGJISHT  GREQISHT Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 19:00

📋 Tirane - Retention/ Team Leader/Agjente ANGLISHT GJERMANISHT SPANJISHT ITALISHT FRENGJISHT GREQISHT

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme Retention/ Team Leader/Agjente
Deshironi te ardhura te larga mujore deri ne 5000€ .dhenbsp;Kjo eshte mundesia juaj!dhenbsp;Kerkojme te punesojme Retention/ Team Leader/Agjentedhenbsp;Agjente:ANGLISHTdhenbsp;GJERMANISHTdhenbsp;SPANJISHTdhenbsp;ITALISHTdhenbsp;FRENGJISHTdhenbsp;d...
Oferta Pune Asistent/e dhe Mjeke stomatologe Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 19:04

📋 Tirane - Asistent/e Dhe Mjeke Stomatologe

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Asistent/e Dentare, Mjeke Stomatologe E Licensuar
1-Kerkojme asistent/e dentare ne kliniken dentare 'Medent'. Eshte e preferueshme te plotesoje nje nga kriteret e meposhtme: -te kete nje diplome infiermerie -te kete perfunduar stomatologjine -ose te kete perfunduar shkollen higjenist dentar. ( ...
Oferta Pune Ekzekutiv Shitjesh Me eksperience ne Kukes
Data: 26/05/2024 19:23

📋 Kukes - Ekzekutiv Shitjesh

Pagesa 80,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote ne Distance

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ekzekutiv Shitjesh Per Klientet Kryesore Rreshen-Diber-Kukes
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k (CCBS) eshte kompani leader ne tregun Shqiptar te pijeve freskuese jo alkoolike me marka me te njohura nderkombetare.Tek CCBS, ne jemi te bindur per rritjen e biznesit tone, per kontributin ne komunitetet lokale d...
Oferta Pune Ndihmes ekonomiste Me eksperience ne Sarande
Data: 26/05/2024 19:25

📋 Sarande - Ndihmes Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompania T2ISFA Shpk Kerkon Te Punesoje Ndihmes Ekonomiste
Kompania T2ISFA shpk nedhenbsp; filialin Vrion Finiq Sarande.Kerkon te punesoje Ndihmes EKONOMISTE-Te kete njohuri per programet Bilancdhenbsp; ose Financa 5.-Te kryej plotesimin dhe rregjistrimin e faturave te shitjes - blerjes.-Orari i punes 7.30-...
Oferta Pune Kuzhiniere/Ndihmes Kuzhinier/ Pjatalarese/Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 19:35

📋 Tirane - Kuzhiniere/Ndihmes Kuzhinier/ Pjatalarese/Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📣 Gjinokastra Restorant Kerkon Te Punesoje: 👉 Kuzhiniere ,Ndihmes Kuzhinier ,Pjatalarese,Sanitare
📣 Gjinokastra Restorant kerkon te punesoje:👉Kuzhinier/edhenbsp;👉Ndihmes Kuzhinier👉Pjatalaresedhenbsp;👉Sanitare✅Kriteret e punes:✔ Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet♦ Te jen...
Oferta Pune Kamariere, Banakiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 20:00

📋 Tirane - Kamariere, Banakiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohen Vende Pune Vakante Per Kamariere Dhe Banakiere
📌Tetris Coffee and Playground kerkon te punesoje:🔸Kamariere femer (Mosha deri ne 30 vjece)🔸Banakiere femer ( me ekperience)⏩ Kriteret:👉Te jene te shkathta dhe me etike profesionale😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunues...
Oferta Pune Security Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 20:46

📋 Tirane - Security

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Siguria 17 Kerkon Te Punesoje Punonjes Sherbimi
Marriot Hotel eshte nje nder hotelet e prestigjoze ne tiranedhenbsp;dhenbsp;Security 👮dhenbsp;✅ Kriteret 🧑‍💼 Kantidatet te kene mbaruar minimalisht arsimin e mesemdhenbsp;dhenbsp;💥 Preferohen Kanddidatet e Certifikuar ne Sherbim dhen...
Oferta Pune punetore pastrimi kimik Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 20:54

📋 Tirane - Punetore Pastrimi Kimik

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme: Punetore Pastrimi Kimik
Kerkojme te punesojme:Punetoredhenbsp; pastrimi kimikdhenbsp;💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💸 Paga shume ...
Oferta Pune shitese Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 23:28

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 52,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohet Shitese FRESH LINE
📢 Kerkohet te punesohet Shitese Tirane🔸Jeni nje vajze qe pelqeni te bukuren ?🔸Kerkoni nje pune stabel dhe serioze ?Nese plotesoni keto kritere atehere jeni personi i duhur per te qene Fresh Girl✅ Kriteret:▶ 1- Te kete minimumi mbi 1 vit...
Oferta Pune Remote Business Administrator Me eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 05:06

📋 Tirane - Remote Business Administrator

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Remote Business Administrator
Lloji i Punes: Business AdministratorVendi: Remote per Kompani ne SuediPërshkrimi i punës: Kërkim, Mbledhja e Informacionit dhe Futja e të Dhënave. dhenbsp; Hulumtoni faqet e internetit Mblidhni informacione dhe të dhëna Futja e të dhë...
Oferta Pune sanitare,kamarier, sanitare,ndihmes kuzhiner/e,shitese Pjatalares Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 08:36

📋 Tirane - Sanitare,kamarier, Sanitare,ndihmes Kuzhiner/e,shitese Pjatalares

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Resto Grill By Luara Ofron Pune Per Sanitare,kamarier,ndihmes Kuzhiner/e,shitese Dhe Pjatalares
📢Resto grill by Luara ofron pune per :-Kamarier-Ndihmes Kuzhinier-Shitese-Sanitare-Pjatalares⏩ Kriteret e punes:🔴 kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike ...
Oferta Pune - Kasiere -Sistemuese  -Punonjese banaku -Shitese  -Punonjese magazine -Operator Check in -Security Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 10:57

📋 Tirane - - Kasiere -Sistemuese -Punonjese Banaku -Shitese -Punonjese Magazine -Operator Check In -Security

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Pika Me E Re Big Market Rr.Kavajes Ka Hapur Vende Vakante Pune
♦Big Market Rr.Kavajes pika e redhenbsp; kerkon te punesoje:- Kasiere-Sistemuesedhenbsp;-Punonjese banaku-Shitesedhenbsp;-Punonjese magazine-Operator Check in-Security-⏩Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunik...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 21:27

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojme Shitese Per Makina Ne Showroom
Shitese per makina ne showroom...

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim