📋 kerkoj punetore shtepie

🕵 Online 201 lexues | ⏳ 10 njoftime ne pritje
Oferta Pune PUNETORE SHTEPIE Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 24/03/2024 21:52

📋 Tirane - PUNETORE SHTEPIE

Pagesa 25,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ PUNETORE SHTEPIE
Tirane, Rruga 5MajiKERKOJ NJE ZONJE PER PUNETORE SHTEPIE 2 HERE NE JAVE PAGA E DISKUTUESHME. DUHET TA KETE USHTRUAR ME PARE KETE PUNE TE DIJE TE HEKUROSI MIRE.MOSHA 35-45 VJEC. Te interesuarat te kontaktojne: +...
Oferta Pune Punetore Pa Eksperience ne Durres
Data: 30/08/2023 09:58

📋 Durres - Punetore

Pagesa 35,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkoj Punetore Shtepie
Kerkojme 1 punetore per tu kujdesur ne shtepi per nje te moshuar(femer) 78 vjece te semure me Alzheimer. Personi qe kerkojme mund te jete edhe nga jashte Durrsit sepse jept mundesia e fjetjes tek shtepia e zonjes se moshuar. Orari dhe paga e disku...
Oferta Pune Pastruese Me eksperience ne Tirane
Data: 08/04/2023 20:19

📋 Tirane - Pastruese

Pagesa 1,200 Leke ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 40-50 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Pastruese
Kerkoj punetore shtepie per nje here ne jave si fillim. Pagesa 1200 leke/ ore. Me.eksperience....
Oferta Pune punetore shtepie Me eksperience ne Tirane
Data: 15/03/2023 23:13

📋 Tirane - Punetore Shtepie

Pagesa 30,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time ne distance paradite

❱ Preferohet mosha ❱ 45-55 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkoj Punetore Shtepie
Kerkoj punetore shtepie 4 ore ne dite nga ora 12.30deri ne 4.30 nga e hena ne te premte. Pe rme shume info kontaktoni ne ...
Oferta Pune Operatore gjuhet Frengjisht , Gjermanisht dhe Spanjisht Me eksperience ne Tirane
Data: 22/04/2024 18:48

📋 Tirane - Operatore Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operatore Ne Gjuhet Frengjisht , Gjermanisht Dhe Spanjisht !
Jeni ne kerkim te nje pozicioni te ri pune ? Hapen vende te reja pune per operatore ! Kjo eshte mundesia juaj , aplikoni tani !⚫Ofrohet:-Ambjente komode pune-Mundesi rritje profesionale-Trajnime-Bonuse-Orar full time Orari part-time-Festa dhe push...
Oferta Pune operator/e per gjuhet Gjermane, Frenge dhe Spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 22/04/2024 22:05

📋 Tirane - Operator/e Per Gjuhet Gjermane, Frenge Dhe Spanjolle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferta Pune Per Operator Ne Call Center Per Gjuhet Italiane, Gjermane, Frenge Dhe Spanjolle.
 ⏩Kerkohet te punesohet operator te Gjuhes Gjermane, Frenge dhe Spanjolle. Nga e hena ne te premte, fundjava pushim. 📌 Kriteret : -Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese. -Te jete i/e afte per te punuar ne g...
Oferta Pune Customer Service Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 12:57

📋 Tirane - Customer Service

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ We Are Looking For Customer Service Agent (m/w/d)
Customer Service Agent (m/w/d)🔎 Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Customer Service Agent (m/w/d) in Teilzeit / Vollzeit.✅ Deine Benefits🔸 sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit oder Teilzeit🔸 pünktliches Gehalt und attrak...
Oferta Pune Agjente Call Center Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 14:25

📋 Tirane - Agjente Call Center

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ We Are Looking For Customer Service (f/m/d) German
Call Center Agent (m/w/d)🔎Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Call Center Agent (m/w/d) in Teilzeit / Vollzeit.👉Deine Benefits• Pünktliches Gehalt und attraktive Prämien• Sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit oder Teilzeit...
Oferta Pune Banakiere Ekspert/Profesionist ne Tirane
Data: 23/04/2024 16:41

📋 Tirane - Banakiere

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Ekspert/Profesionist
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Banakiere
📢 Kerkohet te punesohet banakiere :dhenbsp;dhenbsp;👉Banakieredhenbsp;dhenbsp;✅Kriteret e punes:dhenbsp;💼Kanditatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;dhenbsp;😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientetdhenbsp;👉Te jene te shkat...
Oferta Pune Agjente Telefonike Me eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 18:27

📋 Tirane - Agjente Telefonike

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 🐱 Jeni Lodhur Nga COLD-i, Ejani Dhe Punoni HOT Leads | Frengjisht ,Spanjisht, Greqisht, Anglisht,🙈
Kerkojme Agjente telefonik si Closer/Retention Frengjisht , Anglisht, Spanjisht dhe GreqishtFrengjisht -Closers eksperience min. 6 muaj / Retention min.1 vit experience. Team Leader Only Hot Leads.Anglisht - Closers eksperience min. 6 muaj / Retenti...
Oferta Pune AGJENTE ANGLISHT, GJERMANISHT, SPANJISHT, ITALISHT, FRENGJISHT, GREQISHT Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 20:19

📋 Tirane - AGJENTE ANGLISHT, GJERMANISHT, SPANJISHT, ITALISHT, FRENGJISHT, GREQISHT

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme Retention/ Team Leader/Agjente
Deshironi te ardhura te larga mujore deri ne 5000€ . Kjo eshte mundesia juaj! Kerkojme te punesojme Retention/ Team Leader/AgjenteAgjente:✔ ANGLISHT✔ GJERMANISHT✔SPANJISHT✔ ITALISHT✔FRENGJISHT ✔GREQISHTEksperienca e meparshme perben ...
Oferta Pune Agjente/Team Leader/Retention/Grupe te gatshme:Gjermanisht,Italisht,Spanjisht,Greqisht,Frengjisht,Anglisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 20:21

📋 Tirane - Agjente/Team Leader/Retention/Grupe Te Gatshme:Gjermanisht,Italisht,Spanjisht,Greqisht,Frengjisht,Anglisht

Pagesa 1,500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Agjente Telefonik per anglisht, frengjisht, gjermanisht, spanjisht, greqisht Me eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 20:38

📋 Tirane - Agjente Telefonik Per Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht

Pagesa 750 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Agjent Telefonik Per Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht, Italisht
🗣️Je ambicioz dhe po kerkon nje page me te mire?Kjo eshte mundesia jote.✅ Kompania jone po kerkon njerez ambicioze qe kerkojne te punojne dhe te fitojne .📌 Kerkohen agjente telefonik per gjuhet :- Anglisht (Me Eksperience)-Frengjisht (me d...
Oferta Pune Kerkohen operator/e telefonik/e me ose pa eksperience Pa Eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 20:39

📋 Tirane - Kerkohen Operator/e Telefonik/e Me Ose Pa Eksperience

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ FRENGJISHT-SPANJISHT-GJERMANISHT-ITALISHT-GREQISHT
📌Po kerkon nje pune ku mund te fitosh te ardhura te larta dhe me fundjaven pushim?dhenbsp;dhenbsp;Ketu je ne vendin e duhur!dhenbsp;😊NXITONI TE APLIKONI, VENDET JANE SHUME TE LIMITUARA!dhenbsp;Ofrojme vende te lira pune ne gjuhet:dhenbsp;♦FR...
Oferta Pune Recepsion, Kamariere, Dealer, Punonjese pastrimi, Mbikqyrese e makinave Slot Pa Eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 20:42

📋 Tirane - Recepsion, Kamariere, Dealer, Punonjese Pastrimi, Mbikqyrese E Makinave Slot

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune Ne Pozicione Te Ndryshme
Regency Casinodhenbsp;ofron vende vakante pune👉dhenbsp;dhenbsp;Recepsiondhenbsp;dhenbsp;👉 Kamariere👉 Dealer (vajza)👉dhenbsp; Punonjese pastrimi,dhenbsp;dhenbsp;👉Mbikqyrese e makinave Slot🔸Kriteret e punesimit:-Mosha 21-35 vjec-Eksp...
Oferta Pune Agjente telefonik ne gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht Me eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 21:32

📋 Tirane - Agjente Telefonik Ne Gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Vakante Pune Per Agjent Telefonik N Gjuhet Spanjisht,Frangjisht,Gjermanisht,Anglisht
👉Mundesi punesimi per agjente  telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme:- Spanjisht- Frengjisht- Gjermanisht- AnglishtOfrohen :- Ambiente pune komode, dinamike dhe sf...
Oferta Pune Operator/e ne gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 22:07

📋 Tirane - Operator/e Ne Gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Pune Ne Tirane Si Operator/e Ne Gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht Pagesa 1000 Euro
📣 Jeni duke kerkuar nje pune me te ardhura me te larta dhe rritje profesionale ne baze te aftesive tuaja?? Jeni ne vendin e duhur.dhenbsp;dhenbsp;📌 Kompania jone eshte duke rekrutuar persona ambicioze,me ose pa eksperience ne gjuhet:dhenbsp; ...
Oferta Pune operatore ne gjuhet Anglisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht,Gjermanisht Me eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 23:03

📋 Tirane - Operatore Ne Gjuhet Anglisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht,Gjermanisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per 100 Operator Ne Gjuhet Anglisht, Spanjisht, Italisht, Greqisht,Gjermanisht
📣Jeni ne kerkim te nje mundesie te re punesimi?📣Jeni lodhur nga te ardhurat e pakta ?!👉Atehere nxitoni bashkohuni me ne.✅Kerkohendhenbsp;100 operatordhenbsp;apertura conversion dhe retention ne fushaten tonedhenbsp;ne gjuhet Anglisht ,Spa...
Oferta Pune OPERATOR Me eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 09:08

📋 Tirane - OPERATOR

Pagesa 90,000 Leke ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ OPERATOR/E NE GJUHEN ANGLEZE
PAGE BAZE + BONUSE JAVORE + BONUSE MUJORE 300 LEKE / ORA E PUNES BAZE 500 LEKE / ORA E PUNES BONUS I 700 LEKE / ORA E PUNES BONUS II 📌Kriteret:-Njohuri te mira te nje gjuhes ANGLEZE -Njohuri te mira ne perdorimin e paketes MS Office;-Aftesia...
Oferta Pune Sulollari Group eshte ne kerkim te Hidraulik dhe Teknik Kondicioneri Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 12:47

📋 Tirane - Sulollari Group Eshte Ne Kerkim Te Hidraulik Dhe Teknik Kondicioneri

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Sulollari Group Eshte Ne Kerkim Te Hidraulik Dhe Teknik Kondicioneri
📢 Sulollari Group ofron vende pune si Hidraulik dhe Teknik Kondicioneri✅ Kriteret:👉 Kandidatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh👉 Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉Ndershmeri, besnikeri dhe korrektesi...
Oferta Pune Operator ne Anglisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 12:49

📋 Tirane - Operator Ne Anglisht

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alpha Network Po Kerkon Operator Ne Anglisht
Hey, te duhet pune ?!😉👉 Alpha Network po kerkon:♦ Operator ne anglisht👉 Ofrojme:💸 Page baze prej 700Euro+ 12% per cdo FTD 😎🧭Orari: 10:00- 19:00Bonuse, bonuse, bonuse💸👉🏻 Kualifikimet si me poshte:👥Njohja e gjuhes💥+2...
Oferta Pune Operatore telefonik per gjuhet Gjermane, Italiane, Greke, Angleze, Spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 13:15

📋 Tirane - Operatore Telefonik Per Gjuhet Gjermane, Italiane, Greke, Angleze, Spanjolle

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohen Vende Pune Per Operator Telefonik Me Pagen +1000 Euro
📣Kerkojme operatore telefonik per gjuhet👉 Gjermane👉Italiane👉Greke👉Angleze👉Spanjolle👉 Retention dhe operator per turnin e darkes me Kanadan👉 Team Leader⏩ Kriteretdhenbsp;:- Gjermanisht/italisht/spanjisht/anglisht/greqisht mb...
Oferta Pune Agjente ne gjermanisht dhe spanjisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 13:52

📋 Tirane - Agjente Ne Gjermanisht Dhe Spanjisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohen Vende Pune Si Agjent Ne Gjuhen Gjermane Dhe Spanjolle
📣 Ofrohen vende pune per Agjent te gjuhes:🇩🇪 Gjermane🇪🇸 Spanjolle✅ Ofrojme :* Perqindje qe nuk i merr askund (E cila jepet menjehere)* Vete zot vete shkop* Pagesa jepet cdo date 1 te cdo muaji.* Pa kod veshje pa rregulla absurde* Am...
Oferta Pune Operatore ne Gjuhen Gjermane Me eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 13:52

📋 Tirane - Operatore Ne Gjuhen Gjermane

Pagesa 900 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Pune Per Operatore Ne Gjuhen Gjermane
✔ Flisni Gjermanisht ?! 🇩🇪 📞📢 Alpha Network po kerkon agjent/e ne gjuhen Gjermane 📞 🇩🇪👉 Ofrojme 💸 Page baze prej 900€+ 12% per cdo FTD 😎✅Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.👩🏻‍💻...
Oferta Pune agjente booking,data entry,ndihmes financiare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 13:59

📋 Tirane - Agjente Booking,data Entry,ndihmes Financiare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ IXPIRA Shpk Ofron Mundesi Punesimi Per Agjente Booking,data Entry,ndihmes Financiare
⏩IXPIRA shpk kompani Italiane me shtrirje Internacionale ne fushen e turizmit ofron mundesi punesimi :👩‍💼 6 agjente Booking👩‍💼 2 Ndihmes Financiere👩‍💼 2 Data entry📌Kriteret jane keto:📈 Aplikantet e Departamentit te Bo...
Oferta Pune Punonjese Salle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 14:00

📋 Tirane - Punonjese Salle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Gjinokastra Restorant Kerkon Te Punesoje Punonjese Salle
📣 Gjinokastra Restorant kerkon te punesoje:👉dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;Punonjese Salle (femer)✅Kriteret e punes:✔ Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet♦ Te jene te shkathet dhe me etike p...
Oferta Pune Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 17:28

📋 Tirane - Kuzhinier, Ndihmes Kuzhinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Gjinokastra Restorant Kerkon Te Punesoje Kuzhinier Dhe Ndihmes Kuzhinier
📣 Gjinokastra Restorant kerkon te punesoje:👉 Kuzhinierdhenbsp;👉Ndihmes Kuzhinierdhenbsp;✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike p...
Oferta Pune Picier, Kamarier/e, Nd Kuzhiniere, Motorrist, Pjatalarese dhe Kuzhinier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 20:52

📋 Tirane - Picier, Kamarier/e, Nd Kuzhiniere, Motorrist, Pjatalarese Dhe Kuzhinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bocconcino Resto Lounge Kerkon Te Punesoje Picier, Kamarier/e, Nd Kuzhiniere, Motorrist, Pjatalarese
Bocconcino Resto Lounge kerkon te punesoje:🤵Kuzhinier/e🧑‍🍳Ndihmes Kuzhinier/e👨Motorrist (me ose pa motorr)🧼 Pjatalarese🤵‍♀️ Kamarier/e👩‍🍳Picier /e (me eksperience)✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te...
Oferta Pune Shitese dhe Menaxhere Marketingu Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 21:03

📋 Tirane - Shitese Dhe Menaxhere Marketingu

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Sulollari Group Kerkon Te Punesoje : Shitese Dhe Menaxhere Marketingu
📢 Sulollari Group ofron vende pune si Shitese Menaxhere Marketingu✅ Kriteret:👉 Kandidatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh👉 Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese👉Ndershmeri, besnikeri dhe korrektesi✅Of...
Oferta Pune Ekonomiste Me eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 21:31

📋 Tirane - Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Si Ekonomiste
...
Oferta Pune Kamarier dhe Ndihmes Kamarier Fillestar/Pak eksperience ne Himare
Data: 23/04/2024 21:41

📋 Himare - Kamarier Dhe Ndihmes Kamarier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Reratorant Ne Himare, Kerkojme Kamarier, Ndihmes Kamarier, Me Fjetje, Ngrenie Siguracione
Kerkojme te punesojme ne Restorantin tone ne Himare, kamarier, ndihmes kamarier, me fjetje, bakshishe,ngrenie siguracione....
Oferta Pune Operatore ne gjuhen Gjermane, Italiane,Greke, Franceze Me eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 22:11

📋 Tirane - Operatore Ne Gjuhen Gjermane, Italiane,Greke, Franceze

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Operatore Ne Gjuhet Gjermane, Italiane,Greke, Franceze
📌 Mundesi punesimi per operatore ne gjuhet:👉 Gjermanedhenbsp;👉 Italiane👉 Greke👉 Franceze⚫Ofrohet:-Ambjente komode pune-Mundesi rritje profesionale📌Kerkohet:-Me eksperience.-Korrektesi dhe perkushtim ne pune.-Ambicie dhe deshire p...
Oferta Pune Menaxhere web-i dhe rrjetesh sociale Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 23:19

📋 Tirane - Menaxhere Web-i Dhe Rrjetesh Sociale

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohen 2 Vende Vakante Si Menaxhere Web-i Dhe Rrjetesh Sociale
📢 Ofrohen 2 vende vakante si menaxhere web-i dhe rrjetesh sociale✅ Kriteret :▪dhenbsp;Preferohet te kete eksperience ne fushat e digital marketing dhe turizem.(mundesi trajnimi 2 javore)▪Te kete njohuri te marketingut online, mediat sociale...
Oferta Pune AGJENT/E Pa Eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 23:29

📋 Tirane - AGJENT/E

Pagesa 800 Euro ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ AGJENT/E GJUHEN SHQIPE
KOMPANIA dhenbsp;HYLA INTERNATIONAL KERKON AGJENT dhenbsp;SHITJE dhenbsp; ME OSE PA EKSPERIENCdhenbsp;...
Oferta Pune Shefe Lavanterie Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 24/04/2024 01:08

📋 Tirane - Shefe Lavanterie

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Vende Te Lira Pune Lavanteri
Ofrohen vende pune per lavanteri. Pagat jane te kenaqshme dhe kushte pune te mira.Pajisjet jane te reja dhe ne gjendje shume te mire.Mund te punoni part time ose full time, duke ju mundesuar te pershtatni oraret.dhenbsp;Per me shume informacione na ...
Oferta Pune Banakiere Me eksperience ne Tirane
Data: 24/04/2024 00:56

📋 Tirane - Banakiere

Pagesa 50,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ ICT Kazino Ne Tiranë, Shpall Vendin E Lirë Për Pozicionin “Banakiere/e
Detyrat dhe përgjegjësitë kryesore: ·dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp; Pergatit pijet dhe porosite ·dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp; Ndërvepron me klientët, merr porosi dhe...
Oferta Pune Sanitare/ pastruese Pa Eksperience ne Tirane
Data: 24/04/2024 00:13

📋 Tirane - Sanitare/ Pastruese

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Sanitare/ Patruese
Kerkoj sanitare / pastruese per apartament ne tiranePagesa 14 euro ora.Mundesi per te punuar dhe te djelen ...
Oferta Pune Asistente dentare Pa Eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 23:33

📋 Tirane - Asistente Dentare

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Asistente Dentare
Kerkohet asistente per klinike dentare.Orari i punes 9:00-14:00 dhe16:00-19:00 (14:00-16:00 pushim)Siguracionet e paguara....
Oferta Pune asistente Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 23:32

📋 Tirane - Asistente

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Part-time ne distance paradite

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Mjeke Stomatologe &
Ofrohet te punesohetdhenbsp;Asistente Dentare part time ose me orar te ploteTe kete eksperience puneTe jete njohese e gjuhes italiane/angleze perben avantazhOrari 9:00-17:00 e hene-e shtune.Paga shume e kenaqshme +bonuse per oret shtese....
Oferta Pune FURNITOR KAFEJE OSE TEKNIK EKSPRESI Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 23:05

📋 Tirane - FURNITOR KAFEJE OSE TEKNIK EKSPRESI

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Furnitor Kafe/teknik Ekspresi Tek Medusa Caffe
PO KERKOHEN PER QYTETET TIRANE,VLORE OSE SHKODER: TIRANE- TEKNIK EKSPRESI OSE FURNITOR KAFE 1.Te kete eksperience te pergjithshme ne riparimin e kualidimin e ekspresave dhe mullinjve te kafese, 2.Te kete njohuri per gatimin e kafese 3.Te jete...
Oferta Pune kamarier banakjer Pa Eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 23:01

📋 Tirane - Kamarier Banakjer

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Banakier/kamarier
kerkohet banakjer/kamarjer ne Bar +31 ne laprake. paga e kenaqshme kontaktoni ne . part time ose full time...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 22:34

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojme Shitese Full Time
Kerkojme shitese full time me ose pa eksperience...
Oferta Pune Agjente shitje Me eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 22:13

📋 Tirane - Agjente Shitje

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ LELISOL Kërkon Agjente Shitjesh Në Terren (F)
Eksperience e provuar në shitje dhe prezantim produktiPasion mbi të bukurën dhe botën e estetikësE komunikueshme dhe elokuente në të folurE aftë në krijimin e klientëve të rinj dhe mirëmbajtjen e atyre ekzistuesPatentë e klasit BMosha +...
Oferta Pune Agjente telefonik. Me eksperience ne Tirane
Data: 22/04/2024 18:55

📋 Tirane - Agjente Telefonik.

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Operatore Ne Gjuhen Angleze Me Eksperience.
Kerkohen urgjentisht operatore ne gjuhen angleze me eksperience.Orari 16:00-01:00✅Perqindjet me te larta ne treg duke nisur nga 20%.Perqindjet me te larta ne treg.Per me shume info na kontaktoni...
Oferta Pune Agjente ne gjuhen angleze dhe frenge Me eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 13:03

📋 Tirane - Agjente Ne Gjuhen Angleze Dhe Frenge

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Agjente Call Center Ne Gjuhen Anglisht Dhe Frengjisht
👉Mundesi punesimi per agjente telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.✅ Kriteret:✨ Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuhes angleze dhe frenge✨Kerkohet niveli mbi mesataren e gjuheve✨Me eksperience punedhenbsp;✅ Ofr...
Oferta Pune OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 13:53

📋 Tirane - OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ OFROHEN VENDE PUNE SI OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE
OFROHEN VENDE PUNE SI OPERATOR NE GJUHEN ITALIANE✅Kriteret e punes:✔Njohuri te shkelqyera te gjuhes Italiane ne te shkruar dhe te folur.✔Njohuri te mira ne perdorimin e paketes MS Office.✔Deshire per te punuar dhe per t'u rritur profesionali...
Oferta Pune Operator/e telefonik & retention ne gjuhet: Angleze,Italiane,Spanjolle, Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 13:53

📋 Tirane - Operator/e Telefonik & Retention Ne Gjuhet: Angleze,Italiane,Spanjolle,

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Te Lira Si: Operator/e Telefonik & Retention Ne Gjuhet: Angleze,Italiane,Spanjolle,
📢 Hey... Ne po rekrutojm!Vende te lira per operator/e telefonik dhe retention ne gjuhet: Angleze, Italiane, Spanjolle,Greke, Gjermane , Franceze.✅ Kerkohen:1. Vetem me eksperience dhe te di mire gjuhet perkatese.2. Full - time ( 10 a.m - 7 p.m ...
Oferta Pune OPERATOR NE GJUHEN FRANCEZE Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 13:53

📋 Tirane - OPERATOR NE GJUHEN FRANCEZE

Pagesa 83,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ OPERATOR NE GJUHEN FRANCEZE
💥OPERATOR NE GJUHEN FRANCEZE✅Kriteret:-Njohuri te shkelqyera te gjuhes Frenge ne te shkruar dhe te folur.-Njohuri te mira ne perdorimin e paketes MS Office.-Deshire per te punuar dhe per t'u rritur profesionalisht.✅Ofrohet:-Page baze 400 leke...
Oferta Pune Sanitare,Banakier/e ,Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 23/04/2024 14:02

📋 Vlore - Sanitare,Banakier/e ,Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune TEKNIK IT Me eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 19:46

📋 Tirane - TEKNIK IT

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ SPECIALIST IT
PERGJEGJESITE:Kryen administrimin e sistemeve (server / vicidial);Konfiguron user, dhenie kredencialesh dhe aspekte te tjera te sigurise;KUALIFIKIMET:Te kete te pakten 6 muaj eksperienceTe kete njohuri shume te mira te paketes Microsoft Office;Te ke...
Oferta Pune sanitar/e kuzhinier ndihmes kuzhinier/e banakier/e kamarier/e restoranti, ndihmes kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Sarande
Data: 23/04/2024 21:02

📋 Sarande - Sanitar/e Kuzhinier Ndihmes Kuzhinier/e Banakier/e Kamarier/e Restoranti, Ndihmes Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📢 Hotel Bahamas Ofron Kerkon Te Zgjeroje Staf
📢 Hotel Bahamas ofron mundesi punesimi per:👉 sanitar/e👉kuzhinier👉ndihmes kuzhinier/e👉 banakier/e👉 kamarier/e restoranti👉 ndihmes kamarier/e👉 roje✅Kriteret per aplikantet :-Perparesi kane kandidatet me eksperience pune-Te je...
Oferta Pune Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 21:34

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lezet Te Kalaja E Tiranes Ofron Mundesi Punesimi Per Kamarier Nd.Kamarier Dhe Nd.Kuzhinier
📢 Lezet te Kalaja e Tiranes ofron mundesi punesimi per Kamarier✅Ofrohetdhenbsp;⏩Per Ndihmes Kuzhinieredhenbsp;dhenbsp;💸Paga 50000L(preferohet me eksperience)+ bonus👉 1 dite ne jave pushim⏩Per Ndihmes Kamarierdhenbsp;💸 Paga 40000L+ ...
Oferta Pune Punonjes Sigurie Pa Eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 22:49

📋 Tirane - Punonjes Sigurie

Pagesa 900 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune Ne Pozicionin Punonjes Sigurie
📢 Regency Casino ofron vende vakante pune:  👉  Punonjes Sigurie🔸Kriteret e punesimit:-Mosha 21-35 vjec-Eksperienca jo e domosdoshme-Te kene disponibilitet per te punuar 8 ore full-time  🔸Ofrohet:-28 dite pushime te paguara ne vit-2...
Oferta Pune punetor ne sistemim paketim Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 21:30

📋 Tirane - Punetor Ne Sistemim Paketim

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote ne Distance

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Euro-Profil Kerkon Te Punesoje Puntor Sistemim Paketim
Euro-Profil sh.p.k Kerkon te punesoje punetor magazine me ose pa eksperienc ne sistem profilesh gipsi paga e kenaqshme puna ne ambiente te mbyllur.Adresa ngjitur me Qtu mbrapa fabrikes se miellit Atlas nr kontaktidhenbsp; dhenbsp;...
Oferta Pune - Kamarier/e - ⁠Ndihmes Kamarier/e - ⁠Banakier - ⁠Ndihmes Banakiere - ⁠Kuzhinier/e - ⁠Tiganist - ⁠Sallatier/e - ⁠Ndihmes Kuzhinier/e - ⁠Shef ekzekutiv Fillestar/Pak eksperience ne Sarande
Data: 23/04/2024 21:28

📋 Sarande - - Kamarier/e - ⁠Ndihmes Kamarier/e - ⁠Banakier - ⁠Ndihmes Banakiere - ⁠Kuzhinier/e - ⁠Tiganist - ⁠Sallatier/

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ The Mussel House Kerkon Te Zgjeroj Staf.
The Mussel House kerkon te punesoje:👉 Kamarier/e👉 ⁠Ndihmes Kamarier/e👉Banakier👉 ⁠Ndihmes Banakiere👉⁠Kuzhinier/e👉Tiganist👉Sallatier/e👉 ⁠Ndihmes Kuzhinier/e👉Shef ekzekutiv per faturatOfrohetdhenbsp;:✨Akomodim, ushq...
Oferta Pune kamarier/e, kuzhunier/e, ndihmes kuzhunier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 20:39

📋 Tirane - Kamarier/e, Kuzhunier/e, Ndihmes Kuzhunier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Monk Ofron Vende Pune Ne Pozicione Kamarier/e, Kuzhunier/e, Ndihmes Kuzhunier/e
📢Monk ofron vende pune ne pozicione:👉Kuzhinier/e👉Ndihmes kuzhunier/e👉Kamarier/e.✅Kriteret e punes💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dh...
Oferta Pune Sekretare Me eksperience ne Durres
Data: 23/04/2024 20:23

📋 Durres - Sekretare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kompania Ad Pascucci Caffe Shpk Shpall Pozicionin Vakant Per: Sekretare.
Kompania Ad Pascucci Caffe shpk shpall pozicionin vakant per: Sekretare.Detyrat:Kryen administrimin, monitorimin e axhendes se eprorit dhe percakton afate, data dhe orare te punes ekzekutive.Kontrollon leterkembimin me shkrim, si dhe thirrjet telefo...
Oferta Pune kamariere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 19:23

📋 Tirane - Kamariere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Part-time ne distance paradite

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Kamariere
kerkohet kamariere F perball me ring centerdhenbsp;dhenbsp; Turni i 1dhenbsp; 6 ore punedhenbsp;dhenbsp; dhenbsp;1 dit ne jave pushimdhenbsp;...
Oferta Pune Tik tok Pa Eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 18:58

📋 Tirane - Tik Tok

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ EKSPERTE NE RRITJEN DHE MENAXHIMIN E TIK TOK-UT. ( Vajze) TURNI 2
KERKESAT E PROFILIT: - TURNI 2 - Te kete eksperience dhe portofol punesh te sukseshem ne kete profil. - Te menaxhoje tik-tokun e kompanise, me kretivitet dhe risi te reja. - Te promovoje dhe te rrise shitjen e produkteve dhe sherbimeve te kompan...
Oferta Pune instagram Me eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 18:58

📋 Tirane - Instagram

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ EKSPERTE NE RRITJEN DHE MENAXHIMIN E INSTAGRAMIT.(vajze) TURNI 2
KERKESAT E PROFILIT: - TURNI 2 - Te kete eksperience dhe portofol punesh te sukseshem ne kete profil. - Te menaxhoje instagramin e kompanise, me kretivitet dhe risi te reja. - Te promovoje dhe te rrise shitjen e produkteve dhe sherbimeve te ko...
Oferta Pune Agjente shitje Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 18:58

📋 Tirane - Agjente Shitje

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Agjente Shitjesh Per Produkteve ENZO ATTINI Ne Showroom.(vajze) -PAGA Baze 35000 Lek+ BONUSE Qe E Cojne Ne Total Mbi 70&
Pozicioni punes: Agjente shitjesh per produkteve ENZO ATTINI ne showroom.(vajze) Kompania ENZO ATTINI kerkon : Te punesoje vajza te cilat jane te gatshme te rriten personalisht, profesionalisht dhe financiarisht ne sektorin e shitjes. PERGJE...
Oferta Pune -Kamarier/e -Ndihmes kamariere -Ndihmes kuzhunier -Sanitare -Pjatalarese Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 23/04/2024 18:40

📋 Vlore - -Kamarier/e -Ndihmes Kamariere -Ndihmes Kuzhunier -Sanitare -Pjatalarese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Maison Des Chefs Ofron Vende Pune Ne Pozicione Te Ndryshme
📣 Maison des Chefs kerkon te punesoje :-Kamarier/e-Ndihmes kamariere-Ndihmes kuzhunier-Sanitare-Pjatalarese✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te je...
Oferta Pune Cameriere,Cameriera ai piani hotel,Aiuto cuoc, Banconista di gelateria figura femminile Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 12:00

📋 Tirane - Cameriere,Cameriera Ai Piani Hotel,Aiuto Cuoc, Banconista Di Gelateria Figura Femminile

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Si Ricerca Personale Stagionale Per Lavoro In Italia
📢Si ricerca personale stagionale per lavoro in Italia con le seguenti mansioni:👉Cameriere👉Cameriera ai piani hotel👉Aiuto cuoco👉Banconista di gelateria figura femminilePer le mansioni di Aiuto Cuoco cameriere e banconista di gelateria ...
Oferta Pune Kamarier/Ndihmes Kamarier ,Ndihmes Pjatalarese,Pozicione te tjera pune Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 23/04/2024 14:01

📋 Vlore - Kamarier/Ndihmes Kamarier ,Ndihmes Pjatalarese,Pozicione Te Tjera Pune

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant Panorama Llogora Kerkon Te Zgjeroje Staf
📢 Restorant Logara kerkon te punesoje:🤵‍♀️Kamarier/e🤵‍♀️Ndihmes Kamarier/e🧼Ndihmes Pjatalarese👉 Puntore per pune te ndryshme✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me sta...
Oferta Pune Agjent per dhenien e makinave me qera Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 14:16

📋 Tirane - Agjent Per Dhenien E Makinave Me Qera

Pagesa 65,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Agjent Per Dhenien E Makinave Me Qera
📢 Ofrohet vend pune si Agjent per dhenien e makinave me qera✅Kriteret e punes:dhenbsp;👉Patenta e klasit Bdhenbsp;dhenbsp;👉Te njohe mire gjuhen anglezedhenbsp;😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientetdhenbsp;👉Te jene te shkathet d...
Oferta Pune Ndihmes Kuzhinier/e,Barist/e,Kamarier/e ,Sanitare Me eksperience ne Shkoder
Data: 23/04/2024 15:12

📋 Shkoder - Ndihmes Kuzhinier/e,Barist/e,Kamarier/e ,Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Godija Hotel & Suites Ofron Mundesi Punesimi Per Ndihmes Kuzhinier/e,Barist/e,Kamarier/e ,Sanitare
📢 Hotel Godija Hotel dheamp; Suites ofron mundesi punesimi sezonal ne poziconet :-Ndihmes Kuzhinier/e-Kamarier/e-Barist/e-Sanitare⏩Kerkohet:👉Te jene etike gjate punes😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese📌Kane perparesi ...
Oferta Pune Kamariere femer , banakiere femer ,sanitare, punonjëse ne kend lojerash Me eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 15:34

📋 Tirane - Kamariere Femer , Banakiere Femer ,sanitare, Punonjëse Ne Kend Lojerash

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Pune Vakante Per Kamariere , Banakiere ,sanitare, Punonjëse Ne Kend Lojerash
📌Tetris Coffee and Playground kerkon te punesoje:dhenbsp;🔸Kamariere femer (Mosha deri ne 30 vjece)dhenbsp;🔸Banakiere femer ( me ekperience)dhenbsp;🔸Sanitare (Turni i pare dhe i dyte)dhenbsp;dhenbsp;🔸Punonjëse ne kend lojerash femer (...
Oferta Pune Kamarier/e Ndihmes kamariere  Banakier/e  Ndihmes banakier/e  Kuzhinier  Ndihmes kuzhunier  Shisha Boy/ Girl Sanitare  Host/PR Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 19:26

📋 Tirane - Kamarier/e Ndihmes Kamariere Banakier/e Ndihmes Banakier/e Kuzhinier Ndihmes Kuzhunier Shisha Boy/ Girl San

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Sense Kerkon Te Zgjeroj Staf
📣 Sense kerkon te punesoje :👉 Kamarier/e👉Ndihmes kamariere👉Banakier/e👉 Ndihmes banakier/e👉Kuzhinier👉Ndihmes kuzhunier👉Shisha Boy/ Girl👉Sanitare👉Host/PR✅Kriteret e punes:🔴 Perparesi kane kanditatet me eksperience te...
Oferta Pune Agjente Call Center Ne gjuhen Anglisht dhe Italisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 20:29

📋 Tirane - Agjente Call Center Ne Gjuhen Anglisht Dhe Italisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Agjent Telefonik Ne Gjuhet Angleze Dhe Italiane
📌Po kerkoni nje menyre si te fitoni te ardhura te larta?Ne po kerkojme operator telefonik ne gjuhen:dhenbsp;Angleze dhe Italiane✅Kriteret :-Njohuri ne nivel mesatar te gjuheve dhe aftesi te mira komunikuese.-Te jete i/e afte per te punuar ne gr...
Oferta Pune Zgarist,Picier,Shef salle,Kamarier/e,Banakier/e,Punonjes Shezllonesh Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 23/04/2024 21:12

📋 Durres - Zgarist,Picier,Shef Salle,Kamarier/e,Banakier/e,Punonjes Shezllonesh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Favela Chic Gjiri I Lalzit Kerkon Te Zgjeroje Staf Per Sezonin Veror
🏖️ Favela Chic Gjiri i Lalzit kerkon te zgjeroje staf per restaurantin dhe beach bar✅ Ofrohen vende pune per:▶ Zgaristdhenbsp;150000 leke▶Picierdhenbsp;dhenbsp;130000 leke▶Shef Salledhenbsp;▶Kamarier Restorantidhenbsp;dhenbsp;60000 le...
Oferta Pune Kamarier/e, Banakier/e Me eksperience ne Vlore
Data: 23/04/2024 22:02

📋 Vlore - Kamarier/e, Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Hotel Belvedere Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakier/e
dhenbsp;☕ Hotel Belvedere kerkon te punesoje:🤵‍♂️ Kamarier/e🤵‍♀️ Banakier/e⏩ Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet📌 Te...
Oferta Pune Magazinier Kamarier/e Kuzhinier/e Ndihmes kamarier/e Hostess Barist /e Ndihmes Barist/e Banakier/e Ndihmes banakier/e Pjatalarese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 23:07

📋 Tirane - Magazinier Kamarier/e Kuzhinier/e Ndihmes Kamarier/e Hostess Barist /e Ndihmes Barist/e Banakier/e Ndihmes Banakier/e Pj

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alban Tower Tirana, Rooftop Bar Ofron Vende Te Lira Pune Ne Disa Pozicione
📢Alban Tower Tirana, Rooftop Bar ofron vende te lira pune ne pozicionet ✅ :👉Magazinier👉Kamarier/e👉Kuzhinier/e👉Ndihmes kamarier/e👉Hostess👉Barist /e👉Ndihmes Barist/e👉Banakier/e👉Ndihmes banakier/e👉Pjatalarese🔸Krite...
Oferta Pune Edukatore Me eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 18:28

📋 Tirane - Edukatore

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kopshti Ledion Kerkon Edukatore
Kopshti Ledion kerkon edukatore. Te kete arsimin parashkollor ose me cikel te ulet.dhenbsp;Kopshti ndodhet prane karburant Anel, Yzberisht.dhenbsp;Kontakt:dhenbsp;+...
Oferta Pune Bar/Piceri Me eksperience ne Durres
Data: 23/04/2024 17:32

📋 Durres - Bar/Piceri

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkoj Staff
Bar Piceri Mazreka kerkon te punesoje : Picajol , Banakier , Bartender per Kokteile , Pasticier , Punetore per Cadrat ne plazh , Punetore per varka , punetore per akullore , te interesuarit per pune te kontakojne ne nr tel: +...
Oferta Pune Inxhinier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 17:10

📋 Tirane - Inxhinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Inxhinier
Kontakt Al po kerkon InxhinierKoha Full-timePaga e lartedhenbsp;Apliko tani dhe behu pjese e ekipit 👇[email protected] dhenbsp; dhenbsp; dhenbsp;+...
Oferta Pune Kase/Salle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 17:08

📋 Tirane - Kase/Salle

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Punonjese Salle / Kase
French Tacos  rruga Hoxha Tahsim kerkon te zgjeroje stafin, pozicioni eshte per ne salle /arke! Te interesuarit ju lutem te na dergojne cv nepermjet whatsapp!...
Oferta Pune agjente ne gjuhet, spanjisht, italisht, anglisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 17:01

📋 Tirane - Agjente Ne Gjuhet, Spanjisht, Italisht, Anglisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohen Agjente Ne Gjuhet, Spanjisht, Italisht, Anglisht
📢 Kerkohen agjente ne gjuhet, spanjisht, italisht, anglisht✅ Kerkohet:1.Nivel mbi mesatar te gjuhes.2. Te gjeneroje sa me shume te ardhura3. Ambicie dhe deshire per te punuar ne grup.4. Disponibilitet per te punuar full time 10.00-19.00✅ Ofro...
Oferta Pune agjent shitjeje Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 16:54

📋 Tirane - Agjent Shitjeje

Pagesa 300 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Agjent Imobiliar
RE/MAX Alpha pjese e rrjetit imobiliar me te madh ne bote, me 25 zyra dhe 200 konsulente imobiliar, po kerkon te rekrutoje Konsulent Imobiliar. Ne po kerkojme persona te cilet kane deshire per te punuar ne shitje dhe deshirojne te rriten profesiona...
Oferta Pune Staf kuzhine me eksperience Me eksperience ne Tirane
Data: 22/04/2024 15:29

📋 Tirane - Staf Kuzhine Me Eksperience

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Morsi Arena Kerkon Te Punesoje Staf Kuzhine Me Eksperience
📢 Morsi Arena kerkon tedhenbsp;punesoje:✔Staf kuzhine me eksperience✅dhenbsp;Kriteret e punesimit:👉-Eksperienca e domosdoshme👉Te jete korrekt dhe i besueshem👉Te bashkpunoj ne grup✅ Ofrohet:👉 Kushte shum te mira pune👉 Paga min...
Oferta Pune Paketim Produkteve Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 09:24

📋 Tirane - Paketim Produkteve

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ KERKOHET VAJZE PER PAKETIM PRODUKTEVE
👉Kerkohet Vajze per Paketim Produktesh(Produkte Kuzhine dhe Shtepie)👉Kerkohet per te filluar pune Menjehere👉Aftesi te kerkuara : Aftesi te mira komunikimi ,Aftesi Personale ,Aftesi Bazike Kompjuterike 👉Orari : 8:00-16:00 (E diela Pushim...
Oferta Pune  Operatore per turizem Dentar Pa Eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 13:39

📋 Tirane - Operatore Per Turizem Dentar

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Operatore Per Turizem Dentar Italisht
✅dhenbsp;Mundesi punesimidhenbsp; Operatore per turizem Dentar📌dhenbsp; Kriteret :dhenbsp;👉 Te dije gjuhen Italianedhenbsp;👉 Aftesi shume te mira komunikimidhenbsp;👉 Aftesi per te punuar ne grupedhenbsp;👉 Eksperience e meparshme per...
Oferta Pune Kuzhinier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 13:51

📋 Tirane - Kuzhinier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Pune Vakante Per Ndihmes Kuzhinier/e, Banakier , Ndihmes Banakier Dhe Sanitare
📢 Kerkojme te punesojmedhenbsp; :👉 Ndihmes Kuzhinier/e👉 Banakier👉Ndihmes Banakier👉 Sanitare✅Kriteret e punes💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene ...
Oferta Pune Magazinier,Piruinis,Punetor magazine,Sistemuese artikujsh Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 13:52

📋 Tirane - Magazinier,Piruinis,Punetor Magazine,Sistemuese Artikujsh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Euroidea Kerkon Te Zgjeroje Staf
📢 Euroidea shpk kerkon te punesoje:👉Magazinier-Te kete mbaruar min shkollen e mesme-Te kete pervoje pune-Mosha mbi 25 vjec👉Pirunis-Te kete patente-Te kete pervoje pune👉Punetor magazine-Te jete i afte te punoje ne grup👉Sistemuese artik...
Oferta Pune Sales Administrator Pa Eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 13:52

📋 Tirane - Sales Administrator

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Female Sales Person - Full Time - 11:00 - 20:00 (8+1 Hour Break)
We're looking for a dedicated female individual to join our team as a Full-Time Salesperson. More information is given below, if you are motivated to join us don't hesitate to send us and email or message. This role represents a wonderful opportunit...
Oferta Pune Banakier/e dhe Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 13:59

📋 Tirane - Banakier/e Dhe Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Restaurant Gigo & Piceri Kerkon Te Punesojne Banakier/e Dhe Kamarier/e
⏩Bar Restaurant Gigo dheamp; Piceri kerkon te punesojne : -Banakier/e- Kamarier/e⏩Kerkohet:👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuesedhenbsp;📌Te jene te sjellshem me klientet dhe...
Oferta Pune kamarier/e,ndihmes kuzhinier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 14:00

📋 Tirane - Kamarier/e,ndihmes Kuzhinier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant Noel Fish Kerkon Te Punesoje Kamarier/e ,ndihmes Kuzhinier/e
📢 Restorant "Noel Fish" kerkon te punesoje:-Kamarier/e- Ndihmes Kuzhinier/e✅Kriteret e punes:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰 Pagesa te kenaqshme🙋‍♀️ Kushte...
Oferta Pune Banakier/e Pa Eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 14:03

📋 Tirane - Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Molla Bar Pasticeri Kerkon Te Punesonje Banakier/e
📣 Molla Bar Pasticeri kerkon te punesoje:✔dhenbsp;Banakier/e✅Kriteret e punes:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💸 Paga e kenaqshmedhenbsp;🙋‍♂️ Kushte te mira...
Oferta Pune Piciere Pa Eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 14:03

📋 Tirane - Piciere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Restaurant Gigo & Piceri Kerkon Te Punesoje Piciere
📢dhenbsp;Bar Restaurant Gigo dheamp; Piceri kerkon te punesoje:✔ Piciere⏩Kerkohet:👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuesedhenbsp;📌Te jene te sjellshem me klientet dhe kolege...
Oferta Pune Punetore femer magazine per sistemim Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 14:03

📋 Tirane - Punetore Femer Magazine Per Sistemim

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Per Femra Si Punetore Magazine Per Sistemim Ne Dyqan Veshjesh .
📢Kerkohet nje vajze si punetore magazine per sistemim ne dyqan veshjesh📢👉 KRITERET:- Te jete e gatshme dhe e afte te punoje ne grup.- Te jete e komunikueshme- Te jete e afte te beje pune fizike-Te kete synim pune afatgjate👉OFROHET:⏱ Or...
Oferta Pune Elektrik Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 15:01

📋 Tirane - Elektrik

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompani Sherbimi Kerkon Te Punesoje Full Time Individe Me Njohuri Ne Fushen Elektrike.
📢 Kompani sherbimi kerkon te punesoje full time individe me njohuri ne fushen elektrike.✅Ofrohet:👉Punesim te cdo moshe,pranohen dhe individet ne moshe.💰Pagesa te kenaqshme🙋‍♀️Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📌 Adres...
Oferta Pune Dekorues tortash me marzipan,Ndihmes Pasticier,Barist,Vajza ne sherbim,Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 15:11

📋 Tirane - Dekorues Tortash Me Marzipan,Ndihmes Pasticier,Barist,Vajza Ne Sherbim,Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Le Bon Tirana Kerkon Te Zgjeroje Staf
📢Le Bon tirana kerkon te punesoje :👉Dekorues Tortash me marzipan👉Ndihmes Pasticier👉Barist👉Vajza ne Sherbim👉Sanitare⏩ Kritere:👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunues...
Oferta Pune Parukier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 15:33

📋 Tirane - Parukier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ LADIES ROOM Kerkon Te Punesoje Parukier/e
✨LADIES ROOM kerkon te punesoje parukier/e⏩Kriteret e punes1. Kandidatet te kene eksperience pune mbi 5 vite2. Te jene te sjellshme me stafin dhe klientet⏩ Ofrohet:1.Pagese e kenaqshmedhenbsp;✔Per parukier/e me experience 600dhenbsp;€dhenb...
Oferta Pune Kamarier,Banakier,Sanitare,Krepier,Kuzhinier/e,Ndihmes Kuzhinier,Pasticier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 15:56

📋 Tirane - Kamarier,Banakier,Sanitare,Krepier,Kuzhinier/e,Ndihmes Kuzhinier,Pasticier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ CIOCCOLATINI KERKON TE PUNESOJE KAMARIERE,BANAKIERE,SANITARE,KREPIER,NDIHMES KUZHINIER/E,KUZHINIER,PASTICIER/E
📢 CIOCCOLATINI KERKON TE ZGJEROJE STAFCioccolatini ofron vende pune ne te dy vendodhjet e saj si:🤵🏼‍♀️Kamariere (Femer)🤵🏼‍♀️Banakiere (Femer)🤵🏼‍♀️Sanitare🤵🏼‍♀️Krepier/e🤵🏼‍♀️Kuzhinier/edh...
Oferta Pune Agjent Shitje ne Terren Me eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 17:34

📋 Tirane - Agjent Shitje Ne Terren

Pagesa 120,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alselfood Kerkon : Agjent Shitje Ne Terren Per Qytetet Tirane - Durres
📢 Alselfood kerkon: Agjent Shitje ne Terren per Qytetet Tirane-DurresOferta Pune 01/04/2024💸 Pagesa 120,000 LekePozicioni : Agjent Shitje ne TerrenEksperienca Pune: Preferohet me eksperience👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i BrendshemArsimi M...
Oferta Pune Kuzhinier per mengjesin,Ndihmes kuzhine,Kamarier,Banakier,Sanitare ,Recepsionist Fillestar/Pak eksperience ne Himare
Data: 23/04/2024 17:39

📋 Himare - Kuzhinier Per Mengjesin,Ndihmes Kuzhine,Kamarier,Banakier,Sanitare ,Recepsionist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Hotel Patio Mare Ofron Pozicione Pune Sezonale Te Ndryshme.
📢 Hotel Patio Mare ofron mundesi punesimi sezonal ne poziconet :-Kuzhinier per mengjesin-Ndihmes Kuzhine-Kamarier-Banakier-Sanitare-Recepsionist (Turni i nates dhe i dites)⏩Kerkohet:👉Te jene etike gjate punes😊Te kene aftesi te mira komuni...
Oferta Pune Punonjes Sigurie Me eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 17:42

📋 Tirane - Punonjes Sigurie

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Siguria 17 Kerkon Te Punesoje Punonjes Sherbimi
Marriot Hotel eshte nje nder hotelet e prestigjoze ne tirane✅ Kriteret🧑‍💼 Kantidatet te kene mbaruar minimalisht arsimin e mesem💥 Preferohen Kanddidatet e Certifikuar ne Sherbim😊 Ju mirepresim !...
Oferta Pune staf mirembajtje, kryesisht per larjen e xhamave, mirembajtjen e gjelberimit dhe sherbime te tjera neper njesi. Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 17:42

📋 Tirane - Staf Mirembajtje, Kryesisht Per Larjen E Xhamave, Mirembajtjen E Gjelberimit Dhe Sherbime Te Tjera Neper Njesi.

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompani Sherbimi Kerkon Staf Mirembajtje, Per Larjen E Xhamave Dhe Mirembajtjen E Gjelberimit
📢Kompani sherbimi e huaj kerkon staf mirembajtje, kryesisht per larjen e xhamave, mirembajtjen e gjelberimit dhe sherbime te tjera neper njesi.✅Ofrohet:🧭 Orari turni i pare♦ Dita e diele pushim👉Punesim te cdo moshe,pranohen dhe individe...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 19:05

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kare Design Kerkon Te Zgjeroj Staf Ne Shitje Dhe Marketing.
📢 Kare Design kerkon te zgjeroj staf ne shitje dhe marketing📌 Orari 6 ore, fleksibel.💸 Page dheamp; Bonus.✅Kriteret e punes:🔴 Kanditate me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkat...
Oferta Pune Kasiere Recepsioniste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 19:21

📋 Tirane - Kasiere Recepsioniste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Big Bite Kerkon Te Punesoje Kasiere Recepsioniste Dhe Motorrist Per Sherbim Delivery
📢 Big bite kerkon te punesoje👉Kasieredhenbsp;👉Recepsionistedhenbsp;👉Motorrist per sherbim Deliverydhenbsp;✅Kriteret e punes:👌 Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉 Te jene te ...
Oferta Pune Kasiere,Ekonomiste,Sistemuese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 19:44

📋 Tirane - Kasiere,Ekonomiste,Sistemuese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Market Juli Kerkon Te Punesoje Kasiere , Ekonomiste Dhe Sistemuese
📢 Market Juli kerkon te punesoje:👉Kasiere👉Ekonomiste👉Sistemuese✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profe...
Oferta Pune Sherbim Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 20:20

📋 Tirane - Sherbim

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Sophie Caffe Kerkon Te Punesoje Staf Ne Sherbim.
📢 Gjeje punen me te pershtatshme afer baneses tende:😊 Sophie Caffe kerkon te punesoje staf ne sherbim🔸Kriteret e punesimit:✔Kandidatet te jene te sjellshem,mirekuptues dhe bashkepunues me stafin.✔Eksperienca jo e domosdoshme✔Te kene d...
Oferta Pune shofer per transport produktesh ushqimore Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 20:37

📋 Tirane - Shofer Per Transport Produktesh Ushqimore

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompani Sherbimi Kerkon Shofer Per Transport Produktesh Ushqimore.
♦📢♦ Kompani sherbimi kerkon shofer per transport produktesh ushqimore .📌 Kriteret e punes:💼Te jete fleksibel me orarin.😊 Te jete i komunikueshem.dhenbsp;👉Bashkepunues me stafin.📌 Ofrohet:dhenbsp;Puna eshte paradite/dhenbsp; mba...
Oferta Pune Magaziniere  Pa Eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 21:00

📋 Tirane - Magaziniere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Vakant Shitese Ne Magazine
📢 Vende pune vakant per shitesedhenbsp;👉 KRITERET:- Te jete e gatshme dhe e afte te punoje ne grup.- Te jete e komunikueshme-Te kete synim pune afatgjate👉OFROHET:⏱ Orari 06:00 me 14:00💸 Paga shume e kenaqshme💥Ambjent pune komod dhe ...
Oferta Pune KAMARIER BANAKIER NDIHMES KAMARIER NDIHMES BANAKIER PASTRUESE SANITARE PJATALARES KUZHINIER NDIHMES KUZHINIER PICAJOL PUNTOR PARKIMI,BARIST,MENAXHER,R Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 23/04/2024 21:00

📋 Vlore - KAMARIER BANAKIER NDIHMES KAMARIER NDIHMES BANAKIER PASTRUESE SANITARE PJATALARES KUZHINIER NDIHMES KUZHINIER PICAJOL PU

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ HOTEL OLYMPIA VLORE KERKON TE ZGJEROJE STAF PER SEZONIN VEROR
✨HOTELdhenbsp;OLYMPIAdhenbsp;VLOREdhenbsp;KERKON TE ZGJEROJE STAF PER SEZONIN VEROR NE POZICIONET :dhenbsp;dhenbsp;▶KAMARIER/Edhenbsp;▶BANAKIER/Edhenbsp;▶NDIHMES KAMARIER/Edhenbsp;▶NDIHMES BANAKIER/Edhenbsp;▶PASTRUESEdhenbsp;dhenbsp;▶S...
Oferta Pune KAMARIER BANAKIER NDIHMES KAMARIER NDIHMES BANAKIER PASTRUESE SANITARE PJATALARES KUZHINIER NDIHMES KUZHINIER PUNTOR PARKIMI, BARIST,MENAXHER,RECEPSIO Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 23/04/2024 21:00

📋 Vlore - KAMARIER BANAKIER NDIHMES KAMARIER NDIHMES BANAKIER PASTRUESE SANITARE PJATALARES KUZHINIER NDIHMES KUZHINIER PUNTOR PAR

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ HOTEL KORAL VLORE KERKON TE ZGJEROJE STAF PER SEZONIN VEROR
✨HOTEL KORAL VLOREdhenbsp;KERKON TE ZGJEROJE STAF PER SEZONIN VEROR NE POZICIONET :dhenbsp;dhenbsp;▶KAMARIER/Edhenbsp;▶BANAKIER/Edhenbsp;▶NDIHMES KAMARIER/Edhenbsp;▶NDIHMES BANAKIER/Edhenbsp;▶PASTRUESEdhenbsp;dhenbsp;▶SANITAREdhenbsp;d...
Oferta Pune magazinier Me eksperience ne Durres
Data: 23/04/2024 22:04

📋 Durres - Magazinier

Pagesa 80,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 40-50 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alselfood Kerkon Magazinier
...
Oferta Pune Kuzhinier/e,Ndihmes kuzhinier/e, Pjaralarese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 22:05

📋 Tirane - Kuzhinier/e,Ndihmes Kuzhinier/e, Pjaralarese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lisus Fish Kerkon Te Punesoje Kuzhinier/e, Ndihmes Kuzhinier/e Dhe Pjatalarese
🐠 Lisus Fish kerkon te punesoje:👩‍🍳Kuzhinier/edhenbsp;👩‍🍳Ndihmes Kuzhinier/e🧼Pjatalarese📌 Kerkohet:👉Te jene etike gjate punes😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese👌 Kane perparesi kandidatet me eksper...
Oferta Pune Financier/e,Kuzhinier,Kamarier,Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 22:26

📋 Tirane - Financier/e,Kuzhinier,Kamarier,Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompleksi Taiwan Ofron Mundesi Punesimi Si Financier/e Dhe Pozicione Te Tjera Pune
📣 Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje :💻Financier/e🤵‍♂️ Kamarier🧑‍🍳 Kuzhinier👩‍💼Sanitare⏩ Kriteret e punesimit:🔸️Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jene te sjellshem dhe te qeshur me stafin dhe klientet...
Oferta Pune Furnitor Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 23/04/2024 16:37

📋 Tirane - Furnitor

Pagesa 63,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Vend Pune Furnitor Me Furgon
Ofrohet vend pune Furnitor me furgon. Porosite qe shperndahen jane porosi fikse mallrash ushqimor. Orari 07:00-16:30 E shtuna 07:00-15:00 E diela pushim Rroga 63,000 leke  Per me shume info kontaktoni ne nr e tel:...

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim