🏡 apartamente porcelan

🕵 Online 92 lexues | ⏳ 81 njoftime ne pritje     Print

123,750 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete

🏢 shiten apartamente në "rezidencen porcelan 1,2,3" - rruga “xhenfize keko”, porcelan 🏢📍 gjeni shtëpinë tuaj të ëndrrave në një pozicion strategjik buze rrugë, vetëm disa hapa nga kopshtet, çerdhet dhe institucionet kryesore, n...

23/04/2024 18:01

124,700 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete

Apartamente ne shitje ne rezidencen porcelan rruga “xhenfize keko”, porcelan.• ndertim buze rruge dhe pozicionim strategjik prane kopshteve, cerdheve, institucioneve te ndryshme.• faze mbarim karabinaorganizimi:• ambient ndenje.• 2 d...

23/04/2024 12:43

130,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete

Apartamente ne shitje ne rezidencen porcelan 1,2,3 , rruga “xhanfize keko”, porcelan.• sipërfaqe te ndryshme 2+1 duke filluar nga 99 m2 deri ne 109 m2• ndertim buze rruge dhe pozicionim strategjik prane kopshteve, cerdheve, institucioneve te...

22/04/2024 23:56

91,800 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Fresku/Linze |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Disponojmë apartament 1+1, për shitje apartamenti ndodhet tek rezidenca kino-block, tiranë. informacion mbi apartamentin: •kati 2 •sipërfaqe:70.55m2 organizimi i brendshëm: •ambient ndenje dhe ambient gatimi&n...

22/04/2024 14:44

129,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
1 Tualete

Mundesi pagese me këste , shiten apartamente  2+1+bllk 📍porcelan , rruga e kokonozëve 📌 kate të ndryshme 📐siperfaqe  98-107m2 💶cmimi 1350€/m²📞069 30 79 79 6 📲068 300 23 23 📌tarife she...

22/04/2024 11:25

125,280 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
86.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

Në shitje, apartament 1+1.vendndodhja: porcelan, tiranë. detaje për zonën:-zona e porcelanit është një zonë e re zhvillimi urban dhe është e pajisur me infrastrukturë moderne dhe të rehatshme për banorët.-në zonën e porcelan...

20/03/2024 17:05

98,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete

Shiten 2 apartamente tek brraka konstruksion. 1+1 dhe 2+1.ne porcelan, xhamllik.1) 1+1sip. 83 m22) 2+1sip. 103 m2cmimi: 1190€/m2_________________________________vecorite e projektit:,instalimet elektrike multisplit,vetratat jane gjysem traspar...

10/03/2024 21:19

122,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete

Shiten 2 apartamente tek brraka konstruksion. 1+1 dhe 2+1.ne porcelan, xhamllik.1) 1+1sip. 80 m22) 2+1sip. 103 m2cmimi: 1190€/m2_________________________________vecorite e projektit:,instalimet elektrike multisplit,vetratat jane gjysem traspar...

09/03/2024 17:58

149,940 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Kavaje Qerret |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete

Id 41211438ne qerret ,kavaje shiten 2 apartamente 2+1, ne nje ndertim te ri 6-katesh, sherbimi dhe banimi. pallati ka punime mjaft cilesore si,shtrim me gres porcelan, hidrosanitare model incaso, dyer te brendshme druri, vetrata  pvc dopio xham,...

10/02/2024 09:40

114,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

⚜apartamente 2+1 ne shitje ne porcelan 📍 hekla residence 🧭 orientim me drite natyrale 💶 1150 €/m2 🧱 faze ndertimi 👉 2+1 me sip 99 m2, kati 4 👉2+1 me sip 99 m2, kati 5 ✅organizohen ne korridor,sallon + ambjent gat...

23/01/2024 00:34

310,000 Euro - Shitet Vile 3 Kateshe Me 300 M2 Ndertim, 370 M2 Truall Per 310.000 Euro Tek Porcelani.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ambjenti Vila Luksoze
7+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
300.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
3 Tualete
Shitet vile me tre kate  siper porcelanit, perball kompleksit xhura, afer tv klan. Çdo kat i viles eshte e perbere nga nje apartament 2+1 plus ,nje tualet dhe  nje ballkon .  orentimi ...
📅 Date: 22/04/2024 11:18

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytet...
📅 Date: 23/04/2024 09:28

91,000 Euro - Shitet: Apt 1+1 ( Bulevardi I Ri - Kompl. Ndregjoni ) Afat Perfundimi **janar 2025 - Kati 4, 2 Ashensor | Planimetri E R

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (2.18 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
59.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apt 1+1 ne vendodhje fantakstike, tek bulevardi i ri, kompleksi ndregjoni ** perfundon ne janar 2025 | kati 4, me 2 ashensor | planimetri shume te rregullt | ndricim shume i mire | dorezohet me...
📅 Date: 23/04/2024 13:25

209,800 Euro - 🌟 Çmim I Çmendur 1350€/m2🔥 (për Pak Ditë) Shitet: 3+1+2wc 📍 Komp. Kodra E Diellit2 - Pamje Nga Tirana ( N

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
156.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
🌟 3+1+2wc📍 komp. kodra e diellit2 ,156m2 ( 209,800 € ) Çmim i Çmendur 1350€/m2🔥 (për pak ditë) - orientim lindje | planimetri perfekte | pamje të lirë nga tirana ( 3+1 më i bukur n...
📅 Date: 23/04/2024 18:34

105,000 Euro - Prane Kryqezimit Te Shkolles Se Bashkuar Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, 105,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Ambjenti Apartament
2+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Prane kryqezimit te shkolles se bashkuar prane credins bank , shitet apartament  2+1,  105,000 euro apartamenti  eshte  i  sapo i rikonstruktuar, ka siperfaqe totale 80 &nb...
📅 Date: 23/04/2024 20:49

169,000 Euro - Shitet: 2+1+kuzhinë E Veçuar ( 88 M2 ) 📍kopshti Botanik - Nënkalimi ( Komuna E Parisit, Në Krah ) **brand New**

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: 2+1+kuzhinë e veçuar ( 88 m2 ) 📍kopshti botanik - nënkalimi ( komuna e parisit, në krah ) **brand new**luks - 100% e re , e kompletuar - kati 2 - pallat i ri v. 2012okazion: 169,000€ ...
📅 Date: 23/04/2024 21:06

100,000 Euro - Shitet Apartamenti 2+1, Siperfaqja 91.85m2, Cmimi 100000 Euro, Adresa Rruga Ali Visha

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Elbasanit/Ambasada USA 1.50 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
81.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartamenti 2+1, + ballkonsiperfaqja neto 81m2siperfaqja bruto 91.85m2kati 7, me ashensorcmimi 100000 euroorjentimi lindjeadresa rruga ali visha, prane shkolles osman myderizi ...
📅Date: 24/04/2024 01:09

110,000 Euro - Apartament 2+1+2 Per Shitje, Qytet Studenti!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneQyteti Studenti/Vilat Gjermane
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Ofrojme per shitje apartament 2+1+2 ne zonen e qytet studentit!organizohet ne nje sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon. ka pamje te lire te qytetit.pallat i r...
📅Date: 24/04/2024 01:05

50,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Ne Golem

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresGolem 8.19 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
49.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 te kompleksi tirana ,golem.i organizuar ne 1 dhome gjumi,1 dhome ndenje/ambient gatimi,1 tualet dhe ballkon.shitet i mobiluar ....
📅Date: 24/04/2024 00:43

85,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Astir, Nela 5.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ne astir, tek nela 5.apartamenti ka siperfaqe 72.63 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 banim.organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballk...
📅Date: 24/04/2024 00:29

100,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Te Rezidenca Turdiu Te Ish Fusha Aviacionit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 te rezidenca turdiu te ish fusha aviacionit100,000 €titan91961shitet apartament 1+1 te ish fusha aviacionit te rezidenca turdiu. apartamenti organizohet ne 1 sallon ndenje,1 dh...
📅Date: 23/04/2024 23:49

219,000 Euro - ! Shitet Apartament 3+1 Tek Kopshti Botanik !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 3.18 Km nga qendra
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
119.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
! shitet apartament 3+1 tek kopshti botanik !219,000 €neom91699apartamenti ndodhet tek kopshti botanik siperfaqe neto 119.17m2 siperfaqe bruto 129m2kati i 1 - re orientim jug apa...
📅Date: 23/04/2024 23:48

360,000 Euro - Shesim Apartament 3+1+2 + Garazh Te Komuna E Parisit !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.08 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
84.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Shesim apartament 3+1+2 + garazh te komuna e parisit ! 360,000 €partners91947ne komunen e parisit prane lulishtes shesim apartament 3+1+ 2 tualete + garazh per 3 makinasiperfaqe totale 130 m²&...
📅Date: 23/04/2024 23:46

80,000 Euro - Apartament Per Shitje 2+1 Ne Ali Dem!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.76 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
Apartament per shitje 2+1 ne ali dem! rruga idriz dollaku tirana, albania80,000 €neom91941apartamenti ndodhet ne rrugen " idriz dollaku", ali demi.informacion mbi apartamentin:•ndërtim paraf...
📅Date: 23/04/2024 23:44

77,860 Euro - ❗️okazion❗️shiten Apr 2+1 Dhe 1+1 Cmim Klringu , Kamez📍

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
114.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
📌 shiten opsione apartamentesh 2+1 dhe 1+1  me cmime te vecante kleringu “okazioni”  ne rrugen donald tramp, kamez 📍apartamentet ndodhen ne katin 2 /3 banim ne faze karabina dhe tu...
📅 Date: 22/04/2024 11:21

112,000 Euro - Shitet: 💥 Apt 2+1 ( 21 Dhjetor - Pas Neranxit, Myslym ) K5, Pllt Eks | 77m2 Neto - Mnd Ndarje **rast I Rralle Investi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Super mundësi investimi apartament 2+1 (77m2) pallat ekzistues kati 5,, mundësi  ndarje në 1+1 dhe në 1 garzonjere ( tek 21 dhjetori  - shkolla sabaudin gabrani, mbrapa neranxit ) planim...
📅 Date: 22/04/2024 13:52

355,000 Euro - Cmim Ofertë🔥 - Shitet: 3+1+2wc & 2depo ( Qender, Sheshi Skenderbej, - Galeria, Brenda ) K7, Pllt I Ri - ( Locationi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
151.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament ne shitje, ne cmim oferte 🔥 2218 €/ m2 🔥:  3+1+2wc & 2 depo ( qender sheshi skenderbej) (2218 €/ m2 pas 15 kateshit)  - galeria, brenda) - (pas 15 kateshit " hotel i...
📅 Date: 22/04/2024 22:50

55,000 Euro - Shitet Garsoniere ** Bosh ( Kodra E Diellit ) Kati 1, Ndertim V 2024 | Planimetri E Rregullt

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.12 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
29.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet garsoniere **bosh ( kodra e diellit ) kati 1, ndertim i v 2024, shume cilesore - planimetri e rregullt, ndricim i plote | dalje ne rr kyresore | instalime cilesore q4595te dhenat e ndarjes...
📅 Date: 23/04/2024 13:24

102,000 Euro - Mundesi Investimi: 💥 Shitet: 1+1 (shkolla E Kuqe - Siper Pazarit Te Ri) Me Hipoteke - Pllt I Ri *cilesi Premium: Dor

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: super apartament 1+1 (shkolla e kuqe - siper pazarit te ri) 💥 me hipotekë 💥 | ndertim qe mbaron në fund te muajit maj  2024, pallat 4 katësh, 2 hyrje në kat & ashensor moder...
📅 Date: 23/04/2024 17:44

101,600 Euro - Shitet: 1+1 ( Res. Turdiu - Fush. Aviacionit ) K5, Ndertim Ne Faze Perfundimi - Cilesi Premium (vetem 1300/m2 ) 🔥

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet ultra apartament 1+1 në rezidencËn  e turidiut - tiranë - ndërtim cilësor- me fasadë te ventiluar - ndriçim të mirë i apartamentit- pallati nË ndËrtim - orientimi veri- teknolog...
📅 Date: 23/04/2024 19:26

289,000 Euro - Luxury Ap ⚜ 3+1+2wc ( Liq. I Thate - 200m Radissoni ) 100% I Ri - Mobilim Modern, Investim & Cilesi Premium: Parket Ac

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.58 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
162.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
2 Tualete
Modern & luxury apt 3+1+2wc+ 2 ballkone ( liqeni  thatë - rruga ullishtes, 200m nga radissoni ) kati 3 - pallat i ri me ashensor | Çdo gjë e re, i pabanuar me pare & papërdorur | plan...
📅 Date: 23/04/2024 19:53

170,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc Premium ( Shk. E Kuqe - Riza Cerova ) Pallat Premium, Fasade E Ventiluar | - Dorezohet Brenda 2024 - Faz

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Super apartament ne shitje, premium 2+1+2wc +verandë të madhe (500m mbi shkollën e kuqe - riza cerova) pallat ne fazesuvatimesh*** dorezohet ne dhjetor 2024 | standart i larte ndertimi  | me v...
📅 Date: 23/04/2024 23:09

260,000 Euro - Shesim Apartament 3+1+2 Tek Kopshti Zoologjik, Liqeni.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 3.18 Km nga qendra
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
103.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shesim apartament 3+1+2 tek kopshti zoologjik, liqeni.260,000 €cpm91643ky apartament ndodhet në katin e dytë të një ndërtese pesëkatëshe pranë kopshtit zoologjik në tiranë, i ndërtuar në...
📅Date: 23/04/2024 23:42

500,000 Euro - Shitet Apartament 3+1+2 Tualete Ne Bllok!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
197.00 m2
Kati 10, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 3+1+2 tualete ne bllok!500,000 €irg91762shitet apartament 3+1+2 tualete ne bllok! apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenje, kuzhine gatimi e vecuar, tre dhoma gjumi,...
📅Date: 23/04/2024 23:41

155,000 Euro - Shesim Apartament 1+1 Tek Rezidenca Mine Peza.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.85 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 11, Ashensor 2
1 Tualete
Shesim apartament 1+1 tek rezidenca mine peza. 155,000 €cpm91928ne rezidencen mine peza, e cila aktualisht eshte ne fazen perfundimtare te punimeve, shesim apartament 1+1.apartamenti ndodhet ne...
📅Date: 23/04/2024 23:39

266,000 Euro - Shesim Apartament 2+1+2 Tek Liqeni Thate !

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Shesim apartament 2+1+2 tek liqeni thate !266,000 €partners91929shesim apartament 2+1+2apartamenti ndodhet ne nje nga rezidencat me te mira ne zonen e liqenit te thate.rezidenca është e konceptuar...
📅Date: 23/04/2024 23:38

163,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Prane Rruges Se Bogdaneve!!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 0.83 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 prane rruges se bogdaneve!!163,000 €irg91925shitet apartament 2+1, shume afer qendres, prane rruges se bogdaneve. apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertimi ekzis...
📅Date: 23/04/2024 23:36

45,000 Euro - Jepet Apartment 1+1+blk Me Qera Te Unaza E Re 45.000 Leke

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.13 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Jepet apartment me qera~ 1+1+blk~ 75m2~ kati 4~ i mobiluar~ me cdo gje~ me ashensor~ tek pallati fratari astir~ cmimi 45.000 lekekontaktoni v400...
📅Date: 23/04/2024 23:34

275,000 Euro - Shesim Apartament 2+1 Tek Kafe Flora

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSheshi Shkenderbej/Myslym Shyri 0.06 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
77.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
1 Tualete
Shesim apartament 2+1 tek kafe flora275,000 €bot91708shitet apartament 2+1 me siperfaqe totale 88 m2, ne qender te tiranes tek kafe flora.apartamenti ndodhet ne nje objekt te sapo perfunduar ne kati...
📅Date: 23/04/2024 23:34

56,900 Euro - Studio Ap (1+1) **totalisht I Ri ( Astir - Vila L ) K.8 - Pllt I Ri | I Investuar: Parket, Kuzh. & Tualet I Ri

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (4.71 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, E mobiluar
Siperfaqa neto
43.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Super mundësi: garzonjere totalisht  e re (astir - vila l) pallat shumë i mirë- të gjitha elektroshtëpiaket e  reja- gati për banim  dhe investim- kondicioner - parket ballkon të...
📅 Date: 23/04/2024 13:16

140,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Residenca Kodra E Diellit 1, Tiranë. Li40083

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.12 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet tek residenca kodra e diellit 1informacion mbi apartamentin:* sipërfaqe: 73 m2* kati 1organizimi* salloni i ndenies* ambienti i gatimit* 1 dhom gjumi* 1 tualet* 1 ballkoncilësime...
📅 Date: 24/04/2024 00:34

117,600 Euro - Apartament 2+1+2 Për Shitje Në Astir - 117.600 €

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament 2+1+2 për shitje në astir - 117.600 €117,600 €impact90374ky apartament i bukur 2+1+2 është në shitje në zonën e astirit, kompleksi fratari, tiranë, vendosur në katin e tete të...
📅Date: 23/04/2024 23:30

84,999 Euro - Shitet Apartament: 2+1 📍85 000 Euro Porcelan 📌 Kati 5 Jo I Fundit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet  apartament:  2+1 📍uet, porcelan 📌 kati 5 jo i fundit egzistues 📐siperfaqe  70 m2 💶cmimi 85 000€ 📲 +355 68 221 0911📲068 300 23 2...
📅Date: 23/04/2024 23:27

89,000 Euro - Apartament Per Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ke "fresku" ne rrugen "muhamet deliu"  nje zone shume e qete per banim dhe prane te gjitha fasiliteteve te nevojshme.apartamenti eshte i organizuar nga ambienti i ndenjies plu...
📅Date: 23/04/2024 23:21

70,000 Euro - Apartament 1 + 1 Per Shitje

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
57.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1  per shitje ne zonen e freskutinformacion• sip neto: 51 m²• sip bruto: 57 m²• kati i 5 banimorganizimi• 1 dhome ndenjeje + kuzhine• 1 dhome gjumi• 1 tualetedetaje sht...
📅Date: 23/04/2024 23:03

113,000 Euro - Super 1+1 Ne Shitje Tek Pallati Al Point Rruga E Dibres

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.47 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Ofrojme apartament 1+1 per shitje ne nje pallat te ri te 2023 buze rruge kryesore, tek rruga e dibres, pallati al point shume prane komisariatit nr 4. apartamenti ndodhet ne katin e 5 me ashensor, dhe...
📅Date: 23/04/2024 23:02

57,000 Euro - Shitet - Garsionere Praktike 34m², Komuna E Parisit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.62 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
34.00 m2
Kati 0, Ashensor 0
1 Tualete
💼 shitet - garsionere praktike 34m², komuna e parisit 💼📍 në zemër të tiranës, kjo studioja është një mundësi e shkëlqyer investimi, i përshtatshëm për qira afatshkurta ose për p...
📅Date: 23/04/2024 22:50

100,000 Euro - Okazion--apartament 2+1 Ne Shitje Ne Laprake

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 3.10 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 2+1 ne shitje ne laprake📍rruga gjergj legisi👉2+1 me sip 83 m2 , kati 5.☀️orientim jug perendim☑️pallat i ri me ashensor 💶 100.000 euro 📜me hipoteke✅ apartame...
📅Date: 23/04/2024 22:46

185,000 Euro - Apartament 2+1+verande Ne Shitje Tek 21 Dhjetori Ne Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
21 dhjetori, pas inxhinjeris se ndertimit shitet apartament 2+1+verande me siperfaqe 141.04m2 (nga te cilata 60.94 m2 sip verande), kati 4 pallat i ri me ashensor me vetem 4 apartamente ne kate. apart...
📅 Date: 22/04/2024 10:13

85,000 Euro - Shitet Apartaament 1+1 Astir Vila L 85,000€

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (4.71 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Kati 2 banim 73m2 cmimi:85.000€ me hipoteke...
📅 Date: 22/04/2024 18:09

105,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Astir Prane Dy Palmave (id 41211587)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Id 41211587ne astir, prane dy palmave shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 73 m² me hipoteke ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, dy dhoma gju...
📅 Date: 23/04/2024 10:40

116,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Në Yzberisht, Tiranë. Area40241

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1, në yzberisht, mbrapa spitalit amerikan 3 tiranë • sipërfaqja neto: 73.8 m² • sipërfaqja bruto: 85 m² • ndodhet në katin e 8 • pallat i ri ...
📅 Date: 23/04/2024 11:54

165,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Në Rrugën Irfan Tomini, Tiranë. Area40097

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Vasil Shanto/Pallati me Shigjeta (2.11 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
...
📅 Date: 23/04/2024 16:58

125,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Bulevardi Bajram Curri, Tiranë. Area40096

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Lumi Lana/ Bulevard (0.42 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
56.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartamenti 1+1, në shitje në bulevardin bajram curri, rruga isuf elezi tiranë, . • sipërfaqja e brendshme është 51.7 m² • sipërfaqja e përgjithshme është 56.7 m²...
📅 Date: 23/04/2024 16:58

98,000 Euro - Apartament 1+1 Për Shitje Në Komunën E Parisit

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
53.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Apartament 1+1 për shitje, i pozicionuar në komunën e parisit.• sipërfaqe e brendshme prej 53 m²•orientim jug• organizohet ne: sallon ndenje & kuzhine, dhomë gjumi dhe tualet.• ndodh...
📅 Date: 23/04/2024 18:44

120,000 Euro - Apartament 2+1+2 Ne Shitje Ne Yzberisht, Prane Grand Gallery,tirane (id 41211586)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ysberisht/Kombinat/Selite
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Id 41211586ne yzberisht, prane grand gallery, shitet apartament 2+1+2 me nje siperfaqe 94 m² (82.4 m² neto) me certifikate pronesie ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti orga...
📅 Date: 23/04/2024 22:33

145,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ish Stacioni I Trenit Ne Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (0.93 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Ish stacioni trenit,brenda unazes shitet apartament 2+1, siperfaqe 80 m2, kati 3 pallat ekzistues. organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon.me dokumentacion te rregullt hipotekor. ap...
📅 Date: 23/04/2024 23:20

125,000 Euro - Shtepi Private Per Shitje Tek Vilat Gjermane!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Qyteti Studenti/Vilat Gjermane
Ambjenti Shtepi Private
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
!! okazion !!shitet shtepi private 1 kateshe ne zonen e vilave gjermane.truall me siperfaqe 264 m2.njolle ndertimi 93 m2.organizohet ne :-sallon ndenje, ambient i vecuar gatimi, 2 dhoma gjumi dhe tual...
📅 Date: 24/04/2024 01:10

155,844 Euro - Shitet Apartament 2+1+2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete
Informacion rreth pronesapartamenti ndodhet në katin e pare banim, në një nga komplekset më të mira në zonë.organizohet nga sallon ndjenje dhe dy dhoma gjumi, dy banjo nga te cilat nje eshte me...
📅Date: 23/04/2024 22:38

85,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Ne Porcelan Mbrapa Uet

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Ofrojme apartament 2+1+ballkon per shitje ne porcelan mbrapa universitetit europian te tiranes📐 siperfaqe: 70 m2📌kati 5 jo i fundit pa ashensor💶 cmimi: 85,000€...
📅Date: 23/04/2024 22:33

78,000 Euro - Shesim Apartament 2+1 Ne Kamez!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKamez/Paskuqan/Babrru 7.97 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Apartamenti ndodhet ne kamez.informacion mbi pronen:-ndertim i ri -siperfaqe neto 86m2-siperfaqe bruto 97m2-kati 8organizimi:-sallon ndenje-ambinet gatimi -2 dhoma gjumi -tualet-ballkon...
📅Date: 23/04/2024 22:32

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim