🏡 rruga 5 maj

🕵 Online 363 lexues | ⏳ 25 njoftime ne pritje     Print

145,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

...

27/05/2024 11:22

105,400 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
81.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete

Apartament ne shitje 2+1 tek “5 maji” adresa: rruga 5 maji, tirane ▪︎ sipërfaqe, ap. 81.1m² ▪︎ kati 8 banim ▪︎faze muraturapartamenti eshte i organizuar ne nje ambient dite se bashku me gatimin, dhome gjumi , tua...

27/05/2024 10:45

118,920 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete

Rruga 5 maji, disponojme per shitje apartament 2+1 me siperfaqe 99.1 m2, kati 7 ne nje pallat te ri ne ndertim (faze karabina). apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. shitet me cmim kleringu.shitet 118920 euro...

27/05/2024 09:51

78,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
55.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete

Shitet apartement 1+1 + ballkon 📍rruga 5 maji tirane 💥orientim lindje🧗🏼‍♀️kati 7 me dy ashensor, jo kati i fundit📐siperfaqja 55,1 m2 💶cmimi 78,000 €uro nje mundesi e mir investimi dhe banimi...

26/05/2024 14:05

142,200 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
79.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

Disponojmë apartament 1+1 për shitje, pozicionuar te rruga 5 maj,emerald center,një godinë e projektuar që në katet e para të saj te funksionoje si një qender tregtare. informacion mbi apartamentin: • siperfaqe 79.2 m 2 • kati 4 banim or...

25/05/2024 12:32

145,125 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
106.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete

Shitet apartament 2+1+2 tek rr. 5 majisiperfaqe totale: 107.5 m2katin: 4 banimorganizimi: * sallon ndenje + ambjent gatimi* 2 dhoma gjumi* 2 tualete* ballkonobjekti eshte ne faze ndertimi (faze finoje).vendndodhja: rruga 5 maji cmimi: 145,1...

25/05/2024 09:48

118,920 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete

Rruga 5 maji, disponojme per shitje apartament 2+1 me siperfaqe 99.1 m2, kati 7 ne nje pallat te ri ne ndertim (faze karabina). apartamenti organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. shitet me cmim kleringu.shitet 118920 euro...

24/05/2024 17:25

155,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete

Disponojmë apartament 1+1 për shitje apartamenti ndodhet tek rruga 5 maj, tiranë. informacion mbi apartamentin: • kati 7-te banim • sipërfaqja: 79m2 apartamenti disponon: • sallonin e ndenjes • ambjenti ...

24/05/2024 16:31

110,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
81.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete

Shesim apartament 2+1 adresa: rruga "5 maji, tirane" informacion:  siperfaqja e ap. 81.1 m2 kati i 8 banim  e organizuar ne 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe dhome ndenje se bashku me kuzhinen. - objekti ndodhet ne...

24/05/2024 08:58

155,001 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 10, Ashensor 2
2 Tualete

 • siperfaqe bruto : 96 m2 • siperfaqe neto : 83.3 m2 • kati i 10 (i fundit) organizimi: •ambjent ndenjie •ambient gatimi •2 dhoma gjumi •2 tualete •1 ballkon cilësime të tjera:&nbsp...

23/05/2024 16:56

287,000 Euro - Shitet: 2+1 **i Pabanuar Me Pare ( 📍petro Nini - Prane Nobis ) K4, Ashens - Investim I Ri **ne Qese: Mobilim Modern,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.59 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: apartament 2+1+ballkon ** i pabanuar me pare (📍 petro nini - prane nobis ) - rr. sami frashëri  kati 4, pllt me ashensor | super investim i ri (cdo gje ne qese) premium: mobilim moder...
📅 Date: 25/05/2024 13:55

229,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni I Thate, Tirane. Li39081

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.26 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament ndodhet ne filllim te rruges peti, liqeni i thate. me pamje nga liqeni informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja totale: 106.6 m2• kati i 5 jo i funditorganizimi:• salloni i nde...
📅 Date: 25/05/2024 16:07

145,000 Euro - 📢 Shitet Apartament 2+1 Te Rruga Stavri Themeli🔑

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (2.27 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
📍shitet apartament 2+1 te rruga stavri themeli perballe kompleksit delijorgji.✔apartamenti eshte me siperfaqe neto 86.84 m² dhe siperfaqe totale 95.2 m².organizohet ne:♦️ sal...
📅 Date: 25/05/2024 16:24

61,000 Euro - Apartamente Per Shitje Me Çmim Okazion 📍 Tek Univers City!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport (6.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Ne kompleksin me te ri dhe me te madh te banimit ne tirane, tek univers city mbrapa qtu, shiten apartamente te tipologjive te ndryshme ne faza te ndryshme, me cmime okazion, duke filluar nga 61.000 eu...
📅 Date: 25/05/2024 19:55

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytet...
📅 Date: 25/05/2024 20:17

169,000 Euro - Shitet: 2+1+kuzhinë E Veçuar ( 88 M2 ) 📍kopshti Botanik - Nënkalimi ( Komuna E Parisit, Në Krah ) **brand New**

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: 2+1+kuzhinë e veçuar ( 88 m2 ) 📍kopshti botanik - nënkalimi ( komuna e parisit, në krah ) **brand new**luks - 100% e re , e kompletuar - kati 2 - pallat i ri v. 2012okazion: 169,000€ ...
📅 Date: 26/05/2024 13:21

162,000 Euro - Shitet: ✨ 2+1+2bllk ( Fiks Tek Kafe Flora, 2 Hapa Sh. Skenderbej - Qender) 100% I Ri Premium| (mbi 30,000€ Investi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartamen 2+1+2bllk - chic me mbi🔥 30,000€ investim te ri ne apartament 🔥( ne zemer te tiranes  tek kafe flora fiks - mine peza - vetem 2 hapa nga sheshi skenderbej ) 100% i ri, di...
📅 Date: 26/05/2024 20:18

109,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Dibres, Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, 109,000

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 ne zonen e rruges se dibres, tek kryqezimi i shkolles se bashkuar prane credins bank , shitet apartament  2+1,  109,000 euro apartamenti  eshte  i  sapo i rikonstrukt...
📅 Date: 26/05/2024 21:46

165,000 Euro - Rruga Dibres ,kompleksi Halili Shitet Apartament 2+1, 165,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Rruga dibres ,kompleksi halili shitet apartament 2+1, 165,000 euro rruga e dibres ,kompleksi halili ne nje nga zonat me te preferuara per banim dhe investim shitet apartament i sapo investuar . ky...
📅 Date: 26/05/2024 22:54

165,880 Euro - Apartament 3+1 Ne Shitje Te Bulevardi I Ri Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
127.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Rruga jordan misja, kompleksi ndregjoni, disponojme per shitje apartament 3+1+2, me siperfaqe 127.6 m2, kati 5 banim, ne nje kompleks te ri me punime moderne, ne faze suvatimesh. organizohet ne soxhor...
📅Date: 27/05/2024 11:24

80,000 Euro - Apartament 1+1 Për Shitje Në Porcelan Mbrapa Uet

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Ky apartament 1+1 ndodhet në katin e nëntë të një ndërtese 11-katëshe në zonën e porcelanit, tiranë• sipërfaqe neto 56.45 m²• sipërfaqe bruto 63 m²• ideal për ata që kërkojnë t...
📅Date: 27/05/2024 11:23

649,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+ Post Parkimi, Tirana Rock Tower, Tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.06 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
154.00 m2
Kati 14, Ashensor 2
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 për shitje në qendër, tirana rock tower. informacion mbi rezidencen: ndërtesë multifunksionale e ndodhur në zemer të kryeqytetit, e cila ofron apartamente elegant...
📅Date: 27/05/2024 11:23

198,100 Euro - Shitet,apartament 2+1,don Bosko

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
124.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Siperfaqe bruto : 124 m2siperfaqe neto : 114 m2kati i 7 2 dhoma 2 tualete ...
📅Date: 27/05/2024 11:23

108,500 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca Aura , Laprakë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1, për shitje.apartamenti ndodhet në laprakë. informacion mbi apartamentin:•kati i 9 banim. •sipërfaqe bruto:  68 .6 m2•sipërfaqe neto: 58.1  m2...
📅Date: 27/05/2024 11:23

150,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Don Bosko, Tiranë

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
 disponojmë apartament 2+1 për shitje tek don bosko.informacion mbi pronën:* siperfaqe bruto : 95.5 m2* siperfaqe neto : 88 m2* kati i 4organizimi:•ambjent ndenjie•ambient gatimi•2 dhoma...
📅Date: 27/05/2024 11:23

157,100 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Kodra E Diellit 2.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
▪️sipërfaqe (bruto) : 105,1  m2▪️sipërfaqe (neto) : 88.3 m2...
📅Date: 27/05/2024 11:22

223,890 Euro - Shitet , Apartament 3+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
131.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
• siperfaqe bruto : 131.7 m2• siperfaqe neto : 112.5 m2• kati i 7•3 dhoma gjumi•2 tualet•1 ballkon...
📅Date: 27/05/2024 11:22

216,000 Euro - Shitet: 3+1+2wc, Akull I Ri ( Selvia - Shk. Siri Kodra ) K8, Ndertim I V. 2023 - 100% I Investuar : Parket & Kondicioner

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
121.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament  3+1 ndertim i vitit 2023 me standarte bashkekohore dhe cilesi premium ideal per banim dhe investim.- ne proces hipotekimiq4483te dhenat e ndarjes:-1  sallon (dhome ndenje)...
📅 Date: 25/05/2024 12:36

85,000 Euro - Shitet Garsoniere Kalaja Vlore

❱ Shtepi ne shitje ❱ Vlore ❱ Uji i ftohte
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
33.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Garsoniere 38m2 tek kalaja prane marina baybuze rruge me pamje anesore nga deti.me certifikate pronesie.85000 euro0682059906...
📅 Date: 25/05/2024 13:37

355,000 Euro - Cmim Ofertë🔥 - Shitet: 3+1+2wc & 2depo ( Qender, Sheshi Skenderbej, - Galeria, Brenda ) K7, Pllt I Ri - ( Locationi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
151.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament ne shitje, ne cmim oferte 🔥 2218 €/ m2 🔥:  3+1+2wc & 2 depo ( qender sheshi skenderbej) (2218 €/ m2 pas 15 kateshit)  - galeria, brenda) - (pas 15 kateshit " hotel i...
📅 Date: 25/05/2024 23:54

170,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc *** Premium ( Shk. E Kuqe - Riza Cerova ) Pallat Premium, Fasade E Ventiluar | - Dorezohet Brenda 2024 -

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Super apartament ne shitje, premium 2+1+2wc +verandë të madhe (500m mbi shkollën e kuqe - riza cerova) pallat ne fazesuvatimesh*** dorezohet ne dhjetor 2024 | standart i larte ndertimi  | me v...
📅 Date: 25/05/2024 23:59

205,000 Euro - Qera, Apartament 2+1+post Parkimi, Liqeni I Thate, Tirane. Li37067

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti per qera 2+1+parkim me vendodhje tek liqeni i thate, komplaksi lim em, tirane. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 4 • sipërfaqe: 96 m2 • kubaturë e rregull...
📅 Date: 26/05/2024 06:40

58,800 Euro - Shitet Ap. 1+1 Perfekt (jug) ( Në Ali Dem) Pagesë Me Disa Këste ( Mundësi Financimi )

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
42.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet ap  1+1 në ali dem ( midis ali demit dhe shkozës) në cilësi  të lartë ndëritimi, kati 6 dhe orientim jug dhe me sipërfaqe totale: 42m2q4649- ndarjet e ambienteve janë në:&nb...
📅 Date: 26/05/2024 10:08

76,000 Euro - Okazion **1,270€/m2: 1+1 (ish Shqiponja - Casa Italia) K2, Pllt Ne Ndertim - Kompleks & Cilesi Premium

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (3.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ish  shqiponja - casa italia  | në proçes ndërtimi  ( sapo ka përfunduar tulla dhe suvatimet) afati përfundimit kompleksit nga "nova constrution 2012" është...
📅 Date: 26/05/2024 11:14

133,000 Euro - Shitet Penthouse Perfekt (afër K. Botanik) Me Dritë & Privatësi (100% I Ri) I Kuruar Në çdo Kënd

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.10 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: penthouse i veçant: 1+1 me design & investim perfekt (74m2), afër kopështit boranik ( rr. bill klinton)  penthouse-i eshtë 100% i ri, i rikonstektuar & dizenjuar me kujdes dhe...
📅 Date: 26/05/2024 11:41

102,000 Euro - Mundesi Investimi: 💥 Shitet: 1+1 (shkolla E Kuqe - Siper Pazarit Te Ri) Me Hipoteke - Pllt I Ri *cilesi Premium: Dor

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: super apartament 1+1 (shkolla e kuqe - siper pazarit te ri) 💥 me hipotekë 💥 | ndertim qe mbaron në fund te muajit maj  2024, pallat 4 katësh, 2 hyrje në kat & ashensor moder...
📅 Date: 26/05/2024 16:56

155,000 Euro - Shitet, Apartament Papafingo 2+1,mali I Robit, Durr

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresGolem 10.54 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1 për shitje në malin e robit.  informacion mbi pronën:• sipërfaqe bruto : 94 m2• sipërfaqe neto : 84 m2• kati i 3 (banim)•verandë - 50 m2 organiz...
📅Date: 27/05/2024 11:22

102,990 Euro - Shitet, Apartament 1+1 , Platinum Rezidence

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 0.76 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Kati i 4 bruto 62neto 53lokation ideal fasade e ventiluar ...
📅Date: 27/05/2024 11:22

99,150 Euro - Shitet , Apartament 1+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+166 bruto kati i 3 banim ...
📅Date: 27/05/2024 11:22

145,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Rruga 5 Maj.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1+2 për shitje pranë emerald rezidence. informacion mbi pronën:• siperfaqe bruto : 97 m2• kati i 5organizimi:•ambjent ndenjie•ambient gatimi•2 dhoma gjumi•...
📅Date: 27/05/2024 11:22

179,200 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Bulevardi I Ri, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
128.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti ndodhet tek bulevardi i ri. informacion mbi apartamentin:• ndërtim i ri• kati i 9• sipërfaqe e apartamentit  (bruto): 128.1 m2• sipërfaqe e apartamentit  (neto): ...
📅Date: 27/05/2024 11:22

170,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Bulevardi I Ri.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi pronën:* siperfaqe bruto : 99.9 m2* siperfaqe neto : 86.1 m2* kati i 8•2 dhoma gjumi•2 tualete•1 ballkon•ndriçim natyral dhe kubaturë klasike e rregullt.* fasadë e ventilua...
📅Date: 27/05/2024 11:22

105,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Yzberisht

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
 • kati i 7• sipërfaqja bruto: 72 m2• ⁠sipërfaqe neto: 63.2 m2• salloni i ndenjes • ambjenti i gatimit • 1 dhomë • 1 tualet •⁠1 ballkon...
📅Date: 27/05/2024 11:22

450,000 Euro - Vile Ne Shitje Ne Gjirin E Lalzit !

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Gjiri i Lalzit
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
243.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
...
📅 Date: 25/05/2024 11:27

205,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ** & Post Parkimi ( Liq. I Thate - Rr. Peti ) 100% I Ri & I Investuar: Mobilim Cilesore, Parket

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apt: 2+1+2wc & post parkimi ( liqeni i thate - rr. peti ) kati 4, pallat i ri **2015 - 100% i ri dhe i investuar (i pabanuar me pare) mobilim cilesore, kuzh e re | kondicioner inverter | pa...
📅 Date: 25/05/2024 21:00

400,000 Euro - Shitet Vile 2 Kateshe Ne Folem!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Golem
Ambjenti Vila Luksoze
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
220.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Vila organizohet ne: 2 kate banim, ku tani i pare esht banim.* sallon i bollshem.* kuzhine gatimi.* koridor. * 1 tualet.kati 2:* 3 dhoma gjumi.* 1 tualet●siperfaqe ndertimi 220 m/2.●sipe...
📅 Date: 26/05/2024 13:17

87,000 Euro - Okazion Apartament 1+1 Ne Shitje 87.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartment~ 1+1~ 72.5 m2~ kati 4~ me ashensor~ i mobiluar~ orientim jug, me diell~ kubature e rregullt~ astir, bulevardi migjeni, prane nela 6~ zone qe ofron facilitetet kryesore(supermarket, fa...
📅 Date: 26/05/2024 19:04

89,000 Euro - Shitet, 1+1, 21 Dhjetori

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
* kati i 5 banim* sipërfaqja e aparatamentit : 59 m2* 1 dhomë* 1 tualet* kubaturë e rregullt* pallat ekzistues, kati i fundit...
📅Date: 27/05/2024 11:22

154,860 Euro - Shitet,apartament 2+1+2 ,don Bosko ,tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti ndodhet në don bosko,  rruga egnatia.casa bosko është  një godinë të re e projektuar sipas standarteve më të larta të ndërtimit, dhe ka nje lokacion perfekt, shumë pra...
📅Date: 27/05/2024 11:22

169,000 Euro - Shitet 2+1 Kopshti Botanik

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
87.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1kati i 287 m2 2dhoma1ballkon 1 tualet ...
📅Date: 27/05/2024 11:22

195,000 Euro - Shitet, 2+1+2, Don Bosko!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
112.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
•siperfaqe bruto : 111m2•siperfaqe neto : 97.7m2•kati i 5•2 dhoma gjumi•2 tualete•ballkon•orientim : jug-lindje•sistem multisplit•garazh opsional •panele diellore...
📅Date: 27/05/2024 11:22

145,000 Euro - Apartament 2+1+ Parking, Alidemi

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
• sipërfaqja bruto: 108.1 m2.• sipërfaqja neto: 100.4 m2.• kati 1• 2 dhoma• 2 tualete • parking ...
📅Date: 27/05/2024 11:22

129,600 Euro - Okazion Te Akses Tirana!!!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet super apartament 2+1+2 ne rezidencen "akses tirana", prane ish sheshit shqiponja, ne nje nga zonat me te zhvilluara kohet e fundit, vetem 15 minuta nga qendra e qytetit te tiranes. apartamenti ...
📅Date: 27/05/2024 11:21

75,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Ne Astir/ Bar Artisti

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 ofrohet per shitje prane bar artistit ne astir. pallat i ti me ashensor. hyrje e me hapesire te bollshme. totalisht e arreduar ne menyre komode dhe teper moderne. zone mjaft e preferuar...
📅Date: 27/05/2024 11:17

137,500 Euro - Shitet Apartament 2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete
📣 shitet apartament 2+1  ne faze perfundimesh📍 kompleksi ndergjoni🛣️ rruga jordan misia✨ 🚶🏻‍➡️ 5 minuta nga bulevardi ri🪜 kati 7📐 siperfaqe neto 76.7m2📐 sip...
📅 Date: 25/05/2024 11:43

100,000 Euro - Shitet Super Apartament 2+1 Dhe Parkim Ne -1 Tek Univers City 100.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rinas/Aeroporti
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Kati 2 banim pallat i perfunduar!...
📅 Date: 26/05/2024 03:26

57,000 Euro - Okazion 2+1 Ne Shitje Ne Fresk 57.000euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (3.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 ne shitje te fresku( i modifikuar )te ish restorant qesaraka sip. 64 m2...
📅 Date: 26/05/2024 20:23

65,000 Euro - Okazion 2+1 Ne Shitje Ne Kamez 65.000euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru (3.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
⚜️apartament 2+1 ne shitje ne kamez📍 rruga londer 📐 76.4m2 ☀️  orientim me  natyrale💶  65.000 euro 📜 me certifikate pronesie☑️ndodhet ne katin e 4...
📅 Date: 26/05/2024 23:20

135,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Rruges E Kavajes, Prane Spitalit Gjerman(id 4129379)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4129379ne rrugen e kavajes, prane spitalit gjerman, shitet apartament 2+1, kati 4(jo i fundit), siperfaqe 60 m², e restauruar totalisht , linja hidraulike dhe elektrike te reja.  disponon dok...
📅 Date: 27/05/2024 09:21

143,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen Stavri Themeli Perballe Kompleksit Delijorgji (id 41211627)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 41211627,ne rrugen stavri themeli, perballe kompleksit delijorgji, shitet apartament 2+1 me certifikate pronesie, siperfaqe totale 95.2 m² (86.84 m² ne certifikate), kati 4 ne nje pallat te ri ...
📅 Date: 27/05/2024 09:30

135,000 Euro - Shitje, Apartament 2+1+2, Në Shëngjin, Lezhë Area41310

❱ Shtepi ne shitje ❱ Lezhe ❱ Shengjin
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojme apartament 2+1+2, per shitje apartamenti ndodhet prane rezidences twin tower, shëngjin, lezhë informacion mbi apartamentin: • kati 11 • sipërfaqe e përgjithshme:...
📅 Date: 27/05/2024 10:27

650,000 Euro - Vile 3 Kateshe Residenziale Ne Shitje Ne Rrugen Eduard Mano, Prane Kopshtit Zoologjik (id 4151147)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Vila Luksoze
7+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
530.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
5 Tualete
Id : 4151147,ne rrugen eduard mano, prane kopshtit zoologjik, shitet vile 3 kateshe, me hipoteke,siperfaqja e ndertimit 530 m², siperfaqja e truallit 200 m², bosh, me 3 kate te cilat jane:kati perdh...
📅 Date: 27/05/2024 10:48

122,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Asl 2, Në Xhamllik, Tiranë. Area39938

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 për shitje, kompleksi asl 2, në xhamllik. • sipërfaqe neto: 59.3m² • sipërfaqe bruto: 71.14m² • sipërfaqe verande: 20.32m² • kati i pare ...
📅 Date: 27/05/2024 11:04

240,100 Euro - Shitet Apartament 2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
98.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 tek komuna e parisitkati 6 siperfaqe 98m2me dokumentacion te rregullt hipotekor...
📅Date: 27/05/2024 11:16

140,000 Euro - Apartament Ne Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.29 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1,rruga muhamet gjolleshasiperfaqe 75m2kati 5 i fundit...
📅Date: 27/05/2024 11:16

165,000 Euro - Rruga Dibres ,kompleksi Halili Shitet Apartament 2+1, 165,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Rruga dibres ,kompleksi halili shitet apartament 2+1, 165,000 euro rruga e dibres ,kompleksi halili ne nje nga zonat me te preferuara per banim dhe investim shitet apartament i sapo investuar . ...
📅Date: 27/05/2024 11:16

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim