📋 sekretare

🕵 Online 726 lexues | ⏳ 7 njoftime ne pritje
Oferta Pune Sekretare Pa Eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2023 15:29

📋 Tirane - Sekretare

Pagesa 1,500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofroj Vend Pune Sekretare
Ergo ConAL, kompania qe operon suksesshem prej 7 vjetesh ne tregun e ndertimeve, vjen me nje menaxhim te ri, ambjente super komode te sapo arreduara eshte ne kerkim te: Sekretare/Recepsioniste per zyren e drejtorit te pergjithshem te kompanise. ...
Oferta Pune ekonomiste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/04/2023 13:44

📋 Tirane - Ekonomiste

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 16-26 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ KERKOJM SEKRETARE ASISTENTE KLINIKA DENTARE
KERKOJM SEKRETARE ASISTENTE KLINIKA DENTARE ...
Oferta Pune Sekretare Pa Eksperience ne Tirane
Data: 28/03/2023 14:54

📋 Tirane - Sekretare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Sekretare
Ofrohet vend pune sekretare ne studio perkthimi tek rruga Mine Peza. Orari i punes do jete 17:00 deri 20:00 nga e hena deri te premten dhe 2 te shtuna ne muaj nga ora 09:00 deri 14:00. Kerkohen studente qe jane ne shkolle te larte. Paga e kenaqshme...
Oferta Pune Sekretare, Asistente dentare  ne Tirane
Data: 05/12/2021 23:27
Oferta Pune Asistente zyre ne Tirane
Data: 26/09/2021 16:22

📋 Tirane - Asistente Zyre

Pagesa Me marreveshje

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece
Oferta Pune Asistente/Sekretare ne Tirane
Data: 18/09/2020 21:24

📋 Tirane - Asistente/Sekretare

Pagesa Me marreveshje

❙ Oferta Pune ❱ 🗣 Doctrinae Ofron Vend Pune Si Asistente/Sekretare.
Doctrinae, nje qender kursesh ne Tirane ofron nje vend pune si :👉🏻 Asistente ose Sekretare.▪️Kandidatja duhet te kete mbaruar te pakten studimet universitare bachelor per gjuhe te huaj ose te kete eksperience te ngjashme.▪️Te jete e a...
Oferta Pune Asistente ne Tirane
Data: 17/07/2020 01:24

📋 Tirane - Asistente

Pagesa Me marreveshje

❙ Oferta Pune ❱ Doctrinae, Kerkon Te Punesoje Asistente
Doctrinae, nje qender kursesh ne Tirane ofron nje vend pune si asistente ose sekretare.Kandidatja duhet te kete mbaruar te pakten studimet universitare bachelor.Te jete e afte per pune.Te kete njohurite baze ne perdorimin e kompjuterit dhe te rrjete...
Oferta Pune Banakier/e Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 11/04/2024 15:33

📋 Vlore - Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ BAR BROWN KERKON TE PUNESOJE BANAKIER/E PER TURNIN E PASDITES
📢BAR BROWN KERKON TE PUNESOJ BANAKIER/Edhenbsp;PER TURNIN E PASDITES⏩ Kriteret e punesimit per kandidatet:🔸️Kandidatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet🔸Te je...
Oferta Pune Agjente Telefonike Me eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 18:44

📋 Tirane - Agjente Telefonike

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 🐱 Jeni Lodhur Nga COLD-i, Ejani Dhe Punoni HOT Leads | Frengjisht ,Spanjisht, Greqisht, Anglisht,🙈
Kerkojme Agjente telefonik si Closer/Retention Frengjisht , Anglisht, Spanjisht dhe GreqishtFrengjisht -Closers eksperience min. 6 muaj / Retention min.1 vit experience. Team Leader Only Hot Leads.Anglisht - Closers eksperience min. 6 muaj / Retenti...
Oferta Pune operator/e ne gjuhet Frenge ose Gjermane Me eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 20:17

📋 Tirane - Operator/e Ne Gjuhet Frenge Ose Gjermane

Pagesa 550 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📣POZICION VAKANT PER OPERATOR/E TELEFONIK TE CILET ZOTEROJNE GJUHEN FRENGE OSE GJERMANE
📌Po kerkoni nje menyre si te fitoni te ardhura te larta?✅ Behu pjese e nje skuadre energjike!👥 Mjafton te keni njohuri mbi gjuhet si meposhte:-GJERMANISHT-FRENGJISHT-SPANJISHT-ITALISHT👉🏻 Cfare ofrohet?💸 Page baze + Bonuse shume ...
Oferta Pune Recepsion, Kamariere, Dealer, Punonjese pastrimi, Mbikqyrese e makinave Slot Pa Eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 20:32

📋 Tirane - Recepsion, Kamariere, Dealer, Punonjese Pastrimi, Mbikqyrese E Makinave Slot

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune Ne Pozicione Te Ndryshme
Regency Casinodhenbsp;ofron vende vakante pune👉dhenbsp;dhenbsp;Recepsiondhenbsp;dhenbsp;👉 Kamariere👉 Dealer (vajza)👉dhenbsp; Punonjese pastrimi,dhenbsp;dhenbsp;👉Mbikqyrese e makinave Slot🔸Kriteret e punesimit:-Mosha 21-35 vjec-Eksp...
Oferta Pune operator/e per gjuhet Gjermane, Frenge dhe Spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 22:35

📋 Tirane - Operator/e Per Gjuhet Gjermane, Frenge Dhe Spanjolle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferta Pune Per Operator Ne Call Center Per Gjuhet Italiane, Gjermane, Frenge Dhe Spanjolle.
 ⏩Kerkohet te punesohet operator te Gjuhes Gjermane, Frenge dhe Spanjolle. Nga e hena ne te premte, fundjava pushim. 📌 Kriteret : -Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese. -Te jete i/e afte per te punuar ne g...
Oferta Pune MENAXHER/E NE GJUHEN ANGLEZE / ITALIANE / FRANCEZE / SPANJOLLE Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 22:43

📋 Tirane - MENAXHER/E NE GJUHEN ANGLEZE / ITALIANE / FRANCEZE / SPANJOLLE

Pagesa 200,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ MENAXHER/E NE GJUHEN ANGLEZE / ITALIANE / FRANCEZE / SPANJOLLE
🙋‍♀️dhenbsp;Hey te duhet pune!👌Je ne vendin e duhur!🔸 Kompania ALOPRONTO SRL ofron paga baze me te larta se pjesa me e madhe e kompanive ne Shqiperi!📌Bonuse Ditore, Javore, Mujore si dhe 10% Commision per personat qe jane ne bonus ...
Oferta Pune Operatore gjuhet Frengjisht , Gjermanisht dhe Spanjisht Me eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 11:48

📋 Tirane - Operatore Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operatore Ne Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht !
Jeni ne kerkim te nje pozicioni te ri pune ? Hapen vende te reja pune per operatore ! Kjo eshte mundesia juaj , aplikoni tani !⚫Ofrohet:-Ambjente komode pune-Mundesi rritje profesionale-Trajnime-Bonuse-Orar full time Orari part-time-Festa dhe push...
Oferta Pune Operator/e ne gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 11:54

📋 Tirane - Operator/e Ne Gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Pune Ne Tirane Si Operator/e Ne Gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht Pagesa 1000 Euro
📣 Jeni duke kerkuar nje pune me te ardhura me te larta dhe rritje profesionale ne baze te aftesive tuaja?? Jeni ne vendin e duhur.  📌 Kompania jone eshte duke rekrutuar persona ambicioze,me ose pa eksperience ne gjuhet:  🇩🇪 Gjermanis...
Oferta Pune Agjente/Team Leader/Retention/Grupe te gatshme:Gjermanisht,Italisht,Spanjisht,Greqisht,Frengjisht,Anglisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 13:21

📋 Tirane - Agjente/Team Leader/Retention/Grupe Te Gatshme:Gjermanisht,Italisht,Spanjisht,Greqisht,Frengjisht,Anglisht

Pagesa 1,500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Kerkohen operator/e telefonik/e me ose pa eksperience Pa Eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 13:39

📋 Tirane - Kerkohen Operator/e Telefonik/e Me Ose Pa Eksperience

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Agjent/e Telefonik/e
...
Oferta Pune Agjente Call Center Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 14:40

📋 Tirane - Agjente Call Center

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ We Are Looking For Customer Service (f/m/d) German
Call Center Agent (m/w/d)🔎Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Call Center Agent (m/w/d) in Teilzeit / Vollzeit.👉Deine Benefits• Pünktliches Gehalt und attraktive Prämien• Sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit oder Teilzeit...
Oferta Pune Customer Service Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 14:42

📋 Tirane - Customer Service

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ We Are Looking For Customer Service Agent (m/w/d)
Customer Service Agent (m/w/d)🔎 Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Customer Service Agent (m/w/d) in Teilzeit / Vollzeit.✅ Deine Benefits🔸 sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit oder Teilzeit🔸 pünktliches Gehalt und attrak...
Oferta Pune operatore ne gjuhet Anglisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht,Gjermanisht Me eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 14:55

📋 Tirane - Operatore Ne Gjuhet Anglisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht,Gjermanisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per 100 Operator Ne Gjuhet Anglisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht,Gjermanisht
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi?📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?!👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne.✅Kerkohendhenbsp;100 operatordhenbsp;apertura conversion dhe retention ne fushaten tonedhenbsp;ne gjuhet Anglisht ,Spa...
Oferta Pune Agjente ne gjermanisht dhe spanjisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 17:05

📋 Tirane - Agjente Ne Gjermanisht Dhe Spanjisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohen Vende Pune Si Agjent Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle
📣 Ofrohen vende pune per Agjent te gjuhes:🇩🇪 Gjermane🇪🇸 Spanjolle✅ Ofrojme :* Perqindje qe nuk i merr askund (E cila jepet menjehere)* Vete zot vete shkop* Pagesa jepet cdo date 1 te cdo muaji.* Pa kod veshje pa rregulla absurde* Am...
Oferta Pune operatore ose grup call center ne gjuhen italiane,angleze dhe gjermane. Me eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 18:12

📋 Tirane - Operatore Ose Grup Call Center Ne Gjuhen Italiane,angleze Dhe Gjermane.

Pagesa 650 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Operatore Ose Grup Call Center Ne Gjuhen Italiane,angleze Dhe Gjermane.
📢 Kerkohen operatore ose grup call center ne gjuhen italiane,angleze dhe gjermane me experience pune.✅ Kerkohet:1. EKSPERIENCA ESHTE KUSHT.2. Te zoteroj shume mire nje nga gjuhet e siper permendura.3. Ambicie dhe deshire per te punuar ne grup.4...
Oferta Pune AGJENT/E Pa Eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 20:49

📋 Tirane - AGJENT/E

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ OPERATORE GJUHEN SHQIPE
Kompania HYLA INTERNATIONAL kerkon Agjent Shitje dhenbsp;me ose pa eksperiencAvantazh te qenurit cift dhe posedimi automjetit...
Oferta Pune Operator ne Anglisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 21:09

📋 Tirane - Operator Ne Anglisht

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alpha Network Po Kerkon Operator Ne Anglisht
Hey, te duhet pune ?!😉👉 Alpha Network po kerkon:♦ Operator ne anglisht👉 Ofrojme:💸 Page baze prej 700Euro+ 12% per cdo FTD 😎🧭Orari: 10:00- 19:00Bonuse, bonuse, bonuse💸👉🏻 Kualifikimet si me poshte:👥Njohja e gjuhes💥+2...
Oferta Pune Operatore ne Gjuhen Gjermane Me eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 14:29

📋 Tirane - Operatore Ne Gjuhen Gjermane

Pagesa 900 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Pune Per Operatore Ne Gjuhen Gjermane
✔ Flisni Gjermanisht ?! 🇩🇪 📞📢 Alpha Network po kerkon agjent/e ne gjuhen Gjermane 📞 🇩🇪👉 Ofrojme 💸 Page baze prej 900€+ 12% per cdo FTD 😎✅Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.👩🏻‍💻...
Oferta Pune Ekonomiste Me eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 18:49

📋 Tirane - Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Si Ekonomiste
...
Oferta Pune OPERATOR Me eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 12:57

📋 Tirane - OPERATOR

Pagesa 90,000 Leke ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ OPERATOR/E NE GJUHEN ANGLEZE
PAGE BAZE + BONUSE JAVORE + BONUSE MUJORE 300 LEKE / ORA E PUNES BAZE 500 LEKE / ORA E PUNES BONUS I 700 LEKE / ORA E PUNES BONUS II 📌Kriteret:-Njohuri te mira te nje gjuhes ANGLEZE -Njohuri te mira ne perdorimin e paketes MS Office;-Aftesia...
Oferta Pune Menaxhere web-i dhe rrjetesh sociale Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:14

📋 Tirane - Menaxhere Web-i Dhe Rrjetesh Sociale

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohen 2 Vende Vakante Si Menaxhere Web-i Dhe Rrjetesh Sociale
📢 Ofrohen 2 vende vakante si menaxhere web-i dhe rrjetesh sociale✅ Kriteret :▪dhenbsp;Preferohet te kete eksperience ne fushat e digital marketing dhe turizem.(mundesi trajnimi 2 javore)▪Te kete njohuri te marketingut online, mediat sociale...
Oferta Pune Sanitare në kopsht privat Pa Eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 14:34

📋 Tirane - Sanitare Në Kopsht Privat

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Sanitare Në Kopsht Privat
Dëshironi të bëheni Sanitare në kopsht privat?Do punoni:• 6 orë në ditë. (Turni fillon në orën 11:00 deri 17:00)• 24 ditë në muaj.Pushimet:• Çdo të Djelë.• 28 ditë gjatë vitit.• Dita e festave kryesore.Ditë të tjera pushi...
Oferta Pune Recepsion, Hotel Me eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 14:30

📋 Tirane - Recepsion, Hotel

Pagesa 400 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Recepsionist/ Sanitare
Kerkohet recepsionist dhe sanitare tek:* Vila Alizee Hotel / preferohet turn i 2dhenbsp;*Brilant Antik Hotel / sanitare part timedhenbsp;* Residence Inn Hotel...
Oferta Pune kUZHINIER/E Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 14:30

📋 Tirane - KUZHINIER/E

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ *KERKOHET KUZHINIER*
KERKOHET KUZHINIER ME EKSPERIENCE PUNE.4 DITE PUSHIM NE MUAJ (CDO TE DIELE)PUNA E NDARE ME 2 TURNEKUSHTE TE MIRA PUNEdhenbsp;PAGESA E DISKUTUESHMEdhenbsp;KONTAKTO PER ME SHUME INFORMACIONE : +dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;,dhenbsp; dhenbsp;+...
Oferta Pune Operatore ne gjuhen shqipe ne fushen e turizmit Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 14:24

📋 Tirane - Operatore Ne Gjuhen Shqipe Ne Fushen E Turizmit

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Si Operatore Ne Fushen E Turizmit
✨ Shoqeri qe operon ne fushen e marketingut dhe turizmit (rezervime per hotele )Ofron Vend Pune per:👨‍💼👩‍💼 Operatore ne gjuhen shqipe ne fushen e turizmit.✅ Kriteret :▪ Preferohet te kete perfunduar ose te jete ne ndjekje te st...
Oferta Pune kamarier restoranti Me eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 14:22

📋 Tirane - Kamarier Restoranti

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kamarier Restoranti
kerkohet kamarier restoranti per sezsonin verorkushte shume te miraushimi falasakomodimi falasstaf mikpritespaga shume te mira...
Oferta Pune Ndihmese kuzhinjere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 14:06

📋 Tirane - Ndihmese Kuzhinjere

Pagesa 57,500 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Ndihmese Kuzhinjere
Kerkohet ndihmese kuzhinjere ne nje restorant me gatime tredicionale. Kushtet e punes jane shume te mira. Orari i punes eshte 6 e 30 me 14 e 30, nje dite ne jave pushim dhe nje vakt ushqim i perfshire.Jeni te mirepritur!...
Oferta Pune Pjatalarese/pastruese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 14:06

📋 Tirane - Pjatalarese/pastruese

Pagesa 52,500 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Pastruese
Kerkohet pastruese, ne nje restorant me gatime tradicionale, pagesa eshte e kenaqshme, kushte te mira pune. Nje vakt ushqimi i perfshire, 1 dite ne jave pushim.Orari i punese 6 e 30 me 14 e 30. ...
Oferta Pune Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 14:03

📋 Tirane - Sanitare

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem paradite

❱ Preferohet mosha ❱ 40-50 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Promotor Pa Eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:53

📋 Tirane - Promotor

Pagesa 20,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time ne distance paradite

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojme Promotore
PershendetjeJemi ne kerkim promotoresh per promovim sherbimesh interneti dhe telefonie celulareNuk eshte e nevojshme qe te kene eksperiencePuna eshte part time mund te behet dhe nga studentePagese e kenaqshme...
Oferta Pune Operator/e telefonik & retention ne gjuhet: Angleze,Italiane,Spanjolle, Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 15:37

📋 Tirane - Operator/e Telefonik & Retention Ne Gjuhet: Angleze,Italiane,Spanjolle,

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Te Lira Si: Operator/e Telefonik & Retention Ne Gjuhet: Angleze,Italiane,Spanjolle,
📢 Hey... Ne po rekrutojm!Vende te lira per operator/e telefonik dhe retention ne gjuhet: Angleze, Italiane, Spanjolle,Greke, Gjermane , Franceze.✅ Kerkohen:1. Vetem me eksperience dhe te di mire gjuhet perkatese.2. Full - time ( 10 a.m - 7 p.m ...
Oferta Pune OPERATOR NE GJUHEN FRANCEZE Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 15:37

📋 Tirane - OPERATOR NE GJUHEN FRANCEZE

Pagesa 83,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ OPERATOR NE GJUHEN FRANCEZE
💥OPERATOR NE GJUHEN FRANCEZE✅Kriteret:-Njohuri te shkelqyera te gjuhes Frenge ne te shkruar dhe te folur.-Njohuri te mira ne perdorimin e paketes MS Office.-Deshire per te punuar dhe per t'u rritur profesionalisht.✅Ofrohet:-Page baze 400 leke...
Oferta Pune Kuzhinier, Ndihmes Kamarier, Sanitare Pa Eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 15:38

📋 Tirane - Kuzhinier, Ndihmes Kamarier, Sanitare

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Fish Restaurant And Shop Varkat Kerkon Te Punesoje Kuzhinier, Ndihmes Kamarier, Sanitare
📢Fish Restaurant and Shop Varkat Kerkon te punesoje:👉 Kuzhinier👉 Ndihmes Kamarier👉 Sanitare♦ Kerkohet:✔Te jene etike gjate punes✔Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese📌Kane perparesi kandidatet me eksperience te me...
Oferta Pune Pjatalarese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 18:06

📋 Tirane - Pjatalarese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lake View Bar Kerkon Te Punesoje Pjatalarese
📢Lake View Bar kerkon te punesoje pjatalarese per te lare gotat dhe filxhanet ne banak dhe mirembajtje te tjera✅Kriteret e punes:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰 Pag...
Oferta Pune Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 19:08

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lezet Te Kalaja E Tiranes Ofron Mundesi Punesimi Per Kamarier Nd.Kamarier Dhe Nd.Kuzhinier
📢 Lezet te Kalaja e Tiranes ofron mundesi punesimi per Kamarier✅Ofrohetdhenbsp;⏩Per Ndihmes Kuzhinieredhenbsp;dhenbsp;💸Paga 50000L(preferohet me eksperience)+ bonus👉 1 dite ne jave pushim⏩Per Ndihmes Kamarierdhenbsp;💸 Paga 40000L+ ...
Oferta Pune Agjente telefonik. Me eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 21:08

📋 Tirane - Agjente Telefonik.

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Operatore Ne Gjuhen Angleze Me Eksperience.
Kerkohen urgjentisht operatore ne gjuhen angleze me eksperience.Orari 16:00-01:00✅Perqindjet me te larta ne treg duke nisur nga 20%.Perqindjet me te larta ne treg.Per me shume info na kontaktoni...
Oferta Pune OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 22:40

📋 Tirane - OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ OFROHEN VENDE PUNE SI OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE
OFROHEN VENDE PUNE SI OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE✅Kriteret e punes:✔Njohuri te shkelqyera te gjuhes Italiane ne te shkruar dhe te folur.✔Njohuri te mira ne perdorimin e paketes MS Office.✔Deshire per te punuar dhe per t'u rritur profesionali...
Oferta Pune Punonjes Sigurie Pa Eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 22:53

📋 Tirane - Punonjes Sigurie

Pagesa 900 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune Ne Pozicionin Punonjes Sigurie
📢 Regency Casino ofron vende vakante pune:  👉  Punonjes Sigurie🔸Kriteret e punesimit:-Mosha 21-35 vjec-Eksperienca jo e domosdoshme-Te kene disponibilitet per te punuar 8 ore full-time  🔸Ofrohet:-28 dite pushime te paguara ne vit-2...
Oferta Pune Agjente ne gjuhen angleze dhe frenge Me eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 10:06

📋 Tirane - Agjente Ne Gjuhen Angleze Dhe Frenge

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Agjente Call Center Ne Gjuhen Anglisht Dhe Frengjisht
👉Mundesi punesimi per agjente telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.✅ Kriteret:✨ Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuhes angleze dhe frenge✨Kerkohet niveli mbi mesataren e gjuheve✨Me eksperience punedhenbsp;✅ Ofr...
Oferta Pune Piciar,Kuzhinier/e,Ndimes Kuzhinier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 16:58

📋 Tirane - Piciar,Kuzhinier/e,Ndimes Kuzhinier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Restorant Bujtina Jone Ofron Mundesi Punesimi Per Picier,Kuzhinier/e,Ndimes Kuzhinier/e
📢 Bar Restorant Bujtina Jone ofron mundesi punesimi👉Picierdhenbsp;👉Kuzhinier/edhenbsp;👉Ndihmesdhenbsp; Kuzhinier/e✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸 Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes🔸Te jene k...
Oferta Pune Sanitare,Banakier/e ,Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 12/04/2024 19:30

📋 Vlore - Sanitare,Banakier/e ,Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Kamariere femer Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 20:47

📋 Tirane - Kamariere Femer

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ BAR WOOD GREEN KERKON TE PUNESOJ KAMARIERE FEMER TURNI I PARE
📢 Ofrohet vend pune per:👩‍💼 Kamariere femer, Turn i pare✅Kriteret e punes:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰Pagesa te kenaqshme🙋‍♀️Kushte shume te mir...
Oferta Pune TEKNIK IT Me eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 22:29

📋 Tirane - TEKNIK IT

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ SPECIALIST IT
PERGJEGJESITE:Kryen administrimin e sistemeve (server / vicidial);Konfiguron user, dhenie kredencialesh dhe aspekte te tjera te sigurise;KUALIFIKIMET:Te kete te pakten 6 muaj eksperienceTe kete njohuri shume te mira te paketes Microsoft Office;Te ke...
Oferta Pune Arkitekt Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:51

📋 Tirane - Arkitekt

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Arkitekt/e
Refab Construction kerkon te punesoje Arkitekt/e me kohe te plote.Kerkesat per pozicionin:dhenbsp;Njohuri te paketes OfficeAutoCad 2D/3DPrograme te tjera te modelimit 3 dimensionalEksperience pune minimalisht 1 vit.Personat e interesuar mund te derg...
Oferta Pune Agjente Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:37

📋 Tirane - Agjente

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Po Kerkojme Te Zgjerojme Ekipin Tone.
Po kerkojme te zgjerojme ekipin tone. 🏡🧳Jemi ne kerkim te individeve qe kane deshire te rriten profesionalisht dhe ekonomikisht. 💭🙋‍♂️Behu pjese e ekipit dhe se bashku te ndihmojme klientet te gjejne shtepine e tyre te endrrave ! ...
Oferta Pune Konsulent Imobilar Pa Eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:36

📋 Tirane - Konsulent Imobilar

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ VITI RI, PUNE E RE! 😍
Nese je duke kerkuar nje pune ku mund te fitosh te ardhura te larta dhe te kesh mundesi te rritesh profesionalisht atehere po shikon njoftimin e duhur! 💙🧡 Jeni te hapur ndaj sfidave te reja dhe po kerkoni ta çoni karrieren tuaj perpara ne nj...
Oferta Pune EKONOMISTE Me eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:35

📋 Tirane - EKONOMISTE

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem paradite

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ KERKOJME EKONOMISTE
KERKOJME EKONOMISTE FULL TIME .TE KETE NJOHURI TE ALPHAWEB .PAGA SHUME E KENAQESHME .TE INTERESUARIT TE DERGOJNE CV NE NUMRIN ...
Oferta Pune Shites/e Me eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:14

📋 Tirane - Shites/e

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Tabacco Shop
Kërkohet shites/e dhenbsp;për tabacco dhenbsp;turn i dhenbsp;dytë edhe i tretë.dhenbsp;...
Oferta Pune sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:12

📋 Tirane - Sanitare

Pagesa 80,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Sanitare
kerkohet sanitare per sezonin veror ne sarandekushte te mira puneushqim dhe akomodim falasambjent familjarkerkohen zonja seriozepuna 8 ore ne dite...
Oferta Pune Kuzhinier dhe Ndihmes Kuzhinier Me eksperience ne Himare
Data: 13/04/2024 13:09

📋 Himare - Kuzhinier Dhe Ndihmes Kuzhinier

Pagesa 2,500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Restorant Ne Jale Kerkon Te Punesoje Kuzhinier Dhe Ndihmes/e Kuzhinier
💥Restorant me fruta deti kerkon te punesoje:dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;Kuzhinier me pagese 2000 euro - 2500 eurodhenbsp;dhenbsp;Ndihmes/e kuzhinier dhenbsp;me pagese 1500 euro ne muajdhenbsp;✅Kriteret e punes:dhenbsp;dhenbsp;👉Restorant eshte...
Oferta Pune shofer Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 12:59

📋 Tirane - Shofer

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Ofroj Vend Pune Si Shofer Taksie, Jepet Me Qera Taksia Me Licence 400 Mij Leke Ne Muaj Ose 50-50.
jepet taksi me qera mujore me licence te Kamzes me vend ne Tirane. Fiat Croma benzine-gaz automat, ne super gjendje.Jepet me qera mujore 400 mije leke ose 50-50 shpenzimet kompania. fiat croma 2005. kush duhet patenta D dhe Licenca Taksistit....
Oferta Pune operator per makineri stampimi Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 12:39

📋 Tirane - Operator Per Makineri Stampimi

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kompania Ju-Ar Plast Sh.p.k Kerkon Te Punesoje , Operator Per Makineri Stampimi
📣 Kompania Ju-Ar Plast Sh.p.k kerkon te punesoje :🤵‍♀️Operator per makineri stampimi⏩ Kriteret e punesimit🔸️Te kene eksperience ose jo te meparshme pune.🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jene te r...
Oferta Pune WEBMASTER Me eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 14:42

📋 Tirane - WEBMASTER

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ ALOPRONTO Kerkon Te Punesoje Webmaster
ALOPRONTO S.R.L eshte nje kompani Italiane me dege ne Tirane tashme prej me shume se 2 vitesh ne treg.🏆 Kompani lider ne industrine e saj, po kerkon aktualisht individe te talentuar per t’u bashkuar me ekipin tone dinamik nje Webmaster me profi...
Oferta Pune Kamariere femer , banakiere femer ,sanitare, punonjëse ne kend lojerash Me eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 15:14

📋 Tirane - Kamariere Femer , Banakiere Femer ,sanitare, Punonjëse Ne Kend Lojerash

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Pune Vakante Per Kamariere , Banakiere ,sanitare, Punonjëse Ne Kend Lojerash
📌Tetris Coffee and Playground kerkon te punesoje:dhenbsp;🔸Kamariere femer (Mosha deri ne 30 vjece)dhenbsp;🔸Banakiere femer ( me ekperience)dhenbsp;🔸Sanitare (Turni i pare dhe i dyte)dhenbsp;dhenbsp;🔸Punonjëse ne kend lojerash femer (...
Oferta Pune Kamarier/Ndihmes Kamarier ,Ndihmes Pjatalarese,Pozicione te tjera pune Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 11/04/2024 17:57

📋 Vlore - Kamarier/Ndihmes Kamarier ,Ndihmes Pjatalarese,Pozicione Te Tjera Pune

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant Panorama Llogora Kerkon Te Zgjeroje Staf
📢 Restorant Logara kerkon te punesoje:🤵‍♀️Kamarier/e🤵‍♀️Ndihmes Kamarier/e🧼Ndihmes Pjatalarese👉 Puntore per pune te ndryshme✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me sta...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 19:33

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Menaxhere te Rrjeteve Sociale Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 20:14

📋 Tirane - Menaxhere Te Rrjeteve Sociale

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ MAGICSTYLE Kerkon Te Punesoje Menaxhere Te Rrjeteve Sociale
📢MAGICSTYLE Kerkon te Punesoje:👉 Menaxhere te Rrjeteve Sociale♦ Kerkohet:👉 Te jete Freksibel ne orarin e punes👉Te jete e afte te kuptoje qarte kerkesat e klienteve👉Te jete e afte te punoje dhe bashkepunoje ne grup👉Te jene etike g...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 23:25

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 52,500 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Shitese
Kerkohet shitese ne nje furre buke dhe restorant me vetsherbim.  Kushtet e punes jane shume te mira, orari eshte 8:00 me 16:00 , dreka e perfshire dhe nje  dite pushimi ne jave. ...
Oferta Pune Kamarier/e, Banakier/e Me eksperience ne Vlore
Data: 12/04/2024 17:28

📋 Vlore - Kamarier/e, Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Hotel Belvedere Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakier/e
dhenbsp;☕ Hotel Belvedere kerkon te punesoje:🤵‍♂️ Kamarier/e🤵‍♀️ Banakier/e⏩ Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet📌 Te...
Oferta Pune Agjente Call Center Ne gjuhen Anglisht dhe Italisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 08:54

📋 Tirane - Agjente Call Center Ne Gjuhen Anglisht Dhe Italisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Agjent Telefonik Ne Gjuhet Angleze Dhe Italiane
📌Po kerkoni nje menyre si te fitoni te ardhura te larta?Ne po kerkojme operator telefonik ne gjuhen:dhenbsp;Angleze dhe Italiane✅Kriteret :-Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese.-Te jete i/e afte per te punuar ne gr...
Oferta Pune Magazinier Kamarier/e Kuzhinier/e Ndihmes kamarier/e Hostess Barist /e Ndihmes Barist/e Banakier/e Ndihmes banakier/e Pjatalarese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 11:08

📋 Tirane - Magazinier Kamarier/e Kuzhinier/e Ndihmes Kamarier/e Hostess Barist /e Ndihmes Barist/e Banakier/e Ndihmes Banakier/e Pj

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alban Tower Tirana, Rooftop Bar Ofron Vende Te Lira Pune Ne Disa Pozicione
📢Alban Tower Tirana, Rooftop Bar ofron vende te lira pune ne pozicionet ✅ :👉Magazinier👉Kamarier/e👉Kuzhinier/e👉Ndihmes kamarier/e👉Hostess👉Barist /e👉Ndihmes Barist/e👉Banakier/e👉Ndihmes banakier/e👉Pjatalarese🔸Krite...
Oferta Pune Cameriere,Cameriera ai piani hotel,Aiuto cuoc, Banconista di gelateria figura femminile Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 11:57

📋 Tirane - Cameriere,Cameriera Ai Piani Hotel,Aiuto Cuoc, Banconista Di Gelateria Figura Femminile

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Si Ricerca Personale Stagionale Per Lavoro In Italia
📢Si ricerca personale stagionale per lavoro in Italia con le seguenti mansioni:👉Cameriere👉Cameriera ai piani hotel👉Aiuto cuoco👉Banconista di gelateria figura femminilePer le mansioni di Aiuto Cuoco cameriere e banconista di gelateria ...
Oferta Pune Zgarist,Picier,Shef salle,Kamarier/e,Banakier/e,Punonjes Shezllonesh Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 13/04/2024 14:05

📋 Durres - Zgarist,Picier,Shef Salle,Kamarier/e,Banakier/e,Punonjes Shezllonesh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Favela Chic Gjiri I Lalzit Kerkon Te Zgjeroje Staf Per Sezonin Veror
🏖️ Favela Chic Gjiri i Lalzit kerkon te zgjeroje staf per restaurantin dhe beach bar✅ Ofrohen vende pune per:▶ Zgarist▶Picier▶Shef Salle▶Kamarier Restoranti✅Vende vakante te Beach bar:▶Banakier/e▶Kamarier/e▶Punojes Shazllonesh...
Oferta Pune Estetiste per thonjte Me eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 12:22

📋 Tirane - Estetiste Per Thonjte

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Estetiste Per Thonjte
BeautybyKlevisa kerkon te punesoje nje estetiste per thonjte.Ofrohet:-Perftimet te ndara 50 me 50-Kushte shume te mira pune-Klientele ekzistente...
Oferta Pune KUZHINIER/E,KAMARIER/E,ZGARIST /MISHPJEKES Me eksperience ne Vlore
Data: 13/04/2024 12:19

📋 Vlore - KUZHINIER/E,KAMARIER/E,ZGARIST /MISHPJEKES

Pagesa 80,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Bar Pizzeri Summer Puneson
Kerkoj te punesoj:dhenbsp;KUZHINIER/EKAMARIER/EZGARIST /MISHPJEKESPer me shume informacion na kontaktoni: +Adresa:dhenbsp;dhenbsp;Vlorë, Albania...
Oferta Pune Konsulent Imobiliar Me eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 12:18

📋 Tirane - Konsulent Imobiliar

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi - Konsulent I Pasurive Te Paluajtshme - Tirane
TOKTON ofron per ty FALAS trajnimin baze per pervetesimin e njohurive fillestare per PROFESIONIN tend te ardhshem !Behu pjese e tregut te pasurive te paluajtshme si konsulent imobiliar !Cfare kerkohet ?Per te pasur sukses si konsulent imobiliar, esh...
Oferta Pune Recepsioniste Me eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 11:51

📋 Tirane - Recepsioniste

Pagesa 55,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Ofrohet Pune - RECEPSIONISTE
Përshkrimi Grupi "Anchor Investments " sh.p.k. është një kompani prestigjoze në tregun shqiptar e cila operon në fushën e ndertimit. Aktualisht kompania operon në disa kantjere ndërtimi në Tiranë dhe Palasë. Qëllimi ynë është të...
Oferta Pune AGJENT IMOBILARE Pa Eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 11:21

📋 Tirane - AGJENT IMOBILARE

Pagesa 1,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ OFROHET VEND PUNE PER AGJENT IMOBILARE
Vero Home Real Estate ®Fito aftesi, ekperience dhe behu nje expert ne pasurite e patundeshme pranë zyrës sonë.Nese :* Je energjik* Ke mbaruar arsimin e larte* Je marketues* Je negociator* Te pelqen puna ne grupNa kontaktoni+Dergo CV verohomereal...
Oferta Pune Agjent shitjesh Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 11:04

📋 Tirane - Agjent Shitjesh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Part-time ne distance mbasdite

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Agjent Shitjesh
Elektro OF, një lider në fushën e teknologjisë, po kërkon një agjent të shitjeve për të përfaqësuar dhe promovuar shërbimet tona në web development, SMM (Social Media Management), dizajn grafik dhe shërbime të tjera të ngjashme.dhenb...
Oferta Pune Parukier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 15:30

📋 Tirane - Parukier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ LADIES ROOM Kerkon Te Punesoje Parukier/e
✨LADIES ROOM kerkon te punesoje parukier/e⏩Kriteret e punes1. Kandidatet te kene eksperience pune mbi 5 vite2. Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet⏩ Ofrohet:1.Pagese e kenaqshmedhenbsp;✔Per parukier/e me experience 600dhenbsp;€dhenb...
Oferta Pune Kasiere Recepsioniste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 15:41

📋 Tirane - Kasiere Recepsioniste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Big Bite Kerkon Te Punesoje Kasiere Recepsioniste Dhe Motorrist Per Sherbim Delivery
📢 Big bite kerkon te punesoje👉Kasieredhenbsp;👉Recepsionistedhenbsp;👉Motorrist per sherbim Deliverydhenbsp;✅Kriteret e punes:👌 Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉 Te jene te ...
Oferta Pune Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 15:41

📋 Tirane - Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Gjinokastra Restorant Kerkon Te Punesoje Kuzhinier Dhe Ndihmes Kuzhinier
📣 Gjinokastra Restorant kerkon te punesoje:👉 Kuzhinierdhenbsp;👉Ndihmes Kuzhinierdhenbsp;✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike p...
Oferta Pune Ndihmes Kuzhiniere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 15:41

📋 Tirane - Ndihmes Kuzhiniere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lisus Fish Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier
🐠 Lisus Fish kerkon te punesoje:👩‍🍳 Ndihmes Kuzhinier📌 Kerkohet:👉Te jene etike gjate punes😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese👌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune📌 Ofrohet:💰 Page ...
Oferta Pune Staf kuzhine me eksperience Me eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 15:41

📋 Tirane - Staf Kuzhine Me Eksperience

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Morsi Arena Kerkon Te Punesoje Staf Kuzhine Me Eksperience
📢 Morsi Arena kerkon tedhenbsp;punesoje:✔Staf kuzhine me eksperience✅dhenbsp;Kriteret e punesimit:👉-Eksperienca e domosdoshme👉Te jete korrekt dhe i besueshem👉Te bashkpunoj ne grup✅ Ofrohet:👉 Kushte shum te mira pune👉 Paga min...
Oferta Pune Banakier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 15:41

📋 Tirane - Banakier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Pizzarte Tirana Kerkon Te Punesoje Banakier, Ndihmes Picier, Motorrist
Pizzarte Tirana kerkon te punesoje✔Banakier✔Ndihmes Picier✔Motorrist✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshem dhe i qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete i shkathet dhe pozitive👉🏻Ofrohet:💸...
Oferta Pune Ndihmes Kuzhiniere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 16:58

📋 Tirane - Ndihmes Kuzhiniere

Pagesa 65,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant Tepelena Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhiniere
⏩Restorant  Tepelena kerkon te punesoje :✔ Ndihmes Kuzhiniere⏩Kerkohet:👉Te jete etike gjate punes😊Te kete aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese📌Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune⏩ Ofrohet⚡Kushte t...
Oferta Pune Financier/e,Kuzhinier,Kamarier,Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 17:05

📋 Tirane - Financier/e,Kuzhinier,Kamarier,Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompleksi Taiwan Ofron Mundesi Punesimi Si Financier/e Dhe Pozicione Te Tjera Pune
📣 Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje :💻Financier/e🤵‍♂️ Kamarier🧑‍🍳 Kuzhinier👩‍💼Sanitare⏩ Kriteret e punesimit:🔸️Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet...
Oferta Pune Agjent Shitje ne Terren Me eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 18:06

📋 Tirane - Agjent Shitje Ne Terren

Pagesa 120,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alselfood Kerkon : Agjent Shitje Ne Terren Per Qytetet Tirane - Durres
📢 Alselfood kerkon: Agjent Shitje ne Terren per Qytetet Tirane-DurresOferta Pune 01/04/2024💸 Pagesa 120,000 LekePozicioni : Agjent Shitje ne TerrenEksperienca Pune: Preferohet me eksperience👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i BrendshemArsimi M...
Oferta Pune Punetore femer magazine per sistemim Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 18:06

📋 Tirane - Punetore Femer Magazine Per Sistemim

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Per Femra Si Punetore Magazine Per Sistemim Ne Dyqan Veshjesh .
📢Kerkohet nje vajze si punetore magazine per sistemim ne dyqan veshjesh📢👉 KRITERET:- Te jete e gatshme dhe e afte te punoje ne grup.- Te jete e komunikueshme- Te jete e afte te beje pune fizike-Te kete synim pune afatgjate👉OFROHET:⏱ Or...
Oferta Pune Kamarier,Banakier,Sanitare,Krepier,Kuzhinier/e,Ndihmes Kuzhinier,Pasticier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 18:42

📋 Tirane - Kamarier,Banakier,Sanitare,Krepier,Kuzhinier/e,Ndihmes Kuzhinier,Pasticier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ CIOCCOLATINI KERKON TE PUNESOJE KAMARIERE,BANAKIERE,SANITARE,KREPIER,NDIHMES KUZHINIER/E,KUZHINIER,PASTICIER/E
📢 CIOCCOLATINI KERKON TE ZGJEROJE STAFCioccolatini ofron vende pune ne te dy vendodhjet e saj si:🤵🏼‍♀️Kamariere (Femer)🤵🏼‍♀️Banakiere (Femer)🤵🏼‍♀️Sanitare🤵🏼‍♀️Krepier/e🤵🏼‍♀️Kuzhinier/edh...
Oferta Pune Kuzhinier, Picier, Tiganist, Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 18:52

📋 Tirane - Kuzhinier, Picier, Tiganist, Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Sherbim Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 18:55

📋 Tirane - Sherbim

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Sophie Caffe Kerkon Te Punesoje Staf Ne Sherbim.
📢 Gjeje punen me te pershtatshme afer baneses tende:😊 Sophie Caffe kerkon te punesoje staf ne sherbim🔸Kriteret e punesimit:✔Kandidatet te jene te sjellshem,mirekuptues dhe bashkepunues me stafin.✔Eksperienca jo e domosdoshme✔Te kene d...
Oferta Pune Kamarier dhe Banakiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 19:05

📋 Tirane - Kamarier Dhe Banakiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Amo Kerkon Te Punesoje: Kamarier Dhe Banakiere
📢 Bar Amo kerkon te punesoje:dhenbsp;👉Kamarier👉Banakiere✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💸 Paga ...
Oferta Pune Kamarier dhe Kuzhinier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 19:08

📋 Tirane - Kamarier Dhe Kuzhinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant Toro Ofron Mundesi Punesimi Per Kamarier Dhe Kuzhinier
📢 Restorant Toro ofron mundesi punesimi per Kamarier dhe Kuzhinier👉KERKOHET:✅ Te kene ose jo eksperience te meparshme pune🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe me etike profesionale😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe...
Oferta Pune Magaziniere  Pa Eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 19:14

📋 Tirane - Magaziniere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Vakant Shitese Ne Magazine
📢 Vende pune vakant per shitesedhenbsp;👉 KRITERET:- Te jete e gatshme dhe e afte te punoje ne grup.- Te jete e komunikueshme-Te kete synim pune afatgjate👉OFROHET:⏱ Orari 06:00 me 14:00💸 Paga shume e kenaqshme💥Ambjent pune komod dhe ...
Oferta Pune kamarier/e,ndihmes kuzhinier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 19:16

📋 Tirane - Kamarier/e,ndihmes Kuzhinier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant Noel Fish Kerkon Te Punesoje Kamarier/e ,ndihmes Kuzhinier/e
📢 Restorant "Noel Fish" kerkon te punesoje:-Kamarier/e- Ndihmes Kuzhinier/e✅Kriteret e punes:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰 Pagesa te kenaqshme🙋‍♀️ Kushte...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 19:37

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Si Shitese
📢 Tet Shop Ofron vend pune si Shitese (8 ore pune)✔ Kerkon te punesoje shitese Full Timedhenbsp;💸 Paga Shitese 45000 dhenbsp;Lekedhenbsp;✔ + Siguracionedhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;✔ + Nje dite pushim ne javedhenbsp;🤝 Preferenca:dhenbsp;An...
Oferta Pune Kasiere dhe Punonjes salle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 20:36

📋 Tirane - Kasiere Dhe Punonjes Salle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Big Market Kerkon Te Punesoje Kasiere Dhe Punonjes Salle
♦Big Market kerkon te punesoje:- Kasiere- Punonjese salledhenbsp;⏩Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikimidhenbsp;-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune- Te jete pa angazhime shkollore- Te jene ...
Oferta Pune Edukatore per Kopesht/Cerdhe Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 20:46

📋 Tirane - Edukatore Per Kopesht/Cerdhe

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Edukatore Per Kopesht/Cerdhe
Edukatore per Kopesht/Cerdhe✔ Kriteret e punesimit:•Te kete arsimin perkates•Te kete ose jo eksperienca pune te meparshme•Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese✔ Ofrohet:•Punesim i menjehershem.•Paga e kenaqshme.Per informacione ...
Oferta Pune Shofer Furgoni Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 21:58

📋 Tirane - Shofer Furgoni

Pagesa 90,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alselfood Kerkon Shofer Furgoni Per Tirane-Durres
📢 Alselfood kerkon:Shofer Furgoni per Tirane dhe DurresAlselfood kerkondhenbsp;Shofer Furgoni per Tirane dhe DurresOferta Punedhenbsp; 01/04/2024dhenbsp;Pagesa Mesataredhenbsp;90.000 Leke 💸Pozicionidhenbsp;Shofer ne TerrenEksperienca Pune: Pre...
Oferta Pune Punetor Magazine Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 22:25

📋 Tirane - Punetor Magazine

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Si Punetor Magazine
📢Kerkohet punetor magazine📢👉 KRITERET:- Te jete i gatshem dhe i afte te punoje ne grup.- Te jete i komunikueshem- Te jete i afte te beje pune fizike- Te jete i komunikueshem-Te kete synim pune afatgjate-Kur ka furnizime qendrohet me ore sht...
Oferta Pune Kasiere, Sistemuese, Sitemus Frutash Pa Eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 22:36

📋 Tirane - Kasiere, Sistemuese, Sitemus Frutash

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Market Juli Kerkon Te Punesoje: Kasiere, Sistemuese, Sitemus Frutash
📢Market Juli Kerkon te punesoje:♦ Kasiere♦Sistemuese♦Sitemus Frutash✅Kriteret e punes:👉Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet.👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale.✅Ofrohet:💸 Paga shume e kenaqshme👌 Kushte te m...
Oferta Pune Punonjese Salle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 22:40

📋 Tirane - Punonjese Salle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Gjinokastra Restorant Kerkon Te Punesoje Punonjese Salle
📣 Gjinokastra Restorant kerkon te punesoje:👉dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;Punonjese Salle (femer)✅Kriteret e punes:✔ Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet♦ Te jene te shkathet dhe me etike p...
Oferta Pune Kuzhinier per mengjesin,Ndihmes kuzhine,Kamarier,Banakier,Sanitare ,Recepsionist Fillestar/Pak eksperience ne Himare
Data: 11/04/2024 22:44

📋 Himare - Kuzhinier Per Mengjesin,Ndihmes Kuzhine,Kamarier,Banakier,Sanitare ,Recepsionist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Hotel Patio Mare Ofron Pozicione Pune Sezonale Te Ndryshme.
📢 Hotel Patio Mare ofron mundesi punesimi sezonal ne poziconet :-Kuzhinier per mengjesin-Ndihmes Kuzhine-Kamarier-Banakier-Sanitare-Recepsionist (Turni i nates dhe i dites)⏩Kerkohet:👉Te jene etike gjate punes😊Te kene aftesi te mira komuni...
Oferta Pune shofer per transport produktesh ushqimore Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 11/04/2024 23:21

📋 Tirane - Shofer Per Transport Produktesh Ushqimore

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompani Sherbimi Kerkon Shofer Per Transport Produktesh Ushqimore.
♦📢♦ Kompani sherbimi kerkon shofer per transport produktesh ushqimore .📌 Kriteret e punes:💼Te jete fleksibel me orarin.😊 Te jete i komunikueshem.dhenbsp;👉Bashkepunues me stafin.📌 Ofrohet:dhenbsp;Puna eshte paradite/dhenbsp; mba...
Oferta Pune Recepsionist/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 12:28

📋 Tirane - Recepsionist/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Resorti BLUMARE Ofron Mundesi Punesimi Per Recepsionist
📢 Resorti BLUMAREdhenbsp;ofron mundesi punesimi per:dhenbsp;dhenbsp;👉 Recepsionistdhenbsp;✅Kriteret per aplikantet :-Perparesi kane kandidatet me eksperience punedhenbsp;dhenbsp;-Te jene korrekte dhe etike ne punedhenbsp;-Aftesi te mira komu...
Oferta Pune Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 12:38

📋 Tirane - Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ HOTEL COMFORT Ofron Mundesi Punesimi Per Sanitare
📢 HOTEL COMFORTdhenbsp;ofron mundesi punesimi per:dhenbsp;dhenbsp;👉 Recepsionistdhenbsp;✅Kriteret per aplikantet :-Perparesi kane kandidatet me eksperience punedhenbsp;dhenbsp;-Te jene korrekte dhe etike ne punedhenbsp;-Aftesi te mira komuni...
Oferta Pune Kamarier/e me ose pa eksperience Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 13:42

📋 Tirane - Kamarier/e Me Ose Pa Eksperience

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Snack Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/e
📢 Snack bar kerkon te punesoje :👩‍💼 Kamarier/e me ose pa eksperiencedhenbsp;✅Kriteret e punes:😊Te jete e sjellshme me stafin dhe klientet👉Te jete e shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰Pagesa te kenaqshme🙋‍♀️K...
Oferta Pune Banakier/e dhe Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 16:31

📋 Tirane - Banakier/e Dhe Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Restaurant Gigo & Piceri Kerkon Te Punesojne Banakier/e Dhe Kamarier/e
⏩Bar Restaurant Gigo dheamp; Piceri kerkon te punesojne : -Banakier/e- Kamarier/e⏩Kerkohet:👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuesedhenbsp;📌Te jene te sjellshem me klientet dhe...
Oferta Pune Elektrik Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 16:38

📋 Tirane - Elektrik

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompani Sherbimi Kerkon Te Punesoje Full Time Individe Me Njohuri Ne Fushen Elektrike.
📢 Kompani sherbimi kerkon te punesoje full time individe me njohuri ne fushen elektrike.✅Ofrohet:👉Punesim te cdo moshe,pranohen dhe individet ne moshe.💰Pagesa te kenaqshme🙋‍♀️Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📌 Adres...
Oferta Pune Kuzhinier/e,Ndihmes kuzhinier/e, Pjaralarese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 18:18

📋 Tirane - Kuzhinier/e,Ndihmes Kuzhinier/e, Pjaralarese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lisus Fish Kerkon Te Punesoje Kuzhinier/e, Ndihmes Kuzhinier/e Dhe Pjatalarese
🐠 Lisus Fish kerkon te punesoje:👩‍🍳Kuzhinier/edhenbsp;👩‍🍳Ndihmes Kuzhinier/e🧼Pjatalarese📌 Kerkohet:👉Te jene etike gjate punes😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese👌 Kane perparesi kandidatet me eksper...
Oferta Pune Magazinier,Piruinis,Punetor magazine,Sistemuese artikujsh Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 22:02

📋 Tirane - Magazinier,Piruinis,Punetor Magazine,Sistemuese Artikujsh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Euroidea Kerkon Te Zgjeroje Staf
📢 Euroidea shpk kerkon te punesoje:👉Magazinier-Te kete mbaruar min shkollen e mesme-Te kete pervoje pune-Mosha mbi 25 vjec👉Pirunis-Te kete patente-Te kete pervoje pune👉Punetor magazine-Te jete i afte te punoje ne grup👉Sistemuese artik...
Oferta Pune Piciere Pa Eksperience ne Tirane
Data: 12/04/2024 22:57

📋 Tirane - Piciere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Restaurant Gigo & Piceri Kerkon Te Punesoje Piciere
📢dhenbsp;Bar Restaurant Gigo dheamp; Piceri kerkon te punesoje:✔ Piciere⏩Kerkohet:👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuesedhenbsp;📌Te jene te sjellshem me klientet dhe kolege...
Oferta Pune KAMARIER BANAKIER NDIHMES KAMARIER NDIHMES BANAKIER PASTRUESE SANITARE PJATALARES KUZHINIER NDIHMES KUZHINIER PUNTOR PARKIMI Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 13/04/2024 12:22

📋 Vlore - KAMARIER BANAKIER NDIHMES KAMARIER NDIHMES BANAKIER PASTRUESE SANITARE PJATALARES KUZHINIER NDIHMES KUZHINIER PUNTOR PAR

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ HOTEL KORAL VLORE KERKON TE ZGJEROJE STAF PER SEZONIN VEROR
✨HOTEL KORAL VLOREdhenbsp;KERKON TE ZGJEROJE STAF PER SEZONIN VEROR NE POZICIONET :dhenbsp;dhenbsp;▶KAMARIER/Edhenbsp;▶BANAKIER/Edhenbsp;▶NDIHMES KAMARIER/Edhenbsp;▶NDIHMES BANAKIER/Edhenbsp;▶PASTRUESEdhenbsp;dhenbsp;▶SANITAREdhenbsp;d...
Oferta Pune KAMARIER BANAKIER NDIHMES KAMARIER NDIHMES BANAKIER PASTRUESE SANITARE PJATALARES KUZHINIER NDIHMES KUZHINIER PICAJOL PUNTOR PARKIMI Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 13/04/2024 12:52

📋 Vlore - KAMARIER BANAKIER NDIHMES KAMARIER NDIHMES BANAKIER PASTRUESE SANITARE PJATALARES KUZHINIER NDIHMES KUZHINIER PICAJOL PU

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ HOTEL OLYMPIA VLORE KERKON TE ZGJEROJE STAF PER SEZONIN VEROR
✨HOTELdhenbsp;OLYMPIAdhenbsp;VLOREdhenbsp;KERKON TE ZGJEROJE STAF PER SEZONIN VEROR NE POZICIONET :dhenbsp;dhenbsp;▶KAMARIER/Edhenbsp;▶BANAKIER/Edhenbsp;▶NDIHMES KAMARIER/Edhenbsp;▶NDIHMES BANAKIER/Edhenbsp;▶PASTRUESEdhenbsp;dhenbsp;▶S...
Oferta Pune  Operatore per turizem Dentar Pa Eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:35

📋 Tirane - Operatore Per Turizem Dentar

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Operatore Per Turizem Dentar Italisht
✅dhenbsp;Mundesi punesimidhenbsp; Operatore per turizem Dentar📌dhenbsp; Kriteret :dhenbsp;👉 Te dije gjuhen Italianedhenbsp;👉 Aftesi shume te mira komunikimidhenbsp;👉 Aftesi per te punuar ne grupedhenbsp;👉 Eksperience e meparshme per...
Oferta Pune Dekorues tortash me marzipan,Ndihmes Pasticier,Barist,Vajza ne sherbim,Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 13:36

📋 Tirane - Dekorues Tortash Me Marzipan,Ndihmes Pasticier,Barist,Vajza Ne Sherbim,Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Le Bon Tirana Kerkon Te Zgjeroje Staf
📢Le Bon tirana kerkon te punesoje :👉Dekorues Tortash me marzipan👉Ndihmes Pasticier👉Barist👉Vajza ne Sherbim👉Sanitare⏩ Kritere:👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunues...
Oferta Pune Banakier/e Pa Eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 14:16

📋 Tirane - Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Molla Bar Pasticeri Kerkon Te Punesonje Banakier/e
📣 Molla Bar Pasticeri kerkon te punesoje:✔dhenbsp;Banakier/e✅Kriteret e punes:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💸 Paga e kenaqshmedhenbsp;🙋‍♂️ Kushte te mira...
Oferta Pune Banakiere Pa Eksperience ne Tirane
Data: 13/04/2024 11:01

📋 Tirane - Banakiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Banakiere
Dorgen BARKerkon te punesoj banakiereOfrohet :- Ambient i pershtatshem pune- Page e kenaqshmeKerkohet :- Përgjegjëse për mbulimin e të gjithë procesit të punës në banak;- Pergjegjëse për realizimin e kërkesave të klientëve në kohë dhe...

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim