🏡 pallatet fratari

🕵 Online 221 lexues | ⏳ 22 njoftime ne pritje     Print

105,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

Id 41211189 ne astir tek pallatet fratari, shitet apartament 2+1 me certifikate pronesie, siperfaqe 85 m², kati 7 (jo i fundit) ne nje pallat te ri me ashensor. apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, tualet, b...

08/11/2023 11:23

80,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet apartament 1+1 adresa : astir bulevardi kashar perball vila l 2 faze karabina siperfaqe 76,2 siperfaqe neto : 64 m2 siperfaqe perbashket : 12,2 m2 ...

18/10/2023 14:09

60,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
Garsoniere, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet garsoniere e konvertuar ne 1+1 zona astir pallatet fratari pallat me ashensor kati 9, i fundit ...

19/09/2023 16:30

60,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
Garsoniere, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete

▪️ shitet garsoniere e konvertuar ne 1+1 ▪️ tek pallatet fratari, astir ▪️ kati 9 me ashensor ▪️ me hipoteke ▪️ cmimi 60.000 euro i diskutueshem ...

19/09/2023 16:24

135,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

Shitet apartament~ 126 m2~ 3+1+2+blk~ kati i 5~ me ashensor~ e mobiluar~ 3 dhoma gjumi~ 1 sallon~ 2 tualete~ 1 ballkon~ me sistem termoizolimi nga jashte~ gjendja shume e mire~ tek oxhaku, pallatet fratari~ me hipoteke~ Çmimi 135.000 eurokontaktoni&...

10/09/2023 22:08

55,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
47.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet garsoniere ne gjendje si e re,ne astir afer me pallatet fratari ose lavazh unique,me mobilim bashkekohor dhe me te gjitha pajisjet e domosdoshme per nje jetese komode,kati 8 i fundit me ashensor dhe administrator,pallat i vitit 2012,orientimi ...

22/06/2023 16:15

110,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet apartament~ 2+1~ kati 7~ 92 m2~ e mobiluar~ unaza e re , pallatet fratari~pallat i ri , me ashensor ~ me hipoteke~ Çmimi 110.000 eurov400...

08/06/2023 15:39

104,700 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete

shitet apartament 2+1+2+ballkone prane pallateve fratari ne astir. apartamenti organizohet nga nje korridor hyres qe te mundeson hyrjen ne sallon, se bashku me kuzhinen e vecuar. si edhe ballkonin kryesor, me pas ndodhet korridori shperndares, ku ...

01/06/2023 01:45

120,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Liqeni i thate/Kopshti botanik |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet apartament 2+1 tek kopshti botanik tek pallatet fratari sip 84 m2 kati 3 me ashensor cmimi 130.000€ ulet ne 120.000€  ...

30/05/2023 14:42

58,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet apartament 1+1 tek pallatet fratari ne astir. afer spar, eshte i organizuar nga: salloni dhome gjumi: tulet ballkon siperfaqja:50 m² kati:8 i fundit me ashensor cmimi:58.000 euro...

17/03/2023 14:19

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zo...
📅 Date: 03/12/2023 07:58

120,000 Euro - Shitet Apartament Me Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Siperfaqja ne letra eshte 102.2 m2. eshte me hipoteke te rregullt. ndodhet ne katin e 7 banimi ne pallatin e ndertuar nga firma "san tara", afer hotel roland, unaza e re. apartamenti eshte dy dhoma...
📅 Date: 03/12/2023 11:38

85,000 Euro - Okazion** Shitet 1+1 ( Kristal Center ) K6, Pa Ashensor - Planimetri E Rregullt, I Bollshem **or Jug

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Okazion: shitet 1+1 ( kristal center ) kati 6, pa ashensor - apartament i bollshëm dhe me planimetri shume te rregullt | orientim jug **plot diell q4336të dhënat e ndarjes - 1 sallon + kuzhinë- ...
📅 Date: 03/12/2023 13:10

112,000 Euro - Shitet:🟢 2+1, I Kompletuar ( Astir - K. Molla) Pallat I Ri (984€/m2) - Apt 100% I Rinovuar | Elektro A++ | 2 Kond

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: apartament 2+1 ** + 1 garazh i mbyllur me cmim extra ( astir kompleksi molla )  🟢*** 960€/m2 ***🟢- i kompletuar,i bere i gjithi nga e para | pallat i ri dhe i mireadministruar | 3 dho...
📅 Date: 03/12/2023 19:24

228,500 Euro - Shitet: 2+1+2wc 🔥+3 Poste Parkimi🔥( Tregu Elektrik - 700m Shk Baletit ) K2 - Ndertim V 2023 | Or Jug - Parket & Pr

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2wc dhe2garazhe 🔥për 3 makina ) 🔥te ish tregu elektrik, spar - 700 m nga shkolla baletit - pallat vit ndërtim 2023 ( i sapo përfunduar) me fasdë te ventiluar, termoizol...
📅 Date: 03/12/2023 21:21

90,000 Euro - Rruga Kongresi I Manastirit , Prane Gjimnazit Andon Zako Cajupi Dhe Prane Qsut, Shitet Apartament 2+1, 90,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
 rruga kongresi i manastirit , prane  gjimnazit  andon zako cajupi dhe prane qsut, shitet apartament 2+1,  90,000  euro apartamenti ka siperfaqe totale prej 82  m² dhe organizohet ne ambient ...
📅 Date: 03/12/2023 23:23

152,000 Euro - Shkolla E Kuqe, Shitet Apartment 2+1+blk.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 2.83 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
 shitet apartament 2+1+blk, tek shkolla e kuqepallat ndodhet ne nje kompleks te ri ne kat te 7, me orjentim nga jug-lindja, me ndricim natyrat gjate gjithe dites.siperfaqja 89m2.pallati eshte ne ...
📅Date: 04/12/2023 17:17

80,000 Euro - Shitet Apartament 1+1📍astir,perballe Sima Com

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 📍astir,perballe sima com• siperfaqe 60.6 m2 • kati 3 me ashensor • orientim veri 💶cmimi 80.000€ ...
📅Date: 04/12/2023 17:13

51,500 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Priam Residence

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 7.97 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartamentvendndodhja: tiranë, priam residencegodinë banimi dhe shërbimi me 9 kate (1 kat nën tokë)siperfaqe 64.36 m2kati 7 banimnë fazë ndërtimi.cilësi & siguri maksimale.me ashe...
📅Date: 04/12/2023 17:13

51,500 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Priam Residence

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 7.97 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartamentvendndodhja: tiranë, priam residence godinë banimi dhe shërbimi me 9 kate (1 kat nën tokë)siperfaqe 64.36 m2kati 8 banimnë fazë ndërtimi.cilësi & siguri maksimale.me ash...
📅Date: 04/12/2023 17:13

150,125 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Rezidenca Colonnade, TiranË, Tt 284

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 2.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Në shitje, apartament 2+1. vendndodhja: rezidenca colonnade, rruga dritan hoxha, tiranë. detaje për rezidencën dhezonën: - lokacioni: lapraka ndodhet në një vend strategjik në tiranë, du...
📅Date: 04/12/2023 17:12

300,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1+ Post Parkimi, Kompleksi Xhura, Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.83 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
151.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Në shitje, apartament 3+1. vendndodhja: porcelan, rruga xhanfize keko, kompleksi xhura. detaje për zonën: -zona e porcelanit është një nga zonat më tërheqëse të tiranës, dhe popullsia ...
📅Date: 04/12/2023 17:12

84,375 Euro - Ne Shitje, Apartament 1+1, Siri Kodra

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.64 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Objekti që po ndërtohet ka një funksion miks shërbimi dhe banimi përgjatë 9 kateve të tij.banimi fillon pjeserisht ne katin 1 dhe vazhdon deri ne katin e 8, ndersa sherbimi vendoset ne katin pe...
📅Date: 04/12/2023 17:12

85,000 Euro - Shitet, Papafingo, Fresku, TiranË, Tt 215

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Papafingo(kati i catise) 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Në shitje, papafingo. vendndodhja: fresku, rruga muhamed deliu, tiranë. detaje për zonën: -zona e freskut është një nga zonat më tërheqëse të tiranës, dhe popullsia e saj është një...
📅Date: 04/12/2023 17:12

105,000 Euro - Shitet: 1+1 ( Mes K. Se Parisit & St Dinamo ) Kati 8 (jo I Fundit) 2 Ashns. - Planimetri Ideale & Tualet Me Dritare

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Super apartament 1+1 ( komuna e parisit - pranë st dinamo ) 62.4m2, me hipotek , ne katin e 8 ( jo te fundit ) , ne nje pallat te mireadministruar me 2 ashensor | planimetri shumë e rregullt | ballk...
📅 Date: 02/12/2023 20:51

159,000 Euro - Shitet Cmimi Kleringu🔥 : 2+1 (mine Peza - Prokuroria) K3 - Ndertim V 2023 - Investime Extra (bosh) Plot Diell

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.93 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 🔥 me cmim nen treg, kleringu🔥: (mine peza - prokuroria) k3, pallat i v 2023 (bosh) në fazën përfundimtare po vendoset ashensori- dyert , tualeti , dritaret bërë extra ...
📅 Date: 03/12/2023 11:52

125,000 Euro - Shitet: 2+1 ( Don Bosko - Xhamia ) K8, Ashens & Pamje E Lire - Ap 100% I Investuar: Parket, Tualet I Ri (hidros. Inkaso)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (2.15 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 8, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1, gjigand ( don bosko - xhamia ) k8, ashensor dhepamje - 100% i investuar (pjeserisht i mobiluar) parket ac5 me shume hapsire dhe drite | dritaret dopixham plastik me grila dhe rr...
📅 Date: 03/12/2023 17:05

169,500 Euro - Çmim I Çmendur 🤯 (1350€/m²)🔥 Për Pak Dite: 2+1+2wc (sipër Pazarit Ri - Shkolla E Kuqe) Cilesi Maksimale Nde

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Okazion (1350€/m²)🤯🤯🤯 per pak ditë *: 2+1+2wc dhe1 verandë (sipër pazarit ri - shkollës se kuqe) planimetri ideale dheorientim shumë i mirë, jug -perëndim  | plot diell dhe qetesi ...
📅 Date: 03/12/2023 19:32

127,500 Euro - Shitet Cmim Oferte 🔥: 2+1 (ish Tregu Elektrik - Pamje Nga Fusha Alidemit ) Ndertim V 2023, K3 (ashensor & Standart I

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet me cmim oferte nen treg:  2+1  - tregu elektrik - fusha e ali demit me pamje te lire nga fusah ) pallat i v 2023 - me standart te larte ndertimi, planifikim dhe planimetri ideale | hapesire e...
📅 Date: 03/12/2023 20:27

57,500 Euro - Shitet: Garsoniere (39.08m2) Tek Zona E Porcelanit (tv Klan) K6, Pamje E Lire - Ndrt V 2023 | Or. Jug L **plot Diell + V

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet garsoniere (39.08m2) tek zona e porcelanit (tv klan) kati 6, pamje e lire dhe ashensor - ndertim v 2023 - cilesi shume e larte, fasade e ventiluar | me planimetri shume te rregullt dhe plot die...
📅 Date: 03/12/2023 20:39

192,000 Euro - Shitet: 3+1+2wc ( K. E Diellit - Eleonora ) K2, Pllt I Ri - Apt Tot I Investuar: Parket, Kondc & Elektro A++ Or. Jug P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.29 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
135.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet: apt 3+1+2wc ( k e diellit - eleonora, xhangolli ) k2, ndertim i ri - apt totalisht i investuar: parket, kondicioner dhe elektro a++ | vetranta dopio xham termike | orientim ideal **jug -p | tu...
📅 Date: 03/12/2023 21:03

105,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1, Fresku, TiranË, Tt 237

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze 4.38 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
162.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Në shitje, apartament 3+1. vendndodhja: fresku, rruga e thesarit, tiranë. detaje për zonën: -zona e freskut është një nga zonat më tërheqëse të tiranës, dhe popullsia e saj është ...
📅Date: 04/12/2023 17:12

230,000 Euro - Shitet, VilË, Fresku, TiranË

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze 3.56 Km nga qendra
Vila Luksoze 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
180.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
Në shitje, vilëvendndodhja: fresku, rruga dalip topi, tiranë.detaje për zonën:-zona e freskut është një nga zonat më tërheqëse të tiranës, dhe popullsia e saj është një shembull i dive...
📅Date: 04/12/2023 17:12

537,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Downtown One, TiranË

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
154.00 m2
Kati 25, Ashensor 1
2 Tualete
Në shitje, apartament 2+1.vendndodhja: downtown one cilësuar aktualisht si kulla elitare më e lartë ( 140m ) vendosur në qendër të tiranës.detaje për rezidencën & zonën:-elementi më i ...
📅Date: 04/12/2023 17:12

145,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Rruga E Dibres, TiranË

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.47 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Në shitje, apartament 2+1.vendndodhja: rruga e dibrës, tiranë.detaje për zonën:- rruga e dibrës ndodhet në një vend strategjik të qytetit tëtiranës, i cili është i lehtësisht i aksesuesh...
📅Date: 04/12/2023 17:11

97,500 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rezidenca Siri Kodra, Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 0.76 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Në shitje, apartament 1+1.vendndodhja: bulevardi i ri, qendër, tiranë.detaje për rezidencën & zonën:-zonë e pozicionuar në afësi të qendrës dhe me akses në akset kryesore të qytetit d...
📅Date: 04/12/2023 17:11

75,000 Euro - Apartament 2+1+2 Ne Ali Dem

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 2.23 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
114.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete
⚜apartament 2+1+2 ne ali dem 📍 rruga pasho hysa 📐 sip. 114 m2 🧭 orientim me drite natyrale 💶 75.000 euro 📜 me hipoteke ✅ me sip 114m2, organizohet korridor, ne sallon + a...
📅Date: 04/12/2023 17:11

176,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Ali Demi, Tt 394

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Në shitje, apartament 2+1.vendndodhja: ali demi, tiranë.detaje për rezidencën & zonën:-zhvillim urban: ali demi ka akses të mirë në shërbimet publike, përfshirë transportin publik, spit...
📅Date: 04/12/2023 17:11

445,000 Euro - Unik: Pamje Nga Parku I Liqenit (stadiumi Air Albania - Lion Park ) 3+1/ 2+1+kuzh. Veç+2wc **kat.9 - Parket Druri | Or.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
168.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Ne shitje: apartament 3+1 / 2+1+kuzh. me vete & 2 tualete+ 1 lavanteri ( sip totale 168 m2 ) ne vendndodhje unike ( rr. faik konica- afer lion park), me pamje 180 grade nga parku i liqenit (gjelbe...
📅 Date: 02/12/2023 23:48

200,000 Euro - Shitet, Papafingo 3+1, TufinË, TiranË.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport
Papafingo(kati i catise) 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
198.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Vendndodhja: rruga myslym keta, tufinë, tiranë.detaje për rezidencën & zonën:- lokacioni: ndodhet në një pozicion të mirë në qytetin e tiranës, duke ofruar akses të lehtë në qendrën...
📅Date: 04/12/2023 17:11

90,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Fresk, Jaho Residence

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 2+1vendndodhja: rruga muhamet deliu, fresk, tiranësiperfaqe 90m2kati 4me dokumentacion të rregullt hipotekor.mundësi financimi me kredi.me ashensor.ndriçim natyral.cilësi &...
📅Date: 04/12/2023 17:11

480,000 Euro - Vlore, Shes Vile 3 Katshe Kati 3, 401 M² 480.000 Euro (rruga Demokracia) Tt 384

❱ Shtepi ne shitje ❱ VloreQender 0.17 Km nga qendra
Vila Luksoze 7+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
401.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
6 Tualete
Në shitje, vilë.vendndodhja: vlorë, rruga demokracia.detaje të tjera:-vlora është pozicionuar në bregdetin e jonit dhe është një destinacion i preferuar turistik në vendin tonë. ka disa av...
📅Date: 04/12/2023 17:11

170,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1+blk Kati 4, 85 M² 170.000 Euro (komune Parisi) Tt 383

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 2+1.vendndodhja: tiranë, komune parisi, rruga sulejman delvina, pranë shkollës vasil shanto.detaje për zonën:- komuna e parisit ndodhet në një vend strategjik të qytetit të...
📅Date: 04/12/2023 17:11

176,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, 5 Maji, TiranË, Tt 386

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.45 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Në shitje, apartament 2+1.vendndodhja: rruga ferit xhajko, 5 maji, tiranë.detaje për zonën:-zona është e njohur për vendndodhjen e saj të përshtatshme, pranë shumë atraksioneve të qytetit ...
📅Date: 04/12/2023 17:11

100,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Fresk Tt 381

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
123.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 2+1.vendndodhja: fresk, rruga muhamet deliu.detaje për zonën:-zona e freskut është një nga zonat më tërheqëse të tiranës, dhe popullsia e saj është një shembull i diver...
📅Date: 04/12/2023 17:10

90,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Fresku, TiranË

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze 3.57 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 2+1.vendndodhja: fresk, rruga shefqet kuka.detaje për zonën:-zona e freskut është një nga zonat më tërheqëse të tiranës, dhe popullsia e saj është një shembull i divers...
📅Date: 04/12/2023 17:10

125,000 Euro - ⚜shtepi Private Per Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Shtepi Private
6+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
250.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
⚜shtepi private per shitje 📍 prane kryegjyshates 📐 sip truall 250m2 🧭 orientim me drite natyrale 💶 125.000 euro 📜 me certifikate pronesie ✅ shtepia organizohet ne:...
📅 Date: 03/12/2023 20:00

194,000 Euro - Okazion Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Yzberisht Ne Afersi Te Fundit Bulevardit Ne Tirane (id 4121985)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.76 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
176.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Id : 4121985 ne yzberisht ne afersi te fundit bulevardit, shitet apartament 2+1 me hipoteke, siperfaqja totale 176.49 m² (155.6 m² neto), kati pare banim ne nje pallat te ri me ashensor. apartame...
📅 Date: 04/12/2023 09:53

184,490 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Yzberisht Prane Kmy Ne Tirane (id 41212419)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
413.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Id 41212419 ne yzberisht, prane kmy, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 86,39 m²+ 327 m2 verande, me hipoteke, e mobiluar, kati 7 me ashensor (jo i fundit), tualet, ballkon, orientimi ...
📅 Date: 04/12/2023 10:58

121,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Kavajes Perballe Delijorgjit Ne Tirane (id 4111675)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111675 ne rrugen e kavajes perballe delijorgjit, shitet apartament 1+1 me certifikate pronesie, siperfaqe totale 70 m² (61 m² neto), kati 12 (i fundit), ne nje pallat te ri te vitit 2007, me as...
📅 Date: 04/12/2023 11:51

189,000 Euro - Okazzion!!! Apartamente 4+1 Ne Shitje Tek Kodra E Diellit, Prane Eleonores Ne Tirane (id 4131201)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit
Ambjenti Apartament
4+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
181.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Id 4131201 tek kodra e diellit, prane eleonores, shitet apartament 4+1 ne pallat te ri, siperfaqe 181 m² (156,6m2) me hipoteke, kati 3 me ashensor, 2 tualete (njeri me dritare), koridor qe lidhe gji...
📅 Date: 04/12/2023 12:06

93,060 Euro - Shitet,apartament 2+1+2, Tirana Entry 2, Sheshi Shqiponja !

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (2.28 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
* ndertim i ri * kati 5 * siperfaqe 94 m2 * faze tulle * cmimi 990 euro/m2 i pa negociueshem ...
📅 Date: 04/12/2023 12:10

195,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Rruga E Elbasanit, TiranË

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
133.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Në shitje, apartament 2+1.vendndodhja: kompleksi xheluks, tiranë.detaje për zonën:- lokacioni: ndodhet në një pozicion të mirë në qytetin e tiranës, duke ofruar akses të lehtë në qendrën...
📅Date: 04/12/2023 17:10

95,500 Euro - Shitet, Apartament 3+1, Univers City, TiranË

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Në shitje, apartament 3+1.vendndodhja: pranë qtu, tiranë.detaje për rezidencën & zonën:- lokacioni: ndodhet në një pozicion të mirë në qytetin e tiranës, duke ofruar akses të lehtë n...
📅Date: 04/12/2023 17:10

245,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, San Pietro Residence, Durres Tt 166

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresGjiri i Lalzit
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Në shitje, apartament 2+1, vendndodhja: gjiri i lalzit, san pietro residence. detaje për rezidencën, kompleksin, zonën: -kompleksi është i projektuar me hapësire banimi të bollshme dhe për...
📅Date: 04/12/2023 17:10

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim