🏡 shtepi ne shitje ne vlore

🕵 Online 68 lexues | ⏳ 81 njoftime ne pritje     Print

120,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Vlore Qender |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Shtepi private per shitje - kanine, vlore shtepi private per shitje kanine, vlore. ndodhet ne nje zone shume te qete te qytetit. shtepia eshte kati i. ka nje siperfaqe trualli 300 m2 dhe siperfaqe ndertimi 70 m2. organizohet ne sallon + kuzhine, ...

12/09/2023 14:18

68,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Vlore Qender |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Vile me truall per shitje ne vlore shtepi private e bollshme per shitje, e vendosur ne kodren e qytetit me pamje nga qyteti. shtepia organizohet ne: 1 dhome gjumi, kuzhine, dhome ndenje, tualet dhe ka dalje ne kopsht. shtepia posedon dokumenta te ...

07/06/2023 16:03

86,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Vlore Zone Periferike |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Shtepi private + toke ne shitje - lagjia "15 tetori",vlore shtepi private + toke ne shitje ne nje nga zonat me te kerkuara te qytetit te vlores, ne lagjen "15 tetori", bashkia vlore. shtepia private ka siperfaqe trualli 450 m2 dhe siperfaqe ndert...

27/03/2023 15:22

310,000 Euro - Shitet Vile 3 Kateshe Me 300 M2 Ndertim, 370 M2 Truall Per 310.000 Euro Tek Porcelani.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ambjenti Vila Luksoze
7+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
3 Tualete
Shitet vile me tre kate  siper porcelanit, perball kompleksit xhura, afer tv klan. Çdo kat i viles eshte e perbere nga nje apartament 2+1 plus ,nje tualet dhe  nje ballkon .  orentimi ...
📅 Date: 22/04/2024 11:18

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytet...
📅 Date: 23/04/2024 09:28

91,000 Euro - Shitet: Apt 1+1 ( Bulevardi I Ri - Kompl. Ndregjoni ) Afat Perfundimi **janar 2025 - Kati 4, 2 Ashensor | Planimetri E R

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.18 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apt 1+1 ne vendodhje fantakstike, tek bulevardi i ri, kompleksi ndregjoni ** perfundon ne janar 2025 | kati 4, me 2 ashensor | planimetri shume te rregullt | ndricim shume i mire | dorezohet me...
📅 Date: 23/04/2024 13:25

209,800 Euro - 🌟 Çmim I Çmendur 1350€/m2🔥 (për Pak Ditë) Shitet: 3+1+2wc 📍 Komp. Kodra E Diellit2 - Pamje Nga Tirana ( N

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
156.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
🌟 3+1+2wc📍 komp. kodra e diellit2 ,156m2 ( 209,800 € ) Çmim i Çmendur 1350€/m2🔥 (për pak ditë) - orientim lindje | planimetri perfekte | pamje të lirë nga tirana ( 3+1 më i bukur n...
📅 Date: 23/04/2024 18:34

105,000 Euro - Prane Kryqezimit Te Shkolles Se Bashkuar Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, 105,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Prane kryqezimit te shkolles se bashkuar prane credins bank , shitet apartament  2+1,  105,000 euro apartamenti  eshte  i  sapo i rikonstruktuar, ka siperfaqe totale 80 &nb...
📅 Date: 23/04/2024 20:49

169,000 Euro - Shitet: 2+1+kuzhinë E Veçuar ( 88 M2 ) 📍kopshti Botanik - Nënkalimi ( Komuna E Parisit, Në Krah ) **brand New**

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: 2+1+kuzhinë e veçuar ( 88 m2 ) 📍kopshti botanik - nënkalimi ( komuna e parisit, në krah ) **brand new**luks - 100% e re , e kompletuar - kati 2 - pallat i ri v. 2012okazion: 169,000€ ...
📅 Date: 23/04/2024 21:06

85,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Ne Porcelan Mbrapa Uet

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Ofrojme apartament 2+1+ballkon per shitje ne porcelan mbrapa universitetit europian te tiranes📐 siperfaqe: 70 m2📌kati 5 jo i fundit pa ashensor💶 cmimi: 85,000€...
📅Date: 24/04/2024 02:09

100,000 Euro - Shitet Apartamenti 2+1, Siperfaqja 91.85m2, Cmimi 100000 Euro, Adresa Rruga Ali Visha

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.50 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
81.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartamenti 2+1, + ballkonsiperfaqja neto 81m2siperfaqja bruto 91.85m2kati 7, me ashensorcmimi 100000 euroorjentimi lindjeadresa rruga ali visha, prane shkolles osman myderizi ...
📅Date: 24/04/2024 01:09

110,000 Euro - Apartament 2+1+2 Per Shitje, Qytet Studenti!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Ofrojme per shitje apartament 2+1+2 ne zonen e qytet studentit!organizohet ne nje sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. ka pamje te lire te qytetit.pallat i r...
📅Date: 24/04/2024 01:05

50,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Golem

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresGolem 8.19 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
49.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 te kompleksi tirana ,golem.i organizuar ne 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje/ambient gatimi,1 tualet dhe ballkon.shitet i mobiluar ....
📅Date: 24/04/2024 00:43

85,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Astir, Nela 5.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne astir, tek nela 5.apartamenti ka siperfaqe 72.63 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 banim.organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballk...
📅Date: 24/04/2024 00:29

100,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Te Rezidenca Turdiu Te Ish Fusha Aviacionit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 te rezidenca turdiu te ish fusha aviacionit100,000 €titan91961shitet apartament 1+1 te ish fusha aviacionit te rezidenca turdiu. apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje,1 dh...
📅Date: 23/04/2024 23:49

219,000 Euro - ! Shitet Apartament 3+1 Tek Kopshti Botanik !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 3.18 Km nga qendra
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
! shitet apartament 3+1 tek kopshti botanik !219,000 €neom91699apartamenti ndodhet tek kopshti botanik siperfaqe neto 119.17m2 siperfaqe bruto 129m2kati i 1 - re orientim jug apa...
📅Date: 23/04/2024 23:48

360,000 Euro - Shesim Apartament 3+1+2 + Garazh Te Komuna E Parisit !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Shesim apartament 3+1+2 + garazh te komuna e parisit ! 360,000 €partners91947ne komunen e parisit prane lulishtes shesim apartament 3+1+ 2 tualete + garazh per 3 makinasiperfaqe totale 130 m²&...
📅Date: 23/04/2024 23:46

77,860 Euro - ❗️okazion❗️shiten Apr 2+1 Dhe 1+1 Cmim Klringu , Kamez📍

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
114.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
📌 shiten opsione apartamentesh 2+1 dhe 1+1  me cmime te vecante kleringu “okazioni”  ne rrugen donald tramp, kamez 📍apartamentet ndodhen ne katin 2 /3 banim ne faze karabina dhe tu...
📅 Date: 22/04/2024 11:21

112,000 Euro - Shitet: 💥 Apt 2+1 ( 21 Dhjetor - Pas Neranxit, Myslym ) K5, Pllt Eks | 77m2 Neto - Mnd Ndarje **rast I Rralle Investi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Super mundësi investimi apartament 2+1 (77m2) pallat ekzistues kati 5,, mundësi  ndarje në 1+1 dhe në 1 garzonjere ( tek 21 dhjetori  - shkolla sabaudin gabrani, mbrapa neranxit ) planim...
📅 Date: 22/04/2024 13:52

355,000 Euro - Cmim Ofertë🔥 - Shitet: 3+1+2wc & 2depo ( Qender, Sheshi Skenderbej, - Galeria, Brenda ) K7, Pllt I Ri - ( Locationi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
151.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament ne shitje, ne cmim oferte 🔥 2218 €/ m2 🔥:  3+1+2wc & 2 depo ( qender sheshi skenderbej) (2218 €/ m2 pas 15 kateshit)  - galeria, brenda) - (pas 15 kateshit " hotel i...
📅 Date: 22/04/2024 22:50

55,000 Euro - Shitet Garsoniere ** Bosh ( Kodra E Diellit ) Kati 1, Ndertim V 2024 | Planimetri E Rregullt

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.12 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
29.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet garsoniere **bosh ( kodra e diellit ) kati 1, ndertim i v 2024, shume cilesore - planimetri e rregullt, ndricim i plote | dalje ne rr kyresore | instalime cilesore q4595te dhenat e ndarjes...
📅 Date: 23/04/2024 13:24

102,000 Euro - Mundesi Investimi: 💥 Shitet: 1+1 (shkolla E Kuqe - Siper Pazarit Te Ri) Me Hipoteke - Pllt I Ri *cilesi Premium: Dor

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: super apartament 1+1 (shkolla e kuqe - siper pazarit te ri) 💥 me hipotekë 💥 | ndertim qe mbaron në fund te muajit maj  2024, pallat 4 katësh, 2 hyrje në kat & ashensor moder...
📅 Date: 23/04/2024 17:44

101,600 Euro - Shitet: 1+1 ( Res. Turdiu - Fush. Aviacionit ) K5, Ndertim Ne Faze Perfundimi - Cilesi Premium (vetem 1300/m2 ) 🔥

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet ultra apartament 1+1 në rezidencËn  e turidiut - tiranë - ndërtim cilësor- me fasadë te ventiluar - ndriçim të mirë i apartamentit- pallati nË ndËrtim - orientimi veri- teknolog...
📅 Date: 23/04/2024 19:26

289,000 Euro - Luxury Ap ⚜ 3+1+2wc ( Liq. I Thate - 200m Radissoni ) 100% I Ri - Mobilim Modern, Investim & Cilesi Premium: Parket Ac

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
162.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Modern & luxury apt 3+1+2wc+ 2 ballkone ( liqeni  thatë - rruga ullishtes, 200m nga radissoni ) kati 3 - pallat i ri me ashensor | Çdo gjë e re, i pabanuar me pare & papërdorur | plan...
📅 Date: 23/04/2024 19:53

170,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc Premium ( Shk. E Kuqe - Riza Cerova ) Pallat Premium, Fasade E Ventiluar | - Dorezohet Brenda 2024 - Faz

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Super apartament ne shitje, premium 2+1+2wc +verandë të madhe (500m mbi shkollën e kuqe - riza cerova) pallat ne fazesuvatimesh*** dorezohet ne dhjetor 2024 | standart i larte ndertimi  | me v...
📅 Date: 23/04/2024 23:09

80,000 Euro - Apartament Per Shitje 2+1 Ne Ali Dem!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.76 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament per shitje 2+1 ne ali dem! rruga idriz dollaku tirana, albania80,000 €neom91941apartamenti ndodhet ne rrugen " idriz dollaku", ali demi.informacion mbi apartamentin:•ndërtim paraf...
📅Date: 23/04/2024 23:44

260,000 Euro - Shesim Apartament 3+1+2 Tek Kopshti Zoologjik, Liqeni.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 3.18 Km nga qendra
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shesim apartament 3+1+2 tek kopshti zoologjik, liqeni.260,000 €cpm91643ky apartament ndodhet në katin e dytë të një ndërtese pesëkatëshe pranë kopshtit zoologjik në tiranë, i ndërtuar në...
📅Date: 23/04/2024 23:42

500,000 Euro - Shitet Apartament 3+1+2 Tualete Ne Bllok!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
197.00 m2
Kati 10, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+2 tualete ne bllok!500,000 €irg91762shitet apartament 3+1+2 tualete ne bllok! apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, kuzhine gatimi e vecuar, tre dhoma gjumi,...
📅Date: 23/04/2024 23:41

155,000 Euro - Shesim Apartament 1+1 Tek Rezidenca Mine Peza.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.85 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 11, Ashensor 2
1 Tualete
Shesim apartament 1+1 tek rezidenca mine peza. 155,000 €cpm91928ne rezidencen mine peza, e cila aktualisht eshte ne fazen perfundimtare te punimeve, shesim apartament 1+1.apartamenti ndodhet ne...
📅Date: 23/04/2024 23:39

266,000 Euro - Shesim Apartament 2+1+2 Tek Liqeni Thate !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Shesim apartament 2+1+2 tek liqeni thate !266,000 €partners91929shesim apartament 2+1+2apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira ne zonen e liqenit te thate.rezidenca është e konceptuar...
📅Date: 23/04/2024 23:38

163,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Prane Rruges Se Bogdaneve!!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 0.83 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 prane rruges se bogdaneve!!163,000 €irg91925shitet apartament 2+1, shume afer qendres, prane rruges se bogdaneve. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi ekzis...
📅Date: 23/04/2024 23:36

45,000 Euro - Jepet Apartment 1+1+blk Me Qera Te Unaza E Re 45.000 Leke

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartment me qera~ 1+1+blk~ 75m2~ kati 4~ i mobiluar~ me cdo gje~ me ashensor~ tek pallati fratari astir~ cmimi 45.000 lekekontaktoni v400...
📅Date: 23/04/2024 23:34

56,900 Euro - Studio Ap (1+1) **totalisht I Ri ( Astir - Vila L ) K.8 - Pllt I Ri | I Investuar: Parket, Kuzh. & Tualet I Ri

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (4.71 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Super mundësi: garzonjere totalisht  e re (astir - vila l) pallat shumë i mirë- të gjitha elektroshtëpiaket e  reja- gati për banim  dhe investim- kondicioner - parket ballkon të...
📅 Date: 23/04/2024 13:16

140,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Residenca Kodra E Diellit 1, Tiranë. Li40083

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.12 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet tek residenca kodra e diellit 1informacion mbi apartamentin:* sipërfaqe: 73 m2* kati 1organizimi* salloni i ndenies* ambienti i gatimit* 1 dhom gjumi* 1 tualet* 1 ballkoncilësime...
📅 Date: 24/04/2024 00:34

275,000 Euro - Shesim Apartament 2+1 Tek Kafe Flora

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.06 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
1 Tualete
Shesim apartament 2+1 tek kafe flora275,000 €bot91708shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 88 m2, ne qender te tiranes tek kafe flora.apartamenti ndodhet ne nje objekt te sapo perfunduar ne kati...
📅Date: 23/04/2024 23:34

117,600 Euro - Apartament 2+1+2 Për Shitje Në Astir - 117.600 €

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament 2+1+2 për shitje në astir - 117.600 €117,600 €impact90374ky apartament i bukur 2+1+2 është në shitje në zonën e astirit, kompleksi fratari, tiranë, vendosur në katin e tete të...
📅Date: 23/04/2024 23:30

84,999 Euro - Shitet Apartament: 2+1 📍85 000 Euro Porcelan 📌 Kati 5 Jo I Fundit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet  apartament:  2+1 📍uet, porcelan 📌 kati 5 jo i fundit egzistues 📐siperfaqe  70 m2 💶cmimi 85 000€ 📲 +355 68 221 0911📲068 300 23 2...
📅Date: 23/04/2024 23:27

89,000 Euro - Apartament Per Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ke "fresku" ne rrugen "muhamet deliu"  nje zone shume e qete per banim dhe prane te gjitha fasiliteteve te nevojshme.apartamenti eshte i organizuar nga ambienti i ndenjies plu...
📅Date: 23/04/2024 23:21

70,000 Euro - Apartament 1 + 1 Per Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1  per shitje ne zonen e freskutinformacion• sip neto: 51 m²• sip bruto: 57 m²• kati i 5 banimorganizimi• 1 dhome ndenjeje + kuzhine• 1 dhome gjumi• 1 tualetedetaje sht...
📅Date: 23/04/2024 23:03

113,000 Euro - Super 1+1 Ne Shitje Tek Pallati Al Point Rruga E Dibres

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Ofrojme apartament 1+1 per shitje ne nje pallat te ri te 2023 buze rruge kryesore, tek rruga e dibres, pallati al point shume prane komisariatit nr 4. apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ashensor, dhe...
📅Date: 23/04/2024 23:02

57,000 Euro - Shitet - Garsionere Praktike 34m², Komuna E Parisit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.62 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
34.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
💼 shitet - garsionere praktike 34m², komuna e parisit 💼📍 në zemër të tiranës, kjo studioja është një mundësi e shkëlqyer investimi, i përshtatshëm për qira afatshkurta ose për p...
📅Date: 23/04/2024 22:50

185,000 Euro - Apartament 2+1+verande Ne Shitje Tek 21 Dhjetori Ne Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
21 dhjetori, pas inxhinjeris se ndertimit shitet apartament 2+1+verande me siperfaqe 141.04m2 (nga te cilata 60.94 m2 sip verande), kati 4 pallat i ri me ashensor me vetem 4 apartamente ne kate. apart...
📅 Date: 22/04/2024 10:13

85,000 Euro - Shitet Apartaament 1+1 Astir Vila L 85,000€

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (4.71 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Kati 2 banim 73m2 cmimi:85.000€ me hipoteke...
📅 Date: 22/04/2024 18:09

105,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Astir Prane Dy Palmave (id 41211587)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Id 41211587ne astir, prane dy palmave shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 73 m² me hipoteke ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gju...
📅 Date: 23/04/2024 10:40

116,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Në Yzberisht, Tiranë. Area40241

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1, në yzberisht, mbrapa spitalit amerikan 3 tiranë • sipërfaqja neto: 73.8 m² • sipërfaqja bruto: 85 m² • ndodhet në katin e 8 • pallat i ri ...
📅 Date: 23/04/2024 11:54

165,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Në Rrugën Irfan Tomini, Tiranë. Area40097

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (2.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅 Date: 23/04/2024 16:58

125,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Bulevardi Bajram Curri, Tiranë. Area40096

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard (0.42 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartamenti 1+1, në shitje në bulevardin bajram curri, rruga isuf elezi tiranë, . • sipërfaqja e brendshme është 51.7 m² • sipërfaqja e përgjithshme është 56.7 m²...
📅 Date: 23/04/2024 16:58

98,000 Euro - Apartament 1+1 Për Shitje Në Komunën E Parisit

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 për shitje, i pozicionuar në komunën e parisit.• sipërfaqe e brendshme prej 53 m²•orientim jug• organizohet ne: sallon ndenje & kuzhine, dhomë gjumi dhe tualet.• ndodh...
📅 Date: 23/04/2024 18:44

120,000 Euro - Apartament 2+1+2 Ne Shitje Ne Yzberisht, Prane Grand Gallery,tirane (id 41211586)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211586ne yzberisht, prane grand gallery, shitet apartament 2+1+2 me nje siperfaqe 94 m² (82.4 m² neto) me certifikate pronesie ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti orga...
📅 Date: 23/04/2024 22:33

145,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ish Stacioni I Trenit Ne Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.93 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Ish stacioni trenit,brenda unazes shitet apartament 2+1, siperfaqe 80 m2, kati 3 pallat ekzistues. organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.me dokumentacion te rregullt hipotekor. ap...
📅 Date: 23/04/2024 23:20

125,000 Euro - Shtepi Private Per Shitje Tek Vilat Gjermane!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Ambjenti Shtepi Private
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
!! okazion !!shitet shtepi private 1 kateshe ne zonen e vilave gjermane.truall me siperfaqe 264 m2.njolle ndertimi 93 m2.organizohet ne :-sallon ndenje, ambient i vecuar gatimi, 2 dhoma gjumi dhe tual...
📅 Date: 24/04/2024 01:10

100,000 Euro - Okazion--apartament 2+1 Ne Shitje Ne Laprake

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 3.10 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 ne shitje ne laprake📍rruga gjergj legisi👉2+1 me sip 83 m2 , kati 5.☀️orientim jug perendim☑️pallat i ri me ashensor 💶 100.000 euro 📜me hipoteke✅ apartame...
📅Date: 23/04/2024 22:46

155,844 Euro - Shitet Apartament 2+1+2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Informacion rreth pronesapartamenti ndodhet në katin e pare banim, në një nga komplekset më të mira në zonë.organizohet nga sallon ndjenje dhe dy dhoma gjumi, dy banjo nga te cilat nje eshte me...
📅Date: 23/04/2024 22:38

78,000 Euro - Shesim Apartament 2+1 Ne Kamez!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 7.97 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne kamez.informacion mbi pronen:-ndertim i ri -siperfaqe neto 86m2-siperfaqe bruto 97m2-kati 8organizimi:-sallon ndenje-ambinet gatimi -2 dhoma gjumi -tualet-ballkon...
📅Date: 23/04/2024 22:32

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim