📋 kerkesa per pune

🕵 Online 0 lexues | ⏳ 1 njoftime ne pritje
Kerkesa per pune Shofer bashk me furgon udhetarësh Me eksperience ne Tirane
Data: 19/05/2024 11:31

📋 Tirane - Shofer Bashk Me Furgon Udhetarësh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 40-50 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ Kerkoj Te Punesohem Bashke Me Furgon Udhetaresh / Kryej Transport Dhe Privatisht
Kryej transport udhetaresh, minibus 18_vendesh/ kerkoj te punesohem bashke me furgon udhetaresh 18_vendesh. Te interesuarit te kontaktojne ne watssap ne nr. +....
Kerkesa per pune Bar/ Restorant Me eksperience ne Himare
Data: 18/05/2024 20:58

📋 Himare - Bar/ Restorant

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ Kerkohet Kamarier Me Eksperience
Bar Restorant 04, Livadh, Himare kerkon te ;punesoje kamarier me eksperience per sezonin veror 2024....
Kerkesa per pune Asistence per te semuet Me eksperience ne Tirane
Data: 18/05/2024 14:11

📋 Tirane - Asistence Per Te Semuet

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote ne Distance

❱ Me eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ ASISTENC
Pershendetje .Ofroj sherbimin e asistences per te semure nga ora 22:00-06:00 ne Tirane ,kam nje eksperence pune prej 3 vitesh ne itali.nr i telefonit ...
Kerkesa per pune Shtypshkronje Me eksperience ne Tirane
Data: 15/05/2024 22:16

📋 Tirane - Shtypshkronje

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Freelancer/Sipas Kerkeses

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ Ofsetist - Shtypshkronje
Kerkoj pune ne varesi te experiences qe kam. Jam i kualifikuar per perdorim te makinerive te ndryshme te shtypshkronjave si psh makineri shtypi, plastifikim, vijosje-prerje (fustelim) prodhim te kutive te ndryshme te kartonit, etj. Gjithashtu kam ek...
Kerkesa per pune AGJENT SHITJESH NE DYQAN VEGLASH PUNE Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/05/2024 10:15

📋 Tirane - AGJENT SHITJESH NE DYQAN VEGLASH PUNE

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ BAUMARKET SAUK KERKON AGJENT SHITJE NE DYQAN
BAUMARKET SAUK KERKON TE ZGJEROJ STAFIN ME AGJENT SHITJESH NE DYQAN ME TE RINJ ENERGJIK DHE TE APASIONUAR NE KETE FUSHEPAGESA SHUME E MIRE [DITA E DIEL PUSHIM]ORARI I PUNES 7.30-16.30PAGA NGA 50000 LEK DERI NE 70000 LEK NE BAZE TE PERFORMANCES NE PU...
Kerkesa per pune Kamarier/Kuzhinier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/05/2024 20:31

📋 Tirane - Kamarier/Kuzhinier

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ Kerkoj Pune
Kerkoj punePasdite 17:00 -23:00Pozicioni: Kamarier/Kuzhin/Banak...
Kerkesa per pune Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 08/05/2024 20:07

📋 Tirane - Sanitare

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 40-50 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ Kerkojm Sanitare Per Restorant Familjar
Biznes familjar ,kushte shum te Mira pune....
Kerkesa per pune Estetiste Me eksperience ne Tirane
Data: 05/05/2024 23:34

📋 Tirane - Estetiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Part-time ne distance paradite

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ Estetiste Thonjesh
Kerkoj estetiste thonjesh per ndarje ambientiTe jete me eksperienc ....
Kerkesa per pune Kujdestare Me eksperience ne Tirane
Data: 02/05/2024 12:46

📋 Tirane - Kujdestare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ Kerkoj Pune Si Kujdestare Per Te Moshuar
Jam nje zonje 45 vjece, jam e interesuar per pune si kujdestare per te moshuar. Kam eksperience disa vjecare. Nese jeni te interesuar, ju lutem kontaktoni ne kete numer ....
Kerkesa per pune Dyqan Akullore Pa Eksperience ne Tirane
Data: 02/05/2024 09:49

📋 Tirane - Dyqan Akullore

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ Kerkohet Shitese Ne Dyqan Akulloresh Ne Astir !!
Kerkohet shitese ne dyqan akulloresh ne Astir buze rruge prane Bar Artistit.Orari : 7 orePuna me turne1 dite pushimi ne javePage baze + bonuse...
Kerkesa per pune Picier  Ekspert/Profesionist ne Lushnje
Data: 29/04/2024 20:18

📋 Lushnje - Picier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Ekspert/Profesionist
❱ Kerkesa per pune ❱ Picier
Pershendetje jam picier profesioniste me eksperience ne Itali Rome nga viti 2009 qe ushtroje kete zanat i perdor te gjitha llojet e furrave. Jam nga Lushnja ...
Kerkesa per pune Ndihmes kuzhinier/Banakier Me eksperience ne Himare
Data: 28/04/2024 12:18

📋 Himare - Ndihmes Kuzhinier/Banakier

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ Sun Ren Kerkon Te Punesoje:
Sun Ren kerkon te punesoje gjate sezonit veror:•Ndihmes Kuzhiner    (Paga:600-700€)•Banakier  me eksperience   (Paga:700€)Kushte shume te mira pune perfshihet:-Akomodimi ne dhoma-Ushiqimi Kushtet e punes>~Te kene etike gjate punes~Te ke...
Kerkesa per pune Kamarier Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 25/04/2024 20:48

📋 Durres - Kamarier

Pagesa 400 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 16-26 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ Jam I Interesuar Per Pozicion Pune Si:kamarier
Jam i interesuar per pozicion pune si:kamarier...
Kerkesa per pune Sanitare Ekspert/Profesionist ne Tirane
Data: 23/04/2024 19:11

📋 Tirane - Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Freelancer/Sipas Kerkeses

❱ Ekspert/Profesionist
❱ Kerkesa per pune ❱ Pastrim Dhe Mirembajtje Shtepie
Kerkoj te punesohem si punetore per pastrim dhe mirembajtje shtepie....
Kerkesa per pune shites Me eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 17:42

📋 Tirane - Shites

Pagesa 350 Leke ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ Kerkoj Nje Pune Si Shites Ne Tabakino!
Kerkoj nje pune si shites ne tabakino!Kam nje eksperience te mjaftuesheme persa i perket punesOrari me i pershtatshem esht rreth ores 18:2...
Kerkesa per pune Sanitare - part time Pa Eksperience ne Tirane
Data: 22/04/2024 20:48

📋 Tirane - Sanitare - Part Time

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite

❱ Pa Eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ Kerkoj Pune, Part Time Sanitare
Kerkoj pune si sanitare part-time, 3-4 ore ne dite per mirembajtjen dhe pastrimin e shtepive (edhe apartamenteve AirBnb), zyrave te vogla, klinikave dentare apo subjekte te tjeraPuna preferohet te jete ne zonen e Astir,Yzberisht, Pallati me shigjeta...
Kerkesa per pune Inxhiniere kostoiste dhe volumesh Me eksperience ne Tirane
Data: 21/04/2024 09:27

📋 Tirane - Inxhiniere Kostoiste Dhe Volumesh

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Freelancer/Sipas Kerkeses

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ Ofroj Sherbime Dhe Konsulence Inxhinierike (Ndertim)
Si inxhiniere ndertimi ofroj sherbime si: Mbyllje dosje objekti me gjithe dokumentacionin e nevojshem, pergatitje libreza masash, skica teknike, situacione, nxjerrje kosto objekti, pergatitje preventivi, analiza teknike....
Kerkesa per pune Farmacist Me eksperience ne Tirane
Data: 15/04/2024 15:31

📋 Tirane - Farmacist

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ Farmacist
Kush eshte ne kerkim te nje drejtuesi teknik ne farmaci ose depo farmaceutike te kontaktoje ne nr ....
Kerkesa per pune lavazhier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 15/04/2024 09:28

📋 Tirane - Lavazhier

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ Kerkohet Lavazhier,Tek Astiri Vila L
Kerkohet Lavazhier Tek Zona e AstiritRroge me Perqindje 40%Kushte te mira pune...
Kerkesa per pune frezator Me eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 10:47

📋 Tirane - Frezator

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ Kerkoj Pune Si Frezator CNC
kerkoj  pune  si frezaror  cnc  Full-Time...
Kerkesa per pune Ekonomiste part time Me eksperience ne Tirane
Data: 10/04/2024 09:09

📋 Tirane - Ekonomiste Part Time

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Part-time ne distance mbasdite

❱ Me eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ Ekonomiste Part-time
Per cdo biznes te vogel (person fizik)ofroj sherbime te ndryshme si ekonomiste e jashtme:-Liste pagesat e punonjesve-Kontributet e sig shoqerore dhe shendetsore-Ndryshimet e punonjesve-Mbajtja e librave te shitjes- blerjes-Fiskalizimi i faturave dhe...
Kerkesa per pune Shefe kuzhine Ekspert/Profesionist ne Himare
Data: 07/04/2024 17:07

📋 Himare - Shefe Kuzhine

Pagesa 2,500 Euro ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Ekspert/Profesionist
❱ Kerkesa per pune ❱ Shefe Kuzhine 20 Vite Eksperienc
Kerkoj pune ne pozicionin e shenuar .Per sezonin e veres....
Kerkesa per pune Inxhinier part time Me eksperience ne Tirane
Data: 05/04/2024 07:52

📋 Tirane - Inxhinier Part Time

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Part-time ne distance mbasdite

❱ Me eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ Libreza Masash, Situacione Etj
Pershendetje. Si inxhiniere ndertimi ofroj sherbime per libreza masash, situacione punimesh etj. Keto sherbime i ofroj ne baze te projektit qe do me dergoni. Sherbimi kryhet per cdo proces punimesh, nga karabinaja deri ne perfundim te objektit, riko...
Kerkesa per pune drejtues teknik Me eksperience ne Tirane
Data: 04/04/2024 17:40

📋 Tirane - Drejtues Teknik

Pagesa 120,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ Ofroj Licencen / Certifikate E Kompetences Profesionale CKP Me Qera Per Drejtues Teknik
Ofroj licencen / certifikate e kompetences profesionale CKP me qera per Drejtues Veprimtarie per: Transportin rrugor brenda vendit te udhetareve Transportin rrugor brenda vendit te mallrave Transportin rrugor nderkombetar te udhetareve Transportin r...
Kerkesa per pune coban Me eksperience ne Sarande
Data: 03/04/2024 08:50

📋 Sarande - Coban

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Kerkesa per pune ❱ Kerkoj Pune Si Coban Ne Sarande
📢Jam i interesuar per te punuar si coban me dhene ose me lope📍 Adresa: Sarande📲📞Per me shume informacione me kontaktoni ne numrin e telefonit!Ju mirepres😊...

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim