🏡 okazion apartament eleonora

🕵 Online 226 lexues | ⏳ 30 njoftime ne pritje     Print

97,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Kodra e Diellit |
Ambjenti
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
2 Tualete

Apartament 2+1 ofrohet per shitje cmim super okazion tek eleonora tek kodra e diellit. pallat i ri dhe i mireadministruar. hyrje me hapesire te bollshme. kubature e rregullt. organizohet nga: -sallon ndenjie+kuzhine gatimi; -korridor shperndares; -dh...

22/06/2023 12:12

155,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Kodra e Diellit |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete

Shitet apartament tek kodra e diellit (eleonora), kati 2 banim i nje godine 6 kateshe. i organizuar ne: sallon ndenjje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, ballkon, 2 tualete (nga te cilet njeri eshte modifikuar si depo). i aksesueshem nga te gjitha sherbimet pu...

25/05/2023 09:28

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zo...
📅 Date: 09/12/2023 08:01

149,500 Euro - Çmim Kleringu: 1300€/m2🔥 2+1+2wc ( Don Bosko - Fiore Di Bosco, Ne Krah ) K6 - Ndertim V 2023, Cilesi Premium: Fas

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament Çmim kleringu  🔥 (1300€/m2)🔥  nga 1450€/m2 që eshtë tregu  -  2+1+2wc+1 ballkon planimetri perfekte  - don bosko - rezidenca paralele living.- kompleks 2023 -cilës...
📅 Date: 09/12/2023 21:24

120,000 Euro - Shitet Apartament Me Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.17 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Siperfaqja ne letra eshte 102.2 m2. eshte me hipoteke te rregullt. ndodhet ne katin e 7 banimi ne pallatin e ndertuar nga firma "san tara", afer hotel roland, unaza e re. apartamenti eshte dy dhoma...
📅 Date: 10/12/2023 05:24

77,000 Euro - Shitet Apartament Ne Yzberisht 77.000€

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite (3.13 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet 1+1+1 ballkonsip neto 64 m2sip bruto 77 m2kat 3 banim📍rr rexhep shala,yzberisht prane kmysecmimi 77 mije euroi mobiluar dhe investuar...
📅 Date: 10/12/2023 06:46

125,000 Euro - Tek Selvia Prane Shkolles Se Mesme Partizani , Shitet Apartament 3+1, 125,000 €uro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Tek selvia prane shkolles se mesme partizani , shitet apartament 3+1, 125,000 €uroapartamenti  eshte i i rikonstruktuar ka  siperfaqe neto  84 m2. organizohet ne ambjent ndenje e&n...
📅 Date: 10/12/2023 16:22

120,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Molla, TiranË

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Në shitje, apartament 2+1. vendndodhja: kompleksi molla, astir, tiranë. specifika të pronës: -sipërfaqe totale 105 m2. -sipërfaqe apartamenti 92 m2. -kati: 6. -ndërtim i ri. -i mobilua...
📅 Date: 10/12/2023 16:27

104,000 Euro - Okazion: (830 €/m² )🔥 2+1+2wc (astir - Kompleks Molla ) K.7, Pllt I Ri Me Ashens.(bosh) Planimetri E Rregullt

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Super okazion i rrallë (830 €/m² )🔥2+1+2wc ( astir - kompleks molla ) kati 7, pallat i ri me ashensor | hapesire e bolleshme dhe planimetri e rregullt | ballkon gjigand | 2 tualete me dritare |...
📅 Date: 10/12/2023 18:13

112,000 Euro - Shitet:🟢 2+1, I Kompletuar ( Astir - K. Molla) Pallat I Ri (984€/m2) - Apt 100% I Rinovuar | Elektro A++ | 2 Kond

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: apartament 2+1 ** + 1 garazh i mbyllur me cmim extra ( astir kompleksi molla )  🟢*** 960€/m2 ***🟢- i kompletuar,i bere i gjithi nga e para | pallat i ri dhe i mireadministruar | 3 dho...
📅 Date: 10/12/2023 20:09

133,000 Euro - Shitet Apatrtament 2+1+ Post Parkimi Alidemi

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Siperfaqe apartamentit 82 m2 bruto kati 7 i mobiluar me ashensor 2 dhoma gjumi 1 tualet ...
📅Date: 10/12/2023 21:12

107,900 Euro - Apartament Te Karburant Dhima 102 Metra 107900 Eu

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament te kaza italia prane karburant dhima 102 metra bruto 92 neto i mobiluar kati i dyte ashensor me hipoteke mundesi per blerje parkimi 12 000 eu plus per me shum info na telefononi ...
📅Date: 10/12/2023 21:09

105,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Ali Demi, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 98.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
shitet, apartament 2+1+2, ali demi, tiranë. apartamenti ndodhet në kompleksin darling. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja bruto: 93.5 m2 . siperfaqja neto: 79.5 m2 • kati 7. •...
📅Date: 10/12/2023 21:09

170,000 Euro - Tirane, Shes Apartament 2+1 Kati 8, 75 M² (myslym Shyri)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 për shitje! 🏡 sipërfaqja bruto 75m2, e pozicionuar në katin e 8-të të një pallati të ndertuar në vitin 2010. ky ambient i bukur ofron një atmosferë të mrekullueshme për t...
📅Date: 10/12/2023 21:08

180,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2+ Post Parkimi Ne Afersi Te Rrugese Se Elbasanit !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.88 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
2 Tualete
Viti i ndertimit 2023.-organizimi i apartamantit . - sallon + kuzhine gatimi e perbashket . - 2 dhoma gjumi . 74- 2 tuaete - verdande 4.24 m/2- 1 post parkimi i perfshir ne cmim . ...
📅Date: 10/12/2023 21:07

198,000 Euro - Shitet Apartament 2+1,myslym Shyri, Tirane.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.63 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti eshte i pozicionuar ne myslym shyr, tirane. informacion mbi apartamentin: • siperfaqja totale: 93m2 • kati 2(banim) organizimi: • ambient ndenje dhe ambient gatimi • 2 dh...
📅Date: 10/12/2023 21:07

73,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Tek Ali Demi

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
...
📅Date: 10/12/2023 21:05

93,060 Euro - Shitet,apartament 2+1+2, Tirana Entry 2, Sheshi Shqiponja !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
* ndertim i ri * kati 5 * siperfaqe 94 m2 * faze tulle * cmimi 990 euro/m2 i pa negociueshem ...
📅Date: 10/12/2023 21:05

159,000 Euro - Shitet Cmimi Kleringu🔥 : 2+1 (mine Peza - Prokuroria) K3 - Ndertim V 2023 - Investime Extra (bosh) Plot Diell

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.93 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 🔥 me cmim nen treg, kleringu🔥: (mine peza - prokuroria) k3, pallat i v 2023 (bosh) në fazën përfundimtare po vendoset ashensori- dyert , tualeti , dritaret bërë extra ...
📅 Date: 09/12/2023 11:55

57,500 Euro - Shitet: Garsoniere (39.08m2) Tek Zona E Porcelanit (tv Klan) K6, Pamje E Lire - Ndrt V 2023 | Or. Jug L **plot Diell + V

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet garsoniere (39.08m2) tek zona e porcelanit (tv klan) kati 6, pamje e lire dhe ashensor - ndertim v 2023 - cilesi shume e larte, fasade e ventiluar | me planimetri shume te rregullt dhe plot die...
📅 Date: 09/12/2023 20:42

192,000 Euro - Shitet: 3+1+2wc ( K. E Diellit - Eleonora ) K2, Pllt I Ri - Apt Tot I Investuar: Parket, Kondc & Elektro A++ Or. Jug P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.29 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
135.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet: apt 3+1+2wc ( k e diellit - eleonora, xhangolli ) k2, ndertim i ri - apt totalisht i investuar: parket, kondicioner dhe elektro a++ | vetranta dopio xham termike | orientim ideal **jug -p | tu...
📅 Date: 09/12/2023 21:06

198,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë. Li35680

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 108.5 m2. • kati 1 banim • ndërtim i ri organizimi: • korridor shpërndarës. • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. ...
📅 Date: 10/12/2023 13:44

125,000 Euro - Shitet: 2+1 ( Don Bosko - Xhamia ) K8, Ashens & Pamje E Lire - Ap 100% I Investuar: Parket, Tualet I Ri (hidros. Inkaso)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (2.15 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 8, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1, gjigand ( don bosko - xhamia ) k8, ashensor dhepamje - 100% i investuar (pjeserisht i mobiluar) parket ac5 me shume hapsire dhe drite | dritaret dopixham plastik me grila dhe rr...
📅 Date: 10/12/2023 14:01

177,000 Euro - 💥okazion (1,749€/m2 ) Per Pak Dite: 2+1 ( Square 21 - Rr. Kavajes ) K8 - Ndertim Premium | Or Jug L P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
💥 cmim ofertë për pak ditë : vetëm 1749€/m2 nga 1900€-2000€/m2 💥shitet: 2+1 📍 *square 21 kompleksi* , me pamje (rr. kavajes)* - pllt ne ndertim, standart maksimal ndertimi* || orien...
📅 Date: 10/12/2023 19:11

105,000 Euro - Shitet: 1+1 ( Mes K. Se Parisit & St Dinamo ) Kati 8 (jo I Fundit) 2 Ashns. - Planimetri Ideale & Tualet Me Dritare

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Super apartament 1+1 ( komuna e parisit - pranë st dinamo ) 62.4m2, me hipotek , ne katin e 8 ( jo te fundit ) , ne nje pallat te mireadministruar me 2 ashensor | planimetri shumë e rregullt | ballk...
📅 Date: 10/12/2023 20:55

127,500 Euro - Shitet Cmim Oferte 🔥: 2+1 (ish Tregu Elektrik - Pamje Nga Fusha Alidemit ) Ndertim V 2023, K3 (ashensor & Standart I

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet me cmim oferte nen treg:  2+1  - tregu elektrik - fusha e ali demit me pamje te lire nga fusah ) pallat i v 2023 - me standart te larte ndertimi, planifikim dhe planimetri ideale | hapesire e...
📅 Date: 10/12/2023 21:05

64,600 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne fresk64,600 €neom84162shitet apartament 1+1 me siperfaqe te pergjithshme 76m2 ne zonen e freskut. organizohet:• dhome gjumi• sallon ndenje dhe ambient gatimi• tua...
📅Date: 10/12/2023 21:05

115,000 Euro - Shesim Apartament 2+1 Tek Tirana Golden Park 3!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 12, Ashensor 2
1 Tualete
Shesim apartament 2+1 tek tirana golden park 3! 115,000 €oks84157shesim apartamenttek tirana golden park 3 !!informacione te pergjithshme :kati 12 banim (jo i fundit) .nderim i 2023 (ne proces ...
📅Date: 10/12/2023 21:03

133,000 Euro - 2+1 Per Shitje, Ali Dem.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 98.48 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
• sipërfaqja e apartamentit (bruto) 82 m2 • kati 7 • ambient ndenje • ambient gatimi • 2 dhoma gjumi • 1 tualet • • i investuar ne cdo gje • i mobiluar. • i pozic...
📅Date: 10/12/2023 21:01

215,000 Euro - Apartament 3+1 Ne Shitje Prane Gardes Se Republikes

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSauk/Qendra TEG 3.04 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 3+1 ne shitje prane gardes se republikes! 215,000 €bot84141apartament ne shitje i ndodhur ne katin e 2 ne zonen e saukut, prane murit te gardes se republikes.zona ku ndodhet ky apart...
📅Date: 10/12/2023 21:00

58,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Fresk Linze Ndertim I 2022

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 ne fresk linze ndertim i 2022. apartamenti ka  siperfaqe neto 76.2 dhe bruto 83.9 me ashensor . organizohet nga koridori shperndares salloni ndenjes sebashku me kendin e gat...
📅Date: 10/12/2023 20:53

132,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Ne Don Bosko !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
Siperfaqe bruto 93.7 m2kati i 6 banimobjekt 8 kateshorientim jugpamje e lirendertim i vitit 2023organizimi :korridor shperndares1 sallon2 dhoma gjumi1 tualet1 ballkon i aksesueshem nga te gjitha ambie...
📅Date: 10/12/2023 20:38

220,000 Euro - Shitet Duplex Rezidenca Kodra E Diellit 2!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit 2.12 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
133.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
2 Tualete
...
📅Date: 10/12/2023 20:29

445,000 Euro - Unik: Pamje Nga Parku I Liqenit (stadiumi Air Albania - Lion Park ) 3+1/ 2+1+kuzh. Veç+2wc **kat.9 - Parket Druri | Or.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
168.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Ne shitje: apartament 3+1 / 2+1+kuzh. me vete & 2 tualete+ 1 lavanteri ( sip totale 168 m2 ) ne vendndodhje unike ( rr. faik konica- afer lion park), me pamje 180 grade nga parku i liqenit (gjelbe...
📅 Date: 08/12/2023 23:51

115,000 Euro - Apartament 2+1+2 Per Shitje Tek Kompleksi Golden Park 3

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.77 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament 2+1+2 per shitje tek kompleksi golden park 3115,000 €ent83871shitet apartamenti 2+1 kompleksi "golden park 3".kompleksi eshte nje nga me te rinjte qe po ndertohet ne tirane, me punime bre...
📅Date: 10/12/2023 20:09

105,000 Euro - Shitet Apartamant 2+1 Ne Don Bosko!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamanti organizohet ne ;- sallon ndenje + kuzhine gatimi e perbashket . - 2 dhoma gjumi. - 1 tualet . - 1 ballkon . - kati 1 banimi - pallat me ashensor ,viti ndertimit 2008.-o...
📅Date: 10/12/2023 20:07

118,600 Euro - Shitet, Apartament 2+1 📍astir,pranë Green City

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅Date: 10/12/2023 20:05

99,000 Euro - Ekskluzive! Shesim Apartament 2+1+2, Ringside Residences, PranË Bulevardit TË Ri.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLumi Lana/ Bulevard 1.09 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Ekskluzive! shesim apartament 2+1+2, ringside residences, pranË bulevardit tË ri. rruga lidhja e prizrenit tirana, albania99,000 €cpm83791ringside residences projekti më i ri bashkëkoh...
📅Date: 10/12/2023 19:55

125,000 Euro - Shitet Apartament 2+1, Rruga Siri Kodra

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.64 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 për shitje , rruga siri kodra informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit (neto) : 84 m2 • sipërfaqja e apartamentit (bruto) : 99,21 m2 • kati 3 ...
📅Date: 10/12/2023 19:51

128,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Tek "kompleksi Golden Park 3"

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 2.77 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 10, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 tek "kompleksi golden park 3" 128,000 €ent83875shitet apartament 2+1+2 tek kompleksi "golden park 3".kompleksi eshte nje nga me te rinjte qe po ndertohet ne tirane, me p...
📅Date: 10/12/2023 19:42

102,800 Euro - Apartament Me Shitje 82 Metra 102800 Eu

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartment te xhamia vjeter selit 82 metra bruto 78 neto me hipoteke shitet e perfunduar per me shum info na telefononi ...
📅Date: 10/12/2023 19:41

240,000 Euro - Super Apartament 2+1 +2 Ne Shitje Te Sheshi Wilson

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (1.27 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
🚨okazion🚨 🏙 sheshi wilson 🔆 📌bllok 🏡apartament 2+1 +2 ne shitje 📜me hipoteke 📐 sip 120 m2 ☑️kati i 6, me ashensor ☀️ orientim me drite natyrale 💶 240.00...
📅 Date: 09/12/2023 12:25

86,009 Euro - Apartamenr 2+1+verande Ne Shitje Te Univers City

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport (6.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
⚜super apartament 2+1 + verande ne shitje te univers city 📍univers city residence 📐 sip. 141 m2 nga te cilat banim 86 m2 + 55 m2 verande. 🧭 orientim me drite natyrale 💶 86.000 euro...
📅 Date: 09/12/2023 12:27

45,000 Euro - 🚨super Okazion!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru (7.03 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
🚨super okazion! 🏠ap 1+1 ne shitje 📌kamez 💶 45.000 € ...
📅 Date: 10/12/2023 17:38

59,000 Euro - 2+1 Ne Shitje Ne Kamez Te Rrethi Te Ulliri

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru (7.03 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Ap 2+1 ne shitje ne kamez te rrethi te ulliri kati 5 cmim okazion kontakto 068 83 65 021 ...
📅 Date: 10/12/2023 17:39

53,000 Euro - *okazion*shitet Apartament 1+1 Te Kompleksi Univers City,prane Qtu-se

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
1 Tualete
📍shitet apartament 1+1 te kompleksi univers city, prane qtu-se. informacion mbi apartamentin: siperfaqe totale: 61 m². organizohet ne: ♦️ sallon ndenje ♦️ ambjent gatimi ♦️ 1 d...
📅Date: 10/12/2023 19:33

77,700 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Univers City, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRinas/Aeroporti
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 te univers city tirane. informacione mbi ambientin: • sipërfaqja e ambientit (bruto) : 97.1 m2. •kati 5. •pallat i ri ( faze karabinaje) organizimi: • sall...
📅Date: 10/12/2023 19:27

50,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Univers City, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 1+1, univers city, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja totale :73.53 m2. • kati 3. • fazë ndërtimi. organizimi: • ambient ndenje. • ambient gatim...
📅Date: 10/12/2023 19:25

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim