🏡 apartamente ne shitje yzberisht

🕵 Online 181 lexues | ⏳ 22 njoftime ne pritje     Print

93,500 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

4 apartamente 2+1 ne shitje ne yzberisht bulevardi migjeni sip.110 m2 112 m2 116 m2 127 m2 orientim me diell dhe pamje te lire nga ballkoni. 850 euro / m2 me certifikate pronesie ...

01/05/2023 14:19

95,200 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Stadiumi Kombetar/RTSH/ETC |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
112.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

⚜❌ ..4 apartamente 2+1 ne shitje 📍yzberisht 📐 sip. 112.5 🧭 orientim me drite natyrale 💶 850 /m2 i perfunduar ✅ apartamentet kane hipoteke katet 2,7, 7,8 dy katet mund te behen dhe dublex ✅apar...

21/04/2023 15:44

119,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete

Shesim apartamente te ndryshme ne yzberisht, tek kompleksi grand gallery. kompleksi me i ri dhe me i mire ne zone. apartamentet jane te tipologjise 2+1 dhe 3+1, siperfaqe dhe kate te ndryshme. cmimi eshte 1150 euro/m2. per me shume na kon...

17/04/2023 10:37

85,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete

Id 4121993 ne misto mame, prane spitalit “amerikan 3”, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 80.6 m², me hipoteke, koridor qe lidhe gjithe dhomat, kati 2 me ashensor, kuzhina si me vete, tualet, bosh, ballkon, orientimi me diell. ...

03/04/2023 15:37

93,500 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
0 Tualete

4 apartamente 2+1 ne shitje yzberisht sip.110, 112.5 ,116.5 ,127, orientim me drite natyrale 850 /m2 i perfunduar apartamentet kane hipoteke katet 2,7, 7,8 dy katet mund te behen dhe dublex apartamentet kane ...

02/04/2023 01:12

93,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete

🚨4 apartamente 2+1 ne shitje ne yzberisht📣 📍bulevardi migjeni 📐 sip.110 m2 112 m2 116 m2 127 m2 ☀️ orientim me diell dhe pamje te lire nga ballkoni. 💶 850 euro / m2 ( te...

18/03/2023 19:32

90,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
114.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Id 41211156 yzberisht, prane karburant anel, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 113 m² (99 m2) me hipoteke, kati 3 me ashensor, organizohet ne sallon te bollshem, 2 dhoma gjumi, ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, tualet ( me dri...

10/03/2023 11:58

56,600 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Astiri/Unaza e re/Teodor Keko |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
1 Tualete

☄️ shiten 2 apartamente 1+1 📍 prane astirit, tirane 🔹️organizimi⬇️ 📐 siperfaqe 66.6m2 📐 siperfaqe 68.3m2 🏢 kati 2 banim -apartmentet ndodhen ne nje godine multifunksionale ndertim i 2023 -ndodhen prane njer...

27/12/2022 19:56

90,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Ysberisht/Kombinat/Selite |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete

Id 4121878 ne yzberisht, prane kmy, shitet apartament 2+1 ne pallat te ri, siperfaqe 1103.6 m² me dokumenta te rregullta nga firma, kati 6 me ashensor (jo i fundit), 2 tualete, ballkon, koridor qe lidhe gjithe dhomat, orientimi me diell. pallati e...

06/06/2022 09:19

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zo...
📅 Date: 01/12/2023 07:57

112,000 Euro - Shitet:🟢 2+1, I Kompletuar ( Astir - K. Molla) Pallat I Ri (984€/m2) - Apt 100% I Rinovuar | Elektro A++ | 2 Kond

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
99.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: apartament 2+1 ** + 1 garazh i mbyllur me cmim extra ( astir kompleksi molla )  🟢*** 960€/m2 ***🟢- i kompletuar,i bere i gjithi nga e para | pallat i ri dhe i mireadministruar | 3 dho...
📅 Date: 01/12/2023 10:50

85,000 Euro - Okazion** Shitet 1+1 ( Kristal Center ) K6, Pa Ashensor - Planimetri E Rregullt, I Bollshem **or Jug

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 6, Ashensor 0
1 Tualete
Okazion: shitet 1+1 ( kristal center ) kati 6, pa ashensor - apartament i bollshëm dhe me planimetri shume te rregullt | orientim jug **plot diell q4336të dhënat e ndarjes - 1 sallon + kuzhinë- ...
📅 Date: 01/12/2023 15:43

90,000 Euro - Rruga Kongresi I Manastirit , Prane Gjimnazit Andon Zako Cajupi Dhe Prane Qsut, Shitet Apartament 2+1, 90,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (2.05 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
 rruga kongresi i manastirit , prane  gjimnazit  andon zako cajupi dhe prane qsut, shitet apartament 2+1,  90,000  euro apartamenti ka siperfaqe totale prej 82  m² dhe organizohet ne ambient ...
📅 Date: 01/12/2023 19:03

228,500 Euro - Shitet: 2+1+2wc 🔥+3 Poste Parkimi🔥( Tregu Elektrik - 700m Shk Baletit ) K2 - Ndertim V 2023 | Or Jug - Parket & Pr

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.46 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2wc dhe2garazhe 🔥për 3 makina ) 🔥te ish tregu elektrik, spar - 700 m nga shkolla baletit - pallat vit ndërtim 2023 ( i sapo përfunduar) me fasdë te ventiluar, termoizol...
📅 Date: 02/12/2023 10:23

125,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2 Poste Parkimi, Unaza E Re, Tirane.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
106.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 2+1, unaza e re • kati 6 • sipërfaqe: 104 m2. (bruto) • kubaturë e rregullt. • koridor shperndares. • salloni i ndenjies dhe kuzhina. • 2 dhoma gjumi. • 2 tua...
📅Date: 02/12/2023 12:56

140,000 Euro - Disponojm Apartament Per Shitje 2+1 Tek Rruga Jordan Misja, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
148.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 2+1, për shitje apartamenti ndodhet tek rruga jordan misja •kati 5 •sipërfaqe bruto: 146m2 •orientimi: lindje •kubature e rregullt •me hipotekë ...
📅Date: 02/12/2023 12:56

161,000 Euro - Apartament Per Shitje 2+1+2 Ne Don Bosko

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
125.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet, apartament 2+1+2, don bosko, tiranë. apartamenti ndodhet pranë karburant gazheli. • sipërfaqe bruto: 123.7m2. • sipërfaqe neto: 113.7 • kati 3. • ndërtim i ri. • 2 dhoma g...
📅Date: 02/12/2023 12:55

92,000 Euro - Disponojm Super Apartament 1+1 Per Shitje, Rruga Tefta Tashko Koco.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.88 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
44.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
apartamenti ndodhet tek rruga tefta tashko koco, tiranë. •kati 5 i fundit •sipërfaqe bruto: 42.5m2 •sipërfaqe neto: 32.3m2 •ambient ndenje dhe ambient gatimi •1 dhomë gjumi •1 ...
📅Date: 02/12/2023 12:55

106,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Ish Parku, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 1.08 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 1+1, ish parku, tiranë. apartamenti është i pozicionuar tek rruga "stavri themeli" • siperfaqja e apartamentit (bruto): 69.2 m2 • siperfaqja e apartamentit (neto): 58.6 m2...
📅Date: 02/12/2023 12:55

105,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Stacioni I Trenit, Bulevardi I Ri, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.73 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 për shitje. apartamenti ndodhet tek bulevardi i ri, tiranë. informacion mbi apartamentin: • sipërfaqe e apartamentit (bruto): 72.6 m2 • sipërfaqe e apartamen...
📅Date: 02/12/2023 12:55

125,000 Euro - Super Cmim, Shitet 2+1, Don Bosko.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneDon Bosko 1.72 Km nga qendra
Apartament 2+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamenti ndodhet afer xhamis • sipërfaqja bruto: 117 m2 •sipërfaqe neto: 107 m2 • kati 8 •ashensor •pallat i 2007 •orientim perndim ...
📅Date: 02/12/2023 12:55

87,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Rruga Dritan Hoxha, Tirane.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 2.28 Km nga qendra
Apartament 1+1
Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojm apartament 1+1 ne rrugen dritan hoxha prane kupoles siperfaqe 68 m2 kati i 5 orientim veri-perendim ndertim i ri me ashensor 1 dhome gjumi 1 ambjent ndenje 1 tualet 2 ballkone ...
📅Date: 02/12/2023 12:55

159,000 Euro - Shitet Cmimi Kleringu🔥 : 2+1 (mine Peza - Prokuroria) K3 - Ndertim V 2023 - Investime Extra (bosh) Plot Diell

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Durresit/Zogu i zi (0.93 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 🔥 me cmim nen treg, kleringu🔥: (mine peza - prokuroria) k3, pallat i v 2023 (bosh) në fazën përfundimtare po vendoset ashensori- dyert , tualeti , dritaret bërë extra ...
📅 Date: 30/11/2023 19:22

125,000 Euro - Shitet: 2+1 ( Don Bosko - Xhamia ) K8, Ashens & Pamje E Lire - Ap 100% I Investuar: Parket, Tualet I Ri (hidros. Inkaso)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (2.15 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
117.00 m2
Kati 8, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartament 2+1, gjigand ( don bosko - xhamia ) k8, ashensor dhepamje - 100% i investuar (pjeserisht i mobiluar) parket ac5 me shume hapsire dhe drite | dritaret dopixham plastik me grila dhe rr...
📅 Date: 30/11/2023 20:07

105,000 Euro - Shitet: 1+1 ( Mes K. Se Parisit & St Dinamo ) Kati 8 (jo I Fundit) 2 Ashns. - Planimetri Ideale & Tualet Me Dritare

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.43 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 8, Ashensor 2
1 Tualete
Super apartament 1+1 ( komuna e parisit - pranë st dinamo ) 62.4m2, me hipotek , ne katin e 8 ( jo te fundit ) , ne nje pallat te mireadministruar me 2 ashensor | planimetri shumë e rregullt | ballk...
📅 Date: 30/11/2023 20:50

192,000 Euro - Shitet: 3+1+2wc ( K. E Diellit - Eleonora ) K2, Pllt I Ri - Apt Tot I Investuar: Parket, Kondc & Elektro A++ Or. Jug P

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kodra e Diellit (2.29 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
135.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet: apt 3+1+2wc ( k e diellit - eleonora, xhangolli ) k2, ndertim i ri - apt totalisht i investuar: parket, kondicioner dhe elektro a++ | vetranta dopio xham termike | orientim ideal **jug -p | tu...
📅 Date: 30/11/2023 21:54

169,500 Euro - Çmim I Çmendur 🤯 (1350€/m²)🔥 Për Pak Dite: 2+1+2wc (sipër Pazarit Ri - Shkolla E Kuqe) Cilesi Maksimale Nde

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
126.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Okazion (1350€/m²)🤯🤯🤯 per pak ditë *: 2+1+2wc dhe1 verandë (sipër pazarit ri - shkollës se kuqe) planimetri ideale dheorientim shumë i mirë, jug -perëndim  | plot diell dhe qetesi ...
📅 Date: 01/12/2023 10:58

57,500 Euro - Shitet: Garsoniere (39.08m2) Tek Zona E Porcelanit (tv Klan) K6, Pamje E Lire - Ndrt V 2023 | Or. Jug L **plot Diell + V

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
40.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet garsoniere (39.08m2) tek zona e porcelanit (tv klan) kati 6, pamje e lire dhe ashensor - ndertim v 2023 - cilesi shume e larte, fasade e ventiluar | me planimetri shume te rregullt dhe plot die...
📅 Date: 02/12/2023 09:38

127,500 Euro - Shitet Cmim Oferte 🔥: 2+1 (ish Tregu Elektrik - Pamje Nga Fusha Alidemit ) Ndertim V 2023, K3 (ashensor & Standart I

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik (1.09 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet me cmim oferte nen treg:  2+1  - tregu elektrik - fusha e ali demit me pamje te lire nga fusah ) pallat i v 2023 - me standart te larte ndertimi, planifikim dhe planimetri ideale | hapesire e...
📅 Date: 02/12/2023 12:54

133,000 Euro - Shitet Super Apartament 2+1 Ne Kompleksin Mangalem, Ali Demi.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 1.75 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
• sipërfaqja e apartamentit (neto) : 70.4m2 • sipërfaqja e apartamentit (bruto) : 82 m2 • kati 7 • i investuar • i mobiluar. • i pozicionuar në një zonë shumë të zhvilluar të...
📅Date: 02/12/2023 12:55

96,000 Euro - Shitet Super Apartament 1+1 Ne Kodren E Diellit, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKodra e Diellit 2.12 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
75.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 1+1, kodra e diellit, tiranë. • sipërfaqja: 73.7 m2. • kati 1. • ndërtim i ri. • ballkon. • i mobiluar dhe i investuar. • kondicioner. • sistem termik. • ...
📅Date: 02/12/2023 12:55

103,000 Euro - Shitet Super Apartament 1+1 Ne Rrugen Tefta Tashko Koco.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 0.88 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
64.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
apartamenti ndodhet tek rruga tefta tashko koco, tiranë. •kati 5 i fundit •sipërfaqe bruto: 62.5m2 •sipërfaqe neto: 47.6m2 •ambient ndenje dhe ambient gatimi •1 dhomë gjumi •1 ...
📅Date: 02/12/2023 12:55

120,000 Euro - OfrojmË 🏙️ Apartament 1+1 NË Shitje .pallat I Ri Zona Rose Garden Residence📍pranË Teg - TiranË.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSauk/Qendra TEG 1.48 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
83.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
ofrojmË 🏙️ apartament 1+1 nË shitje .pallat i ri zona rose garden residence📍pranË teg - tiranË. ✅ përshkrimi i pronës • bosh • siperfaqe 83m2 • 1 tualet • 1 ballkon ...
📅Date: 02/12/2023 12:54

375,000 Euro - Shitet, Super Apartament 3+1+3+post Parkimi I Investuar, Unaza E Re

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
199.00 m2
Kati 10, Ashensor 1
3 Tualete
Disponojmë apartament 3+1+3+post parkimi për shitje. apartamenti ndodhet në rezidencën ''future home'', unaza e re. • kati i 10 banim • sipërfaqja bruto: 197.73m2 • sipërfaqja neto: 17...
📅Date: 02/12/2023 12:54

167,000 Euro - Apartament 2+1 Per Shitje Ne Rezidencen Future Home, Astir, Tirana

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
113.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1, bosh për shitje. • kati i 9-të banim • sipërfaqja e apartamentit 111,44 m2 • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • 2 ballkone • bosh • orjentimi jug-perëndim...
📅Date: 02/12/2023 12:54

172,000 Euro - Disponojm Apartament 2+1 Per Shitje, Rezidenca Future Home, Astir, Tirane.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 2.86 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
116.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojmë apartament 2+1, për shitje • kati i 6-të banim • sipërfaqja e apartamentit 114.44 m2 • sallonin e ndenjës • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • 1 ballkon • orjentimi veri-...
📅Date: 02/12/2023 12:54

230,000 Euro - Super Apartamant 2+1 Tek Rr. Elbasanit!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.88 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
97.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Apartamanti organizohjet ne;* sallon  ndenje plus kuzhine gatimi . * 2 dhoma gjumi . * 1 tualet. * 1 ballkon . * pallat i ri me ashensor. * disponon dokumentacion te rreg...
📅 Date: 30/11/2023 12:58

178,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Luksoz Në Rrugën “don Bosko”- Supermarket “viva”

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Don Bosko (1.72 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 luksoz në rrugën “don bosko”- supermarket “viva” -pallat i ri me ashensor -kat i fundit plot drite natyrale -super investim në sisteme hidraulike dhe elektrike (p...
📅 Date: 30/11/2023 14:34

445,000 Euro - Unik: Pamje Nga Parku I Liqenit (stadiumi Air Albania - Lion Park ) 3+1/ 2+1+kuzh. Veç+2wc **kat.9 - Parket Druri | Or.

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
168.00 m2
Kati 9, Ashensor 1
2 Tualete
Ne shitje: apartament 3+1 / 2+1+kuzh. me vete & 2 tualete+ 1 lavanteri ( sip totale 168 m2 ) ne vendndodhje unike ( rr. faik konica- afer lion park), me pamje 180 grade nga parku i liqenit (gjelbe...
📅 Date: 30/11/2023 23:47

144,700 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Turquoise Marina

❱ Shtepi ne shitje ❱ DurresGjiri i Lalzit 24.28 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojme apartament 1+1 per shitje. informacion mbi apartamentin: • kati 2 • sipërfaqe neto 60.8 m2 • sipërfaqe bruto 70 m2 organizimi: • ambient ndenje • kuzhine • dhomë ...
📅Date: 02/12/2023 12:54

178,000 Euro - Shitet, Super Apartament 1+1 Ne Rrugen E Kosovarëve, Tiranë.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneKomuna e parisit 1.44 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 1+1, rruga e kosovarëve, tiranë. • sipërfaqja bruto: 65 m2. • sipërfaqja neto: 53.5 m2. • kati 6. • ndërtimi i ri. • ambient ndenje. • ambient gatimi. • dh...
📅Date: 02/12/2023 12:54

152,000 Euro - Shkolla E Kuqe, Shitet Apartment 2+1+blk.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneMinistria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe 2.83 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
 shitet apartament 2+1+blk, tek shkolla e kuqepallat ndodhet ne nje kompleks te ri ne kat te 7, me orjentim nga jug-lindja, me ndricim natyrat gjate gjithe dites.siperfaqja 89m2.pallati eshte ne ...
📅Date: 02/12/2023 12:52

120,000 Euro - Okazion ,apartament 2+1 Ne Shitje Te 5-maji.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja 1.82 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Okazion!!!! shitet apartament 2+1, nË zonËn e 5 majit, tiranË🏡 📣nëse jeni duke kërkuar per një apartament për banim dhe të pozicionuar në një zonë të mirë, atëherë ne e kemi gj...
📅Date: 02/12/2023 12:52

129,750 Euro - Shitet Super Apartament 2+1+2 Ne Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 3.17 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
118.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament (2+1), me 2 banjo, 2 ballkone, me siperfaqe bruto 118 m2; ne astir (unaza e re), pallat i ri, kati 5 me (ashensor kapacitet 6 persona); me te gjitha dokumentat ne rregullta.apar...
📅Date: 02/12/2023 12:40

90,000 Euro - Liqeni Thate, Projekti Me Elitar Ne Zone Shitet Apartament 2+1 Çmimi Sipas Kerkeses

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik 2.26 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
141.00 m2
Kati 5, Ashensor 2
2 Tualete
Liqeni thate, projekti me elitar ne zone shitet apartament 2+1Çmimi sipas kërkesësneom83504apartamenti ndodhet pranë liqenit te tiranës.informacion mbi apartamentin:- ndërtim i ri- me ashensor- ...
📅Date: 02/12/2023 12:40

57,700 Euro - Opsione Apartamentesh Per Shitje 930 Euro M2 1+1 2+1 3+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 2.28 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
62.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Opsione apartamentesh tek nje nga rezidencat me te reja ne tirane tirana entery 2 fillojen nga 62m2 deri 125 m2 cmimi 930 euro m2 ...
📅Date: 02/12/2023 12:37

105,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Kati 5 Me Ashensor Xhamlliku , Rruga Xhanafize Keko 105 Mije Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 1.83 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
 shitet apartament 1+1 kati 5 me ashensor xhamlliku , rruga xhanafize keko siperfaqe e brendshme ne hipotek 64 m2 siperfaqja totale 74 m2 cmimi 105 mije euro...
📅Date: 02/12/2023 12:36

100,000 Euro - Apartament Ne Shitje 2+1 I Mobiluar Te Komuna Parisit

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneBlloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo 1.08 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 i mobiluar ne zonen e komunes se parisit prane stadiumit dinamo. ...
📅Date: 02/12/2023 12:36

43,650 Euro - Shesim Aparament 1+1 Ne Fresk!

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
49.00 m2
Kati 0, Ashensor 2
1 Tualete
Shesim aparament 1+1 ne fresk! 43,650 €partners83590apartamenti ndodhet në zonen e freskut, rruga xhon belushi.informacion mbi apartamentin:•ndërtim i ri•me ashensor•kati 0•kubaturë ...
📅Date: 02/12/2023 12:29

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim