🏡 shtepi ne shitje liqeni i thate

🕵 Online 245 lexues | ⏳ 47 njoftime ne pritje     Print

150,000 Euro - Shesim Apartament 1+1 Tek Pazari Ri

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (1.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Ne rrugen hoxha tahsim prane pazarit te ri shesim apartament 1+1. me nje siperfaqje totale prej 71.5 apartamenti organizohet ne hyrje me korridor i cili ben shperndarjen neper ambjente, sallon ndenje ...
📅 Date: 27/09/2023 09:21

125,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1+ Post Parkimi, Rezidenca Oasis, Unaza E Re.una31201

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1 per shitje apartamenti ndodhet ne, rrezidenca oasis, unaza e re. informacion mbi apartamentin kati i 6 siperfaqe bruto 74.39m2 siperfaqja neto 65.23m2 organizimi...
📅 Date: 27/09/2023 09:46

137,000 Euro - Shitet: 2+1+kuzh. Me Vete ( 21 Dhjetor - Mozaiku ) K.3 - 85m2 Neto | Me Hipoteke **or. Jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (2.00 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apt 2+1 me aneks vec ( 21 dhjetori - mozaiku ) k.3 / pllt ekzistues | mundesi shume e mire per tu investuar | me shume hapësirë, planimetri ideale dhe ndricim shume i mire | qetesi dhe lagje ...
📅 Date: 27/09/2023 21:27

123,500 Euro - Në Myslym Shyr, Shitet Super Apartament 1+1 I Mobiluar Ideal Për Investim

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅 Date: 27/09/2023 23:22

143,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Kodra E Diellit ) K.2, Pllt V 2013 | Apt I Larte & Mobilim Cilesore: Kondicioner **or. Jug - P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.31 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apt 2+1+2wc dhe2bllk (kodra e diellit - rr. rrapo hakali) k2, pllt i v 2013 (ashensor dhetermoizolim) apt me planimetri te rregullt dhe lartesi te madhe tavani | mobilim cilesore: sallon i ri |...
📅 Date: 28/09/2023 13:16

785,000 Euro - Luxury Villa ( Teg - Vishnje ) 2 Kate - 390 M2 Ndertim & 2,000 M2 Truall **250k€ Investim Premium

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.10 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
390.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Shitet okazion: vilË 2 kate ( një kat nën tokë) (premium) - teg (vishnje ) 390 m2 ndertim dhe 2000 m² truall  (250.000€ ka kushtuar vetëm investimi) 6 dhoma ne total - 4 dh. gjumi dhe3wc -3 p...
📅 Date: 28/09/2023 18:15

85,500 Euro - Shitet Apartament 2+1 , Tirana Entry

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (2.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2, tirana entry ii. informacion mbi pronën: • siperfaqe bruto: 87.3 m2 • kati i 3. organizimi: •ambjent ndenjie. •ambient gatimi. •2 dhoma gjumi. •2 tual...
📅 Date: 28/09/2023 19:06

95,000 Euro - Ne Zonen E Tufines ,rruga Myslym Keta Prane Kafes Se Rremes , Shitet Apartament 3+1+2, Bosh, 95,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (4.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti ka siperfaqe totale 119.5 m² . organizohet ne ambjent ndenje, ambient gatimi e  ngrenie, 3 dhoma  gjumi, 1 ballkon dhe 2 tualete ne korridorin nderlidhes. ndodhet ne katin e ...
📅 Date: 28/09/2023 21:29

66,000 Euro - Apartament 2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 4.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Ne kombinat shitet apartament me hipotek e rikostruktuar pallat parafabrikat ...
📅Date: 28/09/2023 21:43

75,000 Euro - Shitet Apartamenti 1+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.13 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 1+1 ...
📅Date: 28/09/2023 21:31

85,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Tek Rruga E Dibres, Prane Shkolles Bashkuar (id 41211363)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Id 41211363 shitet apartament 2+1 tek rruga dibres prane shkolles bashkuar . apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor ,siperfaqja 70 m² .organizohet ne ambient ndenje , ...
📅Date: 28/09/2023 21:20

81,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Laprak Tek Kompleksi Aura Me Mundesi Kestesh

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 2.28 Km nga qendra
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
📌shitet apartament 1+1 ne laprak tek aura siperfaqe totale: 65 m2 apartamenti organizohet ne: - dhome ndenje + sallon - 1 dhome gjumi - tualet - ballkon orientimi: jug-lindje ap...
📅Date: 28/09/2023 21:02

135,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1+2, Xhamllik Pro+34039

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
137.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Lokacioni: apartamenti ndodhet në katin e 3-të të një ndërtese të ndërtuar në vitin 2006. xhamlliku është një zonë e qetë dhe e preferuar për banim, duke ofruar një mjedis të pastër d...
📅Date: 28/09/2023 21:01

135,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Myslym Shyri,

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 tek myslym shyri, apartamenti ndodhet ne nje pallat ekzistues, kati 4. ka planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar ne cdo ambient te tij. organizohet : - me korridor hyr...
📅Date: 28/09/2023 20:45

140,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Tek Kopshti Botanik, Me Pamje Nga Liqeni Artificial!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.03 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te teknik te nje pallati te ri me ashensor dhe te mirembajtur. organizohet ne: salon, kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe verande. pamje e lire nga liqeni i tiranes dhe ...
📅Date: 28/09/2023 20:39

146,000 Euro - 🟥 Shitet !! Apartament 2+1 Ne Nje Nga Zonat Me Te Kerkuara Te Tiranes Sic Eshte Myslym Shyri Tek Sh

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 0.63 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
🟩 shitet !! apartament 2+1 ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes sic eshte myslym shyri tek shallvaret📍 ▪️kati 2 🏗sipërfaqe neto 71m² ▪️ viti i ndërtimit : 1985 🏺apar...
📅Date: 28/09/2023 20:32

154,400 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Astir - Oasis Residence ) K.5 - Pllt. V 2023 - 100% E Re & E Pabanuar Me Pare

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.50 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet 2+1 +2wc (astir) - vendndodhje fantastike | 100% e re e pabanuar me pare - kompleks me cilesi te larte ndertimi | orientim jug - p | pamje te lire nga lana | planimetri perfekte | parket ac4q40...
📅 Date: 27/09/2023 09:54

100,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Casa Italia - Terminali ) K.3, Pllt I Ri | I Kompletuar: Mobilim Dhe Elektro Cilesore

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Laprake (3.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apt 2+1+2wc dhebllk i madh ( casa italia - terminali, kthesa kamzes ) kati 3, pllt i ri me ashensor | i kompletuar, mobilim cilesore (per vete) kondicioner dhe elektroshtepiake funksionale | or...
📅 Date: 27/09/2023 16:16

105,000 Euro - Shitet: 1+1 ( Komuna E Parisit - Prane St Dinamo ) Kati 8 (jo I Fundit) Me Ashensor & Sh. Ndricim

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Super apartament 1+1 ( komuna e parisit - pranë st dinamo ) 62.4 m2, me hipotek , ne katin e 8 ( jo te fundit ) , ne nje pallat te mireadministruar me 2 ashensor | apartamenti organizohet nga sallon ...
📅 Date: 28/09/2023 08:28

156,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc **i Pabanuar Me Pare ( Liqeni - Kop Zoologjik ) Ndr. V 2011 | Cdo Gje E Re: Parket, Elektro & Kuzh A++ *

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 ** i pabanuar më parë, te liqeni - pranë kopshtit zologjik (kati 2, ndertim i v. 2011 me sistem kapot dhe grafiato) mobilim cilesore dhe estetik ** aktualisht me qera 550 euro...
📅 Date: 28/09/2023 08:52

138,000 Euro - Shitet: 1+1 Perfekt Tek Lion Park Ne Krah ( Rr. Elbasanit ) - Pallat I Ri - Super Okazion

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 1+1  tek lion park ne krah ( rr. elbasanit ) k3 me ashensor - pallat i v 2005 |  apartamenti ka planimetri perfekte dhe dritë natyrale | i investuar dhe pa banuar, dritare dopio xham tualet ...
📅 Date: 28/09/2023 10:10

195,000 Euro - Shitet Penthouse Unik (359m2) : 3+1 ( Rezidenca G&p - Kodra E Diellit ) + 2 Vende Parkimi & Verande Me Super Pamje - ***

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (4.38 Km nga qendra)
Ambjenti Penthose(kati i fundit panoramik)
3+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
359.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet penthouse unik: me cmim te cmendur * -  3+1 (359m2) + 2 vende parkimi personale me lartesi 5.2m deri 3m + verande gjigande me pamje fantastike  ( rezidenca g&p - k. e diellit ) ndertim i v 20...
📅 Date: 28/09/2023 15:28

105,000 Euro - Shitet: 2+1 ( Rr. Bardhyl - Oslo ) K4, Jo I Fundit - 100% I Rinovuar | Parket Ac5, Instalime & Hidros. Te Reja -- 65m2 N

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 ( brryl  - rruga bardhyl | oslo ) buze rruge kati 4 **jo i fundit, pllt ekzistues | totalisht i rinovuar | instalimet elektrike, hidrualike, tualeti, pllakat dhe hidrosanitaret ...
📅 Date: 28/09/2023 20:47

83,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Me Hipoteke.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 2.23 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 ne shitje te kompleksi mangalem 21, tirane. siperfaqja 76.8m2. ndodhet ne katin e pare....
📅Date: 28/09/2023 20:19

370,000 Euro - Ish Parku, Shesim Apartament 3+1 +4 Tualete+garazh 370,000€

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
167.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
4 Tualete
Ish parku, shesim apartament 3+1+4 +garazh.sip totale prej 190m2.sip neto 167 m2 kati 8. pallat i vitit 2018.pjese e nje prej komplekseve me cilesore.ambienti organizohet nga salloni dhe ambienti i ga...
📅Date: 28/09/2023 20:19

165,000 Euro - Shitet Apartment 2+1 Te Kodra E Diellit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit 2.12 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Në një nga zonat me të kërkuara për banim dhe investim ofrohet për shitje apartament (2+1) te kodra e diellit.apartamenti organizohet: dhomë ndjenje dhe ambienti i kuzhinës me dalje në ballko...
📅Date: 28/09/2023 19:43

190,000 Euro - Apartament Ne Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 1.32 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Apartament ne shitje 120 metra katror e mobiluar.2+1+2 kati 2 pas rruges kosovarve ...
📅Date: 28/09/2023 19:41

113,000 Euro - Apartament 2+1+2 Per Shitje Ne Astir Vila L

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti ndodhet ne katin e 9 dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor. organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen ne sallon-kuzhine me dalje ne ballkon,dy dhoma gjumi, ku dhoma matrimo...
📅Date: 28/09/2023 19:27

120,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Mine Peza Residence

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi 0.85 Km nga qendra
Apartament 1+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 mine peza residence apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim dhe ka siperfaqe 75 m2 organizohet ne korridor shperndares,sallon dhe kuzhine me dalje ne ballkon dhe tualet . obj...
📅Date: 28/09/2023 19:06

129,000 Euro - Shite 2+1 Tek Komuna Parisit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 2.34 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet 2+1 tek big djelli komuna parisit 110m2 kati 7 jo i fundit,shitet per arsye personale me ket cmim,shitet e mobiluar sic esht ne foto me hipotek,me rifreskim gati per shitje,preferohen me ca...
📅Date: 28/09/2023 18:55

445,000 Euro - Unik ✨ Pamje Nga Parku I Liqenit (stadiumi Air Albania - Lion Park ) 3+1/ 2+1+kuzh. Veç+2wc **kat.9 - Parket Druri |

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
168.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Ne shitje: apartament 3+1 / 2+1+kuzh. me vete dhe2 tualete+ 1 lavanteri ( sip totale 168 m2 ) ne vendndodhje unike ( rr. faik konica- afer lion park), me pamje 180 grade nga parku i liqenit (gjelberim...
📅 Date: 28/09/2023 18:15

82,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Tek Shkolla E Bashkuar.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
54.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 2+1 ofrohet per shitje tek shkolla e bashkuar. apartamentineshte i vendosur ne katin e 3 te nje pallati egzistues. hapesire e bollshme dhe e mireorganizuar. totalisht i arreduar ne gjendje ...
📅 Date: 28/09/2023 20:46

130,000 Euro - Shitet Apartment 2+1 Tek Zonal E Martenitet Te Ti!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti organizohet ne : * sallon plus ambient gatimi. * 2 dhoma gjumi. * 2 tualete. *1 ballkon. * kati 4. * pallat i ri me ashensor. disponon hipotek. ...
📅Date: 28/09/2023 18:53

105,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 9, 73 M² (rruga Dritan Hoxha)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Të dhëna mbi apartamentin : ambient ndenjie + ambient gatimi 2 dhoma gjumi tualet me dritare ballkon 73 m2 kati 9 pallat i ri cilësime të tjera: apartamenti ndodhet pranë fushës së...
📅Date: 28/09/2023 18:38

173,000 Euro - Shitet Super Apartament 2+1 Tek Komuna E Parisit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.74 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
2+1 komuna e parisit, në zemër të komunës, 105 m2 sip totale, kati 8 i fundit, oxhak dhe tarracë, pallat i vitit 2001, mundësi parkimi tek parkimi enkas për pallatin, prona shitet në çmim ref...
📅Date: 28/09/2023 18:06

73,000 Euro - Shitet Apartament Per Banim, Biznes Ne Pallat I Ri 1+1 , Id Pkb 111486

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament per banim, biznes ne pallat i ri 1+1 zona: fusha aviacionit me vendndodhje https://maps.app.goo.gl/jxzto6kkl1dr63cx9 siperfaqe neto: 43 m2 siperfaqe bruto: 50 m2 kati...
📅Date: 28/09/2023 18:05

430,000 Euro - Tirane, Shes Vile 300 M² 430.000 Euro (vasil Shanto)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta 125.67 Km nga qendra
Vila Luksoze 3+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
3 Tualete
Vila është e organizuar në tre kate me sipërfaqe totale 300 m2. sallon me oxhak në katin e parë kuzhinë 3 dhoma gjumi 3 tualete 2 ballkone verandë në katin e parë dhe të tretë gar...
📅Date: 28/09/2023 18:03

73,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Tek Ish Fusha E Aviacionit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet 1+1,kati 8 banimi i fundit,  50 m2 ( bruto) , 43 neto,me 2 ashensor,  tualete me dritare,  ballkone.  me hipotek.  ashensor vete deri kati 7,  nje kate me shkallë...
📅Date: 28/09/2023 18:02

105,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 79 M² 105.000 Euro (ali Demi)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 98.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
79.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Të dhëna mbi apartamentin : ambient ndenjie + ambient gatimi 2 dhoma gjumi tualet parket kati 2 ballkon 78,5 m2 cilësime të tjera: apartamenti është pjesërisht i mobiluar, i invest...
📅Date: 28/09/2023 18:00

174,000 Euro - Apartamente 3+1 Ne Shitje Tek Komuna E Parisit Prane Stadiumit Dinamo Ne Tirane (id 4131097)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.62 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
148.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
2 Tualete
Id 4131097 tek komuna e parisit, prane stadiumit dinamo, shitet apartament 3+1 ne pallat te ri, siperfaqe 148 m² me hipoteke, kati 10 me ashensor , i mobiluar me te gjitha ne menyre moderne , 2 tua...
📅 Date: 28/09/2023 11:26

119,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 5, 67 M² 119.000 Euro (myslym Shyri)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Apartament 2+1
bosh, Pa mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅Date: 28/09/2023 18:00

78,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 6, 78 M² 78.000 Euro (rruga Irfan Tomini)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta 2.11 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Të dhëna mbi apartamentin : ambient ndenjie + ambient gatimi 2 dhoma gjumi tualet me dritare ballkon kondicioner kati 6 pallat ekzistues 78 m2 cilësime të tjera: apartamenti është ...
📅Date: 28/09/2023 18:00

120,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 2, 95 M² 120.000 Euro (astir)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
...
📅Date: 28/09/2023 18:00

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje shtepi ne shitje ne livadh shiten shtepi ne paskuqan shtepi ne shitje 21 dhjetori kthesa e kamzes shtepi ne shitje apartment okazion prokuroria e tiranes shtepi private dajt okazion don bosko shtepi ne shitje ne berat apartamente okazion shtepi ne shitje fushe kruje okazion orikum shtepi kleringu ne shitje apartament per shitje green coast ish stacioni trenit shtepi ne shitje pallat i ri shkolla vasil shanto shtepi ne shitje ne babrru prona ne shitje tirane okazion kodra diellit shpi ne vlor apartament fier shtepi me kredi prona ne shitje apartamente ne shitje ne astir apartament te xhamlliku shpi ne shitje shtepi ne shitje ne fushe kruje apartament kthesa kamzes apartament rruga 5 maj shpi shitje fier shtepi te bukura apartament ne shitje tek shallvaret shtepi ne shitje yzberisht okazion durres shtepi okazion ne tirane shtepi ne shitje jo agjensi apartament ne institut cmimet shtepi fshati ne shitje apartament ne shitje okazion shtepi blerje astir njoftime imobiliare shitet okazion laprak shtepi ne shitje potam himare blej shtepi me keste shtepi me verand shtepi private ne paskuqan shpi ne shitje tirane shtepi tek tregu elektrik