📋 elbasan ekonomiste

🕵 Online 476 lexues | ⏳ 33 njoftime ne pritje
Oferta Pune agjente ne gjuhet:Anglisht,Spanjisht,Gjermanisht dhe Frengjisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/09/2023 22:19

📋 Tirane - Agjente Ne Gjuhet:Anglisht,Spanjisht,Gjermanisht Dhe Frengjisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune agjente marketingu Me eksperience ne Tirane
Data: 26/09/2023 22:20

📋 Tirane - Agjente Marketingu

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
Oferta Pune Agjente Telefonik per anglisht, frengjisht, gjermanisht, spanjisht, greqisht Me eksperience ne Tirane
Data: 26/09/2023 22:21

📋 Tirane - Agjente Telefonik Per Anglisht, Frengjisht, Gjermanisht, Spanjisht, Greqisht

Pagesa 750 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Per Agjent Telefonik
🗣️Je ambicioz dhe po kerkon nje page me te mire?Kjo eshte mundesia jote.✅ Kompania jone po kerkon njerez ambicioze qe kerkojne te punojne dhe te fitojne .📌 Kerkohen agjente telefonik per gjuhet :- Anglisht (Me Eksperience)-Frengjisht (me d...
Oferta Pune Kuzhinier, Kamariere, Banakier, Ndihmes Banakier, Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/09/2023 22:34

📋 Tirane - Kuzhinier, Kamariere, Banakier, Ndihmes Banakier, Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Naya Resto Lounge Kerkon Te Punesoje Kuzhinier, Kamariere, Banakier, Ndihmes Banakier, Sanitare
📣 Naya Resto Lounge kerkon te punesoje:🤵‍♂️ Kuzhinier🤵‍♀️ Kamariere🍸 Banakier🤵‍♂️ Ndihmes Banakier🍽 Sanitare👉Te jene etike gjate punes📌Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune💰 Page e ...
Oferta Pune operator/e Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 10:36

📋 Tirane - Operator/e

Pagesa 550 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📣POZICION VAKANT PER OPERATOR/E TELEFONIK TE CILET ZOTEROJNE GJUHEN FRENGE OSE GJERMANE
📌Po kerkoni nje menyre si te fitoni te ardhura te larta?✅ Behu pjese e nje skuadre energjike!👥 Mjafton te keni njohuri mbi gjuhet si meposhte:-GJERMANISHT-FRENGJISHT-SPANJISHT-ITALISHT👉🏻 Cfare ofrohet?💸 Page baze + Bonuse shume ...
Oferta Pune Operator ne gjuhet Franceze, Italiane, Gjermane, Spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 17:52

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhet Franceze, Italiane, Gjermane, Spanjolle

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ GENERAL RECRUIT Kerkon Te Punesoj Operator Ne Gjuhet Franceze, Italiane, Gjermane, Spanjolle Dhe SUPERVIZOR Ne Frengjis
 📣 GENERAL RECRUIT eshte ne kerkim te te rinjve me vullnet dhe ambicie per te punuar. 👉 Kerkohen Operator/e Telefonik/e ne gjuhet: 🇫🇷 FRANCEZE🇮🇹 ITALIANE 🇩🇪 GJERMANE🇪🇸 SPANJOLLE 👉Kerkohet Supervizor ne gjuhen F...
Oferta Pune SUPERVIZOR/E DHE AGJENT/E ne gjuhet Gjermanisht, Frengjisht, Italisht, Spanjisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 17:52

📋 Tirane - SUPERVIZOR/E DHE AGJENT/E Ne Gjuhet Gjermanisht, Frengjisht, Italisht, Spanjisht

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ OPERATOR Ne Gjuhet Frengjisht, Italisht, Gjermanisht, Spanjisht!!
APLIKO TANI! POZICIONI OPERATOR/E TELEFONIK/E NE GJUHET: ➡️ GJERMANISHT ➡️ FRENGJISHT ➡️ ITALISHT ➡️ SPANJISHT Eksperienca nuk eshte kusht I domosdoshem, mjafton te zoteroni nje nga gjuhet e mesiperme ☺ ⏰Mundesi punesi...
Oferta Pune Banakier/e Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 28/09/2023 18:15

📋 Vlore - Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Brown Kerkon Te Punesoje Banakier/e
📣 Bar Brown kerkon te punesoje  :🤵‍♂️ 🤵‍♀️ Banakier/e⏩ Kriteret e punesimit🔸️Te kene eksperience te meparshme pune🔸Te jene te sjellsem dhe te qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jene te rregullt dhe etik ne pune🔸Af...
Oferta Pune Operator/Team Leader/Rention Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 19:31

📋 Tirane - Operator/Team Leader/Rention

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohet Operator Team Leader Rention Ne Gjuhen Angleze Dhe Spanjolle
🗣️ Flet Anglisht dhe Spanisht mire ose ke eksperience ne fushatat Forex?💰 Deshironi financa me te mira ?✅ Bashkohu me ekipin e eksperteve👉🏻 Kerkohen te punesohen-Team Leader/e-Operator/e-RetentionCanada – orari 15:00 – 00:00Span...
Oferta Pune Administruese klinike dentare dhe estetike Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 20:32

📋 Tirane - Administruese Klinike Dentare Dhe Estetike

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ White Dental & Aesthetic Ofron Mundesimi Punesimi Si Administruese Klinike Dentare Dhe Estetike
🦷 White Dental dhe Aesthetic ofron mundesimi punesimi si:- Administruese klinike dentare dhe estetike✅ Detyrat dhe pergjegjesite:- Administroje takimet dhe telefonatat me pacientet- Kordinoje stafin dhe shperndarjen e punes- Administroje mbylje...
Oferta Pune Krupier/e -Mbikqyrese e makinave Slot -Arketar/e -Recepsioniste -Oficer sigurie -Kamariere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 21:15

📋 Tirane - Krupier/e -Mbikqyrese E Makinave Slot -Arketar/e -Recepsioniste -Oficer Sigurie -Kamariere

Pagesa 150,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Regency Casino Ofron Mundesi Punesimi Per Staf
Regency Casino ofron mundesi punesimi per:-Krupier/e-Mbikqyrese e makinave Slot-Arketar/e-Recepsioniste-Oficer sigurie-Kamariere🔸Kriteret e punesimit:-Mosha 21-35 vjec-Eksperienca jo e domosdoshme-Te kene disponibilitet per te punuar 8 ore full-t...
Oferta Pune Shitese Me eksperience ne Tirane
Data: 26/09/2023 22:18

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ 📢 Kancelari Papirus Kerkon Te Punesoje 2 Shitese
📢dhenbsp;dhenbsp;Kancelari Papirus kerkon te punesoje:-2 Shitesedhenbsp;✅dhenbsp;Kriteret per aplikantet:-Te kene mbaruar arsimin e larte ose te jene ne vazhdim te tij-Te kene njohuri te gjuhes angleze-Te kene njohuri kompjuterike ne perdorimin...
Oferta Pune Agjente telefonik ne gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht Me eksperience ne Tirane
Data: 26/09/2023 22:21

📋 Tirane - Agjente Telefonik Ne Gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vende Vakante Pune Per Agjent Telefonik N Gjuhet Spanjisht,Frangjisht,Gjermanisht,Anglisht
👉Mundesi punesimi per agjente  telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme:- Spanjisht- Frengjisht- Gjermanisht- AnglishtOfrohen :- Ambiente pune komode, dinamike dhe sf...
Oferta Pune Ndihmes Kamarier Restoranti, Ekonomist/e, Banakier/e, Kasiere Me eksperience ne Tirane
Data: 26/09/2023 22:59

📋 Tirane - Ndihmes Kamarier Restoranti, Ekonomist/e, Banakier/e, Kasiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kompleksi Taiwan Kerkon Te Punesoje Staf Ne Pozicione Te Ndryshme Pune
📣 Kompleksi Taiwan kerkon te punesoje  :🤵‍♂️ Ndihmes Kamarier Restoranti 🤵‍♂️ Ekonomist/e Eksperience ne sektorin e Bareve dhe Restoranteve( inventare, receptura, costo etj)🍸 Banakier/e🤵‍♀️ Kasiere ⏩ Kriteret e...
Oferta Pune operator ne Gjuhen Spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/09/2023 10:34

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhen Spanjolle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferta Pune Per Operator Ne Gjuhen Spanjolle
✅ Oferta pune per operator ne Gjuhen🇪🇸Spanjolle👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikimin e gjuhes spanjolle🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.⏳Disponibilitet per te punuar full-time ose...
Oferta Pune AGJENT/E Pa Eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 08:55

📋 Tirane - AGJENT/E

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Part-time i brendshem mbasdite

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ AGJENT/E SHITJE
Kompania Gjermane HYLA kerkon te rinje dhe te reja ne pozicionin Agjent/e Shitje , avantazh te qenurit cift dhe posedimi automjetit ...
Oferta Pune operator ne Gjuhen Gjermane Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 10:36

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhen Gjermane

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferta Pune Per Operator Ne Gjuhen Gjermane
✅ Oferta pune per operator ne Gjuhen🇩🇪 Gjermane👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikimin e gjuhes spanjolle🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.⏳Disponibilitet per te punuar full-time os...
Oferta Pune -Kasiere -Kamarier/e  -Sanitare -Fastfoodier -Motorrist Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 13:36

📋 Tirane - -Kasiere -Kamarier/e -Sanitare -Fastfoodier -Motorrist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Likos Burger Ofron Vende Te Lira Pune Tirane
⏩dhenbsp;Likos Burger Ofron Vende te Lira Pune-Kasiere-Kamarier/e-Sanitare-Fastfoodier-Motorrist✅Kriteret e punes:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale🍀 Kushte shume te mira pune dhe ...
Oferta Pune Operator/e ne gjuhen Angleze, Gjermane Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 14:01

📋 Tirane - Operator/e Ne Gjuhen Angleze, Gjermane

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alpha Network Po Kerkon Operator/e 🇬🇧 🇩🇪
▶ Alpha Network ofron vende te lira pune✨ Alpha Network po kerkon operator/e 🇬🇧 🇩🇪 📌 Kriteret:Pranohen aplikante vetem me eksperience ne fushaten RECOVERY🤘🏼 ⏱ Orari 10:00 - 19:00 ose  ⏱ 17:00 - 01:00 🇨🇦 ✅ ...
Oferta Pune Kamariere / Recepsionist /Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 14:19

📋 Tirane - Kamariere / Recepsionist /Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vend Pune Tek Xheko Imperial Hotel
▶  Vend pune tek Xheko Imperial Hotel per🤵‍♂️🤵‍♀️Kamarier/e sherbim mengjesi🤵‍♂️🤵‍♀️Kamarier/e Bar- Restorant🤵‍♂️🤵‍♀️Recepsionist/e🤵‍♀️      Sanitare✅Kriteret e punes:😊Te j...
Oferta Pune Kuzhinier/e, Picier/e, Kamarier/e, Ndihmes Kuzhiniere, Motorrist Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 16:35

📋 Tirane - Kuzhinier/e, Picier/e, Kamarier/e, Ndihmes Kuzhiniere, Motorrist

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bocconcino Resto Lounge Ofron Mundesi Punesimi Ne Pozicione Te Ndryshme Pune
📣 Bocconcino Resto Lounge kerkon te punesoje:👩‍🍳Kuzhinier/e me eksperience👩‍🍳Picier/e me eksperience🤵Kamarier/e👩‍🍳Ndihmes Kuzhinieredhenbsp;🤵‍♂️ Motorrist✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te mep...
Oferta Pune Pjatalarese / kamarier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 16:38

📋 Tirane - Pjatalarese / Kamarier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Lake View Kerkon Te Punesoje Kamarier Dhe Pjatalarese
🤵‍♂️ Kamarier✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet medhenbsp; eksperience pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉🏻Ofrohet:💵 Pagesa e kenaqshme+ siguracione...
Oferta Pune operator ne Gjuhen Italiane Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 16:48

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhen Italiane

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferta Pune Per Operator Ne Gjuhen Italiane
✅dhenbsp;Oferta pune per operator ne Gjuhen🇮🇹dhenbsp;dhenbsp;Italiane👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikimin e gjuhes spanjolle🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.⏳Disponibilitet per te...
Oferta Pune Marangoz, Tapicier, Ndihmes Tapicier, Ndihmes Marangoz Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 21:29

📋 Tirane - Marangoz, Tapicier, Ndihmes Tapicier, Ndihmes Marangoz

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bendo.Home Ofron Mundesi Punesimi Si Marangoz, Tapicier, Ndihmes Tapicier, Ndihmes Marangoz
📣 Bendo.Home ofron mundesi punesimi👉 Pozicioni i punes🤵‍♂️ Marangoz💸 Paga: (80.000-100.000 Leke)🤵‍♂️ Tapicier💸 Paga: (80.000-100.000 Leke)🤵‍♂️ Ndihmes Tapicier me ose pa eksperience (Kriter Patente B)💸 Paga...
Oferta Pune Shitese Pa Eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 22:11

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Qelbanix Store Kerkon Te Punesoje 2 Vajza Ne, Pozicionin Shitese.
📢 Qelbanix Store kerkon punesoje 2 vajza ne, pozicionin shitese.✔ Nese te pelqen te punosh ne sektorin e modes atehere apliko tani.👌dhenbsp;Kerkohen vajza energjike, kreative dhe me deshire dhe vullnet per te punuar e zhvilluar aftesite ne s...
Oferta Pune Restorant Me eksperience ne Lushnje
Data: 28/09/2023 22:06

📋 Lushnje - Restorant

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Njoftim Pune !
Vende pune -kamarier restoranti(400-600) -ndihmes kamarier me ose pa ekspreienc -kuzhinier i pare( +1000) -ndihmes kuzhiner(+500) -picajol (+500) Kushtet shume te mira +ushqimi gjate orarit te punes 1-2 Dite pushimi gjate muajt Eksperienca ...
Oferta Pune Asistente Zyre Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 22:02

📋 Tirane - Asistente Zyre

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Vend Vakant Asistente Zyre
Vend pune vakant si asistente zyre. Kandidatja duhe te kete aftesi shume te mira komunikuese dhe organizative. Te jete njohese shume e mire e anglishtes dhe e afte me telefonata. Arsimi i larte 3 vjecar eshte kriter. Eksperiencat e meparshme ...
Oferta Pune Arkitekt/e Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 21:48

📋 Tirane - Arkitekt/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Arkitekt Teknik/Visualizues
Arredim.al eshte kompani lider e profilizuar ne Projektim dhe Implementim per interiere te cilesise se larte, ne ambiente rezidenciale dhe komerciale. Me zyrat qendrore ne Bllok-Tirane dhe staf te kualifikuar profesionistesh, operojme te perkushtua...
Oferta Pune Kamarier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 21:10

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa 35,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Mundesi Punesimi Kamarier/e
Ofrohet vend pune si Kamarier/e. Kerkohet eksperience ne kete pozicion, ofrohet rroge baze e kenaqshme dhe bakshishe te shumta. Ambjenti i punes ofron komoditet dhe kushte te mira. Vendodhja: Zona e Liqenit, Rruga e Kosovareve. Te interesuarit...
Oferta Pune Punetor (M) ne repartin e sallamerise Pa Eksperience ne Durres
Data: 28/09/2023 20:58

📋 Durres - Punetor (M) Ne Repartin E Sallamerise

Pagesa 66,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Sallameri VID (WXH), Shkozet,Durres, Kerkon Te Punesoje Punetor (M) Per Repartin E Sallamerise.
Sallameri VID (WXH), Shkozet,Durres, kerkon te punesoje punetor (M) per repartin e sallamerise. Paga 66 000 LEK ( sigurimet e perfshira). Orari 07-16, 1 ore pushim ne dreke. Nuk eshte e domosdoshme te kene eksperienca te meparshme. ...
Oferta Pune Infermiere Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 20:38

📋 Tirane - Infermiere

Pagesa 65,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Vakant, Pozicioni Infermiere
Hair Solution Clinic, me vendndodhje ne Rrugen Panorama (ish-hipoteka), shpall vendin vakant per INFERMIERE. Me eksperience dhe pa eksperience, paisur me LEJE PER USHTRIMIN E PROFESIONIT. Paga per te interesuarit, leke ne varesi te eksperiences...
Oferta Pune Pjatalarese Pa Eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 19:47

📋 Tirane - Pjatalarese

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Pjatalarese Pastruese
*Lost Resto Lounge* -Kerkohet pjatalarese dhe pastruese. -Ofrohen kushte te mira pune. -Pagesa e kenaqshme. -Siguracione te paguara. ...
Oferta Pune Mjeke stomatologe Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 19:32

📋 Tirane - Mjeke Stomatologe

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Mjeke Stomatologe
Klinika dentare ne zonen e Komuna Parisit kerkon mjeke stomatologe me dhe pa eksperinece me kohe te plote...
Oferta Pune Ndihmes per trasportin e dyshekeve Pa Eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 19:31

📋 Tirane - Ndihmes Per Trasportin E Dyshekeve

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Ndihmes Per Transportin E Dyshekeve
Kompani dyshekesh kerkon te punesoje ndihmes per transportin e dyshekeve ne te gjithe Shqiperine! Pa eksperince pune Te jete me banim ne Tirane Mosha 20-25 vjec Te interesuarit te kontaktojne ne whatsapp ose te telefonojne per tu informuar rre...
Oferta Pune Kamarier/e, Banakier/e Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 27/09/2023 15:20

📋 Vlore - Kamarier/e, Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Hotel Belvedere Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakier/e
☕dhenbsp;Hotel Belvederedhenbsp;kerkon te punesoje:🤵‍♂️ Kamarier/e🤵‍♀️ Banakier/e⏩dhenbsp;Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe kl...
Oferta Pune Zgarist, FastFood-ier dhe Sallatjer/e Me eksperience ne Tirane
Data: 27/09/2023 17:55

📋 Tirane - Zgarist, FastFood-ier Dhe Sallatjer/e

Pagesa 70,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Zara 5 Maj Ofron Mundesi Punesimi Per Zgarist, FastFood-ier Dhe Sallatjer/e
📢 Zgara 5 Maji ofron mundesi punesimi per:-Zgarist - Punonjes Fast Food-ier -Sallatjer/e✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike pro...
Oferta Pune Operatore Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 15:59

📋 Tirane - Operatore

Pagesa 1,200 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Operatore Forex Gjuha Italiane, Angleze, Greqisht Dhe Gjermanisht
💻Kerkohen operatore Forex ne gjuhen:ItalianeAnglezedhenbsp;Greqishtdhenbsp;Gjermanishtdhenbsp;ME EKSPERIENC👉🏻Ofrohet:💸Paga bazedhenbsp; 1200 Euro✅Mikepritje dhe asisitence gjate procesit te punes nga grupi.👩🏻‍💻Kushte shume k...
Oferta Pune Ndihmes Kuzhinier / Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 16:51

📋 Tirane - Ndihmes Kuzhinier / Sanitare

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Fish Restaurant And Shop Varkat Kerkon Te Punesoje Ndihmes Kuzhinier /Sanitare
Fish Restaurant and Shop Varkat Kerkon te punesoje:👨‍🍳 Ndihmes Kuzhinier🙎‍♀️ Sanitare⏩ Kerkohet:👉Te jene etike gjate punes😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese📌Kane perparesi kandidatet me eksperience te m...
Oferta Pune Ndihmes Ekonomiste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 17:20

📋 Tirane - Ndihmes Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Hidrosanitare Dori Design Kerkon Te Punesoje Ndihmes Ekonomiste
Hidrosanitare Dori Design kerkon te punesoje Ndihmes Ekonomiste✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet me ose pa eksperience pune 🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale -Kushte shume te mira pu...
Oferta Pune Kamarier/e, Banakier/e, Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 17:46

📋 Tirane - Kamarier/e, Banakier/e, Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Dea Cafe Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Banakier/e Dhe Sanitare Tirane
☕ Dea Cafe kerkon te punesoje:👉 Kamarier/e👉 Banakier/e👉 Sanitare⏩ Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune😊 Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet📌 Te kene perkushtim g...
Oferta Pune Kamarier, Punonjes Fast Food Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 17:50

📋 Tirane - Kamarier, Punonjes Fast Food

Pagesa 65,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Zara 5 Maj Ofron Mundesi Punesimi Per Kamarier Dhe Punonjes Fast Food
📢dhenbsp;Zgara 5 Majidhenbsp;ofron mundesi punesimi per:-Kamarier turni pare- Punonjes Fast Food✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike...
Oferta Pune Operator ne gjuhen italiane Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 17:56

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhen Italiane

Pagesa 80,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Mundesi Punesimi Per Operator Ne Gjuhen Italiane
☎️☎️Mos u largo nga Shqiperia!✅ Ti mund te behesh shume i suksesshem dhe i plotesuar ekonomikisht ketu ne vendin tend afer familjes tende💜 Kompania prej vitesh ne treg, prej vitit 2017 tashme ne tregun e telekomunikacionit dhe call cent...
Oferta Pune Punonjes Marketingu Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 19:20

📋 Tirane - Punonjes Marketingu

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ ALO PRONTO SRL Kerkon Te Punesoj Punonjes Marketingu
👉 Hey te duhet pune!dhenbsp;ALO PRONTO SRL PO KERKON PUNONJES MARKETINGUdhenbsp;✅ Kriteret:▪️Disponibilitet dhe përkushtim në punë,▪️Besim në vetvete dhe deshirë për tu rritur në karrierë si dhe financiarisht,✅ Ofrohet:💸 Pa...
Oferta Pune Shitese Pa Eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 19:30

📋 Tirane - Shitese

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Shitese Ne TEG
✅KRITERET: ➡️ Te jete e disponueshme pa angazhime edhe korrekte. ➡️Te kete aftesi te mira komunikimi. ➡️ Te zoteroj mire gjuhen Angleze. ➡️ Pagesa e kenaqshme + Bonus. ➡️ 1dite ne jave pushim. Turne te alternuara 📧 T...
Oferta Pune Punetor,shofer Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 19:30

📋 Tirane - Punetor,shofer

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Shofer Kamioncine Dhe Punetor Magazine
Kerkohet shofer kamioncine 3.5 Ton njekohesisht edhe punetor magazine Nevojitet klasi B Paga dhe kushte te mira pune. Orari 8:00-4:00 E diela eshte pushim...
Oferta Pune Financier Fillestar/Pak eksperience ne Shkoder
Data: 28/09/2023 18:19

📋 Shkoder - Financier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkojme “Financier”.
Kompania jone ofron pozicion pune “Financier”. Kerkohet te kete perfunduar studimet e larta per Finance/Kontabilitet. Ofrohen kushte te mira pune. Per me shume informacione ju lutemi te na kontaktoni ne numrin e cel , whats upp ose te na derg...
Oferta Pune Recepsioniste Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 16:10

📋 Tirane - Recepsioniste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Recepsioniste Me Eksperience (Full Time)
Hemera Medical Center kerkon te zgjeroje stafin ne pozicionin Recepsioniste me eksperience. Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme: - Te kene mbaruar mbaruar studimet e larta - Te kene eksperience si recepsioniste/kordinatore ...
Oferta Pune Banakier/e Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 15:44

📋 Tirane - Banakier/e Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Dua Caffe 9 Katshet Kerkon Te Punesoje Banakier/e Dhe Shitese
👉 Dua Caffe 9 Katshet ofron vende pune per :☕ Banakier/e  👉 Shitese  ne coffe shop✅ Kriteret e punes:💼 Me eksperience te meparshme pune😊 Te jene te sjellshem dhe me etike pune👉 Te jene te shkathet dhe te komunikueshem✅Ofr...
Oferta Pune AGJENTE SHITJE Me eksperience ne Durres
Data: 28/09/2023 15:41

📋 Durres - AGJENTE SHITJE

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ AGJENTE SHITJE Me Njohuri Elektrike Paga Fillon Me 60.000 Leke Neto E Larte (ndikon Eksperienca)
Kompani ne Durres, shkozet kerkon te punesoj agjente shitje i cili zoteron njohuri elektrike dhe eshte i pajisur me patente B. Agjenti preferohet nga mosha 20-40 vjece. E DIELA PUSHIM ...
Oferta Pune arkitekt me ose pa eksperience Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 15:40

📋 Tirane - Arkitekt Me Ose Pa Eksperience

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Kerkohet Arkitekt
RGA , Studio projektimi arkitektonik kerkon te punesoje arkitekt me ose pa eksperience pune. Aplikanti duhet te jete perdorues programesh si autocad, revit, 3d max etj, i motivuar dhe entuziast per tju bashkuar nje ekipi te rinjsh plot energji per ...
Oferta Pune Estetiste Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 15:39

📋 Tirane - Estetiste

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Estetiste Me Eksperience
Kerkohet estetiste me eksperience ne qender me 15 vite pune. Te njohe te gjitha proceset e trupit dhe fytyres, te mos kete kufizime te trajtoje meshkuj, femra ...
Oferta Pune Ekonomiste Me eksperience ne Kruje
Data: 28/09/2023 15:36

📋 Kruje - Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Aplikim Per Pune Ekonomist/e
Kerkojme ekonomiste ne firmen defrimi.edile.SH.P.K me eksperience paga e kenaqeshme pasi te diskutojet per punen...
Oferta Pune Nd/kuzhinjer, Kuzhinier, Shef Kuzhine, Picajol, Vajza ne sherbim per self service, Banakier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 26/09/2023 22:24

📋 Tirane - Nd/kuzhinjer, Kuzhinier, Shef Kuzhine, Picajol, Vajza Ne Sherbim Per Self Service, Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Baraku Event Kerkon Te Zgjeroj Staf
✅ Baraku Event kerkon te punesoje: - Nd/kuzhinjer- Kuzhinier- Shef Kuzhine- Picajol- Vajza ne sherbim per self service- Banakier/e⚡ Kriteret e punes:🔴kanditatet me eksperience te meparshme pune 🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klien...
Oferta Pune Kuzhinier Me eksperience ne Tirane
Data: 26/09/2023 22:33

📋 Tirane - Kuzhinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Cioccolati Italiani Ofron Mundesi Punesimi Per Kuzhinier
☺️ Te jene te sjellshem me stafin dhe kliente✅ Ofrohet:💸 Paga e kenaqshme...
Oferta Pune Barist/e, Ndihmes kuzhunier/e, Kamarier/e dhe Kasiere Pa Eksperience ne Tirane
Data: 26/09/2023 22:54

📋 Tirane - Barist/e, Ndihmes Kuzhunier/e, Kamarier/e Dhe Kasiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Mundesi Punesimi Per Barist/e, Ndihmes Kuzhunier/e, Kamarier/e Dhe Kasiere
📌Ofrohet  mundesi punesimi per:- Barist/e- Kasiere- Ndihmes Kuzhinier/e- Kamarier/e✅Kriteret e punes:🔸Me ose pa eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive👉 ...
Oferta Pune Edukatore, Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/09/2023 23:51

📋 Tirane - Edukatore, Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Operator telefonik Turizem dentar te gjuhes italiane Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 27/09/2023 01:56

📋 Durres - Operator Telefonik Turizem Dentar Te Gjuhes Italiane

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohen Operator Telefonik Turizem Dentar Te Gjuhes Italiane Part Time Dhe Full Time
📣 Kerkohen operator telefonik Turizem dentar te gjuhes italiane part time dhe full time✅ Kerkohet:🔝 Njohuri te mira te gjuhes perkatese💼 Kandidatet me ose pa eksperience pune ne cc🙋‍♀️ Energjik dhe me deshire per pune✅ Ofrohet-...
Oferta Pune Arkitekt/e Me eksperience ne Tirane
Data: 27/09/2023 08:55

📋 Tirane - Arkitekt/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Castellino Home Kerkon Te Punesoje Arkitekt/e
📢 Castellino Home kerkon te punesoje: dhenbsp;👩‍💼👨‍💼 Arkitekt/e.✔ KUALIFIKIMET/KERKESAT:👌 Aplikantet duhet te jene te diplomuar dhe me experience pune minimum 2 vjecare(kryesisht ne arredime,dizajn dhe zberthime teknike).👌...
Oferta Pune operator/e Marketingu per Gjermanisht dhe Italisht Me eksperience ne Tirane
Data: 27/09/2023 17:32

📋 Tirane - Operator/e Marketingu Per Gjermanisht Dhe Italisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Mundesi Punesimi Per Operator/e Marketingu Per Gjermanisht Dhe Italisht
📌Kerkohen operator/e  Marketingu per Gjermanisht dhe Italisht👉🏻 Kerkesat :1. Te kete aftesi te mira komunikimi 2. Te jete e pergjegjme ndaj punes ne grup3. Mundesi punesimi full time4.Nga e Hena-Te Premte , Orari 10:00 - 19;005. Me ekspe...
Oferta Pune Kamarier/e dhe Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/09/2023 19:46

📋 Tirane - Kamarier/e Dhe Sanitare

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Belfast Snack And Bar Ofron Mundesi Punesimi Per Kamarier/e Dhe Sanitare
📣 Belfast Snack and Bar kerkon te punesoje - Kamarier/e- Sanitare🔹 Kriteret e punes:- Kandidatet me ose pa eksperience te meparshme pune- Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet.- Te kene qendrim pozitiv- Te jene te r...
Oferta Pune Operator ne Gjuhen Spanjolle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 00:04

📋 Tirane - Operator Ne Gjuhen Spanjolle

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Oferta Pune Per Operator Ne Call Center Ne Gjuhen Spanjolle
✅ Oferta pune per operator ne Call Center ne Gjuhen- Spanjolle👉🏻Kerkohet:🗣️Nivel mbi mesataren ne komunikimin e gjuhes spanjolle🥇Energji dhe ambicje per te gjeneruar sa me shume te ardhura mujore.⏳Disponibilitet per te punuar full-...
Oferta Pune furrxhi,shitese,sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 09:49

📋 Tirane - Furrxhi,shitese,sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Furre Buke & Pasticeri
Bakery dheamp; Pastery KORIATIKO kerkon te punesoj Shitese, Furxhi dhe Sanitaredhenbsp; ...
Oferta Pune Kamarier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 10:44

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant A'mare Kerkon Te Punesoje Kamarier/e
⏩dhenbsp;Restorant A'mare kerkon te punesoje:🍸 Kamarier/e✅Kriteret e punes:💼Perparesi kane kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohe...
Oferta Pune Shofer me patent te Klasit D dhe guida turistike Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 10:51

📋 Tirane - Shofer Me Patent Te Klasit D Dhe Guida Turistike

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Selectours.al Kerkon Shofer Me Patent Te Klasit D Dhe Guida Turistike
📣Selectours.aldhenbsp;kerkon Shofer me patent te Klasit D dhe guida turistike medhenbsp;eksperience ose pa eksperience punedhenbsp;dhenbsp;✅Kriteret e punes:😊Te jene te sjellshem me stafin👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale👉...
Oferta Pune Shitese/Banakiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 11:37

📋 Tirane - Shitese/Banakiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Buke Dhe Embelsira Franceze Kerkon Te Punesoje Shitese/Banakiere
👉Buke dhe Embelsira Francezedhenbsp;kerkon te punesoje:- Shitese/...
Oferta Pune Kamarier te kete njohuri dhe ne banak Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 14:14

📋 Tirane - Kamarier Te Kete Njohuri Dhe Ne Banak

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Kamarier Turni Pare Tirane
🔹 Kriteret e punes per kandidatet :   👉Te mos kene angazhime te tjera, te jene te denje per pune.    ✔️ Kushte te mira pune.📲Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit....
Oferta Pune Specialist Fast Food-i dhe Kamarier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 14:16

📋 Tirane - Specialist Fast Food-i Dhe Kamarier

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ciki Fast Food Kerkon Te Punesoje Specialist Fast Food-i Dhe Kamarier
🍔Ciki Fast Food kerkon te punesoje:🍟Specialist Fast Food-i 👉 Kamarier✅Kriteret e punes:🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale 👉🏻✅Ofrohet:💵 Pagesa per Specialist Fast F...
Oferta Pune Kamarier Bar, Ndihmes Kamarier, Banakier Fillestar/Pak eksperience ne Himare
Data: 28/09/2023 16:40

📋 Himare - Kamarier Bar, Ndihmes Kamarier, Banakier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ofrohet Mundesi Punesimi Si Kamarier Bar, Ndihmes Kamarier, Banakier
📣 Himara 28 Kerkon Te Punesoje :dhenbsp;🤵‍♂️ Kamarier Bar🤵‍♂️ Ndihmes Kamarier🤵‍♂️ Banakier✅ Kriteret e Kandidatevedhenbsp;✔️Preferohen meose pa eksperience pune✔️Te jene pozitiv dhe te sjellshem me stafin dhe...
Oferta Pune Ekonomiste Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 17:57

📋 Tirane - Ekonomiste

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ ALO PRONTO S.R.L Po Rekruton Ekonomiste
⏩dhenbsp;ALO PRONTO S.R.L po rekruton Ekonomistedhenbsp; dhenbsp;Kriteret:dhenbsp;Te kete njohuri ne fiskalizimin e faturave/ regjistrimin edhenbsp; faturavedhenbsp;Pergatitja e raporteve javore dhe mujoredhenbsp;Te jete disponibel per te punuar f...
Oferta Pune Saldator, Montues Tendash, Usta Alumini dhe Punetore te thjeshte Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 19:34

📋 Tirane - Saldator, Montues Tendash, Usta Alumini Dhe Punetore Te Thjeshte

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Tenda Dielli Eurotendtr Kerkon Te Punesoje Saldator, Montues Tendash Dhe Usta Alumini
⏩ Eurotendtr kerkon te punesoje:👨‍🏭 Saldator👨‍🔧 Montues Tendash 👷‍♂️ Usta Alumini🙋‍♂️ Puntore te thjeshte✅Kriteret e Kandidateve:🧰 Perben perparesi eksperienca e meparshme ne pune😊 Te jene te sjellshem d...
Oferta Pune Kuzhinier, Kamarier/e, Banakier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 19:59

📋 Tirane - Kuzhinier, Kamarier/e, Banakier

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Amo Bar Ofron Mundesi Punesimi Per Kuzhinier, Kamarier/e, Banakier
👉Amo Bar ofron mundesi punesimi per:...
Oferta Pune Kamarier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 20:01

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Shanti Lounge Kerkon Te Punesoje Kamarier/e
⏩ Shanti Lounge kerkon te punesoje:🍸 Kamarier/e me eksperience✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰 Pag...
Oferta Pune Kordinatore në klinikë Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 15:32

📋 Tirane - Kordinatore Në Klinikë

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Oferta Pune ❱ KORDINATORE NE KLINIKE DENTARE
Ofrohet vend pune Kordinator/e ne klinike dentare. Te jete njohes dhe foles i gjuhes italiane ose franceze. Orari i punes: E HENE-PREMTE 09.00-17.00 TE SHTUNE 09.00-14.00 E DIELA PUSHIM. Per me shume informacione kontaktoni ne whatsapp: + ...
Oferta Pune PERGJEGJES turni III Pa Eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 15:12

📋 Tirane - PERGJEGJES Turni III

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Pergjegjes Turni III Hotel ARTIST & PATRICIA
Kerkohet Pergjegjes Turni III Hotel ARTIST dhe PATRICIA Orari : 22:00-08:00 Dite Pushimi : 4 dite/muaj Paga: 60,000 lek/reja neto (pa sigurimet)....me shkalle progresive Mosha e Preferuar: 20-45 vjec Kritere: Patenta klasit B, Anglisht, Ko...
Oferta Pune Vajze ne Sherbim Bufe Pa Eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 13:13

📋 Tirane - Vajze Ne Sherbim Bufe

Pagesa 45,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Mono Vetesherbim Kerkon Te Punesoje Vajze Ne Sherbimin E Bufes
Mono Vetesherbim ne Zonen e Komunes te Parisit Kerkon te Punesoje Vajze ne Sherbimin e Bufes me Ushqime Turn i Pare, Pagese plus Siguracion Pushim Te Dielen Cel. : ...
Oferta Pune Konsulent/e Imobiliar/e Pa Eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 11:59

📋 Tirane - Konsulent/e Imobiliar/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Future Home Real Estate Kerkon Konsulent/e Imobiliar/e
[b][/b]Tirane, ofroj vend pune Konsulent/e Imobiliar/e[b][/b] FUTURE HOME Real Estate eshte kompania me e madhe imobiliare Shqiptare. Ndersa forcojme pozicionin tone ne Shqiperi si kompani lider ne ofrimin e sherbimeve imobiliare, ne po zgjerojme ...
Oferta Pune Agjent/e Imobiliar/e Pa Eksperience ne Vlore
Data: 28/09/2023 11:06

📋 Vlore - Agjent/e Imobiliar/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Vlore, Ofroj Vend Pune Agjent/e Imobiliar/e
FUTURE HOME Real Estate eshte kompania me e madhe imobiliare Shqiptare. Ndersa forcojme pozicionin tone ne Shqiperi si kompani lider ne ofrimin e sherbimeve Imobiliare, ne po zgjerojme aktivitetet tona ne treg. Ne jemi ne kerkim te personave te m...
Oferta Pune Shites/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 11:02

📋 Tirane - Shites/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Ofroj Vend Pune Si Shites/e
Ofroj vend pune si shitese/s per dyqan rrobash.Mosha 20 deri 40 .Paga ne baze te eksperiences. Orari i punes 07-15...
Oferta Pune Agjente udhetimesh Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 26/09/2023 22:29

📋 Tirane - Agjente Udhetimesh

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ London Express Travel Kerkon Te Punesoje Agjente Udhetimesh
📣 London Express Travel kerkon te punesoje Agjente udhetimeshdhenbsp;✅ Kerkesat per kandidatet:1. Te kene arsim te larte2. Te jene korrektedhenbsp; dhe pa angazhime te tjeradhenbsp;3. Te dijne gjuhen anglezedhenbsp; dhe programet baze te kompju...
Oferta Pune Kuzhinier e Me eksperience ne Tirane
Data: 26/09/2023 22:32

📋 Tirane - Kuzhinier E

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant Vena Vinoteka Kerkon Te Punesoje Kuzhinier/e
📢 Vena Vinoteka kerkon te punesoje:👨‍🍳 Kuzhinier/e per turnin e mbremjes kryesisht gatime Italiane✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet me eksperience pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike p...
Oferta Pune OPERATOR TE TURIZMIT DENTAR ITALISHT/ANGLISHT Me eksperience ne Tirane
Data: 26/09/2023 22:46

📋 Tirane - OPERATOR TE TURIZMIT DENTAR ITALISHT/ANGLISHT

Pagesa 61,600 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Te Punesohen OPERATOR TE TURIZMIT DENTAR ITALISHT/ANGLISHT
🔹Kerkohet te punesohen OPERATOR TE TURIZMIT DENTAR ITALISHT/ANGLISHT👉🏻Kriteret:🇮🇹Nivel mbi mesataren i gjuhes italiane dhe angleze 〽️Eksperinca ne call center apo fushata te  ngjashme perben avantazh.✅Aftesi te mira komunikue...
Oferta Pune Pjatalarese Pa Eksperience ne Tirane
Data: 26/09/2023 23:07

📋 Tirane - Pjatalarese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Pjatalarëse ,Tirane
👉🏻Ofrohet:💵 Pagesa e kenaqshme✅ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa:dhenbsp;Blloku, Tirane📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.Ju mirepresim❕ ...
Oferta Pune Ndihmese Kuzhiniere dhe Pjatalarese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/09/2023 06:19

📋 Tirane - Ndihmese Kuzhiniere Dhe Pjatalarese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Gjinokastra Restorant Kerkon Te Punesoje Ndihmese Kuzhiniere Dhe Pjatalarese
📣 Gjinokastra Restorant kerkon te punesoje:👩‍🍳Ndihmese Kuzhiniere🧼 Pjatalarese✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience ose jo te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike...
Oferta Pune Kamarier/e, Kuzhinier/e, Ndihmes Kuzhiniere, Shef salle Me eksperience ne Tirane
Data: 27/09/2023 11:14

📋 Tirane - Kamarier/e, Kuzhinier/e, Ndihmes Kuzhiniere, Shef Salle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Pizza Pasta OGI Ofron Mundesi Punesimi Ne Pozicione Te Ndryshme Pune
Pizza Pasta OGI kerkon te punesoje:👩‍💼 Kamarier/e 👩‍🍳 Kuzhinier/e🤵‍♀️ Ndihmes Kuzhiniere🤵‍♂️ Shef salle✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience ose jo te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dh...
Oferta Pune Parukier/e, Ndihmes Parukier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/09/2023 14:56

📋 Tirane - Parukier/e, Ndihmes Parukier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Ladies Room Kerkon Te Punesoje Parukier/e, Ndihmes Parukier/e
Ladies Room kerkon te punesoje :- Parukier/e- Ndihmes Parukier/e✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet me  eksperience pune 🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesionale -Kushte shume te mira pune d...
Oferta Pune Kamarier/e, Picajol, Sanitare, Banakier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/09/2023 15:14

📋 Tirane - Kamarier/e, Picajol, Sanitare, Banakier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ HOTEL COMFORT BY BLUMARE Kerkon Te Punesoje Kamarier/e, Picajol, Sanitare, Banakier
📣 HOTEL COMFORT BY BLUMARE kerkon te punesoje :- Kamarier/e- Picajol- Sanitare- Banakier✅Kriteret per aplikantet :👉 Perparesi kane kandidatet me eksperience pune📌 Te jene korrekte dhe etike ne pune😊 Aftesi te mira komunikuese dhe bashk...
Oferta Pune Operator per sherbime elektronike, Oshe, ukt, gjoba, Vodafone Me eksperience ne Tirane
Data: 27/09/2023 15:14

📋 Tirane - Operator Per Sherbime Elektronike, Oshe, Ukt, Gjoba, Vodafone

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Operator Per Sherbime Elektronike, Oshe, Ukt, Gjoba, Vodafone
▶️Kerkohet te punesohet Operator per sherbime elektronike, Oshe, ukt, gjoba, Vodafone  ✅Kriteret e punes:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale📌 Kerkohen vajza me eksperience te m...
Oferta Pune Shitese Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/09/2023 15:14

📋 Tirane - Shitese

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Furrë Buke Pastiçeri Thaçi Kerkon Te Punesoj Shitese 068 268 1983
🍞🍰 Furrë buke pastiçeri Thaçi▶️SHITESE✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💰Pagesa te kenaqshme...
Oferta Pune Llamarinist, Stukator Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/09/2023 16:12

📋 Tirane - Llamarinist, Stukator

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Llamarinist , Stukator
Kerkoj punetor per servis makinash, Stukator dhe Llamarinist. Orari: E hene- E premte: 8:00-4:00 me nje pushim 30 min ne mes E shtune- 8:00-12:00 Pagesa shume e kenaqshme ne baze te eksperiences. Kushtet jane shume te mira. Adresa: Laprake 5...
Oferta Pune Ndihmese Banakiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/09/2023 20:37

📋 Tirane - Ndihmese Banakiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Amoroso Bar Ofron Mundesi Punesimi Per Ndihmese Banakiere
👉Amoroso Bar ofron mundesi punesimi per:🍸 Ndihmese Banakiere✅ Kriteret e punes:💼 Perparesi kane kandidatet me eksperience te meparshme pune😊 Te jene te sjellshem dhe me etike pune👉 Te jene te shkathet dhe te komunikueshem✅Ofrohet:...
Oferta Pune Puntore per paketim te produkteve plastike Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/09/2023 20:57

📋 Tirane - Puntore Per Paketim Te Produkteve Plastike

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Oferta Pune Ndihmes Kuzhiniere /Pjatalarëse Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 27/09/2023 21:01

📋 Tirane - Ndihmes Kuzhiniere /Pjatalarëse

Pagesa 65,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Restorant Tepelena Kerkon Te Punesoje Ndihmës Kuzhiniere Dhe Pjatalarëse
⏩Restorant Tepelena kerkon te punesoje:-Ndihmes kuzhiniere- Pjatalarëse (me dy turne 8:00-16:00 dhe 14:00-22:00 )⏩Kerkohet:👉Te jene etike gjate punes😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese📌Kane perparesi kandidatet me ek...
Oferta Pune Banakier/e, Kamarier/e, Shitese, Pasticier/e, Furrexhi Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 14:33

📋 Tirane - Banakier/e, Kamarier/e, Shitese, Pasticier/e, Furrexhi

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ SOMEG Po Zgjerohet! Kerkojme Te Punesojme Banakier/e, Kamarier/e, Shitese, Pasticier/e, Furrxhi
📢 SOMEG BAKERY dheamp; PASTARY👉 Banakier/e👉 Kamarier/e👉 Shitese👉 Pasticier/e👉 Furrxhi⏩dhenbsp;Kriteret e punes:📌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme punedhenbsp;😊 Te jene te sjellshem me stafin dhe kliente...
Oferta Pune Sistemuese dhe Kasiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 15:08

📋 Tirane - Sistemuese Dhe Kasiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Market Juli Ofron Mundesi Punesimi Per Sistemuese Dhe Kasiere
📌 Market Juli ofron mundesi punesimi per-Sistemuese-Kasiere✅Kriteret e punes:🔸Te kete eksperience te meparshme pune🔸Te jete e sjellshme dhe e qeshur me stafin dhe klientet🔸Te jete e shkathet dhe pozitive👉 Ofrohen👩🏻‍💻 kush...
Oferta Pune kamarier Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 15:39

📋 Tirane - Kamarier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Paidhaqe ERA Kerkon Te Punesoj Kamarier
Paidhaqe ERA kerkon te punesoj✅Kriteret e punes:✅ Kushte shume te mira pune dhe staf mikprites📍Adresa: Stadiumi Dinamo, Tirane📲📞Per me shume informacione mund te na kontaktoni ne numrin tone te telefonit.Ju mirepresim❕ ...
Oferta Pune Retention/team leader Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 15:39

📋 Tirane - Retention/team Leader

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme Retention/ Team Leader/Agjente
Deshironi te ardhura te larta mujore deri ne 5000€ . Kjo eshte mundesia juaj!dhenbsp;Kerkojme te punesojme Retention/ Team Leader/AgjenteAgjente:Italishtdhenbsp;GjermanishtAnglishtGreqishtFrengjishtdhenbsp;Eksperienca e meparshme perben avantazh.d...
Oferta Pune 2 kamarier /1 barist / 1 sanitare Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 16:41

📋 Tirane - 2 Kamarier /1 Barist / 1 Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Molla Kerkon Te Punesoje 2 Kamarier /1 Barist / 1 Sanitare
Lokal molla hapet i ridhenbsp; pas kater vitesh dhe kerkon te punesojedhenbsp; 2 Kamarier me eksperienc punedhenbsp;1 Baristdhenbsp; 1 Sanitaredhenbsp;Ofrojme kushte shume te mira pune .Të interesuarit të dërgojnë CV ne numrin tone te konaktitdh...
Oferta Pune Ekonomiste Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 17:46

📋 Tirane - Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Shoqeria “Ales Construction” SHPK Kerkon Te Punesojë Ekonomiste
✨ Shoqeria “Ales Construction” SHPK kerkon te punesojë Ekonomistedhenbsp;✅dhenbsp; Ekonomistedhenbsp;📌 Kriteretdhenbsp;:Të ketë mbaruar arsimin e lartë në Fakultetin Ekonomik, dega Financë;Të njohë shumë mirë të kontabilitetit ...
Oferta Pune Agjent Shitje ne Terren Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 28/09/2023 17:58

📋 Durres - Agjent Shitje Ne Terren

Pagesa 150,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Alselfood Kerkon Agjent Shitje Ne Terren Per Qytetet Durre, Kavaje, Lushnje
📣 Kompania Alselfood prej 17vitesh tregton produkte ushqimore frigoriferike si McCain Pomes Frites,Nestle ice Cream ,Krikri Akullore ,Briosh,Mountaire Cungje Kofsha , Mamas Byrek Bakery,Perime te ngrira Ardo Friglo etj,Produkte Mishi dhe Peshk,Fr...
Oferta Pune Kamarier/e, Banakiere Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 18:11

📋 Tirane - Kamarier/e, Banakiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Hotel Boutique Vila 135 Ofron Mundesi Punesimi Per Kamarier/e, Banakiere
📣dhenbsp;dhenbsp;Hotel Boutique Vila 135 Ofron mundesi punesimidhenbsp;🤵‍♀️dhenbsp; Kamarier/edhenbsp;🤵‍♀️dhenbsp; Banakiere⏩dhenbsp;Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune😊 Te jene te sje...
Oferta Pune Punonjes per punishte Pa Eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 18:32

📋 Tirane - Punonjes Per Punishte

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Kerkohet Punonjese Per Punishte( Prodhim Sanduiçash )
▶ Kerkohet punonjese per punishte( prodhim sanduiçash )✅Kriteret e punes:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅ Preferohet te jete Femer mosha 20-40vjece👉 Eksperienca jo e nevojsh...
Oferta Pune Kasiere, Sistemuese salle Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 19:53

📋 Tirane - Kasiere, Sistemuese Salle

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Big Market Kerkon Te Punesoje Kasiere, Sistemuese Salle
♦Big Market kerkon te punesoje:- Kasiere- Sistemuese salledhenbsp;⏩Kriteret:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te kene aftesi te mira komunikimidhenbsp;-Kandidate me ose pa eksperience te meparshme pune- Te jete pa angazhime shkollore⏩Ofrohe...
Oferta Pune Kamarier, Banakiere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 20:02

📋 Tirane - Kamarier, Banakiere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Bar Bilardo Titan Kerkon Te Punesoje Kamarier, Banakiere
☕dhenbsp;Bar Bilardo Titandhenbsp;dhenbsp;kerkon te punesoje:🤵‍♂️ Kamarier turni i dytedhenbsp;🤵‍♀️ Banakiere turni i pare⏩dhenbsp;Kriteret e kandidateve:🙋‍♂️ Te jene te rregullt dhe etike ne pune😊 Te jene te sjells...
Oferta Pune Instruktor per/e Kalasa dhe Recepsione Me eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 20:28

📋 Tirane - Instruktor Per/e Kalasa Dhe Recepsione

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Oferta Pune ❱ Vend Pune Si Instruktor/e Per Kalasa Dhe Recepsione
▶  Vend pune per✅  Instruktor me eksperience per kalasa dhe recepsione✅Kriteret e punes:👉 Me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale⏳  Disponibilit...
Oferta Pune agjent shitjeje Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/09/2023 10:56

📋 Tirane - Agjent Shitjeje

Pagesa 300 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Oferta Pune ❱ Agjent Imobiliar
RE/MAX Alpha pjese e rrjetit imobiliar me te madh ne bote, me 25 zyra dhe 200 konsulente imobiliar, po kerkon te rekrutoje Konsulent Imobiliar. Ne po kerkojme persona te cilet kane deshire per te punuar ne shitje dhe deshirojne te rriten profesiona...

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim
shtepi me qerashtepi ne shitjenjoftime punemakina ne shitje perfaqesues mjekesor farmacist estetiste per thonj kimist dhe teknolog ushqimor sekretare call center anglisht saldator marangoz shofer personal hidraulik inxhinier elektrik shefe finance motorist korrier berber jurist fasoneri operator turistik sanitare shtepie perkthyes pastruse pallati shitese butik asistente avokat teknik ekspresi asistente klinike mjekesore stjuardes pastruse shkallesh kuzhinjer ndihmese edukatore sanitare ne shkolla ekonomiste junior lufthansa kopeshti botanik sanitare call center sistemuese robaqepsi inxhinier ekonomik menaxhere asistente notere teknik kondicioneri anglisht rrobaqepese forex agjent udhetimi elektricist logjistike autocad social media manager picier ndihms banakier