🏡 apartament te xhamlliku

🕵 Online 305 lexues | ⏳ 53 njoftime ne pritje     Print

175,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete

Apartament 2+1+2 per shitje me vendndodhje tek xhamlliku. informacion mbi apartamentin: • kati 2 • sipërfaqe: 114.6 m2 (bruto) • sipërfaqe: 100.53 m2 (neto) • kubaturë e rregullt organizimi : • salloni ...

27/05/2024 11:35

134,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Brryli/Rruga Bardhyl |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete

Shitet apartament 2+1 me sip, 80m ne katin e 2 ne nje pallat 5 katesh dhe shume i mirmbajtur. apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar, dhe i mobiluar. organizohet nga nje koridor ndares, nje sallon ndenje bashke me guzhinen, ka dy dhoma gjumi, n...

24/05/2024 15:24

120,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete

Shitet apartament 1+1 prane xhamllikut! rruga sitki cico tirana, albania120,000 €dream93842shitet apartament 1+1 ne rrugen '' sitki cico'' prane xhamllikut. apartamenti pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te vitit 2005 me ashensor.es...

24/05/2024 00:24

175,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete

Shitet apartament 2+1+2+depo me hipoteke.,siperfaqje totale 105.46 m2 brutosiperfaqje neto 90.3 m2rezidenca asl2 , xhamllikukati i 2 teknik , i pari banimorientim perendim.per me shume informacione ju ftoj te me kontaktoni!...

21/05/2024 18:12

175,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
106.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete

Shitet apartament 2+1+2+depo me hipotekesiperfaqje totale 105.46 m2 brutosiperfaqje neto 90.3 m2rezidenca asl2 , xhamllikukati i 2 teknik , i pari banimorientim perendim....

21/05/2024 14:33

175,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete

Apartament 2+1+2 per shitje me vendndodhje tek xhamlliku. informacion mbi apartamentin: • kati 2 • sipërfaqe: 114.6 m2 (bruto) • sipërfaqe: 100.53 m2 (neto) • kubaturë e rregullt organizimi : • salloni ...

17/05/2024 17:29

135,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete

Apartament ne shitje 3+1 totalisht i mobiluar ne rr. kongresi i lushnjes, xhamlliku- apartamenti ndodhet ne katin e 5, pjese e nje objekti ekzistues, pa ashensor, i mireadministruar, ne nje nga zonat e preferuara te kryeqytetit, e cila ofron te gjith...

17/05/2024 09:42

103,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
63.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete

Id : 4111781,tek xhamlliku , prane ish profarma , shitet apartament 1+1, siperfaqe 62.68 m² (54.76 m² ) kati 7 i fundit , tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, sallon i madh me ballkon, orientimi me diell lindje pallat i ri me dok...

16/05/2024 10:42

140,500 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
102.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete

Disponojmë apartament 2+1, për shitjeapartamenti ndodhet tek xhamlliku tiranë.informacion mbi apartamentin:•kati 6•sipërfaqe bruto: 101,82m2organizimi i brendshëm:•ambient ndenje dhe ambient gatimi• 2 dhoma gjumi•1 tualetcilësime të ...

16/05/2024 09:18

175,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio |
Ambjenti
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 1, Ashensor 2
2 Tualete

Shitet apartament 2+1+2+depo me hipotekesiperfaqje totale 105.46 m2 brutosiperfaqje neto 90.3 m2 rezidenca asl2 , xhamllikukati i 2 teknik , i pari banim orientim perendimhidrosanitaret incasovetrata triplexparket ac4 8mmmundesi per blerje ...

14/05/2024 13:50

287,000 Euro - Shitet: 2+1 **i Pabanuar Me Pare ( 📍petro Nini - Prane Nobis ) K4, Ashens - Investim I Ri **ne Qese: Mobilim Modern,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Blloku/Garda/Liqeni Artificial/Stadiumi Dinamo (0.59 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: apartament 2+1+ballkon ** i pabanuar me pare (📍 petro nini - prane nobis ) - rr. sami frashëri  kati 4, pllt me ashensor | super investim i ri (cdo gje ne qese) premium: mobilim moder...
📅 Date: 25/05/2024 13:55

229,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Liqeni I Thate, Tirane. Li39081

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.26 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
107.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament ndodhet ne filllim te rruges peti, liqeni i thate. me pamje nga liqeni informacion mbi apartamentin:• sipërfaqja totale: 106.6 m2• kati i 5 jo i funditorganizimi:• salloni i nde...
📅 Date: 25/05/2024 16:07

145,000 Euro - 📢 Shitet Apartament 2+1 Te Rruga Stavri Themeli🔑

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes (2.27 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
1 Tualete
📍shitet apartament 2+1 te rruga stavri themeli perballe kompleksit delijorgji.✔apartamenti eshte me siperfaqe neto 86.84 m² dhe siperfaqe totale 95.2 m².organizohet ne:♦️ sal...
📅 Date: 25/05/2024 16:24

61,000 Euro - Apartamente Per Shitje Me Çmim Okazion 📍 Tek Univers City!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Zone Periferike/Aeroport (6.34 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Ne kompleksin me te ri dhe me te madh te banimit ne tirane, tek univers city mbrapa qtu, shiten apartamente te tipologjive te ndryshme ne faza te ndryshme, me cmime okazion, duke filluar nga 61.000 eu...
📅 Date: 25/05/2024 19:55

586,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Elbasanit, Prane Lion Residence, Shitet Apartament 4+3+2,

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga e Elbasanit/Ambasada USA (1.22 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
4+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
248.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
3 Tualete
⏩ shitet apartament me siperfaqe 243m2 ne tirane ne zonen e rruges se elbasanit,  prane lion residence. apartamenti eshte 4+3+2,  ✅ apartamenti  ndodhet ne nje nga zonat elitare te kryeqytet...
📅 Date: 25/05/2024 20:17

169,000 Euro - Shitet: 2+1+kuzhinë E Veçuar ( 88 M2 ) 📍kopshti Botanik - Nënkalimi ( Komuna E Parisit, Në Krah ) **brand New**

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit (1.20 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
88.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: 2+1+kuzhinë e veçuar ( 88 m2 ) 📍kopshti botanik - nënkalimi ( komuna e parisit, në krah ) **brand new**luks - 100% e re , e kompletuar - kati 2 - pallat i ri v. 2012okazion: 169,000€ ...
📅 Date: 26/05/2024 13:21

162,000 Euro - Shitet: ✨ 2+1+2bllk ( Fiks Tek Kafe Flora, 2 Hapa Sh. Skenderbej - Qender) 100% I Ri Premium| (mbi 30,000€ Investi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.85 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
68.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet apartamen 2+1+2bllk - chic me mbi🔥 30,000€ investim te ri ne apartament 🔥( ne zemer te tiranes  tek kafe flora fiks - mine peza - vetem 2 hapa nga sheshi skenderbej ) 100% i ri, di...
📅 Date: 26/05/2024 20:18

109,000 Euro - Ne Zonen E Rruges Se Dibres, Tek Kryqezimi I Shkolles Se Bashkuar Prane Credins Bank , Shitet Apartament 2+1, 109,000

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.47 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
 ne zonen e rruges se dibres, tek kryqezimi i shkolles se bashkuar prane credins bank , shitet apartament  2+1,  109,000 euro apartamenti  eshte  i  sapo i rikonstrukt...
📅 Date: 26/05/2024 21:46

165,000 Euro - Rruga Dibres ,kompleksi Halili Shitet Apartament 2+1, 165,000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.83 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Rruga dibres ,kompleksi halili shitet apartament 2+1, 165,000 euro rruga e dibres ,kompleksi halili ne nje nga zonat me te preferuara per banim dhe investim shitet apartament i sapo investuar . ky...
📅 Date: 26/05/2024 22:54

191,000 Euro - Apartament 2+1+2 Per Shitje Tek Medreseja

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1+2 ne nje pallat te ri tek medreseja. afersia me qendren dhe ndertimi cilesor i viteve te fundit e bejne apartamentin mundesi mjaft te mire investimi dhe banimi. apartamenti organ...
📅Date: 27/05/2024 12:11

39,800 Euro - Shitet Garsoniere Me Sip.29 M2 Ne Rrugen Aleksander Moisiu Afer Komisariatit 4 Tirane.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio 2.77 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
29.00 m2
Kati 1, Ashensor 0
1 Tualete
Shitet garsoniere me sip.29 m2 ne rrugen aleksander moisiu afer komisariatit 4 tirane. garsoniera eshte afer komisariatit nr.4 , ne katin e pare ne nje pallat ekzistues 6- katesh garsoniera ka nje ane...
📅Date: 27/05/2024 12:11

65,000 Euro - Okazion! Apartament 1+1 Ne Shitje Tek Kompleksi Univers City, Tirane (id 4111828)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneZone Periferike/Aeroport
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
67.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 4111828,ne rrugen gryka e kacanikut, tek kompleksi univers city, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor, siperfaqe 67 m². apartamenti disponon kontrate porosie e rregullt nga firma e ...
📅Date: 27/05/2024 12:10

110,000 Euro - Shitet Apartament 1+1 Prane Amerikan 3

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 3.13 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
85.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 prane spitalit amerikan 3apartamenti ka :siperfaqe 85 metra bruto (74 neto dhe 11 te perbashketa)dokumentacion te rregullt hipotekormobilim te plotedy ballkonetualetplanimetri te...
📅Date: 27/05/2024 12:10

75,000 Euro - Apartament 1+1 Per Shitje Ne Astir/ Bar Artisti

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Apartament 1+1 ofrohet per shitje prane bar artistit ne astir. pallat i ti me ashensor. hyrje e me hapesire te bollshme. totalisht e arreduar ne menyre komode dhe teper moderne. zone mjaft e preferuar...
📅Date: 27/05/2024 12:09

85,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Prane Spitalit “nene Tereza”, Tirane (id 4119361)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneStacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
Apartament 1+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
49.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 4119361,prane spitalit “nene tereza”, ne rrugen arben minga, shitet apartament 1+1 ne pallat egzistues, siperfaqe 49 m² neto. apartamenti disponon certifikate pronesie dhe ndodhet ne katin e...
📅Date: 27/05/2024 12:09

100,000 Euro - Okazion! Apartament 2+1 Në

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 2.28 Km nga qendra
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
111.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
(shuma totale ne njoftim nuk eshte cmimi real)okazion apartament 2+1 për shitje në "lion residences 2", rruga dritan hoxha, tiranëshitet një super apartament 2+1 në kompleksin rezidencial "lion r...
📅Date: 27/05/2024 12:04

100,000 Euro - Okazion Apartament 1+1 Për Shitje Në

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLaprake 2.28 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
82.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
1 Tualete
(shuma totale ne njoftim nuk eshte cmimi real)okazion apartament 1+1 për shitje në "lion residences 2", rruga dritan hoxha, tiranëshitet një super apartament 1+1 në kompleksin rezidencial "lion r...
📅Date: 27/05/2024 12:04

216,000 Euro - Shitet: 3+1+2wc, Akull I Ri ( Selvia - Shk. Siri Kodra ) K8, Ndertim I V. 2023 - 100% I Investuar : Parket & Kondicioner

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.08 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
121.00 m2
Kati 8, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament  3+1 ndertim i vitit 2023 me standarte bashkekohore dhe cilesi premium ideal per banim dhe investim.- ne proces hipotekimiq4483te dhenat e ndarjes:-1  sallon (dhome ndenje)...
📅 Date: 25/05/2024 12:36

85,000 Euro - Shitet Garsoniere Kalaja Vlore

❱ Shtepi ne shitje ❱ Vlore ❱ Uji i ftohte
Ambjenti Apartament
Garsoniere, Pjeserisht e mobiluar
Siperfaqa neto
33.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Garsoniere 38m2 tek kalaja prane marina baybuze rruge me pamje anesore nga deti.me certifikate pronesie.85000 euro0682059906...
📅 Date: 25/05/2024 13:37

355,000 Euro - Cmim Ofertë🔥 - Shitet: 3+1+2wc & 2depo ( Qender, Sheshi Skenderbej, - Galeria, Brenda ) K7, Pllt I Ri - ( Locationi

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Sheshi Shkenderbej/Myslym Shyri (0.61 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
151.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
2 Tualete
Apartament ne shitje, ne cmim oferte 🔥 2218 €/ m2 🔥:  3+1+2wc & 2 depo ( qender sheshi skenderbej) (2218 €/ m2 pas 15 kateshit)  - galeria, brenda) - (pas 15 kateshit " hotel i...
📅 Date: 25/05/2024 23:54

170,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc *** Premium ( Shk. E Kuqe - Riza Cerova ) Pallat Premium, Fasade E Ventiluar | - Dorezohet Brenda 2024 -

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.80 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Super apartament ne shitje, premium 2+1+2wc +verandë të madhe (500m mbi shkollën e kuqe - riza cerova) pallat ne fazesuvatimesh*** dorezohet ne dhjetor 2024 | standart i larte ndertimi  | me v...
📅 Date: 25/05/2024 23:59

205,000 Euro - Qera, Apartament 2+1+post Parkimi, Liqeni I Thate, Tirane. Li37067

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Apartamenti per qera 2+1+parkim me vendodhje tek liqeni i thate, komplaksi lim em, tirane. informacion mbi apartamentin: • ndërtim i ri • kati 4 • sipërfaqe: 96 m2 • kubaturë e rregull...
📅 Date: 26/05/2024 06:40

58,800 Euro - Shitet Ap. 1+1 Perfekt (jug) ( Në Ali Dem) Pagesë Me Disa Këste ( Mundësi Financimi )

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ali Demi/Tregu Elektrik
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
42.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet ap  1+1 në ali dem ( midis ali demit dhe shkozës) në cilësi  të lartë ndëritimi, kati 6 dhe orientim jug dhe me sipërfaqe totale: 42m2q4649- ndarjet e ambienteve janë në:&nb...
📅 Date: 26/05/2024 10:08

76,000 Euro - Okazion **1,270€/m2: 1+1 (ish Shqiponja - Casa Italia) K2, Pllt Ne Ndertim - Kompleks & Cilesi Premium

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rruga Dritan Hoxha/Parku Ish Fusha Aviacionit (3.49 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
60.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 1+1 ish  shqiponja - casa italia  | në proçes ndërtimi  ( sapo ka përfunduar tulla dhe suvatimet) afati përfundimit kompleksit nga "nova constrution 2012" është...
📅 Date: 26/05/2024 11:14

133,000 Euro - Shitet Penthouse Perfekt (afër K. Botanik) Me Dritë & Privatësi (100% I Ri) I Kuruar Në çdo Kënd

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.10 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
74.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: penthouse i veçant: 1+1 me design & investim perfekt (74m2), afër kopështit boranik ( rr. bill klinton)  penthouse-i eshtë 100% i ri, i rikonstektuar & dizenjuar me kujdes dhe...
📅 Date: 26/05/2024 11:41

102,000 Euro - Mundesi Investimi: 💥 Shitet: 1+1 (shkolla E Kuqe - Siper Pazarit Te Ri) Me Hipoteke - Pllt I Ri *cilesi Premium: Dor

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Ministria e jashte/Pazari i Ri/Shkolla e kuqe (0.90 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
58.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet: super apartament 1+1 (shkolla e kuqe - siper pazarit te ri) 💥 me hipotekë 💥 | ndertim qe mbaron në fund te muajit maj  2024, pallat 4 katësh, 2 hyrje në kat & ashensor moder...
📅 Date: 26/05/2024 16:56

240,000 Euro - Apartament 3+1+2 +2 Ballkone Tek Residenca “lake Land” Ne Farke(id 4131374)

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSauk/Qendra TEG 2.20 Km nga qendra
Apartament 3+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
151.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Id 4131374ne residencen lake land ne farke, shitet apartament 3+1+2 +2 ballkone me nje siperfaqe 151.16 m² ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, ...
📅Date: 27/05/2024 12:00

233,000 Euro - Apartament Ne Shitje 2+1 Te Lion Residences 2

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRruga e Durresit/Zogu i zi
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
94.00 m2
Kati 4, Ashensor 2
2 Tualete
Shitet apartament 2+1 te lion residences 2lion residences 2 eshte nje nga objektet me stilin me unik akritekturor ne tirane. objekti do te jete 34 kat dhe 3 kat parkim nentoke.apartamenti ndodhet ne k...
📅Date: 27/05/2024 11:55

84,195 Euro - Okazion! Apartament 2+1 Ne Shitje Te Univers City Tirane

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneRinas/Aeroporti
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
93.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Afer qtu-s, kompleksi univers city, disponojme  per shitje apartament  2+1 me siperfaqe 93.55 m2, kati 5 me ashensor, ne nje kompleks te ri modern ne faze perfundimtare . apartamenti organiz...
📅Date: 27/05/2024 11:55

97,000 Euro - Palletet Cabej, Shitet Apartament 2+1.

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneYsberisht/Kombinat/Selite 44.21 Km nga qendra
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartament 2+1 prane pallateve cabej me nje siperfaqe prej 80 m2 me orjentim jug-lindje, kati 4 pallat i ri me ashensor, i mobiluar.me hipoteke.per me shume informacione na kontaktoni....
📅Date: 27/05/2024 11:46

250,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2📍liqeni Thate,kompleksi Colombo

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 adresa : liqeni thate kolombo kati 3 me ashensor i mobiluar siperfaqe 110 m2 orientim jug - perendim cmimi : 250,000€...
📅Date: 27/05/2024 11:37

230,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2📍liqeni I Thate

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
120.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet super apartament 2+1 + 2 tualete me dritare 📍liqeni i thate,rruga hamdi sina, jo malore 🪜kati 5 jo i fundit me ashensorsiperfaqe e brendshme ne hipotek 106 m2, total 120 m2&nbsp...
📅Date: 27/05/2024 11:37

250,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Liqeni Thate

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneLiqeni i thate/Kopshti botanik
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
110.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apartament 2+1+2 adresa : liqeni thate kati 3 i mobiluar siperfaqe 110 m2 orientim jug - perendim cmimi : 250,000€...
📅Date: 27/05/2024 11:36

205,000 Euro - Shitet: 2+1+2wc ** & Post Parkimi ( Liq. I Thate - Rr. Peti ) 100% I Ri & I Investuar: Mobilim Cilesore, Parket

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik (2.48 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
2 Tualete
Shitet apt: 2+1+2wc & post parkimi ( liqeni i thate - rr. peti ) kati 4, pallat i ri **2015 - 100% i ri dhe i investuar (i pabanuar me pare) mobilim cilesore, kuzh e re | kondicioner inverter | pa...
📅 Date: 25/05/2024 21:00

400,000 Euro - Shitet Vile 2 Kateshe Ne Folem!

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Golem
Ambjenti Vila Luksoze
3+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
220.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
2 Tualete
Vila organizohet ne: 2 kate banim, ku tani i pare esht banim.* sallon i bollshem.* kuzhine gatimi.* koridor. * 1 tualet.kati 2:* 3 dhoma gjumi.* 1 tualet●siperfaqe ndertimi 220 m/2.●sipe...
📅 Date: 26/05/2024 13:17

87,000 Euro - Okazion Apartament 1+1 Ne Shitje 87.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko (3.40 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet apartment~ 1+1~ 72.5 m2~ kati 4~ me ashensor~ i mobiluar~ orientim jug, me diell~ kubature e rregullt~ astir, bulevardi migjeni, prane nela 6~ zone qe ofron facilitetet kryesore(supermarket, fa...
📅 Date: 26/05/2024 19:04

450,000 Euro - Vile Ne Shitje Ne Gjirin E Lalzit !

❱ Shtepi ne shitje ❱ Durres ❱ Gjiri i Lalzit
Ambjenti Vila Luksoze
5+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
243.00 m2
Kati 2, Ashensor 0
3 Tualete
...
📅 Date: 27/05/2024 11:28

130,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+2 Rruga E Dajtit , Fresk .

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
91.00 m2
Kati 2, Ashensor 2
2 Tualete
Aparament 2+1+2 me verande per shitje ne zonen e freskut informacion * sip neto: 90.6 m² * sip bruto: 101.4 m² * sip e verandes: 13.9 m² * kati i pare banim organizimi...
📅Date: 27/05/2024 11:35

165,000 Euro - Apartament 2+1+2 Per Shitje Tek Tower Bridge , Kinostudio

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
5 Tualete
Apartament 2+1+2 per shitje me vendndodhje tek tower bridge,kinostudio. informacion mbi apartamentin: • kati 5 banim • sipërfaqe: 106.4 m2 (bruto) • sipërfaqe: 96.7 m2 (net...
📅Date: 27/05/2024 11:35

175,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1+2, Xhamllik

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
101.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Apartament 2+1+2 per shitje me vendndodhje tek xhamlliku. informacion mbi apartamentin: • kati 2 • sipërfaqe: 114.6 m2 (bruto) • sipërfaqe: 100.53 m2 (neto) • kubatu...
📅Date: 27/05/2024 11:35

69,500 Euro - Shitet Garzoniere Astir

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAstiri/Unaza e re/Teodor Keko 1.20 Km nga qendra
Apartament Garsoniere
E mobiluar
Siperfaqa neto
50.00 m2
Kati 3, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet garzoniere ne astir tek bohem barsiperfaqe bruto 58 m2 kati 3 pallat i ri me ashensor 1 tualet me dokumentacion te rregullt hipotekor , nuk shitet me kredi e mobiluar&n...
📅Date: 27/05/2024 11:35

150,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1, Ish Parku I Autubuzave. Tt 840

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneVasil Shanto/Pallati me Shigjeta
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 7, Ashensor 1
2 Tualete
Ne shitje, apartament 2+1.vendndodhja: rruga ndre mjeda, ish parku i autobuzave, tirane.specifika te prones: - siperfaqe totale: 76 m2.- siperfaqe neto: 67 m2.- kati: 7.- orientim jug- lindje.- m...
📅Date: 27/05/2024 11:34

180,000 Euro - Papafingo 3+1, Ne Shitje, Tufine

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Papafingo(kati i catise) 3+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
197.00 m2
Kati 6, Ashensor 1
2 Tualete
Në shitje, papafingo 3+1.tufinë, tiranë.sipërfaqe totale 197.7m2.sipërfaqe neto 156.85m2.sipërfaqe verande 24.55m2.kati: 6.tarracë e shfrytëzueshme me shkallë individuale.jakuzi dhe inve...
📅Date: 27/05/2024 11:33

175,000 Euro - Shitet Apartament 2+1+

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneSpitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Apartament 2+1
E mobiluar
Siperfaqa neto
105.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
2 Tualete
Në shitje, apartament 2+1+2+depo....
📅Date: 27/05/2024 11:33

100,000 Euro - Shitet Super Apartament 2+1 Dhe Parkim Ne -1 Tek Univers City 100.000 Euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Rinas/Aeroporti
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
90.00 m2
Kati 2, Ashensor 1
1 Tualete
Kati 2 banim pallat i perfunduar!...
📅 Date: 26/05/2024 03:26

87,000 Euro - Apartament 1+1 Ne Shitje Ne Astir, Bulevardi Migjeni, Prane Nela 6,tirane (id 4111827)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Astiri/Unaza e re/Teodor Keko
Ambjenti Apartament
1+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
73.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 4111827,ne zonen e astirit, bulevardi migjeni, prane nela 6, shitet apartament 1+1 ne pallat te ri me ashensor, siperfaqe 72.5 m² (63.5 m² neto). apartamenti disponon certifikate pronesie dhe n...
📅 Date: 26/05/2024 15:08

65,000 Euro - Okazion 2+1 Ne Shitje Ne Kamez 65.000euro

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Kamez/Paskuqan/Babrru (3.60 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
76.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
⚜️apartament 2+1 ne shitje ne kamez📍 rruga londer 📐 76.4m2 ☀️  orientim me  natyrale💶  65.000 euro 📜 me certifikate pronesie☑️ndodhet ne katin e 4...
📅 Date: 26/05/2024 23:20

135,000 Euro - Shitet Apartament 2+1 Tek Rruges E Kavajes, Prane Spitalit Gjerman(id 4129379)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
70.00 m2
Kati 4, Ashensor 0
1 Tualete
Id 4129379ne rrugen e kavajes, prane spitalit gjerman, shitet apartament 2+1, kati 4(jo i fundit), siperfaqe 60 m², e restauruar totalisht , linja hidraulike dhe elektrike te reja.  disponon dok...
📅 Date: 27/05/2024 09:21

143,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Ne Rrugen Stavri Themeli Perballe Kompleksit Delijorgji (id 41211627)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ 21 Dhjetori/Rruga e Kavajes
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
95.00 m2
Kati 4, Ashensor 1
1 Tualete
Id : 41211627,ne rrugen stavri themeli, perballe kompleksit delijorgji, shitet apartament 2+1 me certifikate pronesie, siperfaqe totale 95.2 m² (86.84 m² ne certifikate), kati 4 ne nje pallat te ri ...
📅 Date: 27/05/2024 09:30

135,000 Euro - Shitje, Apartament 2+1+2, Në Shëngjin, Lezhë Area41310

❱ Shtepi ne shitje ❱ Lezhe ❱ Shengjin
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
109.00 m2
Kati 11, Ashensor 1
2 Tualete
Disponojme apartament 2+1+2, per shitje apartamenti ndodhet prane rezidences twin tower, shëngjin, lezhë informacion mbi apartamentin: • kati 11 • sipërfaqe e përgjithshme:...
📅 Date: 27/05/2024 10:27

650,000 Euro - Vile 3 Kateshe Residenziale Ne Shitje Ne Rrugen Eduard Mano, Prane Kopshtit Zoologjik (id 4151147)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Liqeni i thate/Kopshti botanik
Ambjenti Vila Luksoze
7+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
530.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
5 Tualete
Id : 4151147,ne rrugen eduard mano, prane kopshtit zoologjik, shitet vile 3 kateshe, me hipoteke,siperfaqja e ndertimit 530 m², siperfaqja e truallit 200 m², bosh, me 3 kate te cilat jane:kati perdh...
📅 Date: 27/05/2024 10:48

122,000 Euro - Shitet, Apartament 1+1, Kompleksi Asl 2, Në Xhamllik, Tiranë. Area39938

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Spitali QSUT/Xhamlliku/Kinostudio
Ambjenti Apartament
1+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
71.00 m2
Kati 1, Ashensor 1
1 Tualete
Disponojmë apartament 1+1 për shitje, kompleksi asl 2, në xhamllik. • sipërfaqe neto: 59.3m² • sipërfaqe bruto: 71.14m² • sipërfaqe verande: 20.32m² • kati i pare ...
📅 Date: 27/05/2024 11:04

120,000 Euro - Shitje, Apartament 2+1, Selvia, Tiranë Area41195

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.06 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
80.00 m2
Kati 5, Ashensor 0
1 Tualete
Disponojme apartament 2+1, per shitje apartamenti ndodhet tek selvia, rruga thanas ziko, tiranë informacion mbi apartamentin: • sipërfaqja e apartamentit: 79.3 m2 • kati 5, j...
📅 Date: 27/05/2024 11:41

137,500 Euro - Shitet Apartament 2+1

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Stacioni trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja (1.73 Km nga qendra)
Ambjenti Apartament
2+1, Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
89.00 m2
Kati 7, Ashensor 2
1 Tualete
📣 shitet apartament 2+1  ne faze perfundimesh📍 kompleksi ndergjoni🛣️ rruga jordan misia✨ 🚶🏻‍➡️ 5 minuta nga bulevardi ri🪜 kati 7📐 siperfaqe neto 76.7m2📐 sip...
📅 Date: 27/05/2024 11:44

197,000 Euro - Apartament 2+1 Ne Shitje Tek Mbikalimi I Komunes Se Parisit, Prane Big Marketit,tirane (id 41211626)

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane ❱ Komuna e parisit
Ambjenti Apartament
2+1, E mobiluar
Siperfaqa neto
96.00 m2
Kati 3, Ashensor 0
1 Tualete
Id : 41211626,tek mbikalimi i konumunes se parisit, prane big marketit, shitet apartament 2+1 me nje siperfaqe 96 m² neto me certifikate pronesie ne katin e trete te nje pallati te ri 4 katesh pa ash...
📅 Date: 27/05/2024 12:06

100,000 Euro - Shitet, Apartament 2+1 Ne Fresk

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneFresku/Linze
Apartament 2+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
100.00 m2
Kati 0, Ashensor 1
1 Tualete
Shitet, apartament 2+1.fresku, rruga muhamet deliu, tiranë.sipërfaqe totale: 99.95 m2. kati: 0.me dokumentacion të rregullt hipotekor.mundësi financimi me kredi.me ashensor.mirëmbajtje dhe a...
📅Date: 27/05/2024 11:33

115,900 Euro - Per Shitje, Apartament 1+1 Tek Bulevardi Bajram Curri

❱ Shtepi ne shitje ❱ TiraneAli Demi/Tregu Elektrik 0.42 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
78.00 m2
Kati 5, Ashensor 1
1 Tualete
Në shitje, apartament 1+1, pranë maternitetit të ri, tiranë.sipërfaqe totale: 77.25 m2kati: 5.lokacion strategjik, ne rruge kryesore.cilesi shume e mire ndertimifasadë e ventiluar.për një vizi...
📅Date: 27/05/2024 11:33

92,540 Euro - Shitet 1+1 Rruga Kavajes.1400 Eurom2

❱ Shtepi ne shitje ❱ Tirane21 Dhjetori/Rruga e Kavajes 26.10 Km nga qendra
Apartament 1+1
Bosh, pa mobiluar
Siperfaqa neto
66.00 m2
Kati 3, Ashensor 2
1 Tualete
Sip 66.1 m2 =92.540 euro totali...
📅Date: 27/05/2024 11:33

A doni te publikoni nje njoftim?

Publiko online. Eshte me e lehte se sa mendoni!
Dergo Njoftim