📋 operator nga shtepia

🕵 Online 280 lexues | ⏳ 76 njoftime ne pritje
Oferta Pune Operator Data Entry Pa Eksperience ne Tirane
Data: 05/11/2023 20:49

📋 Tirane - Operator Data Entry

Pagesa 380 Euro ❱ 👷 Pune Freelancer/Sipas Kerkeses

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ OPERATOR DATA ENTRY
Kerkohen operatore Data Entry me ose pa eksperience pune, pune behet nga shtepia mjafton te keni nje PC / Laptop dhe linje interneti dhe ju jep mundesi te organizoni kohen dhe diten tuaj. Pagesa e kenaqeshme. Personat e interesuar te dergojne CV e t...
Oferta Pune Operator telefonik Turizem dentar te gjuhes italiane Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 19/10/2023 13:24

📋 Durres - Operator Telefonik Turizem Dentar Te Gjuhes Italiane

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Operator Telefonik Turizem Dentar Te Gjuhes Italiane Part Time Dhe Full Time
📣 Kerkohen operator telefonik Turizem dentar te gjuhes italiane part time dhe full time✅ Kerkohet:🔝 Njohuri te mira te gjuhes perkatese💼 Kandidatet me ose pa eksperience pune ne cc🙋‍♀️ Energjik dhe me deshire per pune✅ Ofrohet-...
Oferta Pune call center Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 13/06/2023 15:27

📋 Durres - Call Center

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohen Operator Telefonik Leads Generation Te Gjuhes Italiane
📌 Kerkohet te punesohen operator telefonik Leads Generation te Gjuhes Italianedhenbsp;🍀dhenbsp; Kerkohet:🔝 Njohuri te mira te gjuhes perkatese💼 Kandidatet me ose pa eksperience pune ne CC🙋‍♀ Energjik dhe me deshire per pune✅ Ofr...
Oferta Pune operatore ne gjuhen italiane Me eksperience ne Tirane
Data: 18/05/2023 14:53

📋 Tirane - Operatore Ne Gjuhen Italiane

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Nga Shtepia Per Operatore Ne Gjuhen Italiane
📞 Fushata Telecom Italia ♦Kriteret:🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujoreMundesi rritje ne detyre📍Adresa: Rruga e Kavajes, Tirane Ju mirepresim! ...
Oferta Pune Operatore Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 22/02/2023 09:20

📋 Durres - Operatore

Pagesa 85,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Operator Pa Eksperience ne Tirane
Data: 17/10/2022 12:10

📋 Tirane - Operator

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Rekrutime.al Kerkon Operator Spanjisht, Italisht, Vetem Per Zyrat Me Te Mira Ne Tirane
Kerkohet te punesohen: 👉Operatore Italisht- Me Eksperience 👉Operatore Spanjisht- Me ose pa eksperience ✅Cfare kerkojme: - Nivel i gjuhes B2-C1- Disponibiliteti full-time - Nuk ofrojme pune nga shtepia ✔️Cfare ofrojme: 💰Rroge ba...
Oferta Pune Operator/e Me eksperience ne Tirane
Data: 09/10/2022 12:27

📋 Tirane - Operator/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Part-time ne distance paradite

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ PUNE NGA SHTEPIA
➡ Ofrojme  vende pune per operatore nga shtepia:📞 Fushata Telecom Italia ♦Kriteret:🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore⏳Mundesi rritje ne detyre👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup▶Eksperience e mep...
Oferta Pune Operatore Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 24/08/2022 18:23

📋 Tirane - Operatore

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Rekrutime.al Kerkon Operator Italisht, Spanjisht
Rekrutime.al kerkon operator Italisht, Spanjisht, Vetem per zyrat me  te mire ne Tirane!Italisht - Junior / SeniorSpanjisht - Junior / Senior⏩ Cfare Ofrojme:💰 Rroge baze + ftd dhe bonuse📈Fundjava pushim + dite festash🗣️Fresh, Live l...
Oferta Pune operator/e Pa Eksperience ne Tirane
Data: 03/07/2022 23:58

📋 Tirane - Operator/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Rekrutime.al Kerkon Operator/e Ne Gjuhen Italiane, Spanjolle, Angleze!
Rekrutime.al kerkon operator Italisht, Anglisht, Spanjisht, Vetem zyrat me te mira ne Tirane!*Italisht - Junior / Senior*Anglisht - Junior / Senior*Spanjisht - Senior🔺 Cfare kerkojme⏳ Niveli i gjuhes B2-C1🕛Disponibileti full time 🔺Nuk of...
Oferta Pune Operator ne Tirane
Data: 16/01/2022 22:11

📋 Tirane - Operator

Pagesa 40 Euro

❙ Oferta Pune ❱ PUNE NGA SHTEPIA
➡ Ofrojmedhenbsp; vende pune per operatore nga shtepia:Fushata Telecom Italiadhenbsp;♦Kriteret:🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore⏳Mundesi rritje ne detyre👥Pozitivitet dhe bashkepunim ne grup▶Eksperience...
Oferta Pune Mjek Stomatolog Me eksperience ne Lushnje
Data: 27/02/2024 14:08

📋 Lushnje - Mjek Stomatolog

Pagesa 4,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ My Dental Tourism, Azalea Aesthetic Ofron Mundesimi Punesimi Mjek Stomatolog
🦷dhenbsp;My Dental Tourism, Azalea Aesthetic ofron mundesimi punesimi si:🥼Mjek stomatologdhenbsp;(Implantolog dhe Protezist)✔dhenbsp;Aplikantet duhet te kene karakteristikat e meposhtme:♦ Preferohet te kene eksperience disa vjecare.♦Te j...
Oferta Pune operator/e ne gjuhet Frenge ose Gjermane Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 18:41

📋 Tirane - Operator/e Ne Gjuhet Frenge Ose Gjermane

Pagesa 550 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📣POZICION VAKANT PER OPERATOR/E TELEFONIK TE CILET ZOTEROJNE GJUHEN FRENGE OSE GJERMANE
📌Po kerkoni nje menyre si te fitoni te ardhura te larta?✅ Behu pjese e nje skuadre energjike!👥 Mjafton te keni njohuri mbi gjuhet si meposhte:-GJERMANISHT-FRENGJISHT-SPANJISHT-ITALISHT👉🏻 Cfare ofrohet?💸 Page baze + Bonuse shume ...
Oferta Pune Operator/e telefonik Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 19:28

📋 Tirane - Operator/e Telefonik

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operator Ne Gjuhet Italisht Dhe Spanjisht
 ⏩Kerkohet te punesohet operator te Gjuhes Italiane dhe Spanjolle. 📌 Kriteret :-Njohes te mire te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese.-Te kete ambicie dhe te  jete i/e afte per te punuar ne grup-Disponibilitet per te punuar me orar te plo...
Oferta Pune Operator/e telefonik Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 21:17

📋 Tirane - Operator/e Telefonik

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operator Ne Gjermanisht Dhe Frengjisht
⏩ Ne ofrojme per ju mundesi punsimi si operator ne gjuhet: ✅Gjermanisht ✅Frengjisht  Orari full-time(8 ore) Page fikse plus bonuse shperblyese ditore, javore, mujore. 📌Kriteret: - Te jete njohes i mire i gjuhes  -  Te kete ambicj...
Oferta Pune Krupiere, Kamariere, Mbikqyrese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 21:18

📋 Tirane - Krupiere, Kamariere, Mbikqyrese

Pagesa 1,300 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune Ne Pozicione Te Ndryshme
Regency Casino ofron vende vakante pune 🤵🏼‍♀️ Krupiere🤵🏼‍♀️ Kamariere✅ Mbikqyrese e makinave Slot🔸Kriteret e punesimit:-Mosha 21-35 vjec-Eksperienca jo e domosdoshme-Te kene disponibilitet per te punuar 8 ore full-time...
Oferta Pune Team Leader Gjermanisht, Italisht & Greqisht. Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 21:29

📋 Tirane - Team Leader Gjermanisht, Italisht & Greqisht.

Pagesa 1,500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ne Po Rekrutojme\ Team Leader Me Grupe Ne Gjuhet Frengjisht, Gjermanisht, Italisht & Greqisht.
Deshironi nje pune me te ardhura shume te mira?dhenbsp;🥳📣Ne ofrojme vende pune per Team Leader me grup per gjuhet Gjermanisht, Frengjisht, Italisht dheamp; Greqishtdhenbsp;1. EKSPERIENCA ESHTE KUSHT!2. Aplikantet te jene njohes/edhenbsp; te mi...
Oferta Pune Operatore gjuhet Frengjisht , Gjermanisht dhe Spanjisht Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 21:31

📋 Tirane - Operatore Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operatore Ne Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht !
Jeni ne kerkim te nje pozicioni te ri pune ? Hapen vende te reja pune per operatore ! Kjo eshte mundesia juaj , aplikoni tani !⚫Ofrohet:-Ambjente komode pune-Mundesi rritje profesionale-Trajnime-Bonuse-Orar full time Orari part-time-Festa dhe push...
Oferta Pune Agjent/e Telefonik, Team Leader, Retention, Back Office & Recovery Retention Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 22:09

📋 Tirane - Agjent/e Telefonik, Team Leader, Retention, Back Office & Recovery Retention

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Agjent/e Telefonik, Team Leader, Retention, Back Office & Recovery Retention
dhenbsp;📣 Deshironi nje pune me te ardhura shume te mira? dhenbsp;✅ Ne ofrojme vende pune per Agjent/e Telefonik, Team Leader, Retention, Back Office dheamp; Recovery Retention ne gjuhen 🇮🇹Italiane,dhenbsp; 🇬🇧Angleze (UK dheamp; ...
Oferta Pune Agjent telefonik ITALISHT-GREQISHT-FRENGJISHT-GJERMANISHT-SPANJISHT Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 22:25

📋 Tirane - Agjent Telefonik ITALISHT-GREQISHT-FRENGJISHT-GJERMANISHT-SPANJISHT

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ AGJENT TELEFONIK
Vende te lira pune si operator telefonik ne gjuhet: ♦GJERMANISHT ♦FRENGJISHT ♦ITALISHT ♦SPANJISHT 🤔Çfare te ben ty kandidatin e duhur per vendin e punes? ~Niveli i mire i komunikimit ne nje nga gjuhet e listuara 🗣️ ~Disponibi...
Oferta Pune Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 27/02/2024 22:51

📋 Vlore - Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Brown Kerkon Te Punesoje Sanitare Ne VLORE
📣 Bar Brown kerkon te punesoje  :👉Sanitare🚨 Kriteret e punesimit👉Te kene eksperience te meparshme pune👉Te jene te sjellsem dhe te qeshur me stafin dhe klientet👉Te jene te rregullt dhe etik ne pune👉Aftesi te mira komunikuese dhe...
Oferta Pune MENAXHER/E NE GJUHEN ANGLEZE / ITALIANE / FRANCEZE / SPANJOLLE Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 23:02

📋 Tirane - MENAXHER/E NE GJUHEN ANGLEZE / ITALIANE / FRANCEZE / SPANJOLLE

Pagesa 200,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ MENAXHER/E NE GJUHEN ANGLEZE / ITALIANE / FRANCEZE / SPANJOLLE
🙋‍♀️ Hey te duhet pune!👌Je ne vendin e duhur!🔸 Kompania ALOPRONTO SRL ofron paga baze me te larta se pjesa me e madhe e kompanive ne Shqiperi!📌Bonuse Ditore, Javore, Mujore si dhe 10% Commision per personat qe jane ne bonus Javor ...
Oferta Pune Operator/e telefonik Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 23:21

📋 Tirane - Operator/e Telefonik

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Standart Group Kerkon Operator Per Gjuhen Spanjolle !!! Tirane
📢 Jeni ne kerkim te nje pune, Standart Group ofron vende pune vakante!!Ofrojme kushte komode pune,staff profesional per arritje personale,bashkepunim ne grup!✔ Aplikantetdhenbsp; duhet te plotesojne keto kritere:-Njohuri te mire te gjuhes Spanj...
Oferta Pune Agjente telefonik ne gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 23:23

📋 Tirane - Agjente Telefonik Ne Gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Vakante Pune Per Agjent Telefonik N Gjuhet Spanjisht,Frangjisht,Gjermanisht,Anglisht
👉Mundesi punesimi per agjente  telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme:- Spanjisht- Frengjisht- Gjermanisht- AnglishtOfrohen :- Ambiente pune komode, dinamike dhe sf...
Oferta Pune Agjente Telefonik per anglisht, frengjisht, gjermanisht, spanjisht, greqisht Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 23:23

📋 Tirane - Agjente Telefonik Per Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht

Pagesa 750 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Agjent Telefonik Per Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht
🗣️Je ambicioz dhe po kerkon nje page me te mire?Kjo eshte mundesia jote.✅ Kompania jone po kerkon njerez ambicioze qe kerkojne te punojne dhe te fitojne .📌 Kerkohen agjente telefonik per gjuhet :- Anglisht (Me Eksperience)-Frengjisht (me d...
Oferta Pune Agjent ne gjuhen gjermane dhe spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 14:09

📋 Tirane - Agjent Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Agjent Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle
📣 Ofrohen vende pune per Agjent te gjuhes:🇩🇪 Gjermane🇪🇸 Spanjolle✅ Cfare Ofrojme :* Perqindje qe nuk i merr askund (E cila jepet menjehere)* Vete zot vete shkop* Pagesa jepet cdo date 1 te cdo muaji.* Pa kod veshje pa rregulla absur...
Oferta Pune Retention Recovery English, Italian, Spanish, French, German, Greek Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 17:53

📋 Tirane - Retention Recovery English, Italian, Spanish, French, German, Greek

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Roi Data Ofron Vende Pune Per Retention Recovery English, Italian, Spanish, French, German, Greek.
Tirane, ofrohet vend pune Retention Recovery English, Italian, Spanish, French, German, Greek. Deshironi nje pune me te ardhura shume te mira? Ne ofrojme vende pune per Retention Recovery English, Italian, Spanish, French, German, Greek .dhenbsp; ...
Oferta Pune WEBMASTER Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 20:21

📋 Tirane - WEBMASTER

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet WEBMASTER Ne Gjuhen ITALIANE DHE ANGLEZE
📢 ALOPRONTO S.R.L eshte nje kompani Italiane me dege ne Tirane tashme prej me shume se 2 vitesh ne treg.👌 Kompani lider ne industrine e saj, po kerkon aktualisht individe te talentuar per t’u bashkuar me ekipin tone dinamik nje Webmaster me ...
Oferta Pune operatore telefonik per gjuhet Gjermane, Italiane, Greke, Angleze, Spanjolle, Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 20:58

📋 Tirane - Operatore Telefonik Per Gjuhet Gjermane, Italiane, Greke, Angleze, Spanjolle,

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohen Vende Pune Per Operator Telefonik Me Pagen +1000Euro!
📣Kerkojme operatore telefonik per gjuhetdhenbsp;🇩🇪 Gjermanedhenbsp;🇮🇹 Italianedhenbsp;🇬🇷 Grekedhenbsp;🇬🇧 Anglezedhenbsp;🇪🇸 Spanjolledhenbsp;👉 Retention dhe operator per turnin e darkes me Kanadandhenbsp;👉 Team ...
Oferta Pune Shitese, Specialiste Byreku Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 21:48

📋 Tirane - Shitese, Specialiste Byreku

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Pasticeri Furre Buke Likos Ofron Vend Pune Per Shitese Dhe Specialiste Byreku
🍩dhenbsp;Pasticeri Furre Buke Likos Ofron Vend Pune per🙍‍♀️Shitese e disponueshme per te dyja turnet👩‍🍳 Specialiste Byreku✅Kriteret e punes:🔸 Me ose pa eksperience pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klien...
Oferta Pune Operator/e ne gjuhen angleze Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 23:24

📋 Tirane - Operator/e Ne Gjuhen Angleze

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alpha Network Po Kerkon Operator/e 🇬🇧
📢 Hey, te duhet pune ?!😉dhenbsp;♦ Alpha Network po kerkon agjent/e ne gjuhen Angleze📞💥dhenbsp;Ofrojme page baze prej 700€+ 12% per cdo FTD👉 +2 vite eksperience ne fushaten RECOVERYdhenbsp; Orari: 10:00- 19:00dhenbsp;💸 Bonuse, ...
Oferta Pune Edukatore Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 23:17

📋 Tirane - Edukatore

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Edukatore
Kerkohet edukatore per kopesht privat. Kontaktoni ne nr: Kopshti ndodhet ne zonen e liqenit te thate...
Oferta Pune Shofer Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 23:15

📋 Tirane - Shofer

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time ne distance paradite

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Shofer Per Kopesht Privat
Kerkohet shofer per transport femijesh. Orari 06:30-8:30 dhe ne dreke 15:00-17:30  Paga e kenaqshme. Kontaktoni: ...
Oferta Pune Recepsioniste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 22:42

📋 Tirane - Recepsioniste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Teranda Bar Ofron Mundesi Punesimi Per Recepsioniste
dhenbsp;📣 Teranda Bar ofron mundesi punesimi per:🤵‍♀️Recepsioniste✅Kriteret per aplikantet :-Perparesi kane kandidatet me eksperience pune-Te jene korrekte dhe etike ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese- Kandidatet pref...
Oferta Pune Sanitare / Pastruese Pa Eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 21:16

📋 Tirane - Sanitare / Pastruese

Pagesa 62,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Sanitare / Pastruese
Kerkohet te punesohet sanitare per apartament ne tirane3 dite ne javePagesa mujore 62,000 lek...
Oferta Pune Agjente shitje Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 21:15

📋 Tirane - Agjente Shitje

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Agjente Shitjesh Per Produkteve ENZO ATTINI Ne Showroom.(vajze) -PAGA Baze 35000 Lek+ BONUSE Qe E Cojne Ne Total Mbi 70&
Pozicioni punes: Agjente shitjesh per produkteve ENZO ATTINI ne showroom.(vajze) Kompania ENZO ATTINI kerkon : Te punesoje vajza te cilat jane te gatshme te rriten personalisht, profesionalisht dhe financiarisht ne sektorin e shitjes. PERGJE...
Oferta Pune Shitje online Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 21:15

📋 Tirane - Shitje Online

Pagesa 23,400 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Agjente Shitjesh Online (ne Zyrat E Kompanise) (vajze), -PAGA Baze + BONUSE Qe E Cojne Ne Total Mbi 50'000 Lek
✅Cfare ofrojme ne: - Mundesine per te punuar ne orarin me te pershtatshem per ju. Oraret jan Turni 1 (8-13:00), Turni 2 (13-18:00), Turni 3 me transport (18:00 - 00:00) - Mundesi per rritje ekonomike. - Mundesi per rritje profesionale. - G...
Oferta Pune Tik tok Pa Eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 21:14

📋 Tirane - Tik Tok

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ EKSPERTE NE RRITJEN DHE MENAXHIMIN E TIK TOK-UT. ( Vajze) TURNI 2
KERKESAT E PROFILIT: - TURNI 2 - Te kete eksperience dhe portofol punesh te sukseshem ne kete profil. - Te menaxhoje tik-tokun e kompanise, me kretivitet dhe risi te reja. - Te promovoje dhe te rrise shitjen e produkteve dhe sherbimeve te kompan...
Oferta Pune EKONOMISTE (full time) Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 21:14

📋 Tirane - EKONOMISTE (full Time)

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Tirane, Ofrohet Vend Pune EKONOMISTE E Brendeshme (full Time)
ENZO ATTINI kerkon te punesoje nje EKONOMISTE (full time) KERKESAT E PROFILIT: 1-Te kete mbaruar fakultetin ekonomik. 2-Te kete eksperience pune si ekonomiste. 3-Te kete bere kursinin e fiskalizimit 4-Te dije te punoje ne menyre perfekte me p...
Oferta Pune instagram Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 21:14

📋 Tirane - Instagram

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ EKSPERTE NE RRITJEN DHE MENAXHIMIN E INSTAGRAMIT.(vajze) TURNI 2
KERKESAT E PROFILIT: - TURNI 2 - Te kete eksperience dhe portofol punesh te sukseshem ne kete profil. - Te menaxhoje instagramin e kompanise, me kretivitet dhe risi te reja. - Te promovoje dhe te rrise shitjen e produkteve dhe sherbimeve te ko...
Oferta Pune Punonjese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 14:12

📋 Tirane - Punonjese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Buke Dhe Embelsira Franceze Ofron Vend Pune Per Punonjese
👉Buke dhe Embelsira Franceze kerkon punonjese turni i pasdites 15:00-21:00👉Kriteret:-Aftesi shume te mira ne komunikim-Aftesi shume te mira per te punuar dhe bashkepunuar ne grup-Ndershmeri, besnikeri dhe korrektesi👉Ofrojme:👍 Kushte pune...
Oferta Pune Edukatore dhe Psikologe Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 22:49

📋 Tirane - Edukatore Dhe Psikologe

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vende Pune Per Edukatore Dhe Psikologe
📢 Ofrohet vende pune per:- Edukatore - Psikologe📌  KRITERET:✅ Me ose pa  eksperience pune 🌟 Te jene etike dhe te sjellshme si me stafin e punes dhe femijet⏩OFROJME:💰Page te kenaqshme 😊Kushte te mira pune dhe ambient mikprit...
Oferta Pune Estetiste ,Fizioterapiste dhe Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 22:58

📋 Tirane - Estetiste ,Fizioterapiste Dhe Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 🇬🇷Hapen Vende Te Lira Pune Per Sezonin Veror 2024 Per Ne Ishujt E Greqis
Pozicione te lira pune per sozonin turistik 2024:-Estetiste 💄-Fizioterapiste 💆‍♀️-Shitese 💁‍♀️Kandidatet duhet te kene :🎫Pashaporte te dyte europiane ose leje qendrimidhenbsp;Te dijne shume mire anglisht 🇬🇧Ofrohet :Akom...
Oferta Pune BANAKIERE Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 23:03

📋 Tirane - BANAKIERE

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem paradite

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ BAR WOOD GREEN KERKON TE PUNESOJ BANAKIERE (F)
▶ Vend pune per:dhenbsp;👩‍💼 Banakiere, Turn i pare✅Kriteret e punes:dhenbsp;😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientetdhenbsp;👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionaledhenbsp;✅Ofrohet:dhenbsp;💰Pagesa te kenaqshmedhenbsp...
Oferta Pune Montator Mobilierie Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 23:22

📋 Tirane - Montator Mobilierie

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Asistente Dentare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 23:46

📋 Tirane - Asistente Dentare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Shanaj Dental Kerkon Te Punesoje Asistente Dentare
dhenbsp;👩‍⚕️dhenbsp;Asistente dentaredhenbsp;💼 Prioritet kane personat qe kane studiuar Asistence Dentare ose Higjene Dentare✅dhenbsp;Ofrohet:💰dhenbsp;Pagesa e kenaqshmedhenbsp;✨ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adr...
Oferta Pune Shitese Pa Eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 21:13

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ SHITESE KANCELARIE - TURNI I PARE NE ALI DEM
Kanceleria King Office po zgjeron deget ne zona te ndyshme te Tirane dhe eshte ne kerkim per shitese qe do te kontribojne ne krijimin e nje emri ne treg. Personat duhet te jene te disponueshme per turnin e pare NE ALI DEM ! Turni I Pare 7:30-15:30 ...
Oferta Pune Sanitare Me eksperience ne Himare
Data: 27/02/2024 20:20

📋 Himare - Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Vende Te Lira Pune Per Sanitare
📣Vende te lira pune per: 🧼 Sanitare 📌dhenbsp;Kerkohet sanitare per hotel ✅ Kriteret: -Te kete eksperienc te meparshme ne hotel -Te jete e komunikueshme me pjesen tjeter te stafit dhe klientet -Hoteli ka hierarki dhe puna ndahet ne s...
Oferta Pune Kamarier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 20:07

📋 Tirane - Kamarier

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojm Kamarier / Kamariere
Interesohemi per kamarier ose kamariere ,, turni i pare , pagesa e kenaqshme  + siguracione ,, 1 dite ne jave pushim dhe pushimet e fundvitit . 7 ore ne dite pune , ambient dhe klientel familjare ,flm tel ,,, whats up : + . ...
Oferta Pune Kamarier/banakier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 19:28

📋 Tirane - Kamarier/banakier

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojme Kamarier 07.30 - 15.00
Kerkohet kamarier per turnin e paradites 7 ore e gjysem pune.7.30 -15.00Xhamia e Kopshtit Botanik...
Oferta Pune Ndihmes Kuzhiniere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 19:06

📋 Tirane - Ndihmes Kuzhiniere

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱
⏩ Hops Bar dhenbsp;kerkon te punesoje:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet💰 Pagesa 50,000 Leke + siguracione😊 Ju mirepresim!dhenbsp;...
Oferta Pune financiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 18:44

📋 Tirane - Financiere

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Financiere
kerkohet financierete dije anglishte shume mirete jete korrektekushte shume te mira punepaga 60.000mundesi rritje ne page dhe ne karriereorari 14:00-23:001 ore pushim dreke...
Oferta Pune Konsulent Imobiliar Pa Eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 17:39

📋 Tirane - Konsulent Imobiliar

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ MORINA REAL ESTATE është Duke Zgjeruar Stafin Me Agjentë Imobiliarë.
MORINA REAL ESTATE është duke zgjeruar stafin me agjentë imobiliarë.Çdo individ që e ndien veten energjik, ambicioz dhe të gatshëm për të punuar në grup, është i ftuar që ti bashkohet skuadrës tonë.KERKOHET-Te keni mbaruar shkollen e...
Oferta Pune Konsulent Imobiliar Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 17:19

📋 Tirane - Konsulent Imobiliar

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Mundesi E Mire
𝐊𝐫𝐢𝐣𝐨 𝐩𝐫𝐨𝐟𝐢𝐥𝐢𝐧 𝐞 𝐤𝐚𝐫𝐫𝐢𝐞𝐫𝐞𝐬 𝐧e 𝐅𝐮𝐭𝐮𝐫𝐞 𝐇𝐨𝐦𝐞! Behu pjese e Brandit me te madh Shqiptar qe ofron sherbimin e pales ndermjetesuese ne tregun e pasurive...
Oferta Pune Asistente zyre Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 17:19

📋 Tirane - Asistente Zyre

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Tirane, Ofrohet Vend Pune Kordinatore Zyre - Future Home Alpha - APLIKO TANI!'
Future Home Real Estate eshte kompania me e madhe imobiliare Shqiptare.Ne jemi ne kerkim te personave te motivuar dhe te apasionuar per t'u bashkuar me ne ne pozicionin: Koordinatore ZyreCfare kerkohet:• Te kete perfunduar arsimin e larte.• Njoh...
Oferta Pune Banakier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 14:13

📋 Tirane - Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Restorant Bujtina Jone Ofron Mundesi Punesimi Per Banakier/e
Bar Restorant "Bujtina Jone" ofron mundesi punesimi🍸Banakier/e per turnin e dyte✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸 te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes🔸te jene korrekte dhe disponibel🔸te kene etike pun...
Oferta Pune OPERATOR NE GJUHEN FRANCEZE Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 14:13

📋 Tirane - OPERATOR NE GJUHEN FRANCEZE

Pagesa 140,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ OPERATOR NE GJUHEN FRANCEZE
🥇Kriteret: -Njohuri të shkëlqyera të gjuhës franceze -Njohuri të mira në përdorimin e paketës MS Office. -Dëshirë për të punuar dhe për t'u rritur profesionalisht. 👉 Pagë bazë + Bonuse Javore dheamp; Mujore -Kontratë pu...
Oferta Pune OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 14:14

📋 Tirane - OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE
📢Kerkohet OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE👉 Kriteret:-Njohuri të shkëlqyera të gjuhës italiane në të shkruar dhe të folur.-Njohuri të mira në përdorimin e paketës MS Office.-Dëshirë për të punuar dhe për t'u rritur profesionalisht.-...
Oferta Pune Keshillues Klienti , Menaxher Shitjes B2B , Teknik Servisi. Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 17:58

📋 Tirane - Keshillues Klienti , Menaxher Shitjes B2B , Teknik Servisi.

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ German Computer Kerkon Te Zgjeroj Stafin Me Keshillues Klienti, Menaxher Shitjesh Dhe Teknik Servisi
Bashkohuni me skuaden kampione!dhenbsp;German Computers kerkon te zgjeroje stafin me :🤵🏼‍♀️Keshillues dhenbsp;Klienti,🧑🏻‍💻Menaxher Shitjes B2B 👨🏻‍🔧Teknik Servisi. Prioritet kane kandidatet te cilet kane eksperienca ...
Oferta Pune Ndihmes ekonomiste Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 21:34

📋 Tirane - Ndihmes Ekonomiste

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ ALO PRONTO KERKON TE PUNESOJE NDIHMES EKONOMISTE
ALO PRONTO kerkon te punesoje -NDIHMËS EKONOMISTE Kushte pune komode dhe një mjedis pune pozitiv 📌Kriteret: ▫️Njohuri në fiskalizimin e faturave▫️Njohuri të mira në përdorimin e paketës MS Office▫️Njohuri të një prej gju...
Oferta Pune FastFood-ier, Sallatjere, Pastruese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 22:43

📋 Tirane - FastFood-ier, Sallatjere, Pastruese

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Zgara 5 Maji Ofron Mundesi Punesimi Per FastFood-ier, Sallatjere, Pastruese
📢dhenbsp;Zgara 5 Majidhenbsp;ofron mundesi punesimi per:- Fast Food-ier Specialistdhenbsp;- Sallatjere- Pastruese✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shka...
Oferta Pune Kamarier, Ndihmes Kamarier, Banakier/e, Kuzhinier, Kasiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 23:25

📋 Tirane - Kamarier, Ndihmes Kamarier, Banakier/e, Kuzhinier, Kasiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompleksi Taiwan Ofron Mundesi Punesimi Ne Pozicione Te Ndryshme Pune
📣 Kompleksi Taiwan kerkon te punesojedhenbsp; :dhenbsp;🤵‍♂️ Kamarierdhenbsp;🍸Ndihmes Kamarier👥 Banakier/e🧑‍🍳 Kuzhinier +5 vite eksperience dhe paga me negociate🪙 Kasiere⏩ Kriteret e punesimit:🔸️Te kene eksperience...
Oferta Pune Asistente Dentare Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 23:48

📋 Tirane - Asistente Dentare

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Elite Dental Kerkon Asistente Dentare
Klinika dentare Elite Dental kerkon asistente dentare me orar te plote. Profil arsimi stomatologji ose infermieri! Te kete eksperience pune ne klinika dentare dhe njohuri baze te gjuhes italiane....
Oferta Pune Asistente Pa Eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 16:47

📋 Tirane - Asistente

Pagesa 35,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Asistente Per Menaxhim Te Rjeteve Socjale
Kerkohet Asistente dhenbsp;e Zyradhenbsp;Menaxhim i rjeteve sofjale fb , istagram , tik tok, web . Njoftime .al , merjep etj ,dhenbsp;Paga e kenaqshme 350€ + Siguracjonetdhenbsp;Orari 9-5 e djela pushimdhenbsp;Te interesuarit te kontaktojne :dhenb...
Oferta Pune Asistente Zyre Pa Eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 16:37

📋 Tirane - Asistente Zyre

Pagesa 35,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojme Asistente Zyre , Agjensia Alesi Real Estate
Kerkojme asistente zyredhenbsp;Paga e kenaqshmedhenbsp;Orari i punes 09.00-17.00Te interesuarat te dergojne CVdhenbsp;Eksperiencat e meparshme jane avantazhMosha 25-35 vjece...
Oferta Pune Ndihmes Kuzhinier ne Tirane
Data: 27/02/2024 15:56

📋 Tirane - Ndihmes Kuzhinier

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Oferta Pune ❱ Hops Bar & Restorant Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier
📢Hops Bar dheamp; Restorant kerkon te punesoje:👩‍🍳 Ndihmes Kuzhinier▶️Kriteret e punes:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet-Te kete pak eksperience▶️Ofrohet:💷Paga...
Oferta Pune Retention/ Team Leader/Agjente Frengjisht, Gjermanisht, Greqisht ne Tirane
Data: 27/02/2024 15:46

📋 Tirane - Retention/ Team Leader/Agjente Frengjisht, Gjermanisht, Greqisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

Oferta Pune Banakiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 15:45

📋 Tirane - Banakiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Banakier/e
Bel Paese Tirana kerkon te punesoj banakier/e ( F/M) .. Rroga e kenaqeshme plus bakshishe , 1 dite pushimi ne fundjave . ...
Oferta Pune Retention ne gjuhen Spanjisht, Anglisht dhe Agjente ne gjuhen Spanjolle dhe Angleze Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 15:25

📋 Tirane - Retention Ne Gjuhen Spanjisht, Anglisht Dhe Agjente Ne Gjuhen Spanjolle Dhe Angleze

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Retention Ne Gjuhen Spanjisht, Anglisht Dhe Agjente Ne Gjuhen Spanjolle Dhe Angleze
📢 Deshironi te ardhura te larga mujore deri ne 5000€ . Kjo eshte mundesia juaj!dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;✔ Kerkojme te punesojme Retention ne gjuhen Spanjisht, Anglisht dhe agjente ne gjuhen spanjolle dhe anglezedhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;♦ Eksp...
Oferta Pune Kamarier Me eksperience ne Tirane
Data: 26/02/2024 09:11

📋 Tirane - Kamarier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Fishop Kerkon Te Punesoje Kamarier
...
Oferta Pune Magazinier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/02/2024 10:34

📋 Tirane - Magazinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompania ZICO SHA Kerkon Te Punesoje Magazinier
  📣 Kompania ZICO SHA kerkon te punesoje:🧑‍💼 Magazinier✅ Kerkesat per kandidatet:1. Me eksperience pune ne pozicionin perkates2. Leje drejtimi 3. Te jene korrekte  dhe pa angazhime te tjera 4. Aftesi te mira komunikuese 5. Mosha ...
Oferta Pune Kamarier/e Ndihmes Kamarier/e Ndihmes Kuzhiniere sanitare dhe pjatalarese, Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 27/02/2024 09:25

📋 Vlore - Kamarier/e Ndihmes Kamarier/e Ndihmes Kuzhiniere Sanitare Dhe Pjatalarese,

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Maison Des Chefs Ofron Vende Pune Ne Pozicione Te Ndryshme
📣 Maison des Chefs kerkon te punesoje :-Kamarier/e-Ndihmes kamariere-Ndihmes kuzhunier-Sanitare-Pjatalarese✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te je...
Oferta Pune Kamariere, Ndihmes Kuzhinier Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 13:40

📋 Tirane - Kamariere, Ndihmes Kuzhinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant A'mare Kerkon Te Punesoje Kamariere, Ndihmes Kuzhinier
dhenbsp;⏩ Restorant A'mare kerkon te punesoje:👨‍🍳 Ndihmes Kuzhinier✅Kriteret e punes:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet💰 Pagesa te kenaqshmeTe interesuarit te na kontaktojne ne numrin e shenuar me poshte.dhenbsp;...
Oferta Pune Agjente Marketingu ne terren Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 14:16

📋 Tirane - Agjente Marketingu Ne Terren

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompania ZICO SHA Kerkon Te Punesoje Agjente Marketingu
dhenbsp;📣dhenbsp;Kompania ZICO SHA kerkon te punesoje:👩‍💻Agjente Marketingu ne terren✅ Kerkesat per kandidatet:1. Me eksperience pune ne pozicionin perkates (max 2 vite)2. Te jene korrektedhenbsp; dhe pa angazhime te tjeradhenbsp;3. Aft...
Oferta Pune Punonjese salle dhe Punonjese te bulmeti Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 14:17

📋 Tirane - Punonjese Salle Dhe Punonjese Te Bulmeti

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Big Market Kerkon Te Punesoje Punonjese Salle Dhe Punonjese Te Bulmeti
dhenbsp;♦Big Market kerkon te punesoje:- Punonjese salledhenbsp;- Punonjese te bulmetidhenbsp;⏩Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikimidhenbsp;-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune- Te jete pa ...
Oferta Pune Banakier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 14:18

📋 Tirane - Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lokali Monk Ofron Mundesi Punesimi Per Banakier/e
📌Ofrohetdhenbsp; mundesi punesimi per:- Banakier/e turni i paradites✅Kriteret e punes:🔸Me ose pa eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive👉 Ofrohen:👩🏻...
Oferta Pune Kamarier/ Kamariere Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 18:03

📋 Tirane - Kamarier/ Kamariere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Mundesi Punesimi Kamarier/Kamariere
🔺Lokal Molla ofron mundesi punesimi per:dhenbsp;dhenbsp;-Kamarier/ Kamarieredhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;▶Kriteret:dhenbsp;dhenbsp;-Te jene etike gjate orarit te punesdhenbsp;dhenbsp;-Te kene aftesi te mira komunikuesedhenbsp;-Kandidate me ose pa ek...
Oferta Pune Kuzhinier/e, Picier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 18:13

📋 Tirane - Kuzhinier/e, Picier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Pizza Pasta OGI Kerkon Te Punesoje Kuzhinier, Picier, Tiganist ( Me Eksperience) , Kamajere.
📣 Pizza Pasta OGI kerkon te punesoje: 👩‍🍳 Kuzhinier me eksperience pune 👩‍🍳 Picier me eksperience pune 👩‍🍳 Tiganist me eksperience pune 💁 Kamajere (femer)🛵 Motorrist✅Kriteret e punes: 💼Kandidatet me eksperi...
Oferta Pune Kamarier/e dhe Punonjese Salle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 18:27

📋 Tirane - Kamarier/e Dhe Punonjese Salle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Gjinokastra Restorant Kerkon Te Punesoje Kamarier/e Dhe Punonjese Salle
dhenbsp;📣 Gjinokastra Restorant kerkon te punesoje:🤵🤵‍♀️dhenbsp; Kamarier/edhenbsp;🧍🏼‍♀️ Punonjese Salledhenbsp;✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klie...
Oferta Pune Operatore ne shqip per agjensi turistike Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 18:44

📋 Tirane - Operatore Ne Shqip Per Agjensi Turistike

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Operatore Ne Gjuhen Shqipe Per Agjensi Turistike
✨ Shoqeri qe operon ne fushen e marketingut dhe turizmit(rezervime per hotele dhe makina me qera) Ofron Vend Pune per:👨‍💼👩‍💼 dhenbsp;Menaxhere e marredhenieve me klientet.✅ Kriteret :dhenbsp;▪ Te kete perfunduar arsimin Bachelo...
Oferta Pune Operatore per turizem dentar Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 18:57

📋 Tirane - Operatore Per Turizem Dentar

Pagesa 61,600 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Operatore Per Turizem Dentar, Italisht
✅dhenbsp;Mundesi punesimidhenbsp; Operatore per turizem Dentar📌dhenbsp; Kriteret :dhenbsp;▪ Te dije gjuhen Italianedhenbsp;▪ Aftesi shume te mira komunikimidhenbsp;▪ Aftesi per te punuar ne grupedhenbsp;▪ Eksperience e meparshme perben ...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 19:29

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend I Lire Pune Prane Fresh Zone Shitese
📢 Ofrohet vend i lire pune prane Fresh Zonedhenbsp;-Shitese (skin care consulant )dhenbsp;dhenbsp;⏱dhenbsp; Orari i punes 08:30-16:00dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;✔ Kriteret e punes :dhenbsp;dhenbsp;📌Kusht baze te keni njohuri shume te mira per ...
Oferta Pune Agjente Pa Eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 20:40

📋 Tirane - Agjente

Pagesa 11,111 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Join Our Team/ Vend Vakant Agjent/e Imobiliare Astir
Concept Home Real Estate Astiri kerkon agjente imobiliare.-dhenbsp; Mosha mbi 21 vjece-dhenbsp; Te jete energjik/e- Te kete aftesi te mira komunikuese, negociuese dhe te punoje ne grup* Agjenti Imobiliar ofron per klientin informacion, orietim dhe k...
Oferta Pune Ndihmese Banakiere, Pastruese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 20:54

📋 Tirane - Ndihmese Banakiere, Pastruese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Franco's Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Ndihmese Banakiere Dhe Pastruese
Franco's Lounge Bar kerkon te punesoje Ndihmese Banakiere turni i pare dhe Pastruese turni i pare📢 Kriteret e punes:👉Kandidatet me ose pa eksperience te meparshme pune👉Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet.👉Te ...
Oferta Pune Kamarier/e Pa Eksperience ne Himare
Data: 27/02/2024 20:56

📋 Himare - Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Punonjes Sherbimi, Kamarier/e
📣 Kerkohet punonjes sherbimi, kamarier/e 📍 Restoranti pozicionohet ne qendren e qytetit te Himares. Nje restorant me gatime mesdhetare dhe nivel i lart sherbimi.Klientela eshte miksuar(shqipetar dhe te huaj) ✅ Kriteret: 1.Kerkohet kam...
Oferta Pune Shitese, Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 21:02

📋 Tirane - Shitese, Sanitare

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Si Shitese Dhe Sanitare
📢 Tet Shop Ofron vend pune si Shitese dhe Sanitare (8 ore pune)✔ Kerkon te punesoje shitese Full Timedhenbsp;💸 Paga Shitese 45000 dhenbsp;Leke💸 Paga Sanitare e kenaqshmedhenbsp;✔ + Siguracionedhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;✔ + Nje dite pushi...
Oferta Pune shitese Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 21:37

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ MAGICSTYLE KERKON TE PUNESOJE SHITESE BUTIKU
📢 Ofrohet Vende Pune Shitese ne Dyqanedhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;💸 Paga 40000leke +bonus +siguracionedhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;♦ Puna 7 ore 1 dite ne jave pushimdhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;📍 Adresa: Perballe Ministrise se Jashtmedhenbsp;...
Oferta Pune operatore per rrjetet sociale Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 22:10

📋 Tirane - Operatore Per Rrjetet Sociale

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohen 4 Operatore Per Rrjetet Sociale
⏩Kerkohet te punesohen 4 operatore per rrjetet sociale📌 Kriteret :-Te jete i/e afte per te punuar ne grup.-Disponibilitet per te punuar me orar te plote.dhenbsp;✅Ofrojme:-Ambient shume komod pune dhe motivues per tu permiresuar profesionalish...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 22:30

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Njoftim Pune, Shitese
Njoftim pune, Shitese, Tiranedhenbsp;👉 Kriteret:✅ me dhenbsp;eksperience ose jo te meparshme pune😊 Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhekomunikuese🤝 Puna eshte ne zyre/dyqan jo online✅ Ndershmeri, besnikeri dhe korrektesiOfrohet:-Paga...
Oferta Pune Kamarier Restoranti Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 22:43

📋 Tirane - Kamarier Restoranti

Pagesa 65,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Mundesi Punesimi Per Kamarier Restoranti
☕ Ofrohet mundesi punesimi per:👉Kamarier Restoranti⏩ Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullta dhe etike ne pune😊 Te jene te sjellshme dhe te komunikueshme me stafin dhe klientet📌 Te kene perkushtim gjate orarit te punes...
Oferta Pune Menaxher/e shitjesh Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 22:52

📋 Tirane - Menaxher/e Shitjesh

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Agjensi Imobiliare Word Wide Realty Kerkon Te Punesoje Menaxher/e Shitjesh
📣 Agjensi imobiliare Word Wide Realty kerkon te punesoje:dhenbsp;▶️ Menaxher/e Shitjeshdhenbsp;✅Kriteret e punes:😊Te jene te sjellshem me stafin👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉 Eksperienca ne fushen e shitjeve, por j...
Oferta Pune Menaxhues operativ-Shofer Pa Eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 23:50

📋 Tirane - Menaxhues Operativ-Shofer

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ SHOFER
Bashkohu tani! Instal Group SH.P.K me eksperience te madhe ne fushen e hidrosanitareve ne Shqiperi kerkon te punesoje:KORDINATOR SHOFERdhenbsp;KRITERET E PUNESIMIT ▪Arsim i mesem ose i larte▪Mosha 18-30 vjecdhenbsp;▪Komunikim ne grup▪Pergjeg...
Oferta Pune Teknik Ndërtimi/ Inxhinier Ndërtimi Junior Me eksperience ne Tirane
Data: 27/02/2024 14:29

📋 Tirane - Teknik Ndërtimi/ Inxhinier Ndërtimi Junior

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Teknik Ndertimi/ Inxhinier Ndertimi Junior
PershkrimiTeknik Ndertimi/ Inxhinier Ndertimi Junior zbaton direktivat e Menaxherit te Projektit. Ai eshte pergjegjes qe te kontrolloje punimet ne perputhje me projektin, specifikimet teknike dhe KTZ, legjislacionit te aplikueshem ne fuqi, kushteve...

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim