📋 asistente dentare

🕵 Online 438 lexues | ⏳ 30 njoftime ne pritje
Njoftime Pune Asistent ne klinike dentare Me eksperience ne Tirane
Data: 16/06/2024 12:50

📋 Tirane - Asistent Ne Klinike Dentare

Pagesa 32,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Asistente Per Klinike Dentare
Kerkohet asistente poltroni ne studio dentare, ne zonen e Bllokut. Kandidatet duhet te kene eksperience pune ne fushen mjekesore. Profili : mjeke stomatologe/ higjeniste dentare/ infermiere.Paga e kenaqeshme +  sigurime shoqerore dhe shendetesore. ...
Njoftime Pune mjeke/asistente Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 10/06/2024 09:18

📋 Tirane - Mjeke/asistente

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Asistente Dentare
Kerkohet te punesohet Asistente Dentare me kohe te plote.Pranohen dhe aplikante te cilet mund te bejn stazhin.dhenbsp;KriteretTe kete eksperience ne fushen e stomatologjise.Aftesi komunikimi me pacientetNjohuri ne gjuhen italiane perben avantazh.Per...
Njoftime Pune mjeke/asistente Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 03/06/2024 23:49

📋 Tirane - Mjeke/asistente

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Asistente Dentare
Ofrohet te punesohet Asistente dentare ,me kohe te plote,preferohet te kete mbaruar stomatologji,te jete e komunikueshme dhe te njoh mir procedurat dentare.Per info te metejshme dergoni cv tuaj ne nr e mesiperm....
Njoftime Pune asistente dentare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 01/06/2024 21:06

📋 Tirane - Asistente Dentare

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Full Time/part Time Asistente Dentare Higjeniste Dentare
Kerkohet asistente dentare full timeStudente StomatologjieHigjeniste DentarePaga e kenaqeshmeDergoni CVOrari i punes 11 - 7 PmAnglisht Italisht Komunikim me pacientetCel. : ...
Njoftime Pune Asistente Dentarw Me eksperience ne Tirane
Data: 19/05/2024 18:49

📋 Tirane - Asistente Dentarw

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Asistente Dentare
Amma Dental ne Rrugen Myslym Shyri deshiron te zgjeroj stafin dhe eshte ne kerkim te Asistente Dentare te jete studente viti i fundit ne Stomatologji, ose te kete mbaruar Infermieri ose Higjene Dentare . Te interesuarat mund te dergojne CV ne dhenbs...
Njoftime Pune Asistente dentare Pa Eksperience ne Tirane
Data: 14/05/2024 18:45

📋 Tirane - Asistente Dentare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Asistente Dentare
Kerkohet asistente dentare. Nuk ka rendesi profili i shkolles. Klinika dentare "My dentist" /...
Njoftime Pune Stomatologe dhe Asistente dentare Me eksperience ne Tirane
Data: 05/05/2024 17:36

📋 Tirane - Stomatologe Dhe Asistente Dentare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Mjeke Stomatologe Dhe Asistente Dentare
Kerkohet Stomatologe dhe Asistente Dentare...
Njoftime Pune Asistente dentare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 28/04/2024 20:43

📋 Tirane - Asistente Dentare

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Asistente Dentare
Kerkohet asistente per klinike dentare.Orari i punes 9:00-19:00 (14:00-16:00 pushim)E shtuna 9:00-12:00Siguracionet e paguara....
Njoftime Pune asistente Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 25/04/2024 14:06

📋 Tirane - Asistente

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Part-time ne distance paradite

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Mjeke Stomatologe &
Ofrohet te punesohetdhenbsp;Asistente Dentare part time ose me orar te ploteTe kete eksperience puneTe jete njohese e gjuhes italiane/angleze perben avantazhOrari 9:00-17:00 e hene-e shtune.Paga shume e kenaqshme +bonuse per oret shtese....
Njoftime Pune Asistente Dentare Fillestar/Pak eksperience ne Fier
Data: 13/04/2024 22:28

📋 Fier - Asistente Dentare

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ ASISTENTE DENTARE
Klinika dentare extra-dent ne Levan kerkon te zgjeroj staf, kerkon te punesoj Asistente Dentare.Kriteret baze:Te kete mbaruar shkollen e mesme (shkolla e larte perben perparesi)Te kete eksperience puneTe jete njohese e gjuhes italiane/angleze perben...
Njoftime Pune Team Leader ne gjuhen Angleze dhe operator me eksperienc Me eksperience ne Tirane
Data: 17/06/2024 18:34

📋 Tirane - Team Leader Ne Gjuhen Angleze Dhe Operator Me Eksperienc

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Team Leader Me/pa Grup Ne Gjuhen 🇬🇧 Angleze Dhe Operator Me Eksperienc
📢 Kerkohet Team Leader me/pa grup ne gjuhen 🇬🇧 Angleze▪️ Fushata Recovery🕐 Orari 16:00- 01:00💸15%+1000 Euro paga baze/perqindje nga zyradhenbsp;✅ Bonuse ditore/ javore/ mujore📢 Kerkohet Operator me eksperience▪️ Fushata R...
Njoftime Pune Agjente telefonik ne gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht Me eksperience ne Tirane
Data: 17/06/2024 20:52

📋 Tirane - Agjente Telefonik Ne Gjuhen Spanjisht , Frengjisht ,Gjermanisht , Anglisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Vende Vakante Pune Per Agjent Telefonik N Gjuhet Spanjisht,Frangjisht,Gjermanisht,Anglisht
👉Mundesi punesimi per agjente  telefonike energjike dhe ambicioze per te punuar.📌Aplikantet kerkohen te jene njohes te mire te gjuheve te meposhtme:- Spanjisht- Frengjisht- Gjermanisht- AnglishtOfrohen :- Ambiente pune komode, dinamike dhe sf...
Njoftime Pune Operator/e ne gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 17/06/2024 20:55

📋 Tirane - Operator/e Ne Gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Vende Pune Ne Tirane Si Operator/e Ne Gjuhet Gjermanisht, Anglisht, Frengjisht, Spanjisht Pagesa 1000 Euro
📣 Jeni duke kerkuar nje pune me te ardhura me te larta dhe rritje profesionale ne baze te aftesive tuaja?? Jeni ne vendin e duhur.  📌 Kompania jone eshte duke rekrutuar persona ambicioze,me ose pa eksperience ne gjuhet:  🇩🇪 Gjermanis...
Njoftime Pune Teamlead Customer Service (m/w/d) Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 17:44

📋 Tirane - Teamlead Customer Service (m/w/d)

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Für Unseren Standort Avedo Tirana Suchen Wir Dich Als Teamlead Customer Service (m/w/d) In Vollzeit
Teamlead Customer Service (m/w/d)🔎 Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Teamlead Customer Service (m/w/d) in Vollzeit.👉Deine Benefits• sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit und attraktive Vergütung• flache Hierarchien, kurze...
Njoftime Pune Dealer Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 19:42

📋 Tirane - Dealer

Pagesa 1,400 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
Njoftime Pune Stomatologe Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 19:46

📋 Tirane - Stomatologe

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
Njoftime Pune RETENTION dhe Agjent ANGLISHT, SPANJISHT DHE ITALISHT Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 20:01

📋 Tirane - RETENTION Dhe Agjent ANGLISHT, SPANJISHT DHE ITALISHT

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Retention Dhe Agjent Italisht, Anglisht Dhe Spanjisht 🇮🇹🇪🇦🇨🇦
Kerkojme te punesojme Retention dhe Agjent-ANGLISHTdhenbsp;🇨🇦-SPANJISHTdhenbsp;🇪🇦-ITALIANE 🇮🇹-dhenbsp;dhenbsp;dhenbsp;Kriteret:dhenbsp;dhenbsp;-Njohuri te shkelqyera te gjuhes dhenbsp;Italiane ,Spanjolledhenbsp; dhe Anglisht ne te ...
Njoftime Pune Personel Back office Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 20:02

📋 Tirane - Personel Back Office

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune Ne Pozicionin E Personel Back Office
📢 Regency Casino ofron vende vakante pune:🔸Personel Back office-Mosha 21-35 vjec-Eksperienca jo e domosdoshme-Te kene disponibilitet per te punuar 8 ore full-time🔸Ofrohet:-28 dite pushime te paguara ne vit-22 dite pune ne muaj💸 Paga me m...
Njoftime Pune Operatore dhe Retention Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 20:21

📋 Tirane - Operatore Dhe Retention

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Royal Company Kerkon Operatore Dhe Retention Ne Gjuhet Gjermane , Spanjolle Dhe Angleze
✨ Je ambicioze dhe po kerkon nje page me te mire ? ✨👉 Kjo eshte mundesia jote .📢Royal Company kerkon Operatore dhe Retention ne gjuhet :🔷 Gjermane🔷 Spanjolle🔷 Angleze⏩ Kriteret :- Gjermanisht//spanjisht/anglisht/ mbi nivelin mes...
Njoftime Pune MENAXHER NE GJUHEN ANGLEZE,ITALIANE,FRANCEZE DHE SPANJOLLE Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 20:24

📋 Tirane - MENAXHER NE GJUHEN ANGLEZE,ITALIANE,FRANCEZE DHE SPANJOLLE

Pagesa 200,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ MENAXHER NE GJUHEN ANGLEZE,ITALIANE,FRANCEZE DHE SPANJOLLE 🇪🇸🇫🇷🇮🇹🇬🇧
MENAXHER NE GJUHEN ANGLEZE,ITALIANE,FRANCEZE DHE SPANJOLLE 🇪🇸🇫🇷🇮🇹🇬🇧Je ne vendin e duhur!📜Keni deshire te menaxhoni nje zone te Anglise , Italise , Spanjes apo Frances ? Keni njohuri ne nivele te mira te nje prej ketyre gj...
Njoftime Pune OPERATOR TELEFONIK Pa Eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 21:24

📋 Tirane - OPERATOR TELEFONIK

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 18-28 Vjece ❱ Pa Eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ OPERATOR TELEFONIK
Je gati te nisesh nje pune te redhenbsp;😃?♦POZICIONIdhenbsp;➡️ OPERATOR/E TELEFONIK/E per gjuhet:👉GJERMANISHTdhenbsp;dhenbsp;👉FRENGJISHTdhenbsp;dhenbsp;👉ITALISHTdhenbsp;dhenbsp;👉SPANJISHT♦Çfare do te gjeni tek ne?dhenbsp;Page...
Njoftime Pune recepsion, mbikqyrese e makinave slot, arketare/e, kamarier/e dhe security Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 22:05

📋 Tirane - Recepsion, Mbikqyrese E Makinave Slot, Arketare/e, Kamarier/e Dhe Security

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Regency Casino Ofron Vende Vakante Pune Ne Pozicione Te Ndryshme
📢 Regency Casino ofron vende vakante pune:recepsion,mbikqyrese e makinave slot,arketare/e,kamarier/esecurity✅Kriteret :-Mosha 21-35 vjec-Eksperienca jo e domosdoshme-Te kene disponibilitet per te punuar 8 ore full-time🔸Ofrohet:-28 dite pushi...
Njoftime Pune Projektleiter (m/w/d) Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 12:27

📋 Tirane - Projektleiter (m/w/d)

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Für Unseren Standort Avedo Tirana Suchen Wir Dich Als Projektleiter (m/w/d) In Vollzeit.
Projektleiter (m/w/d)🔎 Für unseren Standort Avedo Tirana suchen wir dich als Projektleiter (m/w/d) in Vollzeit.👉Deine Benefits• sicherer Arbeitsplatz in Vollzeit und attraktive Vergütung• direkter Start ab August in den Job• Chance auf...
Njoftime Pune Banakier/e Me eksperience ne Vlore
Data: 19/06/2024 14:28

📋 Vlore - Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Bar Brown Kerkon Te Punesoje 👉Banakier/e
Bar Brown kerkon te punesoje :👉Banakier/e⏩ Kriteret e punesimitdhenbsp; :🔸️Te kene eksperience te meparshme punedhenbsp;dhenbsp;🔸Te jene te sjellsem dhe te qeshur me stafin dhe klientetdhenbsp;🔸Te jene te rregullt dhe etik ne punedhe...
Njoftime Pune Agjent te gjuhes: 🇩🇪 Gjermane dhe Spanjisht 🇪🇸 Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 13:57

📋 Tirane - Agjent Te Gjuhes: 🇩🇪 Gjermane Dhe Spanjisht 🇪🇸

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 📣 Ofrohen Vende Pune Per Agjent Te Gjuhes: 🇩🇪 Gjermane Dhe 🇪🇸 Spanjisht
📣 Ofrohen vende pune per Agjent te gjuhes:🇩🇪 Gjermane🇪🇸Spanjisht✅ Cfare Ofrojme :* Perqindje qe nuk i merr askund (E cila jepet menjehere)* Vete zot vete shkop* Pagesa jepet cdo date 1 te cdo muaji.* Pa kod veshje pa rregulla absurd...
Njoftime Pune Agjent/e Imobiliar/e Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 13:57

📋 Tirane - Agjent/e Imobiliar/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Ofroj Vend Pune Agjent/e Imobiliar/e 🏠
📢 Tirane, ofroj vend pune Agjent/e Imobiliar/e🏡REALTY PARTNER Real EstateNe jemi ne kerkim te personave te motivuar dhe te apasionuar per t'u bashkuar me ne ne pozicionin:Agjent/e Imobiliar/e✅ Cfare do te gjeni ne Realty Partner?👉 Aktivit...
Njoftime Pune operatore ne gjuhet: 👉 Italiane  👉 Greke  👉 Franceze dhe gjermane 🇩🇪 🇮🇹🇬🇷🇫🇷 Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 19:21

📋 Tirane - Operatore Ne Gjuhet: 👉 Italiane 👉 Greke 👉 Franceze Dhe Gjermane 🇩🇪 🇮🇹🇬🇷🇫🇷

Pagesa 800 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 📌 Mundesi Punesimi Per Operatore Ne Gjuhet: 👉 Italiane 👉 Greke 👉 Franceze Dhe 👉 Gjermane 🇮�
📌 Mundesi punesimi per operatore ne gjuhet:dhenbsp;🇮🇹🇬🇷🇫🇷dhenbsp;👉 Italianedhenbsp;👉 Grekedhenbsp;👉 Francezedhenbsp;👉Gjermane⚫Ofrohet:-Ambjente komode pune-Mundesi rritje profesionale📌Kerkohet:-Me ose pa eksperi...
Njoftime Pune SANITARE Me eksperience ne Himare
Data: 18/06/2024 19:53

📋 Himare - SANITARE

Pagesa 850 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet 🔵 SANITARE HOTELI 🔵 - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)
Kerkohet SANITARE HOTELI/ apartamente me qera ditore, ne Himare /dhenbsp; dheamp; Vuno! Hotelidhenbsp; dhenbsp; dhenbsp; ( kerkohet 1- 2 persona)dhenbsp;---- PASJA E PATENTES se makines ESHTE Plus!dhenbsp;KERKOHET:- Përvojë në fushën e mirëmbaj...
Njoftime Pune SANITARE Pa Eksperience ne Himare
Data: 18/06/2024 21:23

📋 Himare - SANITARE

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet: Sanitare - Për Mirëmbajtje & Pastrim Dhomash ( 🌳Himare - BREGDET ) - KUSHTE OPTIMALE PUNE
Kerkohet: Sanitare - për Mirëmbajtje dhe Pastrim në Hoteleri (HIMARE - QENDER)( Kushtet e punes jane te mira , Dhe grupi i punes eshte i perzgjedhur, me korrektesi dhe me emer ne zone)dhenbsp;Kërkesat:- Përvojë në fushën e mirëmbajtjes dhe ...
Njoftime Pune Operator Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 21:34

📋 Tirane - Operator

Pagesa 200,000 Leke ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ OPERATOR NE GJUHEN ANGLEZE DHE ITALIANE
PAGE BAZE + BONUSE JAVORE + BONUSE MUJOREdhenbsp;+ 350 LEKE / ORA E PUNES TURNI PM+ BONUSE JAVORE 40,000-80,000 leke+ BONUSE MUJOREdhenbsp;📌Kriteret:-Njohuri te mira te gjuhes ANGLEZEdhenbsp;-Njohuri te mira ne perdorimin e paketes MS Office;-Aft...
Njoftime Pune 🤵Kuzhinier/e 🧑‍🍳Nd/ kuzhinier/e 👨Motorrist 🧼 Pjatalars/e 🤵‍♀️ Kamarier/e 👩‍🍳Picier /e Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 22:31
Njoftime Pune Kamarier ne Himare
Data: 18/06/2024 22:56

📋 Himare - Kamarier

Pagesa 850 Euro

❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet 🟢KAMARIER/ Ndihmes Kamarjer - Ne BREGDET ( KUSHTE OPTIMALE PUNE)🟢🟢🟢
🟢🟢🟢 Kerkohet KAMARIER/ ndihmes kamarjer me eksperience ne pune ne fushen e Restoranteve, dhe me aftesi shume te mira menaxhuese dhe komunikuese. Duhet te kete Komunikim te mire ne gjuhen angleze dhe/ose italiane! I afte te menaxhoj fluksin ...
Njoftime Pune Agjente ne agjensi turisktike Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 16:14

📋 Tirane - Agjente Ne Agjensi Turisktike

Pagesa 500 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Njoftim Pune Agjente Turistike .
AIKKA GROUP kerkon agjente turisktike :udhetime turistike, prerje biletash ,pagesa .Te jete me eksperience.Te jete ne dispozicion te punes ne korrektesi .Puna full time , pagese ne mirekuptim dhe me ju . Informacion qe ne fillim rreth punes dhe pag...
Njoftime Pune Agjent Imobiliar Junior dhe Senior Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 15:56

📋 Tirane - Agjent Imobiliar Junior Dhe Senior

Pagesa 600 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Pune: Agjent Imobiliar Junior Dhe Senior Tek @VIPREALTY.AL
Agjensia @VIPREALTY.AL po kërkon agjentë imobiliarë të rinj dhe me përvojë që duan të ndihmojnë klientët tanë të gjejnë shtëpinë e tyre të ëndrrave! Bashkohuni me ekipin tonë dhe bëhuni pjesë e suksesit tonë!Pozicioni: Agjent Im...
Njoftime Pune Banakiere Kamarier/e Motorrist (me ose pa motorr) Kuzhinier/e  Picier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 14:29

📋 Tirane - Banakiere Kamarier/e Motorrist (me Ose Pa Motorr) Kuzhinier/e Picier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Resto Lounge Kerkon Te Punesoje Staf Ne Pozicione Te Ndryshme Pune
Resto Lounge kerkon te punesoje:dhenbsp; dhenbsp;dhenbsp;🤵‍♀️dhenbsp;Kamarier/edhenbsp; dhenbsp;dhenbsp; dhenbsp;🍸 Banakiere👨Motorrist (me ose pa motorr)🤵Kuzhinier/edhenbsp;👩‍🍳Picier /edhenbsp;✅Kriteret e punes:💼Kandit...
Njoftime Pune Data entry Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 14:13

📋 Tirane - Data Entry

Pagesa 40,000 Leke ❱ 👷 Pune Part-time ne distance paradite

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Zgjerojme Stafin
Kompania jone kerkon te zgjeroj stafin ,vende vakante per menaxhim e faturave ,kerkojm vajza (te perdorin shume mire exel)puna fizikisht eshte 4 ore ne magazine dhe 2 ore nga shtepia !...
Njoftime Pune Kamarier Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 14:10

📋 Tirane - Kamarier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kamarier Per Ne Comfort, Tirane
📢 HOTEL COMFORT ofron mundesi punesimi per:👉Kamarier✅Kriteret per aplikantet :-Perparesi kane kandidatet me eksperience pune-Te jene korrekte dhe etike ne pune-Aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese✅Ofrohet:💰 Pagesa shume e kenaqs...
Njoftime Pune Konsulent/e Imobiliar/e Pa Eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 13:53

📋 Tirane - Konsulent/e Imobiliar/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Future Home Real Estate Kerkon Konsulent/e Imobiliar/e
[b][/b]Tirane, ofroj vend pune Konsulent/e Imobiliar/e[b][/b] FUTURE HOME Real Estate eshte kompania me e madhe imobiliare Shqiptare. Ndersa forcojme pozicionin tone ne Shqiperi si kompani lider ne ofrimin e sherbimeve imobiliare, ne po zgjerojme ...
Njoftime Pune Agjent/e Imobiliar/e Pa Eksperience ne Vlore
Data: 19/06/2024 13:36

📋 Vlore - Agjent/e Imobiliar/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Vlore, Ofroj Vend Pune Agjent/e Imobiliar/e
FUTURE HOME Real Estate eshte kompania me e madhe imobiliare Shqiptare. Ndersa forcojme pozicionin tone ne Shqiperi si kompani lider ne ofrimin e sherbimeve Imobiliare, ne po zgjerojme aktivitetet tona ne treg. Ne jemi ne kerkim te personave te m...
Njoftime Pune specialist vetratash duroalumine Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 13:24

📋 Tirane - Specialist Vetratash Duroalumine

Pagesa 90,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Specialist Vetratash Duroalumini
PërshkrimiCfarë të duhet të bëhesh pjesë e ekipit tonë:Mundesia e punimit e plote ne kohë (E henë- E Shtunë 7:00-15:00).Aftësia për te gjitha proceset e prodhimit të vetratave te aluminit. (prodhim-montim).Rrespektimi i rregullave të s...
Njoftime Pune Estetiste Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 13:13

📋 Tirane - Estetiste

Pagesa 300 Euro ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkoj Ndimese Esteriste
Pershendetje Bela Sallon kerkon estetistedhenbsp;...
Njoftime Pune Content Creator & Copywriter Anglisht dhe Italisht Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 13:46

📋 Tirane - Content Creator & Copywriter Anglisht Dhe Italisht

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ AloPronto Kerkon Te Punesoje Content Creator & Copywriter Anglisht Dhe Italisht
Content Creator dheamp; Copywriter Anglisht dhe ItalishtALOPRONTO S.R.L është një kompani Italiane me degë në Tiranë tashmë prej më shumë se 2 vitesh në treg.Kompani lider në industrinë e saj, po kërkon aktualisht individë të talentua...
Njoftime Pune JURIST/E Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:00

📋 Tirane - JURIST/E

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Alopronto Kerkon Te Punesoje Jurist/e
👩🏻‍⚖️👨🏻‍⚖️JURIST/EDetyrat:Harton, analizon dhe finalizon kontratat dhe marreveshjet midis punonjesve apo partneriteteve;dhenbsp;Ndihmon ne drejtimin dhe percaktimin e politikes se personelit;dhenbsp;Modele etike te vendimmarr...
Njoftime Pune Agjent/e dhe Rtn ne gjuhen Spanjolle, Gjermane, Italiane Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 15:58

📋 Tirane - Agjent/e Dhe Rtn Ne Gjuhen Spanjolle, Gjermane, Italiane

Pagesa 3,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkojme Agjent/e Dhe Rtn Me Eksperience Ne Gjuhen Spanjolle, Gjermane, Italiane
📢 Kerkojme Agjent/e dhe Rtn me eksperience ne gjuhendhenbsp;dhenbsp;🇪🇸 Spanjolledhenbsp;🇩🇪Gjermanedhenbsp;dhenbsp;🇮🇹 Italianedhenbsp;dhenbsp;✅ Ofrohet:dhenbsp;🕐 Orari vetem full-time 10:00-19:00dhenbsp;▪️Puna vetem nga ...
Njoftime Pune kamarier /banakier Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 18:43

📋 Tirane - Kamarier /banakier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Franco's Lounge Bar Kerkon Te Punesoje Kamarier/Banakier Per Turnin E Trete
Franco's Lounge Bar kerkon te punesoje :🍸Kamarier/ Banakier  per turnin e 3-te📢 Kriteret e punes:👉Te dije te dyja punet Kamarier/Banakier👉Kandidatet me eksperience te meparshme pune👉Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin...
Njoftime Pune sanitar/e kuzhinier ndihmes kuzhinier/e banakier/e kamarier/e restoranti, ndihmes kamarier/e, picajol Fillestar/Pak eksperience ne Sarande
Data: 18/06/2024 22:10

📋 Sarande - Sanitar/e Kuzhinier Ndihmes Kuzhinier/e Banakier/e Kamarier/e Restoranti, Ndihmes Kamarier/e, Picajol

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 📢 Hotel Bahamas Ofron Kerkon Te Zgjeroje Staf
📢 Hotel Bahamas ofron mundesi punesimi per:👉 sanitar/e👉kuzhinier👉ndihmes kuzhinier/e👉 banakier/e👉 kamarier/e restoranti👉 ndihmes kamarier/e👉 roje👉picajol✅Kriteret per aplikantet :-Perparesi kane kandidatet me eksperience...
Njoftime Pune agjent telefonik italisht greqisht dhe spanjisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 12:55

📋 Tirane - Agjent Telefonik Italisht Greqisht Dhe Spanjisht

Pagesa 800 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Jeni Njohes I Nje Gjuhe Te Huaj ? Apliko Dhe Fillo (Tirane Dhe Durres )🇪🇸🇬🇷🇮🇹
Jeni njohes I nje gjuhe te huaj ?dhenbsp;dhenbsp;Apliko dhe fillo (Tirane dhe Durres )dhenbsp;dhenbsp;Sapo kemi hapur vendet vakante per agjente telefonik ne gjuhendhenbsp;dhenbsp;📌spanjolledhenbsp;dhenbsp;🇪🇸🇬🇷🇮🇹📌grekedhenbsp...
Njoftime Pune Pjatalarese Pa Eksperience ne Vlore
Data: 19/06/2024 13:11

📋 Vlore - Pjatalarese

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Pa Eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Pjatalarese
Taverna Hibraj  Llogora kerkon pjatalarese paga shume e kenaqshme ushqimi,fjetja te gjitha Nga lokali per me shume informacion kontaktoni....
Njoftime Pune Magazinier i magazines qendrore Fillestar/Pak eksperience ne Durres
Data: 19/06/2024 13:08

📋 Durres - Magazinier I Magazines Qendrore

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Ofrojem Vend Pune Magazinier
Kompania Teoren, Lider ne tregun shqiptare te distribuimit te materialeve elektrike, hidraulike,  H.sanitare, Ndricim, trajtim uji, ndertimtari etj... shpall pozicion vakant puen per magazinier.Detyrat dhe Pergjegjesite Kryesore:kontrolli i saktesi...
Njoftime Pune Kuzhinier, 2 Ndihmes kuzhinier, 2 Sanitare Me eksperience ne Gjirokaster
Data: 19/06/2024 12:56

📋 Gjirokaster - Kuzhinier, 2 Ndihmes Kuzhinier, 2 Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Bashkohu Edhe Ti Ne Stafin E Bujtina Sophie
Bujtina Sophie me vendodhje ne : Labove e Kryqit, Gjirokaster, Libohove 6003.Kerkon te punesoj :* Kuzhinier ,                               * 2 Ndihmes Kuzhinier,                               *2 Sanitare....
Njoftime Pune Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Himare
Data: 19/06/2024 12:56

📋 Himare - Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Taverna Milano Kerkon Te Punesoje Sanitare
Taverna Milano kerkon te punesoje :Sanitaredhenbsp;⏩ Kriteret:👉Te jene te shkathta dhe me etike profesionale😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese⏩ Ofrohet:🔸Ushqimi dhe akomodimi te perfshiradhenbsp;🔸Kushte shume te mi...
Njoftime Pune Motorrist Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 12:56

📋 Tirane - Motorrist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote ne Distance

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ MOTORRIST
Shoqeria AERD Farma lider ne tregun farmaceutik ,per nevojat e saj ne rritje ofron mundesi punesim si Motorrist-Paga mjaft e mire + bonuse ne baze te porosiveDetyrat :Shperndarja e prosive ne farmaciKualifikimet :Eksperienca e ngjashme perben avanta...
Njoftime Pune Banakier/e dhe Lavapjatese Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 12:54

📋 Tirane - Banakier/e Dhe Lavapjatese

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Lezet Te Kalaja E Tiranes Ofron Vend Pune Per Banakier/e Dhe Lavapjatese
📢 Lezet te Kalaja e Tiranes ofron vende pune vakante ne pozicionin e :⏩ Banakier/e💸Paga 60.000All(preferohet me eksperience)+ bonus👉 1 dite ne jave pushim⏩ Lavapjatese (preferohet me eksperience ne banak)💸Paga 56.000L+ bonus1 dite ne...
Njoftime Pune Shofere Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 12:54

📋 Tirane - Shofere

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kompani Sherbimi Kerkon Te Punesoje Shofere Per Shperndarje Produktesh Ushqimore
Kompani sherbimi kerkon te punesoje shofere per shperndarje produktesh ushqimoredhenbsp;:✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe ...
Njoftime Pune agjente ne gjuhet, spanjisht, italisht, anglisht, greqisht dhe gjermanisht Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 11:55

📋 Tirane - Agjente Ne Gjuhet, Spanjisht, Italisht, Anglisht, Greqisht Dhe Gjermanisht

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkohen Agjente Ne Gjuhet, Spanjisht, Italisht, Anglisht, Greqisht Dhe Gjermanisht .
📢 Kerkohen agjente ne gjuhet, spanjisht, italisht, anglisht, greqishtdhenbsp; dhe gjermanisht .dhenbsp;✅ Kerkohet:1.Nivel mbi mesatar te gjuhes.📝2. Te gjeneroje sa me shume te ardhura💶dhenbsp;3. Ambicie dhe deshire per te punuar ne grup.4...
Njoftime Pune Konsulent Imobilar Pa Eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 11:55

📋 Tirane - Konsulent Imobilar

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Pa Eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ VITI RI, PUNE E RE! 😍
Nese je duke kerkuar nje pune ku mund te fitosh te ardhura te larta dhe te kesh mundesi te rritesh profesionalisht atehere po shikon njoftimin e duhur! 💙🧡 Jeni te hapur ndaj sfidave te reja dhe po kerkoni ta çoni karrieren tuaj perpara ne nj...
Njoftime Pune Social Media Manager Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:03

📋 Tirane - Social Media Manager

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune sipas porosise paguar me ore

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Social Media Manager
Bashkohuni me ekipin tonë si menaxher i mediave sociale! 🚀🔍 Përgjegjësitë:Zhvilloni dhe ekzekutoni strategji të mediave sociale për të rritur dukshmërinë dhe angazhimin e markës.Krijoni përmbajtje tërheqëse në platforma të ndrys...
Njoftime Pune Farmacist/e Me eksperience ne Lezhe
Data: 18/06/2024 14:03

📋 Lezhe - Farmacist/e

Pagesa 1,000 Euro ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Farmacist/e
Njoftim Pune per FarmacistePozicioni: Farmacist/eVendi i Punes: Klinika Gemellidheamp;Farmaci, Rruga Shtraus, prane karburant EkoData e Fillimit: Qershor 2024Pershkrimi i Pozicionit: Klinika Gemellidheamp;Farmaci kerkon te punesoje nje farmacist/e t...
Njoftime Pune Parukiere dhe Estetiste thonjsh Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:03

📋 Tirane - Parukiere Dhe Estetiste Thonjsh

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 25-35 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 💇🏻‍♀️Studio Aurora Kerkon Te Punesoje 3 Parukiere Dhe Estetiste Thonjsh
Studiodhenbsp;dhenbsp;Aurora kerkon te punesoje:-3💇🏻‍♀️ Parukiere-Estetiste thonjsh✅Kriteret e punes:🔴 Kandidatet me eksperience punedhenbsp;🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike profesi...
Njoftime Pune Banakier/e , Kamarier/e, Sanitare, Kujdestare per kend lojrash Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 18:35

📋 Tirane - Banakier/e , Kamarier/e, Sanitare, Kujdestare Per Kend Lojrash

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Tetris Coffee Ofron Vende Pune Vakante Ne Pozicione Te Ndryshme
📌Tetris Coffee and Playground kerkon te punesoje:🔸dhenbsp;Banakiere me eksperiencëdhenbsp;pagesadhenbsp;dhenbsp;60.000 lekë.dhenbsp; 🔸dhenbsp;Kërkojmë Kamariere pagesadhenbsp;dhenbsp;45.000 leke🔸Kërkojmë Sanitare Part Timedhenbsp;...
Njoftime Pune Rrobaqepese Ekspert/Profesionist ne Tirane
Data: 18/06/2024 22:20

📋 Tirane - Rrobaqepese

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Ekspert/Profesionist
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Qendistare ,stiliste Dhe Rrobaqepese
✨OFROHET VEND PUNE SI :👉 Qendistare👉Stiliste 👉Rrobaqepese✅OFROHET :Paga e kenaqshmedhenbsp;Kushte te mira punedhenbsp;Ambient Komod dhe i qetedhenbsp;Staf mikeprites📞♦Per me shume informacione na kontaktoni ne whatsapp ose numrin t...
Njoftime Pune 2 edukatore Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 23:30

📋 Tirane - 2 Edukatore

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Ofrohet Vend Pune Per 2 Edukatore
📢dhenbsp;Ofrohet vende pune per:-dhenbsp; 2 Edukatoredhenbsp;📌dhenbsp; KRITERET:✅dhenbsp;Me ose padhenbsp;dhenbsp;eksperience punedhenbsp;🌟 Te jene etike dhe te sjellshme si me stafin e punes dhe femijet⏩OFROJME:💰Page te kenaqshmedhe...
Njoftime Pune 👉Kamarier/e 👉Kuzhinier/e 👉Hostess 👉Pjatalarese 👉 Menaxher Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 16:14

📋 Tirane - 👉Kamarier/e 👉Kuzhinier/e 👉Hostess 👉Pjatalarese 👉 Menaxher

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Alban Tower Tirana, Rooftop Bar Ofron Vende Te Lira Pune Ne Disa Pozicione
📢Alban Tower Tirana, Rooftop Bar ofron vende te lira pune ne pozicionet ✅ :👉Kamarier/e👉Kuzhinier/e👉Hostess👉Pjatalaresedhenbsp;👉 Menaxher🔸Kriteret e punesimit:😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkath...
Njoftime Pune Agjente Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 11:55

📋 Tirane - Agjente

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 20-30 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Po Kerkojme Te Zgjerojme Ekipin Tone.
Po kerkojme te zgjerojme ekipin tone. 🏡🧳Jemi ne kerkim te individeve qe kane deshire te rriten profesionalisht dhe ekonomikisht. 💭🙋‍♂️Behu pjese e ekipit dhe se bashku te ndihmojme klientet te gjejne shtepine e tyre te endrrave ! ...
Njoftime Pune KAMARIERE Fillestar/Pak eksperience ne Elbasan
Data: 19/06/2024 11:37

📋 Elbasan - KAMARIERE

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Njoftime Pune Ekonomiste Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 11:05

📋 Tirane - Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Vend Pune Ekonomiste
Shoqeria 2T shpk, e cila operon ne fushen e ndertimit, ofron vend pune ekonomiste:Kerkesat:Te kete mbaruar fakultetin e EkonomiseTe kete njohuri te programit Financiar Financa5Te kete njohuri te paketes Microsoft OfficeEksperienca e meparshme perben...
Njoftime Pune Operator salle playstation Pa Eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 11:00

📋 Tirane - Operator Salle Playstation

Pagesa 35,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Pa Eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Operator Salle Playstation
Kerkohet punetor per salle playstationTurni 218:00 - 02:00Adresa: komuna parisit, lulishtjaPaga: 35.000Nr kontakti: ...
Njoftime Pune kamarier/e Me eksperience ne Lezhe
Data: 19/06/2024 09:46

📋 Lezhe - Kamarier/e

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkojme Kamierier/e Pro
Kerkojme kamarier ose kamariere full time me rroge te larte .dhenbsp;Kerkojme njerez me eksperience dhe profesioniste .Pagesa 1000 euro plusdhenbsp;...
Njoftime Pune Elektricist Me eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 09:38

📋 Tirane - Elektricist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ MC.INERTE GROUP KERKON TE PUNESOJE ELEKTRICISTE
MC.INERTE GROUP  êshtê njê kompani e  cila operon gjerêsisht ne fushên e ndêrtimit,nê ndêrtime civile dhe industriale,githashtu edhe ne fushên e energjise elektrike.Aktiviteti jone shtrihet kryesisht ne qytetin e Tiranes,Durresit dhe Puke...
Njoftime Pune 👨🏻‍🍳KUZHINIER  🍳TIGANIST- 🍕PICAJOL- Me eksperience ne Vlore
Data: 18/06/2024 12:36

📋 Vlore - 👨🏻‍🍳KUZHINIER 🍳TIGANIST- 🍕PICAJOL-

Pagesa 3,000 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Restorant Relax Kerkon Te Zgjeroje Stafin 🍳👨🏻‍🍳🍕
Restorant Relax Radhime kerkon te punesoje:👨🏻‍🍳KUZHINIERdhenbsp; 2500-3000 EURO🍳TIGANIST- 1500 EURO🍕PICAJOL-1500 EURO⏩ Kriteret:👉Te jete i shkathet dhe me etike profesionale😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunue...
Njoftime Pune Kamarier dhe Banakier Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 12:49

📋 Tirane - Kamarier Dhe Banakier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet : 🍸Banakier 🍸Kamarier
📢dhenbsp;Kerkohet:🍸Banakier🍸Kamarierdhenbsp;▶️Kriteret e punes:-Te jene etike gjate orarit te punes-Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet-Te kete pak eksperience▶️Ofrohet:🔷Kushte shume te mira punedhenb...
Njoftime Pune Ndihmes ekonomiste Me eksperience ne Sarande
Data: 18/06/2024 14:04

📋 Sarande - Ndihmes Ekonomiste

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kompania T2ISFA Shpk Kerkon Te Punesoje Ndihmes Ekonomiste
Kompania T2ISFA shpk nedhenbsp; filialin Vrion Finiq Sarande.Kerkon te punesoje Ndihmes EKONOMISTE-Te kete njohuri per programet Bilancdhenbsp; ose Financa 5.-Te kryej plotesimin dhe rregjistrimin e faturave te shitjes - blerjes.-Orari i punes 7.30-...
Njoftime Pune Sanitare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:04

📋 Tirane - Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
Njoftime Pune Kamarier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:05

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 30-40 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 🐠 Lisus Fish Kerkon Te Punesoje: 🍸Kamarier
🐠 Lisus Fish kerkon te punesoje:🍸Kamarierdhenbsp;📌 Kerkohet:👉Te jene etike gjate punes😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese👌 Kane perparesi kandidatet me eksperience te meparshme pune📌 Ofrohet:💰 Page e kenaqsh...
Njoftime Pune Pjatalares/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:05

📋 Tirane - Pjatalares/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme Pjatalares/e
Kerkojme te punesojme :🧼dhenbsp;Pjatalars/edhenbsp;✅Kriteret e punes:💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💸 Paga shume e ken...
Njoftime Pune Kamarier/e restoranti Banakier/e Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 14:05

📋 Tirane - Kamarier/e Restoranti Banakier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 📢 Bar Restorant Bujtina Jone Ofron Mundesi Punesimi Si Kamarier/e Restoranti Dhe Banakier/e
📢dhenbsp;Bar Restorant Bujtina Jone ofron mundesi punesimi👉Kamarier/e Restoranti👉Banakier/e turni i dyte✅ Kandidatet duhet te plotesojne kriteret e meposhtme:🔸 Te kete perkushtim maksimal gjate orarit te punes🔸Te jene korrekte dhe d...
Njoftime Pune Kuzhinier dhe ndohmes kuzhinier Me eksperience ne Himare
Data: 18/06/2024 14:06

📋 Himare - Kuzhinier Dhe Ndohmes Kuzhinier

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Hotel 🏨 Patio Mare Kerkon Te Punesoje Kuzhinier Dhe Ndihmes Kuzhinier 👨‍🍳
📢 Hotel Patio Mare ofron mundesi punesimi sezonal ne poziconet :-👨‍🍳Kuzhinierdhenbsp;-👨‍🍳Ndihmes Kuzhinier⏩Kerkohet:👉Te jene etike gjate punes😊Te kene aftesi te mira komunikuese dhe bashkepunuese📌Kane perparesi kandidat...
Njoftime Pune Social Media Manager Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 17:31

📋 Tirane - Social Media Manager

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Preferohet mosha ❱ 16-26 Vjece ❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Social Media Manager - Full Time (40 Hours / Week) (Office Job)
The job requires to work in an office space.dhenbsp;Key Skills: Experience with email campaigns. Familiar with mail chimp will be an advantage.dhenbsp;Content Strategy: Develop and execute a comprehensive social media content strategy to showcase ou...
Njoftime Pune ASISTENTE TELEFONIKE Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 19:00

📋 Tirane - ASISTENTE TELEFONIKE

Pagesa 700 Euro ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ È Richiesta Un'assistente Telefonica Donna Per Eart Clinic Dental
È richiesta un'assistente telefonica donna per Eart Clinic Dentaldhenbsp;POSIZIONEdhenbsp;Assistente telefonicodhenbsp;I requisiti sono:dhenbsp;- Avere esperienza nella comunicazione in lingua italiana- Padroneggiare la lingua italiana al miglior l...
Njoftime Pune Kasiere ,Kamariere ,Banakier/e , SHitese dhe Hostess Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 19:14

📋 Tirane - Kasiere ,Kamariere ,Banakier/e , SHitese Dhe Hostess

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 📢Resto Grill By Luara Ofron Pune Per : -Kamarier/e -Banakier/e -Shitese -Kasiere -Hostess
📢Resto grill by Luara ofron pune per :-Kamarier/e-Banakier/e-Shitese-Kasieredhenbsp;-Hostess⏩ Kriteret e punes:🔴 kanditatet me eksperience te meparshme pune🔴Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet🔴Te jene te shkathet dhe me etike p...
Njoftime Pune Kamarier, Barist, Ndihmes Kuzhinier, Pjatalares Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 18/06/2024 19:45

📋 Vlore - Kamarier, Barist, Ndihmes Kuzhinier, Pjatalares

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Hotel Coral Kerkon Te Punesoje Kamarier, Barist, Ndihmes Kuzhinier, Pjatalares
Hotel Coral kerkon te punesoje:-Kamarier-Barist -Ndihmes Kuzhinier- Pjatalares✅Kriteret e punes:💼 Kanditatet me eksperience ose jo te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesional...
Njoftime Pune Kamarier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 19:47

📋 Tirane - Kamarier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkohet Kamarier/e Turni I
Kerkohet:dhenbsp;🧑🏻‍💼 kamarier/e turn i pare per bar/cocktails.dhenbsp;✔ Kanditatet me eksperience te meparshme pune😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet♦ Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:🙋‍♂️...
Njoftime Pune krepier/e Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 20:50

📋 Tirane - Krepier/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ 📢 Kreperi Milano Ofron Mundesi Punesimi Per : ♦ Krepier/e
📢 Kreperi Milano ofron mundesi punesimi per :♦ Krepier/edhenbsp;⏩Kriteret e punes1. Kandidatet me ose pa eksperience pune2. Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet⏩ Ofrohet:1.Pagese e kenaqshme2. Kushte te mira pune📍Adresa: Myslym Sh...
Njoftime Pune Security Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 21:03

📋 Tirane - Security

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Siguria 17 Kerkon Te Punesoje Punonjes Sherbimi
Marriot Hotel eshte nje nder hotelet e prestigjoze ne tiranedhenbsp;dhenbsp;Security 👮dhenbsp;✅ Kriteret 🧑‍💼 Kantidatet te kene mbaruar minimalisht arsimin e mesemdhenbsp;dhenbsp;💥 Preferohen Kanddidatet e Certifikuar ne Sherbim dhen...
Njoftime Pune Menaxher/e Me eksperience ne Himare
Data: 18/06/2024 21:18

📋 Himare - Menaxher/e

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Restaurant Horizonti Kerkon Te Zgjeroj Staff
📢dhenbsp;Restaurant Horizonti kerkon te punesojdhenbsp;-Zgarrist -Pastruese -Pjatalarese -Ndihmes kuzhinier/e -Kamarjer/e banakjer/ ✅ Kriteret: ▪️ Te jene te sjellshem ne komunikimdhenbsp; ▪️Me eksperienc te mire pune✅Ofrohet...
Njoftime Pune -Kuzhinier -Barist -Recepsionist  - Sanitare Me eksperience ne Vlore
Data: 18/06/2024 21:24

📋 Vlore - -Kuzhinier -Barist -Recepsionist - Sanitare

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Me eksperience
Njoftime Pune punetore pastrimi kimik Me eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 22:37

📋 Tirane - Punetore Pastrimi Kimik

Pagesa 60,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Preferohet mosha ❱ 35-45 Vjece ❱ Me eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kerkojme Te Punesojme: Punetore Pastrimi Kimik
Kerkojme te punesojme:Punetoredhenbsp; pastrimi kimikdhenbsp;💼Kanditatet me eksperience te meparshme pune perbejne avantazh😊Te jene te sjellshem me stafin dhe klientet👉Te jene te shkathet dhe me etike profesionale✅Ofrohet:💸 Paga shume ...
Njoftime Pune Edukatore Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 18/06/2024 23:42

📋 Tirane - Edukatore

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Star⭐️kids Ofron Vende Pune Per Edukatore
📢dhenbsp;Star⭐️kids ofron vende pune per:- dhenbsp; Edukatoredhenbsp;cerdhe📌dhenbsp; KRITERET:✅dhenbsp;Me ose padhenbsp;dhenbsp;eksperience punedhenbsp;🌟 Te jene etike dhe te sjellshme si me stafin e punes dhe femijet⏩OFROJME:💰Pa...
Njoftime Pune Hostess - Slot Attendant - Cashier - Recepsion - Barman - Kamarier/e - Sanitar/e Fillestar/Pak eksperience ne Vlore
Data: 19/06/2024 09:33

📋 Vlore - Hostess - Slot Attendant - Cashier - Recepsion - Barman - Kamarier/e - Sanitar/e

Pagesa 100,000 Leke ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Hostess - Slot Attendant - Cashier - Recepsion - Barman - Kamarier/e - Sanitar/e
Bashkohuni me skuadren “Marina Bay Casino” Vlore 🎰 dhe fitoni mundesine per te pasur nje pervoje nderkombetare me pagese konkurruese 🌍. Kazinoja e pare dhe e vetme ne jug te Shqiperise, 📍me vendndodhje ne resortin me 5 yje “Marina Ba...
Njoftime Pune puntore (F) ne prodhim Fillestar/Pak eksperience ne Kruje
Data: 19/06/2024 10:05

📋 Kruje - Puntore (F) Ne Prodhim

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kompania Dolce D'oro Shpk Kerkon Te Punesoj Dy Puntore (F) Ne Prodhim
📢 Pozicion i lire punedhenbsp;dhenbsp; ▪️ Kompania Dolce D'oro shpk qe koperon prej 10 vitesh ne tregun shqipetar me prodhime te produktevedhenbsp; brumidhenbsp; ↳ Kerkon te punesoj dy puntore (F) ne prodhimdhenbsp; ▪️ Mosha 18--35dh...
Njoftime Pune Furrxhi Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 10:06

📋 Tirane - Furrxhi

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Kompania Italiane Orma Shpk Kerkon Te Punesoj Dy Vende Vakante (furrxhi)
✅ Pozicion i lire punedhenbsp;dhenbsp;📢 Kompania italiane Orma shpk qe koperon prej 4 vitesh ne Shqiperi (kashar)dhenbsp; ne prodhim te produkteve brumidhenbsp;↳ Kerkon te punesoj dy vende vakante (furrxhi)dhenbsp;🕓 Orari punes 7.30 me 16....
Njoftime Pune Ndihmes banaku Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 11:40

📋 Tirane - Ndihmes Banaku

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Me Turne

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Franco’s Lounge Kerkon Te Punesoje Ndihmes Bankier/e
Franco's Lounge Bar kerkon te punesoje :🍸Ndihmes Banaku turni i dyte(15:00-23:00)dhenbsp;📢 Kriteret e punes:👉Kandidatet me eksperience te meparshme pune👉Te jene te sjellshem dhe te komunikueshem me stafin dhe klientet.👉Te kene qendrim...
Njoftime Pune motorrist Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 13:48

📋 Tirane - Motorrist

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ BIg Bite Kerkon Te Punesoje Motorrist 0695688892
Big Bite kerkon te punesoje :Motorrist 🛵 ( Me motorrin e tij ose te kompanise )dhenbsp;Kerkohet dhenbsp;:Te jete i shkathet dhe i sjellshem ne punedhenbsp;dhenbsp;Ofrohet:dhenbsp;Page e kenaqshme dhe kushte te mira punedhenbsp;dhenbsp;Stafdhenbsp...
Njoftime Pune •⁠ ⁠Kamarier/e •⁠ ⁠⁠Kuzhinier/e •⁠ ⁠⁠Tiganist •⁠ ⁠⁠Sallatier/e •⁠ ⁠zgarist •⁠ ⁠sushjer profesjonist •⁠ ⁠⁠Ndihmes Kuzhinier/e •⁠ ⁠pastruse Fillestar/Pak eksperience ne Sarande
Data: 19/06/2024 14:42

📋 Sarande - •⁠ ⁠Kamarier/e •⁠ ⁠⁠Kuzhinier/e •⁠ ⁠⁠Tiganist •⁠ ⁠⁠Sallatier/e •⁠ ⁠zgarist •�

Pagesa Me marreveshje ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❙ Njoftime Pune ❱ Vela Marine Restorant Ofron Mundesi Punesimi Per Pozicione Te Ndryshme Pune
📢Vela Marine Restorant ofron mundesi punesimi per:dhenbsp;dhenbsp;•⁠dhenbsp;dhenbsp;⁠Kamarier/edhenbsp;•⁠dhenbsp; ⁠⁠Kuzhinier/edhenbsp;•⁠dhenbsp; ⁠⁠Tiganistdhenbsp;•⁠dhenbsp; ⁠⁠Sallatier/edhenbsp;•⁠dhenbsp; ⁠Zg...
Njoftime Pune arketare Fillestar/Pak eksperience ne Tirane
Data: 19/06/2024 08:59

📋 Tirane - Arketare

Pagesa 50,000 Leke ❱ 👷 Pune Full-Time/Kohe te plote i Brendshem

❱ Fillestar/Pak eksperience
❱ Njoftime Pune ❱ Kerkojme Arketare
Shoqëria MERASTAR Sha. dhenbsp; dhenbsp; e cila ushtron aktivitetin e saj në Tiranë që prej vitit 2003 në import/eksport dhe shitjen me shumicë e pakicë të aksesorëve dhe pjesëve të këmbimit për makina kërkon ARKËTARE...

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim