🏡 shitet shpi ne fresk

🕵 Online 1225 lexues | ⏳ 30 njoftime ne pritje     Print

47,000 Euro - Shitet: Garsoniere (me Kuzh) Kati 1 - Rr. Irfan Tomini (diplomati) 28m2 Neto - Planimetri E Rregullt

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (2.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
28.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet: garsoniere (me kuzh. & tualet) te irfan tomini - diplomati | kati 1, pllt ekzistues | orientim lindje | planimetri shume te rregullt | depozite vec | kuzh. e kompletuar | tualet i rregullt...
📅 Date: 11/04/2024 15:55

75,000 Euro - Rruga Bardhyl Perballe Intesa Sanpaolo Bank , Shitet Apartament 1+1, 75,000 €uro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl (1.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Rruga bardhyl perballe intesa sanpaolo bank , shitet apartament 1+1, 75,000  €uroapartamenti ka siperfaqe totale prej 50  m² dhe organizohet ne ambient ngrenie e ndenje, 1 dhome gjumi&...
📅 Date: 11/04/2024 19:42

97,000 Euro - Shitet: Apt 2+1 ( Fresk - Hotel Gaxherri ) K3, Plt Ne Faze Perfundimi - Planimetri Ideale + Or. Jug P | Parket

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: super apartament 2+1 ( fresk - hotel gaxherri ) kati 3, pallat ne faze perfundimi ( per 6 muaj **fund 2024 ) me super planimetri | do vendosen pllaka dhe parketi nga firma | orjentim perfekt j...
📅 Date: 11/04/2024 22:39

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytet...
📅 Date: 12/04/2024 17:39

330,000 Euro - Shitet: 3+1+2wc + Depo & 2 Poste Parkimi ( Liqeni I Thate - Hotel Sokrati ) K3, Pamje E Lire Nga Liqeni | I Investuar:

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Laprake (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet super apartament 3+1+2wc+depo & 2 ballkone & 2 poste parkimi ne -1 ( liqeni i thate  - fiks te hotel sokrati, rruga peti ) kati 3, pallat i ri me ashensor | mobilim modern, totalis...
📅 Date: 13/04/2024 02:51

57,000 Euro - Shitet 1+1 Te Çabejt, Prane Bar Çiao!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 1+1 te Çabejt, 56 m2, prane bar Çiao, kt 5...
📅Date: 13/04/2024 15:01

170,000 Euro - Shesim Bulevardi Ri 2+1+2,novus

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 86.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
2 Tualete
Apartamenti ndodhet tek bulevardi i ri.-ndertim i ri -siperfaqe bruto 94.5 m2-siperfaqe neto 80.1 m2-kati 1organizimi:-sallon ndenje-ambient gatimi-2 dhoma gjumi -2 tualeteapartamenti eshte ...
📅Date: 13/04/2024 14:59

100,000 Euro - Per Shitje Apartament 2+1 Ne Laprake

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 3.10 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne laprake tek shkolla aleks buda!me hipotekesiperfaqe totale 83 m2kati 5 me ashensor pallat i 2015...
📅Date: 13/04/2024 14:51

132,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Lion Park 2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.28 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
81.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
1 Tualete
Siperfaqe bruto 80.52 m2siperfaqe neto 67.1m2rezidenca lion park 2 1 km nga zogu i zi...
📅Date: 13/04/2024 14:50

140,001 Euro - Shitet Apartament 2+1 Bulevardi Zogu Pare

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 0.76 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Siperfaqe 72 m2 netokati 5 ndertim ekzistuespran qendres...
📅Date: 13/04/2024 14:50

95,000 Euro - 🏡 Shitet Apartament 2+1 Te Kompleksi Grand, Ish Tregu Elektrik, Tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.50 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
0 Tualete
🏡 shitet apartament 2+1 te kompleksi grand, ish tregu elektrik, tiranë🏷 Çmimi: 95.000 euro 📐 sipërfaqe: 92 m2❇️ ballkon🔼 kati: 7☎️ kontaktoni tani për më shumë informaci...
📅Date: 13/04/2024 14:50

200,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+post Parkimi, Touch Of The Sun, Tirane.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSauk/Qendra TEG 4.25 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 2+1+post parkimi për shitje.. apartamenti është i pozicionuar në zonën e saukut,në rezidencën touch of sun. informacion mbi apartamentin: • kati i 4&nbsp...
📅Date: 13/04/2024 14:50

169,001 Euro - Shitet,apartament 2+1, Kopshti Botanik

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament për shitje tek kopshti botanik. informacion mbi apartamentin: • kati 1 banim • sipërfaqe (bruto): 87.3 m2 organizimi : •ambient ndenje dhe gatim...
📅Date: 13/04/2024 14:50

101,600 Euro - Shitet: 1+1 ( Res. Turdiu - Fush. Aviacionit ) K5, Ndertim Ne Faze Perfundimi - Cilesi Premium (vetem 1300/m2 ) 🔥

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet ultra apartament 1+1 në rezidencËn  e turidiut - tiranë - ndërtim cilësor- me fasadë te ventiluar - ndriçim të mirë i apartamentit- pallati nË ndËrtim - orientimi veri- teknolog...
📅 Date: 11/04/2024 16:42

170,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc & Super Verande ( Shk. E Kuqe - Riza Cerova ) Ndertim I Ri, Fasade E Ventiluar | Dorezohet Me Parket & T

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Super apartament 2+1+2wc +verandë të madhe (500m mbi shkollën e kuqe - riza cerova) pallat ne faze tulle*** dorezohet ne dhjetor 2024 | standart i larte ndertimi  | me veshje kapot fasad të v...
📅 Date: 11/04/2024 16:45

289,000 Euro - Luxury Ap ⚜ 3+1+2wc ( Liq. I Thate - 200m Radissoni ) 100% I Ri - Mobilim Modern, Investim & Cilesi Premium: Parket Ac

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
162.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Modern & luxury apt 3+1+2wc+ 2 ballkone ( liqeni  thatë - rruga ullishtes, 200m nga radissoni ) kati 3 - pallat i ri me ashensor | Çdo gjë e re, i pabanuar me pare & papërdorur | plan...
📅 Date: 11/04/2024 19:49

102,000 Euro - Mundesi Investimi: 💥 Shitet: 1+1 (shkolla E Kuqe - Siper Pazarit Te Ri) Me Hipoteke - Pllt I Ri *cilesi Premium: Dor

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: super apartament 1+1 (shkolla e kuqe - siper pazarit te ri) 💥 me hipotekë 💥 | ndertim qe mbaron në fund te muajit maj  2024, pallat 4 katësh, 2 hyrje në kat & ashensor moder...
📅 Date: 11/04/2024 20:43

307,000 Euro - Shitet: 2+1+garderobe + 2 Ballkone & 1 Post Parkimi ( 📍kompleksi Delijorgji, Brenda ) 💣100% I Ri, Modern & I Supe

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
118.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
💣mundesi jetese ne kompleksin me te deshiruar ne tirane: shitet apartament 2+1+2ballkone & garderobe  ++1post parkimi ( 📍brenda kompleksit deliorgji ) kati 2 - cilesi elitare ndertimi d...
📅 Date: 12/04/2024 13:47

189,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Rr. Dibres - Medreseja, Afer Farmacise 10 ) K10 - Super Pamje | Pllt I Sapo Perfunduar | Me Parket Ac5

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 10, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apt 2+1+2wc ( rr. dibres - medreseja, afer farmacise 10 ) k10, i fundit me super pamje**pallat i sapo perfunduar, me ashensor dhe cilesi te larte ndertimi | apt me planimetri perfekte, investim...
📅 Date: 12/04/2024 22:47

55,000 Euro - Shitet Garsoniere ** Bosh ( Kodra E Diellit ) Kati 1, Ndertim V 2024 | Planimetri E Rregullt

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.12 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
29.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet garsoniere **bosh ( kodra e diellit ) kati 1, ndertim i v 2024, shume cilesore - planimetri e rregullt, ndricim i plote | dalje ne rr kyresore | instalime cilesore q4595te dhenat e ndarjes...
📅 Date: 13/04/2024 13:19

77,500 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Ish Fusha E Aviacionit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.49 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
 shitet, apartament 1+1 ish fusha e aviacionit. duke filluar me cmim 1200 euro/m2cel. : 0682055102...
📅Date: 13/04/2024 14:48

68,000 Euro - Shitje 68,000€ Rruga Baftjar Lici

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze 4.60 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Kontakto vetem ne whatsapp agjencia...
📅Date: 13/04/2024 14:47

131,000 Euro - Okazion Shitet Apartament 3+1+2 Unaza E Re . Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
136.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi apartamentin:•kati 2-te•sipërfaqe totale 136,47 m2•sipërfaqe perbashket 15,85m2organizimi i brendshëm:•ambient ndenje•ambient gatimi•3 dhoma gjumi•2 tualete - faz...
📅Date: 13/04/2024 14:45

138,500 Euro - Shitet, Apartament 1+1, “turquoise Marina”, Gjiri I Lalëzit, Durrës.

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresGjiri i Lalzit 3.82 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
61.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Informacion mbi apartamentin:• kati 1• siperfaqe fizike: 60.8m2• siperfaqe e perbashket 9.1m2...
📅Date: 13/04/2024 14:45

200,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+post Parkimi, Touch Of The Sun,sauk-tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSauk/Qendra TEG 3.04 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Informacion mbi apartamentin:• kati i 3• sipërfaqja neto 91 m2.• sallonin e ndenjes & gatimi• 2 dhomat e gjumit• tualeti• ballkoni• shpërndarje me korridor.• mobilim i ri• post...
📅Date: 13/04/2024 14:45

85,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Afër Tregut Elektrik Të Ri, Ali Dem .

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
• sipërfaqe neto 55.5 m²• ndodhet në katin e pestë te një pallati ekzistues• sallon ndënjie dhe ngrënie• 1 dhomë gjumi• 1 tualet• 1 ballkon te mbyllur• korridor shpërndarës• ...
📅Date: 13/04/2024 14:45

83,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Kamez,

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 7.97 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi apartamentin:• sipërfaqe bruto : 95.5m2• sipërfaqe neto : 83m2• kati i 5 banimorganizimi:• salloni i ndenjes.• ambienti i gatimit• 2 dhoma gjumi• 2 tualete• 2 ballkon...
📅Date: 13/04/2024 14:45

145,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ish Stacioni I Trenit Ne Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.93 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Ish stacioni trenit,brenda unazes shitet apartament 2+1, siperfaqe 80 m2, kati 3 pallat ekzistues. organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.me dokumentacion te rregullt hipotekor. ap...
📅 Date: 11/04/2024 23:16

56,900 Euro - Studio Ap (1+1) **totalisht I Ri ( Astir - Vila L ) K.8 - Pllt I Ri | I Investuar: Parket, Kuzh. & Tualet I Ri

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (4.71 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Super mundësi: garzonjere totalisht  e re (astir - vila l) pallat shumë i mirë- të gjitha elektroshtëpiaket e  reja- gati për banim  dhe investim- kondicioner - parket ballkon të...
📅 Date: 13/04/2024 00:11

60,400 Euro - Apartament 1+1 Univers City

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 tek univers cityapartamenti eshte i perfunduar dhe i gatshem per banim 1-2 muaj max.shitet me cmim kleringurezervoni apartamentin tuaj...
📅 Date: 13/04/2024 14:56

91,500 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Tirana Entry,

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport 3.49 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Informacion mbi apartamentin:• kati 7 (kati i fundit)• sipërfaqe: 83.3 m2 (bruto)• sipërfaqe: 70.6 m2 (neto)• sipërfaqe e perbashket : 12.7 m2• kubaturë e rregulltorganizimi :• salloni...
📅Date: 13/04/2024 14:45

95,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1,ish Parku Autobuzave,tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja e apartamentit (neto) :76.8m2• kati 6organizimi:• ambient ndenje• ambient gatimi• 2 dhoma gjumi• tualet• ballkondetaje të tjera:• me dokumen...
📅Date: 13/04/2024 14:45

496,500 Euro - Penthouse 4+1+2 Me Verande Private Ne Teg!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSauk/Qendra TEG
Penthose(kati i fundit panoramik) 4+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
225.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat luksoze te zones se teg, dhe ka nje siperfaqe totale prej 225.63 m2. hapesira eshte e organizuar me nje planimetri drejtkendore dhe shperndarje te rregullt. h...
📅Date: 13/04/2024 14:41

83,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Kamez.tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1+2 kamezrruga donald trampkati 4siperfaqe bruto 95.5 m2siperfaqe neto 83 m2...
📅Date: 13/04/2024 14:39

270,000 Euro - Shesim Apartament 2+1,pamje Nga Kisha

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet super apartament ne nje nga pallatet me te kerkuara ne zonen e tiranes.apartamenti ka nje siperfaqe totale 100 m2 dhe ka nje pamje te merkullushme nga kisha. per me shume infomacione me ko...
📅Date: 13/04/2024 14:37

179,660 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Porto Lalzi, Hamallaj, Tt 785

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresGjiri i Lalzit 15.41 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Në shitje, apartament 2+1.vendndodhja: "porto lalzi" në hamallaj, durrës.detaje për rezidencën & zonën:-i ndodhur në bregun e adriatikut, të një vendi mesdhetar të ndriçuar nga pot...
📅Date: 13/04/2024 14:33

70,000 Euro - Shitet Apartament Ne Don Bosko Okazion

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
69.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 okazion!-mundesi shume e mire ivenstimi.-kati pare banim-e mobiluar-70000 euro...
📅Date: 13/04/2024 14:26

130,000 Euro - Shitje, Apartament 1+1, Shallvaret, Tiranë. Area39435

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1 në shitje, në zonën e shallvaret, rruga reshit Çollaku, në tiranë. • sipërfaqe neto: 75m²  • dhoma gjumi: 1 • tualet: 1 • 1 ballkon&n...
📅 Date: 12/04/2024 09:08

185,000 Euro - Apartament 2+1+verande Ne Shitje Tek 21 Dhjetori Ne Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
21 dhjetori, pas inxhinjeris se ndertimit shitet apartament 2+1+verande me siperfaqe 141.04m2 (nga te cilata 60.94 m2 sip verande), kati 4 pallat i ri me ashensor me vetem 4 apartamente ne kate. apart...
📅 Date: 12/04/2024 10:10

384,300 Euro - Shitet Apartament Me Pamje Te Lire Nga Deti. Apartament 2+1+2 Tek Santorini Residence Ne Dhermi .

❱ Shtepi ne shitje ❱ Himare ❱ Dhermi
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
...
📅 Date: 12/04/2024 10:36

125,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1+post Parkimi, Bulevardi I Ri, Tiranë. Area39893

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartamenti 1+1+post parkimi, për shitje në bulevardin e ri, tiranë . • sipërfaqe neto: 65.50m² • sipërfaqe bruto: 72.10m² • apartament në katin e 3 të ndërt...
📅 Date: 12/04/2024 16:58

195,000 Euro - Apartament 3+1+2 Për Shitje Në Rrugën E Dajtit, Tiranë. Area39097

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
162.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+2, rruga dajtit, pallati delta, tiranë me çmim konkurrues prej 195000€. • sipërfaqe neto: 143 m² • sipërfaqe bruto: 162 m²• vendodhje ideale në qendër t...
📅 Date: 13/04/2024 10:47

73,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Liburna Residence, Qerret. Area38532

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Golem
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme 2 apartamente 1+1 per shitje,  tek liburna residence, qerret. apartamenti 1: oranizimi i apartamentit: • siperfaqe neto: 46.80 • siperfaqe bruto: 56.16 • kati...
📅 Date: 13/04/2024 10:48

240,000 Euro - Exclusive, Shitet, Apartament 2+1, Sarandë, Rruga Butrinti. Area38224

❱ Shtepi ne shitje ❱ Sarande ❱ Qender
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti është i pozicionuar në rruga butrinti, sarandë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e prones : 160 m2 • sipërfaqja e apartamentit : 100 m2 • sipërfa...
📅 Date: 13/04/2024 10:49

115,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca Marga, Bulevardi I Ri, Tirane. Area38780

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1, rezidenca marga, bulevardi i ri, tirane. informacion mbi apartamentin • sipërfaqja: 63 m2 • kati 10 (jo i fundit). organizimi: • salloni i n...
📅 Date: 13/04/2024 10:54

460,000 Euro - Okazion , Apartament 3+1+2 Downtown , Tirana

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
177.00 m2
Kati 24, Ashensor 4
2 Tualete
Shitet okazion apartamenti , ndodhet ne katin 24 , me pamje nga qendra ...
📅Date: 13/04/2024 14:24

468,000 Euro - Shitet Apartament 3+1+2 Tek Rruga E Kavajes

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
139.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Informacion mbi pronen:-ndertim i ri-siperfaqe bruto 166.95 m2-siperfaqe neto 138.87 m2-kati 8organizimi:-sallon ndenje-ambient gatimi-3 dhoma gjumi-2 tualete...
📅Date: 13/04/2024 14:24

150,000 Euro - Shitet Vile 2 Katshe, Pogradec

❱ Shtepi ne shitje ❱ PogradecQender 85.05 Km nga qendra
Vila Luksoze 5+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
3 Tualete
Shitet vile 2 katshe ne pogradec, ne nje zone shume te mire.siperfaqe totale trualli 300 m2 .organizimi i viles:secili kat eshte apartament me vete.kati i pare: apartament 2+1 me nje siperfaqe 113,2 m...
📅Date: 13/04/2024 14:23

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim