🏡 rruga haxhi hysen dalliu

🕵 Online 25 lexues | ⏳ 37 njoftime ne pritje     Print

182,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet apartament 2+1+bllk📍adresa: rruga haxhi hysen dalliu,prane prokurorise🏢kati : 5 banim🛋hyrja eshte e mobiluar📐sip. 83m2 neto, 95.8m2 bruto💶 Çmimi : 182.000€detaje rreth prones :•pallat i ri •dokumentacion i rregullt h...

15/02/2024 14:25

96,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Shitet apartament 1+1 me siperfaqe neto 60m2 tek rruga haxhi hysen dalliu prane prokurorise se tiranes. ndodhet ne katin e 1 te nje pallati egzistues pa ashensor dhe organizohet nga 1 korridor shperndares, ...

10/01/2024 08:34

102,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Shitet apartament 1+1+bllk 📍adresa: rruga haxhi hysen dalliu,prane prokurorise 🏢kati: 1 banim 📐sip. 60m2 💶cmimi: 102.000€ detaje rreth prones: zona ofron te gjitha kushtet e nevojshme per te siguruar nje jetese sa me komode hyrja...

24/11/2023 12:01

157,500 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete

Apartament 2+1 per shitjendodhet ne zonen e rruges haxhi hysen dalliu , prane prokurorise e pergjithshme te tiranesinformacioni mbi apartamentin:• sipërfaqja (ndertimi  ): 90.5m2                  &...

20/10/2023 18:28

157,500 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete

Shitet apartamenti 2+1 157.500 euro , rruga haxhi hysen dalliu prane prokurorise se tiranes.ndodhet ne katin e 3 banim pallat i ri me ashensor.siperfaqe ndertimi: 90.5m2siperfaqe banimi: 83m2organizimi: korridor, sallon+kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tual...

20/10/2023 18:19

250,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete

Apartament per shitje tek fakulteti shkencave 3+1+2.apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banimit ne nje pallat me ashensor, ndertim i vitit 2003.me siperfaqe bruto prej 125 m2 eshte i organizuar ne 1 sallon ndenjie, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ball...

18/10/2023 11:15

157,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

📣shitet, apartament 2+1 📍rruga "mine peza", tiranë.✨⚜️ rruga "haxhi hysen dalliu" 🛣️⚜️ pranë  prokuroris⚜️ ndërtim i ri🪜 kati 3 (ashensor)📐 sipërfaqe 90 m²🛋️ bosh • i investur• me parket• korid...

10/10/2023 17:26

157,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

📌shitet apartament 2+1 🛋️bosh✨me ballkon📐siperfaqja apartamentit 90m2🪜kati 3🏗️pallat me ashensor 📃me hipoteke🛣️rruga haxhi hysen dalliu📍prane prokurorise se tiranes💶cmimi apartamentit: 1750€/m2💶cmimi ...

10/10/2023 15:34

157,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

📣shitet, apartament 2+1 📍rruga "mine peza", tiranë.✨⚜️ rruga "haxhi hysen dalliu" 🛣️⚜️ pranë  prokuroris⚜️ ndërtim i ri🪜 kati 3 (ashensor)📐 sipërfaqe 90 m²🛋️ bosh • i investur• me parket• koridor shpë...

10/10/2023 15:18

170,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Rruga e Durresit/Zogu i zi |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete

Shitet apartament 2+1+2 prane prokurorise tirane , rruga haxhi hysen dalliu. apartamenti ka nje siperfaqe 103 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati qe po perfundon per dy, tre muaj. apartamenti eshte me kontrat sipermarje dhe shume shpejt do beh...

03/10/2023 12:44

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytet...
📅 Date: 20/02/2024 10:11

143,000 Euro - Apartament Per Shitje 2+1+2,rruga Jordan Misja,prane Bulevardit Te Ri.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (2.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Shesim apartament 2+1+2 ne rugen jordan misja,ndertimi me i ri glob 3xndertimi ndodhet ne fazen e ndarjeve siperfaqe 104.6 m2planimetri e rregullt kati 6 banim cmimi 1370 euro m2...
📅 Date: 20/02/2024 14:38

130,000 Euro - Rruga 5 Maji Prane Shkolles Tirana Jone Shitet Apartament 2+1+2, 130,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.36 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
 rruga 5 maji prane shkolles tirana jone  shitet apartament  2+1+2, 130,000 euro apartamenti ka siperfaqe bruto 115 m² dhe siperfaqe neto 108 m² ,te organizuar ne korridor hyres ne...
📅 Date: 20/02/2024 16:51

149,000 Euro - 2+1+kuzhine E Vecuar & Ballkon I Bollshem (📍pas Globe - Ish Parku, Rr. Kavajes ) K4, Pa Ashs. | I Kompletuar & Invest

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (2.27 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
118.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1+kuzhine e vecuar & ballkon i bollshem 📍 pas globe ish parku rruga kavajës ( rruga stavri thembeli) kati 4 pallat i vjetër    - apartamenti Është me hipotekë...
📅 Date: 20/02/2024 18:29

72,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Fresku, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 1+1, fresku, tiranë.apartamenti ndodhet pranë market aldi.informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja bruto: 70.8 m2. • sipërfaqja neto: 63.6 m2.• kati 4.• ndërtim i...
📅 Date: 20/02/2024 19:37

170,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc & Super Verande ( Shk. E Kuqe - Riza Cerova ) Pllt Ne Ndertim, Fasade E Ventiluar | Dorezohet Me Parket

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Super apartament 2+1+2wc +verandë të madhe (500m mbi shkollën e kuqe - riza cerova) pallat në ndërtim në fazë karabina *** afat perfundimi 2026 | standart i larte ndertimi  | me veshje kap...
📅 Date: 20/02/2024 19:39

72,000 Euro - Apartament I Perfunduar 1+1 Ne Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (2.23 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Cdo gjë e re, që nga hidrosanitaret, bolieri i dushit, dyert, elektriket, parketi duke vazhduar me cilësine e lartë e materialeve të perdorur, si dopio xham, derë e blinduar, hidrosanitare inkas...
📅 Date: 21/02/2024 15:06

135,000 Euro - Shitet: Shtepi + Truall ** *ne IbË Te Poshtme* ( 18min Nga Tirana ) 300m2 Turall & 277,4m2 Ndertim | Me Doc. Te Rregull

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sauk/Qendra TEG (1.85 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Shitet vilë + truall e veçantë në ibë të poshtme ( 18 min nga qendra tiranës) sa kalon mulletin dhe bërzhitën.- zonë super e qetë, me ajër të pastër, shumë thjeshtë e aksesushme dhe me...
📅 Date: 21/02/2024 15:33

85,000 Euro - Okazion Shitet Apartament Ne Astir 85.000€

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (2.86 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
1+176 m2 85.000 eurosallon ndenje, ambjent gatimi, boshkati 4, ashensorpërshkrimdisponon hipoteke76 m2nuk pranohet kredi totali i kateve 7 ambjent gatimi, sallon ndenje, bosh📍astir vila ...
📅 Date: 21/02/2024 18:42

115,000 Euro - Ne Astir, Tek 2 Palmat Shitet Apartament 2+1 Me Çmim Okazion 930 Euro/m²

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
124.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Ne astir, tek 2 palmat shitet apartament 2+1 me planimetri te rregullt dhe çmim super okazion, vetem 930 euro/m2. apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati me ashensor dhe ka orientim lindje...
📅 Date: 21/02/2024 21:11

69,700 Euro - Shitet Apartament 1+1+blk Te Rruga Myslym Keta 69.700 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 4.34 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament~ 1+1+blk~ 64.6m2 bruto~ 69.7m2 neto~ kati 3~ me ashensor~ pallati ndodhet ne fazen e tulles~ me dokumenta te rregullta~ tek rruga “myslym keta”~ cmimi 69.700 eurokontaktoni ...
📅Date: 22/02/2024 04:25

7,000,000 Leke - Shitet Apartament 1+1 Ali Dem, Votra Caffe

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Ih/r 00022 shitet apartament 1+1 ali dem, votra caffe📍te votra caffe, rruge kryesore🪜apartamenti ndodhet ne katin e 1 te nje pallati te vjeter pa ashensor.📐siperfaqja totale esht 57.3 m2 dhe ...
📅Date: 22/02/2024 00:39

96,500 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Ne Ali Dem (id B121150) Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 98.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Ne ali dem, tek fusha e ali demit, prane bkt, shitet apartament 2+1, tualet, koridor, me siperfaqe 77 m2, me hipoteke kati i 3, pallat egzistues, e mobiluar a.rtarife sherbimi agjensie 1% e vleres se ...
📅Date: 22/02/2024 00:34

99,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Tirana Entry 2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 3.49 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament per shitje tirana entry 2 me tipologji 2+1+294m2kati 4me orientim jug lindje kompleksi eshte ne ndertim ne fundvit dorzohen celsatme super cmim:99.000€per me shume tel:0696...
📅Date: 22/02/2024 00:15

65,500 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 3.49 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1perballe casa italia 59.6m2kati 3orientimi jug lindje ne ndertim faze suvajecmimi:65.500€per me shume tel:0696636468...
📅Date: 22/02/2024 00:11

66,000 Euro - Okazion Apartament 1+1 Per Shitje Tirana Entry 2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 3.49 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament per shitje tirana entry 2 me tipologji 1+160m2kati 4me orientim jug kompleksi eshte ne ndertim ne fundvit dorzohen celsatme super cmim:66.000€per me shume tel:0696636468...
📅Date: 22/02/2024 00:08

97,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Kompleksi Tirana Entry 2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 3.49 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament per shitje tirana entry 2 me tipologji 2+1+287.3m2kati 4me orientim jug lindjekompleksi eshte ne ndertim ne fundvit dorzohen celsatme super cmim :97000€per me shume tel:06966364...
📅Date: 22/02/2024 00:06

105,000 Euro - Okazion Apartament 3+1+2 950€m2 Tirana Entry 2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 3.49 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament per shitje tirana entry 2 me tipologji 3+1+2111m2kati 4me orientim jug kompleksi eshte ne ndertim ne fundvit dorzohen celsatme super cmim 950€m2per me shume tel:0696636468...
📅Date: 22/02/2024 00:03

189,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ( Rr. Dibres - Medreseja, Afer Farmacise 10 ) K10 - Super Pamje | Pllt I Sapo Perfunduar | Me Parket Ac5

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 10, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apt 2+1+2wc ( rr. dibres - medreseja, afer farmacise 10 ) k10, i fundit me super pamje**pallat i sapo perfunduar, me ashensor dhe cilesi te larte ndertimi | apt me planimetri perfekte, investim...
📅 Date: 20/02/2024 13:46

100,000 Euro - Mundesi Investimi: 💥 Shitet: 1+1 (shkolla E Kuqe - Siper Pazarit Te Ri) Me Hipoteke - Pllt I Ri *cilesi Premium: Dor

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: super apartament 1+1 (shkolla e kuqe - siper pazarit te ri) 💥 me hipotekë 💥 | ndertim qe mbaron në mars 2024, pallat 4 katësh, 2 hyrje në kat & ashensor modern  | mundësi e...
📅 Date: 20/02/2024 18:46

148,000 Euro - Shitet: 3+1+ Ballkon I Madh (pas Globe - Ish Parku, Rr. Kavajes ) K5, Pa Ashs. - Tot I Investuar & Kompletuar + Pane

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (2.27 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
118.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
5 Tualete
Shitet apartament 3+1 pas globe ish parku rruga kavajës ( rruga stavri thembeli) kati 5 pallat i vjetër   - apartamenti Është me hipotekë 117.5 m² me dhoma gjumë të mëdha dhe të la...
📅 Date: 20/02/2024 19:58

137,500 Euro - Shitet Cmim Kleringu :🔥 1285€/m2🔥 - 2+1+2wc ( Botaniku - Kodra E Diellit 1, Pa Hyre ) K 2 - Ndertim Premium,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.12 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
 shitet apartament 2+1+2wc+1 ballkon - ( kopshti botanik , kodra e diellit )  cmim kleringu :🔥 1285€/m2🔥 ( pa hyrë brenda rezidencës kodra e diellit 1) -  suoepr okazion nga c...
📅 Date: 20/02/2024 22:48

105,000 Euro - Super 2+1+verande ( Tufine - Rr. Myslym Keta ) K6, Pllt I Ri - Investim Premium: Mobilim & Elektro A++ | Kondicioner

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport (4.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
138.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 + verande te madhe ndertim i viteve te fundit  me ashensor sapoinvestuar plotesisht i mobiluar me cilesi shum te mire ne rrugen myslym keta ne tufineq4484te dhenat e ndarjes...
📅 Date: 20/02/2024 23:59

226,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc & 2 Bllk ( Liqeni, Me Pamje - Hotel Sokrati ) K3, Pllt I Ri - Ap I Investuar: Mobilim Italian, Parket &

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet super apartament 2+1+2wc+ 2 ballkone **2 poste parkimi me cmim extra** ( liqeni, me pamje - fiks hotel sokrati ) kati 3, pallat i ri me ashensor | ap i investuar: mobilim italian | me parket, k...
📅 Date: 21/02/2024 22:45

338,000 Euro - 🔥 Shitet: 3+1+2wc +kuzh. Vec ( Petro Nini, Ne Rrugë Kryesore - Nobis ) Mnd Ndarje Ne 3 Apt 1+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.59 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
183.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet: 3+1+2wc +kuzhinë e veçuar - ( 183 m2 total) nobis ( në krah) petro nini ( në rrugë kryesore) - me mundësi ndarje në: 3 apartamente 1+1  ( ose 2 apartamente 2+1 ) q4507- 1...
📅 Date: 21/02/2024 23:04

88,000 Euro - Shiten 2 Apartamente 1+1 Ne Astir!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.49 Km nga qendra
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamente  per shitje ne astir. 2 apartamente te tipologjis 1+1 te dy ndodhen ne katin e 7 te investuar pallat i ri....
📅Date: 21/02/2024 23:52

94,000 Euro - Shitet Apartament 1+1+blk Tek Bulevardi I Ri 94.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 0.76 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament~ 1+1+blk~ 59m2 bruto~ 52m2 neto~ kati 4~ pallat i ri~ bosh~ me ashensor~ perfundon ne fund te 2024~ tek bulevardi i ri~ cmimi 94.000 eurokontaktoni v400...
📅Date: 21/02/2024 23:35

124,800 Euro - Shitet Apartament 2+1, Tek Unaza E Re!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
♦informacione mbi pronën:sipërfaqe totale: 104.3m²sipërfaqe apartamenti: 94.6m²kati i 8-të banim.♦përmbajtja e ambientit:•sallon•kuzhinë•2 dhoma gjumi•1 tualet♦cilësime të tjer...
📅Date: 21/02/2024 23:33

88,000 Euro - Shesim Apartament 1+1 Ne Astir!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shesim apartament 1+1 ne astir!pozicionuar në katin e 7 të një pallati 9-katësh në astir, një zonë e ndërtuar dhe e zhvilluar mirë.apartamenti ofron:-1 sallon ndenje, kuzhina,-1 dho...
📅Date: 21/02/2024 23:27

130,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Tek 21 Dhjetori

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1sip 65 m2pallat me ashensor!totalisht e restauruarsallon+kuzhinedgome gjumitualetcmimi 130.000€...
📅Date: 21/02/2024 23:16

130,000 Euro - Super Ap 1+1 Te 21 Dhjetori ( Big Market )

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.56 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 2 ap 1+1📌rr shefqet musaraj( 21 dhjetori mbrapa big market)njera 68m bruto(cmimi 138’000 euro)jug-lindje.njera 65m bruto(cmimi 130’000 euro) veri- perëndim’kati 7 me ashensor (pallat ...
📅Date: 21/02/2024 23:13

68,000 Euro - Shitet Apartament 1+1+blk! Fresk. 68.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1! fresk. shitet i mobiluar. me hipoteke74 m2. per me shume informacion mund te na kontaktoni l....
📅Date: 21/02/2024 23:07

75,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Astir 75.000€ Me Hipoteke

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (4.71 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: apartament 1+1 sip:63.5 m/2 kati 3,jug - orientim hipoteke 📍astir,prane vila l cmimi:75.000 euro  shitet kesh , jo me kredi ...
📅 Date: 20/02/2024 12:02

59,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Në Plazh Shkëmbi I Kavajës, Hotel

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Shkembi Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1, në plazh shkëmbi i kavajës, hotel "majestic" -rreshti i dytë i pallateve nga deti, pallat pa ashensor. -organizimi: sallë, kënd gatimi i aneksuar, 2 dhoma gjumi,...
📅 Date: 20/02/2024 12:03

49,000 Euro - 🏡shitet: Garsoniere (40 M2) Kinostudio 📍 K5, Pamje E Lire - **cilesi Premium Or. Jug - Lindje **plot Diell + Vetr

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
🏡shitet: garsoniere (40 m2) kinostudio 📍 49,000€ - k5, pamje e lire - **cilesi premium  or. jug - lindje **plot diell + vetranta te medha- sip totale:40 m2- sip neto: 31 m2- kati: 5- kate...
📅 Date: 20/02/2024 23:06

74,000 Euro - Shiten Opsione Apartamentesh Univers City

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru (6.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Shiten opsione aprtamentesh 1+1 /2+1 dhe 3+1 ne kompleksin me te mire te tiranes univers city i cili te krijon te gjitha fasilitetet e nevojshme dhe ke akses ne te gjitha drejtimet ku qendra esht 15 m...
📅 Date: 21/02/2024 22:42

74,000 Euro - Shiitet Garsionjre Tek Kika 2 Komuna E Parisit !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
25.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Dhenia me qira ditore e apartamenteve dhe gazoniereve vitet e fundit eshte nje nga bizneset me fitim prurese.ofrojme per shitje gazoniere te kompleksi kika2 totalisht te investuar me rifinitura modern...
📅Date: 21/02/2024 23:04

165,000 Euro - Shitet 2+1 Prane Square 21, Rruga E Kavajes.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.70 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Ofrohet apartament 2+1 per shitje, prane square 21.organizohet ne korridor shperndares, salloni i ndenjes, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe  ballkon.me kontako ne whatsapp per me shume informacione.&nb...
📅Date: 21/02/2024 23:03

74,000 Euro - Shitet Gazoniere Te Kompleksi Kika 2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
25.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Dhenia me qira ditore e apartamenteve dhe gazoniereve vitet e fundit eshte nje nga bizneset me fitim prurese.ofrojme per shitje gazoniere te kompleksi kika2 totalisht e investuar me rifinitura moderne...
📅Date: 21/02/2024 23:00

138,000 Euro - Shesim Apartament 2+1+2 Ne Zonen E Astirit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shesim apartament 2+1+2 ne astir.siperfaqe totale: 115m2kati: 4-teorganizohet ne:- korridor shperndares- sallon me kuzhine- 2 dhoma gjumi- 2 tualet.apartamenti ndodhet ne nje pallat te viteve te fundi...
📅Date: 21/02/2024 22:56

155,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Tek Square 21!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 tek kompleksi square 21 / 21 dhjetori- sip totale 70m2 / neto 60m2 / kati 7 banim- ambjent i ndenje + gatimi / 1 dhome gjumi dhe 1 tualete- orientim jugper me teper info ose vizi...
📅Date: 21/02/2024 22:56

60,000 Euro - Shitet Apartament 1+1,astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.10 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1,astirapartamenti ka nje siperfaqe prej 53.5m2 dhe ndodhet ne katin e 4 teknikorganizohet neambjent ndenje+gatimi1 dhome gjumi1 tualetapartamenti ndodhet ne nje nga zonat qe i plo...
📅Date: 21/02/2024 22:53

75,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.18 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne astir apartamenti ka nje siperfaqe prej 75m2 ne katin e 2 organizohet ne :ambjent ndenje + gatimidhome gjumi tualet ballkon apartamenti eshte i paisur...
📅Date: 21/02/2024 22:39

235,000 Euro - Apartament 3+1 Ne Shitje Tek Komuna E Parisit, Prane Rreth Rrotullimit Ne Tirane (id 4131253)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.62 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Id 4131253tek komuna e parisit prane rreth rrotullimit, shitet apartament 3+1, siperfaqe totale 117.2 m², kati 2 ne nje pallat te ri ne ndertim e siper ( po mbaron faza e instalimeve elektrike ).apar...
📅 Date: 20/02/2024 09:43

225,000 Euro - Super Apartament Luks 3+1 Ne Shitje Stadiumi Dinamo Afer Me Ehw Ne Tirane ( Id 4139146 )

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4139146 afer ehw tek stadiumi dinamo shitet super apartamenti 3+1 ne pallat ekzistues kati 5 (jo i fundit), siperfaqja 103 m²(101 m²),mobilim luksoz . apartamenti organizohet ne 3 dhoma gjumi , ...
📅 Date: 20/02/2024 16:33

337,200 Euro - Super Apartament 3+1 Me Verande Ne Shitje Ne Komune Parisi, (id 4131341)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
211.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
D : 4131341, ne komune parisi ne afersi te rreth rrotullimit, shitet apartament 3+1 me verande, siperfaqe totale 211.4 m² (siperfaqe brendeshme 109 m², siperfaqe verande 85.6 m², siperfaqe e p...
📅 Date: 20/02/2024 17:08

61,000 Euro - Ap 2+1 Ne Shitje Ne Kamez

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru (7.03 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Ap 2+1 ne shitje ne kamez rruga teuta 97 m2 kati 5 faze ndertimi kontakto...
📅 Date: 21/02/2024 06:49

159,900 Euro - 3 Apartamente Kleringu 2+1+2 Ne Shitje Tek Kompleksi Residencial Xheluks Rruga E Elbasanit (id 41211428)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
123.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211428 tek kompleksi residencial xheluks ne rrugen elbasanit , shiten 3 apartamente 2+1+2, ne nje pallat te ri shume cilesor te viteve te fundit. apartamentet jane si me poshte: apartament 1,...
📅 Date: 21/02/2024 10:15

220,000 Euro - 2 Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne 21-sh, Prane Neranxit, Tirane (id 4129441)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
142.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete
Id 4129441rruga muhmet gjollesha, prane neranxit, shiten 2 apartamente 2+1 ne katin e pare te nje pallati egzistues.ka nje siperfaqe prej 142.8 m² neto me certifikate pronesie. te dy apartamentet ndo...
📅 Date: 21/02/2024 10:38

89,900 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Brryli Prane Maternitetit Te Ri Ne Tirane (id 4119346)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Brryli/Rruga Bardhyl
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
51.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Property id ...
📅 Date: 21/02/2024 11:18

135,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Durresit Ne Afersi Te Mullirit Vjeter Ne Tirane (id 4129443)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4129443ne rrugen e durresit ne afersi te mullirit vjeter, shitet apartament 2+1 me certifikate pronesie, siperfaqe 61 m², kati 2 ne nje pallat ekzistues me tulla. apartamenti eshte i gjithi i rino...
📅 Date: 21/02/2024 11:39

184,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Qender, Prane Sheshit Skenderbej,tirane (id 4129439)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Property id : 4129439 rruga kavajes, prane sheshiit skenderbej, shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 75 m² me hipoteke ne katin e katert (i fundit) te nje pallati egzistues. apartamenti eshte i ...
📅 Date: 21/02/2024 11:53

290,000 Euro - Super Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Bllokut Prane Gjimnazi “petro Nini Luarasi” (id 41211391)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Id 41211391 ne zonen e bllokut prane gjimnazit “petro nini luarasi”  , shitet super apartament 2+1,  me hipoteka , siperfaqja 100 m², pallat i ri, kat i 4, ashensor, strukture e rr...
📅 Date: 21/02/2024 12:01

770,000 Euro - Shitet Vile 4 Kateshe Tek Kodra E Diellit

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.12 Km nga qendra)
Ambjenti Vila Luksoze
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
413.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
5 Tualete
🚨zbritje cmimi🚨 nga 800.000€ behet 770.000€ 🔖shitet vile luksoze 4 kateshe! 📍“rezidenca kodra e diellit” vila ka nje siperfaqe totale prej 413 m2 vila organizohet ne 2 holl...
📅 Date: 21/02/2024 20:26

100,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1 Pas Spakut Usluga

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.02 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 9, Ashensor 2
1 Tualete
Okazionpallat i ri me ashensor , i mobiluar , me hipotek...
📅Date: 21/02/2024 22:37

170,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Tek Rruga E Barrikadave !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.61 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne rr.barrikadve përballë shkollës lidhja prizrenit.objekti eshtë i vitit 2023, i sapo perfunduar me fasadë të ventiluar, me dy ashensorë dhe me 3 kate parkim nën tokë. zo...
📅Date: 21/02/2024 22:30

140,000 Euro - Shes Apartament 1+1, Komuna E Parisit 140.000

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
1 Tualete
Pershendetje!jemi këtu për të prezantuar një mundësi të shkëlqyer për ju - një apartament i bukur në shitje në një prej zonave më të preferuara të qytetit, tek komuna e parisit. ky apar...
📅Date: 21/02/2024 22:29

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim