📋 njoftime pune al

🕵 Online 100 lexues | ⏳ 28 njoftime ne pritje
Njoftime Pune Video editor/influencer Me eksperience ne Tirane
Data: 09/06/2024 17:10

📋 Tirane - Video Editor/influencer

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ German Computer Kerkon Te Punesoje Video Editor /influencer
German Computer kerkon te punesoje :Video editor/ Influencerdhenbsp;PËRGJEGJËSITË KRYESORE:Të mirembaje dhe krijoje database te sherbimeve të kompanisë.Planifikon dhe menaxhon strategjitë e marketingut të rekrutimit.dhenbsp;KËRKESAT E PROFI...
Njoftime Pune Kamariere Me eksperience ne Durres
Data: 04/05/2024 15:04

📋 Durres - Kamariere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Vende Pune Per Kamarier/e
Star Oil kerkon te punesoje Kamarier dhe Motorrist TiraneNdaje Oferta Pune  19/11/2023 13:24 Post ID: 185534PagesaMe MarreveshjePozicioniKamarier/eKamarier,Motorrist, Eksperienca Pune: Me eksperience👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brends...
Njoftime Pune Banakier/e, Kuzhunier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 30/03/2024 14:32

📋 Tirane - Banakier/e, Kuzhunier/e

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Vend Pune Banakier/e,Kuzhinier/e,Sanitare,Kamarier/e,Picajol
Bar/Restorant Morgans ofron vend pune:Banakier/eKuzhinier/eSanitareKamarier/eNdihmes PicajolOfrohet:Paga : Banakier/e 70.000 neto: Kuzhinier/e 100.000 netodhenbsp;: Sanitare (+ te ndihmoje ne kuzhine) 45.000 neto:Kamarier/e 60.000 neto👉Ambient i ...
Njoftime Pune Agjente Marketingu per gjuhet Gjermanisht, Spanjisht, Italisht,Ferngjisht ,Anglisht ,Greqisht Me eksperience ne Tirane
Data: 15/10/2023 18:27
Njoftime Pune Specialist gjeodet Ekspert/Profesionist ne Tirane
Data: 10/08/2023 12:40

📋 Tirane - Specialist Gjeodet

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Ekspert/Profesionist
❙ Njoftime Pune ❱ Shpallje Vendi I Lire Pune (3), Specialist Gjeodet, Rep. Ush. 6010, IGJIU
Pozicioni i punes: Specialist gjeodet; Reparti/Institucioni: Reparti Ushtarak 6010, IGJIU; Vendi: Tirane; Menyra e aplikimit: me dosje dhe interviste; Lloji i kontrates se punes: pa afat. Data e fillimit te aplikimit: 03.08.2023 Data e mbyll...
Njoftime Pune Recepsionist/e Me eksperience ne Tirane
Data: 30/07/2023 17:36

📋 Tirane - Recepsionist/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ UnionBank Kerkon Te Punesoj Recepsionist/e
Union Bank operon prej më shumë se 16 vitesh në tregun shqiptar e pozicionuar si një bankë e shëndetshme dhe e qëndrueshme ku nëpërmjet një rrjeti të gjerë prej 32 degësh dhe 60 ATM në qytetet më kryesore të Shqipërisë, u shërben ...
Njoftime Pune Ndihmes kuzhuniere .Punetore ne kuzhine Me eksperience ne Tirane
Data: 08/07/2023 14:01

📋 Tirane - Ndihmes Kuzhuniere .Punetore Ne Kuzhine

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Njoftime Pune; Restorant Tepelena Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhuniere Dhe Punetore Ne Kuzhine
Njoftime pune; Punetore ne restorantdhenbsp;⏩Restorant Tepelena kerkon te punesoje -Ndihmes kuzhuniere -Punetore ne kuzhinedhenbsp;⏩Kerkohet:👉Te jene etike gjate punes😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese📌Kane perparesi ...
Njoftime Pune Menaxher restoranti ▪ KUZHINIERE ▪ Motorrist Me eksperience ne Tirane
Data: 12/06/2023 15:24

📋 Tirane - Menaxher Restoranti ▪ KUZHINIERE ▪ Motorrist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Restorant Ne Tirane 🍕 PIZZA & PASTA OGI Shpall Oferta Pune Per Vende Te Ndryshme
Njoftime pune nga 🍕PIZZA dhe PASTA OGI per vende vakante ne pozicionet:▪MENAXHER RESTORANTI▪ KUZHINIERE▪ MOTORRIST'✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene...
Njoftime Pune Punonjes sherbimi Me eksperience ne Tirane
Data: 13/05/2023 12:27

📋 Tirane - Punonjes Sherbimi

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 40-50 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Njoftime Pune Nga Alsig Per Punonjes Sherbimi Ne Objekt
Alsig po kerkon punonjes sherbimi ne objekt✅ Kriteret :1. Te jete i paisur me certifikate si punonjes sherbimi2. Te jete deri ne moshen 50 vjecare3. Te jete ne kushte te mira shendetsore4. Te kete njohuri bazike kompjuterike5. Te kete disponibilit...
Njoftime Pune Ndihmes kuzhinier , Ndihmes picier , Pjatalarese Me eksperience ne Tirane
Data: 12/05/2023 00:13

📋 Tirane - Ndihmes Kuzhinier , Ndihmes Picier , Pjatalarese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Njoftime Pune; Pizzarte Tirana Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier ,Ndihmes Picier Dhe Pjatalarese
Oferte pune; Kuzhinier, Picier Tiranedhenbsp;👉🏻 Pizzarte Tirana kerkon te punesoje-Ndihmes kuzhinier-Ndihmes picier-Pjatalaresedhenbsp;✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete i sjellshemdhenbsp; dhe i qeshur me...
Njoftime Pune Teamlead Customer Service (m/w/d) Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 17:44

📋 Tirane - Teamlead Customer Service (m/w/d)

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Für Unseren Standort Avedo Tirana Suchen Wir Dich Als Teamlead Customer Service (m/w/d) In Vollzeit
Teamlead Customer Service (m/w/d)🔎 Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Teamlead Customer Service (m/w/d) in Vollzeit.👉Deine Benefits• sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit und attraktive Vergütung• flache Hierarchien, kurze...
Njoftime Pune Dealer Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 19:42

📋 Tirane - Dealer

Pagesa 1,400 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
Njoftime Pune Stomatologe Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 19:46

📋 Tirane - Stomatologe

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
Njoftime Pune RETENTION dhe Agjent ANGLISHT, SPANJISHT DHE ITALISHT Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 20:01

📋 Tirane - RETENTION Dhe Agjent ANGLISHT, SPANJISHT DHE ITALISHT

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Retention Dhe Agjent Italisht, Anglisht Dhe Spanjisht 🇮🇹🇪🇦🇨🇦
Kerkojme te punesojme Retention dhe Agjent-ANGLISHTdhenbsp;🇨🇦-SPANJISHTdhenbsp;🇪🇦-ITALIANE 🇮🇹-dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;Kriteret:dhenbsp;dhenbsp;-Njohuri te shkelqyera te gjuhes dhenbsp;Italiane ,Spanjolledhenbsp; dhe Anglisht ne te ...
Njoftime Pune Personel Back office Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 20:02

📋 Tirane - Personel Back Office

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune Ne Pozicionin E Personel Back Office
📢 Regency Casino ofron vende vakante pune:🔸Personel Back office-Mosha 21-35 vjec-Eksperienca jo e domosdoshme-Te kene disponibilitet per te punuar 8 ore full-time🔸Ofrohet:-28 dite pushime te paguara ne vit-22 dite pune ne muaj💸 Paga me m...
Njoftime Pune Operatore dhe Retention Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 20:21

📋 Tirane - Operatore Dhe Retention

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Royal Company Kerkon Operatore Dhe Retention Ne Gjuhet Gjermane , Spanjolle Dhe Angleze
✨ Je ambicioze dhe po kerkon nje page me te mire ? ✨👉 Kjo eshte mundesia jote .📢Royal Company kerkon Operatore dhe Retention ne gjuhet :🔷 Gjermane🔷 Spanjolle🔷 Angleze⏩ Kriteret :- Gjermanisht//spanjisht/anglisht/ mbi nivelin mes...
Njoftime Pune MENAXHER NE GJUHEN ANGLEZE,ITALIANE,FRANCEZE DHE SPANJOLLE Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 20:24

📋 Tirane - MENAXHER NE GJUHEN ANGLEZE,ITALIANE,FRANCEZE DHE SPANJOLLE

Pagesa 200,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ MENAXHER NE GJUHEN ANGLEZE,ITALIANE,FRANCEZE DHE SPANJOLLE 🇪🇸🇫🇷🇮🇹🇬🇧
MENAXHER NE GJUHEN ANGLEZE,ITALIANE,FRANCEZE DHE SPANJOLLE 🇪🇸🇫🇷🇮🇹🇬🇧Je ne vendin e duhur!📜Keni deshire te menaxhoni nje zone te Anglise , Italise , Spanjes apo Frances ? Keni njohuri ne nivele te mira te nje prej ketyre gj...
Njoftime Pune OPERATOR TELEFONIK Pa Eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 21:24

📋 Tirane - OPERATOR TELEFONIK

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ OPERATOR TELEFONIK
Je gati te nisesh nje pune te redhenbsp;😃?♦POZICIONIdhenbsp;➡️ OPERATOR/E TELEFONIK/E per gjuhet:👉GJERMANISHTdhenbsp;dhenbsp;👉FRENGJISHTdhenbsp;dhenbsp;👉ITALISHTdhenbsp;dhenbsp;👉SPANJISHT♦Çfare do te gjeni tek ne?dhenbsp;Page...
Njoftime Pune recepsion, mbikqyrese e makinave slot, arketare/e, kamarier/e dhe security Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 22:05

📋 Tirane - Recepsion, Mbikqyrese E Makinave Slot, Arketare/e, Kamarier/e Dhe Security

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune Ne Pozicione Te Ndryshme
📢 Regency Casino ofron vende vakante pune:recepsion,mbikqyrese e makinave slot,arketare/e,kamarier/esecurity✅Kriteret :-Mosha 21-35 vjec-Eksperienca jo e domosdoshme-Te kene disponibilitet per te punuar 8 ore full-time🔸Ofrohet:-28 dite pushi...
Njoftime Pune Projektleiter (m/w/d) Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 12:27

📋 Tirane - Projektleiter (m/w/d)

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Für Unseren Standort Avedo Tirana Suchen Wir Dich Als Projektleiter (m/w/d) In Vollzeit.
Projektleiter (m/w/d)🔎 Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Projektleiter (m/w/d) in Vollzeit.👉Deine Benefits• sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit und attraktive Vergütung• direkter Start ab August in den Job• Chance auf...
Njoftime Pune Banakier/e Me eksperience ne Vlore
Data: 19/06/2024 14:28

📋 Vlore - Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Bar Brown Kerkon Te Punesoje 👉Banakier/e
Bar Brown kerkon te punesoje :👉Banakier/e⏩ Kriteret e punesimitdhenbsp; :🔸️Te kene eksperience te meparshme punedhenbsp;dhenbsp;🔸Te jene te sjellsem dhe te qeshur me stafin dhe klientetdhenbsp;🔸Te jene te rregullt dhe etik ne punedhe...
Njoftime Pune Team Leader ne gjuhen Angleze dhe operator me eksperienc Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 18:35

📋 Tirane - Team Leader Ne Gjuhen Angleze Dhe Operator Me Eksperienc

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Team Leader Me/pa Grup Ne Gjuhen 🇬🇧 Angleze Dhe Operator Me Eksperienc
📢 Kerkohet Team Leader me/pa grup ne gjuhen 🇬🇧 Angleze▪️ Fushata Recovery🕐 Orari 16:00- 01:00💸15%+1000 Euro paga baze/perqindje nga zyradhenbsp;✅ Bonuse ditore/ javore/ mujore📢 Kerkohet Operator me eksperience▪️ Fushata R...
Njoftime Pune Agjente telefonik ne gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 20:53

📋 Tirane - Agjente Telefonik Ne Gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Vende Vakante Pune Per Agjent Telefonik N Gjuhet Spanjisht,Frangjisht,Gjermanisht,Anglisht
👉Mundesi punesimi per agjente  telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme:- Spanjisht- Frengjisht- Gjermanisht- AnglishtOfrohen :- Ambiente pune komode, dinamike dhe sf...
Njoftime Pune Operator/e ne gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 20:56

📋 Tirane - Operator/e Ne Gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Vende Pune Ne Tirane Si Operator/e Ne Gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht Pagesa 1000 Euro
📣 Jeni duke kerkuar nje pune me te ardhura me te larta dhe rritje profesionale ne baze te aftesive tuaja?? Jeni ne vendin e duhur.  📌 Kompania jone eshte duke rekrutuar persona ambicioze,me ose pa eksperience ne gjuhet:  🇩🇪 Gjermanis...
Njoftime Pune Agjent te gjuhes: 🇩🇪 Gjermane dhe Spanjisht 🇪🇸 Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 13:57

📋 Tirane - Agjent Te Gjuhes: 🇩🇪 Gjermane Dhe Spanjisht 🇪🇸

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 📣 Ofrohen Vende Pune Per Agjent Te Gjuhes: 🇩🇪 Gjermane Dhe 🇪🇸 Spanjisht
📣 Ofrohen vende pune per Agjent te gjuhes:🇩🇪 Gjermane🇪🇸Spanjisht✅ Cfare Ofrojme :* Perqindje qe nuk i merr askund (E cila jepet menjehere)* Vete zot vete shkop* Pagesa jepet cdo date 1 te cdo muaji.* Pa kod veshje pa rregulla absurd...
Njoftime Pune Agjent/e Imobiliar/e Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 13:57

📋 Tirane - Agjent/e Imobiliar/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Ofroj Vend Pune Agjent/e Imobiliar/e 🏠
📢 Tirane, ofroj vend pune Agjent/e Imobiliar/e🏡REALTY PARTNER Real EstateNe jemi ne kerkim te personave te motivuar dhe te apasionuar per t'u bashkuar me ne ne pozicionin:Agjent/e Imobiliar/e✅ Cfare do te gjeni ne Realty Partner?👉 Aktivit...
Njoftime Pune operatore ne gjuhet: 👉 Italiane  👉 Greke  👉 Franceze dhe gjermane 🇩🇪 🇮🇹🇬🇷🇫🇷 Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 19:21

📋 Tirane - Operatore Ne Gjuhet: 👉 Italiane 👉 Greke 👉 Franceze Dhe Gjermane 🇩🇪 🇮🇹🇬🇷🇫🇷

Pagesa 800 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 📌 Mundesi Punesimi Per Operatore Ne Gjuhet: 👉 Italiane 👉 Greke 👉 Franceze Dhe 👉 Gjermane 🇮�
📌 Mundesi punesimi per operatore ne gjuhet:dhenbsp;🇮🇹🇬🇷🇫🇷dhenbsp;👉 Italianedhenbsp;👉 Grekedhenbsp;👉 Francezedhenbsp;👉Gjermane⚫Ofrohet:-Ambjente komode pune-Mundesi rritje profesionale📌Kerkohet:-Me ose pa eksperi...
Njoftime Pune SANITARE Me eksperience ne Himare
Data: 18/06/2024 19:53

📋 Himare - SANITARE

Pagesa 850 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet 🔵 SANITARE HOTELI 🔵 - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)
Kerkohet SANITARE HOTELI/ apartamente me qera ditore, ne Himare /dhenbsp; dheamp; Vuno! Hotelidhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; ( kerkohet 1- 2 persona)dhenbsp;---- PASJA E PATENTES se makines ESHTE Plus!dhenbsp;KERKOHET:- Përvojë në fushën e mirëmbaj...
Njoftime Pune SANITARE Pa Eksperience ne Himare
Data: 18/06/2024 21:23

📋 Himare - SANITARE

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet: Sanitare - Për Mirëmbajtje & Pastrim Dhomash ( 🌳Himare - BREGDET ) - KUSHTE OPTIMALE PUNE
Kerkohet: Sanitare - për Mirëmbajtje dhe Pastrim në Hoteleri (HIMARE - QENDER)( Kushtet e punes jane te mira , Dhe grupi i punes eshte i perzgjedhur, me korrektesi dhe me emer ne zone)dhenbsp;Kërkesat:- Përvojë në fushën e mirëmbajtjes dhe ...
Njoftime Pune Operator Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 21:34

📋 Tirane - Operator

Pagesa 200,000 Leke ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ OPERATOR NE GJUHEN ANGLEZE DHE ITALIANE
PAGE BAZE + BONUSE JAVORE + BONUSE MUJOREdhenbsp;+ 350 LEKE / ORA E PUNES TURNI PM+ BONUSE JAVORE 40,000-80,000 leke+ BONUSE MUJOREdhenbsp;📌Kriteret:-Njohuri te mira te gjuhes ANGLEZEdhenbsp;-Njohuri te mira ne perdorimin e paketes MS Office;-Aft...
Njoftime Pune Kamarier ne Himare
Data: 18/06/2024 22:56

📋 Himare - Kamarier

Pagesa 850 Euro

❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet 🟢KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)🟢🟢🟢
🟢🟢🟢 Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe/ose italiane! I afte te menaxhoj fluksin ...
Njoftime Pune Banakiere Kamarier/e Motorrist (me ose pa motorr) Kuzhinier/e  Picier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 00:44

📋 Tirane - Banakiere Kamarier/e Motorrist (me Ose Pa Motorr) Kuzhinier/e Picier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Resto Lounge Kerkon Te Punesoje Staf Ne Pozicione Te Ndryshme Pune
Resto Lounge kerkon te punesoje:dhenbsp; dhenbsp;dhenbsp;🤵‍♀️dhenbsp;Kamarier/edhenbsp; dhenbsp;dhenbsp; dhenbsp;🍸 Banakiere👨Motorrist (me ose pa motorr)🤵Kuzhinier/edhenbsp;👩‍🍳Picier /edhenbsp;✅Kriteret e punes:💼Kandit...
Njoftime Pune pjatalares/e Me eksperience ne Himare
Data: 20/06/2024 05:50

📋 Himare - Pjatalares/e

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkojme Pjatalares/e Deri Ne 1000 Euro Pagesa + Ushqim Falas + Fjetje Pa Pagese
Kerkojme pjatalares/e.dhenbsp;Potam 2024.dhenbsp;Nje restorant krejt i vecante po hapet dhe na duhesh ti!Nje ekip nga New Yorku, Vlora, Mexico City, Bologna+ jane bere bashke kete vere per te krijuar nje vend magjik!dhenbsp;Orari i punes eshte 5 dit...
Njoftime Pune agjente ne gjuhet, spanjisht, italisht, anglisht, greqisht dhe gjermanisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 05:46

📋 Tirane - Agjente Ne Gjuhet, Spanjisht, Italisht, Anglisht, Greqisht Dhe Gjermanisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkohen Agjente Ne Gjuhet, Spanjisht, Italisht, Anglisht, Greqisht Dhe Gjermanisht .
📢 Kerkohen agjente ne gjuhet, spanjisht, italisht, anglisht, greqishtdhenbsp; dhe gjermanisht .dhenbsp;✅ Kerkohet:1.Nivel mbi mesatar te gjuhes.📝2. Te gjeneroje sa me shume te ardhura💶dhenbsp;3. Ambicie dhe deshire per te punuar ne grup.4...
Njoftime Pune Pastruse Me eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 04:54

📋 Tirane - Pastruse

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem paradite

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Pastruse
Kerkohet pastruse per Apartmente me qera ditore . Puna 4 ore pastrim . Paradite 10-14 nje dite pushim ne jave . Me eksperience pune . Mosha 30-45 vjec ....
Njoftime Pune Data entry Me eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 02:10

📋 Tirane - Data Entry

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time ne distance paradite

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Zgjerojme Stafin
Kompania jone kerkon te zgjeroj stafin ,vende vakante per menaxhim e faturave ,kerkojm vajza (te perdorin shume mire exel)puna fizikisht eshte 4 ore ne magazine dhe 2 ore nga shtepia !...
Njoftime Pune Motorrist Me eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 00:41

📋 Tirane - Motorrist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote ne Distance

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ MOTORRIST
Shoqeria AERD Farma lider ne tregun farmaceutik ,per nevojat e saj ne rritje ofron mundesi punesim si Motorrist-Paga mjaft e mire + bonuse ne baze te porosiveDetyrat :Shperndarja e prosive ne farmaciKualifikimet :Eksperienca e ngjashme perben avanta...
Njoftime Pune Usta Me eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 00:29

📋 Tirane - Usta

Pagesa 1,200 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Usta Marangoz Dhe Ndihmes Usta
Mobileri Kajo kerkondhenbsp;Usta marangoz rroga 1200€ plus bonuse dhe ore shtesdhenbsp;Ndihmes usta rroga 800€ plus bonuse dhe ore shtes me kalimin e kohes dhe rritje rrogedhenbsp;Orari 9 me 5dhenbsp;Te dielat pushimdhenbsp;Te interesuarit ju lu...
Njoftime Pune Banakier/e dhe Lavapjatese Me eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 00:24

📋 Tirane - Banakier/e Dhe Lavapjatese

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Lezet Te Kalaja E Tiranes Ofron Vend Pune Per Banakier/e Dhe Lavapjatese
📢 Lezet te Kalaja e Tiranes ofron vende pune vakante ne pozicionin e :⏩ Banakier/e💸Paga 60.000All(preferohet me eksperience)+ bonus👉 1 dite ne jave pushim⏩ Lavapjatese (preferohet me eksperience ne banak)💸Paga 56.000L+ bonus1 dite ne...
Njoftime Pune Agjent per makina me qera Me eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 00:24

📋 Tirane - Agjent Per Makina Me Qera

Pagesa 650 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Si Agjent Per Dhenien E Makinave Me Qera
📢 Ofrohet vend pune si Agjent per dhenien e makinave me qera✅Kriteret e punes:dhenbsp;👉Patenta e klasit Bdhenbsp;dhenbsp;👉Te njohe mire gjuhen anglezedhenbsp;😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientetdhenbsp;👉Te jene te shkathet d...
Njoftime Pune Shofere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 00:21

📋 Tirane - Shofere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kompani Sherbimi Kerkon Te Punesoje Shofere Per Shperndarje Produktesh Ushqimore
Kompani sherbimi kerkon te punesoje shofere per shperndarje produktesh ushqimoredhenbsp;:✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe ...
Njoftime Pune Content Creator & Copywriter Anglisht dhe Italisht Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 13:46

📋 Tirane - Content Creator & Copywriter Anglisht Dhe Italisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ AloPronto Kerkon Te Punesoje Content Creator & Copywriter Anglisht Dhe Italisht
Content Creator dheamp; Copywriter Anglisht dhe ItalishtALOPRONTO S.R.L është një kompani Italiane me degë në Tiranë tashmë prej më shumë se 2 vitesh në treg.Kompani lider në industrinë e saj, po kërkon aktualisht individë të talentua...
Njoftime Pune JURIST/E Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:00

📋 Tirane - JURIST/E

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Alopronto Kerkon Te Punesoje Jurist/e
👩🏻‍⚖️👨🏻‍⚖️JURIST/EDetyrat:Harton, analizon dhe finalizon kontratat dhe marreveshjet midis punonjesve apo partneriteteve;dhenbsp;Ndihmon ne drejtimin dhe percaktimin e politikes se personelit;dhenbsp;Modele etike te vendimmarr...
Njoftime Pune Agjent/e dhe Rtn ne gjuhen Spanjolle, Gjermane, Italiane Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 15:58

📋 Tirane - Agjent/e Dhe Rtn Ne Gjuhen Spanjolle, Gjermane, Italiane

Pagesa 3,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkojme Agjent/e Dhe Rtn Me Eksperience Ne Gjuhen Spanjolle, Gjermane, Italiane
📢 Kerkojme Agjent/e dhe Rtn me eksperience ne gjuhendhenbsp;dhenbsp;🇪🇸 Spanjolledhenbsp;🇩🇪Gjermanedhenbsp;dhenbsp;🇮🇹 Italianedhenbsp;dhenbsp;✅ Ofrohet:dhenbsp;🕐 Orari vetem full-time 10:00-19:00dhenbsp;▪️Puna vetem nga ...
Njoftime Pune kamarier /banakier Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 18:43

📋 Tirane - Kamarier /banakier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Franco's Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/Banakier Per Turnin E Trete
Franco's Lounge Bar kerkon te punesoje :🍸Kamarier/ Banakier  per turnin e 3-te📢 Kriteret e punes:👉Te dije te dyja punet Kamarier/Banakier👉Kandidatet me eksperience te meparshme pune👉Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin...
Njoftime Pune sanitar/e kuzhinier ndihmes kuzhinier/e banakier/e kamarier/e restoranti, ndihmes kamarier/e, picajol Fillestar/Pak eksperience ne Sarande
Data: 18/06/2024 22:10

📋 Sarande - Sanitar/e Kuzhinier Ndihmes Kuzhinier/e Banakier/e Kamarier/e Restoranti, Ndihmes Kamarier/e, Picajol

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 📢 Hotel Bahamas Ofron Kerkon Te Zgjeroje Staf
📢 Hotel Bahamas ofron mundesi punesimi per:👉 sanitar/e👉kuzhinier👉ndihmes kuzhinier/e👉 banakier/e👉 kamarier/e restoranti👉 ndihmes kamarier/e👉 roje👉picajol✅Kriteret per aplikantet :-Perparesi kane kandidatet me eksperience...
Njoftime Pune agjent telefonik italisht greqisht dhe spanjisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 00:19

📋 Tirane - Agjent Telefonik Italisht Greqisht Dhe Spanjisht

Pagesa 800 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Jeni Njohes I Nje Gjuhe Te Huaj ? Apliko Dhe Fillo (Tirane Dhe Durres )🇪🇸🇬🇷🇮🇹
Jeni njohes I nje gjuhe te huaj ?dhenbsp;dhenbsp;Apliko dhe fillo (Tirane dhe Durres )dhenbsp;dhenbsp;Sapo kemi hapur vendet vakante per agjente telefonik ne gjuhendhenbsp;dhenbsp;📌spanjolledhenbsp;dhenbsp;🇪🇸🇬🇷🇮🇹📌grekedhenbsp...
Njoftime Pune Agjente ne agjensi turisktike Me eksperience ne Tirane
Data: 20/06/2024 00:10

📋 Tirane - Agjente Ne Agjensi Turisktike

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Njoftim Pune Agjente Turistike .
AIKKA GROUP kerkon agjente turisktike :udhetime turistike, prerje biletash ,pagesa .Te jete me eksperience.Te jete ne dispozicion te punes ne korrektesi .Puna full time , pagese ne mirekuptim dhe me ju . Informacion qe ne fillim rreth punes dhe pag...
Njoftime Pune Agjent Imobiliar Junior dhe Senior Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 23:47

📋 Tirane - Agjent Imobiliar Junior Dhe Senior

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Pune: Agjent Imobiliar Junior Dhe Senior Tek @VIPREALTY.AL
Agjensia @VIPREALTY.AL po kërkon agjentë imobiliarë të rinj dhe me përvojë që duan të ndihmojnë klientët tanë të gjejnë shtëpinë e tyre të ëndrrave! Bashkohuni me ekipin tonë dhe bëhuni pjesë e suksesit tonë!Pozicioni: Agjent Im...
Njoftime Pune Shofer Me eksperience ne Durres
Data: 19/06/2024 23:04

📋 Durres - Shofer

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Shofer (Furnitor)
Kompania "Tropico Albania" kerkon te punesoje shofer me patente Klasi B ose C per zonen e Malit te Robit.Ben ndarjen sipas porosive te klienteve ne magazine.Ben shperndarjen e produkteve nga magazina tek klienti.Dorezon ne kohe dhe ne destinacionin ...
Njoftime Pune Shitese Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 22:58

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 400 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Shitese Me Eksperience
Biznesi eshte me veshje per femra. Kerkohet te jete me eksperience pune , puna eshte full time , kontakti ne numer telefoni + . Per cdo informacion na kontaktoni dhe pagesa do te kryhet ne mirekuptimin e ty dy paleve .dhenbsp;...
Njoftime Pune arketare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 22:53

📋 Tirane - Arketare

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkojme Arketare
Shoqëria MERASTAR Sha. dhenbsp; dhenbsp; e cila ushtron aktivitetin e saj në Tiranë që prej vitit 2003 në import/eksport dhe shitjen me shumicë e pakicë të aksesorëve dhe pjesëve të këmbimit për makina kërkon ARKËTARE...
Njoftime Pune kamarier/e Me eksperience ne Lezhe
Data: 19/06/2024 21:52

📋 Lezhe - Kamarier/e

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkojme Kamierier/e Pro
Kerkojme kamarier ose kamariere full time me rroge te larte .dhenbsp;Kerkojme njerez me eksperience dhe profesioniste .Pagesa 1000 euro plusdhenbsp;...
Njoftime Pune Kamarier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 21:50

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kamarier/e
Kerkohet kamarier/e restorantiKushte shume te miraKlientel e garantuarBakshishe te miraPuna 8 ore ne ditedhenbsp;1 dite ne jave pushimdhenbsp;...
Njoftime Pune Estetiste Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 21:11

📋 Tirane - Estetiste

Pagesa 300 Euro ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkoj Ndimese Esteriste
Pershendetje Bela Sallon kerkon estetistedhenbsp;...
Njoftime Pune Makiniste Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 19/06/2024 19:45

📋 Durres - Makiniste

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
Njoftime Pune Social Media Manager Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:03

📋 Tirane - Social Media Manager

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Social Media Manager
Bashkohuni me ekipin tonë si menaxher i mediave sociale! 🚀🔍 Përgjegjësitë:Zhvilloni dhe ekzekutoni strategji të mediave sociale për të rritur dukshmërinë dhe angazhimin e markës.Krijoni përmbajtje tërheqëse në platforma të ndrys...
Njoftime Pune Farmacist/e Me eksperience ne Lezhe
Data: 18/06/2024 14:03

📋 Lezhe - Farmacist/e

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Farmacist/e
Njoftim Pune per FarmacistePozicioni: Farmacist/eVendi i Punes: Klinika Gemellidheamp;Farmaci, Rruga Shtraus, prane karburant EkoData e Fillimit: Qershor 2024Pershkrimi i Pozicionit: Klinika Gemellidheamp;Farmaci kerkon te punesoje nje farmacist/e t...
Njoftime Pune Parukiere dhe Estetiste thonjsh Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:03

📋 Tirane - Parukiere Dhe Estetiste Thonjsh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 💇🏻‍♀️Studio Aurora Kerkon Te Punesoje 3 Parukiere Dhe Estetiste Thonjsh
Studiodhenbsp;dhenbsp;Aurora kerkon te punesoje:-3💇🏻‍♀️ Parukiere-Estetiste thonjsh✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet me eksperience punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesi...
Njoftime Pune Banakier/e , Kamarier/e, Sanitare, Kujdestare per kend lojrash Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 18:35

📋 Tirane - Banakier/e , Kamarier/e, Sanitare, Kujdestare Per Kend Lojrash

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Tetris Coffee Ofron Vende Pune Vakante Ne Pozicione Te Ndryshme
📌Tetris Coffee and Playground kerkon te punesoje:🔸dhenbsp;Banakiere me eksperiencëdhenbsp;pagesadhenbsp;dhenbsp;60.000 lekë.dhenbsp; 🔸dhenbsp;Kërkojmë Kamariere pagesadhenbsp;dhenbsp;45.000 leke🔸Kërkojmë Sanitare Part Timedhenbsp;...
Njoftime Pune Rrobaqepese Ekspert/Profesionist ne Tirane
Data: 18/06/2024 22:20

📋 Tirane - Rrobaqepese

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Ekspert/Profesionist
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Qendistare ,stiliste Dhe Rrobaqepese
✨OFROHET VEND PUNE SI :👉 Qendistare👉Stiliste 👉Rrobaqepese✅OFROHET :Paga e kenaqshmedhenbsp;Kushte te mira punedhenbsp;Ambient Komod dhe i qetedhenbsp;Staf mikeprites📞♦Per me shume informacione na kontaktoni ne whatsapp ose numrin t...
Njoftime Pune 👉Kamarier/e 👉Kuzhinier/e 👉Hostess 👉Pjatalarese 👉 Menaxher Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 22:40

📋 Tirane - 👉Kamarier/e 👉Kuzhinier/e 👉Hostess 👉Pjatalarese 👉 Menaxher

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Alban Tower Tirana, Rooftop Bar Ofron Vende Te Lira Pune Ne Disa Pozicione
📢Alban Tower Tirana, Rooftop Bar ofron vende te lira pune ne pozicionet ✅ :👉Kamarier/e👉Kuzhinier/e👉Hostess👉Pjatalaresedhenbsp;👉 Menaxher🔸Kriteret e punesimit:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkath...
Njoftime Pune Kamariere Me eksperience ne Durres
Data: 19/06/2024 19:45

📋 Durres - Kamariere

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote ne Distance

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Kamariere Per Kohe Afategjate!
Alpha Trodo Caffe ofron te zgjeroje stafin!Kerkohet Kamariere me eksperience te mepareshme pune- Te dije te komunikoje gjuhen Anglese- Te jete i hapur par bashkepunim ne pune- Te jete fleksibel per oraret e punes- Te jete korrekt ne oraret e punes d...
Njoftime Pune Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Himare
Data: 19/06/2024 19:43

📋 Himare - Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Taverna Milano Kerkon Te Punesoje Sanitare
Taverna Milano kerkon te punesoje :Sanitaredhenbsp;⏩ Kriteret:👉Te jene te shkathta dhe me etike profesionale😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese⏩ Ofrohet:🔸Ushqimi dhe akomodimi te perfshiradhenbsp;🔸Kushte shume te mi...
Njoftime Pune Kamarier Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 19:31

📋 Tirane - Kamarier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kamarier Per Ne Comfort, Tirane
📢 HOTEL COMFORT ofron mundesi punesimi per:👉Kamarier✅Kriteret per aplikantet :-Perparesi kane kandidatet me eksperience pune-Te jene korrekte dhe etike ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese✅Ofrohet:💰 Pagesa shume e kenaqs...
Njoftime Pune Infermiere / Estetike e avancuar Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 19:24

📋 Tirane - Infermiere / Estetike E Avancuar

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkojme Infermiere Te Profilizuar Ne Trajtimet Estetike
Talise Medical Center dheamp; Wellness kerkon te punesojeINFERMIERE me eksperience ne fushen e trajtimeve te fytyres/ trajtimeve estetikeOfrojme kushte shume te mira pune dheamp; page te kenaqshme....
Njoftime Pune Ekonomiste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 19:16

📋 Tirane - Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Vend Pune Ekonomiste
Shoqeria 2T shpk, e cila operon ne fushen e ndertimit, ofron vend pune ekonomiste:Kerkesat:Te kete mbaruar fakultetin e EkonomiseTe kete njohuri te programit Financiar Financa5Te kete njohuri te paketes Microsoft OfficeEksperienca e meparshme perben...
Njoftime Pune Financiere Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 18:22

📋 Tirane - Financiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Financiere
Valona Konstruksion kerkon te punesoje: FINANCIEREValona Konstruksion është një kompani ndërtimi e njohur për cilësinë e lartë të projekteve të saj rezidenciale, komerciale dhe industriale. Ajo ofron shërbime të plota nga planifikimi dhe...
Njoftime Pune 👨🏻‍🍳KUZHINIER  🍳TIGANIST- 🍕PICAJOL- Me eksperience ne Vlore
Data: 18/06/2024 12:36

📋 Vlore - 👨🏻‍🍳KUZHINIER 🍳TIGANIST- 🍕PICAJOL-

Pagesa 3,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Restorant Relax Kerkon Te Zgjeroje Stafin 🍳👨🏻‍🍳🍕
Restorant Relax Radhime kerkon te punesoje:👨🏻‍🍳KUZHINIERdhenbsp; 2500-3000 EURO🍳TIGANIST- 1500 EURO🍕PICAJOL-1500 EURO⏩ Kriteret:👉Te jete i shkathet dhe me etike profesionale😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunue...
Njoftime Pune Kamarier dhe Banakier Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 12:49

📋 Tirane - Kamarier Dhe Banakier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet : 🍸Banakier 🍸Kamarier
📢dhenbsp;Kerkohet:🍸Banakier🍸Kamarierdhenbsp;▶️Kriteret e punes:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet-Te kete pak eksperience▶️Ofrohet:🔷Kushte shume te mira punedhenb...
Njoftime Pune Ndihmes ekonomiste Me eksperience ne Sarande
Data: 18/06/2024 14:04

📋 Sarande - Ndihmes Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kompania T2ISFA Shpk Kerkon Te Punesoje Ndihmes Ekonomiste
Kompania T2ISFA shpk nedhenbsp; filialin Vrion Finiq Sarande.Kerkon te punesoje Ndihmes EKONOMISTE-Te kete njohuri per programet Bilancdhenbsp; ose Financa 5.-Te kryej plotesimin dhe rregjistrimin e faturave te shitjes - blerjes.-Orari i punes 7.30-...
Njoftime Pune Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:04

📋 Tirane - Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Njoftime Pune Kamarier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:05

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 🐠 Lisus Fish Kerkon Te Punesoje: 🍸Kamarier
🐠 Lisus Fish kerkon te punesoje:🍸Kamarierdhenbsp;📌 Kerkohet:👉Te jene etike gjate punes😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese👌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune📌 Ofrohet:💰 Page e kenaqsh...
Njoftime Pune Pjatalares/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:05

📋 Tirane - Pjatalares/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme Pjatalares/e
Kerkojme te punesojme :🧼dhenbsp;Pjatalars/edhenbsp;✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💸 Paga shume e ken...
Njoftime Pune Kamarier/e restoranti Banakier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:05

📋 Tirane - Kamarier/e Restoranti Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 📢 Bar Restorant Bujtina Jone Ofron Mundesi Punesimi Si Kamarier/e Restoranti Dhe Banakier/e
📢dhenbsp;Bar Restorant Bujtina Jone ofron mundesi punesimi👉Kamarier/e Restoranti👉Banakier/e turni i dyte✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸 Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes🔸Te jene korrekte dhe d...
Njoftime Pune Kuzhinier dhe ndohmes kuzhinier Me eksperience ne Himare
Data: 18/06/2024 14:06

📋 Himare - Kuzhinier Dhe Ndohmes Kuzhinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Hotel 🏨 Patio Mare Kerkon Te Punesoje Kuzhinier Dhe Ndihmes Kuzhinier 👨‍🍳
📢 Hotel Patio Mare ofron mundesi punesimi sezonal ne poziconet :-👨‍🍳Kuzhinierdhenbsp;-👨‍🍳Ndihmes Kuzhinier⏩Kerkohet:👉Te jene etike gjate punes😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese📌Kane perparesi kandidat...
Njoftime Pune Social Media Manager Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 17:31

📋 Tirane - Social Media Manager

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 16-26 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Social Media Manager - Full Time (40 Hours / Week) (Office Job)
The job requires to work in an office space.dhenbsp;Key Skills: Experience with email campaigns. Familiar with mail chimp will be an advantage.dhenbsp;Content Strategy: Develop and execute a comprehensive social media content strategy to showcase ou...
Njoftime Pune ASISTENTE TELEFONIKE Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 19:00

📋 Tirane - ASISTENTE TELEFONIKE

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ È Richiesta Un'assistente Telefonica Donna Per Eart Clinic Dental
È richiesta un'assistente telefonica donna per Eart Clinic Dentaldhenbsp;POSIZIONEdhenbsp;Assistente telefonicodhenbsp;I requisiti sono:dhenbsp;- Avere esperienza nella comunicazione in lingua italiana- Padroneggiare la lingua italiana al miglior l...
Njoftime Pune Kasiere ,Kamariere ,Banakier/e , SHitese dhe Hostess Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 19:14

📋 Tirane - Kasiere ,Kamariere ,Banakier/e , SHitese Dhe Hostess

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 📢Resto Grill By Luara Ofron Pune Per : -Kamarier/e -Banakier/e -Shitese -Kasiere -Hostess
📢Resto grill by Luara ofron pune per :-Kamarier/e-Banakier/e-Shitese-Kasieredhenbsp;-Hostess⏩ Kriteret e punes:🔴 kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike p...
Njoftime Pune Kamarier, Barist, Ndihmes Kuzhinier, Pjatalares Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 18/06/2024 19:45

📋 Vlore - Kamarier, Barist, Ndihmes Kuzhinier, Pjatalares

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Hotel Coral Kerkon Te Punesoje Kamarier, Barist, Ndihmes Kuzhinier, Pjatalares
Hotel Coral kerkon te punesoje:-Kamarier-Barist -Ndihmes Kuzhinier- Pjatalares✅Kriteret e punes:💼 Kanditatet me eksperience ose jo te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesional...
Njoftime Pune Kamarier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 19:47

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Kamarier/e Turni I
Kerkohet:dhenbsp;🧑🏻‍💼 kamarier/e turn i pare per bar/cocktails.dhenbsp;✔ Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet♦ Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:🙋‍♂️...
Njoftime Pune krepier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 20:50

📋 Tirane - Krepier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 📢 Kreperi Milano Ofron Mundesi Punesimi Per : ♦ Krepier/e
📢 Kreperi Milano ofron mundesi punesimi per :♦ Krepier/edhenbsp;⏩Kriteret e punes1. Kandidatet me ose pa eksperience pune2. Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet⏩ Ofrohet:1.Pagese e kenaqshme2. Kushte te mira pune📍Adresa: Myslym Sh...
Njoftime Pune Security Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 21:03

📋 Tirane - Security

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Siguria 17 Kerkon Te Punesoje Punonjes Sherbimi
Marriot Hotel eshte nje nder hotelet e prestigjoze ne tiranedhenbsp;dhenbsp;Security 👮dhenbsp;✅ Kriteret 🧑‍💼 Kantidatet te kene mbaruar minimalisht arsimin e mesemdhenbsp;dhenbsp;💥 Preferohen Kanddidatet e Certifikuar ne Sherbim dhen...
Njoftime Pune Menaxher/e Me eksperience ne Himare
Data: 18/06/2024 21:18

📋 Himare - Menaxher/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Restaurant Horizonti Kerkon Te Zgjeroj Staff
📢dhenbsp;Restaurant Horizonti kerkon te punesojdhenbsp;-Zgarrist -Pastruese -Pjatalarese -Ndihmes kuzhinier/e -Kamarjer/e banakjer/ ✅ Kriteret: ▪️ Te jene te sjellshem ne komunikimdhenbsp; ▪️Me eksperienc te mire pune✅Ofrohet...
Njoftime Pune -Kuzhinier -Barist -Recepsionist  - Sanitare Me eksperience ne Vlore
Data: 18/06/2024 21:24

📋 Vlore - -Kuzhinier -Barist -Recepsionist - Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
Njoftime Pune punetore pastrimi kimik Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 22:37

📋 Tirane - Punetore Pastrimi Kimik

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme: Punetore Pastrimi Kimik
Kerkojme te punesojme:Punetoredhenbsp; pastrimi kimikdhenbsp;💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💸 Paga shume ...
Njoftime Pune Edukatore Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 23:42

📋 Tirane - Edukatore

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Star⭐️kids Ofron Vende Pune Per Edukatore
📢dhenbsp;Star⭐️kids ofron vende pune per:- dhenbsp; Edukatoredhenbsp;cerdhe📌dhenbsp; KRITERET:✅dhenbsp;Me ose padhenbsp;dhenbsp;eksperience punedhenbsp;🌟 Te jene etike dhe te sjellshme si me stafin e punes dhe femijet⏩OFROJME:💰Pa...
Njoftime Pune Hostess - Slot Attendant - Cashier - Recepsion - Barman - Kamarier/e - Sanitar/e Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 19/06/2024 09:33

📋 Vlore - Hostess - Slot Attendant - Cashier - Recepsion - Barman - Kamarier/e - Sanitar/e

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Hostess - Slot Attendant - Cashier - Recepsion - Barman - Kamarier/e - Sanitar/e
Bashkohuni me skuadren “Marina Bay Casino” Vlore 🎰 dhe fitoni mundesine per te pasur nje pervoje nderkombetare me pagese konkurruese 🌍. Kazinoja e pare dhe e vetme ne jug te Shqiperise, 📍me vendndodhje ne resortin me 5 yje “Marina Ba...
Njoftime Pune puntore (F) ne prodhim Fillestar/Pak eksperience ne Kruje
Data: 19/06/2024 10:05

📋 Kruje - Puntore (F) Ne Prodhim

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kompania Dolce D'oro Shpk Kerkon Te Punesoj Dy Puntore (F) Ne Prodhim
📢 Pozicion i lire punedhenbsp;dhenbsp; ▪️ Kompania Dolce D'oro shpk qe koperon prej 10 vitesh ne tregun shqipetar me prodhime te produktevedhenbsp; brumidhenbsp; ↳ Kerkon te punesoj dy puntore (F) ne prodhimdhenbsp; ▪️ Mosha 18--35dh...
Njoftime Pune Ndihmes banaku Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 11:40

📋 Tirane - Ndihmes Banaku

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Franco’s Lounge Kerkon Te Punesoje Ndihmes Bankier/e
Franco's Lounge Bar kerkon te punesoje :🍸Ndihmes Banaku turni i dyte(15:00-23:00)dhenbsp;📢 Kriteret e punes:👉Kandidatet me eksperience te meparshme pune👉Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet.👉Te kene qendrim...
Njoftime Pune motorrist Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 13:48

📋 Tirane - Motorrist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ BIg Bite Kerkon Te Punesoje Motorrist 0695688892
Big Bite kerkon te punesoje :Motorrist 🛵 ( Me motorrin e tij ose te kompanise )dhenbsp;Kerkohet dhenbsp;:Te jete i shkathet dhe i sjellshem ne punedhenbsp;dhenbsp;Ofrohet:dhenbsp;Page e kenaqshme dhe kushte te mira punedhenbsp;dhenbsp;Stafdhenbsp...
Njoftime Pune •⁠ ⁠Kamarier/e •⁠ ⁠⁠Kuzhinier/e •⁠ ⁠⁠Tiganist •⁠ ⁠⁠Sallatier/e •⁠ ⁠zgarist •⁠ ⁠sushjer profesjonist •⁠ ⁠⁠Ndihmes Kuzhinier/e •⁠ ⁠pastruse Fillestar/Pak eksperience ne Sarande
Data: 19/06/2024 20:51

📋 Sarande - •⁠ ⁠Kamarier/e •⁠ ⁠⁠Kuzhinier/e •⁠ ⁠⁠Tiganist •⁠ ⁠⁠Sallatier/e •⁠ ⁠zgarist •�

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Vela Marine Restorant Ofron Mundesi Punesimi Per Pozicione Te Ndryshme Pune
📢Vela Marine Restorant ofron mundesi punesimi per:dhenbsp;dhenbsp;•⁠dhenbsp;dhenbsp;⁠Kamarier/edhenbsp;•⁠dhenbsp; ⁠⁠Kuzhinier/edhenbsp;•⁠dhenbsp; ⁠⁠Tiganistdhenbsp;•⁠dhenbsp; ⁠⁠Sallatier/edhenbsp;•⁠dhenbsp; ⁠Zg...
Njoftime Pune Furrxhi Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 20:54

📋 Tirane - Furrxhi

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kompania Italiane Orma Shpk Kerkon Te Punesoj Dy Vende Vakante (furrxhi)
✅ Pozicion i lire punedhenbsp;dhenbsp;📢 Kompania italiane Orma shpk qe koperon prej 4 vitesh ne Shqiperi (kashar)dhenbsp; ne prodhim te produkteve brumidhenbsp;↳ Kerkon te punesoj dy vende vakante (furrxhi)dhenbsp;🕓 Orari punes 7.30 me 16....
Njoftime Pune EKONOMISTE (full time) Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 17:23

📋 Tirane - EKONOMISTE (full Time)

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Tirane, Ofrohet Vend Pune EKONOMISTE E Brendeshme (full Time) - Paga Ne Baze Te Performances Ne Pune Dhe Te Eksperiences
ENZO ATTINI kerkon te punesoje nje EKONOMISTE (full time)KERKESAT E PROFILIT:1-Te kete mbaruar fakultetin ekonomik.2-Te kete eksperience pune si ekonomiste.3-Te kete bere kursinin e fiskalizimit4-Te dije te punoje ne menyre perfekte me programin Fin...

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim