Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Operatore gjuhet Frengjisht , Gjermanisht dhe Spanjisht , Me eksperience, Pagesa 600 Euro. Tirane

Oferta Pune 05/12/2023 21:30 Post ID: 124591


Pagesa

600 Euro

Pozicioni
Agjent Call Center
Operatore gjuhet Frengjisht , Gjermanisht dhe Spanjisht, Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha 20-30 Vjece
Qyteti - Zona Tirane - Rruga e Elbasanit/Ambasada USA
Adresa Rruga e Elbasanit Tirane,Shqiperia - Harta
Lexime 6940

Jeni ne kerkim te nje pozicioni te ri pune ? Hapen vende te reja pune per operatore ! Kjo eshte mundesia juaj , aplikoni tani !

Ofrohet:
-Ambjente komode pune
-Mundesi rritje profesionale
-Trajnime
-Bonuse
-Orar full time Orari part-time
-Festa dhe pushime ne baze te Kodit te Punes
-Vendodhje ne zemer te qytetit

📌Kerkohet:

-Njohje e mire e njeres prej gjuheve te kerkuara.

-Korrektesi dhe perkushtim ne pune.

-Ambicie dhe deshire per te punuar.

-Te afte per te punuar ne grup.

📲Na kontaktoni ne nr.tel ose ne adresen tone te e-mailit - [email protected] -