🏡 irfan tomini

🕵 Online 170 lexues | ⏳ 19 njoftime ne pritje     Print

150,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Kodra e Diellit |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
113.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete

Shitet super ap 2+1+2 me siperfaqe 112.8 m tek vilat e selites e restauruar komplet me 2 tualete cdo gje cilsore nga vet pronari per me teper 0682567777 cmimi 150000 euro ...

08/12/2023 18:02

85,001 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Lumi Lana/ Bulevard |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete

Shesim apartament 2+1 perballe ish nshrakut!! apartamenti ndodhet prane ( mullirit te vjeter ), ne rrugen irfan tomini. siperfaqe: 58.4 m2. kati:3. pallat egzistues. orientimi: jug. me certifikate pronesie. organizohet ne : - korridor sh...

22/11/2023 20:02

185,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
142.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
2 Tualete

Të dhëna mbi apartamentin : ambient ndenjie + ambient gatimi 3 dhoma gjumi 2 tualete me dritare kati 6 pallat ekzistues 142.3 m2 i mobiluar cilësime të tjera: apartamenti ndodhet pranë diplomat 2, ka orientim perëndim dhe disponon ...

27/10/2023 09:26

255,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
170.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete

🏡shitet apartament 3+1+2+ verandË tË mbyllur pranË pallatit me shigjeta, tiranË 🏷️Çmimi: 255.000 euro 📐 sipërfaqe: 170 m2 📍vendndodhja :rruga irfan tomini, tiranë 🚪 apartamenti ndodhet në katin e 1 -rë të ...

23/10/2023 14:16

75,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete

Shitet apartament 2+1 te fundi i rruges irfan tomini,prane pallatit me shigjeta ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues per me shume info dhe nje vizite ne prone me kontaktoni ...

16/10/2023 12:02

150,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
136.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Id 2972 prane delijorgjit dhe pallatit me shigjeta, shitet apartament me siperfaqe totale 136 m2. ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 6 katesh i vitit 2006. apartamenti momentalisht eshte kthyer ne klinike dentare, por e kthyeshme serish ne aparta...

06/10/2023 20:07

110,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet apartament~ 1+1+blk~ 67m2bruto~ 57m2 neto~ kati 9~ pallat i viti 2007~ me orientim jug-lindje-perendim~ me hipoteke~ me ashensor~i mobiluar cdo gje e re~ tek karburant kastrati perball me delijorgjin~ cmimi 110.000 eurokontaktoni v400...

25/09/2023 13:23

84,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
2 Tualete

Kati 1 sip bruto 70m2 sip neto 60m2 shitet bosh ndertim ekzistues, (parafabrikat). cmimi 84.000 euro...

23/09/2023 23:33

60,000 Dollar

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete

- rruga irfan tomini - pallat parafabrikat - kati i 5-te (i fundit, eshte bere izolimi) - 57.7m2 neto te brendshme me kontakto tani...

17/09/2023 15:59

79,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
65.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete

Shitet apartament~1+1~siperfaqe 65 m2~kati 5~pallat egzistues~nje tualet~me pamje nga kompleksi delijorgji~ orientim jug~ rruga irfan tomini , pran karburantit~cmimi 79.000 eurokontaktoni r400...

09/09/2023 21:54

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zo...
📅 Date: 07/12/2023 08:00

104,000 Euro - Okazion: (830 €/m² )🔥 2+1+2wc (astir - Kompleks Molla ) K.7, Pllt I Ri Me Ashens.(bosh) Planimetri E Rregullt

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Super okazion i rrallë (830 €/m² )🔥2+1+2wc ( astir - kompleks molla ) kati 7, pallat i ri me ashensor | hapesire e bolleshme dhe planimetri e rregullt | ballkon gjigand | 2 tualete me dritare |...
📅 Date: 07/12/2023 13:12

112,000 Euro - Shitet:🟢 2+1, I Kompletuar ( Astir - K. Molla) Pallat I Ri (984€/m2) - Apt 100% I Rinovuar | Elektro A++ | 2 Kond

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: apartament 2+1 ** + 1 garazh i mbyllur me cmim extra ( astir kompleksi molla )  🟢*** 960€/m2 ***🟢- i kompletuar,i bere i gjithi nga e para | pallat i ri dhe i mireadministruar | 3 dho...
📅 Date: 07/12/2023 19:24

172,000 Euro - Shitet 2+1+2 Fusha E Aviacionit, Tirane.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
133.00 m2
Kati 2, Ashensor 3
2 Tualete
Kati i 2 sip. 133.2m2 e mobiluar. ne proces hipotekimi. ndertim i 2022 per detaje: cel 0674948022. ...
📅 Date: 07/12/2023 20:33

149,500 Euro - Çmim Kleringu: 1300€/m2🔥 2+1+2wc ( Don Bosko - Fiore Di Bosco, Ne Krah ) K6 - Ndertim V 2023, Cilesi Premium: Fas

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 6, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament Çmim kleringu  🔥 (1300€/m2)🔥  nga 1450€/m2 që eshtë tregu  -  2+1+2wc+1 ballkon planimetri perfekte  - don bosko - rezidenca paralele living.- kompleks 2023 -cilës...
📅 Date: 07/12/2023 21:23

125,000 Euro - Tek Selvia Prane Shkolles Se Mesme Partizani , Shitet Apartament 3+1, 125,000 €uro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Tek selvia prane shkolles se mesme partizani , shitet apartament 3+1, 125,000 €uroapartamenti  eshte i i rikonstruktuar ka  siperfaqe neto  84 m2. organizohet ne ambjent ndenje e&n...
📅 Date: 07/12/2023 23:25

59,000 Euro - 2+1 Ne Shitje Ne Kamez Te Rrethi Te Ulliri

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 7.03 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Ap 2+1 ne shitje ne kamez te rrethi te ulliri kati 5 cmim okazion kontakto 068 83 65 021 ...
📅Date: 08/12/2023 20:14

125,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Molla, TiranË

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Në shitje, apartament 2+1. vendndodhja: kompleksi molla, yzberisht, tiranë. specifika të pronës: -sipërfaqe totale 105 m2. -sipërfaqe apartamenti 92 m2. -kati: 6. -ndërtim i ri. -i mob...
📅Date: 08/12/2023 19:59

115,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Kompleksi Molla Ne Astir TiranË

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Në shitje, apartament 2+1. vendndodhja: kompleksi molla, astir, tiranë. specifika të pronës: -sipërfaqe totale 105 m2. -sipërfaqe apartamenti 90 m2. -kati: 4. -orientim jjuglindje. -i m...
📅Date: 08/12/2023 19:56

166,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Green City, Unaza E Re, TiranË

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Në shitje, apartament 2+1.vendndodhja: green city, unaza e re, tiranë.specifika të pronës:-sipërfaqe totale 106.9 m2.-sipërfaqe apartamenti 94.7 m2.-kati: 5.-ndërtim i ri.-orientim perëndim.-i...
📅Date: 08/12/2023 19:33

200,000 Euro - Ne Zonen Allias, Shitet Apartament 2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport
Shtepi Private 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
...
📅Date: 08/12/2023 19:25

118,600 Euro - Shitet, Apartament 2+1 📍astir,pranë Green City

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅Date: 08/12/2023 19:24

83,900 Euro - Shitet Ap 1+1 I Mobiluar Ne Fresk

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze 3.71 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne fresk i mobiluar,kati 7 me hipotek,kati fundit taraca e izoluar se fundmi,ne qender te freskut per info ne tel...
📅Date: 08/12/2023 19:09

230,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1+2 + 2 Pp, Brryli!!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBrryli/Rruga Bardhyl
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
295.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamet per shitje ne zonen e brrylit! i pozicionuar ne katin e fundit, open space. mund te organizohet si me poshte, ne: -1 ambjent ndenje -1 ambjent i vecuar gatimii -3 dhoma fjetje -3 tua...
📅Date: 08/12/2023 18:49

105,000 Euro - Shitet: 1+1 ( Mes K. Se Parisit & St Dinamo ) Kati 8 (jo I Fundit) 2 Ashns. - Planimetri Ideale & Tualet Me Dritare

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Super apartament 1+1 ( komuna e parisit - pranë st dinamo ) 62.4m2, me hipotek , ne katin e 8 ( jo te fundit ) , ne nje pallat te mireadministruar me 2 ashensor | planimetri shumë e rregullt | ballk...
📅 Date: 06/12/2023 20:53

159,000 Euro - Shitet Cmimi Kleringu🔥 : 2+1 (mine Peza - Prokuroria) K3 - Ndertim V 2023 - Investime Extra (bosh) Plot Diell

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.93 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 🔥 me cmim nen treg, kleringu🔥: (mine peza - prokuroria) k3, pallat i v 2023 (bosh) në fazën përfundimtare po vendoset ashensori- dyert , tualeti , dritaret bërë extra ...
📅 Date: 07/12/2023 11:54

125,000 Euro - Shitet: 2+1 ( Don Bosko - Xhamia ) K8, Ashens & Pamje E Lire - Ap 100% I Investuar: Parket, Tualet I Ri (hidros. Inkaso)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (2.15 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 8, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1, gjigand ( don bosko - xhamia ) k8, ashensor dhepamje - 100% i investuar (pjeserisht i mobiluar) parket ac5 me shume hapsire dhe drite | dritaret dopixham plastik me grila dhe rr...
📅 Date: 07/12/2023 17:07

177,000 Euro - 💥okazion (1,749€/m2 ) Per Pak Dite: 2+1 ( Square 21 - Rr. Kavajes ) K8 - Ndertim Premium | Or Jug L P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
💥 cmim ofertë për pak ditë : vetëm 1749€/m2 nga 1900€-2000€/m2 💥shitet: 2+1 📍 *square 21 kompleksi* , me pamje (rr. kavajes)* - pllt ne ndertim, standart maksimal ndertimi* || orien...
📅 Date: 07/12/2023 19:34

127,500 Euro - Shitet Cmim Oferte 🔥: 2+1 (ish Tregu Elektrik - Pamje Nga Fusha Alidemit ) Ndertim V 2023, K3 (ashensor & Standart I

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet me cmim oferte nen treg:  2+1  - tregu elektrik - fusha e ali demit me pamje te lire nga fusah ) pallat i v 2023 - me standart te larte ndertimi, planifikim dhe planimetri ideale | hapesire e...
📅 Date: 07/12/2023 20:28

57,500 Euro - Shitet: Garsoniere (39.08m2) Tek Zona E Porcelanit (tv Klan) K6, Pamje E Lire - Ndrt V 2023 | Or. Jug L **plot Diell + V

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet garsoniere (39.08m2) tek zona e porcelanit (tv klan) kati 6, pamje e lire dhe ashensor - ndertim v 2023 - cilesi shume e larte, fasade e ventiluar | me planimetri shume te rregullt dhe plot die...
📅 Date: 07/12/2023 20:41

192,000 Euro - Shitet: 3+1+2wc ( K. E Diellit - Eleonora ) K2, Pllt I Ri - Apt Tot I Investuar: Parket, Kondc & Elektro A++ Or. Jug P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.29 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
135.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet: apt 3+1+2wc ( k e diellit - eleonora, xhangolli ) k2, ndertim i ri - apt totalisht i investuar: parket, kondicioner dhe elektro a++ | vetranta dopio xham termike | orientim ideal **jug -p | tu...
📅 Date: 07/12/2023 21:05

198,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Liqeni I Thatë, Tiranë. Li35680

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
2 Tualete
Informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja: 108.5 m2. • kati 1 banim • ndërtim i ri organizimi: • korridor shpërndarës. • ambient ndenje. • ambient gatimi. • 2 dhoma gjumi. ...
📅 Date: 08/12/2023 13:43

151,000 Euro - Tirane,shitet Apartament 2+1 (prane Tv Klan Rezidence Porcelan 3)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+ 1 ne shitjevendodhja:prane tv klan rezidence porcelan 3kompania"hekla”rezidenca eshte me pishine brenda ne kompleks dhe prane saj kalon unaza e re siperfaqja e apartamentit : 97.37m2s...
📅Date: 08/12/2023 18:40

47,215 Euro - Shitet, Apartament 1+1, KamËz, TiranË

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Specifika të pronës: -sipërfaqe totale 67.45 m2. -kati: 1 banim. -ndërtim i ri. organizimi: ambient ndenjie, ambient gatimi, 1 dhomë gjumi, 1 tualet, 1 ballkon. tt 195 ...
📅Date: 08/12/2023 18:32

67,600 Euro - Shiten Apartamente 2+1 Kamëz

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
104.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
🔥shitet 2+1🔥 📍bulevardi blu,kamëz 📐 sipërfaqe 96m2 📐 sipërfaqe 104m2 🏢 kati 6 🧭 orientimi veri-perëndim 🛋 sallon + kuzhinë 🛏 2 dhoma 🚽 1 banjo 🌅 1...
📅Date: 08/12/2023 18:31

92,106 Euro - Shiten Apartamente,don Bosko

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
🔥shiten 1+1/2+1🔥 📍don bosko, tiranë 📐 sipërfaqe të ndryshme m2 🏢 kati 2, 6 🧭 orientime të ndryshme apartamentet 1+1 🛋 sallon + kuzhinë 🛏 1 dhomë 🚽 1 banj...
📅Date: 08/12/2023 18:30

110,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Rruga Asim Vokshi, Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.14 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1 për shitje , rruga mine peza informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit (neto) : 75 m2 • kati 1 organizimi: • ambient ndenje • 2 dhoma gjumi ...
📅Date: 08/12/2023 18:29

54,952 Euro - Apartament Ne Shitje 1+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 7.97 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
🏡 apartament në shitje 1+1 📐sipërfaqe: 74.26 m2 🪜kati: 3 organizohet: -dhomë ndenje 🛋️ -ambient gatimi 🍽️ -1 dhome gjumi 🛏️ -tualet 🚽 -ballkon 🌞 📍vendn...
📅Date: 08/12/2023 18:23

200,000 Euro - Super Ap 2+1 Tek Rruga Fortuzi ( Sheshi Skenderbe )

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.90 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet super ap 2+1 tek rruga fortuzi me siperfaqe 125 m bruto dhe 115 neto me te gjitha kushtet dhe e rinovuar per me teper na kontaktoni cmimi 200000 euro i pa diskutushem ...
📅Date: 08/12/2023 18:21

445,000 Euro - Unik: Pamje Nga Parku I Liqenit (stadiumi Air Albania - Lion Park ) 3+1/ 2+1+kuzh. Veç+2wc **kat.9 - Parket Druri | Or.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
168.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Ne shitje: apartament 3+1 / 2+1+kuzh. me vete & 2 tualete+ 1 lavanteri ( sip totale 168 m2 ) ne vendndodhje unike ( rr. faik konica- afer lion park), me pamje 180 grade nga parku i liqenit (gjelbe...
📅 Date: 06/12/2023 23:50

145,000 Euro - ///shitet Apartament 2+1 Prane Kompleksit Kontakt///

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
--kati i 3-te banim dhe me orientim jug-perendim, pa ashensor. --opsion shume i mire si per banim dhe per investim --organizohet ne nje korridor te bollshem qe ben shperndarjen, sallon, dy dhoma gju...
📅 Date: 07/12/2023 15:17

149,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.68 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
106.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Eskluzive vetëm në habitat shitet apartament 2+1 tek rezidenca kodra e diellit 2 - perëndimi - 97m2+9.5 m2 verandë apartamenti ndodhet në katin e 4 pjesë e objektit me të ri në përfundim...
📅 Date: 07/12/2023 21:26

220,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 ,perballe Kompleksit Delijorgji, Rruga E Kavajes!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
115.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 ,perballe kompleksit delijorgji, rruga e kavajes! apartamenti eshte me orgaznizim : -soxhorno -2 dhoma gjumi , -garderobe -2 tualete -ballkon. me dokumentacion te rregullt...
📅 Date: 08/12/2023 13:56

77,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Fresk (id B110251) Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Ne fresk, tek stacioni i fundit i porcelanit, shitet apartament 1+1, tualet, ballkon, me siperfaqe 67 m2, me hipoteke, kati i 2, pallat i ri, me ashensor, e mobiluar.g.t.tarife sherbimi agjensie 1% e ...
📅Date: 08/12/2023 18:17

207,000 Euro - Super Ap 2+ 1+2 Tek Rruga Elbasanit ( Mihal Grameno )

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.55 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
148.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Rr, ali visha. mihal grameno. kati i dytë 148 metra2 me dy tualete, dy koridore dy ballkone dy dhoma gjumi sallon ambient ngrënie si dhe gatimi. me dy ashensor. super prone me shum facilitete pe...
📅Date: 08/12/2023 18:09

150,000 Euro - Super Apartament Per Shitje Ne Fresk 2+1+verande.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
131.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament per shitje 2+1+verande siperfaqe totale 131 m2 siperfaqe 32 m2 kati 4 apartamenti eshte i mobiluar dhe i investuar ne detaje. per nje vizite ne prone na kontaktoni ...
📅Date: 08/12/2023 18:05

166,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Green City, Unaza E Re

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
106.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Në shitje, apartament 2+1. vendndodhja: green city, unaza e re, tiranë. specifika të pronës: -sipërfaqe totale 106.9 m2. -sipërfaqe apartamenti 94.7 m2. -kati: 5. -ndërtim i ri. -orien...
📅Date: 08/12/2023 18:05

115,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Bulevardi Zogu I 1, TiranË

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 0.76 Km nga qendra
Papafingo(kati i catise) 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
72.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Në shitje, apartament 1+1. vendndodhja: rruga "prokop myzeqari", tiranë specifika të pronës: -sipërfaqe apartamenti: 72 m2. -kati 1. -orientimi jug-perëndim. -ri-investuar totalisht. -t...
📅Date: 08/12/2023 18:04

250,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Kopshti Botanik, TiranË

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
108.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Në shitje, apartament 2+1+2. vendndodhja: kopshti botanik te xhamia, tiranë. specifika të pronës: -sipërfaqe totale: 116.1 m2. -sipërfaqe apartamenti: 108.50 m2. -kati i 3 banim. -1 post...
📅Date: 08/12/2023 18:04

480,000 Euro - Shitet, VilË Individuale, Roses Residence, FarkË, TiranË

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSauk/Qendra TEG
Vila Luksoze 4+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
313.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
4 Tualete
Në shitje, vilë individuale. vendndodhja: roses residence, farkë, tiranë. specifika të pronës dhe organizimi: vila disponon 2 poste parkimi dhe një sipërfaqe ndërtimi prej 313.7 m2 e nda...
📅Date: 08/12/2023 18:04

142,560 Euro - 2 Apartamente Kleringu 1+1 Ne Shitje Tek Emerald Center Ne Rrugen 5 Maji Ne Tirane (id 4111692)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
79.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111692 tek emerald center ne rrugen 5 maji, shiten 2 apartamente 1+1, ne nje pallat te ri shume cilesor te viteve te fundit. apartamentet jane si me poshte: apartament 2, siperfaqe totale 80.5...
📅 Date: 07/12/2023 09:26

127,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Myslym Shyri Prane Kastratit Ne Tirane (id 4129432)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4129432 tek myslym shyri, prane kastratit, shitet apartament 2+1, siperfaqe 68 m², kati 5 i fundit, i rikonstruktuar totalisht, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, orientim lindje ...
📅 Date: 07/12/2023 09:33

127,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Me Garazh Tek Tregu Elektrik Rruga “hekuran Mara” Ne Tirane (id 41211421)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Id 41211421 tek tregu elektrik, rruga “hekuran mara”, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 102 m² neto, me hipoteke, i mobiluar, kati 2, tualet, 2 ballkone, orientimi lindje – jug,...
📅 Date: 07/12/2023 21:35

195,200 Euro - Shesim Apartament 2+1 Mbas Amabasades Amerikane!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet: 2+1+2 pas ambasades amerikane! - pllat i vitit . 2023sip totale : 107m2-sip neto : 95m2-kati : 1 banimi-viti i ndertimit : 2023-ashensor : po-vendndodhje fantastike- super godine e 2023, me as...
📅 Date: 08/12/2023 10:47

159,900 Euro - 3 Apartamente Kleringu 2+1+2 Ne Shitje Tek Kompleksi Residencial Xheluks Rruga E Elbasanit

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
123.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211428 tek kompleksi residencial xheluks ne rrugen elbasanit , shiten 3 apartamente 2+1+2, ne nje pallat te ri shume cilesor te viteve te fundit. apartamentet jane si me poshte: apartament 1,...
📅 Date: 08/12/2023 11:23

145,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Ish Parku Prane Kompleksit Kontakt (id 41211397)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Id 41211397 shitet apartament 2+1 ne zonen e ish parkut te autobuzave, prane kompleksit kontakt, siperfaqe 97 m² bruto (86.5 m² neto), disponon dokumentacion te rregullt hipotekore, kati i 3 bani...
📅 Date: 08/12/2023 11:24

276,000 Euro - Apartament 4+1 Ne Shitje Ne Rrugen E Bogdaneve Ne Afersi Te Shkolles Avni Rustemi (id 4131320)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
138.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Id 4131320 ne rrugen e bogdaneve ne afersi te shkolles avni rustemi, shitet apartament 4+1 me certifikate pronesie, siperfaqe 138 m², kati 4 ne nje pallat te ri me ashensor. apartamenti organizohet ...
📅 Date: 08/12/2023 11:42

103,000 Euro - Apartament 2 +1 Ne Shitje Ne Yzberisht Prane Pasticeri Lika Ne Tirane Id 41211381

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
92.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Id 41211381 yzberisht, prane pastaceri lika , shitet apartament 2+1, me siperfaqe 92 m² , kati 8 ne pallat te ri me ashensor i fundit . apartamenti ,organizohet ne nje sallon te bollshem, ambjent g...
📅 Date: 08/12/2023 11:46

158,000 Euro - Apartament 3+1 Ne Shitje Prane Mozaikut Ne Tirane (id 4129415)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
2 Tualete
Id 4129415 prane mozaikut shitet apartament 3+1 me certifkate pronesie, siperfaqe 85 m², kati 3 ne nje pallat ekzistues me tulle te kuqe. apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje me aneks gatimi,...
📅 Date: 08/12/2023 12:15

88,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Rrugen Ali Demi Ne Afersi Te Shkolles 1 Maji Ne Tirane (id 4119335)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.75 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4119335 ne rrugen ali demi ne afersi te shkolles 1 maji, shitet apartament 1+1, siperfaqe 57.1 m², kati 4 ne nje pallat ekzistues. organizohet ne nje dhome ndenje me aneks gatimi, nje dhome gjumi...
📅 Date: 08/12/2023 12:18

289,000 Euro - Apartament 2+1+2 Ne Shitje Ne Qender, Tirane Id(41211400)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
147.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211400 ne qender te tiranes prane sheshit skenderbej shitet apartament 2+1+2 me 2 ballkone, me pamje te plote nga sheshi skenderbej. apartamenti ka siperfaqe 147.63 m² bruto dhe 136.8 m² neto...
📅 Date: 08/12/2023 12:19

90,000 Euro - Apartamente 2+1 Ne Shitje Ne Zonen E Freskut,rruga Shefqet Kuka (id 41211406)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze (3.57 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Id 41211406 rruga shefqet kuka, afer institutit te fizikes berthamore, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 84 m² (72.8 m2) me hipoteke, kati 4 me ashensor, organizohet ne nje dhome nde...
📅 Date: 08/12/2023 12:20

78,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Zonen E Freskut Tek Kompleksi I Tom Doshit (id 4111693)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Fresku/Linze
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Id 4111693 ne zonen e freskut, tek kompleksi i tom doshit, shitet apartament 1+1, kati i 3 ne pallat te ri me ashensor, ndertim i viteve te fundit, siperfaqe 71.1 m², disponon hipoteke, parket, kon...
📅 Date: 08/12/2023 15:04

200,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Fusha E Aviacionit Prane Green City Ne Tirane (id 41211430)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Laprake
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211430 tek fusha e aviacionit, prane green city, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri te sapo perfunduar, siperfaqe 117 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 7 me ashensor (jo i fundit)...
📅 Date: 08/12/2023 15:31

200,000 Euro - 🏡 Super Vile Afer Kryegjyshates

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (3.37 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
353.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
🏡 super vile afer kryegjyshates 🧱ndertuar me 3 kate 📐truall 200 m2 ndertim 353m2 👉organizohet: 🟢kati 0 : garazh per 2 makina 🟢kati 1 : 2+1 🟢kati 2 : 2+1 💶 ...
📅 Date: 08/12/2023 16:10

98,070 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Urban Gate, Bulevardi Kashar, TiranË

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Në shitje, apartament 2+1. vendndodhja: urban gate, bulevardi kashar, tiranë specifika të pronës: -sipërfaqe totale: 93.4 m2. -sipërfaqe neto: 78.4 m2. -kati 4. organizimi: ambient nd...
📅Date: 08/12/2023 18:04

75,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1,

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit 2.00 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Në shitje, apartament 1+1. vendndodhja: "guÇe kompleks", rruga ndre mjeda, tiranë. specifika të pronës: -sipërfaqe totale: 50.94 m2. -kati: 4. organizimi: ambient ndenjie, ambient gati...
📅Date: 08/12/2023 18:04

230,000 Euro - Shitet, Apartament 3+1+2, Komuna E Parisit, TiranË

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
131.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
2 Tualete
Në shitje, apartament 3+1+2. vendndodhja: komuna e parisit, tiranë. detaje për zonën: - komuna e parisit ndodhet në një vend strategjik të qytetit të tiranës, i cili është i lehtësis...
📅Date: 08/12/2023 18:04

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim