📋 magazinier

🕵 Online 54 lexues | ⏳ 19 njoftime ne pritje
Oferta Pune Magazinier,Piruinis,Punetor magazine,Sistemuese artikujsh Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 09/05/2024 22:38

📋 Tirane - Magazinier,Piruinis,Punetor Magazine,Sistemuese Artikujsh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Euroidea Kerkon Te Zgjeroje Staf
📢 Euroidea shpk kerkon te punesoje:👉Magazinier-Te kete mbaruar min shkollen e mesme-Te kete pervoje pune-Mosha mbi 25 vjec👉Pirunis-Te kete patente-Te kete pervoje pune👉Punetor magazine-Te jete i afte te punoje ne grup👉Sistemuese artik...
Oferta Pune Magazinier Kamarier/e Kuzhinier/e Ndihmes kamarier/e Hostess Barist /e Ndihmes Barist/e Banakier/e Ndihmes banakier/e Pjatalarese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 07/05/2024 22:55

📋 Tirane - Magazinier Kamarier/e Kuzhinier/e Ndihmes Kamarier/e Hostess Barist /e Ndihmes Barist/e Banakier/e Ndihmes Banakier/e Pj

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alban Tower Tirana, Rooftop Bar Ofron Vende Te Lira Pune Ne Disa Pozicione
📢Alban Tower Tirana, Rooftop Bar ofron vende te lira pune ne pozicionet ✅ :👉Magazinier👉Kamarier/e👉Kuzhinier/e👉Ndihmes kamarier/e👉Hostess👉Barist /e👉Ndihmes Barist/e👉Banakier/e👉Ndihmes banakier/e👉Pjatalarese🔸Krite...
Oferta Pune Magaziniere  Pa Eksperience ne Tirane
Data: 30/04/2024 19:46

📋 Tirane - Magaziniere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Vakant Shitese Ne Magazine
📢 Vende pune vakant per shitesedhenbsp;👉 KRITERET:- Te jete e gatshme dhe e afte te punoje ne grup.- Te jete e komunikueshme-Te kete synim pune afatgjate👉OFROHET:⏱ Orari 06:00 me 14:00💸 Paga shume e kenaqshme💥Ambjent pune komod dhe ...
Oferta Pune magazinier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/04/2024 13:33

📋 Tirane - Magazinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Firma Arjon Shpk Kerkon Te Punesoj Magazinier.
📢dhenbsp;Firma Arjon Shpk kerkon te punesoj magazinier👉 Kerkohet Magazinier prane showroomit tone.⏳ Orari 8 ore💸 Paga shume e kenaqshme💥 Kriteret :-Shkolle e Mesme-Korrektesi ne respektimin e udhezimeve te percaktuara nga kompania-Pref...
Oferta Pune Mekanik/ Magazinier / Lavazhier Fillestar/Pak eksperience ne Fier
Data: 28/04/2024 11:11

📋 Fier - Mekanik/ Magazinier / Lavazhier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mekanik/ Magazinier / Lavazhier Servisi
Auto Servis Caushaj me aktivitet ne Levan ka nevoje per: Mekanik/ Magazinier / LavazhierKushtet e punes shume te miraRroga e kenaqshmePer cdo informacion mund te na kontaktoni ne numrin e telefonit dhe ne whatsapp....
Oferta Pune Asistent Pa Eksperience ne Durres
Data: 21/04/2024 14:03

📋 Durres - Asistent

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Shites,magazziniere,shofer Dhe Agjent Shitje
Arba sh.p.k ofron vende te lira pune ne pozicjonet Shites/shiteseMagazinier Shofer Agjent shitjeKontakto ne nr ose cv ne [email protected]...
Oferta Pune Magazinier Me eksperience ne Durres
Data: 21/04/2024 08:10

📋 Durres - Magazinier

Pagesa 90,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Magazinier
Magazinierdhenbsp;dhenbsp;Eksperienca Pune: Preferohet medhenbsp; eksperience👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i BrendshemArsimi Minimal I Mesem,peferohet i lartedhenbsp;Preferohet Mosha 25-45vjec.Qyteti - Zona Durresdhenbsp;📣 Kompania Alselfood...
Oferta Pune Agjent shitjesh Me eksperience ne Tirane
Data: 26/03/2024 11:11

📋 Tirane - Agjent Shitjesh

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ OFROHET VEND PUNE EKONOMIST, AGJENT SHITJESH DHE MAGAZINIER
Ne kuader te zgjerimit te stafit kompania "5A sh.p.k" eshte duke kerkuar:-Ekonimist-Agjent shitjes-MagazinierKualifikimet e nevojshme:-Eksperience pune-Bashkepunues-I organizuar-Mosha mbi 25 vjecOfrohet nje ambient pune profesional, bashkepunues dhe...
Oferta Pune Magazinier Pa Eksperience ne Tirane
Data: 15/03/2024 13:54

📋 Tirane - Magazinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Magazinier
MetalEx SH.P.K kerkon te punesoje Magazinier me kohe te plote nga e hena ne te shtune.-Kushte shume te mira pune.-Page shume e kenaqeshme.-Transporti i siguruar nga kompania....
Oferta Pune Magazinier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/02/2024 10:35

📋 Tirane - Magazinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompania ZICO SHA Kerkon Te Punesoje Magazinier
  📣 Kompania ZICO SHA kerkon te punesoje:🧑‍💼 Magazinier✅ Kerkesat per kandidatet:1. Me eksperience pune ne pozicionin perkates2. Leje drejtimi 3. Te jene korrekte  dhe pa angazhime te tjera 4. Aftesi te mira komunikuese 5. Mosha ...
Oferta Pune Operatore gjuhet Frengjisht , Gjermanisht dhe Spanjisht Me eksperience ne Tirane
Data: 25/05/2024 19:33

📋 Tirane - Operatore Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operatore Ne Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht !
Jeni ne kerkim te nje pozicioni te ri pune ? Hapen vende te reja pune per operatore ! Kjo eshte mundesia juaj , aplikoni tani !⚫Ofrohet:-Ambjente komode pune-Mundesi rritje profesionale-Trajnime-Bonuse-Orar full time Orari part-time-Festa dhe push...
Oferta Pune Konsulent Turizmi ne gjuhen italiane Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 09:37

📋 Tirane - Konsulent Turizmi Ne Gjuhen Italiane

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ BlissMedTeam Kerkon Te Punesoje 50 Konsulent Turizmi Dentar
Behu pjese e BlissMedTeam e cila ka hapur vendet vakante per agjent ne turizmin dentar !Apliko dhe fillo menjehere ! Kriteret : 🔹 Te dije gjuhen italiane ne nivel mbi mesatar 🇮🇹🔹Te kete aftesi te mira komunikimi 🔹 Eksperienca perbe...
Oferta Pune Customer Service Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 12:37

📋 Tirane - Customer Service

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ We Are Looking For Customer Service Agent (m/w/d)
Customer Service Agent (m/w/d)🔎 Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Customer Service Agent (m/w/d) in Teilzeit / Vollzeit.✅ Deine Benefits🔸 sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit oder Teilzeit🔸 pünktliches Gehalt und attrak...
Oferta Pune operator/e per gjuhet Gjermane, Frenge dhe Spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 13:56

📋 Tirane - Operator/e Per Gjuhet Gjermane, Frenge Dhe Spanjolle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferta Pune Per Operator Ne Call Center Per Gjuhet Italiane, Gjermane, Frenge Dhe Spanjolle.
 ⏩Kerkohet te punesohet operator te Gjuhes Gjermane, Frenge dhe Spanjolle. Nga e hena ne te premte, fundjava pushim. 📌 Kriteret : -Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese. -Te jete i/e afte per te punuar ne g...
Oferta Pune Operatore anglisht dhe italisht /Retention italisht Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 15:24

📋 Tirane - Operatore Anglisht Dhe Italisht /Retention Italisht

Pagesa 800 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme Operator Anglisht Dhe Italisht/Retention Ne Gjuhen Italiane
Kerkojme te punesojme  :-Operator ne gjuhen angleze dhe italisht -Retention NE GJUHEN ITALIANE 🇮🇹   Kriteret:  -Njohuri te shkelqyera te gjuhes  Italiane  dhe anglisht ne te shkruar dhe te folur. -Deshire per te punuar dhe per t'u rr...
Oferta Pune operator/e ne gjuhet Frenge ose Gjermane Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 16:23

📋 Tirane - Operator/e Ne Gjuhet Frenge Ose Gjermane

Pagesa 550 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📣POZICION VAKANT PER OPERATOR/E TELEFONIK TE CILET ZOTEROJNE GJUHEN FRENGE OSE GJERMANE
📌Po kerkoni nje menyre si te fitoni te ardhura te larta?✅ Behu pjese e nje skuadre energjike!👥 Mjafton te keni njohuri mbi gjuhet si meposhte:-GJERMANISHT-FRENGJISHT-SPANJISHT-ITALISHT👉🏻 Cfare ofrohet?💸 Page baze + Bonuse shume ...
Oferta Pune Agjente Call Center Gjermanisht Pa Eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 17:09

📋 Tirane - Agjente Call Center Gjermanisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ We Are Looking For Customer Service (f/m/d) German
Call Center Agent (m/w/d)🔎Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Call Center Agent (m/w/d) in Teilzeit / Vollzeit.👉Deine Benefits• Pünktliches Gehalt und attraktive Prämien• Sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit oder Teilzeit...
Oferta Pune Agjente telefonik ne gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 17:19

📋 Tirane - Agjente Telefonik Ne Gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Vakante Pune Per Agjent Telefonik N Gjuhet Spanjisht,Frangjisht,Gjermanisht,Anglisht
👉Mundesi punesimi per agjente  telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme:- Spanjisht- Frengjisht- Gjermanisht- AnglishtOfrohen :- Ambiente pune komode, dinamike dhe sf...
Oferta Pune MENAXHER/E NE GJUHEN ANGLEZE / ITALIANE / FRANCEZE / SPANJOLLE Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 17:20

📋 Tirane - MENAXHER/E NE GJUHEN ANGLEZE / ITALIANE / FRANCEZE / SPANJOLLE

Pagesa 200,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ MENAXHER/E NE GJUHEN ANGLEZE / ITALIANE / FRANCEZE / SPANJOLLE
🙋‍♀️ Hey te duhet pune!👌Je ne vendin e duhur!🔸 Kompania ALOPRONTO SRL ofron paga baze me te larta se pjesa me e madhe e kompanive ne Shqiperi!📌Bonuse Ditore, Javore, Mujore si dhe 10% Commision per personat qe jane ne bonus Javor d...
Oferta Pune operator Anglisht, Spanjisht, Italisht, Frengjisht, Gjermanisht Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 17:43

📋 Tirane - Operator Anglisht, Spanjisht, Italisht, Frengjisht, Gjermanisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Marketinglite Agency Kerkon Te Punesoje Operator Ne 5 Gjuhe Te Ndryshme.
📣 Mundesi punesimi per operator ne 5 gjuhe te ndryshme :dhenbsp;Anglisht,dhenbsp;Spanjisht,dhenbsp;Italisht,Frengjisht,dhenbsp;Gjermanishtdhenbsp;❗dhenbsp;Apliko tani ne Marketinglite Agencydhenbsp;❗Orari full-time(8 ore)dhenbsp;dhenbsp;❗Me...
Oferta Pune TEAM-LEADER, RETENTION, GRUPE TE GATSHME, MENAXHER SALLE SI DHE OPERATORE ITALISHT, SPANJISHT, GJERMANISHT, FRENGJISHT, GREQISHT DHE ANGLISHT. Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:02

📋 Tirane - TEAM-LEADER, RETENTION, GRUPE TE GATSHME, MENAXHER SALLE SI DHE OPERATORE ITALISHT, SPANJISHT, GJERMANISHT, FRENGJISHT,

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohen Vende Pune Vakante Ne Pozicione Te Ndryshme
ATENZZIONE!!!!!KERKONI NJE PUNE KOMODE NJEKOHESISHT ME TE ARDHURAT ME TE LARTA KONKURRUESE NE TREG?JENI NE VENDIN E DUHUR✅ NE OFROJME VENDE PUNE PER TE GJITHA POZICIONET PERKATESISHT:TEAM-LEADER,RETENTION,GRUPE TE GATSHMEMENAXHER SALLEOPERATORE IT...
Oferta Pune Laborant Dentar Me eksperience ne Lushnje
Data: 26/05/2024 18:09

📋 Lushnje - Laborant Dentar

Pagesa 3,500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 🦷 My Dental Tourism / Azalea Aesthetic Ofron Mundesimi Punesimi Si 🥼Laborant Dentar
🦷 My Dental Tourism / Azalea Aesthetic ofron mundesimi punesimi si:🥼Laborant Dentar, profilizuar ne :dhenbsp;- Design (Exocad)dhenbsp;- Qeramikdhenbsp;- Proteza te levizshme✅ Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:- Preferohet ...
Oferta Pune Operator/e Retention ne gjuhen Angleze dhe Gjermane Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:17

📋 Tirane - Operator/e Retention Ne Gjuhen Angleze Dhe Gjermane

Pagesa 900 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alpha Network Po Kerkon Operator/e Retention Ne Gjuhen Angleze Dhe Gjermane📞
Hey, te duhet pune ?!😉Alpha Network po kerkon Operator/e Retention ne gjuhen Angleze dhe Gjermane📞 🇬🇧🇩🇪Paga baze 🇬🇧 700€+12% per cdo FTD 😎Paga baze 🇩🇪dhenbsp; dhenbsp;900€+12% per cdo FTD 😎Kriteri kryesor: +2 ...
Oferta Pune Agjente Marketingu Italisht 🇮🇹 Gjermanisht 🇩🇪 -Spanjisht 🇪🇸 -Frengjisht 🇫🇷 -	Anglisht Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:36

📋 Tirane - Agjente Marketingu Italisht 🇮🇹 Gjermanisht 🇩🇪 -Spanjisht 🇪🇸 -Frengjisht 🇫🇷 - Anglisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ TELECALL AGENCY KERKON TE PUNESOJE AGJENTE MARKETINGU
📌Telecall Agency kerkon te punesoje Agjente Marketingu ne gjuhet :- Italisht 🇮🇹- Gjermanisht 🇩🇪 - Spanjisht  🇪🇸- Frengjisht 🇫🇷- Anglisht (me experience) 🇬🇧  Te zoteroje mire gjuhen , te jete i motivuar te punoje ...
Oferta Pune Agjente Telefonik per anglisht, frengjisht, gjermanisht, spanjisht, greqisht Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:43

📋 Tirane - Agjente Telefonik Per Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht

Pagesa 750 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Agjent Telefonik Per Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht, Italisht
🗣️Je ambicioz dhe po kerkon nje page me te mire?Kjo eshte mundesia jote.✅ Kompania jone po kerkon njerez ambicioze qe kerkojne te punojne dhe te fitojne .📌 Kerkohen agjente telefonik per gjuhet :- Anglisht (Me Eksperience)-Frengjisht (me d...
Oferta Pune Agjent / Retention Italisht / Spanjisht / Gjermanisht / Anglisht Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 20:21

📋 Tirane - Agjent / Retention Italisht / Spanjisht / Gjermanisht / Anglisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Agjent / Retention Italisht / Spanjisht / Gjermanisht / Anglisht
Mundesi Punesimi: Agjent / Retention Italisht  Spanjisht Gjermanisht  Anglisht “ INVEST dhe RECOVERY “  * VETEM ME EKSPERIENCE PUNE * NUK OFROJM PUNE NGA SHPIA Kerkohet :* Disponibiliteti full time  * Eksperience ne call center * ...
Oferta Pune ANGLISHT-GJERMANISHT-FRENGJISHT-ITALISHT-SPANJISHT Pa Eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 20:38

📋 Tirane - ANGLISHT-GJERMANISHT-FRENGJISHT-ITALISHT-SPANJISHT

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ APLIKO TANI DHE PUNESOHU! Anglisht-Gjermanisht-Frengjisht-Italisht-Spanjisht
Je gati te nisesh nje pune te redhenbsp;😃?♦POZICIONIdhenbsp;➡️ OPERATOR/E TELEFONIK/E per gjuhet:👉ANGLISHTdhenbsp;dhenbsp;(ne gjuhen angleze vetem Full-Time)👉GJERMANISHTdhenbsp;dhenbsp;👉FRENGJISHTdhenbsp;dhenbsp;👉ITALISHTdhenbsp...
Oferta Pune Operatore dhe Retention Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 20:59

📋 Tirane - Operatore Dhe Retention

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Royal Company Kerkon Operatore Dhe Retention Ne Gjuhet Gjermane , Spanjolle Dhe Angleze
✨ Je ambicioze dhe po kerkon nje page me te mire ? ✨👉 Kjo eshte mundesia jote .📢Royal Company kerkon Operatore dhe Retention ne gjuhet :🔷 Gjermane🔷 Spanjolle🔷 Angleze⏩ Kriteret :- Gjermanisht//spanjisht/anglisht/ mbi nivelin mes...
Oferta Pune Operator/e ne gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 22:59

📋 Tirane - Operator/e Ne Gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Pune Ne Tirane Si Operator/e Ne Gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht Pagesa 1000 Euro
📣 Jeni duke kerkuar nje pune me te ardhura me te larta dhe rritje profesionale ne baze te aftesive tuaja?? Jeni ne vendin e duhur.  📌 Kompania jone eshte duke rekrutuar persona ambicioze,me ose pa eksperience ne gjuhet:  🇩🇪 Gjermanis...
Oferta Pune Team leader ,Closers ,Retention Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 23:02

📋 Tirane - Team Leader ,Closers ,Retention

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Agjente Telefonik Ne Gjuhen FRENGJISHT,Team Leader,bashke Me Grup /Closer/ Retention !!
Kerkojme Agjente telefonik ne gjuhen FRENGJISHT ,Team leader /Closer /Retention !!👉 Kerkohet : Team leader Frengjisht bashke me grupin e tij ! Paga 1000 euro per Team Leader !! 👉Kerkohen : Closers , me ose pa eksperience. Paga 700 Euro ...
Oferta Pune operatore te gjuhes italisht spanjisht dhe greqisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 23:05

📋 Tirane - Operatore Te Gjuhes Italisht Spanjisht Dhe Greqisht

Pagesa 800 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operator Te Gjuhes Italisht Spanjisht Dhe Greqisht
📢 Kerkohen operatore per gjuhen spanjolle, greke dhe italiane ne Durres dhe TiraneSapo kemi hapur vendet vakante per agjente telefonik ne gjuhendhenbsp;📌spanjolledhenbsp;📌grekedhenbsp;📌italiane me ose pa eksperience Punedhenbsp;✅Ofrojm...
Oferta Pune Dealer Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 05:04

📋 Tirane - Dealer

Pagesa 1,400 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune recepsion, mbikqyrese e makinave slot, arketare/e, kamarier/e dhe security Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 05:06

📋 Tirane - Recepsion, Mbikqyrese E Makinave Slot, Arketare/e, Kamarier/e Dhe Security

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune Ne Pozicione Te Ndryshme
📢 Regency Casino ofron vende vakante pune:recepsion,mbikqyrese e makinave slot,arketare/e,kamarier/esecurity✅Kriteret :-Mosha 21-35 vjec-Eksperienca jo e domosdoshme-Te kene disponibilitet per te punuar 8 ore full-time🔸Ofrohet:-28 dite pushi...
Oferta Pune Personel abck office Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 05:07

📋 Tirane - Personel Abck Office

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune Ne Pozicionin E Personel Abck Office
📢 Regency Casino ofron vende vakante pune:🔸Personel abck office-Mosha 21-35 vjec-Eksperienca jo e domosdoshme-Te kene disponibilitet per te punuar 8 ore full-time🔸Ofrohet:-28 dite pushime te paguara ne vit-22 dite pune ne muaj💸 Paga me m...
Oferta Pune Kuzhinier, Ndihmes Kamarier, Sanitare Pa Eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 08:50

📋 Tirane - Kuzhinier, Ndihmes Kamarier, Sanitare

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Fish Restaurant And Shop Varkat Kerkon Te Punesoje Kuzhinier, Ndihmes Kamarier, Sanitare
📢Fish Restaurant and Shop Varkat Kerkon te punesoje:👉 Kuzhinier👉 Ndihmes Kamarier👉 Sanitare♦ Kerkohet:✔Te jene etike gjate punes✔Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese📌Kane perparesi kandidatet me eksperience te me...
Oferta Pune Kamarier, Banakier, Sanitare, Kuzhinier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 09:39

📋 Tirane - Kamarier, Banakier, Sanitare, Kuzhinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompleksi Taiwan Ofron Mundesi Punesimi Per Kamarier, Banakier, Sanitare DHE Kuzhinier
📢Kompleksi Taiwan ofron mundesi punesimi per Kamarier per Bar dhe Restorant dhedhenbsp;Shites Tabako shop✔ Kamarier✔Banakier✔Sanitare✔Kuzhinier⏩ Kriteret e punesimit:🔸️Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jene te sjellshem d...
Oferta Pune 🤵Kuzhinier/e 🧑‍🍳Nd/ kuzhinier/e 👨Motorrist 🧼 Pjatalars/e 🤵‍♀️ Kamarier/e 👩‍🍳Picier /e Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 13:13
Oferta Pune Asistente Personale Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 20:22

📋 Tirane - Asistente Personale

Pagesa 1,850 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Asistente Personale - Travel Required
Kërkohet asistente personale për pronar e-commerce amazon business dhe agjenci marketingut. Kërkohet 60-70% udhëtim. dhenbsp;Përshkrimi i punës: dhenbsp;• Të prodhojë dokumentacion në kohë, të saktë dhe informativ për të mbështe...
Oferta Pune agjente Booking 👩‍💼 2 Ndihmes Financiere 👩‍💼 2 Data entry, 👩‍💼 Kontratiste Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 23:39

📋 Tirane - Agjente Booking 👩‍💼 2 Ndihmes Financiere 👩‍💼 2 Data Entry, 👩‍💼 Kontratiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ ⏩IXPIRA Shpk Kompani Ofron Mundesi Punesimi 2 Agjente Booking 👩‍💼 2 Ndihmes Financiere 👩‍💼 2 Data Ent
⏩IXPIRA shpk kompani Italiane me shtrirje Internacionale ne fushen e turizmit ofron mundesi punesimi :👩‍💼 2 agjente Booking👩‍💼 2 Ndihmes Financiere👩‍💼 2 Data entry👩‍💼 Kontratiste B2B per te lidhur kontrata direkte m...
Oferta Pune SHERBIM GAZETARIE(OPERATOR) Pa Eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 05:09

📋 Tirane - SHERBIM GAZETARIE(OPERATOR)

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Sherbim Gazetarie Online Back Office
Sherbim gazetarie online back office (pa folur ne telefon)dhenbsp;Puna zhvillohet ne zyre, JO REMOTE!dhenbsp;Gjuha: Nevojitet njohja e gjuhes Italiane ne nivelin baze.Lloji i punes: Strukturim artikujsh gazetash onlineOrari: 03.00 am(te nates) - 08....
Oferta Pune Shitese / ndihmes shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 04:17

📋 Tirane - Shitese / Ndihmes Shitese

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 40-50 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Shitese / Ndihmes Shitese
Vend pune shitese / ndihmes shitese prane Tregut te Mderesese ne rrugen 5 Maji...
Oferta Pune Pjatalarese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 00:42

📋 Tirane - Pjatalarese

Pagesa 30,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem paradite

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Pjatalarse
Kerkohet pjatalarese me kohe te pjesshme, 4 ore.dhenbsp;Orari i punes 12:00 me 16:00.Paga eshte e kenaqshme, nje vakt ushqimi dhe nje dite pushimu ne jave( e diela).Ju mirepresim...
Oferta Pune Kamarier/e dhe pjatalares/e Me eksperience ne Himare
Data: 27/05/2024 00:30

📋 Himare - Kamarier/e Dhe Pjatalares/e

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojme Kamarier/e Dhe Pjatalares/e. (Paga: 700-1000 Euro)
Kerkojme kamarier/e dhe pjatalares/e.dhenbsp;Potam 2024.dhenbsp;Nje restorant krejt i vecante po hapet dhe na duhesh ti!Nje ekip nga New Yorku, Vlora, Mexico City, Bologna+ jane bere bashke kete vere per te krijuar nje vend magjik!dhenbsp;Orari i pu...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 23:14

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 52,500 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Shitese
Kerkohet shitese ne nje furre buke dhe restorant me gatime tradicionale. Ambienti i sherbimit eshte i perbashket, Kushtet e punes jane shume te mira. Orari i punes eshte 8: 00 me 16 :00, nje dite ne jave pushim dhe nje vakt ushqim i perfshire.Jeni t...
Oferta Pune manikyr /pedicyr Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 23:11

📋 Tirane - Manikyr /pedicyr

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Qendra Estetike DEA , Kerkon Vajza Estetiste Per Thonj Dhe Tranjtime Te Ndryshme Estetike
kerkohet estetiste manikyr/pedicyr per trajtime estetike si fytyre , kembe duar etj.Kandidatja duhet te kete nje eksperience baze minimale ose e profesionit ...
Oferta Pune Motorrist Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 22:45

📋 Tirane - Motorrist

Pagesa 75,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkoj Motorrist
Dyqani Pompes Lavazhit ne Laprake(perkrah semaforit te madh te Laprakes) kerkon motorrist per shperndarjen e produkteve te tij.Orarri 8.00-17.00 nga e hena ne te shtune.E diela pushim.Paga neto 75.000 leke te reja ne muaj pervec sigurimeve qe jane s...
Oferta Pune Banakier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 22:43

📋 Tirane - Banakier

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Banakier/e Dhe Kamarier/e
Dazzling Bistro kerkon te zgjeroj staf. Kerkohet kamarier/e , banakier/e. Kushte shume te mira pune. Nje dite ne jave pushime.dhenbsp;Na kontakntoni ne numrin celular: ...
Oferta Pune Ekonomiste dhe Ndihmese Ekonomiste Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 22:24

📋 Tirane - Ekonomiste Dhe Ndihmese Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Magic Style Ofron Vend Pune Si Ekonomiste Dhe Ndihmese Ekonomiste
Magic Style ofron vend pune si ekonomiste dhe Ndihmese Ekonomiste⏳6 ore pune✨ E hene - Premte 8:30 -14:30✨Te shtunen 8:00-13:00✨ Diela pushim✅KRITERET :🔴 Kandidatet me eksperience pune perbejne avantazh🔴Te jene te sjellshem me stafin...
Oferta Pune kamarier/e, banakier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 09:41

📋 Tirane - Kamarier/e, Banakier/e

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Operatore /Team Leader italisht Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 09:43

📋 Tirane - Operatore /Team Leader Italisht

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen 30 Operator Si Dhe Team Leader
Kerkohen 30 Operator si dhe Team Leader✅ Kerkohet:1.Nivel mbi mesatar te gjuhes.📝2. Te gjeneroje sa me shume te ardhura💶dhenbsp;3. Ambicie dhe deshire per te punuar ne grup.Team Leader dhe pozicione te tjera paga eshte me marreveshje ne vare...
Oferta Pune OPERATOR/E NE GJUHEN FRANCEZE Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 14:55

📋 Tirane - OPERATOR/E NE GJUHEN FRANCEZE

Pagesa 150,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ ALOPRONTO Kerkon Te Punesoje OPERATOR/E NE GJUHEN FRANCEZ
ALOPRONTO kerkon te punesoje:OPERATOR/E NE GJUHEN FRANCEZEKriteret:-Njohuri të shkëlqyera të gjuhës Frenge në të shkruar dhe të folur.-Njohuri të mira në përdorimin e paketës MS Office.-Dëshirë për të punuar dhe për t'u rritur profes...
Oferta Pune Content Creator & Copywriter Anglisht dhe Italisht Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 15:13

📋 Tirane - Content Creator & Copywriter Anglisht Dhe Italisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ AloPronto Kerkon Te Punesoje Content Creator & Copywriter Anglisht Dhe Italisht
Content Creator dheamp; Copywriter Anglisht dhe ItalishtALOPRONTO S.R.L është një kompani Italiane me degë në Tiranë tashmë prej më shumë se 2 vitesh në treg.Kompani lider në industrinë e saj, po kërkon aktualisht individë të talentua...
Oferta Pune Agjente Call Center Gjermanisht dhe Italisht Pa Eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:04

📋 Tirane - Agjente Call Center Gjermanisht Dhe Italisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
Oferta Pune Pasticier,Banakier,Kamarier,Krepier,Operator per Akullore,Kuzhinier,Ndihmes Kuzhinier,Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:55

📋 Tirane - Pasticier,Banakier,Kamarier,Krepier,Operator Per Akullore,Kuzhinier,Ndihmes Kuzhinier,Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ CIOCCOLATINI OFRON VENDE PUNE NE POZICIONE TE NDRYSHME
📢 CIOCCOLATINI KERKON TE ZGJEROJE STAFCioccolatini ofron vende pune ne te dy vendodhjet e saj si:🤵🏼‍♀️Kamariere (Femer)🤵🏼‍♀️Banakiere (Femer)🤵🏼‍♀️Sanitare🤵🏼‍♀️Krepier/e🤵🏼‍♀️Kuzhinier/edh...
Oferta Pune agjente ne gjuhet, spanjisht, italisht, anglisht, greqisht dhe gjermanisht Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:55

📋 Tirane - Agjente Ne Gjuhet, Spanjisht, Italisht, Anglisht, Greqisht Dhe Gjermanisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📢 Kerkohen Agjente Ne Gjuhet, Spanjisht, Italisht, Anglisht, Greqisht Dhe Gjermanisht
📢 Kerkohen agjente ne gjuhet, spanjisht, italisht, anglisht, greqishtdhenbsp; dhe gjermanisht .dhenbsp;✅ Kerkohet:1.Nivel mbi mesatar te gjuhes.📝2. Te gjeneroje sa me shume te ardhura💶dhenbsp;3. Ambicie dhe deshire per te punuar ne grup.4...
Oferta Pune Operator/e telefonik dhe retention Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:58

📋 Tirane - Operator/e Telefonik Dhe Retention

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Te Lira Si: Operator/e Telefonik & Retention Ne Gjuhet: Angleze,Italiane,Spanjolle
📢 Hey... Ne po rekrutojm!Vende te lira per operator/e telefonik dhe retention ne gjuhet: Angleze, Italiane, Spanjolle,Greke, Gjermane✅ Kerkohen:1. Vetem me eksperience dhe te di mire gjuhet perkatese.2. Full - time ( 10 a.m - 7 p.m )3. Nga e he...
Oferta Pune sanitar/e kuzhinier ndihmes kuzhinier/e banakier/e kamarier/e restoranti, ndihmes kamarier/e, picajol Fillestar/Pak eksperience ne Sarande
Data: 26/05/2024 21:36

📋 Sarande - Sanitar/e Kuzhinier Ndihmes Kuzhinier/e Banakier/e Kamarier/e Restoranti, Ndihmes Kamarier/e, Picajol

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📢 Hotel Bahamas Ofron Kerkon Te Zgjeroje Staf
📢 Hotel Bahamas ofron mundesi punesimi per:👉 sanitar/e👉kuzhinier👉ndihmes kuzhinier/e👉 banakier/e👉 kamarier/e restoranti👉 ndihmes kamarier/e👉 roje👉picajol✅Kriteret per aplikantet :-Perparesi kane kandidatet me eksperience...
Oferta Pune Agjent/e imobilar Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 21:42

📋 Tirane - Agjent/e Imobilar

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ RE/MAX Shpall Vende Pune Vakante
📢 RE/MAX shpall vende pune vakante✨ BASHKOHU ME EKIPIN TIM!!!✨📌 Te behesh pjese e RE/MAX do te thote te behesh pjese e nje trashegimie te persosur 50 vjecare te Pasurive te Paluajtshme, te trajnohesh nga Trajnuesit dheamp; Motivuesit me te...
Oferta Pune Kamarier/e, Kuzhinier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 22:41

📋 Tirane - Kamarier/e, Kuzhinier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alban Tower Tirana, Rooftop Bar Ofron Vende Te Lira Pune Ne Pozicionet Kamarier/e Dhe Kuzhinier/e
📢Alban Tower Tirana, Rooftop Bar ofron vende te lira pune ne pozicionet :👉Kamarier/e👉Kuzhinier/e✅ Kriteret e punesimit:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale💼Perparesi kane kand...
Oferta Pune Shites Pa Eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 22:11

📋 Tirane - Shites

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Shites/e Ne Vinoteke
Vinoteka Class Wine Albania ne Tirane kerkon nje person pergjegjes per shitjet.Cfare ofrohet:- Trajnim falas per sommelier- Orare flexibel te pershtatshme per te dypunesuar ose studente- Kushte pune sipas kodit te punes ne fuqi ne ShqiperiCfare kerk...
Oferta Pune Shites/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 22:08

📋 Tirane - Shites/e

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Shites
Kerkohet shites me dhe pa eksperience pune. Eksperience ne shitjen e artikujve per meshkuj perben perparsi. Njohja e gjuhes turke perben perparsi. Paga ne varesi te eksperiences 40.000-60.000 Aplikantet duhet te kene min arsim te mesem Per te a...
Oferta Pune AGJENT/E Pa Eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 21:38

📋 Tirane - AGJENT/E

Pagesa 800 Euro ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ AGJENT/E GJUHEN SHQIPE
KOMPANIA dhenbsp;HYLA INTERNATIONAL KERKON AGJENT dhenbsp;SHITJE dhenbsp; ME OSE PA EKSPERIENCdhenbsp;...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 21:27

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojme Shitese Per Makina Ne Showroom
Shitese per makina ne showroom...
Oferta Pune Mesimdhenie Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 21:18

📋 Tirane - Mesimdhenie

Pagesa 5,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Punesim ONLINE
Nese jeni foles i mire i gjuhes angleze dhe  mbizoteroni nje gjuhe te dyte (cfaredo) , eshte mundesia per te punuar online ne mesimdhenie per femijet 4-17 vjecVlen me teper per personat qe kane mbaruar per mesuesi (anglisht).Eshte nje plataforme e ...
Oferta Pune shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 20:57

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Shitese
kerkohet shitesevajza te jet e komunikueshme te jet korrekte e afte te punoj ne grupkushte shume te mira pune ...
Oferta Pune Dado Pa Eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 20:47

📋 Tirane - Dado

Pagesa 30,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Dado Per Nje Te Moshuar
KERKOJ DADO PER NJE TE MOSHUAROrari i punes: 10:00-17:00Gruaja e moshuar nuk ka nevoje per sherbim por vetem per shoqeri, per te mos ndenjur vetem ne shtepi.Kontaktoni ne tel ose whatsapp ...
Oferta Pune Asistente zyre Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 20:17

📋 Tirane - Asistente Zyre

Pagesa 400 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Pozicion I Lire Pune Si Asistente Zyre Real Estate
Zyra RE/MAX Primedhenbsp; ofron pozicion vakant per Asistente Zyre.Kriteret e kerkuara jane:Mosha mbi 18 vjec.Arsimi i larte.Aftesi organizative dhe eksperience me punen ne skuadra.Te jete bashkepunuese, komunikuese, energjike dhe e motivar per t'u ...
Oferta Pune Administrative Assistant Me eksperience ne Durres
Data: 26/05/2024 20:04

📋 Durres - Administrative Assistant

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Vesa Solutions Te Fton Te Jesh Pjese E Saj!
Kushte shume te mira pune dhe pagese konkuruese.Vendndodhja: Bulevardi Kryesor, Durres.Orari i punes:(E hene - E premte) 13:30 - 22:00(E shtune - E diele pushimKualifikimet✅Te kete njohuri shume te mira te gjuhes angleze✅Te kete njohuri mbi prog...
Oferta Pune Farmacist/e Me eksperience ne Lezhe
Data: 26/05/2024 09:45

📋 Lezhe - Farmacist/e

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Farmacist/e
Njoftim Pune per FarmacistePozicioni: Farmacist/eVendi i Punes: Klinika Gemellidheamp;Farmaci, Rruga Shtraus, prane karburant EkoData e Fillimit: Qershor 2024Pershkrimi i Pozicionit: Klinika Gemellidheamp;Farmaci kerkon te punesoje nje farmacist/e t...
Oferta Pune 2 edukatore Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 09:46

📋 Tirane - 2 Edukatore

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Per 2 Edukatore
📢dhenbsp;Ofrohet vende pune per:-dhenbsp; 2 Edukatoredhenbsp;📌dhenbsp; KRITERET:✅dhenbsp;Me ose padhenbsp;dhenbsp;eksperience punedhenbsp;🌟 Te jene etike dhe te sjellshme si me stafin e punes dhe femijet⏩OFROJME:💰Page te kenaqshmedhe...
Oferta Pune HR / BURIME NJEREZORE Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 13:08

📋 Tirane - HR / BURIME NJEREZORE

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ HR / BURIME NJEREZORE
HR / BURIME NJEREZORE✅ PERGJEGJESITE :🔸 Drejton procedurat baze te Burimeve Njerezore te kompanise per administrimin e punonjesve, rekrutimin, trajnimin dhe zhvillimin e tyre;🔸Harton, drejton dhe ndjek zbatimin e planin te rekrutimit;🔸Ndj...
Oferta Pune Recepsioniste /Banakiere /Ndihmes Kuzhiniere Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 13:26

📋 Tirane - Recepsioniste /Banakiere /Ndihmes Kuzhiniere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Hotel Boutique Vila 135 Kerkon Te Punesoje Recepsioniste, Banakiere Dhe Ndihmes Kuzhiniere
Hotel Boutique Vila 135 kerkon te punesoje:dhenbsp;--Recepsioniste (f) (me eksperience/ 8 ore / Anglishtja e detyrueshme dhe njohuri te Italishtes / 1 dite pushim ne jave / turnet me alternimdhenbsp;--Banakiere (f) (me eksperience /8 ore /1 dite pus...
Oferta Pune Social Media Manager Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 17:10

📋 Tirane - Social Media Manager

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Social Media Manager
Bashkohuni me ekipin tonë si menaxher i mediave sociale! 🚀🔍 Përgjegjësitë:Zhvilloni dhe ekzekutoni strategji të mediave sociale për të rritur dukshmërinë dhe angazhimin e markës.Krijoni përmbajtje tërheqëse në platforma të ndrys...
Oferta Pune Menaxher Shitje B2B , Keshillues Klienti , Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:54

📋 Tirane - Menaxher Shitje B2B , Keshillues Klienti , Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ German Computers Kerkon Te Punesoje : Menaxher Shitje B2B , Keshillues Klienti , Shitese
Bashkohuni me skuaden kampione!German Computers kerkon te zgjeroje stafin me :🤵🏼‍♀️Keshillues Klienti🧑🏻‍💻Menaxher Shitjesh B2B👉 ShitesePrioritet kane kandidatet te cilet kane eksperienca pune te ngjashme.Kerkohet :•Aftesi...
Oferta Pune Shitese dhe Ndihmes Ekonomiste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 20:50

📋 Tirane - Shitese Dhe Ndihmes Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Hidrosanitare Dori Design Kerkon Te Punesoje Shitese Dhe Ndihmes Ekonomiste
Hidrosanitare Dori Design kerkon te punesoje Shitese dhe Ndihmes Ekonomistedhenbsp;dhenbsp;✅Kriteret e punes:dhenbsp;dhenbsp;🔴 Kandidatet me ose pa eksperience punedhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientetdhenbsp;d...
Oferta Pune Ndihmes kuzhinier/e , Banakier/e dhe Lavapjatese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 21:05

📋 Tirane - Ndihmes Kuzhinier/e , Banakier/e Dhe Lavapjatese

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lezet Te Kalaja E Tiranes Ofron Mundesi Punesimi Per Ndihmes Kuzhinier/e , Banakier/e Dhe Lavapjatese
📢 Lezet te Kalaja e Tiranes ofron vende pune vakante ne pozicionin e :⏩ Ndihmes Kuzhiniere💸Paga 60.000All(preferohet me eksperience)+ bonus👉 1 dite ne jave pushim⏩Banakier/e💸 Paga 60.000L+ bonuse👉1 dite ne jave pushim⏩ Lavapjate...
Oferta Pune Customer service representative Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 21:41

📋 Tirane - Customer Service Representative

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Agjent Telemarketing
Position:Join our team as a sales and customer service representative (Inbound).dhenbsp;Responsibilities:Answering incoming calls and input data into systemsManage operations in a city in the UKProvide customer service via emailRequirements:English ...
Oferta Pune Usta /ndihmes usta Pa Eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 19:55

📋 Tirane - Usta /ndihmes Usta

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Usta Ndertimi
Kerkomje usta/punetor ndertimi Me ose pa eksperienc Kushte shume te mira pune Paga shum t mira +siguracione (Mosha 20-45 vjec) Te interesuarit te kontaktojn ne nr e telefonit ...
Oferta Pune shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 19:41

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 52,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Shitese
Shitese ne furre buke restorant. Orari 8 me 4. 1 dite ne jave pushim. Kushte shum te mira. Dreka e perfshire....
Oferta Pune Puntor Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 19:41

📋 Tirane - Puntor

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Punonjes Makina Me Qera
Punetor makina me qera ne aeroportin e rinasitdhenbsp;Preferohet te jete me banim afer rinasit dhe te dije gjuhen angleze...
Oferta Pune Personel Back office Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 19:39

📋 Tirane - Personel Back Office

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune Ne Pozicionin E Personel Back Office
📢dhenbsp;Regency Casino ofron vende vakante pune:dhenbsp;🔸Personel Back office-Mosha 21-35 vjec-Eksperienca jo e domosdoshme-Te kene disponibilitet per te punuar 8 ore full-timedhenbsp;dhenbsp;🔸Ofrohet:-28 dite pushime te paguara ne vit-22 ...
Oferta Pune - Kamarier/e - ⁠Ndihmes Kamarier/e - ⁠Banakier - ⁠Ndihmes Banakiere - ⁠Kuzhinier/e - ⁠Tiganist - ⁠Sallatier/e - ⁠Ndihmes Kuzhinier/e - ⁠Shef ekzekutiv Fillestar/Pak eksperience ne Sarande
Data: 26/05/2024 19:39

📋 Sarande - - Kamarier/e - ⁠Ndihmes Kamarier/e - ⁠Banakier - ⁠Ndihmes Banakiere - ⁠Kuzhinier/e - ⁠Tiganist - ⁠Sallatier/

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ The Mussel House Kerkon Te Zgjeroj Staf.
The Mussel House kerkon te punesoje:👉 Kamarier/e👉 ⁠Ndihmes Kamarier/e👉Banakier👉 ⁠Ndihmes Banakiere👉⁠Kuzhinier/e👉Tiganist👉Sallatier/e👉 ⁠Ndihmes Kuzhinier/e👉Shef ekzekutiv per faturatOfrohetdhenbsp;:✨Akomodim, ushq...
Oferta Pune Digital Marketing Menager Pa Eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 19:32

📋 Tirane - Digital Marketing Menager

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Digital Marketing Menager
DetyratTe komunikoje dhe sherbeje klienteve sipas standarteve te kompanise;Te mirembaje dhe te menaxhoje rrjetet sociale te konpanise;Te analizoj planin e marketing te kompanive dhe strategjise se mediave socialeTe menaxhoje ankesat dhe komentet e k...
Oferta Pune sanitare,kamarier, sanitare,ndihmes kuzhiner/e,shitese Pjatalares Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 25/05/2024 08:35

📋 Tirane - Sanitare,kamarier, Sanitare,ndihmes Kuzhiner/e,shitese Pjatalares

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Resto Grill By Luara Ofron Pune Per Sanitare,kamarier,ndihmes Kuzhiner/e,shitese Dhe Pjatalares
📢Resto grill by Luara ofron pune per :-Kamarier-Ndihmes Kuzhinier-Shitese-Sanitare-Pjatalares⏩ Kriteret e punes:🔴 kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike ...
Oferta Pune Retention ne gjuhen Spanjisht, Anglisht Agjente ne gjuhen spanjolle dhe angleze  Me eksperience ne Tirane
Data: 25/05/2024 12:37

📋 Tirane - Retention Ne Gjuhen Spanjisht, Anglisht Agjente Ne Gjuhen Spanjolle Dhe Angleze

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Deshironi Te Ardhura Te Larta Mujore Deri Ne 5000€ .
Deshironi te ardhura te larta mujore deri ne 5000€ .dhenbsp;Kjo eshte mundesia juaj!dhenbsp;dhenbsp;Kerkojme te punesojmedhenbsp;Retention ne gjuhen Spanjisht, Anglishtdhenbsp;Agjente ne gjuhen spanjolle dhe anglezedhenbsp; dhenbsp;Eksperienca e ...
Oferta Pune Kamarier/e restoranti Banakier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 25/05/2024 14:17

📋 Tirane - Kamarier/e Restoranti Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📢 Bar Restorant Bujtina Jone Ofron Mundesi Punesimi Si Kamarier/e Restoranti Dhe Banakier/e
📢dhenbsp;Bar Restorant Bujtina Jone ofron mundesi punesimi👉Kamarier/e Restoranti👉Banakier/e turni i dyte✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸 Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes🔸Te jene korrekte dhe d...
Oferta Pune Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 25/05/2024 14:37

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vinoteke Afa Ofron Vend Pune Per Kamarier/e
📢 Vinoteke Afa ofron mundesi punesimi per:♦Kamarier/e▶Kriteret:📌 Te jene etike gjate orarit te punes✅ Te kene aftesi te mira komunikuese📝 Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune▶Ofrohet:💸 Paga e kenaqshme👍 Kushte te ...
Oferta Pune Kamarier/e Banakier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 25/05/2024 16:43

📋 Tirane - Kamarier/e Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Restaurant Gigo & Piceri Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Banakier/e
📢 Bar Restaurant Gigo dheamp; Piceri kerkon te punesoje:✅Kamarier/e✅Banakier/e⏩Kerkohet:👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese📌Te jene te sjellshem me klientet dhe kolege...
Oferta Pune Kamarier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 25/05/2024 20:09

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Kamarier/e Turni I
Kerkohet:dhenbsp;🧑🏻‍💼 kamarier/e turn i pare per bar/cocktails.dhenbsp;✔ Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet♦ Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:🙋‍♂️...
Oferta Pune Kamarier/e Kuzhinier:e Ndihmes kuzhinier/e,Pjatalares/e Me eksperience ne Tirane
Data: 25/05/2024 21:16

📋 Tirane - Kamarier/e Kuzhinier:e Ndihmes Kuzhinier/e,Pjatalares/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant A’mare Kerkon Te Punesoje Kamarier, Kuzhinier ,Ndihmes Kuzhinier Dhe Pjatalares/e
⏩dhenbsp;Restorant A'mare kerkon te punesoje:dhenbsp;🍸 Kamarier/e👨‍🍳 Kuzhinier/edhenbsp; dhenbsp;👨‍🍳 Ndihmes Kuzhinier/e dhenbsp;👨‍🍳Pjatalares/edhenbsp;✅Kriteret e punes:👉 Orari i punes 8 ore, me turne👉Nje dite p...
Oferta Pune KAMARIER Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 25/05/2024 21:19

📋 Tirane - KAMARIER

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune 👉 Kamarier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 25/05/2024 21:41

📋 Tirane - 👉 Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📣 Gjinokastra Restorant Kerkon Te Punesoje Kamarier /e
📣 Gjinokastra Restorant kerkon te punesoje:👉dhenbsp;Kamarier/edhenbsp;✅Kriteret e punes:✔ Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet♦ Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet...
Oferta Pune Picier ,Kuzhinier,Tiganist ,Kamarier/ e, Ndihmese kamariere ,Menaxher ,Motorrist Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 08:48

📋 Tirane - Picier ,Kuzhinier,Tiganist ,Kamarier/ E, Ndihmese Kamariere ,Menaxher ,Motorrist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Pizza Pasta OGI Kerkon Te Punesoje Picier,Kuzhinier/e,Tiganist, Kamarier/e, Menaxher, Ndihmes Kamarier/e, Motorrist
📢Pizza Pasta OGI kerkon te punesoje:Picier me eksperience pune paga 80000 Leke -100000 LekeKuzhinjer me eksperjenc pune paga 100000dhenbsp;Leke-130000dhenbsp;LekeTiganist 60000dhenbsp;Lekedhenbsp;-75000dhenbsp;LekeKamarier/ e me eksperienceNdihme...
Oferta Pune punesoje punonjes salle dhe zv. kasiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 09:03

📋 Tirane - Punesoje Punonjes Salle Dhe Zv. Kasiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Big Market Kerkon Te Punesoje Punonjes Salle Dhe Zv. Kasiere
♦Big Market kerkon te punesoje:- Punonjes salle- Zv. Kasiere⏩Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikimi-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune- Te jete pa angazhime shkollore- Te jene te disponuesh...
Oferta Pune Punonjes mirembajtje Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 09:31

📋 Tirane - Punonjes Mirembajtje

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mulliri I Vjeter Kerkon Te Punesoje Punonjes Mirembajtje
Mulliri i Vjeter kerkon te punesoje:Punonjes mirembajtjedhenbsp;Kriteri per kete pozicion:dhenbsp;Te kete njohuri te sistemeve hidraulike dheamp; elektrike.dhenbsp;Te kete minimalisht 1 vite eksperiec ne kete pozicion pune.dhenbsp;Full time.dhenbsp;...
Oferta Pune Kamarier/e Pa Eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 10:18

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Kamarier/e - El Sancho Bar (Komuna E Parisit)
Kerkojm te punesojmedhenbsp;🧑🏻‍💼Kamarier/edhenbsp;📢 Kriteret e punes:👉Kandidatete me ose pa eksperience te meparshme pune👉Mosha 18-25 vjec👉Te jete e sjellsheme dhe e komunikueshme me stafin dhe klientet.👉Te kene qendrim poz...
Oferta Pune kamarier/e, kuzhunier/e, ndihmes kuzhunier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 12:42

📋 Tirane - Kamarier/e, Kuzhunier/e, Ndihmes Kuzhunier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Monk Ofron Vende Pune Ne Pozicione Kamarier/e, Kuzhunier/e, Ndihmes Kuzhunier/e
📢Monk ofron vende pune ne pozicione:👉Kuzhinier/e👉Ndihmes kuzhunier/e👉Kamarier/e.✅Kriteret e punes💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dh...
Oferta Pune Estetiste Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 12:44

📋 Tirane - Estetiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Estetiste
Microblading by Anxhela Clinic kerkone estetiste me eksperience qe te ket dhe diplomen e infermjerise.Kriteret :-  2/3vite eksperience-  Te jete e komunikueshme-  Te jete fleksibel me oraret-  Te komunikoj ne Anglisht-  Te mbuloj sektoret : Tra...
Oferta Pune Banakier/e Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 26/05/2024 12:44

📋 Vlore - Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ BAR BROWN KERKON TE PUNESOJE BANAKIER/E PER TURNIN E PASDITES
📢BAR BROWN KERKON TE PUNESOJ BANAKIER/E PER TURNIN E PASDITES⏩ Kriteret e punesimit per kandidatet:🔸️Kandidatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jene te r...
Oferta Pune Operator/e telefonik Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 12:44

📋 Tirane - Operator/e Telefonik

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Smile Perfect Kerkon Operatore Per Turizem Dentar Ne Gjuhen Italiane.
📢 Smile Perfect kerkon operatore per turizem dentar ne gjuhen italiane.⏩ Kriteret :- Italisht mbi nivelin mesatar.- Eksperienca ne Call Center perben avantazh- Perkushtim ne pune dhe te jete energjik.- Aftesi te mira komunikimi💸Pagesa baze 7...
Oferta Pune banakier/e dhe kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 14:15

📋 Tirane - Banakier/e Dhe Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Per Banakier/e Dhe Kamarier/e
💥Ofrohet vend pune per banakier/e dhe kamarier/e✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💸 P...
Oferta Pune Agjent/e Imobilare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 15:36

📋 Tirane - Agjent/e Imobilare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vende Pune Si Agjent/e Imobiliar/e
📢 Tirane, ofroj vend pune Agjent/e Imobiliar/eREALTY PARTNER Real EstateNe jemi ne kerkim te personave te motivuar dhe te apasionuar per t'u bashkuar me ne ne pozicionin:Agjent/e Imobiliar/e✅ Cfare do te gjeni ne Realty Partner?👉 Aktivitete ...
Oferta Pune Punonjes marketi sistemues/e Me eksperience ne Himare
Data: 26/05/2024 15:49

📋 Himare - Punonjes Marketi Sistemues/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Market Horizonti Borsh Ofron Vende Pune Ne Pozicione Te Ndryshme
📢Market Horizonti Borsh, kerkon :-Punonjes marketi sistemues/e✅Ofrohet :Paga e kenaqshme.Mbulohet akomodimi , ngrenje ,fjetjeTelefoni: 0 6 8 2 1 2 6 8 7 1Whatsapp: 0 6 9 9 8 3 6 8 2 3📌 Adresa: Borsh📲📞Per me shume informacione mund te n...
Oferta Pune Paketim Produkteve Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:17

📋 Tirane - Paketim Produkteve

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ KERKOHET VAJZE PER PAKETIM PRODUKTEVE
👉Kerkohet Vajze per Paketim Produktesh(Produkte Kuzhine dhe Shtepie)👉Kerkohet per te filluar pune Menjehere👉Aftesi te kerkuara : Aftesi te mira komunikimi ,Aftesi Personale ,Aftesi Bazike Kompjuterikedhenbsp;👉Orari : 8:00-16:00 (E diela ...
Oferta Pune Banakier/Kamarier Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 18:26

📋 Tirane - Banakier/Kamarier

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Per Banakier/Kamarier
✨ Bar Kafe ofron vend pune per Kamarier dhe Banakierdhenbsp;✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉Te beje te dyja pozi...
Oferta Pune Picier Pjatalarse Kamarier Restoranti , Barist/e, Kamarier/e Punojes Shazllonesh Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 26/05/2024 18:59

📋 Durres - Picier Pjatalarse Kamarier Restoranti , Barist/e, Kamarier/e Punojes Shazllonesh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Favela Chic Gjiri I Lalzit Kerkon Te Zgjeroje Staf Per Sezonin Veror
📣 Ofrojme vend pune sezonale:Picier dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;PjatalarseKamarieri dhenbsp;Restoranti dhenbsp;Beach bar:Barist/e dhenbsp;Kamarier/ePunojes Shazllonesh✅Ofrohet:✔️ Kushte shume te mira pune, paga + sigurime🛏 Te perfshira ush...
Oferta Pune Retention/ Team Leader/Agjente ANGLISHT GJERMANISHT SPANJISHT ITALISHT FRENGJISHT  GREQISHT Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 19:00

📋 Tirane - Retention/ Team Leader/Agjente ANGLISHT GJERMANISHT SPANJISHT ITALISHT FRENGJISHT GREQISHT

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme Retention/ Team Leader/Agjente
Deshironi te ardhura te larga mujore deri ne 5000€ .dhenbsp;Kjo eshte mundesia juaj!dhenbsp;Kerkojme te punesojme Retention/ Team Leader/Agjentedhenbsp;Agjente:ANGLISHTdhenbsp;GJERMANISHTdhenbsp;SPANJISHTdhenbsp;ITALISHTdhenbsp;FRENGJISHTdhenbsp;d...
Oferta Pune Asistent/e dhe Mjeke stomatologe Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 19:04

📋 Tirane - Asistent/e Dhe Mjeke Stomatologe

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Asistent/e Dentare, Mjeke Stomatologe E Licensuar
1-Kerkojme asistent/e dentare ne kliniken dentare 'Medent'. Eshte e preferueshme te plotesoje nje nga kriteret e meposhtme: -te kete nje diplome infiermerie -te kete perfunduar stomatologjine -ose te kete perfunduar shkollen higjenist dentar. ( ...
Oferta Pune Ekzekutiv Shitjesh Me eksperience ne Kukes
Data: 26/05/2024 19:23

📋 Kukes - Ekzekutiv Shitjesh

Pagesa 80,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote ne Distance

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ekzekutiv Shitjesh Per Klientet Kryesore Rreshen-Diber-Kukes
Coca-Cola Bottling Shqiperia sh.p.k (CCBS) eshte kompani leader ne tregun Shqiptar te pijeve freskuese jo alkoolike me marka me te njohura nderkombetare.Tek CCBS, ne jemi te bindur per rritjen e biznesit tone, per kontributin ne komunitetet lokale d...
Oferta Pune Ndihmes ekonomiste Me eksperience ne Sarande
Data: 26/05/2024 19:25

📋 Sarande - Ndihmes Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompania T2ISFA Shpk Kerkon Te Punesoje Ndihmes Ekonomiste
Kompania T2ISFA shpk nedhenbsp; filialin Vrion Finiq Sarande.Kerkon te punesoje Ndihmes EKONOMISTE-Te kete njohuri per programet Bilancdhenbsp; ose Financa 5.-Te kryej plotesimin dhe rregjistrimin e faturave te shitjes - blerjes.-Orari i punes 7.30-...
Oferta Pune Kuzhiniere/Ndihmes Kuzhinier/ Pjatalarese/Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 19:35

📋 Tirane - Kuzhiniere/Ndihmes Kuzhinier/ Pjatalarese/Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📣 Gjinokastra Restorant Kerkon Te Punesoje: 👉 Kuzhiniere ,Ndihmes Kuzhinier ,Pjatalarese,Sanitare
📣 Gjinokastra Restorant kerkon te punesoje:👉Kuzhinier/edhenbsp;👉Ndihmes Kuzhinier👉Pjatalaresedhenbsp;👉Sanitare✅Kriteret e punes:✔ Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet♦ Te jen...
Oferta Pune Kamariere, Banakiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 20:00

📋 Tirane - Kamariere, Banakiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohen Vende Pune Vakante Per Kamariere Dhe Banakiere
📌Tetris Coffee and Playground kerkon te punesoje:🔸Kamariere femer (Mosha deri ne 30 vjece)🔸Banakiere femer ( me ekperience)⏩ Kriteret:👉Te jene te shkathta dhe me etike profesionale😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunues...
Oferta Pune - Kasiere -Sistemuese  -Punonjese banaku -Shitese  -Punonjese magazine -Operator Check in -Security Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 20:41

📋 Tirane - - Kasiere -Sistemuese -Punonjese Banaku -Shitese -Punonjese Magazine -Operator Check In -Security

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Pika Me E Re Big Market Rr.Kavajes Ka Hapur Vende Vakante Pune
♦Big Market Rr.Kavajes pika e redhenbsp; kerkon te punesoje:- Kasiere-Sistemuesedhenbsp;-Punonjese banaku-Shitesedhenbsp;-Punonjese magazine-Operator Check in-Security-⏩Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunik...
Oferta Pune Security Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 20:46

📋 Tirane - Security

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Siguria 17 Kerkon Te Punesoje Punonjes Sherbimi
Marriot Hotel eshte nje nder hotelet e prestigjoze ne tiranedhenbsp;dhenbsp;Security 👮dhenbsp;✅ Kriteret 🧑‍💼 Kantidatet te kene mbaruar minimalisht arsimin e mesemdhenbsp;dhenbsp;💥 Preferohen Kanddidatet e Certifikuar ne Sherbim dhen...
Oferta Pune punetore pastrimi kimik Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 20:54

📋 Tirane - Punetore Pastrimi Kimik

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme: Punetore Pastrimi Kimik
Kerkojme te punesojme:Punetoredhenbsp; pastrimi kimikdhenbsp;💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💸 Paga shume ...
Oferta Pune shitese Me eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 23:28

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 52,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohet Shitese FRESH LINE
📢 Kerkohet te punesohet Shitese Tirane🔸Jeni nje vajze qe pelqeni te bukuren ?🔸Kerkoni nje pune stabel dhe serioze ?Nese plotesoni keto kritere atehere jeni personi i duhur per te qene Fresh Girl✅ Kriteret:▶ 1- Te kete minimumi mbi 1 vit...
Oferta Pune Remote Business Administrator Me eksperience ne Tirane
Data: 27/05/2024 05:06

📋 Tirane - Remote Business Administrator

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Remote Business Administrator
Lloji i Punes: Business AdministratorVendi: Remote per Kompani ne SuediPërshkrimi i punës: Kërkim, Mbledhja e Informacionit dhe Futja e të Dhënave. dhenbsp; Hulumtoni faqet e internetit Mblidhni informacione dhe të dhëna Futja e të dhë...
Oferta Pune Agjente shitje Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/05/2024 19:30

📋 Tirane - Agjente Shitje

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Agjente Shitjesh Per Produkteve ENZO ATTINI Ne Showroom.(vajze) -PAGA Baze + BONUSE Qe E Cojne Ne Total Mbi 70'000
Pozicioni punes: Agjente shitjesh per produkteve ENZO ATTINI ne showroom.(vajze) Kompania ENZO ATTINI kerkon : Te punesoje vajza te cilat jane te gatshme te rriten personalisht, profesionalisht dhe financiarisht ne sektorin e shitjes. PERGJEGJESI...

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim