🏡 stazhe dhe internship

🕵 Online 3 lexues | ⏳ 0 njoftime ne pritje
Zona: Currilat
Meridian business group is thrilled to announce openings for our paid summer internships in durres. we are a dynamic agency focusing on local marketing, social media management, and search engine opti...
12/05/2024 22:38

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Ofrohet vend praktike per jurist .kriteret: te jene  te diplomuar jurist. te perkushtuar   koha e praktikes 4 ore, orari  fleksibel.  periudha e praktikes minimum 3 muaj.ne se jeni te  interes...
17/04/2024 16:34

Zona: Laprake
Balkan sport shpk, ofron mundesi intershipi : asistente ne departamentin e auditit edukimi dhe kualifikimet: • te kete mbaruar ose te jete studente ne vitin e fundit ne fakultetin e eko...
07/02/2024 08:55

Zona: Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe
Ne jemi zyre avokatie dhe sherbime te ndryshme online. kemi eksperience ne kete fushe. kerkojme as.avokate per praktike ose punesim. mundesisht te jete ne vitin e fundit te masterit, ose ne vazhdim te...
28/11/2023 23:35

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
Kerkohet praktikante per zyre avokatie studio ligjore "muzaka partners", me mundesi punesimi ne fund te praktikes. kerkohet praktikante per zyre avokatie studio ligjore "muzaka partners", me mundes...
09/10/2023 16:42

Zona: Lumi Lana/ Bulevard
Ketri web ofron kurs profesional per hyrje ne back-end development me php dhe mysql, me mundesi internshipi per te gjithe kursantet dhe punesim per ata me te miret. gjate trajnimit do te njiheni me te...
05/10/2023 12:35

Tirane - Praktikante

Zona: Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ofrojm kurse profesionale fizioterapie per praktikant , per periudha 3-5 muaj ofrojm kurse intensive ose me kohe te pjesshme 📲 kontaktoni ne 0682263226...
15/08/2023 23:44

Zona: 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Kerkohet praktikante per zyren e permbarimit privat "prestige", me mundesi punesimi ne fund te praktikes. praktikanti/ja duhet te permbushe keto kushte: 1.te kete mbaruar studimet universitare ne drej...
17/07/2023 12:28

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Ofrojme internship dhe mundesi punesimi ne zyre financiare.praktikantet preferohet te ken mbaruar universitetin ekonomik.kusht primar njohuri e mire te gjuheve te huaja anglisht dhe italisht pasi komp...
10/07/2023 14:51

Tirane - Praktikant

Zona: Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
---te jene student ne fakultetin ekonomik viti i fundit ( -- preferohet dega kontabilitet-finance) ---te kete njohuri te mira te paketes microsoft office . ---te kete njohuri te mira te gjuhes angl...
08/06/2023 19:17

Zona: Liqeni i thate/Kopshti botanik
Je e apasionuar ne fushen e estetikes,thonjve,parukeris?ke kryer nje kurs por nuk je e sigurt ne ate qe ben? eja ne sallonin tone,ky eshte vendi i duhur per ty.praktikohu falas,pa asnje kosto vetem j...
08/04/2023 20:53

Zona: Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
👉internshipi eshte koha kur studentet dhe/ose sapo-diplomuarit fillojne te praktikojne njohurite e akumuluara nder vite, duke krijuar njohjen e pare me tregun e punes dhe fillimin e nje karriere pr...
03/08/2022 17:55

Zona: Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
 apliko!shkolla shqiptare e administratës publike ofron mundësinë e ndjekjes të internship-it për studentët në shkenca kompjuterike. përfitimet nga programi i internship:✅zhvillim i shpreh...
02/05/2021 09:39

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim