Oferta Pune ne Tirane, Profesioni Agjente Telefonik per anglisht, frengjisht, gjermanisht, spanjisht, greqisht , Me eksperience, Pagesa 750 Euro. Tirane

Oferta Pune 05/12/2023 21:31 Post ID: 130942


Pagesa

750 Euro

Pozicioni
Agjent Call Center
Agjente Telefonik per anglisht, frengjisht, gjermanisht, spanjisht, greqisht , Eksperienca Pune: Me eksperience
👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem
Arsimi Minimal Baze
Preferohet mosha E Pa Percaktuar
Qyteti - Zona Tirane - Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Adresa Sheshi Willson - Harta
Lexime 10687

🗣️Je ambicioz dhe po kerkon nje page me te mire?

Kjo eshte mundesia jote.

✅ Kompania jone po kerkon njerez ambicioze qe kerkojne te punojne dhe te fitojne .

📌 Kerkohen agjente telefonik per gjuhet :


- Anglisht (Me Eksperience)
-Frengjisht (me dhe pa eksperience)
-Gjermanisht (me eksperience)
-Spanjisht (me eksperience)
- Greqisht (me dhe pa eksperience)

💸 Paga nis nga 400-750 EURO👉🏻 Kualifikimet si me poshte:


👥Njohja e gjuhes

〽️Eksperienca perben avantazh

⏳Disponibiliteti Full time dhe Part time
⏳Orari Full time 10:00-19:00 / Part Time 10:00-14:00 dhe 15:00-19:00

🥇 Mosha : 18 - 30 vjec

🛎️Ju mirepresim!